Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 CATACLYSM
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 18

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 19/01/2012 :  15:02:41  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

quote:
Originally posted by vool

Jo lidi prosím vás při koliak postech dosáhnu vyšší hodnost? :p



jestli budeš psát jeden post za druhym, tak nikdy, protože ti všechny ty posty smažu ...


Pokud ti to udělá radost či způsobí jiný pozitivní pocit, klidně si posluž ....
Měl jsem to tedy napsat raději vše do jednoho dlouhýho nepřehlednýho postu? OK, příště se polepším :)
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 19/01/2012 :  18:23:21  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

quote:
Originally posted by Eagle

ano bez addonu musis sledovat co se kolem deje ... s addonem ne .. proste k tomu sedis zady a podle alertu vyvolanych addonem reagujes ...

hrat hru bez jedinnyho addonu se proste da .. to ze vy to neumite nebo nechcete pripustit na tom nic nezmeni



rad bych te videl, jak raidujes zady ke compu..ale to nic...
spis by me zajimalo, jak jsi dospel k presvedceni, ze tu nekdo nechce pripustit, ze bez addonu se da hrat, to jsem si nevsiml nejak tady nikoho takoveho

neuvidis .. ale nekolik mesicu jsem raidoval bez addonu a zady ke kompu a slo to ... neco i na hard mode ... byl jsem tank a proste to slo ... a kdo rika ze to nejde? ty kdyz rikas ze to pripravuji tak anby addony byly potreba ... nejsou a nebyly

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 20/01/2012 :  16:32:31  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
Ja si myslim, ze raidovat bez addonu se da a encountery musi/jsou udelane tak, aby se dalo, protoze zadny z addonu neni oficielne schvaleny a podporovany Blizzem. Spis je trpi a dodali nejake zakldni know-how jak je tvorit, aby vysli komunite vstric. Dost boss abilit je uvozenych nejaky zvukem apod. Ostatni veci je potreba sledovat okoli. U healeru by to mohlo byt trochu slozitejsi, protoze healovaci addony jsou opravdy vymakany, ale myslim si, ze s tim Blizz raid frejmamama by se dalo i tak. Chtelo by se na to preorientovat a bylo by to o neco slozitejsi. Ted jsem mel na mysli hlavne Deadly Boss Mode. Celkově jde jen zvyk a VŠE se dá naučit.

Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 10/02/2012 :  18:41:41  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

Jinak kdyby si někdo myslel, že wowko zas možná bude fajn jako dříve .... tak třeba:
quote:
Heroic mode dungeons will not be as difficult as they were in Cataclysm, instead they will be similar to the Wrath of the Lich King level difficulty.

To sem dávám jen na ukázku toho, kterým směrem tahle hra míří.



Zapomel jsi ovsem dodat, ze pribude challenge mode pro vsechny 5 many, neco ve stylu timed runu a navic s bolsterdownem na stejny item level.

Osobne bych taky radsi videl vyssi obtiznost rovnou, na druhou stranu ale 'cap' na item level zpusobi, ze to bude challenge i pro chary s equipem z hardmode raidu, aniz by to bylo nedatelne pro chary s equipem ciste z heroiku.

Tezko rict, no, ma to sva pro i proti.

A btw jestli budu mit 61 talent pointu z nichz 5 muzu dat kam chci, aby to stale jeste byl rozumny build, nebo 5 talent pointu z nichz kazdy muzu dat kam chci mi taky prijde vcelku nastejno. Podobne to bylo i s prechodem od WOTLK talentu na Cata talenty a neprijde mi, ze by navrat i 41 talent pointum necemu uskodil.

Co mi vadi mnohem vic je to, ze nejspis stale nebudou zadne smysluplne group questy, stale zadne poradne quest chainy co by me protahly nekolika dungeony a raidy (krome questu na legendarky), stale pujde rovnou skocit do heroik 5 manu (zlate farmeni reputaci v BC), stale nebude zadne smysluplne pvp krome rated instanci (at uz BG nebo aren).
Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 16/02/2012 :  18:58:35  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman
Co mi vadi mnohem vic je to, ze nejspis stale nebudou zadne smysluplne group questy, stale zadne poradne quest chainy co by me protahly nekolika dungeony a raidy (krome questu na legendarky), stale pujde rovnou skocit do heroik 5 manu (zlate farmeni reputaci v BC), stale nebude zadne smysluplne pvp krome rated instanci (at uz BG nebo aren).


S těmi questy souhlasím. Quest na DTR byl fajn (dělal jsem to za sovu i za spriesta), ale kam se hrabal na rogue questy :) Ty tím že nebyly v instanci byly ještě o to veselejší, protože si člověk připadal jak v minovém poli - nikdy netušil kde se jaký guard zrovna probere ze sapu.

Každopádně souhlas. Tier 0.5 questy ve vanille byly prostě zajímavé. Škoda že s něčím takovým se blizzard znovu drbat nehodlá.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 14/03/2012 :  13:42:36  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Nevite zda je nejaka cz/sk guilda na Auchindoun za Ally?


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 17/03/2012 :  11:39:22  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

quote:
Originally posted by vool

quote:
Originally posted by Eagle

ano bez addonu musis sledovat co se kolem deje ... s addonem ne .. proste k tomu sedis zady a podle alertu vyvolanych addonem reagujes ...

hrat hru bez jedinnyho addonu se proste da .. to ze vy to neumite nebo nechcete pripustit na tom nic nezmeni



rad bych te videl, jak raidujes zady ke compu..ale to nic...
spis by me zajimalo, jak jsi dospel k presvedceni, ze tu nekdo nechce pripustit, ze bez addonu se da hrat, to jsem si nevsiml nejak tady nikoho takoveho

neuvidis .. ale nekolik mesicu jsem raidoval bez addonu a zady ke kompu a slo to ... neco i na hard mode ... byl jsem tank a proste to slo ... a kdo rika ze to nejde? ty kdyz rikas ze to pripravuji tak anby addony byly potreba ... nejsou a nebyly


Jistě, konec konců třeba k životu většina lidí taky nepotřebuje mobil, auto, televizi, sporák, byt ....... dá se žít i pod mostem například.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 17/03/2012 :  11:52:57  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

quote:
Originally posted by vool

Jinak kdyby si někdo myslel, že wowko zas možná bude fajn jako dříve .... tak třeba:
quote:
Heroic mode dungeons will not be as difficult as they were in Cataclysm, instead they will be similar to the Wrath of the Lich King level difficulty.

To sem dávám jen na ukázku toho, kterým směrem tahle hra míří.



Zapomel jsi ovsem dodat, ze pribude challenge mode pro vsechny 5 many, neco ve stylu timed runu a navic s bolsterdownem na stejny item level.

Osobne bych taky radsi videl vyssi obtiznost rovnou, na druhou stranu ale 'cap' na item level zpusobi, ze to bude challenge i pro chary s equipem z hardmode raidu, aniz by to bylo nedatelne pro chary s equipem ciste z heroiku.

Tezko rict, no, ma to sva pro i proti.

A btw jestli budu mit 61 talent pointu z nichz 5 muzu dat kam chci, aby to stale jeste byl rozumny build, nebo 5 talent pointu z nichz kazdy muzu dat kam chci mi taky prijde vcelku nastejno. Podobne to bylo i s prechodem od WOTLK talentu na Cata talenty a neprijde mi, ze by navrat i 41 talent pointum necemu uskodil.

Co mi vadi mnohem vic je to, ze nejspis stale nebudou zadne smysluplne group questy, stale zadne poradne quest chainy co by me protahly nekolika dungeony a raidy (krome questu na legendarky), stale pujde rovnou skocit do heroik 5 manu (zlate farmeni reputaci v BC), stale nebude zadne smysluplne pvp krome rated instanci (at uz BG nebo aren).



Hele, já si myslím (vlastně to už vím stejně jako ty), že challenge mode to bude akorát názvem. Je to prostě jen marketingový pojem, nic víc. Wow jde do někam, oni ho tam samí Blizzardí posílaj, protože maj nejspíš moc dobře sami spočítaný, že se jím to takhle vyplatí. Neboli pošlou ho sice do hrobu, ale za to budou mit v poslednich letech provozu spoustu platicich hracu, protoze z ty hry delaji, co delaji....ne ..... dik, to neni pro me.

Jinak s tebou souhlas vcelku ... a smysluplny questy ci hrani tam fakt asi moc nebude už nikdy no. Stejne jako v ostatnich hrach. Proc? Nema to kdo platit. Lidi se chtej bavit, ne hrat.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 19/03/2012 :  10:03:47  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
pro RAHMAN:

hele :) :

In Challenge Modes, the vast majority of players will most likely earn a bronze medal even if they are a relatively unskilled player. After a player earns all the medals at the Bronze level, they will be rewarded with an achievement and title. Completing all of the Silver medals will earn a set of spectacular gear for transmogrification, and completing all of the gold will earn a unique epic flying mount. Challenge modes will be available for the six new dungeons at launch.
Takže bych vsadil na to, že ty zlatý medaile budou odpovídat náročnosti 5man dungových achievmentů...neboli je za to mount a každej ho bude chtít, "každej" bude chodit brečet na forum, že to wowko hraje už tři měsíce, že má čas tak dvakrát tejdně po práci na hodinku a že toho mounta furt nezískal, protože je to děsně těžký ... jako vždy už několik let stále dokolečka :)
Osobně uvidím, kdy to releasnou, pokud ještě v době, kdy to budu mít placený, tak si možná jednu postavu udělám, v LFR to pozabíjím a tím budu mít datadisk poznanej , pokud to releasnou později, užiji si pandy na youtube :)
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 19/03/2012 :  10:06:48  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
PvP pet battles are going to be fun and causal, only tracking the number of wins and not the number of losses. When fighting another player, you cannot see the other players name or communicate with them.


no comment
----------------


Blizzard už není ani ochotnej zaplatit novej model pro samici novy rasy (tohle je podle me mirne zmenena samice trpoše), jakou kvalitu asi muzeme u pandiho datadisku ocekavat? :)

Edited by - vool on 19/03/2012 10:11:46
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 19/03/2012 :  16:06:51  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Vždyť je sexy, stejně jako trpaslice :)
Pandárie vypadá moc pěkně, lokace a vše kolem.

Jen jsem čekal jako posledního bosse datadisku někoho jiného než Garroshe Hellscrema.

On už je celý příběh i to jak budou vydávat příběhové patche na MMOchampionu, no mazec.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"

Edited by - Jaffa on 19/03/2012 16:09:06
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 19/03/2012 :  16:33:04  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Vždyť je sexy, stejně jako trpaslice :)

Hááá, ano pane, přesně taaak to je. :)

quote:
Pandárie vypadá moc pěkně, lokace a vše kolem.

Cata na mě působilo stejně pěkně, navíc jsem si na něj připravil všechny healerský klasy, když tvrdili, jak bude healování fajn, těžký, zábavný atd. A fakt bylo. 14 dní? To bylo první velký zklamání, který pak už jen doplnila řada dalších.

quote:
Jen jsem čekal jako posledního bosse datadisku někoho jiného než Garroshe Hellscrema.

Co naplat, ubejvá zákaznku a hlavně ubude a Garosh je stejně finančně náročný jako pandadwarffemale.

quote:
On už je celý příběh i to jak budou vydávat příběhové patche na MMOchampionu, no mazec.

Imo proto, že opět první dojmy z obrázků, videí, popisů a možná i hraní v nových zónách zdaleka předčí zážitek z hraní nového end contentu, takže výhodný marketingový tah.
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 20/03/2012 :  10:21:01  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Z vývojářského panelu.....

Before Wrath of the Lich King came out, less than one percent of the playerbase actually experienced Sunwell.

Tohle je to vaše slavné BC raidování.... WoWko se prostě muselo změnit.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 20/03/2012 :  10:38:45  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
"Jedna z frakcí umožní rozjet si vlastní farmu. Na bází denních úkolů sklízíte to, co jste zasadili a pomáháte ostatním farmářům. Součástí je i možnost farmu vizuálně vylepšit (na základně získané reputace) třeba o prasátko nebo stromy."

"Novinkou jsou bitvy mezi mazlíčky, kteří hráče doprovázejí. Blizzard chce, aby šlo především o zábavu a hráči se příliš nestresovali. Z tohoto důvodu se zaznamenává pouze počet vítězství. Mazlíčci disponují šesti schopnostmi, hráči zvolí tři."

Zdroj: bonusweb.idnes.cz

Vypadá to výborně!!! Hlavně se nestresovat, trochu si zafarmařit a po měsíci každodenních daily si farmu vylepšíme o prasátko ... Klobouk dolů, Blizard prostě přesně ví, co na hráče platí . Další datadisk WoW už pojede přez facebook klienta .

Edited by - PRIBOO on 20/03/2012 10:39:27
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 20/03/2012 :  11:41:33  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Na tu farmu se fakt těším jako nekecám :)

Pokud jde o ty boje minipetu tak mě sere že to zůstalo na půl cesty. Žádný pořádný statistiky ligy atd.



Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 20/03/2012 :  12:06:27  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
sakra aja si ucet na FB smazal ... to uz si wow nezahraju
pritom farmville jsem dokazal hrat dva dny, nez jsem tu aplikaci bloknul

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 20/03/2012 :  12:39:08  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

sakra aja si ucet na FB smazal ... to uz si wow nezahraju
pritom farmville jsem dokazal hrat dva dny, nez jsem tu aplikaci bloknul


nemej strach, jsem si jist, že vše, co jsi tam kdy napsal, je někde pečlivě evidováno.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 20/03/2012 :  12:40:50  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Další datadisk WoW už pojede přez facebook klienta

Skvělá hláška, prodloužil jsi mi život nejméně o týden, fakt super.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 21/03/2012 :  09:58:33  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
I am participating in the World of Warcraft Annual Pass promotion; when do I begin testing?We’re inviting Annual Pass holders in waves over the course of the beta test, and will be ramping up the number of invites we send as quickly as possible. We’ll be inviting Annual Pass holders based on several factors, including how long your World of Warcraft account has been active and when you signed up for the Annual Pass. Keep an eye on your Battle.net account and email for your invite to join the beta test.


Zajímavé, když chtěli prachy za annual pas, nikde jsem neviděl info o tom, že by za stejný prachy některý lidi do toho beta testu preferovali. Asi na to zapomněli chudáčci.
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 21/03/2012 :  10:44:45  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
http://www.eurogamer.cz/articles/blizzard-priznava-ze-jim-odesli-lidi-z-wow-ke-star-wars

aspoň něco se děje.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 21/03/2012 :  10:56:15  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Tahle oblast online hraní se strašně rychle vyvíjí a mění, běžný člověk nemá tucha, kde to bude za pět let, oni nejspíš tucha mají, možná mají i plán či inštrůkce, kam to směřovat :)
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 21/03/2012 :  11:06:08  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

http://www.eurogamer.cz/articles/blizzard-priznava-ze-jim-odesli-lidi-z-wow-ke-star-wars

aspoň něco se děje.



Ano plno lidí odešlo, zajímalo by mě kolik lidí se vrátilo. Nás šlo do SWTOR asi 8 kámošů a hrají ho 2. Teda je fakt, že do WoW jsme se vrátili jen 3.
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 21/03/2012 :  11:41:12  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Já bych se vrátil a zaplatil WoWko hned, kdyby tady byl MoP řekněme do týdne :-)

Chci rozjet Monka jeden z mála důvodu proč ho pořídím prostě se mi ta clasa líbí. Jen při té představě 85 levelů než se dostanu Pandarie se mi dělá špatně. Nemám tucha jak rychle je po těch letech udělané levelení.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 21/03/2012 :  11:42:46  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

quote:
Originally posted by Jaffa

http://www.eurogamer.cz/articles/blizzard-priznava-ze-jim-odesli-lidi-z-wow-ke-star-wars

aspoň něco se děje.



Ano plno lidí odešlo, zajímalo by mě kolik lidí se vrátilo. Nás šlo do SWTOR asi 8 kámošů a hrají ho 2. Teda je fakt, že do WoW jsme se vrátili jen 3.




Imo nejde jen o to kolik, ale taky jakých.
Typický hráč wowka dnešních dní není hráč, který je ze hry nadšen, povídá o ni kudy chodí a třeba se do ní snaží dostat i známé za účelem splečné kvalitní zábavy tak jak tomu bylo mnohdy dříve.
Průměrný wow platič imo není člověk, který by pomohl tu hru prezentovat v dobrém světle dál mezi ostatní lidi. Wow už není a bude čím dál tím méně čímkoliv vyjímečně (pokud neberu jeho minulost), prostě je zglobalizované stejně jako naše společnost.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 21/03/2012 :  11:51:23  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

Já bych se vrátil a zaplatil WoWko hned, kdyby tady byl MoP řekněme do týdne :-)

Chci rozjet Monka jeden z mála důvodu proč ho pořídím prostě se mi ta clasa líbí. Jen při té představě 85 levelů než se dostanu Pandarie se mi dělá špatně. Nemám tucha jak rychle je po těch letech udělané levelení.



Tak buď můžeš využít takovéto možnosti(nevím jestli máš účet teda starej):
http://www.imperium.cz/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33563

Nebo koupit účet s hotovejma postavama.

Těch možností, jak začít snadno a rychle hrát, je habakůůůk a bude jich přibejvat, protože to levelení už není nic jinýho než otrava.

Osobně mě to taky láká zkusit na 85 s nějakejma klasama, ale buď to zkusím v betě nebo vůbec, naštvali mě, tak je potrestám :D

Btw beta je nejspíš za dveřma, tak pokud by jsi měl účet s annual passem, máš možnost pandamonkovat v rámci bety už asi dost brzo, tedy za předpokladu, že ta beta je plnohodnotná.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 21/03/2012 :  12:05:26  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
smazáno, omylem zdvojený post

Edited by - vool on 21/03/2012 12:41:11
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 21/03/2012 :  14:58:33  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Jo ta beta bez NDA hned od začátku a jak to tam zdůraznujou. Mužeš hned dělat videa fotky co se ti zlíbí.

Oni potřebují protlačit info a prezentaci ven mezi lidi jak vidno.
Poslední velký content patch je dávno dohraný a jak je dlouho venku? Mají obrovskou díru mezi dalším obsahem, snad nikdy takhle velká mezera nebyla. Snad největší mezera Blizzu v historii WoWka.
Jestli budou Pandy odhaduju září, říjen tak ten pokles lidí bude velký. Vždyť normal guildy i casulaove přes LFR mají Deathwinga určitě dole.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"

Edited by - Jaffa on 21/03/2012 15:00:18
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 21/03/2012 :  15:58:48  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
No přes LFR jsi ho mohl mit dole hned první den, pokud jsi měl prostě trpělivost. Opravdu to bylo nastavený tak nízko, že prostě stačilo počkat na trochu lepší sestavu, která to zabila.
Pamatuji, že v LFR jsme jednou dali poslední dvě platformy final bosse bez tanků. Takže obížnost opravdu pod nulou, jinak to ani nejde, aby lidi moc neplakali. Jinak ten obsah budou imo muset přidávat čím dál tím častěji, protože při stylu,kterej z wow udělali to hned každýho musí omrzet. buď valit novej obsah nebo to udělat šikovně f2p a vydělat za pár tejdnů na pár let dopředu a pak se nestarat.
Podle mě pandashit bude hodně chudej.Nebudou do toho investovat moc, když viděj, jak se jim to rychle okoukavá či ohrává či jak to nazvat.
škoda no , měl jsme tu hru rád...

Těžko říct, jak bude velkej pokles, dost lidí má tuším annual pas a tak do října nebo dýl platit budou a pak nejspíš nepřestanou, když už v tom stejně zase budou....a Blizzard ví, že teda musí vydat datadisk co nejpozdějš, ale tak, aby v říjnu už lidi hráli datadisk aby neodešli až jim skončí annual pas...to je můj odhad aspoň, takže v podstatě souhlas s tvým názorem na termín releasu pandashitu

Edited by - vool on 21/03/2012 16:01:45
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 22/03/2012 :  13:53:17  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Beta je venku na mmochampionu live stream monka, bude to mazec. Už se těším na svou pandici :-)) Před chvilkou byl borec v Redrige mountains a mastil murloky. Takže snad srpen nebo i dřív? full verze a jedem.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"

Edited by - Jaffa on 22/03/2012 14:25:25
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 22/03/2012 :  15:22:06  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
sorry, ale potrebuju si ulevit

Chce se mi z toho blejt

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 22/03/2012 :  15:29:42  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Seth

sorry, ale potrebuju si ulevit

Chce se mi z toho blejt



co naděláš WoWko pro toho kdo to umí hrát asi věčná hra
Nejde to hrát rok v kuse.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 22/03/2012 :  18:48:56  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
ty jo jsem koukal chvilicku na ten stream a do toho nejdu teda ,,, takova obtiznost, kdo by to mel zvladat jako...normalne s tou pandou bezel pro quest k zadavateli po lane a to lano bylo navic nekolikrat zahnuty o vic jak 90 stupnu, tohle by meli nerfout, pres tohle se dostane malokdo myslim ...

hm...ak jsem koukal jestechvili a bohuzel nejak mi tam chybi neco noveho...to prostredi jako bych uz znal, zadna zmena, zadny novinky, stromy sice trochu zmeneny, ale v sceneriich, jtere jsem uz videl tsisickrat, pandovy pohyby to samy hjo .... to je smutny

Edited by - vool on 22/03/2012 19:27:47
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 22/03/2012 :  20:09:12  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

ty jo jsem koukal chvilicku na ten stream a do toho nejdu teda ,,, takova obtiznost, kdo by to mel zvladat jako...normalne s tou pandou bezel pro quest k zadavateli po lane a to lano bylo navic nekolikrat zahnuty o vic jak 90 stupnu, tohle by meli nerfout, pres tohle se dostane malokdo myslim ...

hm...ak jsem koukal jestechvili a bohuzel nejak mi tam chybi neco noveho...to prostredi jako bych uz znal, zadna zmena, zadny novinky, stromy sice trochu zmeneny, ale v sceneriich, jtere jsem uz videl tsisickrat, pandovy pohyby to samy hjo .... to je smutny



tak když leveluje v Azerothu tu pandici monka tak je jasný že jsi to prostředí už viděl 1000x

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 25/03/2012 :  20:19:24  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
stary dobry WoW

http://kecy.roumen.cz/roumingShow.php?file=pandaria.jpg

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 26/03/2012 :  16:19:15  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Tak coz o to, smer, kterym se ubira grafika ve WoW, sice uz taky docela dlouho nemusim, ale to bych snad i prekous. Mnohem vic me mrzi, ze se stale drzi modelu: "Datadisk = zabava na 1-2 mesice, potom raid or die (pripadne arena or die)".
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 27/03/2012 :  09:37:12  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Mě spíš mrzí, že ta hra není ještě lehčí. Po 3 měsících jsem si zašel ty "nové dungy". Myslím že tam padají 378 věci. 5x jsem joinul partu a nikdy jsme se nedostali až nakonec. Prosím blizz nerf :o)
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 27/03/2012 :  09:48:20  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

Tak coz o to, smer, kterym se ubira grafika ve WoW, sice uz taky docela dlouho nemusim, ale to bych snad i prekous. Mnohem vic me mrzi, ze se stale drzi modelu: "Datadisk = zabava na 1-2 mesice, potom raid or die (pripadne arena or die)".



to ten cataclysm docela spravili, kdyz v lich kingovi to byla zabava cca na tyden

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 27/03/2012 :  10:35:37  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Rahman

Tak coz o to, smer, kterym se ubira grafika ve WoW, sice uz taky docela dlouho nemusim, ale to bych snad i prekous. Mnohem vic me mrzi, ze se stale drzi modelu: "Datadisk = zabava na 1-2 mesice, potom raid or die (pripadne arena or die)".



to ten cataclysm docela spravili, kdyz v lich kingovi to byla zabava cca na tyden



tak Rahman to bral podle sebe a počítá se za průměrného hráče a ne fanatika jako seš ty.... neb tvoje heslo je "15 hodin každý je tak akorát" :)

takže co je u něj měsíc je u tebe spíš týden no :)

-
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 27/03/2012 :  10:36:27  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
kde jsou ty casy uz davno hraju max cca 2 hodky denne

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 28/03/2012 :  11:51:38  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Ty si kecka Pertho:)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 28/03/2012 :  12:06:01  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Pertha myslel hodinku po odlogování posledního člena guildy a hodinku před přilogováním prvního ... :)

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 28/03/2012 :  12:08:45  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
blbouni :D

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 29/03/2012 :  12:50:46  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

quote:
Zul'Aman
Amani'shi Warbringer's damage has been reduced by 12%.
Amani'shi Medicine Man's summoned Protective Ward health has been reduced by 60%.
When an Amani'shi Scout is alerted, he now idles for 1 second before running to summon reinforcement.
Amani'shi Reinforcement's damage has been reduced by 15%.
Amani'shi Flame Casters' Fireball Volley now inflicts less damage.
Jana'lai's Flame Breath ability now inflicts less persistent fire damage.
In Dragonhawk form, Daakara's Flame Whirl spell increases fire damage taken by a lesser amount.
Daakara's Creeping Paralysis now inflicts less damage.

Zul'Gurub
Berserking Boulder Roller's Boulders now inflict less damage.
Bloodlord Mandokir's Decapitate cooldown has been increased by 5 seconds.
Gurubashi Shadow Hunters are now immune to Disarm.
Gurubashi Shadow Hunter's Shadowed Shot ability now inflicts less damage.
Gurubashi Blood Drinker's Blood Leech ability now inflicts less damage.
Lesser Priest of Bethekk's Shadowflame ability now inflicts less periodic damage.
High Priestess Kilnara's Wave of Agony now deals less damage.
Jin'do's Twisted Spirit health has been reduced.
Jin'do's Twisted Spirit damage has been reduced.
Jin'do's Shadows of Hakkar now inflicts less damage.


No bylo na case udelat poradnej nerf.
Opravdu bylo dost podivne, ze instance, kde padaly 353 ilvl itemy byly znacne narocnejsi nez instance, kde 353 ilvl potrebujes pro vstup pres LFG a padaji tam 378 ilvl itemy.


Abych se k tomu nějak vrátil. Včera jsem měl tu smůlu se do ZA dostat. Po sedmi wipech jsem to vzdal. Ten zásadní problém je totiž to, že "do trollů" se dostanou jen lidi s patřičným ilvl. Ten je zřejmě mezi 346 a 352 (tedy přesně ta díra než můžete do 378 instancí). Výsledek je, že náš healer leftl po dvou wipech. Tak čekáme 5 minut na healera a přijde... ten samý. Po dalších třech wipech to vzdal znovu... a o 10 minut zazonoval potřetí. Pešek, no.

Každopádně problém je, že on ten itemlevel vypadá "ne tak strašně", jenže gear co na to člověk má je tragický protože jsou to věci s ilvl 312/318 z questů a k tomu něco 378, sem tam 346 (který s aktuální cenou gemů samozřejmě nikdo negemuje protože i uncommon carneliany stojí 100g) k tomu něco BoA a podobně - prostě člověk musí ovcovat, držet věci v CC atd. což před ani po třeba není (důsledkem čehož to lidi samozřejmě nezvládají). Tank ani po pěti informacích že "flame caster je třeba zabít" zkouší utlouct meleeka a podobně. Totální peklo. My navíc měli trochu smůlu na setup který byl prakticky bez interruptů. Peklo děs a hrůza, a 1h 30 minut za 77 jp.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 29/03/2012 :  21:07:50  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rakhen

quote:
Originally posted by vool

quote:
Zul'Aman
Amani'shi Warbringer's damage has been reduced by 12%.
Amani'shi Medicine Man's summoned Protective Ward health has been reduced by 60%.
When an Amani'shi Scout is alerted, he now idles for 1 second before running to summon reinforcement.
Amani'shi Reinforcement's damage has been reduced by 15%.
Amani'shi Flame Casters' Fireball Volley now inflicts less damage.
Jana'lai's Flame Breath ability now inflicts less persistent fire damage.
In Dragonhawk form, Daakara's Flame Whirl spell increases fire damage taken by a lesser amount.
Daakara's Creeping Paralysis now inflicts less damage.

Zul'Gurub
Berserking Boulder Roller's Boulders now inflict less damage.
Bloodlord Mandokir's Decapitate cooldown has been increased by 5 seconds.
Gurubashi Shadow Hunters are now immune to Disarm.
Gurubashi Shadow Hunter's Shadowed Shot ability now inflicts less damage.
Gurubashi Blood Drinker's Blood Leech ability now inflicts less damage.
Lesser Priest of Bethekk's Shadowflame ability now inflicts less periodic damage.
High Priestess Kilnara's Wave of Agony now deals less damage.
Jin'do's Twisted Spirit health has been reduced.
Jin'do's Twisted Spirit damage has been reduced.
Jin'do's Shadows of Hakkar now inflicts less damage.


No bylo na case udelat poradnej nerf.
Opravdu bylo dost podivne, ze instance, kde padaly 353 ilvl itemy byly znacne narocnejsi nez instance, kde 353 ilvl potrebujes pro vstup pres LFG a padaji tam 378 ilvl itemy.


Abych se k tomu nějak vrátil. Včera jsem měl tu smůlu se do ZA dostat. Po sedmi wipech jsem to vzdal. Ten zásadní problém je totiž to, že "do trollů" se dostanou jen lidi s patřičným ilvl. Ten je zřejmě mezi 346 a 352 (tedy přesně ta díra než můžete do 378 instancí). Výsledek je, že náš healer leftl po dvou wipech. Tak čekáme 5 minut na healera a přijde... ten samý. Po dalších třech wipech to vzdal znovu... a o 10 minut zazonoval potřetí. Pešek, no.

Každopádně problém je, že on ten itemlevel vypadá "ne tak strašně", jenže gear co na to člověk má je tragický protože jsou to věci s ilvl 312/318 z questů a k tomu něco 378, sem tam 346 (který s aktuální cenou gemů samozřejmě nikdo negemuje protože i uncommon carneliany stojí 100g) k tomu něco BoA a podobně - prostě člověk musí ovcovat, držet věci v CC atd. což před ani po třeba není (důsledkem čehož to lidi samozřejmě nezvládají). Tank ani po pěti informacích že "flame caster je třeba zabít" zkouší utlouct meleeka a podobně. Totální peklo. My navíc měli trochu smůlu na setup který byl prakticky bez interruptů. Peklo děs a hrůza, a 1h 30 minut za 77 jp.


Rekl bych, ze je to trochu jinak.
Cim vic to budou zjednodusovat a nerfovat, tim vetsi "skilleri" se tam budou objevovat. Proste nekonecnej cirkus jen taky cim dal vic jim budou odchazet z te hry lidi, kteri umi ci jsou schopni aspon trochu hrat, protoze pro cim dal vic lidi bude wow stale vetsi otrava prave diky tomu, ze tam bude stale vice tech, kteri jsou ochotni nebo schopni maximalne mackat tri cudly na stridacku a to jedine v nahodnem poradi.

Takze Pandashit mozna bude hezkej datac, ale co v nem? Odzkouset novinky a? IMO ta zabava bude kratsi nez cas stravenej s porizenim a pripravami ty hry k hrani a to za to navic jeste chtej prachy.

Btw bych rekl, ze po nerfu v zandalari 5manech nepotrebujes zadny interrupty ani cc.

Samozrejme pokud tam prijdou lidi v naprosto zprasenym gearu, muze to byt jiny. Nicmene tento prolem bude brzy vyresen tim, ze gear bude imo proste bud sedy, zeleny, modry nebo fialovy a to bude jediny, v cem se bude gear pro danej level a classu lisit. Pak to udelaj casem tak, ze postave se ty geary sectou, vydelej a proste bude mit vyslednej ilevel...pak to bude teprve zuzooo,

Edited by - vool on 29/03/2012 21:13:34
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 30/03/2012 :  08:22:57  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Tak ZA může být problém, protože ho už moc lidí nechodí. Ale co ty nové dungy.. to je občas maso. Po dingnutí 85 si koupíš cca za 2000 tisíce komplet pvp set 377 a chodíš ty nové dungy. Počkáš až podropuješ nějakej trinket, koupíš za badge wandku,throw.. a hurá na looking for retards. Jak to tam asi vypadá si dovedete představit.
Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 30/03/2012 :  10:05:42  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool
Samozrejme pokud tam prijdou lidi v naprosto zprasenym gearu, muze to byt jiny.

Viz výše, ty ten gear zprasený zákonitě máš právě proto, že "nezprasený" ho mít nelze. V určitém okamžiku máš prostě ilvl kolem 346 což je už dostačující pro trolly, ale málo pro nové HC - a random finder ti bude házet právě trolly pokud se nezačneš hlásit přímo do normálního HC dungu přes select. Podobně pokud máš gear přes 353, bude ti LFR házet 378 instance. Tohle je krom nebetyčné demence tohohle systému dvojnásobný problém pro hybridy protože jim ilvl przní navíc offspec gear.
quote:
Originally posted by vool
Btw bych rekl, ze po nerfu v zandalari 5manech nepotrebujes zadny interrupty ani cc.

Pack s 2x flamecaster ti bez CC/dispelu udělá z grupy kaši tak za 2 vteřiny po speed buffu. A Malacrasse bez interruptu/cc/dispelu projdeš jen pokud nedrainuje někoho s healem. On je obecně problém pokud nemůžeš zrušit každý heal protože to lítá za 600-700k a v gearu co tam máš je to sakra na dlouho.

quote:
Originally posted by Azkaban

Po dingnutí 85 si koupíš cca za 2000 tisíce komplet pvp set 377 a chodíš ty nové dungy.


U nás je jeden item ze setu kolem litru. Vzhledem k tomu že jsem si dělal alta alianci abych se podíval na některé questy i "z druhé strany" (a některé stály za to :D) tak je docela potíž vysolit 10k po dingu.

Edited by - Rakhen on 30/03/2012 10:07:52
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 30/03/2012 :  13:00:18  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Viz výše, ty ten gear zprasený zákonitě máš právě proto, že "nezprasený" ho mít nelze.

No nemyslím.
377 pvp je vice nez dostacujici zaklad. Jestli u vas stoji kolem litru item, tak treba na DT stoji item spise 100, na realmech typu frostmane, wildhamer, outland atd tak 100-300.
Muzes koupit ruzny boe vicemene taky za par supu, 378 wristy a boty jsou za par stovek kuprikladu.

quote:
Pack s 2x flamecaster ti bez CC/dispelu udělá z grupy kaši tak za 2 vteřiny po speed buffu. A Malacrasse bez interruptu/cc/dispelu projdeš jen pokud nedrainuje někoho s healem. On je obecně problém pokud nemůžeš zrušit každý heal protože to lítá za 600-700k a v gearu co tam máš je to sakra na dlouho.

Po tom posledním nerfu jsem tam byl jen parkrat, ale mi prave prislo, ze ti mobove maj uz jen animacky utoku misto utoku samotnejch. Jak je ci neni nerfnuty HexlordMara.. uz nevim, mozna to zas zkusim, ale to bych tu sragoru musel komplet znova instalovat a nevim jestli nemam bann po mych poslednich sprostarnach na forech haha.

quote:
U nás je jeden item ze setu kolem litru. Vzhledem k tomu že jsem si dělal alta alianci abych se podíval na některé questy i "z druhé strany" (a některé stály za to :D) tak je docela potíž vysolit 10k po dingu.

Na zacatku datace se dalo na 359 epicach udelat i nekolik desitek tisic profit, treba 359valor boty se mi darilo bezne prodavat +10000, je teda pravda, ze tenkrat me to jeste bavilo, tak jsem tomu i nejakej cas venoval v ramci nakupu a prodeje, ale ze bych hodiny kseftoval to zas ne. Tim chci jen rict, ze ty goldiky by taky nemely byt problem, ale chapu, ze mozna jsi na malym nebo chudym nebo proste jinak vyjimecnym realmu, to mozny je samosebou.

Edited by - vool on 30/03/2012 13:03:14
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 30/03/2012 :  13:06:08  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Tak ZA může být problém, protože ho už moc lidí nechodí. Ale co ty nové dungy.. to je občas maso. Po dingnutí 85 si koupíš cca za 2000 tisíce komplet pvp set 377 a chodíš ty nové dungy. Počkáš až podropuješ nějakej trinket, koupíš za badge wandku,throw.. a hurá na looking for retards. Jak to tam asi vypadá si dovedete představit.


Vypada to tm stejne jako v 95% world of warcraft, proste nuda, nenarocna klikacka. Nenarocna vzhledem k tom, kolik je v te hre hernich principu a mechanismu.
Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 30/03/2012 :  14:05:48  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

quote:
Viz výše, ty ten gear zprasený zákonitě máš právě proto, že "nezprasený" ho mít nelze.

No nemyslím.
377 pvp je vice nez dostacujici zaklad. Jestli u vas stoji kolem litru item, tak treba na DT stoji item spise 100, na realmech typu frostmane, wildhamer, outland atd tak 100-300.
Muzes koupit ruzny boe vicemene taky za par supu, 378 wristy a boty jsou za par stovek kuprikladu.


Jo cloth jde koupit za 100-300. Leather je od litru výš protože každý item je 10x heavy savage leather.

quote:
Originally posted by vool
Na zacatku datace se dalo na 359 epicach udelat i nekolik desitek tisic profit, treba 359valor boty se mi darilo bezne prodavat +10000, je teda pravda, ze tenkrat me to jeste bavilo, tak jsem tomu i nejakej cas venoval v ramci nakupu a prodeje, ale ze bych hodiny kseftoval to zas ne. Tim chci jen rict, ze ty goldiky by taky nemely byt problem, ale chapu, ze mozna jsi na malym nebo chudym nebo proste jinak vyjimecnym realmu, to mozny je samosebou.

Viz výše, je to můj jediný char za alianci tzn. že fakt z jinýho charu si 10k nepošlu.

Edited by - Rakhen on 30/03/2012 14:07:25
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 30/03/2012 :  14:41:58  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Když vidím ty obrázky z bety datadisku, tak nevím jestli se mám smát či plakat. No ale asi by se to mé 3,5 leté dceři i líbilo, možná jí dám svůj starý account. Obtížnost pro ni, jak to tak čtu, asi taky nebude problém .
Go to Top of Page
Page: of 18 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,23 seconds. on eygor Snitz Forums 2000