Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Hellgate: London
 Hellgate London - General
 Hellgate London - Obecný pokec
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 28

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 07/11/2007 :  12:10:03  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
vcera se me stala desne funy, vec... delal sem zaverecnou zkousku v 5 epizode.. mate tam nasednou do robota a kosit nejaky potvory. Jenze ten robot je uplne debilni bo ho ovladate nejak debilne z vrchu jako ty templarsky vojaky, tak sem z nej vystoupil jakoze to radsi odstrilim sam nez s robotem...
Jenze s tim hra asi nejak nepocitala ze se na to tak nekdo vysere a hodila mimu chyru invul :) tzn ze sem pak behal kolem me 40 potvor nic me nedelali a ja hazl na vsechny jen rapid :) moc funy :)

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 07/11/2007 :  14:17:50  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Konečně mi padly tu rukavice z probíhajícího eventu, zde jsou:

http://img84.imageshack.us/my.php?image=gfrukavicepi9.jpg

a staty

http://img481.imageshack.us/my.php?image=gfstatyos1.jpg
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 07/11/2007 :  14:42:12  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Já pořád nějak nevidím důvod proč mít subscription, tohle je sice hezké ty rukavice, ale stejně to pak bude mít na konci eventu půlka lidí, všeci se pokoukají jak tomu a tomu hoří rukavice a příští den to už nepoužiješ.

Edited by - spajdr on 07/11/2007 14:44:29
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 07/11/2007 :  14:52:32  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Já pořád nějak nevidím důvod proč mít subscription, tohle je sice hezké ty rukavice, ale stejně to pak bude mít na konci eventu půlka lidí, všeci se pokoukají jak tomu a tomu hoří rukavice a příští den to už nepoužiješ.

proboha to je humus to všechno jako subscribery bude takhle hořící či jinak blikající :(((

Imho já si třeba umím představit aby subscribeři měli setové věti oproti nesubscriberům nebo přístup k legendary craft receptům ... prostě něco co využiju a bude to pro mě znamenat znatelnou výhodu oproti neplatícím ale bez čeho se na druhou stranu dá i žít.

Ty bonbónky a jiný subscriber only zcela nesmyslený a nevyužitelný itemy bych naopak dal těm neplatícím at jim to zasírá bágly

Noe

Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 07/11/2007 :  15:08:51  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe
Ty bonbónky a jiný subscriber only zcela nesmyslený a nevyužitelný itemy bych naopak dal těm neplatícím at jim to zasírá bágly

jj prozatim je bejt subscriberem za trest :(

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 07/11/2007 :  15:16:40  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Od začátku říkám, že ten jejich hybridní model ve snaze třískat nějaký prachy je časovaný průser. Zejména s ohledem na celoživotní předplatné. Hoši v tom zjevně nemají moc jasno.
Go to Top of Page

Firian
Average Member

1047 Posts

Posted - 07/11/2007 :  15:17:14  Show Profile Send Firian a Private Message  Reply with Quote
Co máte z toho, já zas nechápu, co dělá téma o singlovce s multiplayerem na fóru o MMO hrách

WoW EU *Drak'Thul* Firun (Druid), *Darkspear* Firun (Shaman), *Thunderhorn* Milagros (Gnome Mage)
Anarchy Online *RK1* Firian (200 Fixer), Firian2 (216/10 Bureaucrat), Firian3 (60 Doctor), Firian4 (215/13 Shade), Milagros (217/15 Engineer), Firun (217/18 Enforcer) | *RK2* Milagros (120 Adv)

Edited by - Firian on 07/11/2007 15:17:30
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 07/11/2007 :  15:34:18  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
no ja bych rekl ze je to tak drobet polo MMO prece jen hraje se na serveru kerej nikdo nezaklada...

Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 07/11/2007 :  15:37:48  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Padaj už ve hře na elite mod nějaké setové věci?

A teď troška rejpnutí zažil sem relase den Guild wars a musím říct že systémem se hry neliší skoro vůbec ale hlavně chci říct že GW bylo v den uvedení na trh 10x lepší produkt.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Khandar
New Member

352 Posts

Posted - 07/11/2007 :  15:41:18  Show Profile  Send Khandar an ICQ Message Send Khandar a Private Message  Reply with Quote
maj to dojebany o tom neni pochyb... ale stejne me to bavi a hned jak pridu z worku budu o5 parit do noci takze precejen naty hre neco bejt musi..:)

so...
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 07/11/2007 :  17:27:28  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
jede vám to v pohodě? Já mám šílený výpadky pingu že hra vůbec dlouhý desítky sec nereaguje. Je to v některých instancích - v bázích jsem bez problémů.

Noe

Go to Top of Page

Milamber
New Member

398 Posts

Posted - 07/11/2007 :  18:38:54  Show Profile Send Milamber a Private Message  Reply with Quote
Kupodivu jede

proboha to je humus to všechno jako subscribery bude takhle hořící či jinak blikající :(((-Voe predplatil jsis Hellgate
Firian- Co máte z toho, já zas nechápu, co dělá téma o singlovce s multiplayerem na fóru o MMO hrách .Abys nas chapal to po tobe nikdo nechceAsi jsi nehral ddo a ostatni instancni instanty
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 07/11/2007 :  19:29:38  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
hlavni bos prave zabit... mno na HC bych ho zabijet nechtel :)
kazdopadne sem zalozil 1 elite postavu jeste se rozhoduju jeslti pojedu marksmana nebo maga a pak zacnu zlehka delat questiky :)

Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 07/11/2007 :  22:01:29  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Offtopic: Dnes jsem si zakoupil na Steamu hru Portal, kdo to zatím nezkusil tak doporučuji. Je to úchvatné a díky komunitě nekonečně hratelné :-)
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 07/11/2007 :  22:02:12  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

kazdopadne sem zalozil 1 elite postavu jeste se rozhoduju jeslti pojedu marksmana nebo maga a pak zacnu zlehka delat questiky :)

Tak referuj :)
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 07/11/2007 :  23:50:09  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

Offtopic: Dnes jsem si zakoupil na Steamu hru Portal, kdo to zatím nezkusil tak doporučuji. Je to úchvatné a díky komunitě nekonečně hratelné :-)

Počkej na konec singlu, za to ta hra prostě stojí :)

K tématu: ještě jsem nezkoušel projet celý topic takže třeba už se to tu řešilo, ale proč mi jde nastavit v menu jen rozlišení 1280? Ono to menší rozlišení nepodporuje? Naštěstí to jede v pohodě i na tak "velké rozlišení"(jedu na notebooku), ale zatím jsem se prokousal pouze prvním questem takže ještě nebyl nápor monster.

A vidím, že z multi jste nadšení, já zatím zkouším jestli mě to chytne a kdyžtak to kupim. Je to perspektivní hra do budoucna, nebo po měsíci nadšení opadne a už to nikdo hrát nebude?

Arokh
Estarioll
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 08/11/2007 :  00:16:51  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kořka

quote:

Počkej na konec singlu, za to ta hra prostě stojí :)

K tématu: ještě jsem nezkoušel projet celý topic takže třeba už se to tu řešilo, ale proč mi jde nastavit v menu jen rozlišení 1280? Ono to menší rozlišení nepodporuje? Naštěstí to jede v pohodě i na tak "velké rozlišení"(jedu na notebooku), ale zatím jsem se prokousal pouze prvním questem takže ještě nebyl nápor monster.

A vidím, že z multi jste nadšení, já zatím zkouším jestli mě to chytne a kdyžtak to kupim. Je to perspektivní hra do budoucna, nebo po měsíci nadšení opadne a už to nikdo hrát nebude?

závěr je dokonalý :-)
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 08/11/2007 :  01:23:50  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Taky finito. S engem na 27 levelu

Přemýslím co hrat na hardcore ...

Edited by - PRIBOO on 08/11/2007 01:24:57
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 08/11/2007 :  08:44:01  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:
Originally posted by †… Havran …†

Tak referuj :)

no tak prvni poznatek co jsem zatim zjistil ze moby davaj o poznani vetsi dmg... dalsi velice pekna vec co me hodne potesilo kdyz zabijete named potvoru padne z ni spooooustu penizku ale hlavne i docela dost itemu takze zadny to ze kilnete zlutou bestii apadne vam 1 zelenej item a jinak nic :)

Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 08/11/2007 :  11:09:33  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
dalsi brecici post od Marwyna :)

vysvetlete me nekdo, proc mam na sobe nadherny brneni, NPC maj taky nadherny brneni, ale kazdej dalsi hrac ma na sobe par fleku misto brneni a maj low poly modely !!!! kurva to si delaj prdel ne ? ja se chci vytahovat tim jak vypadam a ne pred sebou, ale pred ostatnima ne ? od toho to je online, aby kazdej vedel jaky mam brneni a jakou mam paradne zmodovanou zbran...
ja proste nejak nechapu takovidle ulety devu nekam do PIP...

takze me ted nekdo reknete jak sakra zapnu high poly + high detailed textures pro PCcka, pac na todle se neda divat a mit na to cumet porad v grupe, to radsi budu jen solovat (i kdyz dostavam dost sekec)

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 08/11/2007 :  11:21:34  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marwyn

dalsi brecici post od Marwyna :)

vysvetlete me nekdo, proc mam na sobe nadherny brneni, NPC maj taky nadherny brneni, ale kazdej dalsi hrac ma na sobe par fleku misto brneni a maj low poly modely !!!! kurva to si delaj prdel ne ? ja se chci vytahovat tim jak vypadam a ne pred sebou, ale pred ostatnima ne ? od toho to je online, aby kazdej vedel jaky mam brneni a jakou mam paradne zmodovanou zbran...
ja proste nejak nechapu takovidle ulety devu nekam do PIP...

takze me ted nekdo reknete jak sakra zapnu high poly + high detailed textures pro PCcka, pac na todle se neda divat a mit na to cumet porad v grupe, to radsi budu jen solovat (i kdyz dostavam dost sekec)

Taky by mě to zajímalo :-) Prostě idiotský způsob jak to udělat alespoň trochu funkční bez extrémních HW nároků.
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 08/11/2007 :  13:04:58  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Hoši tohle je nutnost, jak už sem někde napsal tohle je totalní kopie GW, přesně tohle tam bylo taky tz. že všichni ve městech a outpostech maj sníženou kvalitu grafiky postavy.

Ovšem jakmile vyjdete do zony tak už jste všichni full detail a mužete se kochat brněníma, předpokladám že to same je i v HL, takže zkuste udělat grupu a vyjít ven

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 08/11/2007 :  13:11:26  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

Hoši tohle je nutnost, jak už sem někde napsal tohle je totalní kopie GW, přesně tohle tam bylo taky tz. že všichni ve městech a outpostech maj sníženou kvalitu grafiky postavy.

Ovšem jakmile vyjdete do zony tak už jste všichni full detail a mužete se kochat brněníma, předpokladám že to same je i v HL, takže zkuste udělat grupu a vyjít ven

Není.
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 08/11/2007 :  16:10:06  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
Jak se pls splní ten Test Leadership s tou knihou nad hlavou ... vždy když vlezu do světla tak mi to hodí passed. Ti impy vybít nejdou mají instant spawn takřka ... absolutně to nechápu.

Noe

Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 08/11/2007 :  16:50:58  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
vemes knihu a vbehnes tam kde se rodi oni do toho mista primo

Go to Top of Page
Page: of 28 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,36 seconds. on eygor Snitz Forums 2000