Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Dark Age of Camelot
 DAoC - General
 Origins asi bude
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

kyuss
Starting Member

99 Posts

Posted - 29/01/2009 :  23:11:08  Show Profile  Send kyuss an ICQ Message Send kyuss a Private Message  Reply with Quote
Tak to zacina vizerat, ze server mozno predsa len bude. Chysta sa niekto vyskusat ?

Torevas <Virus> -- AoC Demonologist -- Aquilonia

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 29/01/2009 :  23:47:22  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
pokud nedopadne darkfall, mozna se ukazu

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 01/02/2009 :  17:53:21  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
^^ what he said

Arokh
Estarioll
Go to Top of Page

Diblajz
New Member

446 Posts

Posted - 02/10/2013 :  10:34:59  Show Profile Send Diblajz a Private Message  Reply with Quote
Nedávno se rozeběhla open beta na Origins, je tam spousta práce s překladama a vychytáváním bugů.
Takže kdo má chuť a čas betatestovat, nestyďte se

Edited by - Diblajz on 02/10/2013 10:43:06
Go to Top of Page

Diblajz
New Member

446 Posts

Posted - 20/12/2013 :  17:55:32  Show Profile Send Diblajz a Private Message  Reply with Quote
Release se blíží, zaslechl jsem drb, že by to mohlo bejt okolo novýho roku. Stále je co testovat, takže pokud máte zájem, přijďte se podívat.
http://daoc-origins.net/blog/2013/12/10/were-close-to-launch/
Go to Top of Page

Diblajz
New Member

446 Posts

Posted - 21/12/2013 :  16:13:56  Show Profile Send Diblajz a Private Message  Reply with Quote
Tak je to potvrzený, že na začátku ledna bude release
http://daoc-origins.net/forum/viewtopic.php?f=9&p=8099#p8099
Go to Top of Page

Diblajz
New Member

446 Posts

Posted - 10/01/2014 :  20:45:50  Show Profile Send Diblajz a Private Message  Reply with Quote
Oficiální datum releasu je 16.1.
http://daoc-origins.net/forum/viewtopic.php?f=9&t=3093
Go to Top of Page

Thundeeer
New Member

421 Posts

Posted - 10/02/2014 :  09:18:30  Show Profile Send Thundeeer a Private Message  Reply with Quote
Mrkol som na to jednym ockom, ak tomu rozumiem spravne jedna sa o free shard? Aky je rozdiel medzi Origins a Uthgardom ? (nechce sa mi to studovat ;)


WoW Twinstar - Horde - Mathrim Horde [tauren - hunter] 1x tyzdenne

Ultima Online - Kelevar - Elessar (retired)
Dark Age of Camelot US - Gareth - Alderienne [eldritch] (retired)
World of Warcraft EU- Drak'thul/Horde - Jaskynka [blood elf hunter] (retired)

bezvyznamne anonymne avatary :)
Rift, DAoC Uthgard, Asheron's Call 2 (frozen), LOTRO (retired), AoC (retired), Warhammer Online (rip),
Go to Top of Page

Yennefer
mad kobold

1603 Posts

Posted - 11/02/2014 :  10:52:13  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
podle postu na jejich foru je exp dost pomala, dokonce pomalejsi nez klasickej klasik ;)

taky ty rules to je jak cist rulez z dob UO free shardu - zakaz afk, zakaz buffbota, zakaz makra, zakaz radaru a zakaz obchodovani za realne prachy...

http://www.youtube.com/watch?v=-TtECm_C7zQ


UO - Yennefer, Jasra (DP)
DAoC - Yenn, Yiyiy, Corwin, https://www.daocutils.com/chimp/corwin
Go to Top of Page

Diblajz
New Member

446 Posts

Posted - 16/02/2014 :  20:46:36  Show Profile Send Diblajz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Thundeeer

Mrkol som na to jednym ockom, ak tomu rozumiem spravne jedna sa o free shard? Aky je rozdiel medzi Origins a Uthgardom ? (nechce sa mi to studovat ;)


ANo, je to freeshard
Na Uthgardu se snažili emulovat patch 1.69 a na Origins (teď už Genesis) se snaží emulovat patch 1.62.
Pravidla radši no comment
Momentálně hraní na Genesis (Origins) přináší spíš utrpení, než zábavu.Pořád jim zamrzaj zóny, moby nerespawnujou.
Logneš se leda tak ráno-odpoledne, večer nebudeš mít moc šanci z důvodu výše capu hráčů max 1100.
quote:
Originally posted by Yennefer

podle postu na jejich foru je exp dost pomala, dokonce pomalejsi nez klasickej klasik ;)

taky ty rules to je jak cist rulez z dob UO free shardu - zakaz afk, zakaz buffbota, zakaz makra, zakaz radaru a zakaz obchodovani za realne prachy...



CO se týče buffbotů, 3rd party tools,radaru a obchodováním s ingame věcma za reálný prachy, tak to mi přijde v pohodě.

Edited by - Diblajz on 16/02/2014 20:49:21
Go to Top of Page

Yennefer
mad kobold

1603 Posts

Posted - 17/02/2014 :  13:23:07  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Diblajz
CO se týče buffbotů, 3rd party tools,radaru a obchodováním s ingame věcma za reálný prachy, tak to mi přijde v pohodě.



ja si nemyslim ze to je v pohode - protoze to nefunguje
ti co podvadeji budou podvadet stale, takze ve vysledku to znamena ztizeni hry POUZE pro poctive hrace :)


UO - Yennefer, Jasra (DP)
DAoC - Yenn, Yiyiy, Corwin, https://www.daocutils.com/chimp/corwin

Edited by - Yennefer on 17/02/2014 13:24:57
Go to Top of Page

Diblajz
New Member

446 Posts

Posted - 26/03/2014 :  13:31:43  Show Profile Send Diblajz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Yennefer

quote:
Originally posted by Diblajz
CO se týče buffbotů, 3rd party tools,radaru a obchodováním s ingame věcma za reálný prachy, tak to mi přijde v pohodě.



ja si nemyslim ze to je v pohode - protoze to nefunguje
ti co podvadeji budou podvadet stale, takze ve vysledku to znamena ztizeni hry POUZE pro poctive hrace :)


ty co podváděj, dostanou tropický ovoce a můžou jít třeba válčit se stealtherama na Eden
Jinak se mi tam přestává líbit čím dál víc, server se ubírá směr (_!_)

Stačí zajít na jejich fórum a trochu si tam počíst a udělat si obrázek o komunitě a adminech.
Plus se mi moc nelíbí změny, co poslední dobou udělali.(čti dětičky si je vybrečely)
Veškerej entuziasmus už je pryč a nemít tam okolo sebe partičku celkem fajn lidí, už tam dávno nejsem

Edited by - Diblajz on 26/03/2014 13:32:36
Go to Top of Page

Diblajz
New Member

446 Posts

Posted - 23/04/2014 :  23:06:35  Show Profile Send Diblajz a Private Message  Reply with Quote
Hrajete tam někdo? Já už jim jen chodím prudit na fórum
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,09 seconds. on eygor Snitz Forums 2000