Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vanguard
 Vanguard General
 VSOH flame
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 22/02/2007 :  14:28:35  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnold


No možná tě to překvapí, ale jsou i lidi, kteří si nechtějí hrát na Ali Babi potažmo na vrahy a zloděje, ale chtějí férově změřit svoje síly s protivníky. Tomu se dá říkat sport.

Zjevně ty si rád hraješ na vrahy a zloděje. Tvoje věc .... odstěhuj se do romského gheta, budeš tam jak v ráji



v tom případě si asi ve špatnám fóru, možná v domnění, že Vanguard nebo World of Warcraft je sport

no nepotěším tě, v obouch případech jde o tzv. hry na hrdiny a já si v nich na ty negativní hrdiny opravdu rád hraju

Edited by - Isac on 22/02/2007 14:28:56
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 22/02/2007 :  14:32:30  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnold
No možná tě to překvapí, ale jsou i lidi, kteří si nechtějí hrát na Ali Babi potažmo na vrahy a zloděje, ale chtějí férově změřit svoje síly s protivníky. Tomu se dá říkat sport.



Možná to překvapí i tebe, ale existujou i tzv. PvE servery (u WoW i u VG), kde si na Alibabi hrát nemusíš.

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

stoupa101
New Member

253 Posts

Posted - 22/02/2007 :  14:33:48  Show Profile Send stoupa101 a Private Message  Reply with Quote
Ja bych si taky rad hral na PvP na hrdiny a padouchy kdyby to nebylo spise rozdelene na 24/7(at bohate, na podpore ci tak nejak) a zbytek(skola, prace, rodina). A v tom je ta nejvetsi potiz rozdilu mezi PvP a PvE. Na PvE se tyto "socialni" rozdily snaze smazou a neprekazi si.

RIFT: Stoupa * Ceska Legie * Steampike PvE EU * Weaponsmith * Male Dwarf Guardian
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 22/02/2007 :  14:34:02  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
V te souvislosti se nabizi otazka - existuje rp hrani i na pve serverech?

Je zde vubec mozne hrat evil char? Assasina, thiefa?

Neprojevi se 'dobry' char daleko lepe prave na pvp serveru (je jednoduche nikoho nezabijet, kdyz to vlastne system ani nedovoli)?

Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 22/02/2007 :  14:36:50  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stoupa101

Ja bych si taky rad hral na PvP na hrdiny a padouchy kdyby to nebylo spise rozdelene na 24/7(at bohate, na podpore ci tak nejak) a zbytek(skola, prace, rodina). A v tom je ta nejvetsi potiz rozdilu mezi PvP a PvE. Na PvE se tyto "socialni" rozdily snaze smazou a neprekazi si.


To je zase slint

Black
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 22/02/2007 :  14:50:42  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stoupa101

quote:

To je zase slint


Ze by to napsal PvPckar?


Zamysli se nad tim cos napsal je to absolutni blud ale pokud mu veris tak pak plati ale ve vsech oblastech zivota vcetne sportu.

Black
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 22/02/2007 :  15:02:42  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Tohle je zase topic. Na Atronacha jsem si uz zvykl, ale koukam, ze se objevili dalsi esa. To je stejny jak kdyz jsem poukazoval na zahranicnim foru o Warhammeru, ze prispevovatele nerozlisuji terminy jako griefing, ganking, PK hrac, PvP hrac atd. Tohle nema smysl vysvetlovat. Perlicka na zaver je, ze jsem dostal 4 body za udajnou urazku prispevatelu.

Stejne jak tyto diskuze mezi PvE a PvP playery. To je jenom posthunt.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Tibor
<Mor do Kuli>

1443 Posts

Posted - 22/02/2007 :  15:18:27  Show Profile  Visit Tibor's Homepage  Send Tibor an ICQ Message Send Tibor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

Je zde vubec mozne hrat evil char? Assasina, thiefa?
S tím thiefem to asi nebude moc slavné ani ve VG ne?
Vysloveně evil char se dal kdysi hrát v UO a pak snad v SB...
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 22/02/2007 :  16:34:57  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Je mozne nastavit pravidlo "Increase Post Count: No" pouze na (tento) thread?

Zacinaji se sem stahovat nuts z okolnich for a nerad bych delal z Vanguard general fora krmitko pro zver.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 22/02/2007 :  18:21:50  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Je zrejme, ze doslo k nepochopeni vyznamu threadu VSOH flame. Je to sice flamovaci topic, ale stale se tyka mmorpg Vanguard, Saga of Heroes.

Pro nesmysly typu +1 postu (Sleglik: +1), rasistickych narazek (Arnold: romske gheto), zadosti o sexualni praktiky (Bitch: to me poser Sleglo) pouzivejte jine komunikacni kanaly, ci jina fora.
Go to Top of Page

Genagen
Junior Member

589 Posts

Posted - 22/02/2007 :  18:48:44  Show Profile  Visit Genagen's Homepage  Send Genagen an ICQ Message Send Genagen a Private Message  Reply with Quote
To, že "PvEčkaři" musí reagovat pinďourama
1) Nejsem bytostne vyhraneny - abych do nektere skatulky zapadl :-)
2) Bylo to naopak. To zastupne pomerovani genitalii sem zavedl VT - ja jenom prispechal nabidkou, jestli kdyz uzname a podepiseme cestne prohlaseni, ze na VT v tomto ohledu nemame a nidky mit nebudeme, jestli by sve sebevedomi nemohl saturovat prohlizenim si tohoto textu misto postovani do fora

Genagen [EQ2]: Kerra, ShadowKnight
Shadow Wind Guild Leader and RaidWiki admin
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 22/02/2007 :  19:02:09  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
promazal jsem to, pokud se to nesrovná do normálnější diskuze tenhle topic zamknu na dobu než dojde k všeobecnému zklidnění


Noe


Edited by - Noe on 22/02/2007 19:02:31
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 22/02/2007 :  20:15:07  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

promazal jsem to, pokud se to nesrovná do normálnější diskuze tenhle topic zamknu na dobu než dojde k všeobecnému zklidnění


Tohle je asi spise otazka na majitele fora. Popravde nevim kdo to vlastne je. Asi Tibor nebo Khostri.Ale jak uz jsem psal v jednom smazanem topicum. Jsem tu uz par let a tusim, ze tu bylo zvykem nemazat posty. A pokud se opravdu topic zvrhnul v neco co nemel tak se locknul.Viz treba DP sekce.Tam se to flamovalo az beda.
Ale jak koukam tak nasi novi samozvani moderatori si to tu promazavaj jak se jim zlibi.Ted nemyslim jen Noa ci VT, v LOTRo sekci je uz take zavedena,tim novym, takova aktivnejsi moderovana diskuse.
Neni tohle forum od toho, aby se tu diskutovalo a ne jen pritakavalo tomu kdo si zrovna vykricel moderatorsky prava?
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 22/02/2007 :  21:24:48  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milan
A pokud se opravdu topic zvrhnul v neco co nemel tak se locknul.Viz treba DP sekce.Tam se to flamovalo az beda.
Ale jak koukam tak nasi novi samozvani moderatori si to tu promazavaj jak se jim zlibi.



Smazal jsem asi 20 postů a to jen posty které nereagovali na jiný post ale byli to jen ojedinělé výkřiky bez jakékoli užitné hodnoty pro čtenáře.
Pokud si pročteš diskuzi zjistíž, že zbylo mnoho příspěvků které pouze nekopírují názor moderátorů ale jsou flame, nicméně mají souvislost na jiné posty.

Pokud bych měl zamykat všechny topicy co se zvrhnou můžu pomalu zamknout celý forum. A nevidím důvod proč zamykat topic který má našlápnuto k nějaké užitné hodnotě jen proto že je plný nesmyslů bez souvislosti - v tomto případě je žádoucí topic promazat a snažit se udržet diskuzi k tématu.

Moderátor jsem asi 5 tým rokem a VT určitě ještě mnohem déle. Promazávat balast jsem byl zvyklý vždy už od dob Morie a budu to dělat i nadále.


Noe

Go to Top of Page

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 22/02/2007 :  22:09:30  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

V tom případě si Arnolde nepochopil význam slova RPG a navíc to vypadá, že si se v mládí moc upnul na Rychlé šípy.



No Rychlé šípy jsem sice v mládí ani nikdy jindy nečetl,ale četl jsem Foglarovky, tak možná jsem se moc upnul na Vonty. A ty si se upnul na Ali Babu?

Noe: pořád jsi mi neodpověděl na mojí otázku, jaké že to je PvP ve Vanguardu. Opravdu by mě to zajímalo, z tvého postu jsem vytušil že je to něco opravdu velkého.
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 23/02/2007 :  00:42:55  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnold


No Rychlé šípy jsem sice v mládí ani nikdy jindy nečetl,ale četl jsem Foglarovky, tak možná jsem se moc upnul na Vonty. A ty si se upnul na Ali Babu?



pouze jsem chtěl naznačit, že žiješ v domění, že PvP je jiný výraz pro 'čestný souboj' a online hra je jen jiná forma 'skautingu'

navíc si ještě našel spojitost mezi chováním ve hře a reálným světem, gratuluji, bylo by velice zajímavý, kdyby si přijel na příští sraz hráčů online her a identifikoval tam ty 'blbce a ubožáky'

jo a na Ali Babu jsem se neupnul, jen jsem chtěl říct, že i griefer má právo na život :)
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 23/02/2007 :  00:50:39  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by Milan
A pokud se opravdu topic zvrhnul v neco co nemel tak se locknul.Viz treba DP sekce.Tam se to flamovalo az beda.
Ale jak koukam tak nasi novi samozvani moderatori si to tu promazavaj jak se jim zlibi.



Smazal jsem asi 20 postů a to jen posty které nereagovali na jiný post ale byli to jen ojedinělé výkřiky bez jakékoli užitné hodnoty pro čtenáře.
Pokud si pročteš diskuzi zjistíž, že zbylo mnoho příspěvků které pouze nekopírují názor moderátorů ale jsou flame, nicméně mají souvislost na jiné posty.

Pokud bych měl zamykat všechny topicy co se zvrhnou můžu pomalu zamknout celý forum. A nevidím důvod proč zamykat topic který má našlápnuto k nějaké užitné hodnotě jen proto že je plný nesmyslů bez souvislosti - v tomto případě je žádoucí topic promazat a snažit se udržet diskuzi k tématu.

Moderátor jsem asi 5 tým rokem a VT určitě ještě mnohem déle. Promazávat balast jsem byl zvyklý vždy už od dob Morie a budu to dělat i nadále.



No představuješ podobnou školu, kvůli které vznikl tenhle topic.
Po tomto postu:
quote:
Originally posted by Van Tassel

Je zrejme, ze doslo k nepochopeni vyznamu threadu VSOH flame. Je to sice flamovaci topic, ale stale se tyka mmorpg Vanguard, Saga of Heroes.

Pro nesmysly typu +1 postu (Sleglik: +1), rasistickych narazek (Arnold: romske gheto), zadosti o sexualni praktiky (Bitch: to me poser Sleglo) pouzivejte jine komunikacni kanaly, ci jina fora.



jsem čekal lock. Dočkal jsem se pouze smazaní, ale efekt stejný.
Nauč se promazávat buď všechen balast, nebo žádný.
Asi si se za těch pět let naučil promazávat balast, co ti nesednul.
Asi quotovaný post má pro některé čtenáře vysokou hodnotu.

Edit: A to ze jsi moderator, a dokonce dele nez jini (a VT dokonce jeste dele) dava vahu..., cemu?

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje


Edited by - tojejedno on 23/02/2007 00:55:17
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 23/02/2007 :  06:57:31  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth
Perlicka na zaver je, ze jsem dostal 4 body za udajnou urazku prispevatelu.
VIdis a v tom je mezi nama rozdil. Zatim co ja dokazu akceptovat fakt ze prome pvp neni, protoze nemam naturu hrat hajzlika co sundava low lvl hrace, ty nedokazes ani prijmout potrestani za to ze nekoho urazis.

Ja myslim, ze tohle presne vypovida o rozdilu mezi pve a pvp hraci.
A jak jsem, byl v nokolika pripadech i svedkem - kdo zacal hrat na pvp se velmi brzo vybarvil a ukazalo se co je to za ......


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]


Edited by - Atronach on 23/02/2007 08:07:52
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 23/02/2007 :  07:11:28  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Offtopic

To Atronach: Kdepak ja je neurazil. Napsal jsem to zhruba takto: "vetsina prispevovatelu vubec netusi co znamenaji terminy PvP, griefing, ganking, PK player etc. Za toto jsem dostal 4 body. V tom topicu zaryti PvE hraci tvrdili, ze zastanci outdoor PvP jsou automaticky grieferi. Jako promin, ale na tohle jsem musel reagovat. Topic byl o PvP instancich ve Warhammeru.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 23/02/2007 :  08:11:13  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach
Zatim co ja dokazu akceptovat fakt ze prome pvp neni, protoze nemam naturu hrat hajzlika co sundava low lvl hrace



Muzes hrat i 'hodneho' tzv. anti Attronacha. Prilis se soustredis na rp pk only. Rozvin svou fantazii.

Edited by - VT on 23/02/2007 08:11:23
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 23/02/2007 :  08:13:17  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth
To Atronach: Kdepak ja je neurazil. Napsal jsem to zhruba takto: "vetsina prispevovatelu vubec netusi co znamenaji terminy PvP, griefing, ganking, PK player etc. Za toto jsem dostal 4 body. V tom topicu zaryti PvE hraci tvrdili, ze zastanci outdoor PvP jsou automaticky grieferi. Jako promin, ale na tohle jsem musel reagovat. Topic byl o PvP instancich ve Warhammeru.

Predne si myslim, ze jsi mel urcite nejakou jedovatou poznamku na stranu pve hracu (ale to je pouze IMO) a druhak ty taky nemas rad kdyz nekdo napise ze vetsina pvp hracu jsou dementi, taky se zacnes ohrazovat prestoze je to pravda asi jako tvoje tvrzeni ze vetsina lidi nevi co je A B C atd.

Ty mas zkratka pravdu, kdezto ostatni ji mit nemuzou


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 23/02/2007 :  09:55:21  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

quote:
Originally posted by Shemiramoth
To Atronach: Kdepak ja je neurazil. Napsal jsem to zhruba takto: "vetsina prispevovatelu vubec netusi co znamenaji terminy PvP, griefing, ganking, PK player etc. Za toto jsem dostal 4 body. V tom topicu zaryti PvE hraci tvrdili, ze zastanci outdoor PvP jsou automaticky grieferi. Jako promin, ale na tohle jsem musel reagovat. Topic byl o PvP instancich ve Warhammeru.

Predne si myslim, ze jsi mel urcite nejakou jedovatou poznamku na stranu pve hracu (ale to je pouze IMO)...



No už je to tu zase... zase si jen něco domýšlíš...

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 23/02/2007 :  10:15:14  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
quote:

Predne si myslim, ze jsi mel urcite nejakou jedovatou poznamku na stranu pve hracu (ale to je pouze IMO)...



No už je to tu zase... zase si jen něco domýšlíš...


Dekujeme ti vsichni, ze jsi nam ukazal ze umis cist

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]


Edited by - Atronach on 23/02/2007 10:15:50
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 23/02/2007 :  10:22:47  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

quote:
quote:

Predne si myslim, ze jsi mel urcite nejakou jedovatou poznamku na stranu pve hracu (ale to je pouze IMO)...



No už je to tu zase... zase si jen něco domýšlíš...


Dekujeme ti vsichni, ze jsi nam ukazal ze umis cist




Problém je, že takhle přistupuješ ke všem postům. Bylo by fajn, kdybyses (stejně jako já:)) naučil číst. A nekonstruoval si pořád nějaké své teorie...

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 23/02/2007 :  10:25:58  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach
VIdis a v tom je mezi nama rozdil. Zatim co ja dokazu akceptovat fakt ze prome pvp neni, protoze nemam naturu hrat hajzlika co sundava low lvl hrace, ty nedokazes ani prijmout potrestani za to ze nekoho urazis.



Napadlo tě někdy, že PvP není jen o kempování low levelů?

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 23/02/2007 :  10:32:16  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno
Edit: A to ze jsi moderator, a dokonce dele nez jini (a VT dokonce jeste dele) dava vahu..., cemu?



hehe teda ze zrovna ty zkusis nekomu kazat jak se dela moderator ?
zrovna ty ktery jsi bezne posty proti sobe mazal a oslavne ody nechaval ? :) je to vesele

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Wilda
Brzda

Wilda

2124 Posts

Posted - 23/02/2007 :  10:38:07  Show Profile Send Wilda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by tojejedno
Edit: A to ze jsi moderator, a dokonce dele nez jini (a VT dokonce jeste dele) dava vahu..., cemu?



hehe teda ze zrovna ty zkusis nekomu kazat jak se dela moderator ?
zrovna ty ktery jsi bezne posty proti sobe mazal a oslavne ody nechaval ? :) je to vesele


mno pokud me pamet neklame mazal si posty akorade ty...

AO:Willemek - equip || Willma - equip || Willpeen - s10 DD biatch - retired
VG:Willma - retired
EQII:Willma
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 23/02/2007 :  10:41:27  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
Je zajímavý, že když tady všichni mažou posty, že na tom fóru ještě něco zůstalo :)

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 23/02/2007 :  10:52:56  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tragedy
Problém je, že takhle přistupuješ ke všem postům. Bylo by fajn, kdybyses (stejně jako já:)) naučil číst. A nekonstruoval si pořád nějaké své teorie...
Promin, ale ja naprosto netusim o cem tu proboha porad meles. Ja napsal normalni odpoved s komentarem ze se jedna o muj nazor, ty se misto komentare k obsahu se zacnes navazet do nejakych konstrukci a podobne. Sorry ale podobne retardovany odpovedi fakt nemam cas odpovidat.


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 23/02/2007 :  10:54:55  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tragedy
Napadlo tě někdy, že PvP není jen o kempování low levelů?

Me ano, ale zkus to vysvetlit te vetsine ostatnich pvp hracu co si takto pvp predstavuji a praktikuji.


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Yennefer
mad kobold

1603 Posts

Posted - 23/02/2007 :  11:08:34  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

VIdis a v tom je mezi nama rozdil. Zatim co ja dokazu akceptovat fakt ze prome pvp neni



az sem to je ok...

quote:
Originally posted by Atronach

protoze nemam naturu hrat hajzlika co sundava low lvl hrace, ty nedokazes ani prijmout potrestani za to ze nekoho urazis.



...a tohle uz je ten tvuj blud, nedokazes prijmout fakt ze jsou i jine formy pvp, stejne jako jsou i ruzne formy pve...

quote:
Originally posted by Atronach

Ja myslim, ze tohle presne vypovida o rozdilu mezi pve a pvp hraci.
A jak jsem, byl v nokolika pripadech i svedkem - kdo zacal hrat na pvp se velmi brzo vybarvil a ukazalo se co je to za ......



to je velmi individualni, zalezi na povaze cloveka, na tom co vlastne chce hrat (jaky druh pvp) a take treba na vyspelosti, je jasne ze mladsi populace (rekneme pubertaci) maji vetsi sklony k tomu hrat jednodusi pvp - tj napr. kempovani low levelu a maji potrebu nekomu dokazovat svoji "nadrazenost"

jenze ono to cele je jeste o necem jinem, pokud je hra dobre udelana tak maji hraci kteri jsou tercem techto praktik vzdy moznost uniku a pokud jsou ochotni pouzit mozek tak to vetsinou vzdy konci napr. jednou smrti pak jdou jinam nebo jinou cestou a jsou v pohode...
no a pak pokud je hrac opravdu inteligentni (jak pvp tak pve hrac) tak se dokaze hraci ktery praktikuje napr kempovani vyhnout uplne (znalost mapy, hernich mechanizmu - timeru napr.) atd atd...

quote:
Originally posted by Atronach

Me ano, ale zkus to vysvetlit te vetsine ostatnich pvp hracu co si takto pvp predstavuji a praktikuji.



na jednu stranu se ohrazujes proti hazeni pve hracu do jednoho pytle na druhou to sam delas, mozna ze Vanguard pritahnul hodne lidi kteri se zabivaji touhle jednou formu pvp ktera ti tak vadi nevim (nehraju to) ale v pvp hrach ktere jsem hral ja tomu bylo povetsinou tak ze gankeru bylo malinke procento - jenze o nich bylo hodne slyset, na forech hromada breku, ve hre v podobe trash talku nebo broadcast spamu atd..


UO - Yennefer, Jasra (DP)
DAoC - Yenn, Yiyiy, Corwin, https://www.daocutils.com/chimp/corwin

Edited by - Yennefer on 23/02/2007 11:15:08
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 23/02/2007 :  11:17:45  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

quote:
Originally posted by Tragedy
Problém je, že takhle přistupuješ ke všem postům. Bylo by fajn, kdybyses (stejně jako já:)) naučil číst. A nekonstruoval si pořád nějaké své teorie...
Promin, ale ja naprosto netusim o cem tu proboha porad meles. Ja napsal normalni odpoved s komentarem ze se jedna o muj nazor, ty se misto komentare k obsahu se zacnes navazet do nejakych konstrukci a podobne. Sorry ale podobne retardovany odpovedi fakt nemam cas odpovidat.



Přečti si své posty a diskusi na 3. straně tohoto threadu...

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 23/02/2007 :  11:22:12  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by Arnold
Úroveň PvP hráče totiž neroste s tím, že někde kempuje nějaký low levely ... než že by kempoval nějaký trubky co zabíjejí moby.



Proboha nechte těchle keců je to trapnost nad trapnost. Vždyť vůbec nevíš nic o tom jak pořádně PVP v VG funguje. Fakt se na takovýhle posty vykašli když nevíš o čem píšeš. .



Pořád si mi neodpověděl, jak pořádně PvP ve VG funguje.
Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 23/02/2007 :  11:25:23  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
Pod post Yen se podepisu. Stejne je to ve WoW, naprosto nepochopim, jak nekdo muze vykladat, ze jej nejaky high lvl kempuje a uz ho zabil 15x (nehlede na to, ze na ress je potom 5 min). Proc porad leze tomu dotycnemu pod cumak? Nejjednodussi zpusobe je jit jinam, vratit se pozdeji nebo kuknout na web/precist noviny atd.
Go to Top of Page

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 23/02/2007 :  11:26:04  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

protoze nemam naturu hrat hajzlika co sundava low lvl hrace, ty nedokazes ani prijmout potrestani za to ze nekoho urazis.



...a tohle uz je ten tvuj blud, nedokazes prijmout fakt ze jsou i jine formy pvp, stejne jako jsou i ruzne formy pve...

[quote]

Mohl bys mi prosím popsat, jaké jsou jiné formy PvP ve Vanguardu?
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 23/02/2007 :  11:26:27  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha
hehe teda ze zrovna ty zkusis nekomu kazat jak se dela moderator ?
zrovna ty ktery jsi bezne posty proti sobe mazal a oslavne ody nechaval ? :) je to vesele


A proto je v AOcku flame sekce, takze misto toho abych nekdy neco musel smazat (v te sekci vsechny svoje vesele prispevky), pouze presunuju:P

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 23/02/2007 :  11:28:49  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnold

quote:
Originally posted by Atronach

protoze nemam naturu hrat hajzlika co sundava low lvl hrace, ty nedokazes ani prijmout potrestani za to ze nekoho urazis.



...a tohle uz je ten tvuj blud, nedokazes prijmout fakt ze jsou i jine formy pvp, stejne jako jsou i ruzne formy pve...

[quote]

Mohl bys mi prosím popsat, jaké jsou jiné formy PvP ve Vanguardu?




Třeba takové, kde nekempíš low-levely? Zkus použít svou imaginaci Luku :)

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 23/02/2007 :  11:30:56  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khaot

Pod post Yen se podepisu. Stejne je to ve WoW, naprosto nepochopim, jak nekdo muze vykladat, ze jej nejaky high lvl kempuje a uz ho zabil 15x (nehlede na to, ze na ress je potom 5 min). Proc porad leze tomu dotycnemu pod cumak? Nejjednodussi zpusobe je jit jinam, vratit se pozdeji nebo kuknout na web/precist noviny atd.

presne, taky jsem nezazil, ze by me zabil nekdo mnohonasobnekrat (pokud jsem sam nechtel)..
to je prave ten problem - jsou dve skupiny lidi:
jedni to pochopi a zaridi se podle toho..
druzi potom breci na foru, jak jsou ti "pvperi" spatni..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 23/02/2007 :  11:33:47  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
By Paja:

hosi moderovat flame topic, ktery je vytvoreny pro flame, tudiz po pobaveni pracujiciho lidu je smesne.
zavadeni +0 PC v pripade tohoto topicu to same. V PC nevidim zadny informacni udaj, maximalne to, jak dlouho se clovek na foru pohybuje. To ze ma nekdo 5k PC neznamena ze 4,9k byly nic nerikajici vykriky a jejich informacni hodnota se nerovna 0.

Jinak co jsem teda pochopil z postu Isaca, tak kdyz jsem na PvP serveru tak automaticky hraji RP, tzn pokud si vyberu rasu a vidim opacnou fakci bojujici se skriptem, tak mi to nedava a musim pomoci skriptu a zabit grupe healera.

S pravymi PvPeri jsem v AO prichazel do styku vic nez se mi libilo. Vyjednavat s nimi bylo opravdu tezke. Ale na obou stranach se najdou vyjimky, ve VG to bude urcite Black (dle meho nazoru).
90% pvperu si, ale ze sve osobni zkusenosti, predstavuji takto: http://forums.vhabot.net/index.php?topic=727.msg5266#msg5266


AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Yennefer
mad kobold

1603 Posts

Posted - 23/02/2007 :  11:34:51  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnold

Mohl bys mi prosím popsat, jaké jsou jiné formy PvP ve Vanguardu?



otazka zrejme na me, kdyz uz neco quotujes tak to quotuj poradne nebo nequotuj vubec...

jednak jsem v postu napsal ze VG nehraji takze se ptas spatneho cloveka, jestli i presto ti neni jasne o cem je pvp obecne tak me osobne neni jasne to proc se zase ptas, v tomto topiku http://www.imperium.cz/forum/topic.asp?TOPIC_ID=21322 o tom bylo receno dost a i ty jsi do nej prispival takze jsi ho cetl...


UO - Yennefer, Jasra (DP)
DAoC - Yenn, Yiyiy, Corwin, https://www.daocutils.com/chimp/corwin
Go to Top of Page

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 23/02/2007 :  11:38:14  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tragedy

quote:
Originally posted by Arnold

quote:
Originally posted by Atronach

protoze nemam naturu hrat hajzlika co sundava low lvl hrace, ty nedokazes ani prijmout potrestani za to ze nekoho urazis.



...a tohle uz je ten tvuj blud, nedokazes prijmout fakt ze jsou i jine formy pvp, stejne jako jsou i ruzne formy pve...

[quote]

Ale já to nemyslím jako flame. Je pro mě přijatelný pochopit, že hráči PvP mají mozek a nekempují low levely a PvP hrají jiný typ než tento. Proto chci vědět, jaký typ PvP ( organizovaný ... nebo jiný) Vanuard nabízí pro ty, co mají rádi PvP?

Mohl bys mi prosím popsat, jaké jsou jiné formy PvP ve Vanguardu?




Třeba takové, kde nekempíš low-levely? Zkus použít svou imaginaci Luku :)



Ale já to nemyslím jako flame. Je pro mě přijatelný pochopit, že hráči PvP mají i mozek a nekempují low levely a hrají jiný typ PvP. Proto chci vědět, jaký typ PvP Vanuard nabízí pro ty, co mají rádi PvP?
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 23/02/2007 :  11:43:54  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

By Paja:
Jinak co jsem teda pochopil z postu Isaca, tak kdyz jsem na PvP serveru tak automaticky hraji RP, tzn pokud si vyberu rasu a vidim opacnou fakci bojujici se skriptem, tak mi to nedava a musim pomoci skriptu a zabit grupe healera.



to si pochopil špatně, s PvP serverem to nemá nic společnýho

má to jistou souvislost s písmeny RP ve zkratce MMORPG
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 23/02/2007 :  11:44:18  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
jako rofl, nemuzu jinak..
je mu vycteno, ze blbe kvotuje a jeho nasledny post je toho zarna ukazka..
to je tak, kdyz lidi nechapou rozdil mezi tlacitky "edit", "reply with quote" a "reply"..

edit: mozna usuzuju spatne a zbytecne prisne, ale lidi, kteri neumi pochopit tak jednoduche a zakladni veci, si automaticky zarazuju do kategorie "lopata"..

Jerzee <Mor do Kuli>

Edited by - JerzeeG on 23/02/2007 11:46:35
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 23/02/2007 :  11:45:29  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khaot

Pod post Yen se podepisu. Stejne je to ve WoW, naprosto nepochopim, jak nekdo muze vykladat, ze jej nejaky high lvl kempuje a uz ho zabil 15x (nehlede na to, ze na ress je potom 5 min). Proc porad leze tomu dotycnemu pod cumak? Nejjednodussi zpusobe je jit jinam, vratit se pozdeji nebo kuknout na web/precist noviny atd.

Aha, myslis to tak, ze kvuli nejaky s prominutim hajzlikovi si mam platit hru a chodit ve hre jinam - tam kam me prinuti nejaky pkcka, pripadne si cist noviny misto hrani?

To je opravdu genialni pristup.

Je to jak rikam, takhle se muzou chovat pouze a jen dementi.

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 23/02/2007 :  11:48:12  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

quote:
Originally posted by Khaot

Pod post Yen se podepisu. Stejne je to ve WoW, naprosto nepochopim, jak nekdo muze vykladat, ze jej nejaky high lvl kempuje a uz ho zabil 15x (nehlede na to, ze na ress je potom 5 min). Proc porad leze tomu dotycnemu pod cumak? Nejjednodussi zpusobe je jit jinam, vratit se pozdeji nebo kuknout na web/precist noviny atd.

Aha, myslis to tak, ze kvuli nejaky s prominutim hajzlikovi si mam platit hru a chodit ve hre jinam - tam kam me prinuti nejaky pkcka, pripadne si cist noviny misto hrani?

To je opravdu genialni pristup.

Je to jak rikam, takhle se muzou chovat pouze a jen dementi.



nene, dement si vybere PvP server, kdyz vi, co to znamena a potom breci na foru, i kdyz ma pritom moznost si vybrat PvE server..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 23/02/2007 :  11:48:57  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnold
Proto chci vědět, jaký typ PvP Vanuard nabízí pro ty, co mají rádi PvP?
Co treba kempovani lowlvl noobiku?


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 23/02/2007 :  11:52:57  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG
nene, dement si vybere PvP server, kdyz vi, co to znamena a potom breci na foru, i kdyz ma pritom moznost si vybrat PvE server..

Ne ne, dement je ten, kdo bez zjevneho prospechu/progresu opakovane provadi neco co skodi ostatnim s jasnym cilem znechutit hru ostatnim.

To je dement a k tomuto chovani se nekdo zde na foru dokonce verejne hlasi.

To je o cem mluvim. Nedovedu si predstavit jak by mohl nejaky pve hrac takto umyslne skodit ostatnim.

Ale to je fakt zbytecna debata.


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 23/02/2007 :  12:00:31  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

Ne ne, dement je ten, kdo bez zjevneho prospechu/progresu opakovane provadi neco co skodi ostatnim s jasnym cilem znechutit hru ostatnim.

To je dement a k tomuto chovani se nekdo zde na foru dokonce verejne hlasi.
jeste ze to dovedes tak dobre posoudit, kdo ma z ceho prospech/progress a ze zaroven vidis do jeho mysli a poznas, jaky je jeho cil..

quote:
Originally posted by Atronach

To je o cem mluvim. Nedovedu si predstavit jak by mohl nejaky pve hrac takto umyslne skodit ostatnim.

Ale to je fakt zbytecna debata.
ze je tvoje predstavivost dost nizka, je celkem videt po celou dobu, co tu placas..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 23/02/2007 :  12:09:22  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach


To je o cem mluvim. Nedovedu si predstavit jak by mohl nejaky pve hrac takto umyslne skodit ostatnim.

Ale to je fakt zbytecna debata.


'škodit' hráčům na PvM serveru je někdy naopak mnohem lehčí, nemají totiž možnost obrany
Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 23/02/2007 :  12:09:41  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach
Ne ne, dement je ten, kdo bez zjevneho prospechu/progresu opakovane provadi neco co skodi ostatnim s jasnym cilem znechutit hru ostatnim.

To je dement a k tomuto chovani se nekdo zde na foru dokonce verejne hlasi.

To je o cem mluvim. Nedovedu si predstavit jak by mohl nejaky pve hrac takto umyslne skodit ostatnim.

Ale to je fakt zbytecna debata.






Fakt si nechas ujit hru a krasu z pvp serveru jen proto, ze par jedincu povazuje gang za ten spravny pristup ke hre?
Nebo tu jde o neco jineho, rekl bych, ze ty mas strach ze situace, kdy ti cokoli nejde. A to i v normalnim pvp (mnoha lidem to nejde a presto to hraji), tak radeji se budes schovavat za reci o gangovani s tim, ze se s timto stylem proste neumis vyporadat a pujdes radeji na pve. Tak to rekni na primo a hotovo.
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,32 seconds. on eygor Snitz Forums 2000