Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 A co z toho plyne ?
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 03/06/2011 :  10:18:22  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote

Super dedukce, která mě opravdu pobavila. Vytaženo z jednoho fora .. nějaký tank thread ... To první možná, ale ta dedukce pod tím je super hehehe


I approve of this thread.

As my dear fellow tanks are saying; do not get disheartened, mate.
Remember the people that are acting like @%#!%@#s are mostly angry kids who get laughed at by the girls in school because they look like ##!*, are social deviates and/or have low IQ.
The last 10% are likely 25+ and have no social life, no girlfriend, are fat lazy slobs and/or have low IQ.

In short, they are a pathetic bunch of human waste. !%%%'em. ;-)


This ^^
Tend to find that the 25+ with no GF and no social life are tanks, The Angry kids are DPS and the more socially adept people are healers ;-)

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 03/06/2011 :  21:03:38  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Hm..no škoda, že v tý hře nejde více lidem spíše o tu hru než o ty, co ji hrají ...
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 03/06/2011 :  22:08:18  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

Hm..no škoda, že v tý hře nejde více lidem spíše o tu hru než o ty, co ji hrají ...


Nemas to nejaky pomotany. Nebo si se ztratil v negacich?:)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 03/06/2011 :  22:12:17  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by vool

Hm..no škoda, že v tý hře nejde více lidem spíše o tu hru než o ty, co ji hrají ...


Nemas to nejaky pomotany. Nebo si se ztratil v negacich?:)


Myslím, že nemám a neztratil, ale pokud jsi to nepochopil, rád ti to osvětlím. jen mi musíš napsat, čemu konkrétně nerozumíš.
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 04/06/2011 :  17:26:12  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by vool

Hm..no škoda, že v tý hře nejde více lidem spíše o tu hru než o ty, co ji hrají ...


Nemas to nejaky pomotany. Nebo si se ztratil v negacich?:)


Myslím, že nemám a neztratil, ale pokud jsi to nepochopil, rád ti to osvětlím. jen mi musíš napsat, čemu konkrétně nerozumíš.


No ja byl zvyklej, ze hra byla dycky az po lidech:S Ale treba si to myslel vazne, a pak je jasny ze si mi nerozumel

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 04/06/2011 :  18:12:21  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by vool

quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by vool

Hm..no škoda, že v tý hře nejde více lidem spíše o tu hru než o ty, co ji hrají ...


Nemas to nejaky pomotany. Nebo si se ztratil v negacich?:)


Myslím, že nemám a neztratil, ale pokud jsi to nepochopil, rád ti to osvětlím. jen mi musíš napsat, čemu konkrétně nerozumíš.


No ja byl zvyklej, ze hra byla dycky az po lidech:S Ale treba si to myslel vazne, a pak je jasny ze si mi nerozumel


Ano, myslel jsme to vážně, hru si pořizuji(hraji ji), abych si zahrál, ne abych sháněl kamarády.
Když to převedu třeba na šachy, tak ty jsem hrával proto, že mě zaujala ta hra.
A jistě, byl jsem raději, když jsem si je šel zahrát do známýho hospodskýho prostředí se známými nebo obecně s příjemnými lidmi a asi bych je nehrál vůbec třeba s někým, kdo by třeba výrazně smrděl či byl jinak nepříjemnej, Na druhou stranu, když ti známí a příjemní lidé chtěli hrát něco, co mě vůbec nebavilo, kupříkladu nějakou karetní hru, tak jsem to prostě nehrál.
Tedy ano, pro mne je jednoznačně priorita ta hra.
A tedy ano, nemám třeba v tom wow rád, když někdo ve hře více řeší, kdo je ten či onen, odkud přišel, s kým se tam pohádal či zkamarádil atd. a na raidu pak vymete každej oheň.
Asi jsem asociál, ale já si hry pořizuji, abych prioritně hrál :).
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 04/06/2011 :  20:19:09  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by vool

quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by vool

Hm..no škoda, že v tý hře nejde více lidem spíše o tu hru než o ty, co ji hrají ...


Nemas to nejaky pomotany. Nebo si se ztratil v negacich?:)


Myslím, že nemám a neztratil, ale pokud jsi to nepochopil, rád ti to osvětlím. jen mi musíš napsat, čemu konkrétně nerozumíš.


No ja byl zvyklej, ze hra byla dycky az po lidech:S Ale treba si to myslel vazne, a pak je jasny ze si mi nerozumel


Ano, myslel jsme to vážně, hru si pořizuji(hraji ji), abych si zahrál, ne abych sháněl kamarády.
Když to převedu třeba na šachy, tak ty jsem hrával proto, že mě zaujala ta hra.
A jistě, byl jsem raději, když jsem si je šel zahrát do známýho hospodskýho prostředí se známými nebo obecně s příjemnými lidmi a asi bych je nehrál vůbec třeba s někým, kdo by třeba výrazně smrděl či byl jinak nepříjemnej, Na druhou stranu, když ti známí a příjemní lidé chtěli hrát něco, co mě vůbec nebavilo, kupříkladu nějakou karetní hru, tak jsem to prostě nehrál.
Tedy ano, pro mne je jednoznačně priorita ta hra.
A tedy ano, nemám třeba v tom wow rád, když někdo ve hře více řeší, kdo je ten či onen, odkud přišel, s kým se tam pohádal či zkamarádil atd. a na raidu pak vymete každej oheň.
Asi jsem asociál, ale já si hry pořizuji, abych prioritně hrál :).


asociale

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 05/06/2011 :  13:26:22  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Jen popopopopočkeeej!!!
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 06/06/2011 :  08:21:16  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
zajici

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 06/06/2011 :  08:42:48  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
Ono u MMORPG je to ještě trochu jiné. Tam hrajou ty ostaní poměrně důležitou roli. Já třeba hraju MMORPG hlavně kvůli lidem, respektive protože může hrát s nima. Baví mě ta interakce s ostatníma. No každý to má posunuté trochu jinam.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 06/06/2011 :  08:57:43  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
jasne kdyz sikanujes NPC tak to neni ono .. nenasere se a nenadava ti ... proto hrajme s ostatnima .. aby bylo koho srat :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 06/06/2011 :  13:21:27  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

jasne kdyz sikanujes NPC tak to neni ono .. nenasere se a nenadava ti ... proto hrajme s ostatnima .. aby bylo koho srat :)



QFT. No uznej, NPC po nadávání do bezmozků, šipkotočů a myšokliků zůstane tupě stát. Zato hráč, ten třeba i emo-leavne a můžeš se mu ještě vysmát že bude dalšího čtvrt roku farmit repku v gildě :)
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 06/06/2011 :  17:10:38  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

jasne kdyz sikanujes NPC tak to neni ono .. nenasere se a nenadava ti ... proto hrajme s ostatnima .. aby bylo koho srat :)


Konečně jsem nyní pochopil, proč to vlastně hraji.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,09 seconds. on eygor Snitz Forums 2000