Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Age of Conan
 Age of Conan - General
 Druha strana mince AoC
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 30/05/2008 :  18:47:31  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

quote:
Originally posted by Jaffa
AoC je zatím slabší obdoba EVE online, nebo má ke konceptu tehle hry nejblíže.
Tak tos me opravdu tezce rozesmal.
AoC nesaha EVE ani po login screen. Nechapu jak jsi na tenhle nehoraznej blabol dosel.
Jses si jist ze jsi nekdy hral EVE? Nebo se jednao tve zkusenosti z trialu?



No tak ja EVE treba vypnul hned potom co jsem videl login screen

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 30/05/2008 :  20:36:17  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya

jasne lidi jenom kecaj a nejsou ochotni cekat co bude, vzdyt je tyden po releasu co by jste chteli.

2 terawatt: co ze jsi lvl70? to jako kdyz sectes ty dva low levely jo? hmm tak to jo to jsi velkej kluk



Toto je argument ktory pocuvam od bety ale teraz uz nedava zmysel..

Bol nejaky beta leak z bety .. nieco zle.. ale dalo sa to obhajit "je to len beta"

Potom prisiel pvp weekend a "je to len beta"

Potom bola open beta a stale "je to len beta"

Teraz hra vysla a zas sa obhajuje "ale je to len vonku par dni".. i ked asi presnejsie by bolo "je to len platena beta"..

Nic v zlom, akotak si AoC uzivam .. i ked uz sa pripajam tak s celkom len s prinutenia... ale stale to obhajovat? I ked mna ani tak nestvu bugy, nefunkcne veci alebo nedokonceny content.. ma stve to co nezmenia .. male zony, nevidilne steny, cisto instancovany svet, velmi nizky player limit pre zony a coho sa obavam viac tak pre keep sieges.. ako hra je to dobra, ma potencial..ale platit zato asi nie.

ALe jedno viem urcite AoC este bude hit.. bude to konzolovy hit bez pochyb... len mam taky pocit ze keby hra nebola robena s prihladanim na konzole tak by sme tu mali momentalne mnohonasobne lepsiu hru.

A "neflamujte" ma :P.. Tento thread je predsa o tej horsej stranke hry.

BTW: S tym EvE suhlasim.. EvE je prava sandbox hra..a ak ma pamet neklame tak AoC malo byt sandbox tiez.. a ak to fakt sandbox hra je, tak s EvE sa nemoze ani pokusit zrovnavat.. By prehrala na v kazdom jednom aspekte.. I ked uznavam ze EvE ani zdaleka neni pre kazdeho :)

Edited by - ManiaCCC on 30/05/2008 20:39:05
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 30/05/2008 :  21:12:52  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC

Nic v zlom, akotak si AoC uzivam .. i ked uz sa pripajam tak s celkom len s prinutenia... ale stale to obhajovat? I ked mna ani tak nestvu bugy, nefunkcne veci alebo nedokonceny content.. ma stve to co nezmenia .. male zony, nevidilne steny, cisto instancovany svet, velmi nizky player limit pre zony a coho sa obavam viac tak pre keep sieges.. ako hra je to dobra, ma potencial..ale platit zato asi nie.




todle nikdy nepochopim pripojovat se jen z donuceni navic kdyz ti vadi zakladni aspoekty hry
to co jsi ty vyjmenoval jako chyby me se libi prot to hraju, kdyby se me nelibil instancovanej svet pujdu tam kde neni
border kingdoms instancovany nebudou

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 30/05/2008 :  21:27:36  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha


todle nikdy nepochopim pripojovat se jen z donuceni navic kdyz ti vadi zakladni aspoekty hry
to co jsi ty vyjmenoval jako chyby me se libi prot to hraju, kdyby se me nelibil instancovanej svet pujdu tam kde neni
border kingdoms instancovany nebudou


taky to nechápu... stejně jako ty desítky uplakanejch dredů na ofic fóru. pokud hra ensplňuje moje očekávání a protiví se jim nikoliv chybama nebo nedodělkama, ale základním rozhodnutím designera o podobě a zaměření hry, tak nemá smysl plakat a chtít, aby se hr aměnila podle mého přání... Na thru je dost mmorpg na to, aby si každej mohl vybrat
Go to Top of Page

vlkodlak
Junior Member

avatarkdpc

556 Posts

Posted - 30/05/2008 :  21:37:16  Show Profile Send vlkodlak a Private Message  Reply with Quote
Když si tady nekdo stěžuje na instancovane mapy, co vam na tom vadi, login obrazovka? Myslim že spousta lidi by to ani nepoznala, kdyby nebyla mapa světa vyloženě zprasena a zony byly hezky nakreslene vedle sebe. I wow měl veškere zony ohraničene, tady je misto uzke cestičky prostě brana a zonovaci obrazovka.

Faktem ale je, že ta ingame mapa je asi nejhorší jakou jsem kdy viděl. Absolutně nepřehledna, člověk musi 10 minut hledat kam kde vede jaka cesta. A napřiklad cesta z Black Citadel do Frost Swamp, kde se jde myslim přez 9 dalšich zon, prasarna.

EDIT: Teda ne že by to bylo neco neobvykleho, ale nejake automatizovane cestovani (teleport?) by neuškodilo, sam sem nevim kolikkrat škemral "plz kill me" abych se mohl spawnout na hřbitove, kde sem potřeboval.

Edited by - vlkodlak on 30/05/2008 21:42:29
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 30/05/2008 :  21:51:49  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

quote:
Originally posted by Atronach

quote:
Originally posted by Jaffa
AoC je zatím slabší obdoba EVE online, nebo má ke konceptu tehle hry nejblíže.
Tak tos me opravdu tezce rozesmal.
AoC nesaha EVE ani po login screen. Nechapu jak jsi na tenhle nehoraznej blabol dosel.
Jses si jist ze jsi nekdy hral EVE? Nebo se jednao tve zkusenosti z trialu?



No tak ja EVE treba vypnul hned potom co jsem videl login screen


vypadalo to moc slozite? :)

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 30/05/2008 :  21:59:08  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nekrotyrael

quote:
Originally posted by Shatteren

quote:
Originally posted by Atronach

quote:
Originally posted by Jaffa
AoC je zatím slabší obdoba EVE online, nebo má ke konceptu tehle hry nejblíže.
Tak tos me opravdu tezce rozesmal.
AoC nesaha EVE ani po login screen. Nechapu jak jsi na tenhle nehoraznej blabol dosel.
Jses si jist ze jsi nekdy hral EVE? Nebo se jednao tve zkusenosti z trialu?



No tak ja EVE treba vypnul hned potom co jsem videl login screen


vypadalo to moc slozite? :)


jj

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 30/05/2008 :  22:01:05  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by ManiaCCC

Nic v zlom, akotak si AoC uzivam .. i ked uz sa pripajam tak s celkom len s prinutenia... ale stale to obhajovat? I ked mna ani tak nestvu bugy, nefunkcne veci alebo nedokonceny content.. ma stve to co nezmenia .. male zony, nevidilne steny, cisto instancovany svet, velmi nizky player limit pre zony a coho sa obavam viac tak pre keep sieges.. ako hra je to dobra, ma potencial..ale platit zato asi nie.




todle nikdy nepochopim pripojovat se jen z donuceni navic kdyz ti vadi zakladni aspoekty hry
to co jsi ty vyjmenoval jako chyby me se libi prot to hraju, kdyby se me nelibil instancovanej svet pujdu tam kde neni
border kingdoms instancovany nebudou


Hele Pertho, on bude psat "zachvili" to samy az vyjde Warhammer, nakonec on bude ten nejvetsi obhajce

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 30/05/2008 :  22:20:26  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by ManiaCCC

Nic v zlom, akotak si AoC uzivam .. i ked uz sa pripajam tak s celkom len s prinutenia... ale stale to obhajovat? I ked mna ani tak nestvu bugy, nefunkcne veci alebo nedokonceny content.. ma stve to co nezmenia .. male zony, nevidilne steny, cisto instancovany svet, velmi nizky player limit pre zony a coho sa obavam viac tak pre keep sieges.. ako hra je to dobra, ma potencial..ale platit zato asi nie.




todle nikdy nepochopim pripojovat se jen z donuceni navic kdyz ti vadi zakladni aspoekty hry
to co jsi ty vyjmenoval jako chyby me se libi prot to hraju, kdyby se me nelibil instancovanej svet pujdu tam kde neni
border kingdoms instancovany nebudou



Pretoze fakt neni co hrat :) nic v zlom.. WoW-ko uz fakt nebavi po troch rokoch, WAR beta momentalne nejde, mam volny den, priatelka dnes nema cas, je hic jak svina (na plavarni som uz bol), tak sedim doma, cumim do bedne, AoC ikonka na plocha.... ANo, spustim si to..ale vobec som necitil "musim si to zas sakra nahrat".. zahral som si hodku, nagrindil jeden level a zas sa odpojil.. to ze to nechapes ale fakt neni moj problem.

Shatteren, kludne si bud isty ze ak WAR bude v takomto stave po release, tak budem reagovat uplne rovnako. Nastastie to ale podla bety zatial nato nevyzera.
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 30/05/2008 :  23:39:52  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC
Pretoze fakt neni co hrat :)


Je spousta veci co se da delat mimo spani.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Kromus
New Member

459 Posts

Posted - 31/05/2008 :  00:00:28  Show Profile  Send Kromus an ICQ Message Send Kromus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by ManiaCCC

Nic v zlom, akotak si AoC uzivam .. i ked uz sa pripajam tak s celkom len s prinutenia... ale stale to obhajovat? I ked mna ani tak nestvu bugy, nefunkcne veci alebo nedokonceny content.. ma stve to co nezmenia .. male zony, nevidilne steny, cisto instancovany svet, velmi nizky player limit pre zony a coho sa obavam viac tak pre keep sieges.. ako hra je to dobra, ma potencial..ale platit zato asi nie.




todle nikdy nepochopim pripojovat se jen z donuceni navic kdyz ti vadi zakladni aspoekty hry
to co jsi ty vyjmenoval jako chyby me se libi prot to hraju, kdyby se me nelibil instancovanej svet pujdu tam kde neni
border kingdoms instancovany nebudou



Treba proto ze clovek si za to zaplatil na mesic (krabice) a nechce aby mu ty prachy sli uplne "do hajzlu"?
Ja ty lidi treba dokazu pochopit... Koupili to, nebavi je to tak jak predpokladali tak jednoduse dohrajou mesic "nasilu" (uvidi jestli prijdou zmeny) a seknou s tim.

Kromus, member of Clan of Northern Territory, DP (store administrator/retired)
Kromus, lvl 70 Barbarian Berserker <MdK>, Runnyeye server, EQ2 (retired)

Thoros, rifleman/sniper 24th panzerbrigade, WWII online (hybernating)
Modgud, EVE online (retired)
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 31/05/2008 :  01:08:51  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kromus

Treba proto ze clovek si za to zaplatil na mesic (krabice) a nechce aby mu ty prachy sli uplne "do hajzlu"?
Ja ty lidi treba dokazu pochopit... Koupili to, nebavi je to tak jak predpokladali tak jednoduse dohrajou mesic "nasilu" (uvidi jestli prijdou zmeny) a seknou s tim.



tak tohle uz nepochopim vubec :) kdyz si koupim spenat a pak me nechutna pac je to zelenina a to sem si predtim neuvedomil, tak ho prece jen kvuli tomu, ze jsem ho koupil nebudu jist , radsi si dam treba parek ne ?

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 31/05/2008 :  01:13:54  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

quote:
Originally posted by Atronach

quote:
Originally posted by Jaffa
AoC je zatím slabší obdoba EVE online, nebo má ke konceptu tehle hry nejblíže.
Tak tos me opravdu tezce rozesmal.
AoC nesaha EVE ani po login screen. Nechapu jak jsi na tenhle nehoraznej blabol dosel.
Jses si jist ze jsi nekdy hral EVE? Nebo se jednao tve zkusenosti z trialu?




Trochu přemýšlej ve které z MMO z posledních let máš full PvP, možnost postavit si vlastní město/pevnost, menší zaměření na PVE a spiše PvP, je to WoW? EQ nebo snad LOTRo? Pravda i Vanguard má několik stejně zameřených aspektu ale co vím tak ffa PVP servery zrušili a cela ta hra je stejně už pohřbená.

Jasně že vím že V EVE vlastníš celé sektory vesmíru stavíš si všechno od píky jak se říka ale taky tam nemáš žádný skoro žádný PvE až na pár trapnej misí od agentu furt dokola a mužeš si tam gankovat jak chceš stejně jako v AoC.

A nauč se číst, napsal sem nejlbíže né že to je kopie EVE.Čekal sem kdy se někdo z EVE ozve, nečekal sem že to budeš zrovna ty.Tipoval sem Havrana

Edit: o tom trialu EVE jo jel sem ho ale taky sem si zaplatil 4 měsíce, jo vím na EVE je to žalostně málo ale ještě že tak, byla by chyba platit si víc nebrala mě ta nuda. Uznávám ale že sou vývojáři EVE machři táhnout to už takovou řádku let, EVE patří k tomu lepšímu co na mmo sceně je, jen to není pro mě



srovnavat EVE a Aoc nema vubec zadnej smysl EVE je pure HC pvp hra, kdyz to delas poradne tak je to pomalu zamestnani a AoC az zapnou siege podle toho co sem mel zatim moznost vyzkouset bych rekl ze bude velice zabavny

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 31/05/2008 :  01:21:08  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC

quote:
Originally posted by Araya

jasne lidi jenom kecaj a nejsou ochotni cekat co bude, vzdyt je tyden po releasu co by jste chteli.

2 terawatt: co ze jsi lvl70? to jako kdyz sectes ty dva low levely jo? hmm tak to jo to jsi velkej kluk



Toto je argument ktory pocuvam od bety ale teraz uz nedava zmysel..

Bol nejaky beta leak z bety .. nieco zle.. ale dalo sa to obhajit "je to len beta"

Potom prisiel pvp weekend a "je to len beta"

Potom bola open beta a stale "je to len beta"

Teraz hra vysla a zas sa obhajuje "ale je to len vonku par dni".. i ked asi presnejsie by bolo "je to len platena beta"..

Nic v zlom, akotak si AoC uzivam .. i ked uz sa pripajam tak s celkom len s prinutenia... ale stale to obhajovat? I ked mna ani tak nestvu bugy, nefunkcne veci alebo nedokonceny content.. ma stve to co nezmenia .. male zony, nevidilne steny, cisto instancovany svet, velmi nizky player limit pre zony a coho sa obavam viac tak pre keep sieges.. ako hra je to dobra, ma potencial..ale platit zato asi nie.

ALe jedno viem urcite AoC este bude hit.. bude to konzolovy hit bez pochyb... len mam taky pocit ze keby hra nebola robena s prihladanim na konzole tak by sme tu mali momentalne mnohonasobne lepsiu hru.

A "neflamujte" ma :P.. Tento thread je predsa o tej horsej stranke hry.

BTW: S tym EvE suhlasim.. EvE je prava sandbox hra..a ak ma pamet neklame tak AoC malo byt sandbox tiez.. a ak to fakt sandbox hra je, tak s EvE sa nemoze ani pokusit zrovnavat.. By prehrala na v kazdom jednom aspekte.. I ked uznavam ze EvE ani zdaleka neni pre kazdeho :)



hmm, je lepsi mit 100 zon kery nejsou tak propracovany nebo 10 kdyz stejne nebudes chodit do vic nez 2? zda se ti malo lidi v instancich? mne teda rozhodne ne bych obcas rekl ze uz se jich tam ani vic vlist nemuze...
A toho co se bojis u sigu ze tam bude omezenej pocet lidi a srovnavas to s eve... Hral si nekdy v EVE fleet fajty, myslism opravdu veliky fleet. rekl bych ze ne protoze pak bys nemohl rict takovou blbost. Osobne radsi budu mit v siegu mensi pocet lidi nez to co zazivam v EVE kdy na kazde strane je 500+ lidi a lag je tam 15+ minut. Takze ja osobne radi kdyz se do instance vleze min lidi a bude to v klidu hratelny

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Kromus
New Member

459 Posts

Posted - 31/05/2008 :  03:59:24  Show Profile  Send Kromus an ICQ Message Send Kromus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha
kdyz si koupim spenat a pak me nechutna pac je to zelenina a to sem si predtim neuvedomil, tak ho prece jen kvuli tomu, ze jsem ho koupil nebudu jist , radsi si dam treba parek ne ?



Ano jenze on si koupil zeleninu s tim ze vedel ze je to zelenina a predpokladal ze mu bude chutnat vic/lip jak mu chutna. A proto kdyz se uz do ni zakous tak proc ji uz nesnist (nekomu je tu zeleninu zahodit lito hlavne kdyz za ni zaplatil kolem 2K) i kdyz nema presne tu chut kterou ocekaval, vickrat ji uz od toho pestitele kupovat nebude a skusi jineho :)

Kromus, member of Clan of Northern Territory, DP (store administrator/retired)
Kromus, lvl 70 Barbarian Berserker <MdK>, Runnyeye server, EQ2 (retired)

Thoros, rifleman/sniper 24th panzerbrigade, WWII online (hybernating)
Modgud, EVE online (retired)
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 31/05/2008 :  06:26:22  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kromus

quote:
Originally posted by Pertha
kdyz si koupim spenat a pak me nechutna pac je to zelenina a to sem si predtim neuvedomil, tak ho prece jen kvuli tomu, ze jsem ho koupil nebudu jist , radsi si dam treba parek ne ?



Ano jenze on si koupil zeleninu s tim ze vedel ze je to zelenina a predpokladal ze mu bude chutnat vic/lip jak mu chutna. A proto kdyz se uz do ni zakous tak proc ji uz nesnist (nekomu je tu zeleninu zahodit lito hlavne kdyz za ni zaplatil kolem 2K) i kdyz nema presne tu chut kterou ocekaval, vickrat ji uz od toho pestitele kupovat nebude a skusi jineho :)



Koupit si horkou novinku o které pomalu nic nevíš, na forech se o ní píše okrajově a td. Lidi si měli počkat nějaký ten týden a nebo to koupit, ale ne po 10 dnech brečet na na forech :) Brečet se má po měsíci. Podívejte na ofic fora kolik patchu vychází a co vše se opravuje.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 31/05/2008 :  06:46:30  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

quote:
Originally posted by Kromus

quote:
Originally posted by Pertha
kdyz si koupim spenat a pak me nechutna pac je to zelenina a to sem si predtim neuvedomil, tak ho prece jen kvuli tomu, ze jsem ho koupil nebudu jist , radsi si dam treba parek ne ?



Ano jenze on si koupil zeleninu s tim ze vedel ze je to zelenina a predpokladal ze mu bude chutnat vic/lip jak mu chutna. A proto kdyz se uz do ni zakous tak proc ji uz nesnist (nekomu je tu zeleninu zahodit lito hlavne kdyz za ni zaplatil kolem 2K) i kdyz nema presne tu chut kterou ocekaval, vickrat ji uz od toho pestitele kupovat nebude a skusi jineho :)



Koupit si horkou novinku o které pomalu nic nevíš, na forech se o ní píše okrajově a td. Lidi si měli počkat nějaký ten týden a nebo to koupit, ale ne po 10 dnech brečet na na forech :) Brečet se má po měsíci. Podívejte na ofic fora kolik patchu vychází a co vše se opravuje.



Právě že toho zatím moc neopravili...
Go to Top of Page

plussminuss
Junior Member

541 Posts

Posted - 31/05/2008 :  09:35:12  Show Profile Send plussminuss a Private Message  Reply with Quote
tak ukazovani partaku v grupe na minipame upravili a je to uz pekne videt :)

oni asi opravujou, upravujou, ale nepisou patch logy :X
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 31/05/2008 :  10:32:51  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
nic moc sem o tom nevedel, ale rekl sem si, dam 899Kc a zkusim to... muj pohled

A) AoC se bere od zakladu docela vazne? Neznam teda dobu Conana nejak do detailu, ale je mne docela lito, ze to neni vic realnejsi..., nic proti ale zeny v te dobe byly na 2-3 veci.., skoda ze to neni zohlednene i v AoCu..., chces met zenskou conquerorku... dobre udelej si ji, ale smir se s tim ze bude met napr o 20% min sily a o 30% min staminy, protoze je to proste zenska a vlaci sebou par kilo tuku navic a ma jinou stavbu tela a jine teziste a ja nevim co.., nejake zohledneni.. aspon na RP sevry, proc neni? diky te "vaznosti" a "realisticnosti" .. to pak pusobi az smesne, daleko vic nez v pohadkove nakreslenem wowku kde to clovek prejde.. ale to je asi jenom moje uchylka tu toto

B) souboje sou jinak fajn, i samotne zabijeni mobu je 5x zabavnejsi nez ve wowku, i kdyz nepochybuju ze i toto se casem zmeni ve stereotyp, ALE tolik proklamovane FATALITY..., omg wtf? cekal sem neco ve stylu Mortal Kombat, nic jako "random eventy" nad kteryma nemam absolutne zadnou kontrolu.. ale neco ze kdyz nechci fatalitu tak proste nebude a kdyz uz za X okolnosti mam moznost takto ukoncit souboj, ze si ji i nejak "naklikam" tzn provedu - myslim ze tu byl daleko vetsi potencial, to jak souboje ukoncit.. what about BABALITY? mortal kombat FTW! PS: pokud mne v tomto neco uniklo, a nejake takove moznosti jsou, tim lip.

C) nejake male nedodelky, ktere se casem dodelaji mne fakt nevrusuji, i kdyz trosku navozujou otazky co delali testeri misto testovani hry... ale proc nejde nabindovat mys? (nebo jde a ja sem dement?) v mem pripade 5 pohodlnych snadno dostupnych bindu.. to mne hlava nebere jako, nejsem moc prstovy artista a proste dal nez je hranice R G V uz moc pohodlne a "najisto" nedosahnu.. snad casem pridaji.. asi muzu byt rad ze je aspon moznost invertovane mysi.. hledal sem to tam asi 5min a uz sem byl jednu dobu dost nervozni..

D) co se postav tyka barbar mne prijde jako strasny ezmod, to co si snim muzu dovolit, to snad ani v "legendarnim" wowku neslo. nevyvazenost postav je velka, nicmene urcujici je 80lvl... jesli se k nemu prokousu driv nez vyjde WAR tot otazka.

pro mne je AoC neco jako 3d DIABLO, i to expeni zabijeim mobu mne to pripomina:) a to ze mne to staci pustit na 1h/den beru jako vyhodu.

EDIT: jo, nehral sem ani trial, ani betu ani gamu ani nic, ani sem o tom nic moc necetl.

Edited by - qsubt on 31/05/2008 10:37:07
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 31/05/2008 :  10:47:30  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

quote:
Originally posted by Atronach

quote:
Originally posted by Jaffa
AoC je zatím slabší obdoba EVE online, nebo má ke konceptu tehle hry nejblíže.
Tak tos me opravdu tezce rozesmal.
AoC nesaha EVE ani po login screen. Nechapu jak jsi na tenhle nehoraznej blabol dosel.
Jses si jist ze jsi nekdy hral EVE? Nebo se jednao tve zkusenosti z trialu?




Trochu přemýšlej ve které z MMO z posledních let máš full PvP, možnost postavit si vlastní město/pevnost, menší zaměření na PVE a spiše PvP, je to WoW? EQ nebo snad LOTRo? Pravda i Vanguard má několik stejně zameřených aspektu ale co vím tak ffa PVP servery zrušili a cela ta hra je stejně už pohřbená.

Ja uz ti odpovedel na zacatku - v Eve.
Neuvedl jsi ji ve svem vyctu, pac ti tam moc nesedi vid?
Ja mam 2 postavy v Eve od roku 2002 a i kdyz ted aktivne nehraju, porad plati ze to je nejpropracovanejsi system pvp a na mnoho veci nemaji ani dalsi hry. Vsechno, co je v aoc je slabej odvar toho, co je v eve a hromada veci tam chybi uplne.
Eve neni questech, pac to neni lvl based hra.

Suma sumarum, tvuj radoby odbornej nazor a srovnani si priste nech pro sebe, staci napsat ze se ti Eve nelibilo. V opacnem pripade tve posty vyvolaji pouze usmev na tvari lidi, kteri Eve skutecne znaji a jsou dostatecne soudni (hype-free) tyhle hry srovnat.

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 31/05/2008 :  11:55:21  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

quote:
Originally posted by Azkaban

quote:
Originally posted by Kromus

quote:
Originally posted by Pertha
kdyz si koupim spenat a pak me nechutna pac je to zelenina a to sem si predtim neuvedomil, tak ho prece jen kvuli tomu, ze jsem ho koupil nebudu jist , radsi si dam treba parek ne ?



Ano jenze on si koupil zeleninu s tim ze vedel ze je to zelenina a predpokladal ze mu bude chutnat vic/lip jak mu chutna. A proto kdyz se uz do ni zakous tak proc ji uz nesnist (nekomu je tu zeleninu zahodit lito hlavne kdyz za ni zaplatil kolem 2K) i kdyz nema presne tu chut kterou ocekaval, vickrat ji uz od toho pestitele kupovat nebude a skusi jineho :)



Koupit si horkou novinku o které pomalu nic nevíš, na forech se o ní píše okrajově a td. Lidi si měli počkat nějaký ten týden a nebo to koupit, ale ne po 10 dnech brečet na na forech :) Brečet se má po měsíci. Podívejte na ofic fora kolik patchu vychází a co vše se opravuje.



Právě že toho zatím moc neopravili...


Opravujou docela dost, ale nechapu proc to nepisou do launcheru nebo do patch logu. Brzy prijde zase pomerne slusnej patch.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 31/05/2008 :  11:57:30  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by qsubt

nic moc sem o tom nevedel, ale rekl sem si, dam 899Kc a zkusim to... muj pohled

A) AoC se bere od zakladu docela vazne? Neznam teda dobu Conana nejak do detailu, ale je mne docela lito, ze to neni vic realnejsi..., nic proti ale zeny v te dobe byly na 2-3 veci.., skoda ze to neni zohlednene i v AoCu..., chces met zenskou conquerorku... dobre udelej si ji, ale smir se s tim ze bude met napr o 20% min sily a o 30% min staminy, protoze je to proste zenska a vlaci sebou par kilo tuku navic a ma jinou stavbu tela a jine teziste a ja nevim co.., nejake zohledneni.. aspon na RP sevry, proc neni? diky te "vaznosti" a "realisticnosti" .. to pak pusobi az smesne, daleko vic nez v pohadkove nakreslenem wowku kde to clovek prejde.. ale to je asi jenom moje uchylka tu toto


A tady jsem prestal cist. Ne, AoC opravdu nema s Matrixem nic spolecnyho, jeste si pockej Šmudlo...

E: Kdyz se spustilo WoW, tam snad nejakej balanc byl? Nedej Boze i na low levlech? Ne to mas pravdu, "Warlocka" stvorili asi az po pul roce.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video



Edited by - Shatteren on 31/05/2008 12:01:27
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 31/05/2008 :  12:12:22  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren
A tady jsem prestal cist. Ne, AoC opravdu nema s Matrixem nic spolecnyho, jeste si pockej Šmudlo...

lol, no ty si taky matrix, to jako tezke to udelat?
spis de o to ze se funcom bal feministek nebo kritiky hracu co chcou hrat "barbie 100-60-100" ve full plate a s 30kilovou 2H.. a doprogamovat podminku na nizsi zaklad ve statech - if FEMALE&&SOLDIER by zas nebyl zadny IMHO problem. A umistit to treba jenom na par servru urcite taky ne. Par Rudych Son by bylo a ty by byly o to vazenejsi.

EDIT: co tam motas warloky? dal si to necetl

Edited by - qsubt on 31/05/2008 12:13:21
Go to Top of Page

vlkodlak
Junior Member

avatarkdpc

556 Posts

Posted - 31/05/2008 :  12:12:34  Show Profile Send vlkodlak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by qsubt

nic moc sem o tom nevedel, ale rekl sem si, dam 899Kc a zkusim to... muj pohled

A) AoC se bere od zakladu docela vazne? Neznam teda dobu Conana nejak do detailu, ale je mne docela lito, ze to neni vic realnejsi..., nic proti ale zeny v te dobe byly na 2-3 veci.., skoda ze to neni zohlednene i v AoCu..., chces met zenskou conquerorku... dobre udelej si ji, ale smir se s tim ze bude met napr o 20% min sily a o 30% min staminy, protoze je to proste zenska a vlaci sebou par kilo tuku navic a ma jinou stavbu tela a jine teziste a ja nevim co.., nejake zohledneni..


Ja nevim co na tohle řict... leda tak "WTF?!" Ne, neznaš dobu conana. Nevim proč dělaš z fantasy realitu. Neexistujici svět, kouzla, vymyšlení bohové, to ti nevadí? Prober se, trapas todleto.

EDIT:

quote:
Originally posted by qsubt

...ale proc nejde nabindovat mys? (nebo jde a ja sem dement?)...


Myš nabindovat jde, použivam G5, Setpoint a nemel sem s tim absolutne žadny problem...

Edited by - vlkodlak on 31/05/2008 12:19:06
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 31/05/2008 :  12:37:28  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by qsubt

quote:
Originally posted by Shatteren
A tady jsem prestal cist. Ne, AoC opravdu nema s Matrixem nic spolecnyho, jeste si pockej Šmudlo...

lol, no ty si taky matrix, to jako tezke to udelat?
spis de o to ze se funcom bal feministek nebo kritiky hracu co chcou hrat "barbie 100-60-100" ve full plate a s 30kilovou 2H.. a doprogamovat podminku na nizsi zaklad ve statech - if FEMALE&&SOLDIER by zas nebyl zadny IMHO problem. A umistit to treba jenom na par servru urcite taky ne. Par Rudych Son by bylo a ty by byly o to vazenejsi.

EDIT: co tam motas warloky? dal si to necetl



V zadne velke MMO v soucasne dobe nemaji pohlavi vuci sobe vyhody/nevyhody (alespon o znicem takovem nevim - muzu se mylit). Prineslo by to sebou jen dalsi problemy s vybalancovanim charu ktere je uz tak u kazdeho PvP vic nez problematicke. Takze tohle bych AoC opravdu nevycital.

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 31/05/2008 :  13:02:06  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vlkodlak
Ja nevim co na tohle řict... leda tak "WTF?!" Ne, neznaš dobu conana. Nevim proč dělaš z fantasy realitu. Neexistujici svět, kouzla, vymyšlení bohové, to ti nevadí? Prober se, trapas todleto.

aha, covece ja sem myslel ze ten svet existuje nekde v africe.., ne vazne, conana znam jenom z filmu no. Bohove mne nevadi, kouzla mne nevadi, 60kilova holka ve full plate s 2H mne v konkretne v kontextu s Conanem mrzi. thats all. tim k tomu ja koncim.
quote:

EDIT:
Myš nabindovat jde, použivam G5, Setpoint a nemel sem s tim absolutne žadny problem...

hmm, smula ze ji nemam, Micro$oft InteliMouse nejde. a pokud jde, nevim jak.
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 31/05/2008 :  13:23:26  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

Suma sumarum, tvuj radoby odbornej nazor a srovnani si priste nech pro sebe, staci napsat ze se ti Eve nelibilo. V opacnem pripade tve posty vyvolaji pouze usmev na tvari lidi, kteri Eve skutecne znaji a jsou dostatecne soudni (hype-free) tyhle hry srovnat.




Nic si pro sebe nenechám, ještě nejsme v Číně a ty s tím nic moc udělat nemužeš.
Takovej macho borec na PvP v EVE, a zaleze na PvE Dagon server.


Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"

Edited by - Jaffa on 31/05/2008 13:23:46
Go to Top of Page

vlkodlak
Junior Member

avatarkdpc

556 Posts

Posted - 31/05/2008 :  13:39:19  Show Profile Send vlkodlak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by qsubt

hmm, smula ze ji nemam, Micro$oft InteliMouse nejde. a pokud jde, nevim jak.


Nejde na tlačitka myši nabindovat nějake useless z klavesnice (,.-ů§¨ atp.) a ty pak naťukat v AoC do keybindings? Protože to je spíš špatná softwareová podpora ze strany MS...
Go to Top of Page

Kojot
New Member

165 Posts

Posted - 31/05/2008 :  16:04:36  Show Profile  Send Kojot an ICQ Message Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vlkodlak

quote:
Originally posted by qsubt

hmm, smula ze ji nemam, Micro$oft InteliMouse nejde. a pokud jde, nevim jak.


Nejde na tlačitka myši nabindovat nějake useless z klavesnice (,.-ů§¨ atp.) a ty pak naťukat v AoC do keybindings? Protože to je spíš špatná softwareová podpora ze strany MS...


Ano, mam mys Logitech a vdaka jej pribalenemu softwaru (predpokladam ze kazda kvalitnejsia mys ho mat bude) som si samotne tlacitka na mysy nastavil ako "Crlt + ô", atd. a vysledok je ze to hra berie prave ako stisk klavesnice, nie tych kvazi nepodporujucich tlacidiel.

EX Ultima online, EX Horizons, EX DAoC,
EX City of Heroes, EX EQ 2, EX WoW, EX Vanguard
------------------------
Active Age of Conan (Hatatitla)
Go to Top of Page

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 31/05/2008 :  20:52:33  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote
Proti Conanovi nemůžu říct nic moc negativního ... ani nijak super neoslnil, ale ani nezklamal ... podle mě solidně odvedená práce s pár dětskýma nemocema, který se odstraní. Co se týká instancování podle mě výborná věc, která ošetřuje několik negativních věcí, který by mě hru jinak kazily - gankování, obr lagy a pod., v tom problém vůbec nemám a trochu komornější ráz mmorpg mi taky nevadí.
Soubojový systém bez problémů, questy grafika vše ok.

Z čeho mám strach je level 80 a náplň na něm. Zajímalo by mě jak to Funcom vyřeší a jak vymyslí, aby hráči na 80 levelu nerušili subscribci. Každý říká, že u wowka na 70 teprve hra začíná - ale jaká hra - farmení equipu pořád dokola .... pokud toto funcom u conana spustí, nebudu v něm pokračovat. Těžko se dneska něco extra nového a výborného v mmorpg vymyslí, conan je podle mě po uo daocu wowku (ať si každý dosadí tu svou nej hru) jen další dobrá kniha v řadě, kterou ale nechci za 3 měsíce dočíst a pak hledat další. To je věc, která mě opravdu zajímá jak jí Fancom vyřeší ....
Go to Top of Page

Lexon
New Member

Joker64

199 Posts

Posted - 01/06/2008 :  00:58:05  Show Profile Send Lexon a Private Message  Reply with Quote
Druhá strana mince...
Mě zatím (level28) na AoC vadí jen pár věcí a převážně jde o UI:
- Systém prodávání itemů NPCčkům (nemožnost zamknout/skrýt věci, které hnedtak neprodám jako třeba lektvary a jídlo) a pokud se ukliknu a zjistím, že jsem prodal něco co jsem nechtěl, tak to po jedné věci vracet zpět do báglu a doufat, že to tam ještě je.
- Bágl ve hře a pravděpodobně minimální rozšíření inventoráře a také to, že bágly u obchodníka nemají napsáno kolik slotů přidají.
- Quest log. Nezobrazuje se kolik ještě mohu nabrat questů, ale pouze to po limitu napíše, že už nemůžu. Quest vytažený na obrazovce může být jen jeden a nezbýva pak neustále pročítat logy abych věděl kolik čeho musím ještě získat. A docela mě hodně štve, že v quest logu na první pohled nepoznám jestli je quest kompletní nebo ne (stačila by fajfka, že je hotovo).
- Featy. Pokud to na vyšších levelech není jinak, tak mi vadí, že je hráč omezen více méně jen jedním směrem. Vybere si do čeho bude body cpát a jestli levou nebo pravou větev a pak už tam body sází hezky od shora dolů pěkně popořadě bez možnosti přeskočit něco co se mu nehodí.

Většinou jsou to detaily, které se snad brzy opatchují.

S paralelním instancováním jsem se u AoC setkal poprvé a ze začátku jsem nadšený nebyl, ale teď mi to vůbec nevadí. Dokonce se mi to hodilo, když se v nějaký instanci zabugovala questová potvora a stačilo se přepnout do jiné instance, kde to fungovalo.

Více zjistím časem. Nejsem náročný hráč .

Lexon
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 01/06/2008 :  09:14:46  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Souhlasim s tim UI, to mi zacina vadit ale trosku jinym smerem. Kdyz nekdo neco prodava na generalu, ma to vzdy oranzovou barvu nezavisle na kvalitne itemu, na tak doprdele proc? To samy kdyz prodavam, tak nevidim kvalitu itemu dokud neprovedu "mouseover". Jen vim, kterej item nosit nemuzu diky oranzovemu pozadi - cervene by bylo lepsi, ale to je vcelku jedno.

S featama az tak uplne nesouhlasim, docela mi to pripomina WoW. Tam jsi kombinoval vetsiou jen 2 vetve, maximalne neco malo z 3. Tady jedes 2 vetve, zezacatku hazis vse do 1 hlavni a dost se tam toho da vynechat, protoze na vetsim levlu te to vylozene nuti hazet do generalu. Urcite na lvl 80 nebudu mozny davat do Reaver vetve kdyz jedu Berserkera, protoze bych musel vyhodit cca 20 bodu, nez bych se dostal k necemu pro me "uzitecnemu" - to je mozna to, na co jsi narazel, ale takhle to funguje treba i ve WoW, akorat ve vetsim meritku.

No a jinak si myslim, ze tyhle UI ac tezke nedostatky, brzy fixnou. Nejedna se o nejaky zasadni problemy, chce to dat tomu cas. Jinak me AoC bavi zase vic a vic, ale predtim po lvl 20 jsem nechtel ani logovat, nejak me nebrala ta Aquilonie.

Jeste k tomu jak nekdo zminil, ze se neciti ze hraje MMO. Tak ja to hraju na full details, jen 8xQ AA a pripada mi ten svet dost gigantickej nebo aspon ty jednotlivy zony. Vykreslovani textur ve velke dalce s kvalitni grafikou mi vratilo ten pocit velkeho sveta, ani tohle jsem ve WoW vubec nemel. Instancovani jsem prekousnul, uz je mi to fuk.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video



Edited by - Shatteren on 01/06/2008 09:18:06
Go to Top of Page

Methodius
New Member

101 Posts

Posted - 01/06/2008 :  12:29:14  Show Profile Send Methodius a Private Message  Reply with Quote
gsubt ma uplnu pravdu toto ma sralo po celu dobu co hram rpg hry ze vacsina z nich nerozlisuje medzi pohlaviami....len aby si latentni transexuali mohli zahrat za opacne pohlavie ale len po vizaulnej stranke tj. bez realnych postihov ktore takyto vyber prinasa. Proste zena ma realne asi o 40-50% mensiu silu ako muz vzhladom na svoju postavu atd...ako ja to z herneho hladiska celkom chapem a som s tym celkom zmiereny

ale nelogicku argumentaciu typu ved to nieje realita OMG ved tam su kuzla draci bohovia.....to je fakt primitivne....lebo kazdy svet ma nejake
axiomy a v konanovom svete su ludia taky isty ako v nasom.....muz je taky isty muz a zena taka ista zena....ako to ze tam existuju nejake veci ktore u nas asi neexistuju este neznamena ze tam neplatia zakladne fyzikalne, biologicke a ine zakony pokial nie je tvorcom uvedene inak
a konkretne svet konana je DOKONCA akoze nas svet 10 000 bc niekedy po pade Atlantidy ale pred vznikom nam znamich civilizaci takze tu naozaj nieje o com


HOWG dohovoril som

Edited by - Methodius on 01/06/2008 12:37:21
Go to Top of Page

plussminuss
Junior Member

541 Posts

Posted - 01/06/2008 :  12:48:03  Show Profile Send plussminuss a Private Message  Reply with Quote
no, znam dost zenskych co maji vetsi silu nez chlapi a znam chlapi, kteri maji silu jako pokusny mysi...

to uz rovnou byste tam mohli dat random stat, kdy nejaky chlap bude jak triska a druhej bedna atd, opravdu logika
Go to Top of Page

jerryNBK
New Member

199 Posts

Posted - 01/06/2008 :  12:50:46  Show Profile  Send jerryNBK an ICQ Message Send jerryNBK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Methodius

...ako ja to z herneho hladiska celkom chapem a som s tym celkom zmiereny




no o tom bych pochyboval , kdyz po X letech pritomnosti MMO her to stale resis

AO - Chroustacka 213, Ironfiist , Krassus , Jerryenf - inactive
Tabula Rasa - Wacky Woman 32 - inactive
Lotro - Jerryy - Lore master 50 - active
WOW - Drak'thul horde - Jerryy warlock - inactive
WAR(WHO) - Jerryna - SW - inactive
Go to Top of Page

Methodius
New Member

101 Posts

Posted - 01/06/2008 :  12:58:42  Show Profile Send Methodius a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by plussminuss

no, znam dost zenskych co maji vetsi silu nez chlapi a znam chlapi, kteri maji silu jako pokusny mysi...

to uz rovnou byste tam mohli dat random stat, kdy nejaky chlap bude jak triska a druhej bedna atd, opravdu logika

no sorry tak ale tuto fakt plati ze vynimka potvrdzuje pravidlo

napr ja cvicim iba par mesiacov a na lavicke vytlacim v pohode
90-100kg ,co neni nic moc, ale ak mi donesies zensku ktora nezrala steroidy (tj muzske hormony:) a urobi to iste, pre mna za mna aj po x rokoch cisteho cvicenia, tak budem fakt prekvapeny



Edited by - Methodius on 01/06/2008 13:01:11
Go to Top of Page

jerryNBK
New Member

199 Posts

Posted - 01/06/2008 :  13:13:02  Show Profile  Send jerryNBK an ICQ Message Send jerryNBK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Methodius

quote:
Originally posted by plussminuss

no, znam dost zenskych co maji vetsi silu nez chlapi a znam chlapi, kteri maji silu jako pokusny mysi...

to uz rovnou byste tam mohli dat random stat, kdy nejaky chlap bude jak triska a druhej bedna atd, opravdu logika

no sorry tak ale tuto fakt plati ze vynimka potvrdzuje pravidlo

napr ja cvicim iba par mesiacov a na lavicke vytlacim v pohode
90-100kg ,co neni nic moc, ale ak mi donesies zensku ktora nezrala steroidy (tj muzske hormony:) a urobi to iste, pre mna za mna aj po x rokoch cisteho cvicenia, tak budem fakt prekvapeny






jen jestli je nežereš ty

AO - Chroustacka 213, Ironfiist , Krassus , Jerryenf - inactive
Tabula Rasa - Wacky Woman 32 - inactive
Lotro - Jerryy - Lore master 50 - active
WOW - Drak'thul horde - Jerryy warlock - inactive
WAR(WHO) - Jerryna - SW - inactive
Go to Top of Page

Methodius
New Member

101 Posts

Posted - 01/06/2008 :  13:40:49  Show Profile Send Methodius a Private Message  Reply with Quote
vies mojou snahou je aby bol barbar Conan nielen za, ale aj pred monitorom :)

...ale ne vazne na 90-100 kg teda pripravky nepotrebnujes :)

Edited by - Methodius on 01/06/2008 13:43:19
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 01/06/2008 :  15:04:37  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Resite vazne dobry sračky

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 01/06/2008 :  15:43:42  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Resite vazne dobry sračky


hlavne ze to ted vsichni vime

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

Kojot
New Member

165 Posts

Posted - 01/06/2008 :  16:07:48  Show Profile  Send Kojot an ICQ Message Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
Tak aby som prispel tiez niakym tym negativom .. :o)

Sere ma fakt ze nie len castery, ale aj meelery! maju svoj casting time na comba a pokial sa pohnem, prerusia sa. V praxi to vypada asi tak ze pokial nie je super uplny idiot, staci aby si pockal az zacnem "castit" (smiesne to slovo na guardiana:) a nasledne si poodbehol.
Dalsia vec je "bug" ked honim supera cez polku mapy a nasledne mi skocil do rieky a jakozto meeler vo vode utocit nemozem a kedze hrajem na RP servery, neodpustil si krasnu "rp" hlasku - You faild.

EX Ultima online, EX Horizons, EX DAoC,
EX City of Heroes, EX EQ 2, EX WoW, EX Vanguard
------------------------
Active Age of Conan (Hatatitla)
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 01/06/2008 :  18:31:12  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Tak protoze jsem ferovej hrac, tak me stve bug na No Escape abilitu, ze kdyz ji pouziju, tak mi casto nenahodi CD. Takze "jen" nekoho drzim v tezkym stunu a dostane cca 1200 dmg na 2 pouziti treba, sakra !

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 01/06/2008 :  18:38:22  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kojot

Tak aby som prispel tiez niakym tym negativom .. :o)

Sere ma fakt ze nie len castery, ale aj meelery! maju svoj casting time na comba a pokial sa pohnem, prerusia sa. V praxi to vypada asi tak ze pokial nie je super uplny idiot, staci aby si pockal az zacnem "castit" (smiesne to slovo na guardiana:) a nasledne si poodbehol.
Dalsia vec je "bug" ked honim supera cez polku mapy a nasledne mi skocil do rieky a jakozto meeler vo vode utocit nemozem a kedze hrajem na RP servery, neodpustil si krasnu "rp" hlasku - You faild.



Ten cast time je neco kolem 0,5 sec, alespon u barbara, ja pamatuju, ze i war ve WOW mel 1 cast abilitu, proto jsem ji taky nikdy nepouzil, kazdopadne vyborna strategie melee vs melee je behat okolo targetu, sance ze missne combo neni velka ale je, nebo alespoň byla, hral jsem to naposled tak pred tydnem, treba to opravili.

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 02/06/2008 :  01:09:15  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Methodius

....ako to ze tam existuju nejake veci ktore u nas asi neexistuju este neznamena ze tam neplatia zakladne fyzikalne, biologicke a ine zakony


Nechci v zadnem pripade jeste vic narusit tvoji psychickou rovnovahu ale neda mi to a driv nez zacnes badat nad tim jak to ze ti v AOC u barbara kazdy rano nestoji pero jak to ze nemusis chodit srat a cim to ze zenske nemaji chlupate nohy podpazi a pudlinu ackoliv se ani jednou neholi a navrch kazdy mesic nemaji menses tak ti prozradim ze je to tim ze je to jenom hra. Takovy jakoby virtualni svet vis? Chapu ze je to tezke si to predstavit a muze te to mast ale ackoliv Funcum jendnotlive nevyjmenovava co vsechno je "tam" jinak nez "tady" tak postupne prijdes i na dalsi rozdily mezi realnym a "tamtim" svetem nejenom na to ze samecek homo ma obvykle vetsi silu nez samicka. Jen te na to predem pripravuju driv nez nam ty rozdily vydesene zacnes psat sem na fora..

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 02/06/2008 :  07:54:21  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
me stve jina vec..
Kdyz dohanim maga nebo archera - tak jedine se sprintem = Shift
Kdyz pak ale kliknu na skill,tak se nespusti ale vyjede mi popis.

Asi se to ale dá odstranit .. v controls ale ne.
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 02/06/2008 :  09:01:26  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Meddy
Nechci v zadnem pripade jeste vic narusit tvoji psychickou rovnovahu ale neda mi to a driv nez zacnes badat nad tim jak to ze ti v AOC u barbara kazdy rano nestoji pero jak to ze nemusis chodit srat a cim to ze zenske nemaji chlupate nohy podpazi a pudlinu ackoliv se ani jednou neholi a navrch kazdy mesic nemaji menses tak ti prozradim ze je to tim ze je to jenom hra. Takovy jakoby virtualni svet vis? Chapu ze je to tezke si to predstavit a muze te to mast ale ackoliv Funcum jendnotlive nevyjmenovava co vsechno je "tam" jinak nez "tady" tak postupne prijdes i na dalsi rozdily mezi realnym a "tamtim" svetem nejenom na to ze samecek homo ma obvykle vetsi silu nez samicka. Jen te na to predem pripravuju driv nez nam ty rozdily vydesene zacnes psat sem na fora..

tu mne zas unikl smysl tohoto prizpevku:) myslim ze nikdo nic nikam vydesene nepsal. Pokud se hra snazi o co nejpresnejsi ztvarneni nejakeho.... Conanova sveta - o coz se AoC asi snazi, tak zenska ve full plate s 2H je proste nesmysl.. to proste nevyargumentujes. JA sem uplne v mojem prvnim prizpevku taky nepsal ze sem o tom nevedel ze to tak bude, anebo ze je to velka chyba, jenom ze to trosku ubira na atmosfere, a ze si ta hra hraje an neco co neni. Jo, a skoda ze si nejde vytvorit znetvorenou nebo nehezkou postavu - kdyz u sme u toho. A Conanovi samozrejme kazde rano pero stoji.

-----------
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 02/06/2008 :  09:05:03  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by qsubt

quote:
Originally posted by Meddy
Nechci v zadnem pripade jeste vic narusit tvoji psychickou rovnovahu ale neda mi to a driv nez zacnes badat nad tim jak to ze ti v AOC u barbara kazdy rano nestoji pero jak to ze nemusis chodit srat a cim to ze zenske nemaji chlupate nohy podpazi a pudlinu ackoliv se ani jednou neholi a navrch kazdy mesic nemaji menses tak ti prozradim ze je to tim ze je to jenom hra. Takovy jakoby virtualni svet vis? Chapu ze je to tezke si to predstavit a muze te to mast ale ackoliv Funcum jendnotlive nevyjmenovava co vsechno je "tam" jinak nez "tady" tak postupne prijdes i na dalsi rozdily mezi realnym a "tamtim" svetem nejenom na to ze samecek homo ma obvykle vetsi silu nez samicka. Jen te na to predem pripravuju driv nez nam ty rozdily vydesene zacnes psat sem na fora..

tu mne zas unikl smysl tohoto prizpevku:) myslim ze nikdo nic nikam vydesene nepsal. Pokud se hra snazi o co nejpresnejsi ztvarneni nejakeho.... Conanova sveta - o coz se AoC asi snazi, tak zenska ve full plate s 2H je proste nesmysl.. to proste nevyargumentujes. JA sem uplne v mojem prvnim prizpevku taky nepsal ze sem o tom nevedel ze to tak bude, anebo ze je to velka chyba, jenom ze to trosku ubira na atmosfere, a ze si ta hra hraje an neco co neni. Jo, a skoda ze si nejde vytvorit znetvorenou nebo nehezkou postavu - kdyz u sme u toho. A Conanovi samozrejme kazde rano pero stoji.

-----------




pokud lidi vidi na hre takovyhle chyby tak zacinam mit pocit, ze ta hra bude dokonala

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 02/06/2008 :  09:16:37  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha
pokud lidi vidi na hre takovyhle chyby tak zacinam mit pocit, ze ta hra bude dokonala

hlavne de o to, ze tyto "chyby" narozdil od 1000 jinych a podstatnejsich uz nikdo nikdy neopravi. A chyby pisu v uvozovkach.
Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 02/06/2008 :  10:15:27  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
uaaa oblibena klasika... dobehnu se shiftem a pak chci provest kombo cimz si prepnu hotbar a za par sec sem tuhej, protoze zacnu zmatkovat a nevim jak ho vratit spatky :)

no a co me sere? jediny co me opravdu stve jsou questy kdy musis neustale zonovat a at delam co delam tak 10 zazonovani proste ta hra neunese :( bud lehne na assertionu nebo out of brambory :( Jinak to sou vetsinou drobnosti jako kvalita itemu, quest log a dalsi co uvadeji ostatni.

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>
Go to Top of Page

Little
Moderator

2901 Posts

Posted - 02/06/2008 :  10:20:21  Show Profile  Send Little an ICQ Message Send Little a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marwyn

uaaa oblibena klasika... dobehnu se shiftem a pak chci provest kombo cimz si prepnu hotbar a za par sec sem tuhej, protoze zacnu zmatkovat a nevim jak ho vratit spatky :)

no a co me sere? jediny co me opravdu stve jsou questy kdy musis neustale zonovat a at delam co delam tak 10 zazonovani proste ta hra neunese :( bud lehne na assertionu nebo out of brambory :( Jinak to sou vetsinou drobnosti jako kvalita itemu, quest log a dalsi co uvadeji ostatni.


tak si vypni v options switch bars when sprinting...
a kup si vic pameti, tuhle hlasku sem zatim nikdy nevidel at zonuju jak zonuju

"End of hope, end of love, end of time. The rest is silence."
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,33 seconds. on eygor Snitz Forums 2000