Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 GuildWars
 Guild Wars 1 & 2 - General forum
 Guild Wars 2
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 17

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 02/10/2012 :  17:47:56  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deesel

Tak ja tomu nerozumim. Prodavam na aukci latky a ukazuje me to prodejni cenu za 250 kusu 72s 50b. Kdyz to tam davam tak si to strhne poplatek cca 4s. Pak, kdyz to vsechno prodam tak si muzu vyzvednout 65s 24b. Muzete me to nekdo vysvetlit? To si jako berou 2x nejake to fee?
Myslel jsem, ze kdyz uz si to strhne ty 4s na tom zacatku, tak pak me prijde celych 72,50...


Ahoj,

Je poplatok za to, ze veci postujes a za to, ze si predal. Dokopy 15%.

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 02/10/2012 :  17:48:26  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by DarkFace

http://postimage.org/image/5qmqcuubj/ z ostro sledovaneho threadu
http://www.guildwars2guru.com/topic/64363-legendary-weapons-guide/page__st__480



to jsou ale screeny z bety , ty jsem samozrejme znal, ale mely se pry ty staty prave menit


Ta staffka bola vycraftena dnes. Screenshoty su aktualne.
Ma aj live stream: http://sk.twitch.tv/xalkyriez

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "

Edited by - DarkFace on 02/10/2012 17:51:10
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 02/10/2012 :  18:31:00  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
hmm takze sliby a upgrade nikde, no uvidime, sety z uvodnich dvou inst taky upgradli az po release

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 02/10/2012 :  22:19:17  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by DarkFace

Vy mozno :) Pertha sa vsak bil do prs, ze nie :)



nebyl jak jsem koupil tak jsem prodal :) na wiki byla klasicka posloupnost
a porad jsem tu legendarku nevidel - tedy jeji staty


kde jsi nebyl? DarkFace psal bil. To je jako "byl" nekde na nejakym miste a pak je "bil" nekoho do hlavy

Edited by - Araya on 02/10/2012 22:20:07
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 02/10/2012 :  22:32:19  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Damn, ta staffa vypada jako obri dildo.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 02/10/2012 :  23:37:20  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya

quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by DarkFace

Vy mozno :) Pertha sa vsak bil do prs, ze nie :)



nebyl jak jsem koupil tak jsem prodal :) na wiki byla klasicka posloupnost
a porad jsem tu legendarku nevidel - tedy jeji staty


kde jsi nebyl? DarkFace psal bil. To je jako "byl" nekde na nejakym miste a pak je "bil" nekoho do hlavy


a z toho se poblil

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 03/10/2012 :  13:23:29  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
kua za ty prachy jim to trochu exploitnem ne?

http://www.ownedcore.com/forums/mmo/guild-wars-2/gw2-exploits

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 03/10/2012 :  15:07:18  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
A hele dospělá debata o exploitech. Mohu se přidat?
Go to Top of Page

skuko
New Member

140 Posts

Posted - 03/10/2012 :  17:08:15  Show Profile Send skuko a Private Message  Reply with Quote
lol ten zero repair costs sa hodi do prgress dungov :D
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 04/10/2012 :  09:18:54  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

A hele dospělá debata o exploitech. Mohu se přidat?

Ne. Vypadni.
Go to Top of Page

Sorrow
Junior Member

877 Posts

Posted - 04/10/2012 :  11:19:32  Show Profile  Send Sorrow an ICQ Message Send Sorrow a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

Sto lidí sto chutí.
Pro mne třeba ta grafika blížící se reálu není tak zásadní.
Spíš mi třeba vadí nereálná fyzika a to třeba to tzv bruslení postav jsem viděl v GW i na videích tvářících se, že nejsou z bety.




Souhlas - pro mě například osobně je WoW hra s nejlepšíma animacema postav (obyčejný pohyb, skákání, ale i boj). Prostě fotorealistická grafika je fajn, ale když to zabijete dementníma animacema, tak je to na 2 věci (viz Oblivion). Z pohybu postav v GW2 nejsem nadšenej, ale není to hrozný. Z videí jsem z toho měl blbej pocit, ale naživo je to celkem v pohodě.

Darraque [MdK]
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 05/10/2012 :  18:35:25  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

quote:
Originally posted by vool

A hele dospělá debata o exploitech. Mohu se přidat?

Ne. Vypadni.


Jo psal jsem ti, že už jdu, tak jen ať víš, že jsem ti to už psal, tak ti to píši, aby jsi si třeba nemyslel, že jsem nešel nebo že nejsem slušněj a neumím ti odpovědět nebo tak něco. Ale prostě nějak to zmizlo nebo co, tak prostě jsme se rozhodl, že ti jako napíšu, že jdu, abys to věděl, že jsem šel. OK. Tak snad mi rozumíš, no kdyby ne, tak prostě jen jsem ti chtěl říct, že jsem jako už psal teda jako tobě, že už jdu a to proto, aby jsi věděl, že jsem šel. Tak teď už to víš, tak snad je to ok.
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 05/10/2012 :  19:29:11  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
A hele on je to fakt troll. Trolle Voole máš rád banány ?


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 05/10/2012 19:30:55
Go to Top of Page

Terudit
Moderator

185 Posts

Posted - 05/10/2012 :  20:24:52  Show Profile  Send Terudit an ICQ Message Send Terudit a Private Message  Reply with Quote
To je fakt grafika ve WoWku tak hnusná nebo má Vool tak bídnej comp?
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 05/10/2012 :  22:30:00  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Terudit

To je fakt grafika ve WoWku tak hnusná nebo má Vool tak bídnej comp?



Obojí


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 06/10/2012 :  11:07:41  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Terudit

To je fakt grafika ve WoWku tak hnusná nebo má Vool tak bídnej comp?



Doporucuju zamerit se na logo v levem hornim rogu screenshotu. A pak si treba vygooglit datum.
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 06/10/2012 :  23:29:28  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

quote:
Originally posted by Terudit

To je fakt grafika ve WoWku tak hnusná nebo má Vool tak bídnej comp?



Doporucuju zamerit se na logo v levem hornim rogu screenshotu. A pak si treba vygooglit datum.



Jo jo, teď po těch datáčích je to asi o 4,5% lepší


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 08/10/2012 :  08:25:22  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
to tezko, blizzard takhle maly procenta nezna, vsechno meni o 90%+ nahoru/dolu, proto jsou jejich hry taky takovy sracky co se balance tyce.

lastfm
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 08/10/2012 :  10:49:33  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

to tezko, blizzard takhle maly procenta nezna, vsechno meni o 90%+ nahoru/dolu, proto jsou jejich hry taky takovy sracky co se balance tyce.



V tomhle ohledu s tebou nemůžu tak docela souhlasit. Je pravda, že Blizzardí designéři pouštěj do ostré verze věci, u kterých je na první pohled jasné, že jsou naprosto mimo. Dlouhodobě je ale WoW jedna z nejlépe vybalancovaných her, co znám - samozřejmě tedy pouze v mezích toho, co si Blizzardi stanoví, že budou balancovat (což jsou převážně arény a aktuálně poslední tier raidů).

Problém herního designu WoW je v tom, že je základ špatně navržený co se scalování týče, takže s rostoucím levlem/equipem se všechno znovu a znovu rozjíždí a Blizzardi musí trávit spoustu času tím, že to patch co patch srovnávají (plus je vedlejším efektem dost výrazná imbalance na low levlech). Tahle houpačka ale na druhou stranu má docela pozitivní efekt v tom, že zabraňuje stagnaci.
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 08/10/2012 :  11:42:39  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
Budu rad, kdyz si o WoW ci jinych mmo hrach pujdete povidat do prislusnych sekci, k tomu urcenych. Tohle je o GW2, tak se zkusme drzet tematu. Pak nam to tu spamuji naprosto mimo misu kdejaci "volove" a o Guild Wars se nic nedoctem. Diky

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 08/10/2012 :  14:02:31  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik

Budu rad, kdyz si o WoW ci jinych mmo hrach pujdete povidat do prislusnych sekci, k tomu urcenych. Tohle je o GW2, tak se zkusme drzet tematu. Pak nam to tu spamuji naprosto mimo misu kdejaci "volove" a o Guild Wars se nic nedoctem. Diky



Tak jdi prikladem a zkus napsat par informaci o GW2. Treba klidne svuj nazor - co se ti libi/nelibi, jak se ti to hraje, cim travis herni cas, jak moc te to u hry drzi.

Zatim je tu pouzitelnych informaci pomalu, tak se nelze divit, ze se debata staci k jinym tematum.

Balancing a game system scaling je mimochodem docela zajimave tema. Neco malo theorycraftu by taky neuskodilo, zatim tu o hernim systemu GW2 neni prakticky vubec nic.

Edited by - Rahman on 08/10/2012 14:03:06
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 08/10/2012 :  17:09:07  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik

Budu rad, kdyz si o WoW ci jinych mmo hrach pujdete povidat do prislusnych sekci, k tomu urcenych. Tohle je o GW2, tak se zkusme drzet tematu. Pak nam to tu spamuji naprosto mimo misu kdejaci "volove" a o Guild Wars se nic nedoctem. Diky



Má pravdu předseda


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 08/10/2012 :  17:10:42  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

quote:
Originally posted by Kuzmik

Budu rad, kdyz si o WoW ci jinych mmo hrach pujdete povidat do prislusnych sekci, k tomu urcenych. Tohle je o GW2, tak se zkusme drzet tematu. Pak nam to tu spamuji naprosto mimo misu kdejaci "volove" a o Guild Wars se nic nedoctem. Diky



Tak jdi prikladem a zkus napsat par informaci o GW2. Treba klidne svuj nazor - co se ti libi/nelibi, jak se ti to hraje, cim travis herni cas, jak moc te to u hry drzi.

Zatim je tu pouzitelnych informaci pomalu, tak se nelze divit, ze se debata staci k jinym tematum.

Balancing a game system scaling je mimochodem docela zajimave tema. Neco malo theorycraftu by taky neuskodilo, zatim tu o hernim systemu GW2 neni prakticky vubec nic.



Protože každej hraje a nemá čas vykecávat na fórech. Hra je dobrá, takže není proč to chválit, vyzkoušej a uvidíš, asi tak Za to darmo, co za to mesíčně platím je to jednička !!!


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 09/10/2012 :  10:46:25  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK

Protože každej hraje a nemá čas vykecávat na fórech. Hra je dobrá, takže není proč to chválit, vyzkoušej a uvidíš, asi tak Za to darmo, co za to mesíčně platím je to jednička !!!



Na fórech se vykecává v pracovní době (nebo paříš i z práce?) :)
Každopádně do té jedné věty jsi mohl místo pokusu o marketingový žvást vměstnat nějakou užitečnou informaci, tak to zkus znovu a lépe.
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 09/10/2012 :  11:04:23  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
u me je to v tom stavu v jakym to je na pomezi toho hrat dal nebo skoncit.

Bohuzel je strasne znat, jak anet tlaci na pilu a za kazdou cenu se snazi aby vsichni utraceli real prachy...

- zavedeni antifarm systemu (po 30min mlaceni mobu, prestane padat uplne vse)
- antifarm system zaveden i na karmu. (po gainu 10k karmy, dal za event jen 19karmy)
- rare ruda, drevo, omnomberry respawn po 24hodinach (o tomhle jsem jen cetl nemam to na 100% potvrzene
- podivny patche, kdy opravujou veci co fungovali a neopravujou ty co sou na hovno

Furt me to este bavi, ale nevim kolik drastickejch veci od anetu jeste snesu

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive

Edited by - Dorlas on 09/10/2012 11:07:50
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 09/10/2012 :  11:05:34  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
je to jednoduchy pokud zhodnotim znamkama zpracovani a pro jistotu pridam napr porovnani svyho vnimani s jinou hrou z posledni doby

GW2
PvP v BG - 5 , proste nejhorsi za posledni dobu co jsem videl z myho pohledu pro hrace co si chce zahrat napr v parte 2 - 3 kamaradu spolecne
PvP v openworld - 1 , tohle je zpracovany dobre a skutecne to funguje
PvE dungeony - 2 , jsou zabavny zajimavy i kdyz obcas zbytecne opruzoidni trash mobove
Zivost sveta - 3-, tohle neni uplne dobry a jeste casto priserne zabugovana
Story line - 4 , zmatena nefunkcni nudna

RiFT
PvP v BG - 2 , variabilita ruznych moznosti instantni zabava, proste dobre zpracovany , chybel jen system rankingu..
PvP v openworld - 2 , bohuzel funkcni ale az po major patchi cca pul roku po vydani do te doby to bylo spis 4-
PvE dungeony - 2 , byly slusny, dobre drzeli odlisnost hard modu i tim, ze dali jiny bossiky atd.
Zivost sveta - 2, bylo dobry ale umim si to predstavit i lip, napr bez nucenych resetu kdyz hraci nebyli schopni dobit zonu zpet nechal bych ji zabranou :)
Story line - 5 , vpodstate si zadnou nepamatuju

SWTOR
PvP v BG - 3 , dalo se to hrat, ale zadnej zazrak
PvP v openworld - 5 totalne spatne
PvE dungeony - 1 nektery na 1 nektery na 2 obecne byly dobry zajimavy
Zivost sveta - 4, nic takovyho tam vlastne nebylo, ty obcasny eventy byly strasny
Story line - 1 , to kvuli cemu stalo za to tuhle hru mit a zahrat si ji

nehodnotil jsem napriklad raid slozku, protoze ta v GW2 vubec neni :) a dalsi prvky, jako doplnovani contentu atd, ktery se nedaji zatim hodnotit

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 09/10/2012 :  11:47:48  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dorlas

u me je to v tom stavu v jakym to je na pomezi toho hrat dal nebo skoncit.

Bohuzel je strasne znat, jak anet tlaci na pilu a za kazdou cenu se snazi aby vsichni utraceli real prachy...

- zavedeni antifarm systemu (po 30min mlaceni mobu, prestane padat uplne vse)
- antifarm system zaveden i na karmu. (po gainu 10k karmy, dal za event jen 19karmy)
- rare ruda, drevo, omnomberry respawn po 24hodinach (o tomhle jsem jen cetl nemam to na 100% potvrzene
- podivny patche, kdy opravujou veci co fungovali a neopravujou ty co sou na hovno

Furt me to este bavi, ale nevim kolik drastickejch veci od anetu jeste snesu



1. to je proti botom a bolo to aj v GW1
2. uz to take drasticke nie je, ale suhlasim
3. nejak velmi s tym problem nemam, na vykraftenie equipu staci par goldov
4. vacsina bugov opravena bola, "balance" tazko posudit z mojho pohladu bohuzial.

Hra ma bavi, ale ako dlho este, tak to neviem :)

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 09/10/2012 :  16:37:09  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Problém je že GW2 je o PvP a né moc o PvE které pak je ale tvrdá farma, kterou se snaží zároveň omezit anti farm opatřením. Jak jsem občas někde spatřil nějaké zvěsti na netu. Speciální buildy a farm runy to bylo v podstatě GW1. Tady to asi nechtějí.

Nevím co chtěj aby pak lidi v PvE dělali když to je o farmení armor looku. Zatím mi to přijde že se snaží zničit tu trošku PvE co ve hře je.

Nelognul jsem přes dva týdny a nějak mi to nechybí. Je to tím že jsem v Pandárii a užívám si tu zábavu za 800Kč na 4 týdny.

Taky jsem zjistil že mi prostě chybí ta mrkev na konci klacku :-) v podobě lepšího eq. ta v GW 2 není.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"

Edited by - Jaffa on 09/10/2012 17:22:00
Go to Top of Page

skuko
New Member

140 Posts

Posted - 09/10/2012 :  19:55:41  Show Profile Send skuko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

Problém je že GW2 je o PvP a né moc o PvE které pak je ale tvrdá farma, kterou se snaží zároveň omezit anti farm opatřením. Jak jsem občas někde spatřil nějaké zvěsti na netu. Speciální buildy a farm runy to bylo v podstatě GW1. Tady to asi nechtějí.

Nevím co chtěj aby pak lidi v PvE dělali když to je o farmení armor looku. Zatím mi to přijde že se snaží zničit tu trošku PvE co ve hře je.

Nelognul jsem přes dva týdny a nějak mi to nechybí. Je to tím že jsem v Pandárii a užívám si tu zábavu za 800Kč na 4 týdny.

Taky jsem zjistil že mi prostě chybí ta mrkev na konci klacku :-) v podobě lepšího eq. ta v GW 2 není.




njn, mna prave ta mrkef nebavi. chcem si vyrobit gear, oskinovat ho ako sa mi paci - a potom uz len pvp, nic ine nepotrebujem :)
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 09/10/2012 :  20:51:53  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

quote:
Originally posted by TDK

Protože každej hraje a nemá čas vykecávat na fórech. Hra je dobrá, takže není proč to chválit, vyzkoušej a uvidíš, asi tak Za to darmo, co za to mesíčně platím je to jednička !!!



Na fórech se vykecává v pracovní době (nebo paříš i z práce?) :)
Každopádně do té jedné věty jsi mohl místo pokusu o marketingový žvást vměstnat nějakou užitečnou informaci, tak to zkus znovu a lépe.




Mě je úúúplně glanz prdel jedno, zda zrovna ty to budeš hrát. Proč bych hrál z práce ? To by mě nebavilo, večer se sejdeme na TS a paříme, ale to asi znáš ne ? Takže pokud chceš opravdu fundované odborné info, beru 50kč za úhoz, takže napiš, kolik toho chceš a proč ne


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

skuko
New Member

140 Posts

Posted - 09/10/2012 :  20:59:23  Show Profile Send skuko a Private Message  Reply with Quote
TDK, na ktorom ste serveri pls? resp aku mas ingame nick?
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 10/10/2012 :  03:57:23  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

PvP v openworld - 1 , tohle je zpracovany dobre a skutecne to funguje




Omg Pertho co ty to hrajes za hru ? ja zadny openworld pvp nenasel. A ze jsem hledal
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 10/10/2012 :  10:51:50  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK

Mě je úúúplně glanz prdel jedno, zda zrovna ty to budeš hrát. Proč bych hrál z práce ? To by mě nebavilo, večer se sejdeme na TS a paříme, ale to asi znáš ne ? Takže pokud chceš opravdu fundované odborné info, beru 50kč za úhoz, takže napiš, kolik toho chceš a proč ne



Momentík, spočítám užitečné informace ve tvém postu....

0

Fail. Try again.

PS: Ostatním děkuji za názory, konečně něco skutečně o hře.
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 10/10/2012 :  11:08:11  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
muhehe aneti sou fakt borci.

Ted zavedli na aukci takovy roztomily okynko, ktery ti rekne kolik na prodeji jisteho itemu vydelas. Ale "zapomeli" k tomu pripocist 10% dan z prodeje itemu. Takze lidi budou nadale prodavat se ztratou (pokud to nevedi) a penize se budou lidem ztracet z kapsicek. Tak si pujci od tatinka kreditni karticku a od Aneticku si koupi gemicky

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 10/10/2012 :  12:54:33  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Ja po pravde nevim na cem chteji vydelavat...
Oba chary co jsem dojel na 80 meli full exotic vcetne 2 zbrani a v pripade wara i armor reskinu za par dni (resp druhej char kde uz jsem vedel co a jak to mel okamzite po dingu).
Pokud clovek normalne leveluje a u toho tezi + crafti tak nevim co by musel delat aby mel potrebu nakupovat neco za real cash - prave naopak ja naprosto nemam co vylepsovat a tim padem ani duvod neco kupovat (a potazmo bohuzel ani proc hrat).

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 10/10/2012 :  13:00:24  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
A jaký mate ranky v PvP ? myslím toho rabita bo co to tam je? To je motivace ne?
Sice je to farma jako jakákoliv jiná... když se to tak vezme. Už jsou nějaké laddery.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 10/10/2012 :  13:21:46  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
ad brutus - asi nectes ofiko forum, kdy borci rvou mesicne 500 dolacu za diamanty coz? Jinak za me absolutne souhlas, taky nekupuju goldy...

ad jaffa - ja sem hrdej rabit, ty srackoidni areny nechodim a ve wvw zadny ranky nejsou

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 10/10/2012 :  13:38:18  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by skuko

TDK, na ktorom ste serveri pls? resp aku mas ingame nick?



Nové CZ membry opravdu,ale opravdu nesháníme


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 10/10/2012 :  13:43:28  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Co dnes tak čtu jiné cz fóra, tak lidi to po měsíci pouští a přestává se hrát.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 10/10/2012 :  13:47:32  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

quote:
Originally posted by TDK

Mě je úúúplně glanz prdel jedno, zda zrovna ty to budeš hrát. Proč bych hrál z práce ? To by mě nebavilo, večer se sejdeme na TS a paříme, ale to asi znáš ne ? Takže pokud chceš opravdu fundované odborné info, beru 50kč za úhoz, takže napiš, kolik toho chceš a proč ne



Momentík, spočítám užitečné informace ve tvém postu....

0

Fail. Try again.

PS: Ostatním děkuji za názory, konečně něco skutečně o hře.



Specifikuj užitečnou a neužitečnou informaci please. Užitečnou na co ? Tady tě ke hraní GW2 nikdo přemlouvat nebude. Osobně nechápu, když hra stojí pár euro a je bez poplatků, že někdo má potřebu shánět nějaké informace. No socky zřejmě asi jo. Jak to bylo možné koupit na ofiku koupil sem to a hraji a jsem spokojený moc, bylo to dost užitečné ? Předtím jsem také koupil L2,WoW, EQ2,GW1,D&D,VG,WAR,TERU, AION....etc. No já jsem nešel do hry levelovat, abych odhalil to skryté tajemství 80 lvl za 5 dní a pak se nudil. Hraji causal, užívám všechny aspekty hry, s guildou válčíme v PVP, no prostě se bavíme a máme k tomu pěknou grafiku a žádné poplatky. Naprosto pohoda a pure zábava za pár kaček.
Střídám RL s MMORPG a je to pohodička. Asi tak


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 10/10/2012 18:51:28
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 10/10/2012 :  14:01:27  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

Co dnes tak čtu jiné cz fóra, tak lidi to po měsíci pouští a přestává se hrát.



První vlna-sockohráci na slabém železe a hráci s bomba herním notebookem - končí do týdne, max. 14dní (spam na fórech, jak je to na 5 lvl nezaujalo)

Druhá vlna- rychlolevelovači - končí hru cca po měsíci, větší spam na fórech a komentáře k prodeji acc. Opravdu se nestal na 80 lvl zázrak ? Hra je zajímá jen pokud mohou něco někde levelovat.

Třetí vlna-vlezdoprdelistiCZ, hra je baví,ale guilda jde hrát WoW, tak jdou taky, velké flame na fórech jak je hra špatná a pod.

Čtvrtá vlna- Mají 80 lvl, nemají pořádnou guildu a neumí AJ, pouze cecky. Na top vybavení nemají, real money 0, takže chca nechca je to ještě to WoW že. Tohle nemá cenu komentovat. Ještě hoší skupina je rozmazlenej unuděnej fracek a socky, co na hru nemají,ale viděli tunu videí a i bez hraní přesně vědí, jak je hra špatná. No a ještě nesmíme zapomenout na lidi- Já jsem to říkal, ale ty spadají do kategorie vlezdopdelistů.

A opravdu extrémní skupinka je ta, kdy se na Imperiu někdo přijde zeptat, zda to má hrát.

Takže žádné strachy, jedeme dál, je to stejně pořád a pořád dokola v každé nové hře.


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 10/10/2012 14:02:28
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 10/10/2012 :  14:17:01  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Pisatel nademnou mazec no

Vychází teď tuna podzimních singl hitů tak sem zvědavej co se mi zalíbí. Pokud jde o MMO tak u Rohanu je politika Turbine stále otřesná. Neverwinter nights MMO je ještě daleko, stejně jako projekt Defiance spojený s Tv seriálem to jediné vypadá dobře. No a snad datadisk GW2 kde se Anet probudí

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"

Edited by - Jaffa on 10/10/2012 14:17:45
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 10/10/2012 :  14:29:31  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Real men play XCOM. Ze vas ta ultracasual Aion farma jeste bavi.

MMOs failed.
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 10/10/2012 :  14:35:07  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK
No socky zřejmě asi jo. Jak to bylo možné koupit na ofiku koupil sem to a hraji a jsem spokojený moc, bylo to dost užitečné ? Předtím jsem také koupil L2,WoW, EW2,GW1,D&D,VG,WAR,TERU, AION....etc.


Předpokládám, že když si jdeš koupit máslo, koupíš si všech deset druhů a pak je všechny sežereš bo nejsi socka, že?

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 10/10/2012 :  14:35:56  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Real men play XCOM. Ze vas ta ultracasual Aion farma jeste bavi.


Dva dny do EU vydani?:)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 10/10/2012 :  14:37:10  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Ale -1 den do US vydani Ja do toho cashe dal, takze mam svedomi z poloviny ciste.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Clavius
Starting Member

46 Posts

Posted - 10/10/2012 :  14:41:10  Show Profile  Send Clavius an ICQ Message Send Clavius a Private Message  Reply with Quote
Okay, takze kdyz me UFO nikdy nebavilo, tak nejsem ve skupine "real men"? Okay, jdu si to hodit, protoze co rekne Jace, to je svaty.
Ale zpet k tematu. Sakra lidi, nevnucujte nam jine hry, kdyz VAS to GW2 nezajima, tak se nesnazte stavajici hrace urazet, ze jina hra je lepsi, kazdy ma svuj nazor.
A uz i ta narazka na Aion je tak ohrabana, ze kdo ji vyslovi je u mne totalni debil, takze gratz.
Go to Top of Page

skuko
New Member

140 Posts

Posted - 10/10/2012 :  14:57:53  Show Profile Send skuko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by skuko

TDK, na ktorom ste serveri pls? resp aku mas ingame nick?



Nové CZ membry opravdu,ale opravdu nesháníme



ad1 niesom CZ ale SK

ad2 ja som dlhy cas v DooM Gaming (prevazne UK guilda - niekolko rokov), ale v GW2 je velmi slaba ucast na robenie seriosnejsieho WvW, tak hladam nejaku aktivnejsiu komunitu. :)

opkial chces viac infa, mozem ti napisat PM.
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 10/10/2012 :  15:08:01  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK
tvrtá vlna- Mají 80 lvl, nemají pořádnou guildu a neumí AJ, pouze cecky. Na top vybavení nemají, real money 0, takže chca nechca je to ještě to WoW že. Tohle nemá cenu komentovat. Ještě hoší skupina je rozmazlenej unuděnej fracek a socky, co na hru nemají,ale viděli tunu videí a i bez hraní přesně vědí, jak je hra špatná. No a ještě nesmíme zapomenout na lidi- Já jsem to říkal, ale ty spadají do kategorie vlezdopdelistů.


Neumi AJ, pouze cecky? Som jediny komu tie cecky udreli do oci? :)

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "

Edited by - DarkFace on 10/10/2012 15:08:28
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 10/10/2012 :  15:11:26  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Clavius

Okay, takze kdyz me UFO nikdy nebavilo, tak nejsem ve skupine "real men"? Okay, jdu si to hodit, protoze co rekne Jace, to je svaty.
Ale zpet k tematu. Sakra lidi, nevnucujte nam jine hry, kdyz VAS to GW2 nezajima, tak se nesnazte stavajici hrace urazet, ze jina hra je lepsi, kazdy ma svuj nazor.
A uz i ta narazka na Aion je tak ohrabana, ze kdo ji vyslovi je u mne totalni debil, takze gratz.

Pozor na krevni tlak, je to tichej zabijak.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 10/10/2012 15:11:38
Go to Top of Page
Page: of 17 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,34 seconds. on eygor Snitz Forums 2000