Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 CATACLYSM
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 18

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 19/08/2010 :  22:39:06  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

je to naky divny, nechtej po me cislo authenticatoru



Mám stejný problém :/
Go to Top of Page

Hayabusa
Starting Member

31 Posts

Posted - 19/08/2010 :  23:33:46  Show Profile Send Hayabusa a Private Message  Reply with Quote
Zprava chodi mailem. A nic se nemusi vyplnovat, automaticky to vytvoři druhy wow accoutnt jmenem Beta označeny jako PTR.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 20/08/2010 :  10:53:46  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Teď vážně, ani bych to nedoporučoval navštěvovat. Náhodou tam bude nějakej keyloger a pokud nemáte authenticator tak Vás to může stát několikadenní čekání až Vám blizz obnoví postavičky.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 20/08/2010 :  11:20:13  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Teď vážně, ani bych to nedoporučoval navštěvovat. Náhodou tam bude nějakej keyloger a pokud nemáte authenticator tak Vás to může stát několikadenní čekání až Vám blizz obnoví postavičky.



kdo nema authenticator tak si to ukradeni uctu zaslouzi :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 24/08/2010 :  20:37:43  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Nepřijde vám tak trochu, že Blizzard místo aby více bojoval s těmi, co dělají, co nemají (myslím hlavně zloděje účtu), tak raději prodáva ty authenticatory nebo jak se to jmenuje? :)
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 25/08/2010 :  12:39:44  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

Nepřijde vám tak trochu, že Blizzard místo aby více bojoval s těmi, co dělají, co nemají.



Myslis hlavne tu spoustu lidi co kupuji accounty pripadne davaji login kde komu?
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 25/08/2010 :  12:39:55  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

Nepřijde vám tak trochu, že Blizzard místo aby více bojoval s těmi, co dělají, co nemají (myslím hlavně zloděje účtu), tak raději prodáva ty authenticatory nebo jak se to jmenuje? :)



S tímhle blizz moc nezmůže. Když jsou lidé blbí a přihlašují se v kavárnách, kde můžou být keylogery a nebo klikaj na kdejakej odkaz co jim přijde do mailu nebo do whispu. Já ten klíč mám kvůli tomu, abych přesně tohle nemusel řešit a jsem spokojenej.
Go to Top of Page

Hayabusa
Starting Member

31 Posts

Posted - 25/08/2010 :  13:31:00  Show Profile Send Hayabusa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

quote:
Originally posted by vool

Nepřijde vám tak trochu, že Blizzard místo aby více bojoval s těmi, co dělají, co nemají (myslím hlavně zloděje účtu), tak raději prodáva ty authenticatory nebo jak se to jmenuje? :)



S tímhle blizz moc nezmůže. Když jsou lidé blbí a přihlašují se v kavárnách, kde můžou být keylogery a nebo klikaj na kdejakej odkaz co jim přijde do mailu nebo do whispu. Já ten klíč mám kvůli tomu, abych přesně tohle nemusel řešit a jsem spokojenej.


Jak si mužeš byt jistej že ti nepřijde whispem nějaky odkaz na free goldy nebo beta key? Všechno nemuže byt fake, chce to pořadně proklikat a jednou to štěstí musí vyjít... ne
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 27/08/2010 :  19:14:47  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

quote:
Originally posted by vool

Nepřijde vám tak trochu, že Blizzard místo aby více bojoval s těmi, co dělají, co nemají (myslím hlavně zloděje účtu), tak raději prodáva ty authenticatory nebo jak se to jmenuje? :)



S tímhle blizz moc nezmůže. Když jsou lidé blbí a přihlašují se v kavárnách, kde můžou být keylogery a nebo klikaj na kdejakej odkaz co jim přijde do mailu nebo do whispu. Já ten klíč mám kvůli tomu, abych přesně tohle nemusel řešit a jsem spokojenej.


Já teda už někde četl, že za nějakejch podmínek, ketrý už si samozřejmě nepamatuji byli někteří schopni "pořešit" i účet chráněný authenticatorem. Docela se o tom i mluvilo, ale mě to moc nezajímalo neb sázím na to, že "jsem opatrný" tedy neklikám kdekam atd.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 27/08/2010 :  19:18:44  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

quote:
Originally posted by vool

Nepřijde vám tak trochu, že Blizzard místo aby více bojoval s těmi, co dělají, co nemají.



Myslis hlavne tu spoustu lidi co kupuji accounty pripadne davaji login kde komu?


S těmi moc nezabojuje, to jsou prostě zákazníci třeba jako zákazníci banky, kteří si objednají internetové bankovnictví. A prostě chtějí mít pohodlné a bezpečné bankovní operace na netu a ne že by se chtěli učit, kde na netu je bezpečno a kde ne, to zabezpečení je na poskytovateli služby. A mě prostě přijde, že by se Blizz mohl v této oblasti taky trochu více starat o své zákazníky třeba po vzoru těch bank.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 27/08/2010 :  19:22:22  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Mimochodem já teď moc nesledoval dění, můžete mi prozradit, jestli pro vydání Cata platí stále termín "někdy na podzim letos" nebo je nějaký nový info? Dík.

Edited by - vool on 27/08/2010 19:22:52
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 27/08/2010 :  19:43:15  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

Mimochodem já teď moc nesledoval dění, můžete mi prozradit, jestli pro vydání Cata platí stále termín "někdy na podzim letos" nebo je nějaký nový info? Dík.



Vicemene plati obvykly Blizzardi termin: Az to bude tak to bude.

Kazdopadne beta je v plnem proudu a existuje oficialni vyjadreni, ze do datadisku uz nebude zadny novy content patch. Pre-datadisk patch (s novymi talenty a vubec se datadiskovymi zmenami bez noveho contentu) jeste ohlaseny neni a ten bude temer urcite tak mesic pred launchem datadisku, takze muzes celkem s jistotou pocitat jeste minimalne 2 mesice do launche, spis vic.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 27/08/2010 :  19:47:46  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

quote:
Originally posted by Rahman

quote:
Originally posted by vool

Nepřijde vám tak trochu, že Blizzard místo aby více bojoval s těmi, co dělají, co nemají.



Myslis hlavne tu spoustu lidi co kupuji accounty pripadne davaji login kde komu?


S těmi moc nezabojuje, to jsou prostě zákazníci třeba jako zákazníci banky, kteří si objednají internetové bankovnictví. A prostě chtějí mít pohodlné a bezpečné bankovní operace na netu a ne že by se chtěli učit, kde na netu je bezpečno a kde ne, to zabezpečení je na poskytovateli služby. A mě prostě přijde, že by se Blizz mohl v této oblasti taky trochu více starat o své zákazníky třeba po vzoru těch bank.



Coze? Jak to souvisi se sikulama, co rozdaji login a heslo pulce serveru a pak se strasne divi, ze jim nekdo ukradne gcka, pripadne 'koupi' account a nasledne se strasne divi, kdyz si prodejce zaridi 'vraceni' accountu a oni maji peska? A to jsou zdaleka nejcastejsi pripady ztraty accountu.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 28/08/2010 :  03:28:57  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Mohli by aspon schodit expa mezi 70-80 levelem :o) Jako to udělali ve WOLTK :o)
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 29/08/2010 :  13:37:02  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

quote:
Originally posted by vool

quote:
Originally posted by Rahman

quote:
Originally posted by vool

Nepřijde vám tak trochu, že Blizzard místo aby více bojoval s těmi, co dělají, co nemají.



Myslis hlavne tu spoustu lidi co kupuji accounty pripadne davaji login kde komu?


S těmi moc nezabojuje, to jsou prostě zákazníci třeba jako zákazníci banky, kteří si objednají internetové bankovnictví. A prostě chtějí mít pohodlné a bezpečné bankovní operace na netu a ne že by se chtěli učit, kde na netu je bezpečno a kde ne, to zabezpečení je na poskytovateli služby. A mě prostě přijde, že by se Blizz mohl v této oblasti taky trochu více starat o své zákazníky třeba po vzoru těch bank.



Coze? Jak to souvisi se sikulama, co rozdaji login a heslo pulce serveru a pak se strasne divi, ze jim nekdo ukradne gcka, pripadne 'koupi' account a nasledne se strasne divi, kdyz si prodejce zaridi 'vraceni' accountu a oni maji peska? A to jsou zdaleka nejcastejsi pripady ztraty accountu.


Možná to jsou nejčastější příčiny ztráty acc, já psal spíše o případech, kdy se jedná jen o vykradení a co vím, tak to se stává nejvíce lidem, kteři nepřemýšlí natolik, aby byli opatrní, tedy kliknou na jakýkoliv odkaz, zaregistrují se kdekoliv nejlépe svým wow-heslem, nainstalují a spustí v PC cokoliv apod.
Mnohdy si navíc odmítají připustit, že si to svou hloupostí způsobili sami. Těchto lidí je velice hodně a myslím přímo o tom svědčí počet nejrůznějších whispů či zpráv nabádajících hráče k registraci tam či onde apod. Kdyby to neneslo ovoce, tak ty whispy nechodí. O tomhle jsem psal a myslím, že v této oblasti by Blizz pro zákazníky mohl udělat více zadara. Navíc je to velice známé jednání i z jiných her či aplikací na netu.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 29/08/2010 :  13:40:35  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Mohli by aspon schodit expa mezi 70-80 levelem :o) Jako to udělali ve WOLTK :o)


Tuším, jsem o tom někde viděl něco napsané, snad by se to mělo týkat 0-80, pokud jsem to dobře pochopil. Taky myslím, že opět sníží obtížnost a to i instancí, aby to bylo prostě opravdu přístupné všem.
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 29/08/2010 :  13:42:06  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool
Možná to jsou nejčastější příčiny ztráty acc, já psal spíše o případech, kdy se jedná jen o vykradení a co vím, tak to se stává nejvíce lidem, kteři nepřemýšlí natolik, aby byli opatrní, tedy kliknou na jakýkoliv odkaz, zaregistrují se kdekoliv nejlépe svým wow-heslem, nainstalují a spustí v PC cokoliv apod.
Mnohdy si navíc odmítají připustit, že si to svou hloupostí způsobili sami. Těchto lidí je velice hodně a myslím přímo o tom svědčí počet nejrůznějších whispů či zpráv nabádajících hráče k registraci tam či onde apod. Kdyby to neneslo ovoce, tak ty whispy nechodí. O tomhle jsem psal a myslím, že v této oblasti by Blizz pro zákazníky mohl udělat více zadara. Navíc je to velice známé jednání i z jiných her či aplikací na netu.



Mohl bys byt vic konkretni a rict co vic by podle tebe mel Blizzard "zadara" delat?
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 29/08/2010 :  13:43:01  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

quote:
Originally posted by vool

Mimochodem já teď moc nesledoval dění, můžete mi prozradit, jestli pro vydání Cata platí stále termín "někdy na podzim letos" nebo je nějaký nový info? Dík.



Vicemene plati obvykly Blizzardi termin: Az to bude tak to bude.

Kazdopadne beta je v plnem proudu a existuje oficialni vyjadreni, ze do datadisku uz nebude zadny novy content patch. Pre-datadisk patch (s novymi talenty a vubec se datadiskovymi zmenami bez noveho contentu) jeste ohlaseny neni a ten bude temer urcite tak mesic pred launchem datadisku, takze muzes celkem s jistotou pocitat jeste minimalne 2 mesice do launche, spis vic.


Díky moc za info.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 29/08/2010 :  14:17:17  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gurrshael

quote:
Originally posted by vool.......



Mohl bys byt vic konkretni a rict co vic by podle tebe mel Blizzard "zadara" delat?



Tak abych mohl být konkrétní, musel bych být odborník na bezpečnost internetových aplikací či jak to nazvat a navíc bych musel být konkrétních wow-poměrů znalý. Což tedy nejsem ani jedno :).
Ale měl jsem na mysli zabezpečení té aplikace tak, aby co možná nejvíc znesnadnila oněm "hackerům" manipulaci s cizími acc.
Pokud jako ode mne očekáváš konkrétní nápad, tak to bych musel opravdu střelit od boku, jakože třeba by mohli zavést možnost, aby se při logování do hry kontolovala i uživatelova IP, pokud by si tuto možnost nevypnul popřípadě pokud by si ji zapnul. Netvrdím, že zrovna toto, ale možností je určitě hodně, jak více zabezpečit.
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 29/08/2010 :  14:37:22  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

quote:
Originally posted by Gurrshael


Mohl bys byt vic konkretni a rict co vic by podle tebe mel Blizzard "zadara" delat?



Tak abych mohl být konkrétní, musel bych být odborník na bezpečnost internetových aplikací či jak to nazvat a navíc bych musel být konkrétních wow-poměrů znalý. Což tedy nejsem ani jedno :).
Ale měl jsem na mysli zabezpečení té aplikace tak, aby co možná nejvíc znesnadnila oněm "hackerům" manipulaci s cizími acc.
Pokud jako ode mne očekáváš konkrétní nápad, tak to bych musel opravdu střelit od boku, jakože třeba by mohli zavést možnost, aby se při logování do hry kontolovala i uživatelova IP, pokud by si tuto možnost nevypnul popřípadě pokud by si ji zapnul. Netvrdím, že zrovna toto, ale možností je určitě hodně, jak více zabezpečit.



Ok. Pokud to dobre chapu, tak bezpecnosti vubec nerozumis, netusis jak je to zabezpecene u Blizzardu, ale i presto tvrdis, ze moznosti zlepseni zabezpeceni je urcite hodne. Tak jo no, urcite to tak bude, kdyz to tvrdis :)

Tu IP adresu radeji nebudu komentovat.

Edited by - Gurrshael on 29/08/2010 14:38:22
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 29/08/2010 :  17:59:30  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gurrshael

quote:
Originally posted by vool

quote:
Originally posted by Gurrshael


Mohl bys byt vic konkretni a rict co vic by podle tebe mel Blizzard "zadara" delat?



Tak abych mohl být konkrétní, musel bych být odborník na bezpečnost internetových aplikací či jak to nazvat a navíc bych musel být konkrétních wow-poměrů znalý. Což tedy nejsem ani jedno :).
Ale měl jsem na mysli zabezpečení té aplikace tak, aby co možná nejvíc znesnadnila oněm "hackerům" manipulaci s cizími acc.
Pokud jako ode mne očekáváš konkrétní nápad, tak to bych musel opravdu střelit od boku, jakože třeba by mohli zavést možnost, aby se při logování do hry kontolovala i uživatelova IP, pokud by si tuto možnost nevypnul popřípadě pokud by si ji zapnul. Netvrdím, že zrovna toto, ale možností je určitě hodně, jak více zabezpečit.



Ok. Pokud to dobre chapu, tak bezpecnosti vubec nerozumis, netusis jak je to zabezpecene u Blizzardu, ale i presto tvrdis, ze moznosti zlepseni zabezpeceni je urcite hodne. Tak jo no, urcite to tak bude, kdyz to tvrdis :)

Tu IP adresu radeji nebudu komentovat.


Nikde jsem nepsal, že tomu vůbec nerozumím.
Tu IP adresu klidně okomentuj, aspoň napíšeš i něco konkétního k tématu.
A ano tvrdím, že možností zlepšení zabezpečení je určitě hodně.
To v každém případě je, ať to mají uděláno jakkoliv, zjevně to není dokonalé.

Edited by - vool on 29/08/2010 18:01:03
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 29/08/2010 :  21:56:27  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
pruser s autentifikatorem je, kdyz vam nekdo slohne ucet a da vam na nej autentifikator :-D je to dvojsecne..

jinak oficialne cata listopad.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 30/08/2010 :  09:01:06  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
hmm zajimava uvaha...

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 30/08/2010 :  10:33:46  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

Nikde jsem nepsal, že tomu vůbec nerozumím.
Tu IP adresu klidně okomentuj, aspoň napíšeš i něco konkétního k tématu.
A ano tvrdím, že možností zlepšení zabezpečení je určitě hodně.
To v každém případě je, ať to mají uděláno jakkoliv, zjevně to není dokonalé.



Drtiva vetsina uzivatelu nema od sveho ISP pridelovanou pevnou IP adresu, takze kontrolovat neni moc co. Nedej boze abys to mel zaskrtle, ISP si zmenil neco v infrastrukture a prideloval IP z jine range. Taky by nasledovaly problemy s webovym prihlasenim k battle.net administraci, protoze pro HTTP(s) ma obcas ISP zvlast proxy pres kterou to posila = jeste jinaci IP.

Co se tyce zabezpeceni, tak imho naprosto staci authenticator, ktery stoji pakatel, pripadne je zdarma ke stazeni na iphone / android a s trochou snahy se da provozovat i na jakemkoliv PC v emulatoru androidu. Na ten funguji jen man-in-the-middle utoky, pripadne nejaky traffic sniffer, co to hned posila nekam do sveta, kde ma utocnik jen cca 30s na zneuziti odchyceneho cisla. Imho nenajdes ochranu s lepsim pomerem bezpecnost / cena pro neco s relativne malou hodnotou, jako je game account.

Obecne se v podstate neda nijak zabranit hacknuti, kdyz nekomu uzivatel vyzvani kompletni prihlasovaci udaje, coz je podstata vsech tech scam stranek. Jasne, da se postupovat stylem jako u banky, kde k provedeni nejake operace potrebujes potvrzeni pres SMS kod. Ale vazne si nedovedu predstavit, ze bys pri kazdem logovani cekal na SMS a chtel bych videt, jak blizzard uzavira smlouvy s operatorama mobilnich siti po celem svete, aby ty smsky mohl vubec rozesilat :-)

Edit: Pokud je moznosti opravdu hodne, tak sem s nimi. Urcite vymyslis neco jineho nez to provarene a nefunkcni kontrolovani IP adresy :).

Vazne me fascinuje predstava, ze kdejaky odbornik na internetu vymysli spoustu vylepseni bezpecnosti, na ktere neprisli zamestnanci Blizzardu, co jsou za to placeni a navic znaji technicke aspekty a architekturu toho produktu :-)

Edited by - Gurrshael on 30/08/2010 10:40:01
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 30/08/2010 :  11:41:17  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
aha,samej produkt,architektura a odbornici,blizz to samozrejme nedela "zadarmo" jak tu nekdo pise,a jeho zakaznici se nechteji stat tercem masivnich "hackerskych" utoku jen proto ze hrajou jejich hru..ta chyba je samozrejme u nich,ja jsem necetl zadne varovani v account managementu,ze tim ze zacnu hrat jejich hru na sebe privolam nevidanou pozornost celeho iternetoveho podsveti,ze 70% vsech viru na internetu cili uzivatele teto hry a ze se zdvacetinasobi pocet spamu ktere mi prichazeji mailem.

Me ten ucet tenkrat hackli tak,ze na ofic blizzard foru byl topic "cus,kde je nejakej dobrer kalkulator na arena pointy?" (coz sem taky hledal) a normalni odpoved (ne od lvl 1 "isuduifywez") "cau,tady je dobrej kalulator:link" a fakt tam byl dobrej kalkulator,antivirak nic nenasel,firewall nic nezablokoval ale kdyz sem prisel druhej den z prace,nemel sem na uctu nic.

Ta hra pritahuje takovej pocet intenetovy spiny,ze to neni hezky a neni snad zadna jina "obycejna" (ne rols-royce)vec ktera by vam na zada nakreslila tolik zamerovacu,jako hrani wowka na ofic. serveru

ja hral stovky her a mam vsechni internetovy ucty a platebni karty a bankovnictvi,ale s nicim sem nemel takovy bezpecnostni potize jako s wowkem. a vase rady ve stylu "je to tvoje chyba",ja na sebe pozornost vsi ty spiny nepripoutavam,to WoWko. tak at se to jeho vyvojari snazi zastavit,je to jejich "produkt",ne ja.

btw obsah spamu v mojem mailu:

to je asi 95% wow

www.boiians.cz
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 30/08/2010 :  12:45:27  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
Podle mého názoru by bylo nejlepší, kdyby Blizzard vypnul servery. Logicky pokud by hru nikdo nehrál, tak by scammery a zloděje accountů nepřitahovala, a bezpečnost zákazníků by byla zaručena.

Je to obdobná zaručená logika, kterou v oblasti letectví dávno objevil Úřad pro civilní letectví i EASA (totéž pro EU) - pokud se vůbec nelétá, je pravděpodobnost leteckých nehod zázračně snížena na nulu. Od té doby obě tyto organizace tímto směrem usilovně pracují

Ale vážně - je to jen o počtu hráčů - a o tom, kam všude cpu svou mailovou adresu, že. Já třeba mám WOW account od spuštění hry, a z aktuálních 360 mailů v mém spamovém koši není o WOW ani jeden..
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 30/08/2010 :  13:08:05  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

pruser s autentifikatorem je, kdyz vam nekdo slohne ucet a da vam na nej autentifikator :-D je to dvojsecne..

jinak oficialne cata listopad.

To se stalo kamarádovi a to hacknutí byla pěkná haluz.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 30/08/2010 :  13:11:04  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Hele na mym prvnim mailu to vypadá stejně, samý spam WoW scamu, nevim kde k tomu mailu přišli... pak tam chodí ještě Aion scam. Tak mám 2. mail kterej radši neregistruju na hry

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 30/08/2010 :  13:19:35  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Hele na mym prvnim mailu to vypadá stejně, samý spam WoW scamu, nevim kde k tomu mailu přišli... pak tam chodí ještě Aion scam. Tak mám 2. mail kterej radši neregistruju na hry


Já ti říkal že wowfan@gmail.com nebude to pravé ořechové, ale ty neeee...
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 30/08/2010 :  13:23:58  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
já mám theaudioinjectedsoul

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 30/08/2010 :  13:48:47  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
je sranda, ze me naopak na mail, na kterej jsem nikdy nemel zadnou hru registrovanou chodi spamu a scamu o vsech moznych onlinovkach tuny, ale na ucet pod kterym si registruju a platim hry snad neprislo jeste nic, tolik tedy k terci na zadech tim, ze hraju wow ( i kdyz uz ho rok nehraju)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 31/08/2010 :  16:11:40  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Mě nikdy na mail za 4 roky od Blizzu nic nepřišlo a po té co jsem si zaplatil změnu jména u jednoho charu se to rozjelo a chodí jeden za druhým.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Optik
Starting Member

13 Posts

Posted - 01/09/2010 :  16:29:03  Show Profile  Send Optik an ICQ Message Send Optik a Private Message  Reply with Quote
Mrknete se na ucty lidi.. nahodou jsem obevil ze mam pristup na World of Warcraft: Cataclysm
juchuuuuuu


http://picasaweb.google.cz/lh/photo/WYdvjZfjFaGJlJGWOWOhxFeZRe9aAhQMu3DwPJZYu70?feat=directlink

Good Man Throughout
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 03/09/2010 :  09:41:40  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
To já bych byl línej stahovat to. To já si pěkně počkám a budu stejně vykulenej janek jako ostatní guildmates.
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 06/09/2010 :  19:40:30  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
heh regli ste si email na goldseller strankach, ktore vas email rozdistribuovali medzi spriatelene goldseller weby a cudujete sa ze vam chodi spam :)

MMO traveller
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 11/10/2010 :  13:25:44  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Nevíte kdy bude na EU 4.0.1? Na US by měl být od středy.

Nevíte jestli se budou upravovat expa jen od 70lvl nebo to bude globálnější.

Edited by - Azkaban on 11/10/2010 13:26:32
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 12/10/2010 :  10:21:24  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
Bude tuto stredu aj u nas, nastavena je 12 hodinova MTW + oficialne potvrdene

MMO traveller
Go to Top of Page

mablung
Starting Member

25 Posts

Posted - 12/10/2010 :  20:21:54  Show Profile Send mablung a Private Message  Reply with Quote
Chtěl bych si koupit starší notebook na dočasné hraní a nemám moc ponětí co WoW zkousne. Poradil by mi někdo pod jaké parametry při výběru nemám jít?
Nečekám grafické orgie a nechci s ním lézt do 25členných raidů, ale byl bych nerad kdyby mi drhnul při základním hraní (chci ho jako několikaměsíční nouzovku než se dostanu ke klasickému stolnímu PC). Tipl bych si že CPU 1500+, 1 GB RAM, o grafikách v noteboocích nemám ponětí.
Díky předem za odpovědi.
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 13/10/2010 :  00:36:13  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
No oni si lidi myslej jaky je wow shit graficky ale wotlk dá pokouřit systému slušně. jasně že na max. Natož pak cataclysm to pojedeš na minimum urcite. S 1 giga ramky bych do toho nešel, mam dojem že v unoru 2005 sem s wowo začínal prave s jedním giga a bylo to nic moc.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"

Edited by - Jaffa on 13/10/2010 00:38:12
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 13/10/2010 :  08:10:01  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
World of Warcraft: Cataclysm
PREDICTED System Requirements*
Intel Processor - Core 2 Duo E4300 1.8GHz
AMD Processor - Athlon 64 X2 Dual Core 4200+
Graphics Card - GeForce GT 230Radeon HD 4650
RAM Memory - 2 GB
Hard Disk Space - 12 GB
Direct X - 9

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

LordHoven
Starting Member

12

70 Posts

Posted - 13/10/2010 :  13:30:16  Show Profile Send LordHoven a Private Message  Reply with Quote
a bez chladici podlozky bych to ani nehral ... aby sis nespalil ruku

nebreč ty buzerante
Go to Top of Page

mablung
Starting Member

25 Posts

Posted - 13/10/2010 :  19:55:33  Show Profile Send mablung a Private Message  Reply with Quote
Jaffa. 1 GB RAM dělal problémy jen na raidech, ale je pravda že v současných velkých BGs by bylo lepší mít dva.
Co se procesoru týče, ok, dvoujádro, 1800+
Absolutně se nevyznám v notebookových grafických kartách. Máte zde nějakou radu?
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 14/10/2010 :  09:59:12  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
1GB ram delal problemy uz pri vstupu do mesta .. 2GB to resili do chvile nez vyslo TBC .. ted uz to chce vic

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 14/10/2010 :  23:51:03  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Lidi hlásej pokles FPS po patchi 4.0.1, asi byly nějaký grafický úpravy + ty nové liquid efekty taky něco žerou.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 15/10/2010 :  14:11:23  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Lidi hlásej pokles FPS po patchi 4.0.1, asi byly nějaký grafický úpravy + ty nové liquid efekty taky něco žerou.



Co paladin? U nás v guildě si mílíčka stěžujou furt a brečí.
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 15/10/2010 :  15:58:36  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
No mě na levelu 62 klesl crit z 25% na 16%. Zmizelo mi 2/3 ikonek z lišty (včetně lektvarů a jídla?).
Zatím mi přijde, že retri je trochu skrouhlej, ale dost možné je, že jsem se zatím nevžil s novou kombinací klikátek.
Guildmate si pochvaluje nárůst dps jako prot pala (level 56?), neověřoval jsem.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 15/10/2010 :  18:28:24  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
No já si začal levelovat mága ještě před patchem a když jsem dingnul 10 lvl tak mě překvapilo, že automaticky dostáváš ve frostu 25 procent dmg navíc z každého frost + water elementa. Co je s tebou pořád. Teda má 3 min cd, ale když ti ho nikdo nesejme chvilku po tom co jsi ho vyvolal.

Jinak levelovaní mi přijde výrazně lepší s těma bonus věcma.. jako oblečení na +20procent, zbran a trinkety. Změnili mi na magovské trinkete ze nepřidává spell power, ale int.

Jsem úchylnej na levelování. Před nedávnem jsem leveloval shamana a musím říct, že takhle jsem si zatím začátak hry neužíval (myslím ted s mágem). Zdá se mi, že kvalita gearu na nízkých levelech u casteru je velký boost. Ne jako nedávno.

Edited by - Azkaban on 15/10/2010 18:29:34
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 15/10/2010 :  20:34:33  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
No já se svym crap gearem a no-skillem (jsem healer teprve krátce a to poprvé za celou dobu za hraní MMO), jsem top retri paladina ustál dejme tomu 2 minuty a docela solidně ho zranil.

Teď si představim že to hraje někdo kdo fakt má toho priesta zmáknutýho + stejný gear jako ten paladin a je to jasnej win. Paladin je teď opravdu oslabenej a je jen pro hráče co nad tim přemýšlej, přemýšlej nad rotacema, šetřej CD na správný čas, uměj se healnout zavčas.

Lidi, co odpalují ability na CD a sbíhá se jim to atd... toho palata dávat v PvP nebudou a nejspíše rerollnou. Teď je retri prostě hodně slabý a uvidí se pak jak na 85. Warr je imba, v protu.

A klasicky platí, warlock je OP jako hovado (again).

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video



Edited by - Shatteren on 15/10/2010 20:35:41
Go to Top of Page

mablung
Starting Member

25 Posts

Posted - 15/10/2010 :  21:28:34  Show Profile Send mablung a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren
A klasicky platí, warlock je OP jako hovado (again).


Tos mi připomněl S1/S2. 0 warlocků v 2V2 arénách v první stovce(v ostatních bracketech se to o pár jedotlivců lišilo :-) ), kdo s lockem dosáhl 1900 byl doopravdy machr a stejně bylo forum plné jak je lock OP :-)
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 16/10/2010 :  08:48:06  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Jenže arény nejsou o 2v2 a už nikdy nebudou. Teď už netřeba být destruction na zerg, on to zvládne affliction a ještě se nám hezky vyhealuje

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page
Page: of 18 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,39 seconds. on eygor Snitz Forums 2000