Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars: The Old Republic
 Star Wars: The Old Republic - General
 General
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 37

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 14/10/2010 :  19:57:01  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
EA vlastní Bájovér. Ještě před Bájovérem vlastnili Mythic. Když povyházeli 80% lidí, co dělali na fanboyovsky absolutně dokonalém WARu, tak sloučili zbytek Mythicu s MMO divizí Bájovéru, aby se společně podíleli na WARu i SWTOR, a tím tak vytvořili tu největší a nejprďáčtější skupinu znalců MMO, aka failboys. Teda takhle nějak zní jejich tiskový prohlášení, ale tušim, že to ve skutečnosti bude úplně jinak.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 15/10/2010 :  09:48:12  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster

U nás můžou dělat vrcholové manažery profesionální lyžařky, tak co se divíte. Prostě další teplej flek pro kamarádíčky a pak to podle toho vypadá.


Soukromy sektor jeste stale funguje jinak nez verejny, byt se vsichni snazi sec muzou soukromy sektor zverejnit.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 15/10/2010 :  22:05:14  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Az vyrostu, budu statni urednik a udelam pro to cokoli.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 02/02/2011 :  18:33:31  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
SWTOR odlozeno !! datum vydani je nyni "calendar 2011"
EA doufa v alespon 500K subscribtions
cokoliv nad 1M by byl huge profit..
http://massively.joystiq.com/2011/02/02/the-big-bet-ea-aims-at-a-half-million-subscribers-to-make-swt/


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 02/02/2011 :  18:51:09  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
Rodieruv vykrik zcela ignorujte, jedine trosku solidni info naznacuje 3. ctvrtleti tohoto roku, jakekoliv predchozi poplasne zpravy o jaru tohoto roku apod. byly absurdni kravinum, tudiz se samozrejme zadny odklad nekona.

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 02/02/2011 :  18:56:51  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Vsak ted vypustili zas naky shitovy video, ne? Cim vic toho vypoustej, tim hur to vypada.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 02/02/2011 :  19:01:10  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
Jace: Uplne stejne to vidim ... Neni to tak davno co sem se docela dost tesil, ale cim vic toho vidim, tim me to vic a vic odlakava. SW fanda nejsem, takze bohuzel asi.

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 03/02/2011 :  08:28:17  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Fanda jsem, ale cinematic combat jsem si představoval jinak :(
Za jediné plus považuju systém krytí za překážkou, u dvou class.
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 04/02/2011 :  14:56:43  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Meddy

Rodieruv vykrik zcela ignorujte, jedine trosku solidni info naznacuje 3. ctvrtleti tohoto roku, jakekoliv predchozi poplasne zpravy o jaru tohoto roku apod. byly absurdni kravinum, tudiz se samozrejme zadny odklad nekona.


ono nadruhou stranu,rodier napsal ze "bude odlozeno" coz ja jsem nevedel...

To co pises nebyla kravina,"jaro 2011" bylo datum ktere rekl hlavni vyvojar na lonske E3 vystave,(nebo GDC?) videl jsem to na vlastni oci ve videu..to ze se pulrocni odklady stavaji standartem a nikdo se tomu nedivi,,,mozna ze bych mel o vikendu to video najit

www.boiians.cz
Go to Top of Page

Timotej
Starting Member

71 Posts

Posted - 04/02/2011 :  15:35:13  Show Profile Send Timotej a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Meddy

Rodieruv vykrik zcela ignorujte, jedine trosku solidni info naznacuje 3. ctvrtleti tohoto roku, jakekoliv predchozi poplasne zpravy o jaru tohoto roku apod. byly absurdni kravinum, tudiz se samozrejme zadny odklad nekona.



Tomu nerozumím, mě jeho informace přišla vhod, možná jsem naivní, ale Biovaru jsem věřil, že termín „spring“ dodrží. Nehledě na to, že je to faktická informace s info linkem, a to je v záplavě nesmyslů internet zlých ego typu TBK, docela vzácná věc ;-)
Go to Top of Page

Hayabusa
Starting Member

31 Posts

Posted - 04/02/2011 :  17:05:17  Show Profile Send Hayabusa a Private Message  Reply with Quote
Lepší odloženo než vydáno nedodělané.
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 05/02/2011 :  10:04:26  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
A lepší zrušeno, než tahat z lidí prachy za tuhletu lol-kovinu.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 05/02/2011 :  17:48:26  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Kupte si Earthrise, to je taky scifi a navic to dela zkuseny tym elitnich devs z Rumunska, Bulharska nebo Azerbajzdanu, ted nevim. Ale fakt bomba.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 05/02/2011 :  18:48:15  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Kupte si Earthrise, to je taky scifi a navic to dela zkuseny tym elitnich devs z Rumunska, Bulharska nebo Azerbajzdanu, ted nevim. Ale fakt bomba.


Jace netroluj tady, jo? Earth bude fail jako Mortal online. To je snad každýmu Bulharovi jasný ne.
Pokud sci-fi, tak já osobně fandim tomu warhammeru 40000 online.

Edited by - Milan on 05/02/2011 18:48:41
Go to Top of Page

kajda
New Member

Masaryk2

390 Posts

Posted - 07/02/2011 :  10:08:22  Show Profile  Send kajda an ICQ Message Send kajda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Kupte si Earthrise, to je taky scifi a navic to dela zkuseny tym elitnich devs z Rumunska, Bulharska nebo Azerbajzdanu, ted nevim. Ale fakt bomba.



A jsou tam mechadicky, biodicky a holodicky? Ja bych totiž hru bez dicků dnes už ani nehrál.

Infinity – The Quest for Earth - last hope for good game
Darkfall - Suspend
EVE - Suspend
PoTBS - suspend
TR - suspend
AOC - Fury - Suspend
SWG - To uz je hodne dlouho :-)
UO - Bohuzel jenom na emulovanych serverech
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 07/02/2011 :  14:30:14  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Podle jejich posledniho cinematic traileru to vypada, ze nemusis mit strach: http://www.youtube.com/watch?v=ZIYF9exhm-Q

MMOs failed.
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 07/02/2011 :  19:06:11  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Sakra, to je oldschool. Se pamatuju, jak to dávali v Esu.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 11/02/2011 :  08:28:53  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Filda LNL

Sakra, to je oldschool. Se pamatuju, jak to dávali v Esu.

kdyz si to pamatujes ty tak to moc oldschool neni ..

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 11/03/2011 :  17:40:42  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
http://www.swtor.com/media/trailers/fate-galaxy

Jsem rozpolcenej... miluju težké zbraně co dělají puf puf puf a na druhou stranu ta nenucená elegance té inquizitorky, jak odráží ty patetické útoky...
A ten kníkající java, třešnička na dortu :)

Edited by - WereHamster on 11/03/2011 17:41:28
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 22/07/2011 :  08:01:23  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem si udělal radost ke konci roku a vzal CE verzi z Xzone. Chtěl jsem jen ty ingame digital předměty ale Origin. com nevěřím a jinde digital deluxe edici nemají a mít nebudou.

A vzít obyč hru jak každej Franta se mi nechce protože na tohle čekám fakt roky. Jen aby to nakonec nebyl fakt propadák :)))

Taky ty kurvy ale mohli udělat Light/Dark side verzi CE a dát do jedné verze něco jiného než Malaguse.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"

Edited by - Jaffa on 22/07/2011 08:02:45
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 22/07/2011 :  08:16:42  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Jako, taky sem čekal na edici "Bastila, úplně nahá" a ono nic..
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 22/07/2011 :  08:44:27  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
hehe neveri originu ale vezme neco od xzone pritom rozdil jejich ceny za CE a oficialni ceny za CE je tentokrat 20 procent

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 22/07/2011 :  09:41:32  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

hehe neveri originu ale vezme neco od xzone pritom rozdil jejich ceny za CE a oficialni ceny za CE je tentokrat 20 procent


V kalsicky CE jsou jeste dve digital veci navic. Nejakej prodavac a pet. Otazkou je co ten prodavac bude mit. Urcite nejaky drsnoobleky!

Jinak ty ceny jeste k tomu v eckach znacne vysoke. 80E za digital CE mi prijde dost :S
A 50E, potazmo 40 E za holokrabici taky:)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 22/07/2011 :  09:53:10  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by Pertha

hehe neveri originu ale vezme neco od xzone pritom rozdil jejich ceny za CE a oficialni ceny za CE je tentokrat 20 procent


V kalsicky CE jsou jeste dve digital veci navic. Nejakej prodavac a pet. Otazkou je co ten prodavac bude mit. Urcite nejaky drsnoobleky!

Jinak ty ceny jeste k tomu v eckach znacne vysoke. 80E za digital CE mi prijde dost :S
A 50E, potazmo 40 E za holokrabici taky:)


ne ja mluvim o pomeru ceny krabic, ktera v zahranici vyjde na nejakych 2300 - 2500 a xzone ji prodava za 3000

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 22/07/2011 :  10:04:48  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Nevěřím Originu jako službě, a nechtěl jsem kupovat přes tuhle šílenost co si EA vymyslela.
O ceně se tu teď nebavím.
Xzone beru jako nejlepší eshop u nás kdy nemám problém s dodáním na dobírku poštou do 18h od udělání objednávky, takže asi tak. To že maj ceny na pikaču už je jiná no a jasně že to vím ale co naděláš kvalitní služba= víc peněz.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 22/07/2011 :  10:11:24  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

Nevěřím Originu jako službě, a nechtěl jsem kupovat přes tuhle šílenost co si EA vymyslela.
O ceně se tu teď nebavím.
Xzone beru jako nejlepší eshop u nás kdy nemám problém s dodáním na dobírku poštou do 18h od udělání objednávky, takže asi tak. To že maj ceny na pikaču už je jiná no a jasně že to vím ale co naděláš kvalitní služba= víc peněz.




:D radsi nic nepsat

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

MikoLee
Starting Member

54

59 Posts

Posted - 22/07/2011 :  10:21:45  Show Profile  Visit MikoLee's Homepage Send MikoLee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

Nevěřím Originu jako službě, a nechtěl jsem kupovat přes tuhle šílenost co si EA vymyslela.
O ceně se tu teď nebavím.
Xzone beru jako nejlepší eshop u nás kdy nemám problém s dodáním na dobírku poštou do 18h od udělání objednávky, takže asi tak. To že maj ceny na pikaču už je jiná no a jasně že to vím ale co naděláš kvalitní služba= víc peněz.




Origin pouzivam, pouzival jsem ho jeste kdyz se jmenoval EA Store (klient tusim EA Download Manager), mas nejake konkretny výhrady?
Btw:

Thank you for registering your Pre-Order Code. You are now registered for the following items:

Star Wars™: The Old Republic™ Digital Deluxe Edition Pre-Order
Early game access
Color Stone (Virtual Item)

We will keep you informed about early access to The Old Republic as we get closer to the game's release.

If you have any questions about your Pre-Order, please contact a member of our Customer Service Team.



Guild Wars - EvE Online - Vanguard: Saga of Heroes - The Lord of the Rings Online - Age of Conan: Hyborian Adventures - Warhammer Online : Age of Reckoning - Aion: The Tower of Eternity - Rift: Planes of Telara
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 22/07/2011 :  10:25:23  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Na EA store jsem dřív taky nakupoval a dokonce to byl snad i Warhammer online :)

Ale prostě od té doby co z toho chtějí udělat druhý STEAM tak at si to strčí doprdele. Nic proti STEAMu mám ho taky :)


Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

MikoLee
Starting Member

54

59 Posts

Posted - 22/07/2011 :  11:27:32  Show Profile  Visit MikoLee's Homepage Send MikoLee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

Na EA store jsem dřív taky nakupoval a dokonce to byl snad i Warhammer online :)

Ale prostě od té doby co z toho chtějí udělat druhý STEAM tak at si to strčí doprdele. Nic proti STEAMu mám ho taky :)



Takze zadny konkretni duvod?

Guild Wars - EvE Online - Vanguard: Saga of Heroes - The Lord of the Rings Online - Age of Conan: Hyborian Adventures - Warhammer Online : Age of Reckoning - Aion: The Tower of Eternity - Rift: Planes of Telara
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 22/07/2011 :  11:37:19  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MikoLee

quote:
Originally posted by Jaffa

Na EA store jsem dřív taky nakupoval a dokonce to byl snad i Warhammer online :)

Ale prostě od té doby co z toho chtějí udělat druhý STEAM tak at si to strčí doprdele. Nic proti STEAMu mám ho taky :)



Takze zadny konkretni duvod?



proste chce platit vic ceskym obchodum aby nemel zbytecne moc love ktery muze profrcet nosem

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 22/07/2011 :  11:49:11  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
aneb podporujme domaci ekonomiku :)

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 23/07/2011 :  04:19:07  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MikoLee

quote:
Originally posted by Jaffa

Nevěřím Originu jako službě, a nechtěl jsem kupovat přes tuhle šílenost co si EA vymyslela.
O ceně se tu teď nebavím.
Xzone beru jako nejlepší eshop u nás kdy nemám problém s dodáním na dobírku poštou do 18h od udělání objednávky, takže asi tak. To že maj ceny na pikaču už je jiná no a jasně že to vím ale co naděláš kvalitní služba= víc peněz.




Origin pouzivam, pouzival jsem ho jeste kdyz se jmenoval EA Store (klient tusim EA Download Manager), mas nejake konkretny výhrady?



Nevim jak je to na Origin ted, ale na EA Store jste meli pravo na download zakoupene hry snad jen pul roku nebo rok.
Update musel byt vzdy ze hry.
Ten jejich downloader mel obcas problemy znemoznujici download hry.

EDIT: Je to tak. K zakoupenemu hellgate london uz se nedostanu.

Planetside 2, Diablo 3

Edited by - Kar-Chee on 23/07/2011 04:29:53
Go to Top of Page

Arnie
Moderator

544 Posts

Posted - 23/07/2011 :  17:22:34  Show Profile  Send Arnie an ICQ Message Send Arnie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by Pertha

hehe neveri originu ale vezme neco od xzone pritom rozdil jejich ceny za CE a oficialni ceny za CE je tentokrat 20 procent


V kalsicky CE jsou jeste dve digital veci navic. Nejakej prodavac a pet. Otazkou je co ten prodavac bude mit. Urcite nejaky drsnoobleky!

Jinak ty ceny jeste k tomu v eckach znacne vysoke. 80E za digital CE mi prijde dost :S
A 50E, potazmo 40 E za holokrabici taky:)


ne ja mluvim o pomeru ceny krabic, ktera v zahranici vyjde na nejakych 2300 - 2500 a xzone ji prodava za 3000


No nejlip to koupis v USA za 150$ coz je nejakejch 2550 jenze tam ti to zadara neposle nikdo. Treba z Amazonu te to pak vyjde na 3k taky a to nevim jestli k tomu jeste nenarvou dan, ale to doufam ze ne. Takze rozdil nula a cekas 2-4 dny na dodani. O originu se nema cenu bavit Standart Edice je drazsi nez X zone a CE vubec neprodavaj (coz u digital download sluzby je jasny) :P

Edited by - Arnie on 23/07/2011 17:30:58
Go to Top of Page

MikoLee
Starting Member

54

59 Posts

Posted - 09/08/2011 :  14:32:10  Show Profile  Visit MikoLee's Homepage Send MikoLee a Private Message  Reply with Quote
spuštěno Dark Legion SW:TOR forum

http://swtor.dark-legion.cz/

Guild Wars - EvE Online - Vanguard: Saga of Heroes - The Lord of the Rings Online - Age of Conan: Hyborian Adventures - Warhammer Online : Age of Reckoning - Aion: The Tower of Eternity - Rift: Planes of Telara
Go to Top of Page

hRoch
Moderator

360 Posts

Posted - 20/08/2011 :  11:19:51  Show Profile  Visit hRoch's Homepage Send hRoch a Private Message  Reply with Quote
Kdo nevidel nebo se chce dozvedet vice o jednotlivych slozkach SWTOR, zde je je par videi k prohlidce:

Vsechny oficialni videa ze hry
http://www.youtube.com/swtheoldrepublic


15/08/2011
Game Features - E3 2011
http://www.youtube.com/watch?v=45250WBiOb4

Souhrn povolani
http://www.youtube.com/watch?v=8x3b68_f-h8

Jedi Consular
http://www.youtube.com/watch?v=0f10PQ8etAg
http://www.swtor.com/info/holonet/classes/jedi-consular

Sith Warrior
http://www.youtube.com/watch?v=eA5pSUehiwc

The Sith Inquisitor
http://www.youtube.com/watch?v=wdhQPA5tOzA

The Bounty Hunter
http://www.youtube.com/watch?v=1qWCNiR4AA8


16/08/2011
Game System - Crew Skills - zajimavy, ale nevim, jestli me to nebude po chvilce uz srat :)
http://www.youtube.com/watch?v=_J2pQ390r4o

PVP - Warzones
http://www.youtube.com/watch?v=6N7bsEgvbwg

Player Ships in The Old Republic
http://www.youtube.com/watch?v=dQvTJnthAV8


19/08/2011
Gamescom 2011 press conference (Eternity Vault)
http://www.youtube.com/watch?v=zG8Qf_1IP7w


20/08/2011
PvP - Huttball
http://www.youtube.com/watch?v=8wmUx10I18I

DAoC, AC2, SWG, WoW, EQ2, VG, AO, Rift, SWToR, GW2, WildStar.
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 20/08/2011 :  12:55:06  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hRoch

Kdo nevidel nebo se chce dozvedet vice o jednotlivych slozkach SWTOR, zde je je par videi k prohlidceoutube.com/watch?v=8wmUx10I18I[/url]



Viděl jsem, přečet jsem, jdu si pro aspirin

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 20/08/2011 :  17:49:10  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Najde se tu nejaky fanatik co koupi betu swtor? na jednom webu se prodavaj kolem 7000Kc.



First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 21/08/2011 :  07:24:44  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

Najde se tu nejaky fanatik co koupi betu swtor? na jednom webu se prodavaj kolem 7000Kc.


To bych radeji koupil dluhopisy Recka, nez pristup do Beta verze SWTOR. To je lepsi investice .

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 22/08/2011 :  14:04:34  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Vsak to mas stejnou hodnotu jako 7000 uctu Warhammeru, no big deal.

MMOs failed.
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 22/08/2011 :  16:02:29  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Cim vic ingame videi jsem videl tak tim vic mne to prijde jako WOW2 (v horsim pripade jako WAR2).
Nejsem si jist ze "muzes bejt Jedi!" je samo o sobe dostatecnej laitmotif aby to bylo uspesne.
No treba se pletu - ale pro mne je momentalne zajimavejsi Tera s svejma porno hekajicima kouzelnicema nez tohle.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 22/08/2011 :  18:30:42  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

Cim vic ingame videi jsem videl tak tim vic mne to prijde jako WOW2 (v horsim pripade jako WAR2).
Nejsem si jist ze "muzes bejt Jedi!" je samo o sobe dostatecnej laitmotif aby to bylo uspesne.
No treba se pletu - ale pro mne je momentalne zajimavejsi Tera s svejma porno hekajicima kouzelnicema nez tohle.



Já a lidi z mého okolí doufáme, že to půjde hrát jako kotor 3. Klasické single player RPGcko se silnym pribehem a dobrymi rozhovory. Od té MMO části očekáváme, jak ty říkáš, WOW2. A to nikoho z nás neláká.

Planetside 2, Diablo 3

Edited by - Kar-Chee on 22/08/2011 19:10:14
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 23/08/2011 :  08:43:19  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

Cim vic ingame videi jsem videl tak tim vic mne to prijde jako WOW2 (v horsim pripade jako WAR2).



tak to je omyl, na zaklade informaci ktere mam od cloveka hrajiciho betu to ani vzdalene nema takovou hloubku a propracovanost jako WOWko, vsechny herni elementy jsou tam pry podstatne zjednoduseny pro nalakani casualu, HC hrace chteji ponechat wowku.

lastfm

Edited by - Rashaverak on 23/08/2011 08:43:36
Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 23/08/2011 :  09:14:10  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

quote:
Originally posted by brutus

Cim vic ingame videi jsem videl tak tim vic mne to prijde jako WOW2 (v horsim pripade jako WAR2).



tak to je omyl, na zaklade informaci ktere mam od cloveka hrajiciho betu to ani vzdalene nema takovou hloubku a propracovanost jako WOWko, vsechny herni elementy jsou tam pry podstatne zjednoduseny pro nalakani casualu, HC hrace chteji ponechat wowku.



Dobrý joke, i kdyby to byla pravda

Boiians leader
http://www.boiians.cz
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 23/08/2011 :  11:50:32  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
ja vam klidne reknu jak to bude vypadat :)
2mesice pred lauchem se objevi prvni fanbojove,a budou vsem nadsene vysvetlovat jak to je/bude atd
Bude bordel,obrovsej launch,fora plny propagandy a rekrutiacnich letaku...nebude se psat o nicem jinym,700 cleny guildy budou resit svoje dramata a Gorf s Isacem budou psat jakej je to fail
Budou dramata o pvp a pve serverech,gankovani a "world pvp"
Hned od porvniho dne po releasu se 80% hracu zane upinat k pristi nadchazejici onlinovce,ted nevim co to bude,asi Diablo 3 nebo GW 2..na konci druhyho mesice s tim 75% lidi sekne,potom co si projde singleplayer,15% o mesic pozdejc,potom co si projde tezsi dungy a lehci raidy,zbytek zustane raidovat a bude vicemene potichu...ubehne tak mesic mezistadia a vsechno zacne od zacatku s nejakou dalsi MMO

www.boiians.cz
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 23/08/2011 :  13:05:41  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
a Dynty se mezitím naučí strukturovat text, tak aby ho vůbec bylo možný číst, držme si palce
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 23/08/2011 :  21:49:00  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Rad bych rekl, ze je tu aspon slusna nadeje na epickej a promyslenej pribeh, o coz jde v MMO predevsim, ale co jsem ted prosel jejich Dragon Age 2, tak na to asi zacali outsourcovat cerstvy absolventky perspektivnich humanitnich oboru.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 23/08/2011 :  22:48:52  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Rad bych rekl, ze je tu aspon slusna nadeje na epickej a promyslenej pribeh, o coz jde v MMO predevsim, ale co jsem ted prosel jejich Dragon Age 2, tak na to asi zacali outsourcovat cerstvy absolventky perspektivnich humanitnich oboru.




a sakra ja si myslel, ze v MMO jde jen o mnozstvi casu, ktery muzu s ostatnima na spartakiade investovat do zisku epicu

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 23/08/2011 :  23:26:44  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Rad bych rekl, ze je tu aspon slusna nadeje na epickej a promyslenej pribeh, o coz jde v MMO predevsim, ale co jsem ted prosel jejich Dragon Age 2, tak na to asi zacali outsourcovat cerstvy absolventky perspektivnich humanitnich oboru.


LOL. Prý že jde hlavně o příběh.
To je jako tvrdit, že u porna jde hlavně o kulturní zážitek z propracovaného příběhu.
Už si nepamatuji přesně kolik lidí to bylo, ale podle jedné studie, víc jak polovina hráčů text odklepává a nečte ho.
Na epickej a promyšlenej příběh si rozjedu offline hru, za kterou zaplatím jednou a ne abych solil každej měsíc.

Edited by - Milan on 23/08/2011 23:28:26
Go to Top of Page

hRoch
Moderator

360 Posts

Posted - 24/08/2011 :  00:32:49  Show Profile  Visit hRoch's Homepage Send hRoch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milan

quote:
Originally posted by Jace

Rad bych rekl, ze je tu aspon slusna nadeje na epickej a promyslenej pribeh, o coz jde v MMO predevsim, ale co jsem ted prosel jejich Dragon Age 2, tak na to asi zacali outsourcovat cerstvy absolventky perspektivnich humanitnich oboru.


LOL. Prý že jde hlavně o příběh.
To je jako tvrdit, že u porna jde hlavně o kulturní zážitek z propracovaného příběhu.
Už si nepamatuji přesně kolik lidí to bylo, ale podle jedné studie, víc jak polovina hráčů text odklepává a nečte ho.
Na epickej a promyšlenej příběh si rozjedu offline hru, za kterou zaplatím jednou a ne abych solil každej měsíc.



Problem je, ze SP brzo skonci, je max. na tyden. Kdezto MMORPG je tu s nami tydny, mesice a s nekterymi zoufalci i roky :DDD Ja bych SWTOR nevidel nijak cerne (zatim :)). Ono vypravet pribeh full VoiceOver stylem je taky jiny zazitek, nez tuna textu, klik, klik, klik... a ani jsem to necet :P Navic, sci-fi WOW zalozeny na svete SW bych si i zahral :D Kazdopadne jsem zvedavej, jak pristoupej k endgame obsahu a jak bude vypadat PvP, balanc povolani, skill vs gear apod. Tyhle veci me zajimaj mnohem vic nez jak to vypada - WOW2 apod. nazory :))) Jinak v dnesni dobe snad uz vetsina z nas (nejakej ten patek) pracuje a solit kazdej mesic 200-300,- Kc mi pripada jako jeden obed v restauraci, takze zadna veda :) Az si to sam otestuju v bete, pak budu teprve vynaset soudy.

DAoC, AC2, SWG, WoW, EQ2, VG, AO, Rift, SWToR, GW2, WildStar.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 24/08/2011 :  01:36:52  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
ze je tu aspon slusna nadeje
Come on guys, prece vam tady nebudu podtrhavat slovicka. Jsme na imperiu, na trochu lehciho ironickyho trollingu byste uz mohli bejt zvykli.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 24/08/2011 01:40:34
Go to Top of Page
Page: of 37 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,58 seconds. on eygor Snitz Forums 2000