Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 New Scroll of Resurrection
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 19/03/2012 :  14:35:36  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Otázka zní, v které hře ten obsah snadný není.

tak já hraji teď chvílema zase to RTS Forged Alliance a tam ej to logicky jiný, tam je vymyšlenej důmyslnej herní systém a obtížnost je dána ostatními hráči v MP.
Pokud chceš být opravdu dobrej,je to náročný hodně, pokud chceš bojovat s AI nebo s nooby, je to spíše nenáročné. Oproti Starcrapu a podobným hrám je tam ta difference možné kvality hry mnohem větší.
Jinak zpět k otázce...ano samozřejmě naprostá většna he nejsou hry a jsou to je taková "nic" na systému wowka ..tedy ve stylu nechme je, ať si to pomačkaj.

quote:
Ano kdyby byl DW jen na HC tak máš plno lidí co brečí, že si tu hru nemůžou užít celou a spíš by hráči ubejvali
.
No dost lidí ta hra bavila i když ji tzv nestihali a zdaleka neviděli celej obsah. Je pravda, že zisky by byly asi menší, ale zase spousta z těch, co už wow nehrajou, by ho hrála a kdo ví, možná kdyby Blizzardi vydrželi ... ale těžko říct, takhle je ta cesta snažší a nejspíš bude i efektivnější asi i vzhledem k jejich plánům do budoucna.

quote:
Naopak neubejvaj a tím sítem pugů a guild s normal progresem můžou naopak HC guildy profitovat, protože mají kde brát rekruty.

To docela nesouhlasím, LFR ani normal takhle nefungují.
A co se toho HC raidování týče, imo je evidentní snaha udělat v tom stejnou situaci jako v hc dungách...tedy aby všechno bylo vlastně HC a brutal a děsně vodržžku aby si každý bambula mohl říkat, že je hcrejdr, že má hcačívy a hcmounty a že je prostě celej děsně hc a tudíž coby za to nezaplatil, když za ty svý prachy může bejt takovej geroj, to se mu v reálu nikdy přeci nemůže povést.

quote:
Což také není zdravé. Když nám sem tam odcházeli lidé do BD za lepším. Ty je naučíš jak hrát. Ukážeš jim kde je na klávesnici awsd a oni takhle :o)

No tak hlavně BD už taky znamená čím dál tím méně...z jednoduchýho důvodu a to toho, že ubejvá lidí, který by je byli ochotni uznávat/obdivovat a tuším upadaj i oni sami :)
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 19/03/2012 :  14:52:24  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
mozna by breceli ale stejne platili a spousta by jich mela motivaci mackat ty tlacitka lip tak jako do naxxramassu, nebo k cthunovi se zdaleka nepodival kazdej do vydani datadisku a presto si nemyslim, ze by tehdy wowko nejak rapidne ztracelo hrace

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 19/03/2012 :  14:56:13  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Nemyslel jsem LFR aby se z něho brali lidi. To ne :o) To je spíš takové spestření a sranda věc, kterou někdo přidal aby i ty nejhorší hráči co ovládají jen šipky a 2 spelly mohly do raidu.

Myslel jsem neobtížný obsah. Protože tím si ho může užít víc lidí a sem tam někdo pozná, že chce víc a tak se hlásí do progresů. Bez toho by ani neměl páru o tom co raid je.

BD jsem sledoval po očku, když jsem hrával ještě 60-70 WoW a co se pak s nima stalo vůbec netuším. Vím že ještě pořád hrají, ale jak? Po pravdě tím jak vše zpřístupnili masám už to není tak epické jako když jsem kdysi viděl jejich wara se štítem z BT. No pořád jsou do 100 místa na světě :o)
Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 19/03/2012 :  15:12:35  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Naopak neubejvaj a tím sítem pugů a guild s normal progresem můžou naopak HC guildy profitovat, protože mají kde brát rekruty.

Když i Blizzard tvrdí že jim odchází lidi...? U nás na realmu jsme poslední gilda co dělá 25ky. Všechny ostatní se už rozpadly protože jim odcházeli lidi, a bylo čím dál nemožnější je nahrazovat. My se parkrát z té "agonie" dostali, ale už to taky není nadlouho. A pokud Blizzard nezačně servery mergovat tak je velká pravděpodobnost že se rozpadneme taky.

quote:
No tak hlavně BD už taky znamená čím dál tím méně...z jednoduchýho důvodu a to toho, že ubejvá lidí, který by je byli ochotni uznávat/obdivovat a tuším upadaj i oni sami :)

Předpokládám že BD jsou na tom stejně jako kdokoli jiný. Tuhle ti odejde jeden, tamhle druhý... a v recruitmentu máš akorát šipkotoče, bezmozky a slackery. V téhle situaci vybavovat alty aby když přijdeš ke spine tak jsi zrovna mohl složit optimální dps skládající se z mágů a rogun...
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 19/03/2012 :  16:18:34  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Když i Blizzard tvrdí že jim odchází lidi...?

Posledně jsem neoficiálním blizím webu (mmo-champion) viděl nějakou radostnou odu na to, že úbytek byl stabilizován ve smyslu, že už lidi neubejvaj víc nez přibejvaj ..... já si myslim, ze je to dost způsobeny těmi análními pasy, asi bude dost lidí, co to podepsali a tak jsou ve hře nebo minimálně platěj, krom sebe znám dva další takový.

No ale na druhou stranu, když se kouknu na ostatní hry, wowko není zas tak špatný ...brrr..

Edited by - vool on 19/03/2012 16:21:43
Go to Top of Page

arigatou
Starting Member

3 Posts

Posted - 30/03/2012 :  09:20:26  Show Profile  Visit arigatou's Homepage Send arigatou a Private Message  Reply with Quote
Na co tam vůbec mlátili, když ten orc ho usmažil nějakou bižuterií. Jinak video o délce 30 sekund.

HP 75
Go to Top of Page

LordHoven
Starting Member

12

70 Posts

Posted - 31/03/2012 :  17:24:36  Show Profile Send LordHoven a Private Message  Reply with Quote
klidne bych si wowko po letech zkusil ....

nema nekdo na prodej za velice rozumnou cenu nepotrebnej account?

nakej aby splnoval tyhle pravidla ... abych mohl bejt lvl 80 hned ... levelovani me nebavi

kdyz tak michaladamec@seznam.cz

nebreč ty buzerante
Go to Top of Page

Ziggy
Starting Member

1 Posts

Posted - 26/05/2012 :  15:54:08  Show Profile Send Ziggy a Private Message  Reply with Quote
Zdravím lidi, chtěl jsem vás poprosit zda-li by mi někdo z vás mohl poslat ress. scroll acc zkopel@email.cz
Díky :D
Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 28/05/2012 :  10:14:43  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ziggy

Zdravím lidi, chtěl jsem vás poprosit zda-li by mi někdo z vás mohl poslat ress. scroll acc zkopel@email.cz
Díky :D



Tož posláno...
Go to Top of Page

Sanix
Junior Member

sonic

899 Posts

Posted - 26/09/2012 :  14:41:28  Show Profile  Visit Sanix's Homepage  Send Sanix an ICQ Message Send Sanix a Private Message  Reply with Quote
funguje este scroll of ressurection ? poslete mi nekdo ? DIKY



EDIT: uz mam diky

WoW: Axgri

Edited by - Sanix on 26/09/2012 15:33:54
Go to Top of Page

white wizard
Starting Member

26 Posts

Posted - 05/10/2012 :  10:37:03  Show Profile  Send white wizard an ICQ Message Send white wizard a Private Message  Reply with Quote
Ahoj, poslal by mi někdo scroll of ressurection, prosím?

Edited by - white wizard on 05/10/2012 14:42:10
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 05/10/2012 :  11:57:56  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
Caucau nechci hrat pandy, neposilejte mi scroll of resurrection. Diky!

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 05/10/2012 :  13:19:01  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
Chci vam rict aby jste mi to taky neposilali :)
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 05/10/2012 :  13:31:32  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya

Chci vam rict aby jste mi to taky neposilali :)



Takhle to nefunguje. Musíš napsat, kam že ti to nemáme poslat.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 05/10/2012 :  14:48:28  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Já se Vám divím. Člověk Vám servíruje nejlepší hru na zlatém podnose a jen ohrnujete nos.
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1330 Posts

Posted - 05/10/2012 :  15:18:43  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Já se Vám divím. Člověk Vám servíruje nejlepší hru na zlatém podnose a jen ohrnujete nos.


tj je hodne smutny, ze wow je stale zrejme jedna z tech nejlepsich moznosti a za ty roky se toho na trhu moc nezmenilo, nikdo nevyuzil toho proc odchazi z wow hraci

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 05/10/2012 :  15:36:22  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

quote:
Originally posted by Araya

Chci vam rict aby jste mi to taky neposilali :)



Takhle to nefunguje. Musíš napsat, kam že ti to nemáme poslat.



voni si to lidi zjistej, me to taky nekdo poslal, a vlastne ani nevim kdo to byl :D , samozrejme jsem to nevyuzil

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 05/10/2012 :  15:40:15  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Rahman

quote:
Originally posted by Araya

Chci vam rict aby jste mi to taky neposilali :)



Takhle to nefunguje. Musíš napsat, kam že ti to nemáme poslat.



voni si to lidi zjistej, me to taky nekdo poslal, a vlastne ani nevim kdo to byl :D , samozrejme jsem to nevyuzil



A to je možná škoda hele, teda ne tvoje. Co ve WoW chybí jsou dospělí lidé.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 05/10/2012 :  18:37:47  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Rahman

quote:
Originally posted by Araya

Chci vam rict aby jste mi to taky neposilali :)



Takhle to nefunguje. Musíš napsat, kam že ti to nemáme poslat.



voni si to lidi zjistej, me to taky nekdo poslal, a vlastne ani nevim kdo to byl :D , samozrejme jsem to nevyuzil



A to je možná škoda hele, teda ne tvoje. Co ve WoW chybí jsou dospělí lidé.


Ta hlavně rozumní lidé, ale to není jen problém wow, že ano pane moderátor?
Go to Top of Page

razorek
New Member

head

204 Posts

Posted - 17/10/2012 :  07:56:39  Show Profile  Visit razorek's Homepage  Send razorek an ICQ Message Send razorek a Private Message  Reply with Quote
pořad funguje ten scroll of resurrection? Staci kdyz si koupim WoW+BC+WoTLK a Cataclysm dostanu free?

Meder [] - Necromancer (AoC)
Shay [Rytiri Lva] - Fury/alchemist (sleeping EQ2)
Bucho [The Dale Vanguard] - Burglar (LOTRO)
Meder - Mage (inactive WoW)
Shay [Dread Return] - Priest (WoW)
Gankenstain [Dread Return] - Rogue (WoW)
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 17/10/2012 :  13:02:11  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
No ja myslim ze tvuj ucet musi byt neaktivni nejaky cas, aby si mohl od nekoho pak akceptovat scroll.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,14 seconds. on eygor Snitz Forums 2000