Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vanguard
 Vanguard General
 WoW x Vanguard
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Deesel
ex zedek

145 Posts

Posted - 04/02/2007 :  18:14:53  Show Profile  Send Deesel an ICQ Message Send Deesel a Private Message  Reply with Quote
Zdravim, zajimal by me nazor hrace co hral WoW a ted zkousi Vanguard jestli by me to doporucil a stoji za to tuhle hru koupit... Hral jsem WoW asi rok a pul a prestalo me to pak docela bavit,proto bych chtel nejake srovnani...


Dekuji :-)


WoW --- Zedek --- Mage lvl 60 --- off
VG ----- Deesel --- Druid lvl 42 --- off
WAR --- Deesel --- BW lvl 40 ----- off

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 04/02/2007 :  18:21:17  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
Ale vydrželo to celkem dlouho než se na to někdo zeptal, že? Ne, věřím, že se ptáš upřímně ... a budu doufat, že to tentokrát nevyvolá další flame.
Obecně doporučuji přečíst fora EQ1 vs WoW a EQ2 vs WoW, protože vetšinu co se tu dozvíš se dozvíš tam ... a bez čekání :)

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 04/02/2007 :  19:15:55  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zedek

Zdravim, zajimal by me nazor hrace co hral WoW a ted zkousi Vanguard jestli by me to doporucil a stoji za to tuhle hru koupit... Hral jsem WoW asi rok a pul a prestalo me to pak docela bavit,proto bych chtel nejake srovnani...


Dekuji :-)



Spíš napiš co od hry očekáváš.
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 04/02/2007 :  19:21:36  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
Nebo proč tě WoW přestal bavit.

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

RED EYE
New Member

458 Posts

Posted - 04/02/2007 :  23:21:51  Show Profile  Send RED EYE an ICQ Message Send RED EYE a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tragedy

Nebo proč tě WoW přestal bavit.


moc tezky :) nemohl raidovat solo

EQ2 (retired)
Lucya - 90 lvl Fury - Splitpaw
Jiskra - 90 Illusionist - Splitpaw <Validus>
Ezkaton - 90 Shadowknight - Splitpaw
VG:SoH (retired) - Auril - 50lvl Cleric
AoC (retired) Lucya - 80lvl Tempest of Set - Dagon
Go to Top of Page

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 04/02/2007 :  23:33:45  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote
Nejde o flame ale o to, jestli ta hra je taky schopna oslovit hráče warcrafta. Ne každýmu všechno sedne a mě třeba EQ2 oproti warcraftu vždycky připadala jako neelegantní kostrbatá hra s neodladěným enginem. Nechci říkat, jestli ty miliony hráčů warcrafta jasně rozhodli, která hra je lepší, jestli Eq2 nebo WoW - dav nemusí nutně znamenat že ta hra je lepší. Ale protože chci vanguarda koupit a hrát hned jak bude dostupný v česku, tak mě taky zajímá jestli ve srovnání s wowkem budu radši hrát vanguarda nebo radši sbírat pořád dokola epiky ve wowku.
Go to Top of Page

RED EYE
New Member

458 Posts

Posted - 04/02/2007 :  23:40:53  Show Profile  Send RED EYE an ICQ Message Send RED EYE a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnold

Ale protože chci vanguarda koupit a hrát hned jak bude dostupný v česku,


dostupny to je podle toho jak moc se snazis to mit dostupny :) kdo chtel tak hral uz od 26. ledna

EQ2 (retired)
Lucya - 90 lvl Fury - Splitpaw
Jiskra - 90 Illusionist - Splitpaw <Validus>
Ezkaton - 90 Shadowknight - Splitpaw
VG:SoH (retired) - Auril - 50lvl Cleric
AoC (retired) Lucya - 80lvl Tempest of Set - Dagon
Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 05/02/2007 :  01:53:52  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
Radím každému, kdo se mě na toto ptá, že jedinou volbou je to vyzkoušet.
Do otevřené bety měl přístup prakticky každý kdo měl zájem, nevím o nikom, kdo by se tam nedostal. Ta skončila, teď už zbývá jen nákup, nebo se spojit s někým kdo hraje a podívat se na to u něj.
Hlasy těch, kdo VG hrají jsou už většinou neobjektivní ... hra nás prostě buď vzala za srdce :) nebo ne a pak ji odsuzujeme. Není tedy jiná volba než se na to podívat vlastníma očima.
Sejmuté screeny a videa sice naznačí, ale nic neřeknou ... jejich kvalita je oproti realite dost hrozná.
Co se týče hratelnosti, doufal jsem, že po vynikající EQ1 bude ještě lepší EQ2. Byla chyba v to doufat, EQ2 mě strašně zklamala. VG má v sobě potenciál jako měla EQ1. Není stejná, nedá se srovnávat, jen má stejné kouzlo.
--- jen soukromý názor ---

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 05/02/2007 :  06:52:52  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnold

Nejde o flame ale o to, jestli ta hra je taky schopna oslovit hráče warcrafta. Ne každýmu všechno sedne a mě třeba EQ2 oproti warcraftu vždycky připadala jako neelegantní kostrbatá hra s neodladěným enginem. Nechci říkat, jestli ty miliony hráčů warcrafta jasně rozhodli, která hra je lepší, jestli Eq2 nebo WoW - dav nemusí nutně znamenat že ta hra je lepší. Ale protože chci vanguarda koupit a hrát hned jak bude dostupný v česku, tak mě taky zajímá jestli ve srovnání s wowkem budu radši hrát vanguarda nebo radši sbírat pořád dokola epiky ve wowku.



No co se týče toho engine, tak místama jsem to měl horší než v EQII (pomalejší). Místama je ale Vanguard nádherný (takový pohled do dálky má snad jenom Oblivion, včetně efektu kdy dálku jako kdyby rozmaže, což je možné vidět zase v Gothic III). Teď je otázka jak moc ještě ten engine poladí a vůbec chyby celkově, já se k WOW stejně pravidelně každý den vracím, protože je to prakticky MMORPG bez chybiček a protože nic jiného se hrát dnes ani nedá. Popátrej po někom kdo má trial klíč a prubni si to a uvidíš no. A kostrbaté to je, nepodporuje to antialiasing zatím
Asi ti bude připadat hodně podivné, když budeš s partou lidí čekat na to abys mohl zabít bosse a do toho místa se nedostaneš, protože přes teleport ti tam někdo už vlezl a může si tam být jak dlouho chce a jenom jak se logneš do hry tak vidíš /shout ať z toho vrchu už vypadnou, že tam čekají půl hodiny.

Edited by - spajdr on 05/02/2007 06:55:36
Go to Top of Page

Bajaja
New Member

168 Posts

Posted - 05/02/2007 :  09:15:18  Show Profile Send Bajaja a Private Message  Reply with Quote
A co třeba takovej chlapík, co si sedne k počítači na 2 hodinky denně a nemůže hrát s grupou, protože odbíhá ohřívat umělou výživu nebo chovat mimino ? U WOWu tohle celkem jde, tak co u VG ?
Tohle je prosím vážná otázka, tak jen seriózní odpovědi, pokud se na to tedy odpovědět vůbec dá.

MMCH, ono překonat promakanost (spíš by se hodilo napsat vychytralost) WOWu bude pro všechny konkurenty dost těžké.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 05/02/2007 :  09:19:38  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bajaja

A co třeba takovej chlapík, co si sedne k počítači na 2 hodinky denně a nemůže hrát s grupou, protože odbíhá ohřívat umělou výživu nebo chovat mimino ? U WOWu tohle celkem jde, tak co u VG ?
Tohle je prosím vážná otázka, tak jen seriózní odpovědi, pokud se na to tedy odpovědět vůbec dá.

MMCH, ono překonat promakanost (spíš by se hodilo napsat vychytralost) WOWu bude pro všechny konkurenty dost těžké.



Ono později tam jsou questy co jsou hlavně pro grupu, aspoň co jsem četl, takže na single hraní to moc není, pokud se pletu, tak mě někdo opravte. Já prostě nechápu proč nedělají engine jako má WOW, můžou změnit textury, upravit animaci, přidat více polygonů, ale tak aby se to furt hýbalo a né že je RAID a šup si stáhnout detaily aby se mi to hýbalo.
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 05/02/2007 :  09:26:00  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bajaja

A co třeba takovej chlapík, co si sedne k počítači na 2 hodinky denně a nemůže hrát s grupou, protože odbíhá ohřívat umělou výživu nebo chovat mimino ? U WOWu tohle celkem jde, tak co u VG ?
Tohle je prosím vážná otázka, tak jen seriózní odpovědi, pokud se na to tedy odpovědět vůbec dá.

MMCH, ono překonat promakanost (spíš by se hodilo napsat vychytralost) WOWu bude pro všechny konkurenty dost těžké.



Rekl bych ze neni, pokud to casem neupravi vic pro masy.
Ted je to primarne orientovany na grupu (ano, grindit expa se da rychleji solo zabijenim slabych mobu furt dokola, ale to asi neni ta spravna zabava).
Jinak taky odejit na par minut od kompu si muzes odskocit jen v par zonach (mestech), na vetsine mist muze prijit agro odkudkoliv, a afk to nezabije nic.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2784 Posts

Posted - 05/02/2007 :  10:42:45  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
Pro me osobne bylo wow moc jednoduche, mam rad slozitejsi hry (daoc/vg).
Takze pokud mas rad vic mackatek, taktik atp tak vg.

Jinak s tim hranim 2hodiny denne, ja bych se toho vubec nebal a sel bych do toho. Solovat se da vsude. A btw nez budes 30+, tak ten tvuj "capart" uz bude chodit do skolky (tim myslim rychlost xpovani nad 20 pri moznosti hrat 2hod denne )

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 05/02/2007 :  10:43:31  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bajaja

A co třeba takovej chlapík, co si sedne k počítači na 2 hodinky denně a nemůže hrát s grupou, protože odbíhá ohřívat umělou výživu nebo chovat mimino ? U WOWu tohle celkem jde, tak co u VG ?
Tohle je prosím vážná otázka, tak jen seriózní odpovědi, pokud se na to tedy odpovědět vůbec dá.

MMCH, ono překonat promakanost (spíš by se hodilo napsat vychytralost) WOWu bude pro všechny konkurenty dost těžké.


Myslím, že se to zatím dá bez problémů. Vzdy najdeš lidi co hrají podobným způsobem. Taky musím odbíhat nebo ukončovat skoro okamžitě. Někdy hraju hodinu, někdy celý večer. Mám okruh spoluhráčů, kteří to vědí a tolerují. Časem mě sice levlem utečou, ale zase se najdou další kolem mého levlu. Nikdy jsem neměl nouzi o spoluhráče. Nepostupuji prostě jen tak rychle. Navíc se hodně věnuji craftu a diplomacii.

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 05/02/2007 :  11:14:16  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RED EYE

quote:
Originally posted by Arnold

Ale protože chci vanguarda koupit a hrát hned jak bude dostupný v česku,


dostupny to je podle toho jak moc se snazis to mit dostupny :) kdo chtel tak hral uz od 26. ledna



No vím že to jde koupit v zahraničí (což nemám vyzkoušený) a nebo downloadem (opravdu hodně velký množství dat) tak čekám na prodej v Čechách. Kdyby termín dovozu do Čech byl duben tak hledám jinou cestu, ale 7.2. by to tu mělo být což je přijatelný.
Go to Top of Page

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 05/02/2007 :  11:19:36  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote
S tím odbíháním ve wowku taky byly problémy - v raidu mít 3x 15 min afk tak lidi nadávají taky slušně ... něco jinýho je v partě 5-ti kámošů, co to pochopí a v klidu počkají. Záleží s kým a co hraješ

Hledám náhradu za warcrafta, protože za 2 roky už ho mám opravdu ohranýho .... prožil jsem tam strašnou spoustu perfektních zážitků, ale i po datadisku už na něj nějak nemám chuť .... chce to něco novýho neokoukanýho, Vanguard to jistí?
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 05/02/2007 :  11:28:51  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnold

S tím odbíháním ve wowku taky byly problémy - v raidu mít 3x 15 min afk tak lidi nadávají taky slušně ... něco jinýho je v partě 5-ti kámošů, co to pochopí a v klidu počkají. Záleží s kým a co hraješ

Hledám náhradu za warcrafta, protože za 2 roky už ho mám opravdu ohranýho .... prožil jsem tam strašnou spoustu perfektních zážitků, ale i po datadisku už na něj nějak nemám chuť .... chce to něco novýho neokoukanýho, Vanguard to jistí?



Nejistí, neblázni, kde žiješ čéče ale nic jiného není momentálně, takže hurá do Vanguard.
Go to Top of Page

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 05/02/2007 :  12:19:05  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote
Ještě jede Lotro, ale to je fakt kombinace guild wars a wowka. Příjemně se to hraje ale na full úvazek nevím, nevím

Edited by - Arnold on 05/02/2007 12:20:10
Go to Top of Page

pck_xq
Starting Member

8 Posts

Posted - 05/02/2007 :  13:03:16  Show Profile  Send pck_xq an ICQ Message Send pck_xq a Private Message  Reply with Quote
V prvom rade je to drsny lagfest.

Ale hra je to pekna, ked funguje.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3722 Posts

Posted - 05/02/2007 :  13:18:41  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by pck_xq

V prvom rade je to drsny lagfest.

Ale hra je to pekna, ked funguje.



nemel jsem za celou dobu co hraju snad zadny lag a hraju od 27. obcas padly servery a hra ma na muj vkus velmi mnoho bugu, od kosmetickych po zavazne, ale nelaguje

lastfm

Edited by - Rashaverak on 05/02/2007 13:19:01
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 05/02/2007 :  14:17:18  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

nemel jsem za celou dobu co hraju snad zadny lag a hraju od 27. obcas padly servery a hra ma na muj vkus velmi mnoho bugu, od kosmetickych po zavazne, ale nelaguje


nevím jak nyní,ale ze startu byl EU server totálně nehratelnej,zlatej Tharridon

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 05/02/2007 :  14:18:25  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
asi myslel low fps.. coz docela nasere.. vcera sme byli v Riftseekru full parta vs 5 mobu a proste at to hraju na highest quality nebo performance rozdil fps celkem minimalni coz mne docela sere :(


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 05/02/2007 :  14:23:05  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
To je fakt, že na lagy si moc nepamatuju :)
Go to Top of Page

Deesel
ex zedek

145 Posts

Posted - 05/02/2007 :  15:06:11  Show Profile  Send Deesel an ICQ Message Send Deesel a Private Message  Reply with Quote
taky se me ve wowku nechtelo moc do datadisku chtel jsem rozjet neco noveho. Zkusil jsem jeste lineage2 na free servru ale nevim nevim moc se me to nepozdava,takove nudne me to prijde alespon ze zacatku teda a zda se me ze oproti wow jsou tam vlastnosti predmetu a obleceni malo promakane... Jak je to s timhle ve Vanguardu?


WoW --- Zedek --- Mage lvl 60 --- off
VG ----- Deesel --- Druid lvl 42 --- off
WAR --- Deesel --- BW lvl 40 ----- off
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 05/02/2007 :  15:13:24  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
Uvidime jak se hraci wowka srovnaj s novym stylem hrani.Pokud jsi neskousel wow po vydani datadisku tak vrele doporucuju.Styl hrani je hodne odlisny od toho co bylo do TBC.obtiznost se taky celkem zvysila ,jen doufam ze blizzard obtiznost nesnizi,protoze dat nektere 70kove non-heroic(v heroic modu je to s nynejsim equipem navic nerealne) instance je nekdy problem i pro dobrou grupu na ventku.Pugy s toho maji wipefest

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 05/02/2007 :  15:16:40  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zedek
Jak je to s timhle ve Vanguardu?



Itemy a jejich staty jsou vlastne stejne jako ve wow (nemaji, ale treba sockety, ale to nemelo wow ani pri svem startu).

Rozdil je, ze zatim 100 procent dropu neni bop a boe. Pre pred minulym patchem nebyli boe ani questovni itemy.

Doufam, ze to Sigil neprezene a zustane to tak i dal. Tedy, ze skriptobijci budou moci prodavat raid itemy hracum co raidovat nechteji.

Edited by - VT on 05/02/2007 15:17:31
Go to Top of Page

Deesel
ex zedek

145 Posts

Posted - 05/02/2007 :  15:25:16  Show Profile  Send Deesel an ICQ Message Send Deesel a Private Message  Reply with Quote
a treba nejake srovnani s Lineage2? vim ze vetsina lidi prirovnava Vanguard k EQ1 a EQ2 ale ten ja nehral...


WoW --- Zedek --- Mage lvl 60 --- off
VG ----- Deesel --- Druid lvl 42 --- off
WAR --- Deesel --- BW lvl 40 ----- off
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3722 Posts

Posted - 05/02/2007 :  15:32:51  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:

Tedy, ze skriptobijci budou moci prodavat raid itemy hracum co raidovat nechteji.



sorry ale tyhle tvoje neustavajici narazky uz jsou velmi trapne

lastfm
Go to Top of Page

Sanix
Junior Member

sonic

899 Posts

Posted - 05/02/2007 :  15:35:37  Show Profile  Visit Sanix's Homepage  Send Sanix an ICQ Message Send Sanix a Private Message  Reply with Quote
jako TBC je dle me super... ve srovnani s klasickym WOW... fakt me bavi... novy zony sou fakt originalni...

Jinak VG me laka oproti wow:
1. kvuli craftu, domeckum, ekonomice, diplomacii...
2. FFA PVP s postihem... (asi si budu muset sice poridit naky prasky na snizovani adrenalinu, ale v tomhle sem trosku sado)
3. moznost menit staty pri rustu postavy a doufam i jinak ovlivnovat smer classy (wow talenty mi prijdou nedostacujici)
4. graficky engine (rozumej kvalita grafiky), realna grafika, detaily, stiny, efekty.
5. uceni se abilit primo od priser v dungu a podobne (top abilita = vydrit si ji v nakym harcore dungu ?)

Oproti wow se bojim:
1. opakovana grafika (stromy, lesy, louky, skala, hrad, vesnice). Tedy cena za realnost v sobe nese omezeni ve fantazii (wow ma klasicky louky+lesy a navic zony od praveku Ungoro, pres brouky AQ, Draky BWL, Ohen MC, Snih WS, Pouste, Nemrtvy, Demoni.. az po opravdu sileny svety Outlandu... napr. svet lysohlavek)
2. bugy, nevyvazenost


je jen otazka jak se jim to povede no.... ;]]] jestli to bude vecne zabugovany jak SWG... tak potes koste...

WoW: Axgri

Edited by - Sanix on 06/02/2007 14:25:33
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 05/02/2007 :  15:42:19  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

quote:

Tedy, ze skriptobijci budou moci prodavat raid itemy hracum co raidovat nechteji.



sorry ale tyhle tvoje neustavajici narazky uz jsou velmi trapne



Na co (koho) to byla narazka ? Je to proste holy fakt, ktery si cast lidi preje. Co je na tom spatneho ?

Trosku mi tu pripadne ze tu nekteri jedinci berou veci moc osobne.

Black
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 05/02/2007 :  15:42:20  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

quote:

Tedy, ze skriptobijci budou moci prodavat raid itemy hracum co raidovat nechteji.



sorry ale tyhle tvoje neustavajici narazky uz jsou velmi trapne




Neomlouvej se, ale vysvetluj.

Co ti prijde trapne na me teorii nepouzivani no trade itemu v raid zonach? Funguje to takto v mnoha hrach a ja doufam, ze svoje penize z pvp budu moci investovat do nakupu itemu od raid hracu a nebudu tedy muset mlatit stale dokola skripty.


Edited by - VT on 05/02/2007 15:42:59
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 05/02/2007 :  15:45:14  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sanix

....jestli to bude vecne zabugovany jak SWG... tak potes koste...


nemaluj čerta na zeď,trošku optimismu

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

Cotouch
New Member

418 Posts

Posted - 05/02/2007 :  15:49:33  Show Profile  Send Cotouch an ICQ Message Send Cotouch a Private Message  Reply with Quote
já bych všem zakázal mluvit o stupidních skriptech do tý doby než porazíte deep blue v šachách OK?

skript je skript, ale když je chytrej tak proti němu nebude mít hráč nikdy šanci protože bude vždy pomalejší;
navíc skript se neprogramuje sám, ale programujou ho lidi;

já např. EQ2 PvP považuju za jedno z nejlepších, ale stejně každej za chvíli najde taktiku která je nejvýhodnější, reps. různý větvení reakcí podle protireakcí;
vymyslet obranu proti skriptu může bejt DALEKO složitější než proti reálnýmu člověku, protože mob může bejt overpowered ;)
to, že si většina lidí na webu přečte jen návod je už věc druhá

offline
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 05/02/2007 :  16:01:05  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cotouch

já bych všem zakázal mluvit o stupidních skriptech do tý doby než porazíte deep blue v šachách OK?



Zvlastni jakym zpusobem tady lide ctou posty :)

Pripomina mi to trochu tichou postu. Popisuji itemy ve vanguardu, nekdo si vsimne slova skript a zacne knourat (Rashaverak), nekdo dalsi (Cotouch) si pred "skript" prida slovo "stupidni" a uz to jede.



Edited by - VT on 05/02/2007 16:02:16
Go to Top of Page

Yennefer
mad kobold

1603 Posts

Posted - 05/02/2007 :  16:08:57  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

Zvlastni jakym zpusobem tady lide ctou posty :)
Pripomina mi to trochu tichou postu. Popisuji itemy ve vanguardu, nekdo si vsimne slova skript a zacne knourat (Rashaverak), nekdo dalsi (Cotouch) si pred "skript" prida slovo "stupidni" a uz to jede.



jaja, klasika ;) no a navrch jeste zapomeli na to ze jsi vlastne nejvetsi flamer vsechno jsi zacal a za vsechno muzes ty a ze se povisujes (tim ze "naznacujes" ze ti co radi pve jsou mene nez ti co hraji pvp), takze jsi vlastne nejvetsi srac a neclovek (stvoreni sedici 24/7 u kompa)


UO - Yennefer, Jasra (DP)
DAoC - Yenn, Yiyiy, Corwin, https://www.daocutils.com/chimp/corwin
Go to Top of Page

Cotouch
New Member

418 Posts

Posted - 05/02/2007 :  16:14:07  Show Profile  Send Cotouch an ICQ Message Send Cotouch a Private Message  Reply with Quote
hehe, moc to prožíváte
nepovažuju se za žádnýho "zastánce PvM", spíš naopak, jen mi přišlo zbytečný provokovat pejorativníma výrazama jako "skriptobijec"
ale nic... na forumfighting už jsem moc starej a asi mě to ani už neuspokojuje, takže piece... pohoda

offline
Go to Top of Page

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 05/02/2007 :  16:15:14  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

quote:
Originally posted by Cotouch

já bych všem zakázal mluvit o stupidních skriptech do tý doby než porazíte deep blue v šachách OK?



Zvlastni jakym zpusobem tady lide ctou posty :)

Pripomina mi to trochu tichou postu. Popisuji itemy ve vanguardu, nekdo si vsimne slova skript a zacne knourat (Rashaverak), nekdo dalsi (Cotouch) si pred "skript" prida slovo "stupidni" a uz to jede.






Hehe, on se těžko pozná tón postu a člověk nikdy neví, kdo mu zas začne nadávat že jsem ichtyl protože nehraju na PvP servru

Musím přiznat, že jsem minimálně půl roku natvrdo raidoval s guildou ... 4-5 x týdně cca 5 hodin nácviku end game instancí a wipů kvůli tomu nejlepšímu equipu. A musím říct, že po většinu času mě to pekelně bavilo pilovat taktiky, aby se nascriptovaný boss složil. Ono totiž ani tak nejde o složení samotnýho bosse jako naučení se toho, co mají (nebo spíš nemají ) lidi v který okamžik dělat a jak to mají dělat nebo nedělat. A chování 40 lidí nenascriptuješ jen tak lehce Stejně tak se snažíš najít script na každý souboj v PvP pro jednotlivý situace .... popisy jednotlivých taktiky classů v souboji s jinýma classama.

Hehe, ale to sme odbočili .... jak píše Sanix, podobné očekávám od Vangurda i já.

Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3722 Posts

Posted - 05/02/2007 :  16:26:51  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:

Co ti prijde trapne na me teorii nepouzivani no trade itemu v raid zonach? Funguje to takto v mnoha hrach a ja doufam, ze svoje penize z pvp budu moci investovat do nakupu itemu od raid hracu a nebudu tedy muset mlatit stale dokola skripty.



o to nejde, konkrektne se mi jednalo o oznaceni skriptobijec, je to oznaceni pejorativni a zjevne provokujici a davajici najevo ze se citis nadrazeny, uplne zbytecne, myslim ze bezne pouzivany vyraz je pve hrac

lastfm
Go to Top of Page

Bajaja
New Member

168 Posts

Posted - 05/02/2007 :  16:33:19  Show Profile Send Bajaja a Private Message  Reply with Quote
....a takový to byl skvělý topic...
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 05/02/2007 :  16:42:28  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

quote:

Co ti prijde trapne na me teorii nepouzivani no trade itemu v raid zonach? Funguje to takto v mnoha hrach a ja doufam, ze svoje penize z pvp budu moci investovat do nakupu itemu od raid hracu a nebudu tedy muset mlatit stale dokola skripty.



o to nejde, konkrektne se mi jednalo o oznaceni skriptobijec, je to oznaceni pejorativni a zjevne provokujici a davajici najevo ze se citis nadrazeny, uplne zbytecne, myslim ze bezne pouzivany vyraz je pve hrac



Ja mlatim skripty stejne jako vy na pve serveru, pravdepodobne i vice. Jsem tedy taky skriptobijec.

Je tvuj problem, ze skriptobijec/medvedobijec/placacka v tobe vyvolava nejake pocity menecenosti. Tyto slova proste pouzivam, bude nutne to nejak akceptovat.
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 05/02/2007 :  16:56:00  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak
a davajici najevo ze se citis nadrazeny


Kde presne tenhle pocit vznika ? Pokud to tak citis tak proc jsi utekl od "nadrazenych" k tem "druhym", mohl ses tak take citit.

Black
Go to Top of Page

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 05/02/2007 :  16:59:10  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote
Chci se zeptat:

pokud jste už zabíjeli nějakého "těžšího" bosse (nejen moby), jak jsou ve Vanguardu bossové dělaný? Boss je mob, který má jen 100x víc hp a dává 10x větší rány a jeho skolení je o tom udržet tanka a grupu naživu a slušnou dps ho sundat? Mají bossové různý schopnosti, resistance, příp. fígly který je se potřeba naučit k tomu, aby se mohl boss skolit?
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 05/02/2007 :  17:01:42  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
ze se tim zatezujete holt VT nedokazal porazit nejakej script a byl za to natolik zesmesnen ze nadale si troufa jen na ty velmi jednoduche scripty ktere vedou k vylevelovani a nasledne se venuje pvp kde si vymluvu proc byl zownovan mnohem lepe najde, nez ze nedokazal se naucit ani taktiku na jeden pomerne jednoduchy script

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3722 Posts

Posted - 05/02/2007 :  17:01:56  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
a je to tady misto abyste toho nechaly tak zacinate flame, chtel jsi vyvolat flame, povedlo se ti to, gratz, muzes pokracovat ale beze me.

odesel jsem proto ze me to nebavilo za okolnosti pri kterych jsem hral

lastfm
Go to Top of Page

stoupa101
New Member

253 Posts

Posted - 05/02/2007 :  17:07:14  Show Profile Send stoupa101 a Private Message  Reply with Quote
Nechtelo se mi sem moc psat, ale budiz.

Moje poznatky z Vang co se tyce souboju. Neni to ani tak (zatim) ve slozitych scriptech, jako spise v pozornosti cele grupy a addech. Dulezite je byt dostatecne sehrani a umet si poradit s presilou addu ( fear, mezz, root, koordinovany utok na jeden cil) nez jen umet umele zabijet podle jednoho postupu nameda.

RIFT: Stoupa * Ceska Legie * Steampike PvE EU * Weaponsmith * Male Dwarf Guardian
Go to Top of Page

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 05/02/2007 :  17:10:34  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote
Můžeme se prosím vrátit k tomu co Vanguard nabízí?
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 05/02/2007 :  17:15:03  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cotouch

já bych všem zakázal mluvit o stupidních skriptech do tý doby než porazíte deep blue v šachách OK?


DÍKY

Ve chvíli kdy někdo porazí Deep Blue v šachách, porazí ho uplně každý když věrně zopakuje tahy toho kdo ho porazil i kdyby měl IQ 70. A o tom to je ... i ten nejlepší script se není shopen se poučit ze svých chyb k takovéto AI je ještě hodně dlouhá cesta. Do té doby je to doopravdy pouhé mlácení scriptů.
Nehledě na to, že i kdyby nakrásně každý dejme tomu třetí Boss ve hře měl mít script aspoň kousku promakaný jako Deep B. pak hra bude potřebovat na vývoj né roky ale generace.

edit1: no we WOW se některé scripty bossů třeba velmi povedli - doufám, že se podobných dočkáme i v Vanguardu - byl bych tomu velmi rád - protože jsem většinu herního času taky scriptobijec a mlátička pixelů. Nepovažuji se za pouze výlučně PvP hráče ... mám rád oboje a nejlépe dohromady.


Noe


Edited by - Noe on 05/02/2007 17:31:49
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 05/02/2007 :  17:26:47  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by Cotouch

já bych všem zakázal mluvit o stupidních skriptech do tý doby než porazíte deep blue v šachách OK?


DÍKY

Ve chvíli kdy někdo porazí Deep Blue v šachách, porazí ho uplně každý když věrně zopakuje tahy toho kdo ho porazil i kdyby měl IQ 70. A o tom to je ... i ten nejlepší script se není shopen se poučit ze svých chyb k takovéto AI je ještě hodně dlouhá cesta. Do té doby je to doopravdy pouhé mlácení scriptů.
Nehledě na to, že i kdyby nakrásně každý dejme tomu třetí Boss ve hře měl mít script aspoň kousku promakaný jako Deep B. pak hra bude potřebovat na vývoj né roky ale generace.



ono nastesti 99 procent hracu je mnohonasobne tupejsich nez ten script prumernyho moba no a ten zbytek to je script kterej je novej a tak se jeste nevi jak na nej :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 05/02/2007 :  17:47:45  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel
Tyto slova proste pouzivam, bude nutne to nejak akceptovat.


Jeste tu je moznost, ze kazdej thread ve kterym budes pouzivat bezmozky, skriptobijce a dalsi skonci ve flame, kterej pak promazes, a aby si si usetril praci, tak budes pouzivat jiny slovnik.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Firian
Average Member

1047 Posts

Posted - 05/02/2007 :  20:05:32  Show Profile Send Firian a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem navštívil tenhle thread v dychtivém očekávání, že se už rozrostl v pořádný flame... a musím říct, že zatím slabší


WoW EU *Drak'Thul* Firun (Druid), *Darkspear* Firun (Shaman), *Thunderhorn* Milagros (Gnome Mage)
Anarchy Online *RK1* Firian (200 Fixer), Firian2 (216/10 Bureaucrat), Firian3 (60 Doctor), Firian4 (215/13 Shade), Milagros (217/15 Engineer), Firun (217/18 Enforcer) | *RK2* Milagros (120 Adv)
Go to Top of Page

Sanix
Junior Member

sonic

899 Posts

Posted - 05/02/2007 :  21:07:04  Show Profile  Visit Sanix's Homepage  Send Sanix an ICQ Message Send Sanix a Private Message  Reply with Quote
asi sem mlady nezkuseny maslo... ale... muzu se zeptat kdo ze vlastne je ten "Deep Blue" ?

WoW: Axgri
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,7 seconds. on eygor Snitz Forums 2000