Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Hellgate: London
 Hellgate London - General
 Hellgate London - Obecný pokec
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 14

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 25/10/2007 :  10:20:34  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri

TAk jsem navšívil první lokaci, která není čistě jen jedna chodba a už je to trošičku lepší. Byla tam také hellgate - chci se zeptat, co se s ní dá dělat?

Prolezl jsem dovnitř, vybil démoy a doufal, že se to uzavře, ale nic se nestalo. Dá se s tou bránou dělat ještě něco jiného?



Tak tam byl quest na toho jednoho named šmejda, pokud si ten quest měl, jinak až později tam vstoupíš znova a tam bude i druhý portál, do pekla, pokud se to váže na tento quest kde máš zabít toho named, už si na to nevzpomínám.

Edited by - spajdr on 25/10/2007 10:21:31
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 25/10/2007 :  10:27:03  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri

To vím, ale jak sjem psal nahoře po vybití démonů se nic nestalo - má se něco ještě udělat a nebo to vybití za branou kromě expy nemá jiný význam?


Tohle jsem nasel, ale plati to asi pro off verzi. Ale je mozne, ze Online verze ma take nejaky pribeh.Vlastne off akorat ze po siti s lidma. Nevim nejsem v bete.
http://hellgate.cz/pages/questy.php

Ale v zásadě questy jsou vztaženy k příběhu, posouvají hru dopředu a bez nich nemůžete hru dokončit. Hlavním cílem hry je uzavřít Hellgate - pekelnou bránu. A k tomu musíte během hry získat dovednosti, potřebné znalosti a artefakty.

Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 25/10/2007 :  10:27:10  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
achievement - nevíte k čemu jsou ty achievement body?

Dále ... hra píše že mám udělat 10 level za 4 hodiny, 20 level za 14 hodin. Zabít bose kriketovou pálkou a ještě něco někde najít.

Co se týká toho času ... počítá to pouze played time nebo se počítá i offline reálný time od založení postavy?

Co se týká toho zabité bose kriketovou pálkou - je jedno jakýho bosse zabiju nebo musím zabít nějakýho vybranýho např. Shutgofa ?
Kriketovou pálku někde koupím nebo jsem odkázanej na luck ž emi prostě někde dropne?


edit: jinak co se týká tý brány pekla - tam jsem došel ale bosse sem tam žádnýho neměl - na něco jsem zapoměl nebo boss být v lokaci vůbec nemusí.


Noe


Edited by - Noe on 25/10/2007 10:28:50
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 25/10/2007 :  10:33:48  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

achievement - nevíte k čemu jsou ty achievement body?

Dále ... hra píše že mám udělat 10 level za 4 hodiny, 20 level za 14 hodin. Zabít bose kriketovou pálkou a ještě něco někde najít.

Co se týká toho času ... počítá to pouze played time nebo se počítá i offline reálný time od založení postavy?

Co se týká toho zabité bose kriketovou pálkou - je jedno jakýho bosse zabiju nebo musím zabít nějakýho vybranýho např. Shutgofa ?
Kriketovou pálku někde koupím nebo jsem odkázanej na luck ž emi prostě někde dropne?




Například když zničíš 1000 krabic a dostaneš achievements tak máš myslím o 20% lepší drop z dalších krabic. Někde jsem to viděl popsáno.

Kriketová pálka Ti padne a myslím že je přesně řečeno koho s tím máš umlátit.

Počítá se played čas.

Další achievementsy jsou například za 20 questů, 1000 zabitých zombie apod.
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 25/10/2007 :  10:34:58  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri

To vím, ale jak sjem psal nahoře po vybití démonů se nic nestalo - má se něco ještě udělat a nebo to vybití za branou kromě expy nemá jiný význam?



Jo tak :-) No zatím za všema co jsem prošel byl nějaký Q. Samozřejmě jen poprvé pak už je to boss farma.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 25/10/2007 :  10:55:26  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Jak ma teda presne fungovat ten multiplayer?

Hraju zatim guardiana, jen lvl 4, na EU beta serveru a proste porad chodim sam. Vyjdu ven a nikdo tam neni (tenhle styl primo nenavidim, Guild Wars jsem prestal hrat hned 1. den a sel pro WoW) a vse soluju a proste me to vubec nenuti brat lidi do grupy kdyz je to tak trapne lehky.

Jak ma byt v tyhle hre nejaky PvP kdyz jsem venku porad sam? Zmeni se to pozdeji? Jinak zacinam vahat o koupi, i kdyz singl nemusi byt spatnej..

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video



Edited by - Shatteren on 25/10/2007 10:56:17
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 25/10/2007 :  11:06:49  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZiELL

Jak ma teda presne fungovat ten multiplayer?

Hraju zatim guardiana, jen lvl 4, na EU beta serveru a proste porad chodim sam. Vyjdu ven a nikdo tam neni (tenhle styl primo nenavidim, Guild Wars jsem prestal hrat hned 1. den a sel pro WoW) a vse soluju a proste me to vubec nenuti brat lidi do grupy kdyz je to tak trapne lehky.

Jak ma byt v tyhle hre nejaky PvP kdyz jsem venku porad sam? Zmeni se to pozdeji? Jinak zacinam vahat o koupi, i kdyz singl nemusi byt spatnej..



Hrál jsi diablo ? Pokud ano je to identický systém, jen lobby je nahrazena stanicí. Čím více lidí v partě tím silnější potvory, lepší drop a větší expa.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 25/10/2007 :  11:08:51  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Jo hral jsem Diablo a tam byl docela dobrej system duelu, zabit a kempit
vchod pred mestem :) a zajima me teda jak to bude fungovat tady.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 25/10/2007 :  11:16:07  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZiELL

Jo hral jsem Diablo a tam byl docela dobrej system duelu, zabit a kempit
vchod pred mestem :) a zajima me teda jak to bude fungovat tady.



Stejně.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 25/10/2007 :  11:32:01  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by ZiELL

Jo hral jsem Diablo a tam byl docela dobrej system duelu, zabit a kempit
vchod pred mestem :) a zajima me teda jak to bude fungovat tady.



Stejně.



Invitnes nekoho do grupy, vytahnes ho ven a pak po nem pujdes?

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 25/10/2007 :  11:48:50  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZiELL

quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by ZiELL

Jo hral jsem Diablo a tam byl docela dobrej system duelu, zabit a kempit
vchod pred mestem :) a zajima me teda jak to bude fungovat tady.



Stejně.



Invitnes nekoho do grupy, vytahnes ho ven a pak po nem pujdes?



Ptáš se furt dokola na jednu věc, to dělá moje 4letá dcera :-))

Ano, buď jdeš na pvp do areny nebo se přepneš do módu PvP hráč a pak můžeš mít PvP v normálních zónách.

Spokojený konečně ? :-)
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 25/10/2007 :  12:08:18  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel
Ptáš se furt dokola na jednu věc, to dělá moje 4letá dcera :-))
Ano, buď jdeš na pvp do areny nebo se přepneš do módu PvP hráč a pak můžeš mít PvP v normálních zónách.



No tohle mě vcelku taky zajímá a pořád tomu moc nerozumím. Prosím tedy tvou dcerku aby mě to vysvětlila - když se přepnu tedy do PvP modu kde ty lidi potkám když instance jsou generovaný pouze pro mně a mou partu případně ?
V diablu pokud se nepletu na pláních běhali normálně ostatní hráči ale zde zde jsou instatnce ala WOW generovaný pouze pro mne.
Kde je tedy ve hře ta normální zóna o které píšeš ?

Jinak ZIEL: Hrát můžeš solo i v partě - instance se mají automaticky přizpůsobovat počtu hráčů takže když budete v partě bude tam více mobů/ silnější boss / více dropu atd... vygernerové podle počtu a levelu lidí co tam vlezly. Takže obtížnost by měla být snad dokonce větší než na solo. No ale budeli to fakt takhle fungovat doopravdy nevím :)))


Noe

Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 25/10/2007 :  12:16:36  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by Gabriel
Ptáš se furt dokola na jednu věc, to dělá moje 4letá dcera :-))
Ano, buď jdeš na pvp do areny nebo se přepneš do módu PvP hráč a pak můžeš mít PvP v normálních zónách.



No tohle mě vcelku taky zajímá a pořád tomu moc nerozumím. Prosím tedy tvou dcerku aby mě to vysvětlila - když se přepnu tedy do PvP modu kde ty lidi potkám když instance jsou generovaný pouze pro mně a mou partu případně ?
V diablu pokud se nepletu na pláních běhali normálně ostatní hráči ale zde zde jsou instatnce ala WOW generovaný pouze pro mne.
Kde je tedy ve hře ta normální zóna o které píšeš ?

Jinak ZIEL: Hrát můžeš solo i v partě - instance se mají automaticky přizpůsobovat počtu hráčů takže když budete v partě bude tam více mobů/ silnější boss / více dropu atd... vygernerové podle počtu a levelu lidí co tam vlezly. Takže obtížnost by měla být snad dokonce větší než na solo. No ale budeli to fakt takhle fungovat doopravdy nevím :)))



No to už si diablo ale hodně dlouho nehrál ne ? :-) Tam jsi založil hru, kterou pokud jsi nechránil heslem, tak se ti do ní mohli přihlásit další hráči ale nikde po pláních jen tak neběhal. Podobná feature je i v hellgate, kde můžeš zapnout volbu Auto party, pak pokud jdeš do zóny tak se dostaneš do party přibližně stejných levelů jako jsi ty. A tam musíš najít někoho kdo má pvp flag.

Co se týče soubojů, tak ve stanici můžeš někoho vyzvat na souboj to vás přenese někam do arény kde se seřežete. Jak to přesně funguje se neví, protože ta možnost v betě není.

Tolik info z různých dev chatů.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 25/10/2007 :  13:07:04  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by ZiELL

quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by ZiELL

Jo hral jsem Diablo a tam byl docela dobrej system duelu, zabit a kempit
vchod pred mestem :) a zajima me teda jak to bude fungovat tady.



Stejně.



Invitnes nekoho do grupy, vytahnes ho ven a pak po nem pujdes?



Ptáš se furt dokola na jednu věc, to dělá moje 4letá dcera :-))

Ano, buď jdeš na pvp do areny nebo se přepneš do módu PvP hráč a pak můžeš mít PvP v normálních zónách.

Spokojený konečně ? :-)


Ano pane

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

MA3X
Junior Member

fle

749 Posts

Posted - 25/10/2007 :  13:22:59  Show Profile  Visit MA3X's Homepage Send MA3X a Private Message  Reply with Quote
jeste rano sem vahal s koupi po precteni poslednich prispevku vcetne tvoji 4lete dcerky a jejiho opakovani otazek uz zase zacinam premejslet ze to koupim

Vanguard - ONLINE PVPhooligans - Half elf: DROOD [Sartok FFA PVP]
It's time to kick ass and chew bubble gum
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 25/10/2007 :  13:32:26  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Autoparty system zni dobre.

Jinak musim priznat, ze me ta hra chytla i kdyz jsem ji hral jako solista, proste tahle mobovacka ma neco do sebe a hudebni stranka je PERFEKTNI

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 25/10/2007 :  13:36:08  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MA3X

jeste rano sem vahal s koupi po precteni poslednich prispevku vcetne tvoji 4lete dcerky a jejiho opakovani otazek uz zase zacinam premejslet ze to koupim



Kruci ta bude mít radost až ji přivezu ze školky. Tohle musí skončit dalším kinder vajíčkem...

Pokud máte přístup na betu jednoznačně si zkuste test server. Je to úplně jiná hra :-) Vyladěná, nárůst fps, lepší grafika, nové industriální prvky v zónách, temnější atmosféra. Vůbec nechápu proč vydali do idiotské demo.

Edit: Jediné co mě sere je to, že jsem nebyl vylosován jako předplatitel takže nemůžu zkusit ten hellloween event :( Helma vypadá suprově.

Edited by - Gabriel on 25/10/2007 13:37:42
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 25/10/2007 :  13:46:47  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Jo s demem jsem mel docela potize, mel jsem malo fps a hlavne tam byl nejakej divnej "delay", neco jako kdyby ta hra lagovala v offline modu Casto se mi stavalo, ze mi postava zacala chodit sama od sebe a
trhala se.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 25/10/2007 :  13:51:42  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
No a jinak, v kazdy hre jsem se vyhybal tankovani a nebo caster classam, ale tady me Guardian fakt bavi. Proste je to takovej ofenzivni tank a to
mi sedi.

No co si budem povidat, vybral jsem si ho kvuli tomu abych nehral Blademastera jako zbylych 80% hracu

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 25/10/2007 :  14:11:04  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
Muzu mit take jednu otazku na Gabrielovu 4letou dcerku?
Zajimalo by me jestli pribeh ktery bych eventuelne hral v offline modu muzu hrat i online. Proste ze cely pribeh projdu v online cooperaci s ostatnimi. Diablo jsem hral kurva davno tak si uz nepamatuju jak to tam bylo.
Pripadne jsem ochoten jako odmenu poslat lizatko.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 25/10/2007 :  14:20:17  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
V Diablu jsi mel stejnej jak Single tak i Multi, ja teda jeste semtam D2 hraju, ale ta doba je uz pryc Nicmene, zatim mi prijde, ze je to uplne to samy, zkousel jsem demo a ted ta online beta postopuje zatim stejne.

Multiplayer teda asi dej nenarusi, ale ta hra bude zabavnejsi.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 25/10/2007 :  14:21:52  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milan

Muzu mit take jednu otazku na Gabrielovu 4letou dcerku?
Zajimalo by me jestli pribeh ktery bych eventuelne hral v offline modu muzu hrat i online. Proste ze cely pribeh projdu v online cooperaci s ostatnimi. Diablo jsem hral kurva davno tak si uz nepamatuju jak to tam bylo.
Pripadne jsem ochoten jako odmenu poslat lizatko.



Yup, říkala že můžeš. Lízatko chce čokoládové a máš ho koupit u její matky (kupodivu zároveň mé manželky) na Lidické 19 v Brně. Prodejna ChocoLand.
Go to Top of Page

MA3X
Junior Member

fle

749 Posts

Posted - 25/10/2007 :  15:03:30  Show Profile  Visit MA3X's Homepage Send MA3X a Private Message  Reply with Quote
to bude stejny jak diablo kdyz to delaj lidi co se podileli na diablu me se celkem libi to prostredi lodyna, to demo fakt nemeli vydavat jenom to znechutilo cekani, kazdopadne sem fakt zvedavej jestli to bude v patek 2.11 na pultech obchodu protoze to by bylo good celej vikend na hru

Vanguard - ONLINE PVPhooligans - Half elf: DROOD [Sartok FFA PVP]
It's time to kick ass and chew bubble gum
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 25/10/2007 :  23:53:54  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
No vida

Thank you for ordering on Electronic Arts BV. The date when the product that you Pre-Ordered will be released has been changed.
The product listed below will now be available on 26 October 2007

Order ID: x
Product ID: x
Product Name: Hellgate London (PC Downloadable)_MASTER
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 26/10/2007 :  00:15:52  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

No vida

Thank you for ordering on Electronic Arts BV. The date when the product that you Pre-Ordered will be released has been changed.
The product listed below will now be available on 26 October 2007

Order ID: x
Product ID: x
Product Name: Hellgate London (PC Downloadable)_MASTER




kolik Giga to bude na stáhnutí?

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 26/10/2007 :  02:40:01  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

No vida

Thank you for ordering on Electronic Arts BV. The date when the product that you Pre-Ordered will be released has been changed.
The product listed below will now be available on 26 October 2007

Order ID: x
Product ID: x
Product Name: Hellgate London (PC Downloadable)_MASTER




jj taky došlo - to sem zvědav kdy to spustěj ... myslíš že už můžeme po stažení hrát naplno bez rizika smazání postav nebo to bude s rizikem wipe ?

btw - nedošel mě žádný cd key ... no snad ho pošlou :)



Noe

Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 26/10/2007 :  07:12:25  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

quote:
Originally posted by spajdr

No vida

Thank you for ordering on Electronic Arts BV. The date when the product that you Pre-Ordered will be released has been changed.
The product listed below will now be available on 26 October 2007

Order ID: x
Product ID: x
Product Name: Hellgate London (PC Downloadable)_MASTER




kolik Giga to bude na stáhnutí?



podle amíků něco pod 7GB, asi 6.8GB
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 26/10/2007 :  07:15:36  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by spajdr

No vida

Thank you for ordering on Electronic Arts BV. The date when the product that you Pre-Ordered will be released has been changed.
The product listed below will now be available on 26 October 2007

Order ID: x
Product ID: x
Product Name: Hellgate London (PC Downloadable)_MASTER




jj taky došlo - to sem zvědav kdy to spustěj ... myslíš že už můžeme po stažení hrát naplno bez rizika smazání postav nebo to bude s rizikem wipe ?

btw - nedošel mě žádný cd key ... no snad ho pošlou :)





No taky jsem zvědav, s lamkama z EAstore ještě zkušenosti nemám.
Na ebay.com je ještě pár dye kitů kolem 20 dolarů, tak kdo to chcete, tak honem kupujte
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 26/10/2007 :  07:16:50  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

No taky jsem zvědav, s lamkama z EAstore ještě zkušenosti nemám.
Na ebay.com je ještě pár dye kitů kolem 20 dolarů, tak kdo to chcete, tak honem kupujte



dye kit mají snad všici zdarma k preorderu ne?


Noe

Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 26/10/2007 :  07:42:39  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by spajdr

No taky jsem zvědav, s lamkama z EAstore ještě zkušenosti nemám.
Na ebay.com je ještě pár dye kitů kolem 20 dolarů, tak kdo to chcete, tak honem kupujte



dye kit mají snad všici zdarma k preorderu ne?



Amíci ano, evropani ne. Já si US krabici nebral, ale EAstore UK download pouze nevím jak ostatní.

Edited by - spajdr on 26/10/2007 07:43:33
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 26/10/2007 :  08:13:13  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by spajdr

No taky jsem zvědav, s lamkama z EAstore ještě zkušenosti nemám.
Na ebay.com je ještě pár dye kitů kolem 20 dolarů, tak kdo to chcete, tak honem kupujte



dye kit mají snad všici zdarma k preorderu ne?



Myslím že ne, byla to speciální akce řetězce Gamestop a jeho spřátelených obchodů.
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 26/10/2007 :  08:23:37  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

Myslím že ne, byla to speciální akce řetězce Gamestop a jeho spřátelených obchodů.


hmm tak EASTORE má dye kit v americké verzi obchodu - evropský EASTORE to nemá ... tak proto sem měl vsugerováno že ten dye kit mám protože sem se to nejdřív snažil objednat u EA store US a pak už to na evropským webu nezkoumal.

edit: Tak to budeme hrát na US serverech ne? Všici budou běhat s dyekitem a já pak budu v obyč brnění vypadat rare


Noe


Edited by - Noe on 26/10/2007 08:24:39
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 26/10/2007 :  08:26:31  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by Gabriel

Myslím že ne, byla to speciální akce řetězce Gamestop a jeho spřátelených obchodů.


hmm tak EASTORE má dye kit v americké verzi obchodu - evropský EASTORE to nemá ... tak proto sem měl vsugerováno že ten dye kit mám protože sem se to nejdřív snažil objednat u EA store US a pak už to na evropským webu nezkoumal.

edit: Tak to budeme hrát na US serverech ne? Všici budou běhat s dyekitem a já pak budu v obyč brnění vypadat rare



No sice tu krabici objednáš třeba i z ebgames nebo barnes ale klíč na odemčení die kitu a founder subscr. ti pošle gamestop.

Edited by - Gabriel on 26/10/2007 08:27:08
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 26/10/2007 :  08:28:28  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Moc jsem to nezkoumal ale myslím že existuje možnost po klepnutí na helmu si nechat zbytek armoru přebavit podle barvy helmy. Jestli to jde i podle barvy jiného kusu armoru nevím, je to možné.
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 26/10/2007 :  08:55:20  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

Moc jsem to nezkoumal ale myslím že existuje možnost po klepnutí na helmu si nechat zbytek armoru přebavit podle barvy helmy. Jestli to jde i podle barvy jiného kusu armoru nevím, je to možné.



o jaký helmě to mektáte?


edit: co je čas 11:00:00 CDT 2007 ???


Noe


Edited by - Noe on 26/10/2007 08:57:27
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 26/10/2007 :  09:14:28  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by Gabriel

Moc jsem to nezkoumal ale myslím že existuje možnost po klepnutí na helmu si nechat zbytek armoru přebavit podle barvy helmy. Jestli to jde i podle barvy jiného kusu armoru nevím, je to možné.



o jaký helmě to mektáte?

edit: co je čas 11:00:00 CDT 2007 ???



Nevím co Gabriel myslí, asi nějaké info od rodiera
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 26/10/2007 :  09:51:21  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by Gabriel

Moc jsem to nezkoumal ale myslím že existuje možnost po klepnutí na helmu si nechat zbytek armoru přebavit podle barvy helmy. Jestli to jde i podle barvy jiného kusu armoru nevím, je to možné.



o jaký helmě to mektáte?


edit: co je čas 11:00:00 CDT 2007 ???



Ve hře, když klikneš na helmu, tak se ti objeví možnost obarvit zbytek armoru podle barvy helmy.

Vykat mi nemusíš :-)
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 26/10/2007 :  10:42:42  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by Gabriel

Moc jsem to nezkoumal ale myslím že existuje možnost po klepnutí na helmu si nechat zbytek armoru přebavit podle barvy helmy. Jestli to jde i podle barvy jiného kusu armoru nevím, je to možné.



o jaký helmě to mektáte?

edit: co je čas 11:00:00 CDT 2007 ???



Nevím co Gabriel myslí, asi nějaké info od rodiera



Oh shit, koukám že jsi moderátor této sekce, jak dlouho Ti ta hra vydrží tentokrát ?
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 26/10/2007 :  10:48:18  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
měsíc, maximálně dva
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 26/10/2007 :  10:50:30  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

měsíc, maximálně dva



Překonej se a vydrž alespoň do prvního pravidelného update !
Go to Top of Page

MA3X
Junior Member

fle

749 Posts

Posted - 26/10/2007 :  10:56:40  Show Profile  Visit MA3X's Homepage Send MA3X a Private Message  Reply with Quote
GZ new moderator tady bude dobra komunita hracu si myslim 10stranek jen na betu pekny pekny i kdyz si tu pisem asi jen 4 lidi a gabrielova dcera

Vanguard - ONLINE PVPhooligans - Half elf: DROOD [Sartok FFA PVP]
It's time to kick ass and chew bubble gum

Edited by - MA3X on 26/10/2007 10:57:39
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 26/10/2007 :  11:17:49  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
Ja to aspon ctu !

Black
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 26/10/2007 :  11:20:01  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Black

Ja to aspon ctu !



A jsi vzrušený ?
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 26/10/2007 :  11:41:09  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
raději přemejšlejte na jakym serveru budeme hrat zdali US nebo EU ...
osobně preferuji US ale přizpůsobím se těm s kterými chci hrát


Noe

Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 26/10/2007 :  11:54:47  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
tak mne prisel taky email ze to ma jet od dnes - ale v EA stahovaci to zatim neni?

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 26/10/2007 :  11:57:59  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by Black

Ja to aspon ctu !



A jsi vzrušený ?


Ani ne jelikoz to silenstvi co prozivate nejak kvuli pracovnimu vytizeni nesdilim.

Black
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 26/10/2007 :  11:58:35  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

raději přemejšlejte na jakym serveru budeme hrat zdali US nebo EU ...
osobně preferuji US ale přizpůsobím se těm s kterými chci hrát




Ja jednoznačně EU pro lepší ping, jestli bude hrát někdo na US serveru tak podle mě "mazaci" odsud z imperia lidi co sou u SuE na webu pujdou podle mě spíše na EU.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 26/10/2007 :  12:01:45  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
ja budu hrat na EU - k cemu mne je, ze na US serveru je v US primetime hafo lidi kdyz ja v tu dobu chrapu :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 26/10/2007 :  12:15:38  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
No vidím to taky na EU, ping je 2x lepší, hra ma integrovaný voice chat takže nebudu snad nucen číst němčinu v chatu. Navíc retail verze, pokud bude odpovídat tomu co je na test serveru, už nemá global channel ale pouze station channel.
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 26/10/2007 :  12:15:47  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

ja budu hrat na EU - k cemu mne je, ze na US serveru je v US primetime hafo lidi kdyz ja v tu dobu chrapu :)



no já spíš preferuji US kvůli komunitě a chatu - na EU to bude samej němčour, frantík rusák a pod ... nicméně asi stejně skončím na EU :(
otázka taky je jestli na EU bude PVP ale to asi ano


Noe

Go to Top of Page
Page: of 14 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,33 seconds. on eygor Snitz Forums 2000