Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vseobecne
 Battle.Net
 Diablo III
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 24

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 07/07/2012 :  22:40:01  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool
Evidentně ti chybí sociální kontakty. Myslím, že to však spíše doženeš někde na nějaké sociální síti či v reálu apod. Tohle fórum není určené primárně k diskuzi o ostatních přispívajících. Je mi poněkud divné, že to stále ty a ještě pár dalších zdejších dospělých a vyzrálých jedinců nejste schopni pochopit.

Btw. jakou čiností jsi dospěl ke stanovisku, že zde píši dle tebe hodně a často proto, že mi stále více přijde, že trávit čas hraním současných internetových, počítačových a podobných her je prostě fail?
Prostě nějak mi unikla ta vazba, jak to z toho vyplývá či tak něco.

nejak ses do toho zamotal, mozna by pomohlo pouzivani prostych vet.. na souveti a podobne frajerinky si pockej, az to proberete na druhem stupni

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Gullsy
Starting Member

10 Posts

Posted - 07/07/2012 :  23:42:58  Show Profile Send Gullsy a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

Sorrow
Junior Member

877 Posts

Posted - 09/07/2012 :  12:09:30  Show Profile  Send Sorrow an ICQ Message Send Sorrow a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by vool
Evidentně ti chybí sociální kontakty. Myslím, že to však spíše doženeš někde na nějaké sociální síti či v reálu apod. Tohle fórum není určené primárně k diskuzi o ostatních přispívajících. Je mi poněkud divné, že to stále ty a ještě pár dalších zdejších dospělých a vyzrálých jedinců nejste schopni pochopit.

Btw. jakou čiností jsi dospěl ke stanovisku, že zde píši dle tebe hodně a často proto, že mi stále více přijde, že trávit čas hraním současných internetových, počítačových a podobných her je prostě fail?
Prostě nějak mi unikla ta vazba, jak to z toho vyplývá či tak něco.

nejak ses do toho zamotal, mozna by pomohlo pouzivani prostych vet.. na souveti a podobne frajerinky si pockej, az to proberete na druhem stupni



Já už to ani nečtu - díky volovi jsem to tady přestal sledovat. Když budu chtít číst sračky, půjdu na novinky....

Darraque [MdK]
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 09/07/2012 :  12:41:42  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
nebo muzes strcit hlavu do misy, ostatne je tam pry cisteji nez ma vetina lidi v klavesnici

lastfm

Edited by - Rashaverak on 09/07/2012 12:43:24
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 09/07/2012 :  13:39:18  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sorrow

quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by vool
Evidentně ti chybí sociální kontakty. Myslím, že to však spíše doženeš někde na nějaké sociální síti či v reálu apod. Tohle fórum není určené primárně k diskuzi o ostatních přispívajících. Je mi poněkud divné, že to stále ty a ještě pár dalších zdejších dospělých a vyzrálých jedinců nejste schopni pochopit.

Btw. jakou čiností jsi dospěl ke stanovisku, že zde píši dle tebe hodně a často proto, že mi stále více přijde, že trávit čas hraním současných internetových, počítačových a podobných her je prostě fail?
Prostě nějak mi unikla ta vazba, jak to z toho vyplývá či tak něco.

nejak ses do toho zamotal, mozna by pomohlo pouzivani prostych vet.. na souveti a podobne frajerinky si pockej, az to proberete na druhem stupni



Já už to ani nečtu - díky volovi jsem to tady přestal sledovat. Když budu chtít číst sračky, půjdu na novinky....


Mám to podobně. Stačí jeden takový člověk a kompletně znechutí celou diskuzi.

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Sorrow
Junior Member

877 Posts

Posted - 10/07/2012 :  15:04:58  Show Profile  Send Sorrow an ICQ Message Send Sorrow a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

Mám to podobně. Stačí jeden takový člověk a kompletně znechutí celou diskuzi.



Dokud se omezoval na "zpravodajství z Pandárie" tak se to dalo číst - po korekci, kdy jsem vzal v potaz jeho patologický odpor k Blizardu. Ale toto už je moc.

Darraque [MdK]

Edited by - Sorrow on 10/07/2012 15:05:43
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 12/07/2012 :  03:29:51  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
wow, ta hra jde dobre k zemi http://beta.xfire.com/games/d3. Na HC je skoro liduprazdno a prodat neco v AH je umeni.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 12/07/2012 03:30:04
Go to Top of Page

Killerko
Starting Member

90 Posts

Posted - 13/07/2012 :  19:16:24  Show Profile  Send Killerko an ICQ Message Send Killerko a Private Message  Reply with Quote
hraje to tu este vobec niekto? :D
ja som tiez uz par dni tam ani nepachol.. aj ked to hc ma este laka, mozno este par pokusov tomu dam

inac chcu nerfnut swapowanie magic find gearu.. co ma tiez rozhodne nepotesilo..
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 13/07/2012 :  20:25:21  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Po reinstalaci woken jsem to nedával ani zpět na disk. Mám v počítači jen TSW a v příštích dnech tam hodím GW2, možná něco ze Steamu jestli bude pěkná akce.

Takže za mě ne, nehraju, dal jsem tomu 120 hodin přibližně to stačí.

Určitě se najdou farmáři co to točí vesele dál :-)

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 13/07/2012 :  23:30:33  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
Diablo 3 = 280hodin, tj. 1h za 4Kč. Tolik času jsem u toho strávil a bavil se (ke konci už méně).

Star Wars = vzorec je v podstatě stejný, hrál jsem 2 měsíce.

GW2 = ? (už bych si moc přál něco na delší dobu !!!)
Go to Top of Page

Detoxa
Starting Member

35 Posts

Posted - 14/07/2012 :  15:01:59  Show Profile Send Detoxa a Private Message  Reply with Quote
Jace, vsak to neni mmo, nevim co jsi cekal, ze se to bude hrat roky v kuse? :D Jinac na hc lidu prazdno urcite neni, v aha prodavam v poho a z kamosu co hrajou opravdu jen hc neskoncil nikdo ... mimo jine mame prvniho typka ze slovenska co dal na hc komplet ... toz dobra vyzva, ne? ... taky furt mrcite, vymlouvate se na lagy a ja nevim a ejhle, on to uz nekdo i dal a bez kecu kolem :D

jinak co se tyka meho progresu, zatim stale down pouze butcher na infenro .. jinak jsem uz pohrbil WD 60, to me sere, byl fakt dobre nafarmeny a monka na 57 lvl .. toz expim ted barbara ...

Edited by - Detoxa on 14/07/2012 15:05:00
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 14/07/2012 :  19:22:21  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Tak ja mam hc wizarda na infernu a sem tam jeste hraju, jenze je neoddiskutovatelny, ze ten pokles populace je masivni. Staci se podivat na blizzard fora. Predtim tam mazali jakykoli negativni feedback a ted se tam nic jinyho nez "why this game sux ballz" neda najit. Asi uz rezignovali i na to. Ja porad cekam na patch, co spravi itemizaci, co umozni automaticky preskakovat ty sileny cutsceny pro 10 lety deti. My tajny prani je randomizovanej bottomless dungeon a uprava obeznich hitboxu + odstraneni skutecnosti, ze kdyz mob zacne animaci, tak vzdycky trefi, at je postava jak chce daleko, ale toho vim, ze se nedockam.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 14/07/2012 19:23:14
Go to Top of Page

Detoxa
Starting Member

35 Posts

Posted - 14/07/2012 :  21:18:38  Show Profile Send Detoxa a Private Message  Reply with Quote
Pokles po mesici je u kazde hry, proste je to tak i kdyz asi ne tak masivni, co :) ale mas recht, jsou tam nejake nedodelavky, ktere me taky serou ... nebyt te aukce, tak to lidi pari i o neco dele ...

ja jsem hlavne zvedavy na to pvp, kdy bude ... jinak kdyz uz ted vidim nejake typky behat s barbem co ma 712k dps, tak jsem fakt zvedavej, jak to bude chodit, tohle to :D

mozna ten torchlight 2 bude i lepsi ...
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 15/07/2012 :  16:26:11  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Na pvp teda zvedavej nejsem vubec. Se soucasnym skill setem to nemuze bejt hratelny.
I kdyby omezili tu silenou crit dmg, co zastavi DH od spamovani caltropu nebo i blbyho vaultu s tactical advantage. Melee teamy nebudou mit zadnou sanci. A to nepocitam, ze s RMAH to neni nijak odlisny od kazdy prvni korejsky grindovacky s cash shopem.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 15/07/2012 16:28:16
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 16/07/2012 :  07:12:08  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Detoxa

Jace, vsak to neni mmo, nevim co jsi cekal, ze se to bude hrat roky v kuse? :D



myslim, ze pomerne hodne lidi presne tohle cekalo... u D II jsem vydrzel s prestavkama 5 let... u D III to nevypada

no mmo
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 16/07/2012 :  09:56:02  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
dobře vám tak..
kdybyste nebyli maniaci, co hrajou nonstop, a pěkně si logli na dvě hodiny denně, tak vám to chutná déle a vydrží svěží..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 16/07/2012 :  15:30:50  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Ja si nestezuju, na HC tak 90% problemu, co maji SC hraci (hyper inflace kvuli botterum a fakt, ze predmety nemizej z obehu), neni . Ta hra se v jadru povedla a verim, ze casem ty veci okolo opravi a prestanou dusit hrace nahanenim do RMAH.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 18/07/2012 :  20:27:44  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Ja nevim, ale mne prijde, ze RMAH je alpha a omega D3 pro Blizzard. Mit stabilni prijem penez na maximalni podporu hry (a zrejme zalepeni cerne diry, do ktere hazeli x let penize). Spise bych cekal, ze RMAH se bude podporovat jeste vice, vcetne implementace do noveho projektu Titan.

Zrejme si nedovoli v budoucnu pridat RMAH do HC modu, ale PvP mod mi zase pripada, ze je dalsi faktor, ktery boostne prodeje itemu za realne penize.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 18/07/2012 :  21:21:32  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
tak RMAH je bez debat reakce blizzardu na to, ze si u nich nekdo uvedomil, ze jim krom nich na tech hrach dalsi milionky vydelavaj goldfarmeri, a protoze je lepsi neco nez nic tak zaridili, aby z toho meli aspon ty procenta
nepochybuju, ze to s velkou pompou pridaji nejen do titanu ale i do wowka

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 18/07/2012 :  22:10:01  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

tak RMAH je bez debat reakce blizzardu na to, ze si u nich nekdo uvedomil, ze jim krom nich na tech hrach dalsi milionky vydelavaj goldfarmeri, a protoze je lepsi neco nez nic tak zaridili, aby z toho meli aspon ty procenta
nepochybuju, ze to s velkou pompou pridaji nejen do titanu ale i do wowka

Tak toto je jasne. RMAH v D3 vypada jak Alpha faze opravdove aukce, ktera prijde do novych MMO. ;-) Tzn. vse si radne vyzkouset, pripravit a pote spustit nekde naostro, v necem vetsim. Chapu, ze tech 3.000 zamestnancu musi z neceho zivit, krome klasickeho prijmu z prodeju, mesicnich poplatku atp.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 18/07/2012 22:12:10
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 19/07/2012 :  07:39:51  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
to jakoze odted budou vsechny hry v rezimu f2p mmo her? to se mi nezda...

jak to asi delaj vyvojari CoD, BF apod aby teda meli na chleba? Tak jako se to delalo vzdycky...vetsi cast vydelanych penez se reinvestuje do vyvoje dalsi hry a ne, ze se ze vseho ted bude delat dojna krava pres vnuceny online mod a f2p rezim.

no mmo
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 19/07/2012 :  08:16:02  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Nerekl bych, ze v rezimu F2P. Blizzard ma jediny koule na to, dat mesicni poplatky a jeste RMAH aukci u nastavajici MMO. A jestli se bude delat dojna krava az na krev. To si pis, ze bude. Blizzard je kolos. Loni prisli o 1.8 milionu predplatitelu coz dela cca 320 milionu dolaru, ktere mohli mit letos. Neni to mala castka. Nevim, zda sis vsiml, ale uz SC2 je dojna krava. Proc neudelat intenzivni pokracovani, kdyz muzu udelat SC2 part 1, 2 and 3. Tohle uz je extremni dojeni. :) D3 se vyvijelo tak dlouho, take se nekolikrat predelalo, dost veci se i na konci vyhodilo atp. Museli tam utopit hromady prachu, ktery chteji zpet. Na tom neni nic spatneho. Spatna je pouze implementace. Kdyby meli hlavu na krku a ne v pr., tak minimalne okamzite se spusteni RMAH implementuji nakupy pres blizzard store s pouzitim battlenet balance, posilani gift her atp. Nic z toho jeste nefunguje. Penize by se jim castecne vracely zpet. Ne pouze transakcni poplatky.

RMAH je strasne zbastleny a kdyz si dam vsechno dohromady, prijde mi to jako vec: "udelejte rychle AH, potrebujeme prachy, pak se dodela zbytek" aneb managerske rozhodnuti s hlavou vis kde.

Podivas-li se na to Bioware, tak uvidis to same v blede modrym. Dojeni, dojeni, dojeni. Pokracovani her prumerne (DA2, ME serie) SWTORu dochazi take dech. Je otazka casu, kdy bude full F2P. Ze neodhadli, za jak dlouho se to dohraje? Tak to jsou z prominutim hloupi. Ja delat MMO co stoji kolem 100mega dolaru, tak si najmu ty nejvetsi "no-lifery" z MMO, kteri jsou v povedomi hracu a necham je to hrat. By videli, jak rychle to maji dohrane a podle toho to mohou ladit, pripadne pridat oblibene vyssi obtiznosti tech samych dungeonu.

Osobne nemam nic proti RMAH, ale na prvnim miste ma byt vzdycky zakaznik, protoze bez nej nejsou nic.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 19/07/2012 :  09:00:36  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth
Osobne nemam nic proti RMAH, ale na prvnim miste ma byt vzdycky zakaznik, protoze bez nej nejsou nic.



Na prvním místě má být hra /the game/. když hra bude #1 zbytek bude rád #2. Zákazníci jsou komunita lidí ve hře, nebo jednoduše podmnožina, která sice vleze na kdejaké lejno, ale taky rychle sleze...

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 19/07/2012 :  09:46:50  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
. Na prvnim miste je zakaznik. Hra je to tvou podmnozinou. Ci jak to nazyvas. Nez zacnes delat hru, vzdy si urcis segment, pro ktery to delas. Hra neni predtim. Hra je po tom. Za predpokladu, ze si hru nedelas pro sebe. :) A ohledne toho lejna...to bych v pripade Blizzardu nerekl. Jejich zakaznici jsou velice toleratni a loajalni. Blizz forum ci jina nutne nemusi predstavovat hlavni zakladnu hracu/fanousku Blizzardu. A predevsim to nemusi znamenat, ze je to obecny nazor na vec XY.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 19/07/2012 09:48:15
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 19/07/2012 :  09:53:31  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
taky mi příjde, že ta aukce je hroznej bastl a že to snad ani neprošlo testováním, vždyť normální člověk příjde za 10 minut na 10 chyb v UI, o tom, že je to věčně dole ani nemluvě


Blizzard si neuvědomuje, že když donutí hrát lidi single player hru jenom po internetu, tak že ty jeho servery musí běžet 24/7 a stejně tak, když zamotal do tý aukce reálný prachy, tak že jim to musí fungovat na 100%, zatím to vypadá jak kdyby si Franta Novák rozběhnul v garáži eBay ...

Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 19/07/2012 :  11:30:39  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
Jo, bohuzel to tak vypada. D3 je postavene na AH a ty dropy in-game jsou proste tragedie.
Kdyz to srovnam s D1 a D2 tak je poznat, ze to delal uplne jiny team lidi s uplne jinym cilem.

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 19/07/2012 :  12:11:41  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
Me na tom asi fakt nejvic vadi ta aukce. Nejak se mi z toho pak vytraci ta radost z kazdeho dropu a zkoumani, jestli je lepsi. Takhle proste nagrindim prachy a kouknu na aukci co je tam k mani...

Jasne, nemusim ji pouzivat, jenze tohle mi doslo az zpetne a jsem z toho krapet otraveny :-)

Skoda, no. Ale i tak to za ty penize stalo. Bavil jsem se.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 19/07/2012 :  12:21:59  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
ja abych rekl pravdu srovnani diablo3 za 1300 na bnetu , a secret world za 590, u kteryho uz ted mam odehrano minimalne trojnasobek casu

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 19/07/2012 :  13:45:01  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
@shemi

no BW to je taky v posledni dobe kategorie sama pro sebe... DA 2, ME 3 total provar :-( bohuzel prachy ode me maj... shame on me.

jinak ted jsou na steamu desny slevy na veci, poridil jsem Crusader Kings 2 za 12 ojro a zabavy vic jak s ME 3... genialni hra pro strategy.

jeste dneska Sim City 4 za 5 ojro... no nekup to kdyz je to tak levny!

Diablo 3 po dosazeni urovne hell zustalo stat v koute a stydet se... herni system, ktery je ciste gear check, abych musel nakupovat na AH si muze blizzard strcit.

no mmo
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 19/07/2012 :  14:13:59  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Já si pro změnu nedávno nainstaloval ze srandy Minecraft.. a jsem totalně ztracenej. Taková kravina a zasekl jsem se v tom víc jak v Diablu.
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 19/07/2012 :  14:22:20  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
hmm Blizz CEO napsalo D3 hracum:

http://www.diablofans.com/news/1282-message-from-mike-morhaime-to-diablo-players/

Zajimave pocteni.... Ach jo, ja jim zase naletim na to mazani medu kolem pusy

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Sorrow
Junior Member

877 Posts

Posted - 19/07/2012 :  14:33:08  Show Profile  Send Sorrow an ICQ Message Send Sorrow a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Nerekl bych, ze v rezimu F2P. Blizzard ma jediny koule na to, dat mesicni poplatky a jeste RMAH aukci u nastavajici MMO. A jestli se bude delat dojna krava az na krev. To si pis, ze bude. Blizzard je kolos. Loni prisli o 1.8 milionu predplatitelu coz dela cca 320 milionu dolaru, ktere mohli mit letos. Neni to mala castka. Nevim, zda sis vsiml, ale uz SC2 je dojna krava. Proc neudelat intenzivni pokracovani, kdyz muzu udelat SC2 part 1, 2 and 3. Tohle uz je extremni dojeni. :) D3 se vyvijelo tak dlouho, take se nekolikrat predelalo, dost veci se i na konci vyhodilo atp. Museli tam utopit hromady prachu, ktery chteji zpet. Na tom neni nic spatneho. Spatna je pouze implementace. Kdyby meli hlavu na krku a ne v pr., tak minimalne okamzite se spusteni RMAH implementuji nakupy pres blizzard store s pouzitim battlenet balance, posilani gift her atp. Nic z toho jeste nefunguje. Penize by se jim castecne vracely zpet. Ne pouze transakcni poplatky.

RMAH je strasne zbastleny a kdyz si dam vsechno dohromady, prijde mi to jako vec: "udelejte rychle AH, potrebujeme prachy, pak se dodela zbytek" aneb managerske rozhodnuti s hlavou vis kde.

Podivas-li se na to Bioware, tak uvidis to same v blede modrym. Dojeni, dojeni, dojeni. Pokracovani her prumerne (DA2, ME serie) SWTORu dochazi take dech. Je otazka casu, kdy bude full F2P. Ze neodhadli, za jak dlouho se to dohraje? Tak to jsou z prominutim hloupi. Ja delat MMO co stoji kolem 100mega dolaru, tak si najmu ty nejvetsi "no-lifery" z MMO, kteri jsou v povedomi hracu a necham je to hrat. By videli, jak rychle to maji dohrane a podle toho to mohou ladit, pripadne pridat oblibene vyssi obtiznosti tech samych dungeonu.

Osobne nemam nic proti RMAH, ale na prvnim miste ma byt vzdycky zakaznik, protoze bez nej nejsou nic.



*thumbs up*

quote:
Originally posted by Géršl
Me na tom asi fakt nejvic vadi ta aukce. Nejak se mi z toho pak vytraci ta radost z kazdeho dropu a zkoumani, jestli je lepsi. Takhle proste nagrindim prachy a kouknu na aukci co je tam k mani...

Jasne, nemusim ji pouzivat, jenze tohle mi doslo az zpetne a jsem z toho krapet otraveny :-)

Skoda, no. Ale i tak to za ty penize stalo. Bavil jsem se.


Gurši, já si myslím, že AH potřebuješ - resp. já dohrál Normál mod bez toho, abych jedinkrát vlezl do AH (možná někdy ke konci, ale věci byly tak drahé, že jsem nic nekoupil) - další obtížnosti ale už bez nákupu nešly, protože mě prostě nepadaly věci, které bych užil. A když mi na začátku Hell padl první "oranžový" item (něvím, co to bylo za kvality, prostě nad žlutým), já byl lvl 51 a itemlvl 31, tak jsem to vypnull a už nezapnul.
Z mého pohledu to prostě bez aukce nejde - věci, co padají jsou nepoužitelný a bez pořádného equipy pořád chcípám => pro mě je to nehratelné bez toho abych se nasíral (ať už chcípáním, nebo tím, že musím trávit čas v aukci, což mě prudí).

Pokud by ta aukce nebyla nutná (padaly by rozumný věci i in-game), pak bych nad tím mávnul rukou, ale takhle mě to prudí a já se u her chci bavit, ne nasírat.

Darraque [MdK]

Edited by - Sorrow on 19/07/2012 14:40:00
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 19/07/2012 :  14:40:47  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Seth

hmm Blizz CEO napsalo D3 hracum:

http://www.diablofans.com/news/1282-message-from-mike-morhaime-to-diablo-players/

Zajimave pocteni.... Ach jo, ja jim zase naletim na to mazani medu kolem pusy



části

quote:

I fully understand the desire to play Diablo III offline; however, Diablo III was designed from the beginning to be an online game that can be enjoyed with friends, and the always-online requirement is the best way for us to support that design.



jsem se opravdu od srdce zasmál, sarkazmus ?
Go to Top of Page

Sorrow
Junior Member

877 Posts

Posted - 19/07/2012 :  14:41:56  Show Profile  Send Sorrow an ICQ Message Send Sorrow a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

@shemi

no BW to je taky v posledni dobe kategorie sama pro sebe... DA 2, ME 3 total provar :-( bohuzel prachy ode me maj... shame on me.

jinak ted jsou na steamu desny slevy na veci, poridil jsem Crusader Kings 2 za 12 ojro a zabavy vic jak s ME 3... genialni hra pro strategy.

jeste dneska Sim City 4 za 5 ojro... no nekup to kdyz je to tak levny!

Diablo 3 po dosazeni urovne hell zustalo stat v koute a stydet se... herni system, ktery je ciste gear check, abych musel nakupovat na AH si muze blizzard strcit.




Souhlas - já koupil za 2,5 € X3:terran conflict a bavím se neuvěřitelně :p

Darraque [MdK]
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 19/07/2012 :  14:48:32  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

quote:
Originally posted by Seth

hmm Blizz CEO napsalo D3 hracum:

http://www.diablofans.com/news/1282-message-from-mike-morhaime-to-diablo-players/

Zajimave pocteni.... Ach jo, ja jim zase naletim na to mazani medu kolem pusy



části

quote:

I fully understand the desire to play Diablo III offline; however, Diablo III was designed from the beginning to be an online game that can be enjoyed with friends, and the always-online requirement is the best way for us to support that design.



jsem se opravdu od srdce zasmál, sarkazmus ?

Ja hral D1 a hodne i D2 a proto vim jake zverstva se pachaly na BN. Tohle opatreni proste vitam a vidim to jako krok spravnym smerem. Technicke provedeni pravda trosku kulha, ale verim ze na tom Blizz zapracuje.

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 19/07/2012 :  14:59:24  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
nešlo mi o to, že musíš být neustále připojenej na Battle.net, spíš o tu část, že Diablo III je údajně online hra

vždyť je to uplně stejnej single player jako to byl vždycky, co-op mod ve 4 si nikdo neodvážil prodávat jako online hru ani před 15 lety, natož dnes ...
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 19/07/2012 :  15:12:14  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
Tak to chapeme asi kazdy jinak vyklad tech slov.
V poslednich letech se vsem onlinovkam zacalo rikat MMO, takze mozna z jeho pohledu online hra znamena singleplayer s "always-online" backgroundem

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Draxy
Starting Member

72 Posts

Posted - 19/07/2012 :  15:30:21  Show Profile Send Draxy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Já si pro změnu nedávno nainstaloval ze srandy Minecraft.. a jsem totalně ztracenej. Taková kravina a zasekl jsem se v tom víc jak v Diablu.


Tak to radsi nezkoušej ani wurm online :))

ted jen Tera Wurm a WoT
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 19/07/2012 :  17:04:18  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Seth

Tak to chapeme asi kazdy jinak vyklad tech slov.
V poslednich letech se vsem onlinovkam zacalo rikat MMO, takze mozna z jeho pohledu online hra znamena singleplayer s "always-online" backgroundem



podle mě by "online hra" neměla být absolutně stejná ať ji hraješ single player nebo multiplayer

tohle je takovej ekvivalent Wolfenstein 3D, kam se připojí tvoji kamarádi a jdete tu hru spolu, ale absolutně nic se tam nezmění, to mi teda na hru designovanou od začátku pro online hraní příjde dost slabý a pak se nikdo nemůže divit, že je každej nasranej, když z toho nutnýho přípojení na Battle.net neplynou absolutně žádný výhody pro normální hráče
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 19/07/2012 :  17:11:41  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
z tohoto pohledu jsem zvedavej co vymnouknou se SimCity 5, kde slibuji, ze ty sousedi kolem tebe budou mit vliv na tvoji hru az skoro zasadni...

no mmo
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 19/07/2012 :  17:13:14  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

z tohoto pohledu jsem zvedavej co vymnouknou se SimCity 5, kde slibuji, ze ty sousedi kolem tebe budou mit vliv na tvoji hru az skoro zasadni...



to hrat nebudu, se vedle me nastehuje naka neprizpusobiva rodina a co pak :P

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 19/07/2012 :  17:14:17  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dorakve

Gurši, já si myslím, že AH potřebuješ - resp. já dohrál Normál mod bez toho, abych jedinkrát vlezl do AH (možná někdy ke konci, ale věci byly tak drahé, že jsem nic nekoupil) - další obtížnosti ale už bez nákupu nešly, protože mě prostě nepadaly věci, které bych užil. A když mi na začátku Hell padl první "oranžový" item (něvím, co to bylo za kvality, prostě nad žlutým), já byl lvl 51 a itemlvl 31, tak jsem to vypnull a už nezapnul.
Z mého pohledu to prostě bez aukce nejde - věci, co padají jsou nepoužitelný a bez pořádného equipy pořád chcípám => pro mě je to nehratelné bez toho abych se nasíral (ať už chcípáním, nebo tím, že musím trávit čas v aukci, což mě prudí).

Pokud by ta aukce nebyla nutná (padaly by rozumný věci i in-game), pak bych nad tím mávnul rukou, ale takhle mě to prudí a já se u her chci bavit, ne nasírat.



Ja teda na aukci vlezl az kdyz jsem v prvnim aktu na Inferno dostaval od elite packu desnej kour. Nakoupil jsem resist equip a lepsi zbran najednou to slo v pohode.

Podle me to bez AH jde, ale znamena to proste skladat si na to equip a chodit opakovane nizsi obtiznosti.

Pruser je, ze se ti pri tom hromadi goldy, ktere nemas za co rozumne vyuzit, takze stejne nakonec do te aukce zajdes.

Me to proste pripada trochu pokrivene :-)
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 19/07/2012 :  17:23:41  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
muzes ty goldy utracet za pokusy o craft :D

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 19/07/2012 :  17:42:11  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Jelikoz v soucasny podobne hra nema zadny endgame, tak RMAH = trainer za prachy. Platis, aby sis zkratil content.
Pochopil bych, kdyby si PwnerCZ#1337 koupil mec za 250e, aby mohl v pvp rozdrtit Frantu#0007, ale po pvp zatim ani stopy.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 19/07/2012 17:44:47
Go to Top of Page

Sorrow
Junior Member

877 Posts

Posted - 19/07/2012 :  18:00:01  Show Profile  Send Sorrow an ICQ Message Send Sorrow a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gurrshael

quote:
Originally posted by Dorakve

Gurši, já si myslím, že AH potřebuješ - resp. já dohrál Normál mod bez toho, abych jedinkrát vlezl do AH ...



Ja teda na aukci vlezl az kdyz jsem v prvnim aktu na Inferno dostaval od elite packu desnej kour. Nakoupil jsem resist equip a lepsi zbran najednou to slo v pohode.

Podle me to bez AH jde, ale znamena to proste skladat si na to equip a chodit opakovane nizsi obtiznosti.

Pruser je, ze se ti pri tom hromadi goldy, ktere nemas za co rozumne vyuzit, takze stejne nakonec do te aukce zajdes.

Me to proste pripada trochu pokrivene :-)



Pokřivené to rozhodně je. Souhlasím s tím, že kdybych měl trpělivost chodit si třeba nightmare pořád dokola, až by mi napadla dobrej gear, tak by to bez AH asi šlo - to už neposoudím, protože to už pouštět nebudu - možná pokud vypustí nějaký uber-patch

Darraque [MdK]
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 19/07/2012 :  18:05:59  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Draxy

quote:
Originally posted by Azkaban

Já si pro změnu nedávno nainstaloval ze srandy Minecraft.. a jsem totalně ztracenej. Taková kravina a zasekl jsem se v tom víc jak v Diablu.


Tak to radsi nezkoušej ani wurm online :))



Ježiš, to vypadá také luxusně :D To jsi mi neměl ukazovat.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 19/07/2012 :  22:45:22  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Mno jestli me pamet neklame, tak v Infernu Act2 padaji horsi predmety, nez v Actu 1. Coz je samo o sobe dost vtipne. Aneb itemizace rulez. Ze by dalsi podpora AH?

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 19/07/2012 22:46:16
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 20/07/2012 :  07:15:44  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Mno jestli me pamet neklame, tak v Infernu Act2 padaji horsi predmety, nez v Actu 1. Coz je samo o sobe dost vtipne. Aneb itemizace rulez. Ze by dalsi podpora AH?



celej ten AH system smrdi na sto honu, proste to bylo designovany jako hra s item shopem, akorat ten item shop tvori z vetsi casti hracska nabidka.

no mmo
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 20/07/2012 :  08:21:36  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
tak ted mi tady neco nehraje..
kdyz v te hre pada ale uplne kazdemu takove hovno, tak ty predmety, co se prodavaji na aukci, tam fejkuji blizzardi ?

Jerzee <Mor do Kuli>

Edited by - JerzeeG on 20/07/2012 08:22:09
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 20/07/2012 :  08:36:28  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

tak ted mi tady neco nehraje..
kdyz v te hre pada ale uplne kazdemu takove hovno, tak ty predmety, co se prodavaji na aukci, tam fejkuji blizzardi ?



Ty tam postuje Diablo, z padlejch HC hráčů..
Go to Top of Page
Page: of 24  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,39 seconds. on eygor Snitz Forums 2000