Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 CATACLYSM
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 18

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 08/12/2011 :  19:08:17  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

quote:
Originally posted by vool

...koho bude identifikovat jako healera v grupe :)
Jistě to bude ten s největší DPS!


Takže myslíš, že to bude podle dps výstupu jo? Hmm..no nevím :)
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 08/12/2011 :  19:12:10  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

Prej dřív než normální guilda zabije Deathwinga na normál obtížnost, tak na LFR už ho noobové z PUGu mají dole. To je dobrej paradox.
Den po patchi....

Ještě teď definovat normální guildu :-)




Tak ono to LFR běhalo ze startu hodně grup i z dobrejch guild hlavně kvůli tier setům a blizz pak rozdával hodně acc suspendů za exploitování LFR loot systému. :)
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 09/12/2011 :  13:56:01  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem byl nového bosse v Baradin Hold .... LFR je proti tomu HC nightmare ultra hardcore. A to tam padaj 397ilvl setovky :(
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 12/12/2011 :  15:04:37  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
LFR je pro healery docela trivka. Bud lidi podelaj i tu zakladni mechaniku a wipne se stejne a nebo tam stojim a triskam do davu chain healy a jednou za cas healing rain. :-) U Death Winga jsem jen stal na prostredku a healoval vse okolo sebe, ale jinak sem absolutne nevedel ktera bije no a na konci jen prebihal z plsiny na plosinu.

Na druhou stranu chapu o co se v tomto pripade Blizz snazi.

1. vsem ukazat jak to s DW dopadlo (preci jenom je to konec datace a nechat je se alespon trochu zapojit to posledniho souboje.

2. lidi kteri nikdy neraidovali mozna zjisti, ze by je to bavilo a zacnou raidovat

Nevim jak ostatni, ale ja za skoro vsim ve WoWku vidim hodne psychologie a cilene manipulace ze strany Blizzardu.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 17/12/2011 :  11:29:15  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Myslím, že se docela pleteš.
Já jsem totiž odhalil, že Blizzard chce spáchat sebevraždu.
Tak jsem se chtěl kouknout do hry na vánoční event, co je novýho.
Na Blizzardu vlezkoprdelkovém webu
http://www.mmo-champion.com/content/2588-Interview-with-Greg-Street-(Ghostcrawler)-Winter-Veil-EU-Blizzard-Sale-Fan-Art
jsem se dozvěděl, že jsou prý změny a novinky.
Vzal jsem tedy jednu z těch zasloužilejších postav a rozhodl se vyzkoušet onen nový vánoční tedy určitě skvělý quest.
Nabral jsem tedy quest v SW a musel se pro jeho pokračování přesunout do IF ...opravdu netradiční a nové pojetí, moc mě to bavilo, cesta z SW do IF byla velmi dobrodružná, foukal silný vítr, huntovo letadýlko to málem rozprášilo o skálu při vletu do IF.
V IF jsem se dozvěděl, že mám zaletět do H.Foothills, někoho tam osvobodit a získat nějaký předmět. Hunta se celou tu cestu nedočkavostí tak třepal, až si letadélko vzrušením pokálel.
byla to makačka, ale nakonec jsem to místo v HF opravdu našel, už toto bylo samo o sobě dechberoucí dobrodružství doletět podle mapy k tomu otazníčku. A to byl jen začátek. Když jsem doletěl na místo k jakési jeskyni, uviděl jsem spoustu nadšených hráčů, jak v okolí oné jeskyně parkují ve vzduchu na mountech a pedvádějí, jaké hezké je mají. Rozhlédl jsem se po okolí a uviděl, že u jeskyně se něco třpytí. Doletěl jsem k tomu, opatrně na to klikl ...a qeust byl hotov ...paráda.... a to jen za 300 měsíčně! Doporučuji všem!
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 19/12/2011 :  12:24:39  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
To je docela síla. Hádám, že si si musel najít walk-though na wowhaedu, aby si to vůbec dokončil co ?
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 19/12/2011 :  12:28:16  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
Ono to sem moc sice nepatří, ale je to také poslední téma ohledně Blizzardu. Proč je okolo Diabla III takovej hype ? Vzdyt to bude zase to stejné Diable, ale s lepší grafikou, kde se bude furt jen dokola grindovat lepší a lepší předměty na těch samejch mapách. Nebo mě něco uniklo
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 19/12/2011 :  12:53:56  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
vool
quote:
Originally posted by ehivar

To je docela síla. Hádám, že si si musel najít walk-though na wowhaedu, aby si to vůbec dokončil co ?


Ne ne, zase se pleteš, pomohla mi maminka.

No a k tomu Diablu ti mohu sdělit jen svůj pohled.
Já jedničku ani dvojku nehrál, ted jsem si o trý trojce něco načetl a moc se mi to líbí, tak jsem děsně zvědavej, jaký to bude ... teda pokud dožiju :)
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 19/12/2011 :  13:28:22  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote

Maminka musí být chtrá ženská.


Copak ono to je chytlavý to Diablo. Pokud si I a II nehrál, tak by tě to na nějakou dobu mohlo změstnat.

Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 19/12/2011 :  16:10:51  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ehivar

Ono to sem moc sice nepatří, ale je to také poslední téma ohledně Blizzardu. Proč je okolo Diabla III takovej hype ? Vzdyt to bude zase to stejné Diable, ale s lepší grafikou, kde se bude furt jen dokola grindovat lepší a lepší předměty na těch samejch mapách. Nebo mě něco uniklo


to takhle nemuzes rict prece,ono je ciste teoreticky vsechno to hrani vlastne jen klikani mysi a cumeni do monitoru,koho to bavi..jeste jednodussi by to mozna bylo "sezeni doma a cumeni do pocitace"
teoreticky (18+only) i ten sex je zasouvani stejnyho nastroje do ruznych otvoru :)
zavodeni Rallye je "sezeni na zadku a krouceni volantem" atd :)
kolem diabla takovej hype neni...minimalne mi neposliaj 2 emaily denne,jako ted ty Starwarsy..diablo bya superuspesna hra,sveho casu nejprodavanejsi atd...do max lvlu to dohralo asitak 0.005% lidi co to koupili/stahli,bylo to tezky jak pes..tady naopak neni duvod proc by se na diabli lidi nemeli tesit :)

www.boiians.cz
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 19/12/2011 :  16:17:53  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
Ja uz si nepamatuju do jakoho levelu jsem to dotahnul. Prestalo me to bavit kdyz to bylo furt to same. Dostal si lepsi equip a hned byly tezsi monstra. Dostal si opet lepsi equip a opet tezsi monstra a takhle furt dokola. Delal si vetsi dmg .. monstra meli vice HP. Nicmene hral jsem to docela intenzivne treba tak mesic ... vic asi ne. Docela tahdlem tam byly ty equip sety co padaly.

Pravda je, ze vse je casem furt to same. To mas pravdu, ale moc bych do toho nezatahoval veci z RL. Sice se to da castecne srovnavat, ale Virtual je virtual a RL je RL.
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 19/12/2011 :  19:03:51  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
nojo,tebe to nebavilo,ja znam kluka co kvuli diablu utek z vojny,2mesice ho paril a pak ho na 2mesice zavreli do vojensky basy a musel nasluhovat :) do herny jsme nosili savegamy a vymenovali si equip a u lidi co meli pocitac co to utahnul (driv to nemel kazdej),se parilo na smeny :)
mam kamose co dodnes tvrdej ze hrajou wow jen proto ze cekaj na diablo....dalsich x let vyslo asi 30 diablo-klonu,tak jato je to s wow-klonama...atd :) o diablu se da tezko rict "co na tom ti lidi videj"..wow je takovy volny pokracovani

www.boiians.cz
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 19/12/2011 :  22:35:01  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ehivar

..., ale Virtual je virtual a RL je RL.


Tak dnes ma spousta lidi pocit, ze maj RL a VR , je to docela moda ..ja osobne za sebe u sebe pro sebe stale verim, ze mam zivot jen jeden :)
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 20/12/2011 :  09:18:34  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dynty

nojo,tebe to nebavilo,ja znam kluka co kvuli diablu utek z vojny,2mesice ho paril a pak ho na 2mesice zavreli do vojensky basy a musel nasluhovat :) do herny jsme nosili savegamy a vymenovali si equip a u lidi co meli pocitac co to utahnul (driv to nemel kazdej),se parilo na smeny :)
mam kamose co dodnes tvrdej ze hrajou wow jen proto ze cekaj na diablo....dalsich x let vyslo asi 30 diablo-klonu,tak jato je to s wow-klonama...atd :) o diablu se da tezko rict "co na tom ti lidi videj"..wow je takovy volny pokracovani



Haha to je sila. Pareni na smeny. :-) Bejt na vojne rok/dva musela bejt pruda. V podstate nic se tam nedalo delat krome chozeni do hospody o vychazce.
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 20/12/2011 :  09:40:32  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

quote:
Originally posted by ehivar

..., ale Virtual je virtual a RL je RL.


Tak dnes ma spousta lidi pocit, ze maj RL a VR , je to docela moda ..ja osobne za sebe u sebe pro sebe stale verim, ze mam zivot jen jeden :)



No ja jsem kdysi zjistil, ze po asi 3 letech co jsem stravil v Asherons Call jsem zacal bejt docela asocial co se tyka RL, tak ze jsem hezky pekne zase vycouval do RL. Navic jsem tim hodil za hlavu vstah, kterej byl skvelej.

Kdybych to mel brat na "achievmenty", tak ty v RL jsou takovy vic hmatatelny a prakticky. Od urcite doby uz nikdy nechci zapadnout do VR sveta nejak extra intenzivne, tak abych mu daval prednost. Furt je to jeden z mejch konicku a venuju mu dost casu, ale jak rikam - ma to svoje hranice. Jak se rikal anglicky ... been there .. done that ..
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 21/12/2011 :  13:15:02  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Zul'Aman
Amani'shi Warbringer's damage has been reduced by 12%.
Amani'shi Medicine Man's summoned Protective Ward health has been reduced by 60%.
When an Amani'shi Scout is alerted, he now idles for 1 second before running to summon reinforcement.
Amani'shi Reinforcement's damage has been reduced by 15%.
Amani'shi Flame Casters' Fireball Volley now inflicts less damage.
Jana'lai's Flame Breath ability now inflicts less persistent fire damage.
In Dragonhawk form, Daakara's Flame Whirl spell increases fire damage taken by a lesser amount.
Daakara's Creeping Paralysis now inflicts less damage.

Zul'Gurub
Berserking Boulder Roller's Boulders now inflict less damage.
Bloodlord Mandokir's Decapitate cooldown has been increased by 5 seconds.
Gurubashi Shadow Hunters are now immune to Disarm.
Gurubashi Shadow Hunter's Shadowed Shot ability now inflicts less damage.
Gurubashi Blood Drinker's Blood Leech ability now inflicts less damage.
Lesser Priest of Bethekk's Shadowflame ability now inflicts less periodic damage.
High Priestess Kilnara's Wave of Agony now deals less damage.
Jin'do's Twisted Spirit health has been reduced.
Jin'do's Twisted Spirit damage has been reduced.
Jin'do's Shadows of Hakkar now inflicts less damage.


No bylo na case udelat poradnej nerf.
Opravdu bylo dost podivne, ze instance, kde padaly 353 ilvl itemy byly znacne narocnejsi nez instance, kde 353 ilvl potrebujes pro vstup pres LFG a padaji tam 378 ilvl itemy.

Edited by - vool on 21/12/2011 13:15:29
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 22/12/2011 :  12:07:45  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
Kde jsi to vytáhnul ?
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 22/12/2011 :  12:10:39  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
Uz sem to nasel. LOL dalsi nerf jednoho z dungu, kterej byl alespon trochu zajimavej ....
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 22/12/2011 :  19:47:47  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ehivar

Uz sem to nasel. LOL dalsi nerf jednoho z dungu, kterej byl alespon trochu zajimavej ....


tak ono nerfovat se bude vzdy uz asi...me spis ale zaskocila ta obtiznost, kterou nasadili u noveho contentu

ono asi fakt jak tu nekdo psal pocitaj s pandama driv nez za ten rok, protoze DW uz je mrtvej i na HC, takze pocitam, ze behem par tydnu ho budou mit dole i ty ostatni lesi guildy :) a co by pak jako ty lidi ten rok v te hre delali, ze jo? uprimne se divim, ze se jeste nebatestuje pandaland ... no ozna prekvapi a pandaland prijde driv nez D3 :D bych se ani moc nedivil .. a treba pak D3 prepracujou abynebylo isometricky nebo jak se tomu typu zobrazeni hry nadava a bude to nasledovnik wowka...coz by nebylo spatny aspon pro me .... certy bych mlatil rad :D

Edited by - vool on 22/12/2011 19:48:39
Go to Top of Page

paja2000
Moderator

2040 Posts

Posted - 04/01/2012 :  09:19:24  Show Profile  Visit paja2000's Homepage Send paja2000 a Private Message  Reply with Quote
Nekdy se tu probiralo to, ze pokud objednam WoW na rok dostanu k tomu zdarma D3. Je tomu stale tak? Budou u D3 poplatky? Pokud ano, bude to sdilet stejnou subscribci jako ma WoW, tzn zaplatim jen za wow, ale budu moci hrat jak wow tak d3? Tak nejak podobne to bylo/je u sony.
Diky


AO: Paja - soldier - 220/30 || pajatrader - trader - 220/16 || koprak - keeper - 220/20 || pajja - doctor - 220/24
VG: Paja - Cleric/High Elf/Gelenia/MDK 35
WoW: DrPaja - 52 Undeath Priest @ Drak'thul || Tankistka - 32 Tauren Warrior @ Drak'thul || Krvacek - 70 Druid Tauren Warrior @ Drak'thul


Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 04/01/2012 :  09:39:49  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
D3 je bez poplatků.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 04/01/2012 :  12:49:02  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paja2000

Nekdy se tu probiralo to, ze pokud objednam WoW na rok dostanu k tomu zdarma D3. Je tomu stale tak? Budou u D3 poplatky? Pokud ano, bude to sdilet stejnou subscribci jako ma WoW, tzn zaplatim jen za wow, ale budu moci hrat jak wow tak d3? Tak nejak podobne to bylo/je u sony.
Diky


Maji to nazvany ANNUAL PASS, tykalo, snad i tyka se to acc, ktere byly (nevim jetli zalozeny nebo v provozu) pred datem, kdy s tou nabidkou prisli (takze nevim, jak by se to aplikovalo na tebe).
Slo o to, ze kdyz jsi se zavazal platit wowko nasledujicich 12 mesicu, jako bonusy jsi dostal mounta, d3 zadara a jisty pristup do testovani dalsiho datadisku wowka.
Cili jestli mas BN acc, koukni tam, najdes tam na to odkaz a dozvis se vice. Jestli je to nabdka pro lidi, co by s wowkem ted zacali, to netusim.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 04/01/2012 :  18:11:06  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
http://us.battle.net/wow/en/blog/3767193/Sign_Up_for_the_World_of_Warcraft_Annual_Pass_and_Get_Diablo_III_Free-10_21_2011

quote:
To participate, you must be 18 or older, have a valid credit card, and have registered a full version of World of Warcraft on or before October 18, 2011.

Edited by - vool on 04/01/2012 18:13:13
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 06/01/2012 :  09:11:54  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Mimochodem studovalijste někdo někde nějak extra ty podmínky k tomu annual pass.
Já teda si nevzpomínám při potvrzení tohoto annual passu na žádné extra potvrzování nějakých mimořádných podmínek. Pokud vím, jen jsem souhlasil s tím, že budu wow platit jeden rok.
A poněkud mě teď dožralo, že si pánové z Blizzardu začali automaticky strhávat platby z kámošovy kreditky, kterou jsem to platil minule.
Máte někdo představu, na základě čeho si toto mohou dovolit?
Já wow krom minula právě platil výhradně pomocí předplacených kodů. Tak mě zajímá, na základě čeho si tohle dovolují, ať vím, než jim tam začnu dělat případný čurbes. Máte někdo představu? Dík.
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 06/01/2012 :  10:36:37  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
tak visjak,extra potvrzovani..jednou ses upsal k tomu ze to budes rok platit,tak to budes rok platit,vsak jsme velky kluci ne a takhle to ve svete funguje..oni te nepodvedli,tys to tak chtel....ted s nima chces vyjebat,to se nedela :)
jako kdyz ti oprator da telefon za korunu s tim ze bude rok volat u neho,to je to samy...zadny velky potvrzovani neni potreba,tisic let na to stacilo podani ruky,neni to zadna levota

www.boiians.cz
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 06/01/2012 :  14:28:12  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dynty

tak visjak,extra potvrzovani..jednou ses upsal k tomu ze to budes rok platit,tak to budes rok platit,vsak jsme velky kluci ne a takhle to ve svete funguje..oni te nepodvedli,tys to tak chtel....ted s nima chces vyjebat,to se nedela :)
jako kdyz ti oprator da telefon za korunu s tim ze bude rok volat u neho,to je to samy...zadny velky potvrzovani neni potreba,tisic let na to stacilo podani ruky,neni to zadna levota


no oproti tvemu prikladu vidim trosku rozdil v tom, ze jim nikdo nedal svoleni k inkasu z dotycneho uctu ... na druhe strane chapu, ze vetsina individui, co se venuji online hrani takove veci neresi ... ba naopak jim to prijde v poradku :
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 06/01/2012 :  15:45:54  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
jaký inkaso k jakýmu účtu ? jednou si tam zadal nějakou kartu jako platební metodu a tak ji používají ...
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 06/01/2012 :  15:50:07  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Nemam koupeno, ale jsou dve moznosti.
Bud si jim pri potvrzeni rocni platby rekl, odkud si mohou strhavat.
Nebo si tam potvrdil, ze mohou vyuzit jakykoliv tvuj historicky platebni udaj.

Jinak narok nemaji. Ale predpokladam, ze si podminky obchodu necetl ani trochu:)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 06/01/2012 :  17:09:19  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

jaký inkaso k jakýmu účtu ? jednou si tam zadal nějakou kartu jako platební metodu a tak ji používají ...


Aha, v tom případě jim tam ale chybí možnost, jak jim sdělit, že si nepřeji, aby z této karty již cokoliv strhávali.
A jaký inkaso? Tak pokud si to snad sami inkasují z toho účtu, tak je to inkaso ne?
Jinak todle je dost hustý, imo se slušným jednáním to nemá moc společnýho.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 06/01/2012 :  17:46:42  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
slusny jednani to neni od tebe, ze se zavazes rok platit a pak misto aby jsi tedy zavcas zadal kupon nebo jinou platebni metodu okradas kamarada

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 06/01/2012 :  18:49:14  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

slusny jednani to neni od tebe, ze se zavazes rok platit a pak misto aby jsi tedy zavcas zadal kupon nebo jinou platebni metodu okradas kamarada


edit: smazal jsem, co jsem napsal(nebylo to nic neslusneho, jen jsem zmenil nazor) a uznavam, ze mas pravdu :)

nicmene stale trvam na tom, ze od nich to take neni slusne jednani, uz ten system,ktery te tlaci k tomu, ze pokud zqplatis creditkou vlastne ji navolis jako platebni metodu atd .....

Edited by - vool on 06/01/2012 19:46:40
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 06/01/2012 :  19:30:31  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

Nemam koupeno, ale jsou dve moznosti.
Bud si jim pri potvrzeni rocni platby rekl, odkud si mohou strhavat.
Nebo si tam potvrdil, ze mohou vyuzit jakykoliv tvuj historicky platebni udaj.

Jinak narok nemaji. Ale predpokladam, ze si podminky obchodu necetl ani trochu:)


Pokud myslis podminky toho annual passu, tak doufam, ze tam jsem nic nezanedbal .... kdyz jsem to potvrzoval, byl tam tusim(jsem presvedcen spise) jedinej odkaz na nejaky text, kde jsme tenkrat nenasel nic vyznamneho krom toho, ze tedy se definitivne zavazuji hrat rok..tedy i platit za ten rok. Samozrejme pri kazdym patchi ci reinstalu potvrzujei jejich podminky, ktere taky samozrejme nijak moc nestuduji, kdo taky ano ze jo a samozrejme v tech muze byt zakopany pes. Mozna jsem byl nepozorny a neceho si nevsiml a jiste to je ma chyba nicmene myslim, ze to nic nemeni na tom, ze zpusob, kterym se chovaji oni, mi vadi.
Nicmene budiz, dokazal bych pochopit princip, ze kdyz jsem se byt online, ale zavazal hrat rok, tak ze se v pripade, ze nemaji vcas zaplaceno pokusi platbu stahnout, to OK, pokud to tedy neni tak, ze si ji stahli uz ty tri mesice dopredu, to uvidime.
Ale po tom, co mi predvedl dnes GM ve hre na muj dotaz, jak zrusit inkasa z te karty jsem nastvany ponekud vice.
Nejprve mi asi po triminutovem checkovani cehosi poradil, ze mam proste nastavit jinak platebni podminky na acc.
Odpovedel jsem mu, ze to nejde aniz byh zaplatil a ze nemam zajem platit x mesicu dopredu kdyz si nyni platbu strhli. Ze tedy chci, aby tu kartu vyrusili.
On mi na to rekl, uz bez cekovani cehosi, ze to samozrejme nejde, kdyz je ta karta vazana k annual passu, coz me tedy dozralo opravdu, protoze ta platba jedina z te karty probehla v jakekoliv nezavislosti na potvrzovani annual passu
Zeptal jsem se tedy, proc by ta karta mela byt vazana k annual passu?
Aniz by mi odpovedel, tak mi rekl, ze pokud chci tedy tu kartu vyrusit musim jim osobne zavolat majtel katy.
Nacez jsem mu rekl, ze majitel karty s nimi zadny obchodni vztah nema a aneni nema zajem s nimi komunikovat a at me nezkousi jak male decko.
Nacez me dozral definitivne, protoze se me zeptal, jestli mi tedymuze pomoci s necim jinym, kdyz uz je tady :DD.

Takze asi takto ... jiste moje blbost, mel jsem si do nejmensiho detailu overit, co udelaji s kartou kamose, kdyz z ni zaplatim jednou jedinkrat po nekolika letech placeni timecody. Ale tak nejsem dokonaly a hlavne mi prislo nakladne najimat si pravnika, kterej by mi dokazal vysvetlit vsechny mozne nasledky smluvnich podminek, ktere prijimam, kdyz jim je potvrzuji neb jak jiste vsichni vime, bez pravnika ani ranu v dnesni dobe a navic je to anglicky a Blizzard neni ceska spolecnost cili tim se vsechno komplikuje.

Tak treba to pro me bude dobry aspon k tomu, ze se na ne vykvaknu a budu konecne delat uzitecnejsi veci. A treeeba budu i slavnej, az se se mnou budou soudit nebo me treba odsoudej v americe na 50 let .. jeden nikdy nevi v tomdle svete ....
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 06/01/2012 :  21:16:35  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
to je taky nápad platit s kartou někoho jinýho, pro operace s kartama taky platí nějaký pravidla, zase se Blizzardu nedivim, že tě poslali doprdele, když jim povídaš takovýhle historky ...
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 06/01/2012 :  21:44:07  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

to je taky nápad platit s kartou někoho jinýho, pro operace s kartama taky platí nějaký pravidla, zase se Blizzardu nedivim, že tě poslali doprdele, když jim povídaš takovýhle historky ...


byl to blbej napad, to rozhodne, mel jsem zustat u game time codu a bylo by to OK
tema historkama myslis co? to jsem nepochopil :) no v kazdym pripade by se meli chovat na zaklade faktu a ne pocitu myslim
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 09/01/2012 :  09:32:34  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
klidne si najmi pravnika kazdej soud s timle tvym pristupem prohrajes ..

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 09/01/2012 :  11:14:25  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
No ono mě přijde úsměvná argumentace, že jsi zadal kreditku kamaráda a on s nimi nemá žádný obchodní vztah :)

Tak buď je to jeho kreditka a je zadána s jeho souhlasem - tím pádem automaticky ten obchodní vztah má a nebo jsi tu kreditku zadal neoprávněně bez jeho souhlasu a tím pádem se jedná v podstatě o krádež.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 09/01/2012 :  12:59:07  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

quote:
Originally posted by Isac

to je taky nápad platit s kartou někoho jinýho, pro operace s kartama taky platí nějaký pravidla, zase se Blizzardu nedivim, že tě poslali doprdele, když jim povídaš takovýhle historky ...


byl to blbej napad, to rozhodne, mel jsem zustat u game time codu a bylo by to OK
tema historkama myslis co? to jsem nepochopil :) no v kazdym pripade by se meli chovat na zaklade faktu a ne pocitu myslim



jaký historky ? no ty o kamarádově platební kartě

ikdyby to byla 100x pravda, tak to nepůsobí moc věrohodně, speciálně v době kdy má 5 platebních karet i moje rybička

potom se nesmíš divit, že ti Blizzard nevýjde ve všem vstříc, není to vůbec standardní záležitost a je to potencionální zdroj problémů

Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 09/01/2012 :  14:28:15  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Cist celou wow eulu si nebudu.
Ale obecne.
Pouziti karty samo od sebe nedela z majitele karty ucastnika obchodu.
To ze nekdo dal souhlas s pouzitim karty jeste neznamena ze je ucastnikem. (Nikde, ani bance se nezavazuju, ze vim co se za kartu kupuje).
Je to ekvivalent toho, jako kdyby mu dal nekdo prachy, akorat lip dohledatelnej.

Ale jestli maji v Eule ze majitel karty souhlasi z TOS, Eulou a kdesi cosi, tak je to mozny.

Jinak neni jeste tomu zas tak moc davno, co z moji karty platilo hru nekolik lidi. Zas tak nerealny to neni.
Ja se Voolovi nedivim ze se hada. Asi bych se taky divil kdyby mi zkouseli chargovat nejakou historickou kartu. Divim se, ze to clovek nemusel zaplatit na 12 mesicu dopredu rovnou.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 09/01/2012 :  14:54:29  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
V tomto případě jsi ale porušil podmínky používání platební karty, jelikož dané osoby nesou ani nebyly držitelé karty. Tím pádem jsi jim neoprávněně sdělil autorizační údaje (kontrolní kód, číslo, expiraci, jméno).Takže v první řadě je chyba na tvé straně.

Pokud by jsi toto neudělal, tak jsi buď za dané osoby provedl platbu ty a tím pádem jsi účastník obchodu a nebo to osoby provedly bez tvého souhlasu a tím pádem se jedná o zneužití karty.

Nemá smysl, abych to sem kopíroval celé, ale například v podmínkách používání platební karty u RB

Držitel nese ztrátu z neautorizované transakce provedené Kartou do částky 
odpovídající 150 eurům, pokud tato ztráta byla způsobena použitím ztracené nebo odcizené Karty, nebo zneužitím Karty v případě, že Držitel nezajistil 
ochranu svých personalizovaných bezpečnostních prvků. Držitel nese ztrátu 
z neautorizované transakce provedené Kartou v plném rozsahu, pokud tuto 
ztrátu způsobil svým podvodným jednáním nebo tím, že úmyslně nebo z hrubé 
nedbalosti nedodržel bezpečnostní opatření stanovené těmito Podmínkami či 
neoznámil bez zbytečného odkladu po zjištění Bance ztrátu, odcizení, zneužití 
nebo neautorizované použití Karty


Ono jsi v podstatě NEmohl dát souhlas s použitím karty jinou osobu tak, aniž bys porušil podmínky. Mohl jsi ke svému účtu udělat kartu na jiného držitele, ale o tom se nebavíme.

Takže ve výsledku hlavní chybu udělal "kamarád" který mu umožnil zaplatit tak, že mu sdělil všechny údaje k platbě. Ze strany Bizzardu je jasné, že to dále nezkoumají. Mají zadanou kreditní kartu. Pokud to před transakcí nikdo nezměnil, tak pro ně je transakce autorizována a vše ostatní je jim jedno.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 09/01/2012 :  14:54:54  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
tojejedno: no ja nevim k čemu si se nezavázal bance ty, ale já jsem podepsal, že karta je nepřenosná a že neumožním disponovat s kartou třetím osobám, a pochybuju, že tohle je jen nějaká volitelná doložka, co si zrovna vymysleli v KB

stejná věc bude určitě u účtu WoW

tzn. pokud chce někdo platit kartou někoho jinýho, tak buď poruší pravidla VISA/MC nebo pravidla Blizzardu ...

Edited by - Isac on 09/01/2012 14:55:46
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 09/01/2012 :  17:07:34  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
To Khostri/Isac.
Ale ja se nehadam kdo co kde porusil s bankou.
Klidne se shodneme, ze kamarad porusil smlouvu se svoji bankou.

Kazdopadne majitel karty "neni ucastnikem". Kdyz uz, tak smlouvu s Blizzardem porusil smlouvu vool.
Takze navrat penez se da imho v pohode vyhadat, otazkou je jak dopadne ucet:)

IMHO kdo porusil smlouvu s kym je pomerne zasadni, pokud by se s nima clovek chtel hodne hadat.

Jinak abysme se nebavili kazdej o necem jinym. Ja jsem puvodni dotaz chapal tak, ze Blizzard si chargnul "historickou" kreditni kartu.

Ale z pozdejsi diskuze se mi zda, ze vool akorat necancelnul ucet (byl zvyklej na to, ze kdyz nedas kod, tak nehrajes, zatimco z kreditky si strhavaj sami).

Tudiz resime absolutne samozrejmou vec.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 09/01/2012 :  18:39:36  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
tzn. pokud chce někdo platit kartou někoho jinýho, tak buď poruší pravidla VISA/MC nebo pravidla Blizzardu ...

Isac u to mas samozrejme pravdu, tady slo o poruseni ravidel Blizzardu, nicmene pokud jsou ta pravidla dulezita, se teda divim, ze jim to nijak nevadilo a ze s neozvali, kdyz jim nejaky jejich zakaznik plati evidentne ne svou kreditkou navic z IP, kterou jeste nikdy v zivote nepouzil.
Nicmene jsem presvedcen,ze poruseni pravidel Blizzardu neopravnuje Blizzard k tomu, aby si strhaval prachy z karty nekoho, od koho k tomu nema souhlas...imo samozrejme.
Navic, kdyz tu platbu provadis, doctes se akorat, ze mas "zvolit zpusob platby" myslim, ze malokdo to pochopi, jako ze volis zpusob platby do doby, nez to zmenis. Nerikam, ze to maj nezakonny, ale rozhodne to neni v souladu s dobrymi mravy tohle.


Jinak uz jsem to cely prozkoumal a je mi jasny, kde nastal problem.
Blizzard tvrdi, ze kdyz potvrzujes annual pass, potvrzujes, ze jsi majitelem kreditky ci debitky. Jsem si 100% jistej, ze tohle jsem nevidel a nepotvrdil. A duvod, proc jsem to envidel je podle me technickej. Udajne se tohle ma zobrazovat ve velkýýým okně, který ti při potvrzování annual passu vyskočí:).
Myslím, že s tímhle nemaj šanci uspět nikdy u soudu, nicméně jsem naštvanej, protože jsem myslel, že se s nimi pohádám a přestanu platit a hrát a místo toho to musím doplatit, takže nejspíš budu i hrát, protože kámoš, co mi to platil z ty kreditky nechce přes banku ani u Blizzu nic řešit, chce mít pokoj a aby mu to nestahovali z uctu :)) hjo, to jsem si to zas jednou nadělil :))

Edited by - vool on 09/01/2012 18:42:09
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 09/01/2012 :  18:49:02  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Ale z pozdejsi diskuze se mi zda, ze vool akorat necancelnul ucet (byl zvyklej na to, ze kdyz nedas kod, tak nehrajes, zatimco z kreditky si strhavaj sami).


Ano i ne. Ne v tom, ze tri roky jsem jim to platit timecodama a nebylo to vypnuty ani jednou ani na minutu.
A ano v tom zbytku. Tak ale nemuzes se mi divit, ja kreditku pouzival naposledy nekdy pred deseti lety plus minus a tuhle platbu delal kamos .... doufam, ze me ted neodvezou do koncentraku za to,ze jsem ho pustil na ucet :))))
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 10/01/2012 :  10:23:10  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
porad nechapu co vidis nefer na tom ze reknes ... chci pouzivat vas produkt a chci za nej platit ... tady jsou udaje a autorizace k platbe se vsim souhlasim ... a oni na zaklade tohoto strhnou platbu z uctu ktery jsi jim zadal?

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 10/01/2012 :  10:30:41  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
co chcete, klasickej vychcanek co si myslel hele tady jim odklepnu ze jim to budu platit 12 mesicu, ale protoze platim kuponama nemaj sanci me k tomu donutit , dostanu za to neco zdarma zahraju si a pak smlouvu treba nedodrzim ale at mi vlezou na hrb
a ejhle ono to nevyslo

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 10/01/2012 :  13:01:45  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

porad nechapu co vidis nefer na tom ze reknes ... chci pouzivat vas produkt a chci za nej platit ... tady jsou udaje a autorizace k platbe se vsim souhlasim ... a oni na zaklade tohoto strhnou platbu z uctu ktery jsi jim zadal?


Ze byl zvyklej, ze kazdej mesic mesic musi znovu potvrzovat placeni. Coz u karet neni.

To Pertha: Rekl bych ze Bliz ma D3 i Wow itemy pojisteny uplne v pohode, nez aby to pripadne resil nejakym nucenym strhavanim penez (coz neni tento pripad). Proste ti vypne account kdyz nebudes platit a nazdar.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 10/01/2012 :  14:23:06  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
offtopik
hele myslite, ze i ostatni narody premysli nad tim jak kde co osrat?

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 10/01/2012 :  14:25:33  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Seth

offtopik
hele myslite, ze i ostatni narody premysli nad tim jak kde co osrat?



urcite, je to o lidech

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 10/01/2012 :  16:16:01  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

porad nechapu co vidis nefer na tom ze reknes ... chci pouzivat vas produkt a chci za nej platit ... tady jsou udaje a autorizace k platbe se vsim souhlasim ... a oni na zaklade tohoto strhnou platbu z uctu ktery jsi jim zadal?


to je fer tak jak to popisujes
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 10/01/2012 :  16:17:38  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Seth

offtopik
hele myslite, ze i ostatni narody premysli nad tim jak kde co osrat?



to je jenom o penězích

třeba konkrétně tyhle poplatky za online hry jsou všude stejny, pro lidi ze západu je to jak plivnutí do moře, takže tam asi nikdo nebude řešit, jestli si za 14€ euro zaplatí WoW nebo si dá dvě piva
Go to Top of Page
Page: of 18 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,45 seconds. on eygor Snitz Forums 2000