Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Hellgate: London
 Hellgate London - General
 Hellgate London - Obecný pokec
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 28

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 18/10/2007 :  09:18:55  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by Milamber

No ja planuju hrat placenou verzi jak to jen pujde
A nejspis blademastera .

Toho hraju v betě. Úžasná postava.

sakra to bude samej Blade taky ho mám vyhlídlého po dlouhý době mám chu´t na něco hodně offensivního :)))

Noe

Go to Top of Page

Milamber
New Member

398 Posts

Posted - 18/10/2007 :  09:35:18  Show Profile Send Milamber a Private Message  Reply with Quote
Prosil bych lehce nastinit HW naroky Trochu se bojim ze budu muset zase narvat nejaky prachy do svi rochotiny
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 18/10/2007 :  09:36:15  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem zkusil EA Store a na konci:

We are unable to process your order. Please verify your information and try again.

Pokud vám to prošlo, jakou jste zadali adresu a jakou kreditku použili ?
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 18/10/2007 :  09:53:41  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:

We are unable to process your order. Please verify your information and try again.

www.eastore.cz vybrat UK pak je tam na výběr i země Czech Republic při placení kreditkou. Já platil AE kreditkou.

Noe

Edited by - Noe on 18/10/2007 09:55:13
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 18/10/2007 :  10:12:09  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:

www.eastore.cz vybrat UK pak je tam na výběr i země Czech Republic při placení kreditkou. Já platil AE kreditkou.

Hmm tak problém byl v Mozille i v případě ČR, v IE to prošlo.
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 18/10/2007 :  10:12:49  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem si to objednal - snad to bude stat za to - tohle herni sucho uz je depresivni z permanentbiho cumeni na Anime uz blbnu na kvadrat :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 18/10/2007 :  11:18:58  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

Tak jsem si to objednal - snad to bude stat za to - tohle herni sucho uz je depresivni z permanentbiho cumeni na Anime uz blbnu na kvadrat :)

No MMORPG od toho nečekej, je to Diablo koncept v moderním kabátě, ale hraje se to úžasně.

Někdo se ptal na HW nároky, já mám dula core 2.00, 2 giga paměti, Vista premium, 8800 GTS a běhá to 1600 x 1000 plné detaily v DirectX10. Nicméně cítím, že by to 4 giga sneslo. Na DirectX9 nemám vůbec žádný problém, průměr FPS je kolem 45.
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 18/10/2007 :  11:37:24  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:

Někdo se ptal na HW nároky, já mám dula core 2.00, 2 giga paměti, Vista premium, 8800 GTS a běhá to 1600 x 1000 plné detaily v DirectX10. Nicméně cítím, že by to 4 giga sneslo. Na DirectX9 nemám vůbec žádný problém, průměr FPS je kolem 45.

Jaká je kvalita grafiky u directu X10 oproti X9 rozdíl - stojí za tu Vistu ? :)

Noe

Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 18/10/2007 :  11:42:26  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

Nic nestoji za Vista.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 18/10/2007 :  11:46:09  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
jo ještě dotaz na betatestery - jak velký je download tý hry ... píšou že je to na 2DVD - kolik bude mít tak digitaldownload ?

Noe

Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 18/10/2007 :  11:53:13  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

jo ještě dotaz na betatestery - jak velký je download tý hry ... píšou že je to na 2DVD - kolik bude mít tak digitaldownload ?

Beta byla 4,5 giga
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 18/10/2007 :  12:13:50  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:

Tak je to samozřejmě hezčí v D10, ale vypadá to skvěle i v D9. Jinak já s Vistou nějaké zásadní problémy nemám ale ty 4 giga to asi chce.

Je tu jiný problém, který má HL ale o tom vzhledem v NDA zatím psát nebudu a ten problém je ve Vistách trochu zřetelnější. Ale je to řešitelný problém.

Edit: D10 screeny http://ve3d.ign.com/articles/news/34846/Hellgate-London-DX10-Money-Shots

Edited by - Gabriel on 18/10/2007 12:15:09
Go to Top of Page

Milamber
New Member

398 Posts

Posted - 18/10/2007 :  12:14:16  Show Profile Send Milamber a Private Message  Reply with Quote
Muhehehe Noe tak sosej ja to pres svuj fofr net nedam ,pak bych si pro to sjel
Go to Top of Page

MA3X
Junior Member

fle

749 Posts

Posted - 18/10/2007 :  12:36:04  Show Profile  Visit MA3X's Homepage Send MA3X a Private Message  Reply with Quote
ja si hellgate koupim pekne v centru prahy s KRABICI !!! 2.11.2007 tady ten shop je v pohode a budou to tam mit na cas

http://www.gameexpres.cz/product_info.php/cPath/21_28/products_id/5518

heh taky uvazuju o Blademasterovi to bude hrat 50% lidi

Vanguard - ONLINE PVPhooligans - Half elf: DROOD [Sartok FFA PVP]
It's time to kick ass and chew bubble gum

Edited by - MA3X on 18/10/2007 12:45:53
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 18/10/2007 :  12:56:33  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MA3X

ja si hellgate koupim pekne v centru prahy s KRABICI !!! 2.11.2007 tady ten shop je v pohode a budou to tam mit na cas

no koukám, že to změním na Guardiana možná Marskmana - hrát něco co hraje většina nechci :)

upřímně nevěřím že to v ČR 2.11. někdo bud emít na skladě. Ale velice rád se budu plést.

2Milanber: žádný problém :)
2Gabriel: díky 4,5GB to jde

Noe

Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 18/10/2007 :  13:15:14  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:

no koukám, že to změním na Guardiana možná Marskmana - hrát něco co hraje většina nechci :)

upřímně nevěřím že to v ČR 2.11. někdo bud emít na skladě. Ale velice rád se budu plést.

2Milanber: žádný problém :)
2Gabriel: díky 4,5GB to jde

souhlas blademastera možná pozdějš nechci jet to co každej

Jestli to nebude 2.11. v ČR tak to je mi celkem jedno počkám 4 dny, hrát mam co.Stejňak pojedu nejdřív singl a až pak mulťák a jak už bylo řečeno neni to klasická MMO neni kam spěchat.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 18/10/2007 :  13:16:50  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Za pár dnů je tu Zaklínač :-)
Go to Top of Page

Milamber
New Member

398 Posts

Posted - 18/10/2007 :  13:25:46  Show Profile Send Milamber a Private Message  Reply with Quote
A jezisek
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 18/10/2007 :  13:27:23  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milamber

A jezisek

Nesmíme taky zapomenout na Mikuláše.
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 18/10/2007 :  13:46:28  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:

Za pár dnů je tu Zaklínač :-)

Jo právě mam objednané tyhle dvě Hellgate vychází 7 dní po The witcher a bojím se že radši budu pařit Zaklínače :) vypadá užasně.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

MA3X
Junior Member

fle

749 Posts

Posted - 18/10/2007 :  17:31:05  Show Profile  Visit MA3X's Homepage Send MA3X a Private Message  Reply with Quote
tak porad cekam a demo nikde

Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 18/10/2007 :  18:56:58  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:

tak porad cekam a demo nikde

http://www.gamedaily.com/games/hellgate-london/pc/game-downloads/hellgate-london-demo/4251/7197/
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 18/10/2007 :  19:50:30  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
http://www.gamedaily.com/games/hellgate-london/pc/game-downloads/hellgate-london-demo/4251/7197/

maj to nejaky pomaly :(

Go to Top of Page

MA3X
Junior Member

fle

749 Posts

Posted - 18/10/2007 :  20:01:14  Show Profile  Visit MA3X's Homepage Send MA3X a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

quote:

maj to nejaky pomaly :(

cos cekal je to pretizeny

Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 18/10/2007 :  22:25:37  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
tiscali mirror
http://games.tiscali.cz/news/news.asp?id=24508&r=top

jinak jak sem cekal..realne obrazky ze hry nic moc

First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page
Page: of 28 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,45 seconds. on eygor Snitz Forums 2000