Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 CATACLYSM
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 18

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 30/03/2012 :  17:20:25  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
pro Rakhen:
ad 377pvp..no ja fakt tak vysoky ceny neznam ani u leather

tak goldiky mezi frakcemi se daj prehazovat pres spolecnou AH, je to sice trochu drazsi, ale ne zas tak o moc

:p
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 31/03/2012 :  08:59:34  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
We heard you like invites so we put an invite in your invite so you can beta while you beta.

This is a short but sweet update that we're sending an additional 100,000 invites out tonight, for a total of 200,000 Mists of Pandaria invites being sent out today. Again, it will take a while for the invites to process so we recommend keeping an eye on your games list through Battle.net Account Management, as we expect invites to continue going out into the wee hours of the night and into tomorrow.




Tipnul bych, že se ti invitnutí nehrnou do bety, jak si Blizzard představoval, tak mohou posílat další a další invity.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 31/03/2012 :  16:57:37  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Takze mi to nedalo, wow jsem nainstaloval a prave se vracim z .... ze Zulamanu. A musim si stat za svym..neni to tezky..je to hnusne snadny...samozrejme se muze stat, ze se tam sejde pet lidi s gearem na spodni hranici nutnosti a se skilem vhodnym tak akorat na hrani Snake a, pak to zabiracka byt muze, ale jinak ne :p.

vecer jsem byl i v Zulgurubu, je to opravdu desna otrava, hnus atd atd atd, ale rohodne ne narocny

Edited by - vool on 01/04/2012 08:35:29
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 01/04/2012 :  08:38:20  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Blizzardi jsou hajzli.
Za poslední 3 dny poslali 300k pozvanek do betapandarie a dělají, jakoby to bylo něco super. Půl roku vědí, kolik prodali annual passů, při jejichž prodeji slíbili, že beta je pro ty, co na něj přistoupí dostupná hned, jak ho spustí a teďka se chovaj takhle. Imo normální hajzli a zloději.

edit: teda musím se omluvit Blizzardům, vůbec nejsou hajzli, naopak jsou imba cool a awesome za to, co teď udělali pro komunitu: http://eu.blizzard.com/en-gb/games/zergotchi/ .. hned je můj život bohatší

Edited by - vool on 01/04/2012 12:00:47
Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 01/04/2012 :  13:20:03  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

Blizzardi jsou hajzli.
Za poslední 3 dny poslali 300k pozvanek do betapandarie a dělají, jakoby to bylo něco super. Půl roku vědí, kolik prodali annual passů, při jejichž prodeji slíbili, že beta je pro ty, co na něj přistoupí dostupná hned, jak ho spustí a teďka se chovaj takhle. Imo normální hajzli a zloději.

edit: teda musím se omluvit Blizzardům, vůbec nejsou hajzli, naopak jsou imba cool a awesome za to, co teď udělali pro komunitu: http://eu.blizzard.com/en-gb/games/zergotchi/ .. hned je můj život bohatší



Kdyby dali přístup všem a hned, v první zóně by ses patrně nehl. Nemluvě o tom, že by v prvních hodinách byly servery totálně zalagované (nebo by jich museli udělat o x víc než je třeba takto), protože v těch prvních hodinách by logl každý...

Edited by - Rakhen on 01/04/2012 13:21:57
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 01/04/2012 :  13:23:09  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rakhen

quote:
Originally posted by vool

Blizzardi jsou hajzli.
Za poslední 3 dny poslali 300k pozvanek do betapandarie a dělají, jakoby to bylo něco super. Půl roku vědí, kolik prodali annual passů, při jejichž prodeji slíbili, že beta je pro ty, co na něj přistoupí dostupná hned, jak ho spustí a teďka se chovaj takhle. Imo normální hajzli a zloději.

edit: teda musím se omluvit Blizzardům, vůbec nejsou hajzli, naopak jsou imba cool a awesome za to, co teď udělali pro komunitu: http://eu.blizzard.com/en-gb/games/zergotchi/ .. hned je můj život bohatší



Kdyby dali přístup všem a hned, v první zóně by ses patrně nehl. Nemluvě o tom, že by v prvních hodinách byly servery totálně zalagované (nebo by jich museli udělat o x víc než je třeba takto), protože v těch prvních hodinách by logl každý...



no ono brzo bude mít tu betu snad každej to to mohli rovnou vydat nechat si zaplatit a pak to dolaďovat :-)

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 01/04/2012 :  14:40:48  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Kdyby dali přístup všem a hned, v první zóně by ses patrně nehl. Nemluvě o tom, že by v prvních hodinách byly servery totálně zalagované (nebo by jich museli udělat o x víc než je třeba takto), protože v těch prvních hodinách by logl každý...

To je možný, ale takto to nabízeli celou dobu. Co je platícímu zakázníkovi po jejich technických problémech? jakožto platícícho zákazníka mě to zajímá asi stejně, jakoby mě nepustili do hry až bude MoP release, "když jsem si koupil datadisk a mám zaplacenej gametime" ...osobně v tom rozdíl fakt nevidím...ta beta a přístup na ni byla součástí obchodní nabídky v rámci annual passu.

quote:
no ono brzo bude mít tu betu snad každej to to mohli rovnou vydat nechat si zaplatit a pak to dolaďovat :-)

Zaplatit si to v podstatě nechali, protože to bylo součástí nabídky v rámci annual passu, kterej rozhodně není službou zadarmo.

Edited by - vool on 02/04/2012 09:32:21
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 02/04/2012 :  09:36:43  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Další sqjelááá zpráva z pandalendu:

quote:
Mists of Pandaria Dynamic Quest Rewards
One of the interesting change made to leveling in the expansion is the quest rewards. In Mists of Pandaria, quests no longer have predetermined rewards and they have been replaced with dynamic rewards depending on which class you're playing.



Blizzasrdu to netrvalo ani deset let a přišel na to, že není špatnej nápad, aby hunter získal jako quest reward kuši a ne healerskou palici.
To jsou hlavy v tom Blizzardu panečku!
Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 02/04/2012 :  10:07:21  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

Další sqjelááá zpráva z pandalendu:

quote:
Mists of Pandaria Dynamic Quest Rewards
One of the interesting change made to leveling in the expansion is the quest rewards. In Mists of Pandaria, quests no longer have predetermined rewards and they have been replaced with dynamic rewards depending on which class you're playing.



Blizzasrdu to netrvalo ani deset let a přišel na to, že není špatnej nápad, aby hunter získal jako quest reward kuši a ne healerskou palici.
To jsou hlavy v tom Blizzardu panečku!


Babka na poli ti má dát za najití mourka jabko nebo meloun, ne kuši ani healerskou palici.

Problém s tímhle je, že dokud hraješ "normálního" hybrida tak to nevadí, jenže třeba healer/tank takhle dostává pěkně na prdel :/

Edited by - Rakhen on 02/04/2012 10:09:39
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 02/04/2012 :  11:58:15  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Me prijde hlavne sranda, jakou z takovy blbiny udelaji vedu a uspesne ji "prodaji" :)
Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 02/04/2012 :  15:43:32  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

Me prijde hlavne sranda, jakou z takovy blbiny udelaji vedu a uspesne ji "prodaji" :)


Dokud ty blbiny prodávají za 100 000 000 dolarů měsíčně, proč by se nesmáli. No dobře, teď už "třeba jen" 70 000 000 dolarů měsíčně.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 27/04/2012 :  18:25:01  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
During the scheduled server maintenance on the week of April 30, the “Power of the Aspects” spell will grow more powerful, reducing the health and damage dealt of all enemies in the Dragon Soul raid by 20%. This spell will grow progressively stronger over time to reduce the difficulty and make the encounters more accessible. The spell will affect both normal and Heroic difficulties, but it will not affect the Raid Finder difficulty.

Nemáte někdo představu, kdy se tedy normal pomyslně srovná s LFR?
Go to Top of Page

nick-name
Starting Member

31 Posts

Posted - 02/05/2012 :  10:47:04  Show Profile Send nick-name a Private Message  Reply with Quote
Pořád řešíme PandaDisk a starý dobrý CataDisk nikdo nekomentuje... :P ..hraje to vůbec ještě někdo?

Pokud ANO - tak by mě zajímalo, jak vypadá jeden "pracovní" den takového hráče..
..jestli jde dělat daily questy nebo třeba zewluje v ogrimaru/stormwindu...
..nebo třeba jestli chodí arény případně progresuje HC dungeony :p ...

Jen se hezky pochlubte se svojí závislostí.. :P ...

Edited by - nick-name on 02/05/2012 10:53:03
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 07/05/2012 :  22:19:26  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nick-name

Pořád řešíme PandaDisk a starý dobrý CataDisk nikdo nekomentuje... :P ..hraje to vůbec ještě někdo?

Pokud ANO - tak by mě zajímalo, jak vypadá jeden "pracovní" den takového hráče..
..jestli jde dělat daily questy nebo třeba zewluje v ogrimaru/stormwindu...
..nebo třeba jestli chodí arény případně progresuje HC dungeony :p ...

Jen se hezky pochlubte se svojí závislostí.. :P ...


Samozřejmě nevím, jak bud vypadat pandadisk v releasu, ale pokud srovnám betu s CATA vychází mi Cata mnohem lépe co se hratelnosti týče, zcela teď pomíjím jakoukokoliv technickou závadu bug a podobně..
Pandadisk je asi desetkrát jednodušší a ....
Jinak já hraji z 99% na AH, možná se ten skvost nakonec pokusím prodat....aspoň jen tak pro radost, že jsem za to dostal aspoň něco.
Třeba nějakému sběrateli petů a mountů...ten by mohl potřebovat goldíky :)
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 17/05/2012 :  15:21:48  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nick-name

Pořád řešíme PandaDisk a starý dobrý CataDisk nikdo nekomentuje... :P ..hraje to vůbec ještě někdo?

Pokud ANO - tak by mě zajímalo, jak vypadá jeden "pracovní" den takového hráče..
..jestli jde dělat daily questy nebo třeba zewluje v ogrimaru/stormwindu...
..nebo třeba jestli chodí arény případně progresuje HC dungeony :p ...

Jen se hezky pochlubte se svojí závislostí.. :P ...



Tak já hraju tak nějak od Caty a stále je co dělat. Sema tama si hraju různé chary podle toho co mě zrovna baví. Většinou chodíme v guildě alt runy důngů apod. Popřípadě nějaké achievy. Na daily prdim, krémě JW na token a INCR na glyphy, které ještě nemám všechny. Už nedělám ani daily cooking na recepty od té doby co se dají používat fortune cookies. Pety nesbírám .. nějak mě neberou. Prachy neřeším, protože je pruda je sbírat v daily apod. Chci se ve hře bavit a ne v ním pracovat - prachy jsem prostě sprostě koupil. Po roce ve staré guildě, kde jsem jaksi přestal být kompatibilní s GM sem si založil vlastní guildu a o víkendu se úspěšně přesuneme na level 10 asi. Raidujeme si v klidu i starší věci na achievy + progres DS (nabral jsem nezkušené hráče, tak že opravdu zatím jen prgres i když já osobně to mám již dole)

Někdo mě tvrdil, že založení vlastní guildy je poslední krok před tím, než wow přestanu hrát :-)

Ještě poznámka. Byl jsem na magnetické rezonanci a zjistili, že v mozku nemám ani jednu PVP buňku, tak že PVP nehraju.

Edited by - ehivar on 17/05/2012 15:23:08
Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 17/05/2012 :  15:32:01  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ehivar


Někdo mě tvrdil, že založení vlastní guildy je poslední krok před tím, než wow přestanu hrát :-)



Ano, to je pravda :). Na druhou stranu já tu guildu vedl 2 roky a co mne dostalo, že funguje další 2 roky i beze mne... hajzlové to jsou

-
Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 01/06/2012 :  20:48:50  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nick-name

Pořád řešíme PandaDisk a starý dobrý CataDisk nikdo nekomentuje... :P ..hraje to vůbec ještě někdo?

Pokud ANO - tak by mě zajímalo, jak vypadá jeden "pracovní" den takového hráče..


Ve středu lognu na raid. Zanadávám na zkurvené diablo díky kterému máme 10 minut po ofic. začátku raidu online 23 lidí. Pak vememe nějaké lamy, zabijeme 4-6 bossů na HC a jde se spat. Ve čtvrtek lognu na raid, zanadávám na zkurvené diablo, pak na tanka kterej má reflexy jak babka z pole ale DS 8/8 hc padlo kupodivu i tento týden. Každopádně s diablem je možné že za dva tři týdny už to nedáme.

K tomu jednou týdně zaběhnout všechny mount bosse co zabiju (tzn. Malygos, Kaelthas, Attunemen). Sem tam jednou dvakrát týdně questy třeba na argent tournamentu kvůli penězům. A mount bosse dělám i altem (právě mi padl na altovi Ashes of Alar I Azure Drake z Malygose, utěšuju se tím že v pandách budou account wide). Začínám zkoušet onyxii 10man solo... :D
Go to Top of Page
Page: of 18 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,27 seconds. on eygor Snitz Forums 2000