Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 Nová fičůra - real ID
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 27/07/2011 :  15:38:57  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote

Už jste to někdo testoval ? Jedná se v podstatě o to, že si do friend-listu dáte člověka co hraje na jiném serveru a následně vám to hlásí, jestli je nějaký char z jeho accountu online. Mám kámoše co hraje na jiném serveru a furt jsme se nemohli dohodnout kdo půjde na jaký server a tohle to krásně vyřešilo. Když chci jít s ním PUG, tak dám v podstatě invite na char na jiném serveru a jedeme. Jsem zvědavý co to udělá s komunitou. Takhle člověk může PUGovat s ověřenejma lidne nejen ze svého realmu. Co si o tom myslíte ? Zatím je to údajně jen v testovacím provozu.

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 27/07/2011 :  15:42:05  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
Teda ona jak koukám není zase až tak úplně nová fičůra ...
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 27/07/2011 :  15:42:05  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
takze vpodstate merguji servery :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 01/08/2011 :  20:08:35  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Dokud nebyl crossrealm LFG, PUGY resp. lidi v nich byly slušnější. Přeci jen věděli, že když se budou chovat hnusně, možná se to o nich za chvíli bude vědět. Dnes ....

Jak se projeví tohle je dnes asi těžko říct. Snad jen v dobrém.
Go to Top of Page

huhla
New Member

163 Posts

Posted - 02/08/2011 :  12:33:22  Show Profile  Send huhla an ICQ Message Send huhla a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

Dokud nebyl crossrealm LFG, PUGY resp. lidi v nich byly slušnější. Přeci jen věděli, že když se budou chovat hnusně, možná se to o nich za chvíli bude vědět. Dnes ....

Jak se projeví tohle je dnes asi těžko říct. Snad jen v dobrém.


jo sice se pug skladal hodinu az dve, ale to vlastne bylo super :-D

spousta lidi mi tu zacina pripominat dedky s jejich hlaskami, ze za jejich mladych let bylo vsechno lepsi, ale jaksi zapominaji na ty veci co byly horsi
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 03/08/2011 :  12:08:16  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by huhla

quote:
Originally posted by vool

Dokud nebyl crossrealm LFG, PUGY resp. lidi v nich byly slušnější. Přeci jen věděli, že když se budou chovat hnusně, možná se to o nich za chvíli bude vědět. Dnes ....

Jak se projeví tohle je dnes asi těžko říct. Snad jen v dobrém.


jo sice se pug skladal hodinu az dve, ale to vlastne bylo super :-D

spousta lidi mi tu zacina pripominat dedky s jejich hlaskami, ze za jejich mladych let bylo vsechno lepsi, ale jaksi zapominaji na ty veci co byly horsi



Tak to je otázka priorit no.
Někdo se ve hře rád baví.
Někdo to má jako každodenní povinnost.
To máš různý ... :)

A že se PUG skládal hodinu až dvě?
Mohu vědět kde a kdy jsi takové zkušenosti nabral?
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 03/08/2011 :  13:23:54  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
takovej rogue nebo hunter se riv dostal do pugu tak za hodinu nebo 2 ... kdezto tanci a helaeri behem 10ti s ... lepsi to bylo v tom ze sis mohl vybrat s jakym pugem pujdes ... ted ti to vybere automat pro dpska je to takhle lepsi .. pro kokoty a nooby taky .. pro vsechny ostatni je to akorat opruz ... ale kdo schopnej chodi pugy?

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

huhla
New Member

163 Posts

Posted - 03/08/2011 :  15:34:13  Show Profile  Send huhla an ICQ Message Send huhla a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool
A že se PUG skládal hodinu až dvě?
Mohu vědět kde a kdy jsi takové zkušenosti nabral?



cca pred 2-3 roky, kdyz jsem si leveloval alta paladina, jsem mel problem najit dalsi 4 lidi na +- stejnem lvl, co by chteli jit nejaky dungeon a ta parta se opravdu skladala dlouho
na max lvl uz to tak dlouho netrvalo i s hunterem jsem byl schopen slozit partu do 20 minut, ale znamenalo to whispnout pulce lidi z friendlistu a spamovat lfg

2 eagle:
proc chodit pugy?
za prve - kdyz jses v male gilde a nechce se ti cekat, jestli nekdo logne tak je zkratka jednodussi udelat jen 2-3 clennou partu a zbytek nechat na automatu
za druhe - chodit 5 man gildovni dungeony s healerem je nuda, ale s pugem se 4 noobama je to opravdu vyzva nekdy az HC zalezitost :-D
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 03/08/2011 :  16:01:28  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
S těmi PUGy během levelování máš naprostou pravdu, to jsem zcela opomenul a řekl bych, že tam je ten LFG super, ti lidi se tam podle mne chovají líp než pak na max lvlu.

S tím zbytkem se taky skoro shodnem. Úspora času to je velká,ale ani ne tak tou čekačkou, jako tím, že prostě zmáčkneš čudl a o nic dalšího se nemusíš starat. A můžeš třeba questit.

Nicméně to myslím stále nic nemění na tom, že na tom max levelu je tam hodně otravnejch lidí.

Jinak proč chodit PUGy? No myslím těch důvodů mohou být spousty. Osobně to chodím (mnohdy-záleží na konkrétních osobách) raději než s guildou, potože PUG můžu fakt kdykoliv leavnout. Kdežto bobánky z guildy musím protáhnout mnohdy až do konce.
Jasně o vzájemný pomoci by guildy měla být ...jenže ...
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 03/08/2011 :  16:41:34  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
pokud chodite pugy proto abyste tam meli 4 nooby a nebo proto abyste to mohli leavnout tak nechapu na co si muzete stezovat? :)

ja chodil instance pro zabavu .. takze s prateli .. a tech bylo vzdycky dost na to aby se nekam zaslo ..

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 03/08/2011 :  20:20:03  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

pokud chodite pugy proto abyste tam meli 4 nooby a nebo proto abyste to mohli leavnout tak nechapu na co si muzete stezovat? :)

ja chodil instance pro zabavu .. takze s prateli .. a tech bylo vzdycky dost na to aby se nekam zaslo ..


Já jsem psal, že narozdíl od guild grupy můžu PUG kdykoliv bez problému leavnout. Myšleno v případě nezábavosti například.
To je trochu něco jinýho, než že chodím PUGy proto, abych je mohl leavnout ne? :)

Hm, tak já přátele ve wow bohužel nemám no. Ani jsem se je tam či jinde na internetu nesnažil nikdy hledat. Jsem prostě ten asociál. :)
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 03/08/2011 :  22:01:32  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
aha tak ja mel ve wow real pratele .. a navic jsem bohuzel skilled hrac takze se na me herni "pratele" doslova lepi :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 06/08/2011 :  09:56:11  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

aha tak ja mel ve wow real pratele .. a navic jsem bohuzel skilled hrac takze se na me herni "pratele" doslova lepi :)


Ty jo tak teď nevím, jestli ti závidět nebo ne.
Poněvadž co kdyby se z mých real známých, přátel apod. vyklubali třeba mmo-ninjas...co pak? ;)

Edited by - vool on 06/08/2011 10:08:16
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 06/08/2011 :  20:01:26  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Když mi neberou víno tak je mi to fuk :o)
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 07/08/2011 :  23:42:06  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
jsem jejich ninja-leeder :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,1 seconds. on eygor Snitz Forums 2000