Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 Mists of PANDARIA
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 26/09/2012 :  11:14:47  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Je to hratelný. Založ si roztomilého medvídka, vytáhni super minipeta veverku, pošpásuj čínsky se 3mi okolo hrajícími boty a směle do toho. Achievmenty čekají na pokoření!

Po rozdělení jedné hry Star craft na tři placky kůli maximalizaci zisků, D3 total failu a Pandě datadisku přeji Blizzardu ze srdce jen to nejlepší pro herní komunitu ... totalní krach .
Go to Top of Page

Sanix
Junior Member

sonic

899 Posts

Posted - 26/09/2012 :  12:36:01  Show Profile  Visit Sanix's Homepage  Send Sanix an ICQ Message Send Sanix a Private Message  Reply with Quote
dik za info, chci si dat jen ten mesic v cene krabice abych to omrknul a zase deaktivoval...

funguje este scroll of ressurection ? poslete mi nekdo ?

EDIT: uz mam diky

WoW: Axgri

Edited by - Sanix on 26/09/2012 15:34:30
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 26/09/2012 :  13:47:06  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
V ceně krabice není měsíc zdarma.
Go to Top of Page

Sanix
Junior Member

sonic

899 Posts

Posted - 26/09/2012 :  14:35:01  Show Profile  Visit Sanix's Homepage  Send Sanix an ICQ Message Send Sanix a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

V ceně krabice není měsíc zdarma.


aha to sou socky, tak aspon to ressurection?

EDIT: uz mam diky

WoW: Axgri

Edited by - Sanix on 26/09/2012 15:34:22
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 26/09/2012 :  17:13:43  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

Je to hratelný. Založ si roztomilého medvídka, vytáhni super minipeta veverku, pošpásuj čínsky se 3mi okolo hrajícími boty a směle do toho. Achievmenty čekají na pokoření!

Po rozdělení jedné hry Star craft na tři placky kůli maximalizaci zisků, D3 total failu a Pandě datadisku přeji Blizzardu ze srdce jen to nejlepší pro herní komunitu ... totalní krach .


Pandičky jsou fajn ... akorát že takový nijaký, nevýrazný...no jako celý WoW poslední rok a něco (z mého pohledu). Aspoň teda v tý betě jsem si to myslím užil dostatečně.
Dlužím jim demonstrativně asi za 2 měsíce, tak jsem zvědav, jestli se budou upomínat či to dají k soudu.
Už jsem jim mailoval, že bohužel nemohu platit neb se nedostanu na acc, protože chtějí číslo kodu, kterej mi posílají ma mobil, který již nepoužívám a který jsem jim poskytnul jen v souvislosti s autorizaci aukce v D3 aniž bych kdekoliv přímo, jednoznačně a zřetelně souhlasil s tím, že ho budou používat i k identifikaci mého acc celkově. Tak jsem zvědav, co s tím provedou.
Chtěl jsem zkusit GW2, ale jak jsem četl vaše reakce, tak raděj ne, tak asi zas zůstanu jen u toho trollování a počkám na planetary anihilation.

Edited by - vool on 26/09/2012 17:17:55
Go to Top of Page

Sanix
Junior Member

sonic

899 Posts

Posted - 26/09/2012 :  18:37:04  Show Profile  Visit Sanix's Homepage  Send Sanix an ICQ Message Send Sanix a Private Message  Reply with Quote
ty vole pekne infantilni, na to ze mam rad i mangu tak spiriti v startovaci zone sou hnus pokemoni ... chjo...

WoW: Axgri
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 26/09/2012 :  19:11:21  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Tak ted jsme koukal do armory na nektery znamy guildy, nicky atd. a vidím, že mnozí lidé jsou z toho stále PIFPAF. Našel jsem známýho, tipuji věk 30-40, byl poměrně chytrej, kultivovanej atd. Už má char na 90.lvl, má asi jeden nebo dva nový itemy na sobě nový. Tak to si nejspíš to levelování moc neužil. Už před půl rokem v rámci náboru hlásal, že do pandalandu chtějí jen lidí s opravdovým zájmem, co mají zájem něco dokázat :). No a teď koukám, že ho to furt asi teda bere. Nebo jsem našel Monky 60+lvl. A pár dalších známejch, co se snaží honem honem něco dokázat. A přitom většina z nich to jsou lidi přes 30, to hlava nebere :))

A ted jsem malem umrel smichy zase.
http://cs.twitch.tv/kungentv
jeste nedavno tam psal, jak uz to nebude hrat, protoze to hral dlouho a uz toho bylo moc hahaha a uz je zase prilepenej na monitoru u pand.
To je fakt prca pozorovat tohle zvenku.
nebo ze by ho platil Blizzard? Aha!
A co vy kluci, co jste už dokazali v Pandarii?

Edited by - vool on 26/09/2012 21:44:59
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 26/09/2012 :  23:03:28  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Zatím jeden level za mnou, slušný příběh a jak je to udělané. HW náročnost sice už je někde jinde jak před lety, jede mi to jakž tak.

Na DT nehratelný když Hordě jebne v palici ale 20 éček jim za transfer nedám. To počkám pár dní než to opadne.

Jinak je to koncepčně strašně zastaralé, stačí když člověk nehraje rok a víc a zkusí během toho jiné MMO. Corpse runing po smrti a sposuta jiných věcí co je v jiných hrách udělaná lépe ale u Blizzu se toho drží jak klíšťata.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"

Edited by - Jaffa on 26/09/2012 23:07:51
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 27/09/2012 :  10:47:15  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

Po rozdělení jedné hry Star craft na tři placky kůli maximalizaci zisků, D3 total failu a Pandě datadisku přeji Blizzardu ze srdce jen to nejlepší pro herní komunitu ... totalní krach .



To sice na jednu stranu zní smysluplně, ale na druhou stranu se obávám, že místo WoW bychom tu jen měli SWWoW, nebo něco podobného. Ale dost možná by to vody skutečně rozhýbalo, kdo ví...

PS: Bylo by možné přejmenovat topic zpět do původní podoby? Současný stav mi nepřijde jako moc dobrá vizitka tohoto fóra.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 27/09/2012 :  13:43:21  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sanix

ty vole pekne infantilni, na to ze mam rad i mangu tak spiriti v startovaci zone sou hnus pokemoni ... chjo...



Náhodou dobréé je to. Mě ty dva pokémoní dost pobavili. Hodně dobré jsou ty souboje petů.

Jen jsem teda změnil medvídka za orka a levelím orka monka. Ten mědvěd byl pro mě až moc dětskej.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 27/09/2012 :  13:57:14  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Bylo by možné přejmenovat topic zpět do původní podoby? Současný stav mi nepřijde jako moc dobrá vizitka tohoto fóra.

Však proč se přetvařovat?

Edited by - vool on 27/09/2012 13:57:45
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 28/09/2012 :  18:05:47  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem propadl nostalgii a rozhodl se, že si trochu te Pandarie užiji. Tedy aspoň na MMO-champion.
A vyplatilo se, děkuji Blizzu za prodloužení života nejméně o dva dny.
zrovna jsem tam narazil na post, kde jsou informace, jak se Blizz snaží balancovat.
quote:
Druid (Forums / Skills / Talent Calculator)
•Thrash periodic damage has been increased by 60%.
Monk (Forums / Skills / Talent Calculator)
•Keg Smash damage has been increased by 50%.
•Keg Smash can now hit every target in range (was previously a maximum of three).


Když si k tomu přimyslím, všechny ty jejich chytrý řeči na všech možných sociálních sítích, forech i ostatnich mediích o balancování hry, je to prostě super. A když si navíc uvědomím, jak jim to davy fanboyů žerou, tak to už je přímo nevýslovně slastný a veselý pocit.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 02/10/2012 :  12:19:08  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Takoví pěkní forum! Moc se mi tu lýbý.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 10/10/2012 :  11:09:45  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Tak zpět k tématu (spammeři a trollové se, doufám, smažou sami):

Co si myslíte o změnách v novém datadisku?

Můj pohled (bodově):

+ Grafika. Tady skoro žádné mínus (snad až na klasickou přemíru efektů v boji a nesmyslné velikosti zbraní, ramen a tak). Skoro mám pocit, že vyhodili grafiky co dělali wotlk a část cataclysmu a konečně nabrali nějaké schopné.

+ reputace čistě za daily questy je vcelku ok, stejně jako požadavek na nákup itemů za valory.
- daily questů je strašně moc. Tahle mechanika navíc má vlastnost, že přestože ty questy dělat nemusím, tak mě to do toho nutí. Zrušení capu na x dailies za den byla imho chyba. Případně by stačilo, aby se nesplněné dailies odsouvaly na později - tzn. když dnes nesplním, zítra (nebo kdykoliv později) můžu splnit 2x.
- modré IL 463 zbraně za exalted reputace získatelné za stovky daily questů? Hodně špatný vtip.

Na druhou stranu, zatím se fakt nenudím.

+ challenge módy 5 manů mají vcelku přiměřenou obtížnost
- nepadá v nich absolutně vůbec nic. Ani loot z normálních "heroiků" na shardy nebo pro ty, co jim ještě všechno nepadlo, ani gčka na opravy, ani justice pointy. Prostě nic. To je imho big fail.
- devadesátkovým 5manům opravdu neměli říkat "heroiky", je to směšné.

- (a to fakt velké mínus) - gearnout se z 5 manů je otázka pár dní, a to i v případě, že to nepadá (jako třeba mně). Potom už prakticky není důvod do nich chodit (respektive uvidíme, jaký bude zájem o challenge módy, imho ale díky absenci rewardů hodně malý). Stále to vypadá na to, že pve se velice rychle zredukuje čistě na raidy (nebno alespoň v momentě, kdy char dosáhne exalted reputací a nebude mít důvod dál dělat daily questy), což je obvykle bod, kdy začíná burnout.

+ nová bgčka jsou vcelku zajímavá a hratelná. Jinak na poli pvp nic nového, ale tak aspoň něco.

Scénárka: Imho fail. Vzhledem k "obtížnosti" "heroiků" a dungeon finderu naprosto není důvod nějaká scénárka chodit. Byl jsem jen jedno, kde je quest na IL 450 zbraň. Na ostatní mi visí questy v journalu...

Raidy: Ok, v tomhle směru jsou Blizzardi stále na špici (pokud tedy člověk od raidu očekává slušnou obtížnost za cenu trochy spartakiády, pevného naskriptování a nutnosti mít přesně X lidí v raidu). Pro casual gildu je imho obtížnost příměřená, kdo to bere vážněji, počká si na hardmody.
+ pozastavení launche raid finderu. Možná to jen mohli odsunou ještě o něco dýl.

-- docela lituju toho, že podobným způsobem neposunuli i lfg do 5manů, mnohem víc by se pak chodily gildovně (takhle není důvod, v pugu je to paradoxně jednodušší a navíc mají tanci a občas healeři reward navíc, takže mají naopak důvod s gildou nechodit).

Edited by - Rahman on 10/10/2012 11:16:25
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 10/10/2012 :  16:23:07  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Souhlasím že největší fail jsou asi zatím scénarka. Příšerný množství trashe, trvá to kolem 20-25 min. když se jde dvě dps a jeden healer kterej se nechce přepnout. Odměna nic moc, klasický HC dung vyjde lépe.

Další problém vidím v naprosté nepřitažlivosti dungu samotných. WoTlK mělo asi nejlépe vypadající. Tady je to hodně nezáživné a okoukalo se mi to ještě rychleji. Takovej nádherně modrej Nexus mě bavil ještě rok po vydaní Lich Kinga.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 10/10/2012 :  16:35:33  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Mě teda nejvíc mrzí to co udělali z healerů na low levelech. To je něco epického. Když jsme nemohli jednoho healera zabít ani v 5 lidech. Bez CC to prostě nešlo.

Jinak WoW nezklamalo. Pořád baví a pořád fungují stejné mechaniky jako vždy. Monk classa mile překvapil. Nevím jak to bude v end contentu s jeho dps, ale jako tank/healer je to easy way.

Jinak hodnotím kladně. Klasická instantní zábava. Chceš dung nebo pvp? Klikni na ikonku a za chvilku jdeš. Raidovaní? To samé.. pud looking for retards a nebo s guildou. Na normal trošku moc easy na to že jsme v modrejch, ale co..
Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 11/10/2012 :  12:19:58  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
No story pěkná, grafika pěkná, challenge docela tuhé (a bohužel nulový loot, ani blbé shardy nebo peníze na opravy). Bitky petů ze začátku zajímavé, po nerfu pve critterů docela nuda, scenaria jsou fraška a to samé platí o HC.

Daily questy až příliš čas žeroucí a po čase poněkud monotónní, rozhodně zklamáním je fraška za reputace (dostat za quest na revered nějaké ilvl 440 crapy...), outdoor bossové by byli fajn nehrát na tak nevyváženém serveru a na pvp serveru si to dost dobře nedovedu představit.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 11/10/2012 :  12:45:13  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Tak na PVP snad hraje kazdy spravny chlap, ne?
PVE je pro buzny a trandaky.

Na tom black marketu asi nejde sehnat Spectral Tiger co?
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 11/10/2012 :  14:46:12  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Po dnešku kdy asi 7 den v řadě jedu daily questy, musím říct že to je zvěrstvo. Změna systému reputací a daily questů je asi ten největší opruz v MoP. Dost lidí na to z guildy a obecně nadává.

Nejhorší je že spousta reputací k dalším frakcím je uzamčená v Golden Lotus reputaci na revered stupni, takže dokud si nenafarmíš Golden Lotus tak šmitec u jiných.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 12/10/2012 :  11:03:08  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa


Nejhorší je že spousta reputací k dalším frakcím je uzamčená v Golden Lotus reputaci na revered stupni, takže dokud si nenafarmíš Golden Lotus tak šmitec u jiných.



Tohle je ve skutečnosti jedna z mála dobrých featur. Kdybys měl od začátku odemknuté všechny dailiny, tak by ti z toho dozajista velice rychle hráblo. Takhle to přijde až o pár dní později :)
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 12/10/2012 :  11:04:30  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Na tom black marketu asi nejde sehnat Spectral Tiger co?



Je možné, že půjde. Black market je ale každopádně aukce, takže si připrav mraky goldů :)
Go to Top of Page

huhla
New Member

163 Posts

Posted - 12/10/2012 :  15:14:14  Show Profile  Send huhla an ICQ Message Send huhla a Private Message  Reply with Quote
ja jsem zatim spise zklaman, samozrejme necekal jsem zadne zazraky a zatim me hra bavi, ale z tohoto datadisku na me smrdi rutinni praci bez napadu

napriklad questy v prvni zone standartni i celkova storyline docela pekna, s par opravdu zabavnymi questy (ty s hordackym komandem), po dojeti cele questlinie jsem se tesil na pribeh v druhe zone, tam me bohuzel poslali sbirat mrkev a zabijet kraliky, a pak znovu, a znovu
takze jsem zonu radsi preskocil, bohuzel ani v dalsich zonach to uz nebylo o moc lepsi, skoda ze nenajali nejakeho profesionalniho spisovatele, treba z te trolli invaze by se urcite dalo vymacknout vic nez par hloupych questu zabij/dones

dungeony/heroiky jsou takovy wow standart, kdo byl v jednom si dovede predstavit vsechny a i kdyz nekterym boss fightum nechybi napad tak trashe je na muj vkus zbytecne mnoho a boss fighty jsou strasne jednoduche, takze vsechno zabijete na poprve i kdyz treba 3 lidi z party jsou v dungeonu prvne, chybi me ta heroic obtiznost co byla treba na zacatku v outlandech

scenario jsem byl jen jednou(tu arenu pro zbran) a byla to docela zabava, ale jak se uz pise vys nejak neni duvod ty scenaria chodit, kdyz muzu jit radsi heroic s lepsimi rewardy, no mozna si je projdu pozdeji s altem

chalenge mod, ani raid jsem zatim nebyl, musim nejdriv najit nejakou raidujici dospelou a casual gildu :-D

craft je standartni, i kdyz to ze v kazdem druhem receptu je bop matros, ktery se musi zdlouhave farmit me dost sere, stejne tak nutnost nafarmit repku na nektere recepty (zajimave je ze eng recepty si muzete koupit rovnou, ktezto na leatherworking recepty je nutna repka), ale aspon si clovek muze udelat par lepsich itemu nez si je nafarmi na raidu

daily questy jsou opet grind, takova vypln casu pri cekani na partu do dungeonu, ale necekal jsem od nich nic jineho

kvuli ruseni talentu jsem naopak cekal i nejake zmeny v combat systemu, ale se svym hunterem mackam uplne stejnou rotaci jako pred rokem, kdyz jsem hral naposledy, vlastne jediny rozdil jsou 3 nove skilly na dlouhem CD


ve vysledku si nemuzu pomoct, ale prijde mi, jako by to tentokrat tak nejak odflakli, pritom se ale nemuzou vymlouvat na nedostatek penez jako konkurence, skratka jako by uz nechteli do wowka "investovat" nove napady a jedou jen tak ze setrvacnosti

ps: dlouho jsem si to nechtel priznat, ale ve wowku je opravdu zvyseny vyskyt buranu(a nejde jen o cechy na drakthulu, ale o celou nasi battlegrupu), leavovani z dungeonu beze slova, opakovane afk, hadky jak malych deti(no mozna ze to opravdu byli male deti...), kdyz to srovnam trena se Secret worldem tak skoda mluvit
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 15/10/2012 :  14:22:38  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Tak na PVP snad hraje kazdy spravny chlap, ne?
PVE je pro buzny a trandaky.

Na tom black marketu asi nejde sehnat Spectral Tiger co?


Tak ony pve servery jsou myslim mnohem vice pvp nez ty , co jsou jako pvp oznacene.
Nakonec mě přepadla nostalgie a zaplatil jsem jim.
No a splnilo to mé očekávání neboli je to přesně takový šííít, jak jsem čekal. Nicméně z těch všech blbin na zabíjení času pořád asi jedna z nejlepších, aspoň pro mě.
Prostě než sedět v knajpě a mlít o nesmyslech nebo se v tíví nechat bezduše krmit účelově a zkresleně podávanýma informacema, je rozhodně lepší bezduše mačklat čudle.
osobně mě hodně zklamal talent systém, přijde mi to jako snaha jednotlivé klasy co nejvíc srovnat, aby buzničky nechodily plakat na fóra, že ten je tahle klasa a má takovouhle redukci a já ji nemám.
Na to, že tvrdili, že pomocí tohodle systému chtějí dosáhnout originality postav, tak myslím dosáhli opaku.
Co je relativně pozitivní je to, že nejsi fullepic za tři dny ani náhodou. Reputaci nemá moc smysl nějak extrémně farmit, pokud teda nechceš dosáhnout na jiný než gear odměny, protože jsi stejně těžce omezenej 1000VP/týden limitem.
Tak ale to snad nikdo ani nemohl čekat, že by to byla nějaká změna a udělali z toho dobrou hru ne?

Spectral Tigera jsem někde viděl za 500k na AH, zkus Frostmane, Wildhammer nebo Nagrand, nejsem si teď jistej.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 15/10/2012 :  14:32:20  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Jo a craft je imo doblblej zcela, nikdy dříve se mi nestalo, aby naskiloval těch 75 bodů během snad 5 minut a to jen ze surovin, které jsem měl nafarmené asi za 3 lvely 85-88 levelování charu (enchanting) To rovnou mohl ten enchanting stát u trenéra třeba 500G a měl bych to na jednu zmáčknutí místo na 150 nesmyslných. Prostě nuda totální.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 15/10/2012 :  15:44:12  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Ten craft byl vzdycky celkem nuda, hlavne oproti treba Everquest II.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 15/10/2012 :  21:23:27  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Ten craft byl vzdycky celkem nuda, hlavne oproti treba Everquest II.


To nemohu posoudit to srovnání, ale přijde mi to fakt mazec. Nevím jestli to byl nyní ench nebo jwc, ale pomocí jedné receptury jsem udělal snad ke 40 skill bodům...takovýhle to dříve zase nebylo :)

To razantní zvýšení vzdálenosti, na kterou naagruješ moba mi přijde taky dost divný, aspoň teda v Pandarii, nevím, jestli to udělali i jinde.

Edited by - vool on 15/10/2012 21:46:11
Go to Top of Page

razorek
New Member

head

204 Posts

Posted - 16/10/2012 :  16:07:53  Show Profile  Visit razorek's Homepage  Send razorek an ICQ Message Send razorek a Private Message  Reply with Quote
Přemýšlím, že se zase po čase vrátím do WoW, o starý účet jsem přišel, takže začátek od nuly. Hrával jsem za Hordu na DT, ale chtěl bych začít pro změnu za alianci. Hraje ještě vůbec někdo na DT za alianci?
dík

Meder [] - Necromancer (AoC)
Shay [Rytiri Lva] - Fury/alchemist (sleeping EQ2)
Bucho [The Dale Vanguard] - Burglar (LOTRO)
Meder - Mage (inactive WoW)
Shay [Dread Return] - Priest (WoW)
Gankenstain [Dread Return] - Rogue (WoW)
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 16/10/2012 :  16:35:34  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by razorek

Hraje ještě vůbec někdo na DT za alianci?



Velice málo. Naprostá většina původní aliance na DrakThulu je teď na Burning Blade.
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 17/10/2012 :  12:22:39  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
Tak že po necelém měsíci hraní bych to viděl následovně.

Grafika/zvuk/detaily: podle mě super .. tady si Blizz podle mě drží vysokou laťku v rámci stylu grafiky, který používají.


Daily questy: trochu grind a mám jich plný zuby ... budu si je dělat jen tu a tam.

questy: ani mínus ... ani plus ... prostě questy ....

Dungy: už nejsou to co to bejvalo ... nuda ... easy i na HC. A když už je něco challenge, tak za to nic není (challenge)

raidy: zatím Blizz nezklamal a raidy jsou challenge a baví mě. Nepovažuju se za nějakého top hráče. Pomalu ale jistě si teď progresujeme 3 bose na normal (je docela těžkej na rozdíl od 4, kde jsou to údajně epiky zadarmo). Vedu menší guildu, kde jsou spíš starší hráči a dáme spíš na pohodu a na srandu při raidu, než na nějakej hardcore progress.


Jinak jedna věc na konec. Všimnul jsem si, že plno firem co produkují hry se snaží prodat spíš grafiku/efekty, než dobrou story/hratelnost. Všechno je to ale z klasického businesu - udělej dobrej marketing a můžeš klidně prodávat i tvrdý rohlíky ...

Jediné co teď vykukuje z šedi průměrnosti co se táká hratelnosti je asi předělávka UFO - Enemy Unknown.
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 17/10/2012 :  18:07:33  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ehivar


Jediné co teď vykukuje z šedi průměrnosti co se táká hratelnosti je asi předělávka UFO - Enemy Unknown.


Ale no tak :) Takových originálních her poslední dobou vychází. Plus rozvoj indie scény a kickstarteru. Vybere si vážně každý, nenech se omámit nostalgií :)

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 19/10/2012 :  01:58:13  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Sice je to jen z PTRka, ale i tak dost dobrý.

quote:
Hunter (Forums / Skills / Talent Calculator)
•Aspect of the Fox has been removed.
•Steady Shot, Cobra Shot, and Barrage can now always be cast on the move.

Hunterovi už toho k dokonalosti moc nechybí. Chce to ještě bublinu, flyform, nějakej menší heal, aby uhealoval grupu v panda heroicu, něco jako shockwave, vanish a bude to konečně hratelná klasa.
Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 22/10/2012 :  10:56:42  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
K těm questům: dodělal jsem lore mastera of Pandaria, a musím teda říct že to co následovalo potom (poslední jsem dělal Krasarang nebo jak se jmenuje) - ten útok z Dread Wastes na Stoneplow, to je teda masakr.

Ne vážně, ty questy jsou možná nezajímavý z hlediska náplně, ale po stránce obsahové to zas taková tragédie není. Jen u toho člověk nesmí hrát jak Dumass z Hillsbradu :)
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 22/10/2012 :  15:53:09  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Jsem dneska nějakej zabržděnej.. Pro nás nelingvisty: jakej je rozdíl mezi obsahem a náplní? Díky.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 23/10/2012 :  08:15:20  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
obsah bude neco matematickyho a napln neco kucharskyho

lastfm
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 24/10/2012 :  14:59:13  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Měsíc Pand mi stačil. V případě, že by chtěl někdo na Thunderhornu - Aliance goldy, tak mi pošlete PM. Mám 120k.. rád se toho zbavím. Na formě kompenzace se dohodneme.¨

Edit: Sold.

Edited by - Azkaban on 26/10/2012 10:38:05
Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 27/10/2012 :  13:48:19  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster

Jsem dneska nějakej zabržděnej.. Pro nás nelingvisty: jakej je rozdíl mezi obsahem a náplní? Díky.


Jo já byl spíš zabržděnej když jsem to psal. Měl jsem na mysli že ty questy nejsou nijak originální, ale celá ta storyline MoP je vcelku zajímavá.

U mě je nicméně pořád vítěz Hillsbrad, storyline s Orkusem. Na začátku Welcome to the Machine a pak jak se to celé zvrátí. Škoda že tohle nějak "nepokračovalo", v Icecrownu se Kasha mohla klidně objevit (byť samozřejmě chápu že by museli předělat i Icecrown protože Orkus se objevil vlastně až v Cataclysmu)
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 03/11/2012 :  08:25:52  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Takzvaný balance klasy ala Blizzard developer.
quote:
Monk (Forums / Skills / Talent Calculator)
•All healing spells which cost mana have had their mana cost increased by 10%.
•The energy costs of Legacy of the Emperor, and Legacy of the White Tiger have been reduced to 20, down from 50.
•The energy cost of Healing Sphere has been reduced to 40, down from 60.
•The Tiger Power provided by Tiger Palm now reduces target armor by 30% with a single application and no longer stacks.
•Stance of the Fierce Tiger now increases the Monk's movement speed by 10% in addition to its other effects. This movement speed increase stacks with other effects.
•The healing provided by the Healing Sphere base spell has been increased by 20%.
•The chance to generate 1 Chi while channeling Soothing Mist and Crackling Jade Lightning has increased to 35%, up from 25%.
•The Power Strikes talent now grants the Power Strikes effect every 22 20 seconds, which causes the Monk's next attack to generate 1 additional Chi.
•Mistweaver
•Enveloping Mist is now available at level 16, down from level 34.
•The healing provided by Chi Burst and Chi Wave has been reduced by 25%.
•You now have a chance equal to your crit chance to generate double the amount of Mana Tea Charge.
•Renewing Mist now travels to 2 additional targets (was 3 targets).
•The mana cost of Soothing Mist has been reduced by 33%.
•Haste for Mistweavers is now 50% more effective through Stance of the Wise Serpent.
•The healing provided when detonating Zen Sphere has been reduced by 25%.

Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 04/11/2012 :  11:20:06  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

Takzvaný balance klasy ala Blizzard developer.



Ty změny jsou vzájemně provázané, dohromady to mění hlavně to, jak se bude ta classa hrát. Nejcitelnější bude asi nert healingu pro pvp windwalkery. Trochu se taky bojím nerfu Renewing Mists. Už takhle uplift skoro nepoužívám, protože z velké části healuje někoho, kdo to vůbec nepotřebuje a ti, kdo to potřebují, heal nedostanou, protože na sobě nemají Renewing Mists. Ve spojení s oslabením Chi Wave to bude hodně nepříjemný nerf group healingu...

Ale tak monk je nová class, jako hráče mě to sice štve, ale celkem ty úpravy chápu.

Edited by - Rahman on 04/11/2012 11:20:38
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 04/11/2012 :  12:33:09  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
Vool jenom brečí. Netřeba na to reagovat.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 05/11/2012 :  10:05:51  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gurrshael

Vool jenom brečí. Netřeba na to reagovat.



Tak zase u Blizzardích "úprav" občas skutečně zůstává rozum stát, to ne že ne. Jen zrovna v tomhle případě to není tak jednoduché, jak to vypadá.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 05/11/2012 :  11:19:55  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

quote:
Originally posted by vool

Takzvaný balance klasy ala Blizzard developer.



Ty změny jsou vzájemně provázané, dohromady to mění hlavně to, jak se bude ta classa hrát. Nejcitelnější bude asi nert healingu pro pvp windwalkery. Trochu se taky bojím nerfu Renewing Mists. Už takhle uplift skoro nepoužívám, protože z velké části healuje někoho, kdo to vůbec nepotřebuje a ti, kdo to potřebují, heal nedostanou, protože na sobě nemají Renewing Mists. Ve spojení s oslabením Chi Wave to bude hodně nepříjemný nerf group healingu...

Ale tak monk je nová class, jako hráče mě to sice štve, ale celkem ty úpravy chápu.


Já to postoval proto, aby bylo vidět, jak má Blizz ty klassy udělaný a čemu říká balance. A to na tom vidět je. Na jedný straně definují spelly stylem "dělá 3215 škody/healingu" , na druhý straně to pak neváhají změnit o desítky procent .... vždyť je to směšný. Nedávno boostovali resto shamanům healing znova o cca 40% u většiny důležitých spellů aniž by kdekoliv něco na podobné úrovni nerfli. A při hraní těch klass je to poznat, prostě oni nic nebalancují, oni to mění, střílejí od boku atd., hlavně že je o čem diskutovat...a o to přeci jde ne? :) Hráči a netoví teoretici jsou pak spokojeni, to máš podobný jak tady Gurshael, nemá, co napsat k věci, tak aspoň napíše, že někdo jinej jen brečí, hlavně, že něco napsal, hnedle je mu líp.

Takže když to dělají tímhle stylem, je to na těch postavách poznat.
Monka jsem levelil jen jako mistweavera, hlavně dungy, ale i farmení skupin kvůli skinningu. Celou dobu bez problémů, výborně se mi s tím dpsovalo tankovalo i healovalo, bylo to strašně OP a pak najednou s příchodem 87 lvl propad jak hrom. O žádným balanci nemůže být řeč tedy pokud nebudeme tvrdit, že to maj třeba dobře vybalancovaný, protože se nestane, že by třeba priest běžně healoval desetkrát víc než ostatní klasy.

Navíc s tím, jak ty mechaniky stále a stále zjednodušují je ten rádobybalance stále snažší a snažší.Mi to nevadí, já nemyslím, že by nutně měly být postavy nějak extra vybalancovaný, jen mě rozesmívá to divadélko kolem.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 05/11/2012 :  11:21:53  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

quote:
Originally posted by vool

Takzvaný balance klasy ala Blizzard developer.



Ty změny jsou vzájemně provázané, dohromady to mění hlavně to, jak se bude ta classa hrát. Nejcitelnější bude asi nert healingu pro pvp windwalkery. Trochu se taky bojím nerfu Renewing Mists. Už takhle uplift skoro nepoužívám, protože z velké části healuje někoho, kdo to vůbec nepotřebuje a ti, kdo to potřebují, heal nedostanou, protože na sobě nemají Renewing Mists. Ve spojení s oslabením Chi Wave to bude hodně nepříjemný nerf group healingu...

Ale tak monk je nová class, jako hráče mě to sice štve, ale celkem ty úpravy chápu.


Ano ty 2 targety místo třech mi přijdou dost uhozený ..

Edited by - vool on 05/11/2012 11:23:25
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 05/11/2012 :  12:09:42  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Ještě, abych nezapomenul, čím mě taky Blizz baví, jsou ty jejich věčný chytrý a líbivý kecy následovaný skutkem, co utek.
Třeba kecy o tom, jak udělají v další expanzi healing zajímavej a těžkej nebo omáčka o tom, jak trinkety jsou něco, u čeho se snaží vždy vymyslet nějakou nevšední zajímavou funkcionalitu, prostě něco, co by mělo hráče zaujmout a nutit přemýšlet o tom, jestli raději zvolí tuhle či tamtu atd atd atd ..... co je zajímavý, že těmahle sra*kama krmí ti jejich tzv komunitní manažeři, developeři a ostatní chamraď celou tzv komunitu ať už na forech či tzv. sociálních sítích a tzv. komunita je z toho happy i kdžy to vždy dopadne zcela stejně.
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 05/11/2012 :  12:32:42  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
A máš tam ještě něco, čím tě Blizzard štve, baví, nebo nechápeš? Poděl se prosím, rád bych si to přečetl!
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 05/11/2012 :  15:54:36  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gurrshael

A máš tam ještě něco, čím tě Blizzard štve, baví, nebo nechápeš? Poděl se prosím, rád bych si to přečetl!


No jistě. Je vidět, že máš silný sociální cítění, když chceš se mnou šáre maj fílings. To je moc fajn, takový lidi naše společnost potřebuje!
Takže k věci.
Hodně mě štve například jejich přístup k nynější kauze s rare TCG mounty. Nechávají to klidně běžet, hráče nijak neinformují a přitom je jasný, že to neskončí férově. Prostě nezájem ... řeči o tom, že na to mají vlastní postupy a že samozřejmě dělají vše, co mohou jsou zas a opět jen řeči ... i když chápu, že je dost lidí, kteří jim to věří :)

Edited by - vool on 05/11/2012 15:55:56
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 06/11/2012 :  10:34:01  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:

Takže když to dělají tímhle stylem, je to na těch postavách poznat.
Monka jsem levelil jen jako mistweavera, hlavně dungy, ale i farmení skupin kvůli skinningu. Celou dobu bez problémů, výborně se mi s tím dpsovalo tankovalo i healovalo, bylo to strašně OP a pak najednou s příchodem 87 lvl propad jak hrom. O žádným balanci nemůže být řeč tedy pokud nebudeme tvrdit, že to maj třeba dobře vybalancovaný, protože se nestane, že by třeba priest běžně healoval desetkrát víc než ostatní klasy.



Už jsem to tu několikrát psal. Blizzardi prakticky vůbec neřeší balance na nižších levlech, natož pak aby byl feeling z class při levlování homogenní. Dokonce to i sami otevřeně přiznávají. To, co řeší (tedy arény a aktuálních raidy), je ale nastavené až překvapivě vyváženě (na to, jak strašně je základ combat wow systému ad-hoc) a rozpadá se jim to obvykle jen při přechodu na nový tier raidu.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 06/11/2012 :  11:00:08  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
blizzard nedela zadnej balance .. dela zmeny pro zmeny ... aby o tom lidi mluvili nadavali zneuzivali aby hra zila .. kdyby zmeny nedelala tak si vsichni reknou ze uz na to blizz sere a ze hra je mrtva

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 06/11/2012 :  11:52:58  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Divím se Vám, že po tolika letech se tomu divíte :o) Tohle prostě k WoW patří asi jako kola k autu. Můžeš se s tím smířit a nebo hrát jinou hru. :) Nebo jak koukám nadávat a hrát stále.

Mě to pijde, že plno lidí dalo slovu hraní uplně jiný význam. Hraju dokud mě to baví, je plno věcí jiných které se dají dělat. Když mě nějaká hra nebaví tak se zabavím jinou a je to. Jediné co mě omezuje jsou kamarádi, protože v některých hrách musím vydržet a občas protrpět věci, které mě nenaplnují proto, abych netrhal partu.
Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 07/11/2012 :  08:56:47  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool
Takže když to dělají tímhle stylem, je to na těch postavách poznat.
Monka jsem levelil jen jako mistweavera, hlavně dungy, ale i farmení skupin kvůli skinningu. Celou dobu bez problémů, výborně se mi s tím dpsovalo tankovalo i healovalo, bylo to strašně OP a pak najednou s příchodem 87 lvl propad jak hrom.


Ten propad tam mají ale všechny classy, ne? Obzvlášť pokud to podtrhneš změnou zóny, takový dread wastes jsou pro moonkina na 89 naprostý peklo. Shadowpriest byl celkem výrazně lepší ale i tak to nebyla žádná procházka růžovým sadem.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 07/11/2012 :  10:10:43  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

blizzard nedela zadnej balance .. dela zmeny pro zmeny ... aby o tom lidi mluvili nadavali zneuzivali aby hra zila ..



Ne, nedělají. Tak to jen navenek vypadá. Oni dělají neustálé změny proto, že se mají matematický základ herního systému nastavený tak, že se při scalování neustále s každým dalším tierem rozjíždí.

quote:
Originally posted by Eagle
kdyby zmeny nedelala tak si vsichni reknou ze uz na to blizz sere a ze hra je mrtva



Tohle je nicméně pravda a v konečném důsledku je to tak, že tahle "kritická chyba" v jádru systému má relativně pozitivní efekt na hru jako takovou (sice na to nadáváme, ale ve skutečnosti to potřebujeme).
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,27 seconds. on eygor Snitz Forums 2000