Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 Tank - Newbie
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 01/03/2011 :  19:17:37  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote

Tak jsem si zacal otukavat tankovani. Nacetl jsem know-how a nejake zakladni postrehy. Pekne se snazim rozdavat dmg. apod., aby sem mel aggro, ale obcas mam fakt tezky problemy se vyznat v tom vsem jiskreni a plamenech od DPSek. Sice mam targetovani na mysi, ale v tom vsem chaosu tezko poznam, kde ten mob vlastne vuci me stoji .. myslim tim za zady apod. Je na tohle nejaka vychytavka ?

Ted kdyz me nejaka DPska pretahne moba, tak mam se spolehat hlavne na taunt a nebo se treba vyplati prepnout do battle a dostat se k tomu mobovi rzchle pomoci "charge" ?

Dalsi otazka ... Co je ryhlejsi ?

1. dat focus na tu DPS + assist a taunt (funguje taunt pres assist ?)

2. snazit se rovnou dat focus na moba + taunt ? (tady v tom mumraji se kolikrat tezko ten mob hleda

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 01/03/2011 :  19:19:38  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
Pokud jsou vsechnz DPS vicemene ranged, tak je to Ok, ale pokud se me tam jeste mrcasi rogun okolo, tak je to peknej gulas.
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 02/03/2011 :  09:04:12  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
Z popisu tipujem, ze si warrior a ze sa pytas na aoe tanking. Hlavne by sa ti ani nemalo nikdy stat, ze ta niekto preagruje. Po chargi davaj hned shockwave, pocas stunu stihas jeden thunderclap a spolu s glyphnutym sunderom (aplikuje sunder na 2 targety) a talentnutym revenge ... ta uz nikdo nepreagruje. Pocas shockwave stihas totiz prepnut na 1-2 dalsie targety a to mas hned sunder na 4+ moboch, do toho thunderclap na cooldown a problem by mal byt vyrieseny. Ked uz niekto preagruje, je to v zasade problem, lebo plytvas drahocennymi sekundami na to, aby si dostal moba spat, pricom hlupe DPSka dalej aoeckuju a nastava chaos . Preto sa treba snazit, aby sa take nieco vobec stalo.

MMO traveller
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 02/03/2011 :  10:10:46  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
kdyz nejaky dps pretahne moba tak spolehej v klidu na taunt .. pokud mas hit a nemissnes to :) a pokud to nekdo preagruje 2x za sebou tak ho nech v klidu umrit :) on to bud pochopi a priste neudela nebo to nepochopi priste to udela zas ale tak jsou to jeho opravy zejo :)

chargovat nemusis .. nema tak war neco co muze pouzit v def stanci? nebo charge na vlastniho?

v jiskreni a plamenech se vyznas casem :) v cem stat a v cem nestat .. a to targetovani pak taky zvladnes .. muzes pouzivat znacky treba ... lebku a tak abys vedel do ceho budou dpska pravdepodobne delat dmg (pravdepodobne protoze se nejednou stane ze z cely grupy je lebka posledni na zivu :) )

to kde mob stoji ajak jsi na toceny ty k nemu poznas podle kolecek na zemi .. chce to trochu odhad .. proste stat vzdycky tak abys koukal smerem ke stredu toho cerveny kola co ma pod sebou :) mob kteryho tankujes bude stat vzdycky celem k tobe (no vzdycky ne .. ale vetsinou)

jedna rada ... pokud mas vic mobu a nechtej se ti srovnat tak aby si mel vsechny pred sebou tak couvej .. pomalu postupuj dozadu ... kldidne v kruhu nez se ti ta skupinka spravne seradi ... nikdy se nenech mlatit do zad :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 02/03/2011 :  11:03:52  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
hej s tym znackovanim to je dobry napad, myslim ze hra ma v sebe zabudovany system targetovania typu prvy hit tabulatoru oznaci lebku, druhy X-ko, treti ten oranzovy kruzok, podla poradia

MMO traveller
Go to Top of Page

Johny
Junior Member

681 Posts

Posted - 02/03/2011 :  11:34:36  Show Profile  Send Johny an ICQ Message Send Johny a Private Message  Reply with Quote
Hlavne mej zapnuty nameplates enemy, myslim ze standartne se zapina vckem. Desne to pomaha. Pripadne si pak nainstaluj addon jako je tidyplates ( http://www.wowinterface.com/downloads/info13674-TidyPlates.html ) kde si muzes nastavit spoustu veci, hlavne sledovat threat na vsech mobech co mas okolo .


Ex - UO,AO,WoW,AoC,WHO,RoM,Aion,HoN,Lol,GW 2,PoE, D III, DotA 2

now - HotS

Inc - POE : Awakening
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 02/03/2011 :  12:07:18  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
Hezký warrior guide for dummies tady:)

ehivar-> Nezapomen taky, ze dobrej war, je dobrej sef, aspon se to ocekava, tak snad sis vybral správné povolání :)

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 02/03/2011 :  12:09:00  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
ono to ted vypada mozna slozite zapinat zalozky sledovat threat pouzivat znacky a addony a tak podobne ale muze ti to usnadnit proniknuti do tankovani ... po par letech nebudes potrebovat zadny znacky zadny addony zadny berlicky proste .. zvladnes cokoli se zakladnim nastavenim .. ale to "V" si zapni :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 02/03/2011 :  12:40:16  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
Hlavne hned jak zjistis kdo ma nejvetsi aggro po tobe hod na nej Vigilanci a mel bys mit zase mene problemu, jestli teda jeste funguje jak ve WoTLK

Edited by - Araya on 02/03/2011 12:41:27
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 02/03/2011 :  12:56:37  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
Pokud se nepletu, tak:
- Taunt uz nejakou dobu nemissuje, takze je jedno kolik mas hit ratingu
- Tabem se targetuje se podle vzdalenosti a toho kam zrovna koukas, po znackach to neskace.
- Vigilance ti uz threat nedava, jen refreshuje CD tauntu a dava Vengeance kdyz hrac s Vigilance dostane damage (tzn. kdyz preagruje a mob do nej mlati...)

Na tankovani hlavne doporucuju zapnout nameplaty a nainstalovat kombinaci TidyPlates s modem ThreatPlates. Tam pak hned vidis ktereho moba nemas na sobe, pripadne ktery se ti nejspis za chvili utrhne. To celkem dost pomuze.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 02/03/2011 :  13:36:33  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
no tab targetuje spis nahodne nez podle nejakych pravidel . jednou mi to zameri moba spravne pak zas z uplne jiny grupy 30y odeme .. na to bych se nepsolehal ..

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 02/03/2011 :  15:01:54  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

no tab targetuje spis nahodne nez podle nejakych pravidel . jednou mi to zameri moba spravne pak zas z uplne jiny grupy 30y odeme .. na to bych se nepsolehal ..



Tab je defaultně::Nexttarget, skoro ve všech MMORPG, jedině ve WOW jdou bindnout přímo v UI kombinace jako SHIFT/CTRL/ALT + mousewheel. Toť pro
všechny Nácíčky, kterejm při hodinách matematiky zakazovali kalkulačky :)

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.



Edited by - terawatt on 02/03/2011 15:07:11
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 03/03/2011 :  08:00:03  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
no ale to prece nemeni nic a tom ze to zameruje naprosto nahodne a nesmyslne .. nekdy to toci 2 cile dokola i kdyz jich je v dosahu 5 ... jindy to toci cile mimo dosah iz kdyz jich v dosahu je nekolik .. nauc se to klikat rucne

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 03/03/2011 :  10:30:09  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Hlavne se nauc pullovat "za roh", coz neumi 3/4 tanku.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 03/03/2011 10:30:43
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 03/03/2011 :  10:35:43  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Hlavne se nauc pullovat "za roh", coz neumi 3/4 tanku.



tak tohle byva nezridka problem dpsek, ktery maj takovou tendenci si hrat na cumily zrovna kdyz se to nehodi

no mmo
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 07/03/2011 :  22:58:48  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
To se tu sesypalo rad. Diky za tipy. Tidy plates a Threat plates jsem nainstaloval a ted si s tim hraju. Ma to asi tunu nastaveni, tak zjistuju co dela co.

Dnes se me stalo v jednom dungu, ze jsem nejak nemohl nabrat agro a delal jsem vse jako normalne. Tzn. charge do grupy mobu (na jednoho z nich) hned nasleduje rend a hned potom thunder clap, ktery rozda rend i na ostani moby. Je mozne, ze kdyz se jednalo pro me tezky dung (oranzovej), tak tam proste nestiham tankovat ?
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 08/03/2011 :  08:30:25  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ehivar

To se tu sesypalo rad. Diky za tipy. Tidy plates a Threat plates jsem nainstaloval a ted si s tim hraju. Ma to asi tunu nastaveni, tak zjistuju co dela co.

Dnes se me stalo v jednom dungu, ze jsem nejak nemohl nabrat agro a delal jsem vse jako normalne. Tzn. charge do grupy mobu (na jednoho z nich) hned nasleduje rend a hned potom thunder clap, ktery rozda rend i na ostani moby. Je mozne, ze kdyz se jednalo pro me tezky dung (oranzovej), tak tam proste nestiham tankovat ?



Já jsem teda na tankování kompletní faggot, ale v rámci levelování postav toho mám odtankovnýho poměrně dost i když vyloženě na noob úrovni.
Ovšem, to co popisuješ samozřejmě možný je.
Pokud jsou tví protiníci a dpska z grupy na vyšším lvlu než ty, je vždy šance na to, že se ti bude tankovat hůře. U toho tankování obecně jde hodně o rychlost. Každá prodleva znamená ztrátu TPS, což byl právě vždy můj případ, než jsme se rozkoukal, rozhodnul a něco udělal, bylo už pozdě :).
Možností, kde byla v tvém případě chyba, je opravdu hodně a mnohdy ta chyba nemusí být na tvé straně, ono taky záleží, co dělají ti ostatní, koho a kdy dps kují, kdy začne healer healovat ... no je toho určitě strašně moc a třeba pro mě je už dost těžký tohle všechno stíhat sledovat.
Podle mě je tank ten, kdo tvoří v 5-man dungeonech hru, je to role nejnáročnější, tank může ovlivnit nejvíce ovšem samozřejmě za předpokladu, že zbytek party nedělá kraviny.

Navíc se ale těžko hodnotí cokoliv v rámci levelování. Je to vše děsně zjednodušený, ale mnohdy se člověk setká s nelogičnostmi. Třeba to ani nebyla tvá chyba ani tvých kolegů, prostě jen tam třeba Blizz zase něco opomenul nebo zblbnul. Vzpomínám, že jsme se už párkrát taky setkal s mnohými divnostmi nezapadajícímí do normálu.

Edited by - vool on 08/03/2011 08:45:22
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 08/03/2011 :  08:54:07  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
Ideální pro mě je, když dostanu po prvním charge tak alespoň 5 sec, abych stihnul rozdat dost threatu na všechny moby co na sebe natáhnu. Některý skupiny začnou smažit již poměrně brzo - většinou stihnu jen rend, thunderclap a možná ještě jeden sunder armor a už smažej. Není to o tom, že bych nebyl dost rychlej, ale i základní threat buildery mají nějaký cool-down. Mluvím teď o grupě 3-5 mobů. Tzn. stále jsou tam 2-3 mobové, který nemaj až zase taolik threatu, jak bych si představoval. Zažil jsem zatím jen asi 3 skupiny, kde hráli evidentně vyhranější hráči a dostával jsem poměrně dost času na vybudování aggra.

Dost často se stává, že mág/warlock skoro hned spustí AOE damage a potom to začne být na vážkách. Na druhou starnu, když to vezmu z jeho pohledu, tak pokud mám na sobě hodně mobů, tak se snaží je efektivně a rychle zabít, tak čadí AOE a nebo je línej a nechce se mu to dělat mob by mob postupně. U AOE mě taky prudí, že v první chvíli nevím, jestli to AOE je od mob castera a nebo jen friedly od mága.

Spell efekty: Super se na to kouká, ale tank z toho má většinou vyrážku, protože nic nevidí. Nejhorší jsou pro mě uzavřený prostory s nízkým stropem. Tam se blbě šteluje kamera a blbě se v tom chaosu hledaj mobové.
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 08/03/2011 :  08:57:26  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
Ehm a taky bych uvítal menší cool-down u shield throw, abych mohl rychleji a častěji zavírat casterům hubu. Takhle si to šetřím jen když cástí něco dlouhého (= většinou průser)
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 08/03/2011 :  09:02:42  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ehivar

Ideální pro mě je, když dostanu po prvním charge tak alespoň 5 sec, abych stihnul rozdat dost threatu na všechny moby co na sebe natáhnu. Některý skupiny začnou smažit již poměrně brzo - většinou stihnu jen rend, thunderclap a možná ještě jeden sunder armor a už smažej. Není to o tom, že bych nebyl dost rychlej, ale i základní threat buildery mají nějaký cool-down. Mluvím teď o grupě 3-5 mobů. Tzn. stále jsou tam 2-3 mobové, který nemaj až zase taolik threatu, jak bych si představoval. Zažil jsem zatím jen asi 3 skupiny, kde hráli evidentně vyhranější hráči a dostával jsem poměrně dost času na vybudování aggra.

Dost často se stává, že mág/warlock skoro hned spustí AOE damage a potom to začne být na vážkách. Na druhou starnu, když to vezmu z jeho pohledu, tak pokud mám na sobě hodně mobů, tak se snaží je efektivně a rychle zabít, tak čadí AOE a nebo je línej a nechce se mu to dělat mob by mob postupně. U AOE mě taky prudí, že v první chvíli nevím, jestli to AOE je od mob castera a nebo jen friedly od mága.

Spell efekty: Super se na to kouká, ale tank z toho má většinou vyrážku, protože nic nevidí. Nejhorší jsou pro mě uzavřený prostory s nízkým stropem. Tam se blbě šteluje kamera a blbě se v tom chaosu hledaj mobové.



DPS jsou hovada nevedi co to znamena nabrat pro tanka aggro ale ja uz tohle neresim jakmile nekdo zacne driv nec cokoli udelam umira treba si to zapamatuje opravdu se mi v tehle chvilich ztraci taunt ze hry :o)
Viz nizky stropy uplne nejvetsi pain byl pro me v Cata Shadowfang Keep to je opruz
Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 08/03/2011 :  09:07:42  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
Jestli můžu něco doporučit, vyvaruj se kdy hraní paladin tanka. V okamžiku kdy si zvykneš v 5man/na trashi na righteous defense (tedy na fakt že stačí "tauntnout" z hráče s aggrem což vidíš třeba na gridu) tak je návrat ke třem zbývajícím tankům peklo a furt ten čudlík hledáš.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 08/03/2011 :  09:54:33  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
5s na vybudovani agra? to je sen kazdyho tanka :) 3s jsou nekdy dokonce i dodrzeny ... ale spis uz vyjmecne ... pockej si v raidu :) tam jsou vsichni nadrzeny a daj to nekdy 0,5s ... nekdy ani to ne :) ale zas na druhou stranu je tam vetsinou nejakej hunter nebo rogue co ti s tim agrem trosku pomuzou

nauc se nabirat agro efektivne ... neni vzdycky nejlepsi pouzivat nejsilnejsi agro ability kdyz te to stoji cas a lidi ti to trhaj

nekdy si muzes nechat udelat agro nejakeym melee ddckem ktery neco vydrzi .. proste ho na nem chvili nechas a on dela dmg i agro no a pak si ho tauntem prevezmes ale to uz ty lidi musis znat abys vedel co vydrzi a ze nebude delat kraviny jak zjisti ze ma agro

ale kdyz nekdo umrit vylozene chce tak ho nech :) bude nadavat ale da si bacha :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 08/03/2011 :  10:00:31  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya

quote:
Originally posted by ehivar

Nejhorší jsou pro mě uzavřený prostory s nízkým stropem. Tam se blbě šteluje kamera a blbě se v tom chaosu hledaj mobové.


Viz nizky stropy uplne nejvetsi pain byl pro me v Cata Shadowfang Keep to je opruz


a to urcite netankujete jako medvedi :) to vdite porad i v otevrenych prostorach jen tu jeho tlustou velkou prdel :) z blizka to je uplne zoufaly protoze vam zabere vetsinu obrazovky :)

kamera je nekdy problem .. je dobry si instanci obcas projit i jako dd abysis to tam taky prohlid :) jako tank se snazis videt aspon neco ... ty dd tam stoji kochaji se a tank se tam trapi v koute :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 08/03/2011 :  10:22:34  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
Padadina mam jen jako další char a jedu s ním hlavně questy. Nehodlám s ním tankovat. Navím jak dál, ale do levelu 35 je to velice dobré DPS, ale na klasické tankování si ho nějak nedokážu přesdavit, respektive je to trochu jiný typ tankování. Je ale pravda, že má pár vychytávek co s ním hru fakt zpříjemňují (např abilita, která mu z jeho dmg produkuje healy a regen many apod.), kromě toho, že produkuje slušný DMG. Klasickej warr je větší chalenge a to mě baví.
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 08/03/2011 :  18:55:29  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ehivar

Padadina mam jen jako další char a jedu s ním hlavně questy. Nehodlám s ním tankovat. Navím jak dál, ale do levelu 35 je to velice dobré DPS, ale na klasické tankování si ho nějak nedokážu přesdavit, respektive je to trochu jiný typ tankování. Je ale pravda, že má pár vychytávek co s ním hru fakt zpříjemňují (např abilita, která mu z jeho dmg produkuje healy a regen many apod.), kromě toho, že produkuje slušný DMG. Klasickej warr je větší chalenge a to mě baví.


Ja mam palata tanka a ted v Cata jsem jeste vic spokojenej, druid tank me nebavil DK taky ne ale je pravda ze Warr byl zabavny zkousel jsem vsechny, ale paladin vyhral
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 09/03/2011 :  07:23:33  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
pro Ehivar:
S cooldownama jsem to myslel tak, že je důležitý nepromrhat pokud možno žádnej global cooldown, kterej máš v daným boji k dispozici. To je ovšem samozřejmě důležitý úplně pro všechny klasy a role.
Taky je důležitý, jak dobře jsi equipnutej a jakou dmg děláš.
Jinak pokud ti to trhaj, tak ty moby můžeš např. označkovat nebo i partu požádat, aby hned ze startu neaoečkovali apod. Chat je prostě výborná věc a mnohdy stačí jedna nebo pár vět domluvy a je po problémech. Lidi ten chat hlavně vnímaj když umíraj, protože udělali blbost a ty místo pomoci jim to zrovna vysvětluješ v tom chatu.
Jako healerovi mi to perfektně funguje třeba v případech, kdy po portu do insty "tank" bez buffů, případného označkování mobů pro cc nebo domluvy ohledně cc a přesvědčení se, že jsou všichni ready hupsne hnedle do první grupy.

Mimochodem to AOE u mnohých class není dnes až tak efektivní jako dříve a mnohé klasy získávají AOE ability na vyšších lvlech než dřívě.
Navíc skoro ve všech dungeonech na nižších levelech ubrali počet mobů.
Tank si sice aggro držet má, ale odsud podsud-ostatní samozřejmě nesmí dělat blbiny. Osobně obdivuji lidi, co při tankování dokáží sledovat, co všechno dělají ostatní a případně hnedle vytknout chyby.

Edited by - vool on 09/03/2011 07:34:50
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 09/03/2011 :  09:58:34  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote

Tak včera tři grupy a třikrát sračky. Va každé grupě se našel někdo, kdo si myslel, že se to dá projet super rychle. V druhé grupě mě nakrkla poznámka od mága - Víš že můžeš pullnout 2-3 moby a nemusíš mezi tím 5 minut čekat. Já si vždy před každým pullem kontroluju, jetsli má healer dost many a jestli jsou všichni ok atd.

Ve třetí grupě jsem vydržel přesně tři pully, kdy třikrát pullnul ranger lukem. Když jsem mu dvakrát řekl, že pulluju já, tak to udělal i po třetí a nevíc grupu mobů = pro tanka je težký ty moby posbírat jak se rozprostřou po skupině. To už jsem nevydržel, protože to byla vyloženě ztráta času a řekl rangerovi, že umí skvěle pullovat a že by to měl teda i odtankovat a leavnul jsem.

To jsem jenom já ten dement, co rád dělá věci tak jak to má vypadat a serou mě lidi co vnášej do věcí chaos ?

Už chápu, jak mě někdo v jiném postu psal o tom, jak je WOW o flamu charů mezi sebou ... jako kdo je větší noob a kretén atd.

Mimochodem otázka ... proč všicjni na mém levelu běhají tak rychle a já se furt sunu jak želva ? Mám char human/warr Chápu, že asi existuje equip, co mě trochu nakopne, ale já mám všude str/stam/dodge věci a na nic jiného už není místo.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 09/03/2011 :  10:02:11  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
takovyho tanka co pred kazdym pullem pet minut premejsli bych chtel zazit :)
tank - newbie je nejvetsi kokotina, newbie maj hrat dpska aaz se nauci hrat pochopi mechaniku hry poznaji instance tak si muzou zacit hrat neco dulezityho jako tank nebo heal

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

SAS1939
New Member

222 Posts

Posted - 09/03/2011 :  10:15:29  Show Profile Send SAS1939 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

takovyho tanka co pred kazdym pullem pet minut premejsli bych chtel zazit :)
tank - newbie je nejvetsi kokotina, newbie maj hrat dpska aaz se nauci hrat pochopi mechaniku hry poznaji instance tak si muzou zacit hrat neco dulezityho jako tank nebo heal


Zajdi si libovolny pug a poznas tanka co pred kazdym pullem 5 minut premejsli.Tank newbie je kokotina newbie maj hrat pul roku kazdy den pvp aby se naucili vubec ovladat postavu pak prejit na pve dps a az potom se zacit ucit hrat tanka.Ja sam jsem zkousel jak warriora i paladinku a zadna legrace to neni:o)

https://www.youtube.com/watch?v=AVghLoe-_q8
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 09/03/2011 :  12:36:11  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
Poznámka od zmíněné DPS bylo pouze jedovatá. Žádných 5 minut před každým pullem se nekonalo. Jednalo se o čištění jednoho monastery (část Katedrála), kde se musí vyčistit postupně všichni strážci před tím, než se pullne boss, jinak přiběhnou všichni a je to jistej wipe. Sedí dost blízko u sebe, tak jsem je tahal postupně a pro někoho až možná moc opatrně.

To SAS: No nevim, ale nejak se tankovat musim naucit a je lepsi se v tom trochu placat uz od levelu 15, nez naqestit solo 85 a potom jit nekam tankovat a bejt tam za megatrubku. Mezi levelem 38-42 docela citelne v instancich prituhlo a pocitam s tim, ze na levelu 85 uz to nebude takova sranda. Tak ze ja sam jsem rad, ze jsem s tim zacal tak brzo - takrka co me utrhli od struku. Lepsi equip jinak nez v instancich neziskam a to se snazim. Respektive mohl bych si za par euro koupit ingame xxxxG a vse si nakoupit, ale pro low levely toho equipu na aukcich zase tolik neni a tim bych si navic zkazil celou hru. Krome toho u low levelu equip stejne velice rychle zastarava a clovek to strida jak slipy kazdej den, tak ze neni moc prostoru kombinovat nedejboze si delat cele sety specializovane na konkretni styl hrani.

CO se tyka PVP, tak na to nejsem moc natura. Respektive reknu to takhle - nevadi mi to a kdyz me nekdo napadne, tak se budu branit, ale urcite to neni to hlavni co ve WOW hledam. Nicmene dava to hre urcite "koreni" Urcite se najde plno jinych, ktery dotycnemu chtic po duelu splni. Nicmene chapu, ze PVP je co se tyka ovladani postavy praxe jako zadna jina. O tom se s nikym prit nehodlam.

To Pertha: Jedna vec je ta, ze kdyz znam instanci, tak vse funguje podle planu a da se projit bez problemu a rychle. Ok .. s tim souhlasim. A druhej pohled na vec ? "Vygooglíme" veškeré možné info před tím, než někam vlezeme a potom nás to dozajista bude neskutečně bavit, když to vlastně projdeme velice mechanicky a skoro po slepu. "Jasně tady je tak knížka na kterou kliknout, takdy to zmáčnout a běžet támhle, kde se otevřelo něco ve stěně ... atd" No vše má svoje pro a proti. Záleží na tom, jestli se jde člověk bavit a nebo prostě jen "projet pár koleček na Hungaro-ringu".


WOW jede 6 let ? Já začal před necelým měsícem a pro mě je tam neskutečné množství kontentu. Chvíli mě bude trvat, než tím proniknu. Včera jsem zrovna jako level 42 řešil, jak se dostat do badlandu. Vzhledem k tomu, že jsem vlastně ještě skoro nikde nebyl, tak má většinu místa na mapách ještě neobjevených. Byla to docela zábava najít cestu.

No teď mě napadá, že už jen zjistit veškeré zkratky v chatu je chalenge a když ce člověk zeptá, tak dost často odpověď zní .. "OMG! Whats the question !! " Tak že třeba netuším, co je to pug. Teda vlastně vím ... Pug byl jeden mág ze série Trhhlinových válek od Feista. Můžu doporučit - moc pěkné čtení.

Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 09/03/2011 :  16:05:42  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
Neda mi trosku si pomasirovat ego :)

WoW closed beta zacinala vo Februari 2004.

Ak mas otazky, kludne sa pytaj.

Ano Pug je aj uzasny mag, prve tri knihy Riftwar sagy boli fakt super.
Vo WoW je PuG PickUp Group - tzn. na slovensku teraz take oblubene slovo zlepenec ludi, co nie su z jednej guildy, alebo sa vacsinou blizsie nepoznaju.

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 09/03/2011 :  17:18:30  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
ehivar v klidu ... musis se naucit verit healerovi ... necekej ze se na vsechno musi pripravit ... pul many mu staci ... a chainpull drzi pozornost daleko vic nez kdyz se ceka ... kdyz se tank 20s nepohne zapinam televizi a prestavam davat pozor :)

kdyz ti pulluje hunter tak to pravdepodobne dela pres misdirect pokud to teda neni sebevrah a tim ty moby agruje na tebe takze bych to tolik nehrotil ... proste se postavis tam kudy ty moby pujdou ... pravdepodobne smerem ke grupe a az budou blizko tak si dupni .. a jsou tvoji ... hunteri jsou na pullovani dobry kdyz si jako tank nejsi jistej .. u grup co se motaj u sebe jsou hunteri k nezaplaceni .. zvlast kdyz si war

chainpull je nabirani mobu bez prestavky ... proste lehne jedna grupa beres hned druhou koukas na stav many healera jak moc jde behem boje dolu a podle toho prizpusobis rychlost ... lidi co hrajou alta tak jsou na tohle vetsinou zvykly a necekaji

badpull je ale to nejlepsi co te muze potkat :) jako tank se budes hrozne nudit pokud vsechno pujde tak jak ma ... njvetsi zabava je kdyz to nekdo sere :)

zkousej to ono to prijde ... na na tvym levelu v instancich ktery popisujes nemuzes mit problem s tim ze bys neprezil .. takze to proste ber a doufej .. nauc se hrat s tim ze mas pod 20% zivota .. v raidu se ti takova praxe bude hodit :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 09/03/2011 :  22:28:23  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle


kdyz ti pulluje hunter tak to pravdepodobne dela pres misdirect pokud to teda neni sebevrah a tim ty moby agruje na tebe takze bych to tolik nehrotil ...


Tak to asi tezko na tom levlu v katedrale mu to misdirektem nepulne ani kdyby se posral pac ho nema
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 09/03/2011 :  23:36:39  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya

quote:
Originally posted by Eagle


kdyz ti pulluje hunter tak to pravdepodobne dela pres misdirect pokud to teda neni sebevrah a tim ty moby agruje na tebe takze bych to tolik nehrotil ...


Tak to asi tezko na tom levlu v katedrale mu to misdirektem nepulne ani kdyby se posral pac ho nema

co ty vis jestli nebyl 70 .. :) nikde se tu o levelu nepise :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 10/03/2011 :  08:59:46  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

quote:
Originally posted by Araya

quote:
Originally posted by Eagle


kdyz ti pulluje hunter tak to pravdepodobne dela pres misdirect pokud to teda neni sebevrah a tim ty moby agruje na tebe takze bych to tolik nehrotil ...


Tak to asi tezko na tom levlu v katedrale mu to misdirektem nepulne ani kdyby se posral pac ho nema

co ty vis jestli nebyl 70 .. :) nikde se tu o levelu nepise :)


i kdyby byl 70 nepulne je to az na 76 a kdyby jsi pozorne cetl pise ze prochazel katedralou v monastery a ze je na nejakym lvlu 40 nebo 42 tak nejak

Edited by - Araya on 10/03/2011 09:00:11
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 10/03/2011 :  09:12:17  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Ehivare je pěkný, že bereš WoW jako hru, ale pozor, ono je to hlavně MMORPG nebo jak je ta zkrátka správně.
Lidi tam choděj dělat různý věci, třeba relaxovat, vylít si mindráky na jiných nebo to maj třeba jako fun doplněk k chlastu či drogám.
Samozřejmě jsou i lidé, kteří to berou vyloženě jako hru ovšem těžko se jich hledá naráz větší počet. Proto je i problém s výběrem guildy, pokud se chceš věnovat ryze hře. Doporučuji dávat bacha na guildy prezentující se jako casual hráči apod. Většinou je to jen výmluva.

Osobně jsme moc rád za lidi, co se snažej hrát dobře. A jsem ochoten i chvíli čekat, než si rozmyslí a připraví se k pullu :) No a když je to moc dlouhý a pomalý a rozvláčný, mám vždy možnost leavnout.
Píšeš, že poslední 4 levely je to těžší. Já myslím, že je to spíše náhoda, ono jednak asi všechny ty instance jsou teď už fest zjednodušený a taky Blizz to má řekl bych rozhašený...chvíli je to dost těžší, pak zas třeba snadný až běda.

Ve Wow je opravdu spousta contentu a hře získáš trochu přehled až si ji vyzkoušíš za různý classy a role.

Jinak za hru si platíš, tak se rozhodně nenech od nikoho posílat do PvP nebo do role dpska, prostě se bav :).
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 10/03/2011 :  09:40:17  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya

quote:
Originally posted by Eagle

quote:
Originally posted by Araya

quote:
Originally posted by Eagle


kdyz ti pulluje hunter tak to pravdepodobne dela pres misdirect pokud to teda neni sebevrah a tim ty moby agruje na tebe takze bych to tolik nehrotil ...


Tak to asi tezko na tom levlu v katedrale mu to misdirektem nepulne ani kdyby se posral pac ho nema

co ty vis jestli nebyl 70 .. :) nikde se tu o levelu nepise :)


i kdyby byl 70 nepulne je to az na 76 a kdyby jsi pozorne cetl pise ze prochazel katedralou v monastery a ze je na nejakym lvlu 40 nebo 42 tak nejak

tady pisou 70 a ja hunter nejsem .. detaily neznam .. jediny co vim je jak to funguje .. aspon priblizne .. snad :)

a level 40 war tank sebou v instanci klidne muze mit 85 huntera :) ... no asi ne pres finder .. no to je jedno proste to byl asi debil :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 10/03/2011 :  09:47:23  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

Jinak za hru si platíš, tak se rozhodně nenech od nikoho posílat do PvP nebo do role dpska, prostě se bav :).

samozrejme ze si za hru plati ale pokud pise ze to chce delat dobre pak je dobry vedet jak to delat dobre .. a k tomu mu pomuze ze bude vedet co deaji osatani .. idelane tak ze si to sam zkusi .. jdna vec je precist si ze healer healuje a druha je si to zkusit zjistit si sam co to obnasi jaky je problem lecit ruzny situace a co je to manamanagement .. to je debilni slovo .. nebo i z druhy strany jako dps zjistit jaky to je kdyz ma tank malej threat nebo kdyz moba blbe toci a podobne .. proste nemit ty informace zprostredkovane ale mit jevlastni .. to tankovi muze jenom pomoct

pokud to chce delat dobre je dobry to proste vyzkouset vsechno .. i pokud by ho to nebavilo .. pokud to vyzkouset nechce tak samozrejme muze bejt taky dobrej v tom co dela .. ale asi to chvili potrva :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 10/03/2011 :  11:54:16  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Že je dobrý vyzkoušet všechno jsem mu psal taky.
Jen jsem mu taky psal, ať se nenechá strkat do PvP nebo jiný role jen proto, že je začátečník a že by se měl nejprve naučit to či ono.
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 10/03/2011 :  13:38:06  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
Jedu dva accounty a na kazdem mam nekolik charu. Hlavni dve dvojce jsou paladin+Healer a warr + healer. S kazdym z healeru chodim pravidelne instace taky. Oba healeri jsou ted 34-36 holy. Paladin/warr jsou 36-43. S healerama zatim neresim nic jineho a kdyz bude potreba, tak jednoho switchnu casem na discipla. Jeste obcas trapim warlocka (momentalne na levelu 38), ale stim jsem zatim nebyl v instanci jako DPSka. Dalsi dvojci planuju Shamana + neco k tomu .. asi roguna, nebo huntera. Dvojice charu proto, protoze hraju pres Isboxer vzdy dva chary najednou.

Měl bych jeden dotaz. Již mohu nosit plate a zatím mě z instace vypadlo jen nárameníky. Vše ostatní mám modré (mail) vždy tak nějak kombince str/stam + případně ještě bonus do dodge. Takovej zlatej střed. Nicméně teď v těch dalších instancích už mobové hodně hitují a potřeboval bych do plate celej. Na aukci se občas dá koupit něco vycraftěnýho, ale všechny věci (helma, bp, legsy apod.) jsou zatím jen s brut. bonusem do str. a bez staminy. Otázka tedy zní: Vadí moc, když budu na mém levelu chvilku běhat jako tank se spec. do dmg., než do avoidance/HP když naberu dalších cca. 600-700 do brnění. jaký je reálný rozdíl b brnění 3200 a 3900 na mém levelu ?

Edited by - ehivar on 10/03/2011 13:39:51
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 10/03/2011 :  14:02:07  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
rozdil v armoru poznas nejjednoduseji tak ze si ve hre najedes mysi na hodnotu armor a ono ti to napise kolik tvuj armor dela redukci dmge ... jsou na to i tabulky, grafy a vzorecky ale to nez bys pochopil tak budes 85 se vsema postavama :)

a podle me je jedno v cem chodis na tvym levelu jsou ty moby v instancich tak slaby ze to muzes chodit v kuzi ... my jsme levelovali ve dvou .. paladin tank a druid healer(ja) a chodili jsme to sami dva az do 58 kde jsme presli na tbc instance a tam uz bylo tech 5 lidi potreba

takze si v klidu pockej co ti popada nebo to dostanes v balicku za dokonceni instance (pokud chodis random coz doporucuju)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL

Edited by - Eagle on 10/03/2011 14:47:56
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 10/03/2011 :  14:35:06  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
boze kam ten svet speje, lidi co ani nevedi kde se podivaji na svuj armor chtej delat tanky, a todlensto se doklepne na maxlvl a chce do raidu a to pak clovek chape proc to musi bejt easy mode

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 10/03/2011 :  14:48:38  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
Pertha: Ja vim kde se podivat v char interface na procenta ... pane. Otazka byla spis na to co mam vic resit na "mem" levelu. Vim, ze na levelu 85 uz potrebuje spec. sety na konkretni instance atd. Take jsem si prosel celou teorii a procenta .. vzorecky ... toho je na webu spousta, ale vetsinou je to smerovane uz na hight level hru.

Asi se ptam na kraviny .... budu behat v tom co se me dostane do ruky a do nejakeho levelu dejme tomu 70 to teda moc resit nebudu.
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 10/03/2011 :  14:57:22  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
Pertha: Vzhledem k tomu, ze jsem si o radech neco nacetl, nakoukal videa apod. vim co vsechno je tam potreba organizovat .. zvlast kdyz tam je treba 25 lidi. Uz jen organizovat 25 lidi jako takovejch a to nemluvim o strategii .... a potom je jeste asi dalsi 1000 veci, ktere nevim ...

Do raidu se urcite dlouho nepozenu, protoze to bude jeste dlouho mimo moji hru/schopnosti/znalosti/equip a ja nevim co jeste. Leda ze by me nekdo vzal na kukacku a rekl "Tady stuj a jednou za 5 sec vypust shadow bolt na moba s lebkou a kdyz ti bude pod nohama neco pulzovat, tak se posun kus stranou a kdyz cipnes, tak uklid svoji mrtvolu nekam do rohu, aby neprekazela ostatnim"
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 10/03/2011 :  15:01:15  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

boze kam ten svet speje, lidi co ani nevedi kde se podivaji na svuj armor chtej delat tanky, a todlensto se doklepne na maxlvl a chce do raidu a to pak clovek chape proc to musi bejt easy mode


Njn, tak každýmu není souzeno narodit se jako PRO a ještě k tomu RAIDER.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 10/03/2011 :  15:01:26  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
tankovaci gear muzes zacit resit nejdriv po 58 v outlandu .. do ty doby snad ani zadnej neni nebo za nic nestoji (mozna neco pridali ale puvodne do 60 snad nic takovyho nebylo krome raidu) az budes mit tech 58 tak si udelas par questu nebo instanci a kompletne se prevliknes do veci ktery jsou mnohem lepsi (zeleny jsou 2x lepsi nez modry o level nizsi) nez ktery si mel do ty doby .. na 68 to samy znova kdyz prejdes do northrendu .. no a pak nevim na jakym levelu prejdes do cata a tam se zase kopmlet prevliknes .. takze vybaveni zacni resit az na 85 :) proto to taky nikdo driv nerozebira ...
ty skoky na tehle levelech jsou dost znatelny ale to uvidis sam

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 10/03/2011 :  15:07:42  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
Co se tyka Guildy, tak s tou sem zatim vubec nic nepodniknul. Tech par lidi co je online jsou vetsinou 85ky a resej si hru na svem levelu - to je logicke, tak ze v guilde neni moc lidi co bych s nima mohl na svem levelu neco podnikat. Musim se mrknout do nejakeho threadu tady jake jsou jeste ceske guildy na Burning Blade.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 10/03/2011 :  15:07:58  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ehivar

"Tady stuj a jednou za 5 sec vypust shadow bolt na moba s lebkou a kdyz ti bude pod nohama neco pulzovat, tak se posun kus stranou a kdyz cipnes, tak uklid svoji mrtvolu nekam do rohu, aby neprekazela ostatnim"

no hele neveril bys kolik lidi tohle nedokaze :) uklizeni mrtvol je teda prace pro druidy a dkcka takze to te asi ted trapit nemusi :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 10/03/2011 :  15:11:09  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ehivar

Pertha: Ja vim kde se podivat v char interface na procenta ... pane. Otazka byla spis na to co mam vic resit na "mem" levelu. Vim, ze na levelu 85 uz potrebuje spec. sety na konkretni instance atd. Take jsem si prosel celou teorii a procenta .. vzorecky ... toho je na webu spousta, ale vetsinou je to smerovane uz na hight level hru.

Asi se ptam na kraviny .... budu behat v tom co se me dostane do ruky a do nejakeho levelu dejme tomu 70 to teda moc resit nebudu.


Přesně, začni to řešit, až budeš uvažovat o HC na 85lvl. Ovšem míněno na dnešní poměry, než se tam dostaneš, možná to bude zase jinak, tak se raději znovu zeptej.
Jinak kterej stat sbírat spíše na tvým levelu je fakt hodně relativní. Když svým statům přizpůsobíš trochu i hru, tak je to fakt myslím jedno.
Jen tak pro zajímavost s prot-palou na 28lvlu by už třeba měl jít solnout celej Gnomeregan. Samozřejmě pomalinku a neefektivně tedy.
Spíš než na gear bych se soustředil na info o tom, jak hrát, co všechno se dá využít a použít a jak.
Wow je celý o gearu, ale skill udělá taky strašně moc.
To, co se dočteš na netu je většinou jen základ, ty aktuální a důležitý informace se moc nepouštějí "ven".

Edited by - vool on 10/03/2011 15:15:59
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 10/03/2011 :  15:11:36  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote

quote:
Originally posted by vool

quote:
Originally posted by Pertha

boze kam ten svet speje, lidi co ani nevedi kde se podivaji na svuj armor chtej delat tanky, a todlensto se doklepne na maxlvl a chce do raidu a to pak clovek chape proc to musi bejt easy mode


Njn, tak každýmu není souzeno narodit se jako PRO a ještě k tomu RAIDER.



Pertha se narodil asi uz rovnou jako level 50 Dark Night. To musela mit mama radost ...

Edited by - ehivar on 10/03/2011 15:12:06
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 10/03/2011 :  15:13:01  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
jako temna noc jsme se narodili asi vsichni :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,27 seconds. on eygor Snitz Forums 2000