Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 Account suspended
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 22/08/2011 :  08:49:45  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote

Lidi stalo se vám někdy, že vám na tři hodiny zasuspendovali account, protože jsem údajně někde spamoval na kanálech nějaké reklamy ? Na tom accountu jsem asi dva dny nebyl (mám dva). A taky mě to hned doporučilo reset hesla apod. Pracuju v IT, tak že si doma udržuju počítač ve velice "čistém" stavu. Nestahuju žádný kraviny apod. Dokonce ani neprohlížim, když mě mailem někdo pošle nějakou kravinu - rovnou to mažu. ve WOW používám jen pár základních addonů. Všechno známé věci jako auctioner apod. Je možné, že by se tam někdo dostal přes addon ?

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 22/08/2011 :  09:06:23  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
je mozny ze mas stejny heslo jako nekde kde uz to hacknuli
treba ted Sony,ukradli jim jmena/hesla 100 mil lidi...prodali...dali to robotovi co vsechny vyzkousel ve wowku,voala - 5 000 uctu z tech 100 000 000 hralo wow a melo stejnej ucet,jde se spamovat/vykradat

www.boiians.cz
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 22/08/2011 :  09:48:38  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
No mozna mas prvadu, asi jsem mel stale stejne heslo na ucet na EQ2, ktere jsem kdysi hral. Respektive tusim predevcirem jsem se tam po dlouhe dobe koukal a resetoval si tam heslo a nastavil to co mam na ucet ve WoW. Vyresim to jinak - poridim si autetifikator.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 22/08/2011 :  14:56:02  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Doporučuji ti si nahrát na mobil WoW autentikator. Neptá se tě to pokaždé na to číslo co to generuje, ale jen když se hlásíš z jiné IP nebo po nějakém časovém úseku (například 3 dny). Navíc dostaneš pěkného peta :o)

Jde to stáhnout na applestore nebo na androidmarketu. Jestli je to na ovi netuším.
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 23/08/2011 :  11:39:33  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
Hmmm jenže já jsem ještě noob co má stále Win 6.5 telefon. Už jsem to chtěl udělat dávno, ale teď si nemůžu dovolit vyhodit 10k za novej foun. Asi napíšu MS, že už by měli market s telefonama opustit co se týká OS, protože se to stále nechytlo a výběr aplikací stále sucks. Skoro všichno už se změřují pouze na Android, popřípadě jinou mutaci linuxu pro mobilní zařízení a na MAC OS.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 23/08/2011 :  12:37:20  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
neboj bude wm 8 na nokiich a ten to zachrani .... haha ale tak bude to o tom zadna :)

lastfm
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 23/08/2011 :  12:58:00  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Symbian, WM to mají už za sebou. Z toho se již nevyhrabou.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 23/08/2011 :  15:20:21  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Symbian, WM to mají už za sebou. Z toho se již nevyhrabou.

je to presne obracene, alespon oficialne :)

neoficialne to maji za sebou oba, jen v pripade WM to dotedka Nokie a MS nepochopili

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 06/09/2011 :  18:04:08  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Type of Violation: PvP Arena/Battleground Exploitation
Details of Incident: Exploitation of PvP Battlegrounds and the honor system
Consequences for Account: Account suspended for 3 hours
Greetings,
This account has recently been identified as being involved in actions deemed inappropriate for World of Warcraft.
This may include, but is not limited to the following:
* Use of add-ons, "mods", external hardware, or any unapproved third party software to automate gameplay.
* Abuse of game mechanics or "bugs".
* Any behavior that has been found to be outside the intent of the game.


Tak jsem si asi dovolil nebyt dostatecne iniciativni v BG a zvednout par telefonu behem hry,
Jsem teda netusil, ze za to dostanu ban.
Strasne se v techto situacich vzdy nastvu na sebe, ze jim jsem ochoten jeste stale platit :)

Edited by - vool on 06/09/2011 18:05:07
Go to Top of Page

huhla
New Member

163 Posts

Posted - 07/09/2011 :  08:27:53  Show Profile  Send huhla an ICQ Message Send huhla a Private Message  Reply with Quote
no dovedu si predstavit, ze jestli jsi se hodil do stealthu a byl schovany nekdo v rohu a "telefonoval" jsi 10 minut, tak ze to pro protihrace bylo pekne nasiraci
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 07/09/2011 :  12:25:54  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by huhla

no dovedu si predstavit, ze jestli jsi se hodil do stealthu a byl schovany nekdo v rohu a "telefonoval" jsi 10 minut, tak ze to pro protihrace bylo pekne nasiraci


Spis bych rekl, ze meli Blizzardi nejakej problem. Pry me nahlasilo vice hracu, dokonce meto jednou vykoplo jeste pred zacatkem BG.
Ja ty Bg sice odflakoval,ale prubezne jsem stale hral. Nonic, aspon jim mam proc nadavat :)
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 01/10/2011 :  20:37:48  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Mám otázku.
Vím, že sdílení účtu s další osobou je proti ToU.
Považuje se za takové sdílení i situace, kdy mi druhá osoba provede nějaké platby , tedy logne se n můj účet a zaplatí mi play time a třeba provede transfer nějakého charu?
Dík.
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 02/10/2011 :  17:32:25  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
vzhledem k tomu, ze je zakazano sdelovat sve heslo jinym osobam, tak...

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 03/10/2011 :  11:59:40  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Jak to poznají? Já si platím občas v práci a občas doma. To samé hraní. Teda v práci nehraju (proxy), ale hraju i od kamaráda a nemám s tím problém.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 03/10/2011 :  12:20:55  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Díky za info.
Normálně to šanci asi poznat moc nemaj a asi se o to ani nesnaží.
Já měl ale v plánu spojit jednu platbu s drobnou kulišárnou. No i tak to prošlo bez problémů, byli rádi, že dostali peníze asi, o víc se nestarali.
Dík moc.
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1332 Posts

Posted - 03/10/2011 :  18:47:48  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
mescne utracite za hrani na serveru kterej ma nejvic utoku na ucty a neinvestujete pitomejch 6,5 euro do autentizatoru?

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 03/10/2011 :  18:55:35  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
by me zajimalo na jakou kulisarnu ty si zase prisel :) ono to ze to nesmis s nikym sdilet je ochrana pro tebe ... jim je skutecne jedno kdo jim za to plati

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 03/10/2011 :  23:07:20  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elidor

mescne utracite za hrani na serveru kterej ma nejvic utoku na ucty a neinvestujete pitomejch 6,5 euro do autentizatoru?



Ani není třeba platit. Můžeš stáhnout jako aplikaci na Applstore nebo Android marketu. Používám a super. Vedl mě k tomu jinej důvod než bezpečnost. Dostal jsem za to peta dvouhlavého :o)
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 04/10/2011 :  01:33:10  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elidor

mescne utracite za hrani na serveru kterej ma nejvic utoku na ucty a neinvestujete pitomejch 6,5 euro do autentizatoru?


Pffffffft! A proč? Jednak jim stejně moc nevěřím co do bezpečnosti a druhak nevím, o co bych tak důležitýho mohl přijít :)
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 04/10/2011 :  01:37:22  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

by me zajimalo na jakou kulisarnu ty si zase prisel :) ono to ze to nesmis s nikym sdilet je ochrana pro tebe ... jim je skutecne jedno kdo jim za to plati


Ta kulisarna nebyla nic proto blizzu, nic ve smyslu,jak sobe prilepsit na jejich ukor ci tak, slo o to, ze jsem proste delal urcite ukony na uctu, ktere by mohy byt v souvislsti s tou platbou povazovany za podezrele treba, ale nebudu to tu resit neb bych si tim mohl tu svou kulisarnu teoreticky pokazit :)
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 04/10/2011 :  01:42:30  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

quote:
Originally posted by elidor

mescne utracite za hrani na serveru kterej ma nejvic utoku na ucty a neinvestujete pitomejch 6,5 euro do autentizatoru?



Ani není třeba platit. Můžeš stáhnout jako aplikaci na Applstore nebo Android marketu. Používám a super. Vedl mě k tomu jinej důvod než bezpečnost. Dostal jsem za to peta dvouhlavého :o)


hele a dostanu toho peta uz za registraci k ty sluzbe?
se jen ptam pro pripad, ze bych to na svy Nok1600 nahodou nerozchodil :)
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 04/10/2011 :  11:33:11  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elidor

mescne utracite za hrani na serveru kterej ma nejvic utoku na ucty a neinvestujete pitomejch 6,5 euro do autentizatoru?


to je takova filozoficka otazka...
Stejne tak jako mi blizzard tvrdi ze to wowko vlastne neni moje,ale jejich a jsem u nich jen jaksi v pronajmu,account nemuzu teoreticky pucit ani manzelce,natoz ho nedejboze prodat,nadruhou stranu kdyz jim na tenhle jejich majetek neustale utoci ze vsech stran vsechna spina sveta,tak je to moje odpovednost abych jim to branil,kupoval si jejich autentizatory a tak podobne

to ze oni mi vlastne pucej klienta,ja jim za to platim,ten klient je v 80% pripadu to jediny ukradnutelny/prodatelny co lidi v pocitaci maj,cimz jim vznikaj trojnasobny pozadavky na bezpecnost,ktery muzou vyresit tim ze si koupej autentizator od stejny firmy,ktera jim jejich problemy zpusobila...je to az vtipny

ja jsem si jistej ze kdyby ti lidi predem vedeli co se na ne chysta z internetoveho podsveti hned jak se dozvedi ze hrajou WoW,hralo by to o dobrych 20% lidi mene

www.boiians.cz

Edited by - Dynty on 04/10/2011 11:35:13
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 04/10/2011 :  12:07:05  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dynty

quote:
Originally posted by elidor

mescne utracite za hrani na serveru kterej ma nejvic utoku na ucty a neinvestujete pitomejch 6,5 euro do autentizatoru?


to je takova filozoficka otazka...
Stejne tak jako mi blizzard tvrdi ze to wowko vlastne neni moje,ale jejich a jsem u nich jen jaksi v pronajmu,account nemuzu teoreticky pucit ani manzelce,natoz ho nedejboze prodat,nadruhou stranu kdyz jim na tenhle jejich majetek neustale utoci ze vsech stran vsechna spina sveta,tak je to moje odpovednost abych jim to branil,kupoval si jejich autentizatory a tak podobne

to ze oni mi vlastne pucej klienta,ja jim za to platim,ten klient je v 80% pripadu to jediny ukradnutelny/prodatelny co lidi v pocitaci maj,cimz jim vznikaj trojnasobny pozadavky na bezpecnost,ktery muzou vyresit tim ze si koupej autentizator od stejny firmy,ktera jim jejich problemy zpusobila...je to az vtipny

ja jsem si jistej ze kdyby ti lidi predem vedeli co se na ne chysta z internetoveho podsveti hned jak se dozvedi ze hrajou WoW,hralo by to o dobrych 20% lidi mene


Ještě si zapomněl podotknout, že když tak teda platíš za to, že si můžeš podle jejich pravidel používat ten jejich účet s jejich postavami, není pro ně vůbec problém poskytnout například tvý jméno a příjmení( a vlastně kdo ví, co všechno), který jsi "musel" zadat při registraci třetím osobám jejichž addony si nainstaluješ.
Jenže to děláš na vlastní riziko, tudíž můžeš být tak maximálně rád, že se blizz ještě namáhá vůbec zařídit u developerů těch addonů, aby laskavě developli novou verzi, která už s těmito údaji nebude pracovat.
Takže ten základní fakt, že wow bylo udělaný tak, že ty addony těch třetích stran si tam ty tvý údaje v podstatě klidně našly a vytáhly jaksi uniká či upadá do pozadí.
Dle našich právních norem je to podle mého minimálně v rozporu s dobrými mravy a to vzhledem k faktu, že bez addonů se wowko na té "vrcholné" úrovni rozhodně hrát nedá a i na úrovních nevrcholných je to podobné. (aspoň tedy to je mé přesvědčení)
Btw jak to vidíte s těmi addony vy. Jak bych tak laicky baj voko tipnul, že kdyby se raidovalo zcela bez addonů, naprostá většina raiderů by byla tak TIER zpět.

Edited by - vool on 04/10/2011 12:09:49
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 04/10/2011 :  12:48:07  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Blizzard jsou proste flakaci.

Kdyz muze mit free Gmail autentizaci prez mobil tak proc ne WOW?
Nebo kazda druha korejarna ma dneska implementovanej po heslu jeste PIN co se zadava mackanim soft tlacitek mysi na obrazovce (s tim ze pozice tlacitek se nahodne meni pri kazdem logovani)....

Proste kdyby jen trochu chteli tak by eliminovali 99% utoku....

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 04/10/2011 :  12:49:54  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

Blizzard jsou proste flakaci.

Kdyz muze mit free Gmail autentizaci prez mobil tak proc ne WOW?
Nebo kazda druha korejarna ma dneska implementovanej po heslu jeste PIN co se zadava mackanim soft tlacitek mysi na obrazovce (s tim ze pozice tlacitek se nahodne meni pri kazdem logovani)....

Proste kdyby jen trochu chteli tak by eliminovali 99% utoku....



co ja si pamatuju byl blizzard autentizator uz i pro mobily :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 04/10/2011 :  12:51:41  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
dodrzujte pravidla ktery blizzard stanovil a nebudete potrebovat ochranu kterou vam je blizzard ochotnej poskytnout v pripade ze ty pravidla dodrzovat nechcete ...

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 04/10/2011 :  13:23:59  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

dodrzujte pravidla ktery blizzard stanovil a nebudete potrebovat ochranu kterou vam je blizzard ochotnej poskytnout v pripade ze ty pravidla dodrzovat nechcete ...


No to je pravda, ale jen castecna. Porad tady mas tu moznost, ze ty info pusti ven sam blizz jako treba v pripade, o kterym pisi, kdy addony byly schopny pracovat s realID. Z toho pro mne plyne jaksi nejistota, ze nikdy nevim, jak blizz s mymi daty nalozi, ale je to jen wow tak zas tak o moc nejde ne? I kdyby mi tam nekdo vlez tak co? Mozna by mi blizz nebyl schopen vsechno vratit do puvodniho stavu, tak bych mel aspon dalsi duvod brecet, nadavat na ne a proklinat je :)
Stejne to neni muj acc tak co bych se vo nej staral :p
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 04/10/2011 :  16:01:33  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

Blizzard jsou proste flakaci.

Kdyz muze mit free Gmail autentizaci prez mobil tak proc ne WOW?
Nebo kazda druha korejarna ma dneska implementovanej po heslu jeste PIN co se zadava mackanim soft tlacitek mysi na obrazovce (s tim ze pozice tlacitek se nahodne meni pri kazdem logovani)....

Proste kdyby jen trochu chteli tak by eliminovali 99% utoku....



Už jsem to tu psal 2x. Na applestore i android marketu je možno si ten prográmek pro svůj mobil stáhnout - zadarmo.

pro Vool: K otázce peta. Dostaneš ho až když to naisntaluješ, protože si to musíš v klientu změnit, že používáš ten nástroj a bude to po tobě chtít unikatní číslo, které se ti ukáže až po nainstalování té aplikace.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 04/10/2011 :  17:16:34  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

quote:
Originally posted by Eagle

dodrzujte pravidla ktery blizzard stanovil a nebudete potrebovat ochranu kterou vam je blizzard ochotnej poskytnout v pripade ze ty pravidla dodrzovat nechcete ...


No to je pravda, ale jen castecna. Porad tady mas tu moznost, ze ty info pusti ven sam blizz jako treba v pripade, o kterym pisi, kdy addony byly schopny pracovat s realID. Z toho pro mne plyne jaksi nejistota, ze nikdy nevim, jak blizz s mymi daty nalozi, ale je to jen wow tak zas tak o moc nejde ne? I kdyby mi tam nekdo vlez tak co? Mozna by mi blizz nebyl schopen vsechno vratit do puvodniho stavu, tak bych mel aspon dalsi duvod brecet, nadavat na ne a proklinat je :)
Stejne to neni muj acc tak co bych se vo nej staral :p

blizzard ty informace nikomu neposkytuje ... to ty pouzivas addon kterej to dela .. blizzard te nenuti to delat

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 04/10/2011 :  20:18:56  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

quote:
Originally posted by vool

quote:
Originally posted by Eagle

dodrzujte pravidla ktery blizzard stanovil a nebudete potrebovat ochranu kterou vam je blizzard ochotnej poskytnout v pripade ze ty pravidla dodrzovat nechcete ...


No to je pravda, ale jen castecna. Porad tady mas tu moznost, ze ty info pusti ven sam blizz jako treba v pripade, o kterym pisi, kdy addony byly schopny pracovat s realID. Z toho pro mne plyne jaksi nejistota, ze nikdy nevim, jak blizz s mymi daty nalozi, ale je to jen wow tak zas tak o moc nejde ne? I kdyby mi tam nekdo vlez tak co? Mozna by mi blizz nebyl schopen vsechno vratit do puvodniho stavu, tak bych mel aspon dalsi duvod brecet, nadavat na ne a proklinat je :)
Stejne to neni muj acc tak co bych se vo nej staral :p

blizzard ty informace nikomu neposkytuje ... to ty pouzivas addon kterej to dela .. blizzard te nenuti to delat


Uz jsem to psal o prispevek vyse...jiste nenuti, akorat ze pri designovani encounteru pocitaj s tim, ze se addony budou pouzivat, jináááč v poho :)
Neboli blizzard vytvořil kod, pomoci nejz si jsou tvurci addonu, ktere toleruje schopni vytahnout nektera tva osobni data.
Nikde jsem netvrdil, ze tim blizz porusil ToU

Edited by - vool on 04/10/2011 20:27:00
Go to Top of Page

arigatou
Starting Member

3 Posts

Posted - 30/03/2012 :  09:32:12  Show Profile  Visit arigatou's Homepage Send arigatou a Private Message  Reply with Quote
Pry me nahlasilo vice hracu, dokonce meto jednou vykoplo jeste pred zacatkem BG.

HP 75
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,22 seconds. on eygor Snitz Forums 2000