Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Rift: Planes of Telara
 RIFT - General
 Rift: Planes of Telara
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

Hokiag
New Member

264 Posts

Posted - 07/12/2010 :  14:42:09  Show Profile Send Hokiag a Private Message  Reply with Quote
My jsme zhebli asi dvakrát, ale zachránil nás soulwalk a moje resy, takže v poho. Šli jsme jeden tank, dva magove, jeden bojovy klerik a já jako healer. Žádný bug jsem v dungu nezaznamenal, mimochodem dung se mi velmi líbil
Go to Top of Page

FUFICEK
New Member

112 Posts

Posted - 17/12/2010 :  11:01:57  Show Profile  Send FUFICEK an ICQ Message Send FUFICEK a Private Message  Reply with Quote
Neměl by dnes začínat další BETA weekend? A pozvánka do bety zase nikde

Pokud zase kecám nesmysly, tak mi to prosím promiňte.
Go to Top of Page

Mag1cWalker
New Member

Mag1cWalker

429 Posts

Posted - 17/12/2010 :  11:16:21  Show Profile  Send Mag1cWalker an ICQ Message Send Mag1cWalker a Private Message  Reply with Quote
Mne teda prisla a ano dnes to ma zacit az do pondeli...
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 17/12/2010 :  11:21:29  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mag1cWalker

Mne teda prisla a ano dnes to ma zacit az do pondeli...

Prislo mi prd. Se na to asi nepodivam. :-)

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

FUFICEK
New Member

112 Posts

Posted - 17/12/2010 :  19:19:31  Show Profile  Send FUFICEK an ICQ Message Send FUFICEK a Private Message  Reply with Quote
Hmm tak jsem přišel na to, v čem mohl být problém. V google chrome neprobíhá z nějakého důvodu validace e-mailu.

Pokud zase kecám nesmysly, tak mi to prosím promiňte.
Go to Top of Page

Mag1cWalker
New Member

Mag1cWalker

429 Posts

Posted - 18/12/2010 :  00:20:44  Show Profile  Send Mag1cWalker an ICQ Message Send Mag1cWalker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by FUFICEK

Hmm tak jsem přišel na to, v čem mohl být problém. V google chrome neprobíhá z nějakého důvodu validace e-mailu.



Pouzivam google chrome a vse je OK
Go to Top of Page

pajascz
Starting Member

12 Posts

Posted - 18/12/2010 :  12:45:54  Show Profile Send pajascz a Private Message  Reply with Quote
taky mam google chrome a pohoda jinak sem v bete a zatim dost dobry mmorpg jen nevite jestli to pak bude free nebo normal placeny
Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 18/12/2010 :  12:54:05  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
Samozřejmě, že placené.

Boiians leader
http://www.boiians.cz
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 18/12/2010 :  14:58:12  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Gratis je to jen pro velky hochy, co maj cz pred i za nickem. Ty ho mas jen za, takze na tom jeste zapracuj.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 18/12/2010 :  16:32:05  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stirius

Samozřejmě, že placené.


Mno, já někde četl,tuším při příležitosti E3 2010, že právě free. Ale asi otočili. Jelikož v průzkumu teď byla otázka, jestli jsem ochotný za to platit....mno ruku na srdce...(jace na jeho oblíbeného dicka).....nejsem. To můžu rovnou rozject Cataclism.
Go to Top of Page

Vardant
Starting Member

23 Posts

Posted - 24/12/2010 :  08:36:25  Show Profile Send Vardant a Private Message  Reply with Quote
Chodila další řada pozvánek, tak si zkontrolujte maily
Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 24/12/2010 :  12:40:38  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arach

quote:
Originally posted by Jace

Az vyjde GW2, tak to tyhle srace s poplatkama za nic totalne smete. Uz i hosi z Crypticu na to prisli a ze tam je kult bankovky extra silnej.



uz se vi rok kdy to ma vyjit nebo je to porad ve stadiu az to bude, tak to bude ?



Co vím, tak začátek 2011.

Boiians leader
http://www.boiians.cz
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 24/12/2010 :  15:50:29  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vardant

Chodila další řada pozvánek, tak si zkontrolujte maily



Už to sosáááámmmm :-)


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

FUFICEK
New Member

112 Posts

Posted - 25/12/2010 :  21:27:11  Show Profile  Send FUFICEK an ICQ Message Send FUFICEK a Private Message  Reply with Quote
Taky už sosám. V úterý přijde to zklamání

Pokud zase kecám nesmysly, tak mi to prosím promiňte.
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 26/12/2010 :  00:10:59  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by FUFICEK

Taky už sosám. V úterý přijde to zklamání



Ty něco od toho čekáš ? Nebudete to žádná pecka, ale potěší :-)


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 26/12/2010 02:52:33
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 26/12/2010 :  13:08:36  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Já sem koukal na trailer a tam řikali, že to prej bude EPIC. Prej tam bude všechno dobrý ze všech MMO, ale umocněný na druhou, + jejich vlastní originální nápady.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

FUFICEK
New Member

112 Posts

Posted - 26/12/2010 :  13:34:03  Show Profile  Send FUFICEK an ICQ Message Send FUFICEK a Private Message  Reply with Quote
Epic vykrádačka, kopie všeho možnýho. Ale když to správně namíchaj, tak proč ne? Třeba ten systém souls nebo jak tomu říkaj, to je pro mě zajímavá věc. Příslib zajímavýho PvP. I když teda já jsem na PvP ukrutný dřevo Taky mě zajímají ty rifty, no uvidíme v úterý...

Pokud zase kecám nesmysly, tak mi to prosím promiňte.
Go to Top of Page

Aratan
Starting Member

19 Posts

Posted - 29/12/2010 :  11:28:32  Show Profile  Send Aratan an ICQ Message Send Aratan a Private Message  Reply with Quote
mam problem s downloadem klienta... stahnul jsem skoro celej klient (chybelo asi 100 mb) a pak jsem to vypnul s tim, ze to dostahuju ted dopoledne... jenomze kdyz ted spustim klienta, tak po 30 minutovy kontrole souboru se to cely zacne stahovat znova... a pritom slozku s tim, co se doposud stahlo tu uz mam... poradte prosim :-(
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 29/12/2010 :  11:59:22  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
jo poradime neukoncuj cinnost dokud neni hotova .. a nemluvim jen o stahovani z internetu :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Hokiag
New Member

264 Posts

Posted - 30/12/2010 :  08:54:42  Show Profile Send Hokiag a Private Message  Reply with Quote
Povídání o raidech a dungeonech - end content. Raidy budou pro 10 a 20 lidí. Celkem se mi ten menší počet líbí - u malé gildy se často nesejde tolik lidí:)
http://www.riftjunkies.com/2010/12/17/rifts-endgame-progression-and-raids-explained/
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 30/12/2010 :  21:09:28  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
Smysl by měl AOC Engine a UI z WOW. Ne naopak OMG!

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Hokiag
New Member

264 Posts

Posted - 02/01/2011 :  18:50:59  Show Profile Send Hokiag a Private Message  Reply with Quote
Co to sem pleteš za blbosti? :).
Mám za sebou všechny tři bety a jsem poměrně dost spokojený. Když vás něco bude zajímat, určitě se zeptejte:)
Go to Top of Page

Hokiag
New Member

264 Posts

Posted - 02/01/2011 :  23:41:47  Show Profile Send Hokiag a Private Message  Reply with Quote
Prezentace Boiianů na oficiálních stránkách RPoTu:
http://forums.riftgame.com/showthread.php?18718-Boiians-Czech-and-Slovak-players-guild
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 03/01/2011 :  00:09:50  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hokiag

Prezentace Boiianů na oficiálních stránkách RPoTu:
http://forums.riftgame.com/showthread.php?18718-Boiians-Czech-and-Slovak-players-guild



nebylo by lepší napsat to česky ?
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 03/01/2011 :  12:02:52  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Ty vole to je zas anglictina jako pest do voci. Si tam aspon opravte ty chyby.
Docela funny pak dat na konec link na web, kterej je komplet v cestine

MMOs failed.
Go to Top of Page

godlike
New Member

209 Posts

Posted - 04/01/2011 :  08:55:44  Show Profile  Send godlike an ICQ Message Send godlike a Private Message  Reply with Quote
To jsem zvedav zda v riftu zacne behat mor do kuli. btw fileplanet dava vip klice do bety tak honem kdo si to chce zahrat

Vanguard-Xanadu-retired
EQ2-MDK-retired
Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 04/01/2011 :  14:52:11  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
Fileplanet to už hodně dlouho nedává, ta akce začala tak před měsícem...

Zkuste teď tady obyč klíče:
http://thisismyjoystick.com/competitions/rift-beta-codes-up-for-grabs/#more-11220

Boiians leader
http://www.boiians.cz

Edited by - Stirius on 04/01/2011 15:19:08
Go to Top of Page

Hokiag
New Member

264 Posts

Posted - 04/01/2011 :  14:54:52  Show Profile Send Hokiag a Private Message  Reply with Quote
Pokud někoho Rift baví a přemýšlí o něm jako o hře, na kterou by se chtěl vrhnout, tak se ho velmi rád ujmu a poradím. Mám postavy na PvE anglickém serveru (za Guardiany). V pátek začíná už 4. beta.

Předpokládám, že od nás bude nakonec pár lidí určitě hrát - osobně bych preferoval PvE server za Guardian - takže bychom gildu určitě chtěli založit a rádi přivítáme nové hráče
Go to Top of Page

atomiccz
Moderator

189 Posts

Posted - 04/01/2011 :  16:59:42  Show Profile Send atomiccz a Private Message  Reply with Quote
Prosím nemohl by někdo hodit na rapid, uložto apod. celého klienta chci se moc kouknout do další bety ale mam strach, že za ty 3 dny to stihnu akorat stahnout a ne vyzkoušet Předem díky
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 04/01/2011 :  20:09:11  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
Pozor prodam hru RIFT ! Na acc je jedna postava lvl 12 a jedna tuším lvl 4+. Hodně věcí v báglu, umí to běhat a je to fakt super. Jedna postava je v top guildě "Debilní pití". Hra nějak blbne, funguje akorát občas o víkendu,ale za ty prachy. Takže volejte, mailujte, piště-cena dohodou (začínáme na 3500,-Kč), spěchá !!!

Attention Prodam Rift game! The ACC is one character lvl 12 and I think a lvl 4 +. A lot of things in my bag, it can run and it's really cool. One character is in the top guild "moronic drinking. The game plays around somehow, it works just occasionally on weekends, but for the money. So call or email me, write-negotiated price (we start at 3500,-CZK), Rush!


Figyelem Prodam Rift játék! Az ACC az egyik karakter lvl 12 és azt hiszem, egy lvl 4 +. Egy csomó minden a táskámban, képes futni, és ez tényleg jó. Az egyik karakter az első céh "hülye iszik. A játékot játszik körül valahogy, ez úgy működik, néha hétvégén, de a pénzt. Így hívás vagy e-mailt nekem, írni-ár megegyezés szerint (kezdjük a 3500,-CZK), Rush!

Pozor Predam hru Rift! Na acc je jedna postava lvl 12 a jedna tuším lvl 4 +. Veľa vecí v vo vaku, vie to behať a je to fakt super. Jedna postava je v top guild "debilné pitie". Hra nejako blbne, funguje akurát občas cez víkend, ale za tie prachy. Takže volajte, mailujte, píšte-cena dohodou (začíname na 3500,-Sk), ponáhľa!


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 04/01/2011 20:10:51
Go to Top of Page

atomiccz
Moderator

189 Posts

Posted - 04/01/2011 :  21:23:05  Show Profile Send atomiccz a Private Message  Reply with Quote
Dnes Triom nasadil pre-order
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 04/01/2011 :  22:22:54  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by atomiccz

Dnes Triom nasadil pre-order



Na co to hnedka kupovat. Je lepší si počkat měsíc, až opadne prvotní nadšení a pak si pre-order acc koupím za pusu od nějakýho českýho Cz killera, dám pár chechtáků za změnu jména a fičím


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 04/01/2011 :  23:23:15  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Nechapu co tu resite nesmysly. Isac, ted dela zkousky z anglictiny tak je na to nejak haklivej :). Nechapu ze se pokazde najde krypl, kterej v internetovejch diskuzich zacne hodnotit gramatiku, vetny sloh a pocet chyb v textu ostatnich apod. Stejne tak to plati pro anglictinu. Nekdo hold umi perfektne 16ti jazyky a nekdo neumi hold poradne ani jednim. Na druhe strane zase nekdo dokaze opravit temer cokoli, postavit dum svepomoci a nekdo nevyvrta poradne ani diru vrtackou a kdyz stipe drivi tak konci vetsinou na chyrde.

Navic polovicka lidi co umi perfektne gramatiku vetsinou neumi nakonec poradne ani mluvit a nebo jim nakonec ani rodilej mluvci poradne nerozumi.

V praci pouzivam anglictinu denne. 98 procent mych kolegu je z US, UK a svajcu. Anglicky gramaticky neumim troufam si rict temer vubec a presto se s nima naprosto vpohode a absolutne o vsem domluvim. Nejlepsi na tom je, ze kolikrat i ti rodili mluvci mluvi gramaticky hur nez ja sam. Sem, tam.

Navic, na anglicky forum patri podle me posty jen a pouze v anglictine. Vsadim se, ze kdyby tam isac cetl nejakej recruitment post v madarstine, tak ze by k tomu mel zase naky vyhrady :D.

Tim se nechci zastavat boiianu. Jen tak dal isacu, jen do nich, ale tady s tebou nesouhlasim. Me by spis zajmalo, jestli teda timto officialne konci v DF, nebo tam ted jeste jakoze par tydnu budou a pak zas mrtvo az do dalsiho comebacku nekdy za 4 mesice?



Gorfe, to, že pár z nás chce jít do Riftu neznamená, že zbytek nezůstane v DF. Nejsme jen v jedné hře, to sis už určitě všiml :-). V DDO je běžně na TS dobře 8-10 lidí apod.

Boiians leader
http://www.boiians.cz
Go to Top of Page

Hokiag
New Member

264 Posts

Posted - 04/01/2011 :  23:39:26  Show Profile Send Hokiag a Private Message  Reply with Quote
Mám s angličtinou podobnou zkušenost jako tady kolega (nemyslím Isaca). Na doktorátu jsme musel angličtinu s němčinou používat často a zjistil jsem, že když nepíšeš, tak na gramatice tolik nezáleží, hlavní je se domluvit. Protože jsem dělal disertaci z historie (z raného novověku), termíny umím hlavně německy, ale komunikačně mi více sedí angličtina. Taky jsem zjistil, že stejně mluví třeba Maďaři nebo Estonci.

Tímto bych diskusi ukončil a Isacovi se omlouvím, pokud jsem mu nějak ublížil. To pronáším samozřejmě jízlivě a přiznávám se k tomu. Pokud bude mít zájem, projedu mu jeho příspěvky tady na fóru a opravím mu pravopisné chyby z češtiny.

A jak jsem si všiml, ve vláknu se kromě Jaceho objevil i TDK, a to bohužel znamená konec jakékoliv rozumné diskuse...

Z Boiians jsem asi největší fanda já, ostatní k němu přistupují vlažně (zatím). Jak jsem psal na našem fóru, od hry očekávám hlavně kvalitní PvE, PvP mě moc nezajímá, neb jsem strašná lama a v Darkfallu jsem zažíval stavy blížící se infarktu, které končily nedobrovolným mrznutím u bindstonu.

Pokud bude mít Isac a Gorf zájem o zprávy z Riftu a o mé nadšení, je jim k dispouici naše fórum
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 04/01/2011 :  23:54:16  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hokiag

Mám s angličtinou podobnou zkušenost jako tady kolega (nemyslím Isaca). Na doktorátu jsme musel angličtinu s němčinou používat často a zjistil jsem, že když nepíšeš, tak na gramatice tolik nezáleží, hlavní je se domluvit. Protože jsem dělal disertaci z historie (z raného novověku), termíny umím hlavně německy, ale komunikačně mi více sedí angličtina. Taky jsem zjistil, že stejně mluví třeba Maďaři nebo Estonci.

Tímto bych diskusi ukončil a Isacovi se omlouvím, pokud jsem mu nějak ublížil. To pronáším samozřejmě jízlivě a přiznávám se k tomu. Pokud bude mít zájem, projedu mu jeho příspěvky tady na fóru a opravím mu pravopisné chyby z češtiny.

A jak jsem si všiml, ve vláknu se kromě Jaceho objevil i TDK, a to bohužel znamená konec jakékoliv rozumné diskuse...

Z Boiians jsem asi největší fanda já, ostatní k němu přistupují vlažně (zatím). Jak jsem psal na našem fóru, od hry očekávám hlavně kvalitní PvE, PvP mě moc nezajímá, neb jsem strašná lama a v Darkfallu jsem zažíval stavy blížící se infarktu, které končily nedobrovolným mrznutím u bindstonu.

Pokud bude mít Isac a Gorf zájem o zprávy z Riftu a o mé nadšení, je jim k dispouici naše fórum




Jsem dojat dochtóre, já chcu taky opravit všechny hrubky v postech, proč zrovna jen Isac, je snad něco víc ? Zase jen protekce atd... chce se mi zvracet............... Jinak Hoki ty už jsi byl znechucen z PVP už před lety, když jsi semnou začínal v EQ2 na PVP Daratharu a pak backnul zase na PVE. Osobně nevím proč, je to tak krásné, když tě při questění pojede o 20 lvl větší aasas z hajdu. Tohle ti PVE nikdy nedá A na bárchu Jaceho mi nešahej, naštve se a pak se zase neudrží a..........


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 04/01/2011 23:59:34
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 05/01/2011 :  00:11:34  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hokiag

Mám s angličtinou podobnou zkušenost jako tady kolega (nemyslím Isaca). Na doktorátu jsme musel angličtinu s němčinou používat často a zjistil jsem, že když nepíšeš, tak na gramatice tolik nezáleží, hlavní je se domluvit. Protože jsem dělal disertaci z historie (z raného novověku), termíny umím hlavně německy, ale komunikačně mi více sedí angličtina. Taky jsem zjistil, že stejně mluví třeba Maďaři nebo Estonci.



skoro jsem měl pocit, že tu šlo o psanou věc


quote:
Originally posted by Hokiag

Tímto bych diskusi ukončil a Isacovi se omlouvím, pokud jsem mu nějak ublížil. To pronáším samozřejmě jízlivě a přiznávám se k tomu. Pokud bude mít zájem, projedu mu jeho příspěvky tady na fóru a opravím mu pravopisné chyby z češtiny.




http://www.imperium.cz/forum/search.asp?mode=DoIt&MEMBER_ID=52

kdyby to šlo i s grafem vývoje za posledních 10 let, poslal bych ho svojí profesorce z gymplu, aby věděla, že jsem si tu 4 nakonec zasloužil ! ;]
Go to Top of Page

Hokiag
New Member

264 Posts

Posted - 05/01/2011 :  09:13:31  Show Profile Send Hokiag a Private Message  Reply with Quote
Jj, oba jste mě dostali:). Myslím to vážně.
TDK, vidíš, na to PvP v EQ2 jsem úplně zapomněl, měl jsem tam trubadůra asi na 15 levelu. Njn, mě prostě baví to PvEčko:)

Pro Isaca: není to anotace ke studii, takže bych to neřešil. Pokud jsou pro Tebe důležité nějaké gramatické nepřesnosti, tak OK. Pro mě ne. Řekl bych, že tomu, co je tam napsáno, každý porozumí
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 05/01/2011 :  09:30:52  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hokiag

Jj, oba jste mě dostali:). Myslím to vážně.
TDK, vidíš, na to PvP v EQ2 jsem úplně zapomněl, měl jsem tam trubadůra asi na 15 levelu. Njn, mě prostě baví to PvEčko:)

Pro Isaca: není to anotace ke studii, takže bych to neřešil. Pokud jsou pro Tebe důležité nějaké gramatické nepřesnosti, tak OK. Pro mě ne. Řekl bych, že tomu, co je tam napsáno, každý porozumí


tak je to pro cechy ... ti pokud to nevzdaji po tom co zjisti ze to neni cesky si to hodi do prekladace a ten to dodela :)

ale pokud se chce nekdo prezentovat jako barbar tak proc ne :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Hokiag
New Member

264 Posts

Posted - 05/01/2011 :  11:43:16  Show Profile Send Hokiag a Private Message  Reply with Quote
Takže pro natvrdlé: značná část textu je překopírovaná z prezentace jedné anglické gildy, upravoval jsem jen pár věcí. Text se mi líbil. Eagle, můžeš mi laskavě napsat, co je tam všechno špatně? Než něco budeš psát, tak se laskavě nauč čárky... to je pro mě příšernost. Ne to, když někdo spáchá chyby v cizím jazyce.

Pokud se ale chceš prezentovat jako barbar, tak proč ne:)

PS: pokud budeš drobátko přemýšlet, dojde Ti asi, že když se o nás Čech, který neumí anglicky, bude chtít něco dozvědět, na stránky Trionu stejně nezavítá. Leda google vyhledavač - rift, czech guild ENTER.

Jo, a kdyžtak mi prosím vysvětli, proč tam mají anglické prezentace i ruské gildy, finské... naprosto mě fascinují tupci, kteří umí jen a jen rýpat. Vracím se k mému prvnímu odstavečku a tvojí sebeprezentzaci. Možná by bylo dobré se někdy podívat na sebe, víš...
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 05/01/2011 :  11:56:30  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hokiag

Takže pro natvrdlé: značná část textu je překopírovaná z prezentace jedné anglické gildy, upravoval jsem jen pár věcí. Text se mi líbil. Eagle, můžeš mi laskavě napsat, co je tam všechno špatně? Než něco budeš psát, tak se laskavě nauč čárky... to je pro mě příšernost. Ne to, když někdo spáchá chyby v cizím jazyce.

Pokud se ale chceš prezentovat jako barbar, tak proč ne:)

PS: pokud budeš drobátko přemýšlet, dojde Ti asi, že když se o nás Čech, který neumí anglicky, bude chtít něco dozvědět, na stránky Trionu stejně nezavítá. Leda google vyhledavač - rift, czech guild ENTER.

Jo, a kdyžtak mi prosím vysvětli, proč tam mají anglické prezentace i ruské gildy, finské... naprosto mě fascinují tupci, kteří umí jen a jen rýpat. Vracím se k mému prvnímu odstavečku a tvojí sebeprezentzaci. Možná by bylo dobré se někdy podívat na sebe, víš...

pisu tecky nad i to ti musi stacit ... jak se prezentuju ti muze byt jedno ja se te nesnazim nikam nalakat :)

a ja nenapsal nic o tom ze je spatne ze to mate napsany jako prasata .. jen ze to cech kterej tam zabloudi jeste doprasi v prekladaci :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL

Edited by - Eagle on 05/01/2011 11:58:36
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 05/01/2011 :  12:22:42  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hokiag

Takže pro natvrdlé: značná část textu je překopírovaná z prezentace jedné anglické gildy, upravoval jsem jen pár věcí. Text se mi líbil. Eagle, můžeš mi laskavě napsat, co je tam všechno špatně?



možná tak anglicky mluvící, anglický asi těžko

co si to alespoň vložit do něčeho co umí spell check ? (tedy asi každej normální prohlížeč) jenom to mi vypíše x jasnejch překlepů

memmebrs, vill, Alot, definatly, Conctact ...

quote:
Originally posted by Hokiag


Jo, a kdyžtak mi prosím vysvětli, proč tam mají anglické prezentace i ruské gildy, finské... naprosto mě fascinují tupci, kteří umí jen a jen rýpat. Vracím se k mému prvnímu odstavečku a tvojí sebeprezentzaci. Možná by bylo dobré se někdy podívat na sebe, víš...



to nevím, možná nám to spíš vysvětli ty, když si to tam taky dal ;] stále čekám na pointu, když stejně berete jen lidi co umí česky ... ;]
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 05/01/2011 :  13:04:01  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Jeste muzete zacit resit, zda se te gilde dovolil nebo si to klasicky po cesku... zapujcil
Krasne drama na dlouhe zimni vecery. Pokracujte, chlapcove moji.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 05/01/2011 :  13:52:54  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
Takže kdo chcete, tak na Trion accountu preorder koupíte reálně v pohodě za 50 USD. Což je 930,- oproti 1245,- pokud to berete za eura. Mají zkurveně nastavené země, takže vám to účtuje rovnou dolary. Počítám, že subscripce budou už opravené na eura. Je jedno, jestli to koupíte tam nebo onde za tolik nebo tolik, přístup by měl být na všechny servery.

Boiians leader
http://www.boiians.cz
Go to Top of Page

godlike
New Member

209 Posts

Posted - 05/01/2011 :  19:10:51  Show Profile  Send godlike an ICQ Message Send godlike a Private Message  Reply with Quote
Isac ma pravdu ta anglictina je divoka, nejen preklepy. Predstaveni to sice plni ale jako pozitivni prezentace je to maler.

Vanguard-Xanadu-retired
EQ2-MDK-retired

Edited by - godlike on 05/01/2011 22:00:53
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 05/01/2011 :  19:18:57  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
Tak už ho negrilujte, myslel do dobře

Jinak Vám tady postnu zdrama prográmek, který používáme u nás k ověření bydliště guild žadatelů. Stačí zadat telefon (u CZ uvádějte předvolbu 420) a najde Vám to spolehlivě, kde respondent bydlí. Mě to tedy ukázalo vždy přesně a je to zadara-zatím -link: http://www.trackapartner.com/index.html

To aby se do guildy nehlásil třeba nějakej Turek a nevydával se za čecha třeba........

EDIT// Tak objednáno za doláče, šáhnul jsem rovnou po kolektorce, tak želva je prostě best :-)


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 05/01/2011 22:58:47
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 05/01/2011 :  23:38:30  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK

Tak už ho negrilujte, myslel do dobře

Jinak Vám tady postnu zdrama prográmek, který používáme u nás k ověření bydliště guild žadatelů. Stačí zadat telefon (u CZ uvádějte předvolbu 420) a najde Vám to spolehlivě, kde respondent bydlí. Mě to tedy ukázalo vždy přesně a je to zadara-zatím -link: http://www.trackapartner.com/index.html

To aby se do guildy nehlásil třeba nějakej Turek a nevydával se za čecha třeba........

EDIT// Tak objednáno za doláče, šáhnul jsem rovnou po kolektorce, tak želva je prostě best :-)



Za ty prachy navíc sis moh koupit želvu klidně reálnou.

Troll lepší fanboie.

Edited by - Filda LNL on 06/01/2011 12:25:25
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 06/01/2011 :  08:34:55  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK
Jinak Vám tady postnu zdrama prográmek, který používáme u nás k ověření bydliště guild žadatelů.


lol :) ja paranoiou ze zadvani osobnich udaju netrpim,tak jsem to zkusil a fakt to funguje:)

Jinak vase diskuze o anglictine je debilni,85% hracu na EU serverech
sklada svou anglictinu ze slov tldr,ibtl,cba,rofl,wtf,u,meh,4,lol,2,c/d,bro,gl,gf,gg,omg,g2g,brb,afk,btw,r..a navazite se do Hokiho vlastne jen proto,ze vam sem neco napsal a do nikoho jinyho se navazet neslo...uz ted toho lituje btw

www.boiians.cz

Edited by - Dynty on 06/01/2011 08:57:47
Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 06/01/2011 :  09:24:08  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
Jo, taky jsem pak doplatil na CE. Btw. pokud se slezeme v betě o víkendu, chtěl bych založit Boiians, chce to pět lidí. Ale nikoho nikam nenutím... Pokud má někdo zájem, dojděte na naše forko.

Boiians leader
http://www.boiians.cz
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 06/01/2011 :  09:39:33  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dynty

quote:
Originally posted by TDK
Jinak Vám tady postnu zdrama prográmek, který používáme u nás k ověření bydliště guild žadatelů.


lol :) ja paranoiou ze zadvani osobnich udaju netrpim,tak jsem to zkusil a fakt to funguje:)

Jinak vase diskuze o anglictine je debilni,85% hracu na EU serverech
sklada svou anglictinu ze slov tldr,ibtl,cba,rofl,wtf,u,meh,4,lol,2,c/d,bro,gl,gf,gg,omg,g2g,brb,afk,btw,r..a navazite se do Hokiho vlastne jen proto,ze vam sem neco napsal a do nikoho jinyho se navazet neslo...uz ted toho lituje btw

kdyz tu prezentaci slozi pouze ze zkratek tak to bude naprosto vporadku

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Hokiag
New Member

264 Posts

Posted - 07/01/2011 :  00:38:19  Show Profile Send Hokiag a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

quote:
Originally posted by Dynty

quote:
Originally posted by TDK
Jinak Vám tady postnu zdrama prográmek, který používáme u nás k ověření bydliště guild žadatelů.


lol :) ja paranoiou ze zadvani osobnich udaju netrpim,tak jsem to zkusil a fakt to funguje:)

Jinak vase diskuze o anglictine je debilni,85% hracu na EU serverech
sklada svou anglictinu ze slov tldr,ibtl,cba,rofl,wtf,u,meh,4,lol,2,c/d,bro,gl,gf,gg,omg,g2g,brb,afk,btw,r..a navazite se do Hokiho vlastne jen proto,ze vam sem neco napsal a do nikoho jinyho se navazet neslo...uz ted toho lituje btw

kdyz tu prezentaci slozi pouze ze zkratek tak to bude naprosto vporadku



Lol, já polovině těch zkratek vůbec nerozumím. Budeme na PvE serveru Blightweald za Guardiany, všichni jste srdečně vítáni... i na TSku.
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,31 seconds. on eygor Snitz Forums 2000