Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Otazky, odpovedi a vlastně jakýkoli pokec o SWG
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 154

Genagen
Junior Member

589 Posts

Posted - 09/04/2004 :  10:54:09  Show Profile  Visit Genagen's Homepage  Send Genagen an ICQ Message Send Genagen a Private Message  Reply with Quote
Draken asi budes dost tezko

Jinak mi dneska prijde ze nejlepsi je jit do humace nebo rodiana.

Genagen [EQ2]: Kerra, ShadowKnight
Shadow Wind Guild Leader and RaidWiki admin
Go to Top of Page

Robik
Starting Member

16 Posts

Posted - 09/04/2004 :  21:49:57  Show Profile  Send Robik an ICQ Message Send Robik a Private Message  Reply with Quote
Grind = ze neco delas jenom kvuli levelovani (nudna opakujici se cinnost do zblbnuti)

nariklad do blba delat jeden a ten samej komponent do pusky kterej ani nevyrobis a rovnou ho das skartovat... s tim mam bohate skusenosti

Robik
Fifth Circle of the Secret order of The Emperor
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 10/04/2004 :  02:07:14  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
hehe ok dik :o) jak sou asi tak drahy vozitka ? sou jen na jezdeni nebo se snima da i nejak vic blbnout, strilet za jizdy? budou i nejaky "letadylka" ve stylu yalmah v AO ?
Jinak taky jeste premejslim o scout/marksman/nakej_crafting :o))) na vydelavani penez..i kdyz co jsem cetl tak snad nejde ani poradne si sam miningovat a zaroven z toho vyrabet, protoze pry vsecky budovy co muze postavit (poctem) se vyuzivaji na factory na vyrobu ?
Jinak prodava se jen hracum nebo i NPC (systemu) ? treba ruda co se natezi atp ?
Jak by na tom byl v PvP, PvM marksman/miner/scout nebo co misto scouta(nebo minera) dat jako podporu tomu rifleman/marksman skillu aby byl v boji co nejlepsi ?
Diky :)
Genagen > to bylo nakoho stim drakenem a rodianem ? :)



First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 10/04/2004 :  08:45:48  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
jezdit muzes bud na zvireti z toho muzes strilet ale nedaj se pouzit special moves ale je pomalejsi nez nejpomalejsi stroj - landspeeder
nejrychlejsi vozitko - speederbike swoop stoji cca 30k credits
prodavat npc se neda, ale muzes mit vlastniho NPC vendora, kterej bude za tebe prodavat hracum
s penezma neni problem i bez tezby atd staci plnit naky mise a je penez jako slupek
jen se zakladnim povolanim nezabijes nikoho a i do pvm bude k nicemu
do pvp je nejlepsi volba zrejme rifleman/ combat medic
a i do pvm se da vic nez slusne pouzit

ale jinak je nejlepsi hrat co te bavi a treba postupem casu u nejaky kombinace zustanes

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.

Edited by - Pertha on 10/04/2004 08:46:12
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 11/04/2004 :  03:36:19  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
co tim myslis ze i se zakladnim povolanim budu do pvm k nicemu ? :))
tak jak potom levelit ? :))

aha, no ja prave kdyz sem koukal na ty bikery tak sem si rikal ze by mohli nascriptovat ruzny blbosti jako jsou treba v There, kde se da jezdit po dunach a skakat a taky z toho spadnout a namlit si kokos ;o))) A nevite zda se planuji nejaky vznasedla na delsi trate pro bezpecny prevoz a taky aby clovek nemusel uhejbat terenu ? :o)
Jinak mas pravdu, nejpravdepodobnejs zkoncim u toho co mne bavi, i kdyz to bude gimp..treba ;-D

Jeste jeden dotaz, ohledne placeni.. co rikate na to :
"if you are a resident of an European Union country, you will also be charged a VAT tax equal to 17.5% of the applicable fee."
? To bude docela opruz ne ?


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Icah
Starting Member

31 Posts

Posted - 11/04/2004 :  09:21:16  Show Profile Send Icah a Private Message  Reply with Quote
Neví někdo proč mi dost často zmizí motorka když z ní se sednu a třeba listuju v Mission terminalu, Bazzaru nebo když bojuju?

E&B,SW,EVE,WOW, LOTR---Megg
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 11/04/2004 :  10:05:07  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

co tim myslis ze i se zakladnim povolanim budu do pvm k nicemu ? :))
tak jak potom levelit ? :))
Jeste jeden dotaz, ohledne placeni.. co rikate na to :
"if you are a resident of an European Union country, you will also be charged a VAT tax equal to 17.5% of the applicable fee."
? To bude docela opruz ne ?



ja napsal, jen se zakladnim povolanim, proste je to prvni tretina cesty neco malinko s tim zabijes , ale hrace urcite ne

normalni dane se holt platej, teda aspon my co pracujeme dane platime tak uz nam to ani neprijde

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Robik
Starting Member

16 Posts

Posted - 11/04/2004 :  10:13:37  Show Profile  Send Robik an ICQ Message Send Robik a Private Message  Reply with Quote
ovsem ja DPH nepovazuju za normalni... (VAT = DPH)

Robik
Fifth Circle of the Secret order of The Emperor
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 11/04/2004 :  11:57:53  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Btw Swoop na Chimaere max. 17k

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 11/04/2004 11:58:18
Go to Top of Page

Dargnon
Moderator

441 Posts

Posted - 11/04/2004 :  13:21:42  Show Profile  Visit Dargnon's Homepage  Send Dargnon an ICQ Message Send Dargnon a Private Message  Reply with Quote
Co se kreditek týče já sem si pořídil Mastercard od ČSOB, připlatil sem si za to abych jí dostal do tejdne a už hraju :) Teda taky se tvářili (tvářila) že sem nějakej divnej a určitě chci buďto lozit na erotický stránky nebo přes net sponzorovat Al Kaidu ale dopadlo to dobře, nějakýho podfuku - to že si můžou odčerpat asi milion EU do mínusu - se nebojim pře mi zadara chodí smsky když nastane transakce, navíc na netu můžu zadarmo sledovat stav konta, takže dobrý.

"Když si Matrix nepřijde pro nás, uděláme si svůj."
Guild Master of URNA (Útvar Rychlého Nasazení) - Star Wars Galaxies cz/sk guild on Chimaera
Go to Top of Page

Icah
Starting Member

31 Posts

Posted - 11/04/2004 :  21:49:05  Show Profile Send Icah a Private Message  Reply with Quote
V Bestine jsem se přidal na stranu Imperiálů jako Covert ale záhy mne spražil plamenometem hráč takže jsem byl mrtvý dřív než jsem se otočil. Prosím řekněte mi někdo za jakých okolností mě může jako coverta bez varování napadmout hráč z Alliance.

E&B,SW,EVE,WOW, LOTR---Megg
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 11/04/2004 :  22:14:24  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
nojo, to mne taky zajima.. jak je to stim pvp jestli to jde vsude atp..abych si dokazal krejt prdel :-))

Pertha > nojo, ale ja to VAT moc nemusim, protoze mne to prijde jako podfuk.
Aneb proc lidi co v EU nejsou VAT platit nemusi a ty co tam jsou ano ? To je divny ne ?
Ja mel za to, ze DPH plati vsichni a proto by mela bejt uz v cene..
Beru to jako podfuk jak umele zvednout cenu .. mam za to ze 15$ melo bejt uz s VAT :) a ne ze se zacalo objevovat ze 15$ vat neobsahuje a ze vat plati jen lidi z EU ..

Stejne tak mne stve to, ze AO chteji 15$ od amiku, ale jakmile si evropan tak 15EURO .. coz je nezkutecna kradez :(


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 11/04/2004 :  22:23:18  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Icah

V Bestine jsem se přidal na stranu Imperiálů jako Covert ale záhy mne spražil plamenometem hráč takže jsem byl mrtvý dřív než jsem se otočil. Prosím řekněte mi někdo za jakých okolností mě může jako coverta bez varování napadmout hráč z Alliance.



jako coverta jen v pripade ze mas tef - temporary attack flag, ten ziskas napriklad bud lecenim nekoho kdo ten flag ma nebo overta , pripadne utocenim na rebelsky NPC
tenhle flag za chvili zmizi

jako overta te overt muze napadnout hned covert jen pokud ma tef

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.

Edited by - Pertha on 11/04/2004 22:24:05
Go to Top of Page

Icah
Starting Member

31 Posts

Posted - 11/04/2004 :  22:33:27  Show Profile Send Icah a Private Message  Reply with Quote
HA, ja jsem mamlas, právě čumím do manuálu a píšou tady že jako Covert mohu být kdykoli napaden pokud jsem získal FLAGs, Což byl můj případ protože jsem se vracel z mise proti rebelům.
PS. Ten parchat tím plamenometem oblíznul i moji novou motorku je uplně kaput.

E&B,SW,EVE,WOW, LOTR---Megg

Edited by - Icah on 11/04/2004 22:34:20
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 11/04/2004 :  22:35:35  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Icah

HA, ja jsem mamlas, právě čumím do manuálu a píšou tady že jako Covert mohu být kdykoli napaden pokud jsem získal FLAGs, Což byl můj případ protože jsem se vracel z mise proti rebelům.
PS. Ten parchat tím plamenometem oblíznul i moji novou motorku je uplně kaput.




motorku opravis takto:
vybal ji nech ji stat , prelet na jinou planet na te dej v datapadu store
pak kdyz das generate bude zase full :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Robik
Starting Member

16 Posts

Posted - 11/04/2004 :  22:49:18  Show Profile  Send Robik an ICQ Message Send Robik a Private Message  Reply with Quote
ovsem tento zpusob opravovani je exploit, takze bacha na to

Robik
Fifth Circle of the Secret order of The Emperor
Go to Top of Page

Icah
Starting Member

31 Posts

Posted - 11/04/2004 :  22:58:30  Show Profile Send Icah a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Icah

HA, ja jsem mamlas, právě čumím do manuálu a píšou tady že jako Covert mohu být kdykoli napaden pokud jsem získal FLAGs, Což byl můj případ protože jsem se vracel z mise proti rebelům.
PS. Ten parchat tím plamenometem oblíznul i moji novou motorku je uplně kaput.




motorku opravis takto:
vybal ji nech ji stat , prelet na jinou planet na te dej v datapadu store
pak kdyz das generate bude zase full :)



Tak tohle funguje skvěle, motorka je jako nová.
Ještě jeden dotaz : který typ zbraně je nejlepší pro Riflemana, právě jsem se díval jakou damage mají plamenomety a teď už se nedivím že mě sejmul na jednu ránu.

E&B,SW,EVE,WOW, LOTR---Megg
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 11/04/2004 :  23:33:59  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
nejlepsi je ta nejlepsi na kterou mas certifikat :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Icah
Starting Member

31 Posts

Posted - 12/04/2004 :  11:12:21  Show Profile Send Icah a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

nejlepsi je ta nejlepsi na kterou mas certifikat :)


No to mne mate protože používám Laser rifle která má damage až 415 ale novější T21 má jen 370 a je pomalejší, lepší parametr má je v průraznosti brnění ale to nevím jestli vyváží menší damage.

E&B,SW,EVE,WOW, LOTR---Megg
Go to Top of Page

Golgoleth
New Member

177 Posts

Posted - 12/04/2004 :  13:32:13  Show Profile Send Golgoleth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Icah
No to mne mate protože používám Laser rifle která má damage až 415 ale novější T21 má jen 370 a je pomalejší, lepší parametr má je v průraznosti brnění ale to nevím jestli vyváží menší damage.



Jednak musis brat v uvahu nejnom max dmg ale taky prumernou dmg, laser rifle ma silenej rozptyl napr 50-415, kdezto t21 180-370 takze ve vysledku udelas t21 vetsi dmg.
T21 ma dal AP heavy kdezto laser AP medium coz je sakra znat.

Jestli muzu doporucit tak na trening riflemana si porid t21 sliclou na speed (cca 5.5) a az (jestli ) budes master porid si t21 sliclou na dmg, pak uz na rychlosti pusky moc nezalezi bo jsi prakticky na speed capu.
Go to Top of Page

Icah
Starting Member

31 Posts

Posted - 12/04/2004 :  17:01:50  Show Profile Send Icah a Private Message  Reply with Quote
Zatím jsem na T21 pod 7 sec. nenarazil ale hledám dál.
Díky za rady.

E&B,SW,EVE,WOW, LOTR---Megg
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 12/04/2004 :  18:29:24  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Proc mi vzdycky prijde ze uz tomu zacinam aspon trosku rozumet, pak si tady prectu dotaz a odpoved na nej a zjistim ze vubec nicemu nerozumim resp nic neznam ?


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 12/04/2004 :  19:10:03  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Icah

Zatím jsem na T21 pod 7 sec. nenarazil ale hledám dál.
Díky za rady.




neni tech 7 pred slicem ? to kdyz si nechas slicnout na rychlost tak se mozna k tem 5.5 dostanes

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Arnie
Moderator

544 Posts

Posted - 12/04/2004 :  19:17:13  Show Profile  Send Arnie an ICQ Message Send Arnie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha


neni tech 7 pred slicem ? to kdyz si nechas slicnout na rychlost tak se mozna k tem 5.5 dostanes


no je otazka na kolikatej pokus se mu to povede slicnout na rychlost
Go to Top of Page

Patas
Senior Counsellor

patas_new

304 Posts

Posted - 13/04/2004 :  08:16:27  Show Profile  Send Patas an ICQ Message Send Patas a Private Message  Reply with Quote
Chystam se dat nejakemu nasemu smuglerovi na slice bednu T21 tak ty na speed muzu venovat. Btw je to asi nej zpusob jak prijit ke slusny flinte bud koupit jiz hotovou (za balik) nebo bednu slusnych flint a vybrat z tech 25 jednu, dve dobre. Minule se chewie zasnazil a slicl mi Ion rifle na 34% eff.

Patas
member of CzH, CzA, BoH & MdK
Go to Top of Page

Isis
Starting Member

74 Posts

Posted - 13/04/2004 :  13:25:46  Show Profile Send Isis a Private Message  Reply with Quote
quote:

Btw. muzu ti sehnat vsechno co potrebujes, od brneni az po bike. Dam ti klidne prachy do zacatku, ale moje pritomnost neni mozna, plan na vikend co se SWG tyce uz je tyden domluveny. Pokud se buffnes, budes mit treba ubese a nejakou slusnou zbran/e, tak udelas za chvilku zakladni profesi.

Osobne uznavam vice samostatnosti, clovek se pak lepe otrka, ale me pomohli taky (dostal jsem 5000cr, bike a polovicni armor ), takze samozrejme rad pomuzu i tobe. Jako guild leader ti rovnou muzu rict, ze te bohuzel nemohu prijmout, i kdyby jsi byl nejlepsi, nejbohatsi a nejsilnejsi char na serveru. Nase guilda ma pouze 5 clenu a to je maximum co chceme.




Chtel bych asi jenom vozitko par cr a najit craftera, u kteryho bych si mohl nechat craftnout konkretni zbrane a armory(momentalne chitinous breast plate/gloves a rifly spraystick/popripade laser rifle nebo neco tak, protoze asi nemate veci na T21)a jestli by si se mohl optat u nejaky guildy.
Jinak nasel jsem jeskzni plnou NArglatchu, takze kdyby si chtel tak v sobotu v pondeli nebo v utery muzeme jit huntit
Anebo jestli byste mi mohli pomoct s jednou misi, co je dost tuha.


A jeste neco jmenuju se Aleathea Dragonfang(mimochodem, jak muzu ve hre menit primeni)

Jo a v sobotu sem sam zabil Peko Peko a NArglatche (female)

Jak se jmenuje tva postava ?
Jses rebel nebo imp.

SWG : Long Dead
WoW : 7 days a week

Edited by - Isis on 13/04/2004 14:02:16
Go to Top of Page

Isis
Starting Member

74 Posts

Posted - 13/04/2004 :  13:32:04  Show Profile Send Isis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dargnon

Co se kreditek týče já sem si pořídil Mastercard od ČSOB, připlatil sem si za to abych jí dostal do tejdne a už hraju :) Teda taky se tvářili (tvářila) že sem nějakej divnej a určitě chci buďto lozit na erotický stránky nebo přes net sponzorovat Al Kaidu ale dopadlo to dobře, nějakýho podfuku - to že si můžou odčerpat asi milion EU do mínusu - se nebojim pře mi zadara chodí smsky když nastane transakce, navíc na netu můžu zadarmo sledovat stav konta, takže dobrý.


Kdy a Kde hrajes ?
ja ted taky zacinam na chimaere, takze bychom se obcas mohli setkat dat hunt a pomahat si, ja sem ted na naboo.
MAs guildu ?
Kdyztak moje postava je Aleathea DRG...

SWG : Long Dead
WoW : 7 days a week
Go to Top of Page

Aenstrius
New Member

101 Posts

Posted - 13/04/2004 :  21:08:24  Show Profile  Send Aenstrius an ICQ Message Send Aenstrius a Private Message  Reply with Quote
Ehm, bol by niekto ochotny mi dat teda ten uz-vygenerovany buddy key (alebo co to je?). Ak teda niekto nieco take ma?
Go to Top of Page

Isis
Starting Member

74 Posts

Posted - 16/04/2004 :  15:00:16  Show Profile Send Isis a Private Message  Reply with Quote
co je to DPS ?
a kde najdu rancory ?

SWG : Long Dead
WoW : 7 days a week
Go to Top of Page

Isis
Starting Member

74 Posts

Posted - 17/04/2004 :  09:51:33  Show Profile Send Isis a Private Message  Reply with Quote

bozue jak ja chci R.I.S. armor

SWG : Long Dead
WoW : 7 days a week
Go to Top of Page

Icah
Starting Member

31 Posts

Posted - 17/04/2004 :  16:08:06  Show Profile Send Icah a Private Message  Reply with Quote
Co se stane když mne chytne hlídka s pašovaným zbožím?

E&B,SW,EVE,WOW, LOTR---Megg
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 17/04/2004 :  17:27:06  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Icah

Co se stane když mne chytne hlídka s pašovaným zbožím?


Záleží na tom jestli jsi rebel nebo imp. Níže postavenému impovi sebere FP, výše postaveného impa nechá na pokoji. Rebelové dostanou TEF.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Icah
Starting Member

31 Posts

Posted - 17/04/2004 :  19:17:12  Show Profile Send Icah a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jedi_Knight

quote:
Originally posted by Icah

Co se stane když mne chytne hlídka s pašovaným zbožím?


Záleží na tom jestli jsi rebel nebo imp. Níže postavenému impovi sebere FP, výše postaveného impa nechá na pokoji. Rebelové dostanou TEF.


Nevíš kolik těch hodností vlastně je?

E&B,SW,EVE,WOW, LOTR---Megg
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 17/04/2004 :  19:35:43  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Icah
Nevíš kolik těch hodností vlastně je?


15

Black

Edited by - Black on 17/04/2004 19:36:42
Go to Top of Page

vity
Starting Member

5 Posts

Posted - 20/04/2004 :  11:24:28  Show Profile Send vity a Private Message  Reply with Quote
Existuje někde database lootů ? By mě bodlo vědět co kde padá a na co to vlastně je :)
Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 20/04/2004 :  13:20:27  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vity

Existuje někde database lootů ? By mě bodlo vědět co kde padá a na co to vlastně je :)



Snad v tom neco najdes http://www.swg-decor.com/
Go to Top of Page

hRochSWG
Starting Member

52 Posts

Posted - 22/04/2004 :  00:50:26  Show Profile Send hRochSWG a Private Message  Reply with Quote
Klasika, ale kdo nevidel se jiste pobavi...
http://www.duke.edu/~bmm8/triumph.wmv
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 22/04/2004 :  19:19:16  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
tak sem zaplatil swg, updatnul, sem ted v launchpadu v setupu a jsem zdesen.
nejmensi mozne rozliseni 1280x960 .. proboha ! to si snad delaji srandu ? da se to nejak tweaknout na nizsi ??? 800x600 atp ?
Oni vubec nemyslej na lidi se slabsim hw nebo starsim monitorem
aha..tak je prej udajne problem u mne , ze normalne tam to rozliseni ma jit dat nizsi.
zkusil sem live chat s CSR .. a nic .. nevedel.. poradil ad zkusim prepnout desktop do nizsich rozliseni coz nepomohlo.. na fore jsem si vsiml ze stim take nekdo mel problem
a TSR taky nejak nevedel co stim :( resp nemel dostatek infa od uzivatele.. no sem zvedavej zda to nejak poresim.. 1280x960x32bit by moje masinka zvladla leda tak v Q3a ale ne vtomhle ;-)) zkusim reinstall ovladacu pripadne rucni editaci .cfg jinak uz nevim :( ach jo.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 22/04/2004 21:01:31
Go to Top of Page

Berserk
<Mor do Kuli>

477 Posts

Posted - 22/04/2004 :  22:58:42  Show Profile  Send Berserk an ICQ Message Send Berserk a Private Message  Reply with Quote
Normalne prepis nastaveni v options.cfg

Dusei
Berserk [CzH][-W-], (retired)
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 23/04/2004 :  03:30:14  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
hehe :o) no, hraju to v tech 1024x768 a je to pohoda. grafika zvlada, spis mesto tam to swapuje jak prase no a za to muze pamet ;o)) holt cumim do zeme.. nez se do koupi dalsich 256mb. Zacal jsem v Mos Eisley, ale nikde ani noha :( mi prijde ze udelali asi az moc serveru a pulka sveta je tak prazdna ne ? sem ted u starportu a portuju se na planetu od C.. a mesta taky od C.. (sorry za ty nazvy..Cornellia nebo tak :o)) pry je tam nejvic hracu.
Na Mos Eisley neni ani bazar, ani nikdo kdo by mne vylecil (zpropadeni jabba's thiefs ;o))
Docela mne prekvapil styl boje, trochu jako v kotor, jen teda v kotor si to pamatuje posledni akci a tu to samo opakuje :o)) a ze se da strilet i za behu .. to mne prekvapilo.
Moc velke + vidim vtom ze mise (aspon tu jednu co sem zatim mel) byla venku, na AO mne desne stvalo ze mne posilaj do nudnejch interieru kdyz hlavni sila je v outdoor.. snad si to v Ao jednou taky uvedomi a udelaji mise typu zabij xy potvor, dones neco nekomu a tak.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 23/04/2004 :  09:28:27  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Toto jsou mesta pro novacky v SWG. Jestli chces trochu rusno zajed do Bestine na Tatooine. A jestli chces zkusit co to je opravdovej lag, vem si listek na planetu Correlia a starport Corronet. To teprve neco uvidis. Kazdopadne v Bestine je good.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 23/04/2004 09:31:28
Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 23/04/2004 :  09:44:21  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Toto jsou mesta pro novacky v SWG. Jestli chces trochu rusno zajed do Bestine na Tatooine. A jestli chces zkusit co to je opravdovej lag, vem si listek na planetu Correlia a starport Corronet. To teprve neco uvidis. Kazdopadne v Bestine je good.



On sel do Corronetu, asi ma pocit, ze mu ta jeho sunka bezi moc rychle

Rodier: Tatooine je startovaci planeta, stejne jako Naboo a Correlia. Bohuzel amici proste na Tatooine nechteji, takze je tam relativne pusto, krome Bestine a Anchorheadu. Ale neni vse spatne, aspon je tam klidek a pohoda. A mesta na Tatooine jsou snad nejmene narocnymi mesty (hardwarove) co jsou ve hre. Ostatni jsou narocna, hlavne kvuli vysokym stavbam a slozitym strukturam.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 23/04/2004 :  10:51:03  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
To Khaot: jo mas recht blbe jsem to precet.

To Rodier: No osobne jsem na tatooine byl rad. Je presne jak rika Khaot, je tam klid a kdyz jsi novej, muzes si vsechno pekne vyzkouset atd. V Bestine se kazdou chvili formuje grupa na ty idiotsky ...ja se to jmenuji do rite (mise za 10k) ..aha squilly.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Isis
Starting Member

74 Posts

Posted - 23/04/2004 :  14:33:14  Show Profile Send Isis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Berserk

Normalne prepis nastaveni v options.cfg



co a kde presne musim prepsat budu to prepisovat lidem v klubu, a tak bych to nechtel po****)


taky bych potom uz mozna nemel moznost to dat do poradku a voni tam zrovna pred č dnama formatovali hdd a reinstalovaly kompletne celej software a windows

SWG : Long Dead
WoW : 7 days a week

Edited by - Isis on 23/04/2004 14:36:10
Go to Top of Page

Dargnon
Moderator

441 Posts

Posted - 23/04/2004 :  16:54:33  Show Profile  Visit Dargnon's Homepage  Send Dargnon an ICQ Message Send Dargnon a Private Message  Reply with Quote
Poraďte - chci dobrej armor - takže asi composite. Problém je ten že mám 400 staminu. Pokud vim dá se to řešit slicnutym armorem nebo prej buffem. Jak je to opravdu? Může bejt composite natolik slicnutej aby se mi to vlezlo do 400 staminy? Nebo je lepší se buffnout, oblíknout a nechat to tak? Jaká je cenová náročnost toho řešení který mi doporučujete?

"Když si Matrix nepřijde pro nás, uděláme si svůj."
Guild Master of URNA (Útvar Rychlého Nasazení) - Star Wars Galaxies cz/sk guild on Chimaera
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 23/04/2004 :  20:13:43  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Isis : option.cfg
radky
screenWidth=1024
screenHeight=768
a
fullscreenRefreshRate=85
ty si muzes nastavit jak je libo, asi netreba vysvetlovat co ktery znamena :o)

ad coronet .. no, ja nemam problemy s grafikou - ad hraju 1024x768 s 2xAA a 4xaniso nebo bez, tak mam porad 25fps POKUD nevleze nekam kde se zacne nacitat neco noveho.. potom je to jeden velkej lag ;-DD ale kdyz se to nacte, tak zas pohoda.

Asi zkusim tu Bestinu, mne slo prave o to, ze Tatooine mne prislo dost graficky nic moc.. ja mam radsi hi-tech scifi, takove mesta jake byli v klony utoci, proste silene vysoky, ve vejsce, velikanske baraky, provoz.. blade runner atp ;-)) ale na Tatoiine se mi taky libilo, az na to, ze na mne utocili Jabbas thief :( jednoho sem dal ale dalsi mne sundal, ve meste nikde nikdo kdo by mne ochranil :( Navic tam prave neni ani zadnej bazar ani v medical center zadnej hrac doktor, v kantyne taky jen npc = neda se tam hrat..
mam 21 wounds, chci to vylecit, chci misto pistolky rifly..no to tam prave neslo :)

Jinak nevim jestli je to jen pocatecni dojem, ale prijde mi, ze rostou skilly nejak rychle ne ? ja sem zabil sotva 5-6 potvor a uz mam skoro celou pistol 1. plnou (u marksmana).. to je divny ne ?

Protoze ze zacatku UO a AO vim ze to byla vzdycky desna prdel, rekl jsem si, ze zivotni nezdary Rodiera Ratafakuse budu blogovat ;-DD na adrese http://swg.ratafak.net
Bohuzel jsem zatim nenasel zadnej solidni blogger :( ted mam jeden docela peknej, ale nejak si neumi poradit s hackama a carkama v postech. Asi to uklada do mysql db ve western iso kodovani nebo co.. :( čřž mu proste nejde (vyjma menu kde je proste definovane charset windows-1250) a to sem ten charset hledal vsude a vsechny zmenil.....ale to uz je OT.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 24/04/2004 :  10:39:20  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

Isis : option.cfg
radky
screenWidth=1024
screenHeight=768
a
fullscreenRefreshRate=85
ty si muzes nastavit jak je libo, asi netreba vysvetlovat co ktery znamena :o)

ad coronet .. no, ja nemam problemy s grafikou - ad hraju 1024x768 s 2xAA a 4xaniso nebo bez, tak mam porad 25fps POKUD nevleze nekam kde se zacne nacitat neco noveho.. potom je to jeden velkej lag ;-DD ale kdyz se to nacte, tak zas pohoda.

Asi zkusim tu Bestinu, mne slo prave o to, ze Tatooine mne prislo dost graficky nic moc.. ja mam radsi hi-tech scifi, takove mesta jake byli v klony utoci, proste silene vysoky, ve vejsce, velikanske baraky, provoz.. blade runner atp ;-)) ale na Tatoiine se mi taky libilo, az na to, ze na mne utocili Jabbas thief :( jednoho sem dal ale dalsi mne sundal, ve meste nikde nikdo kdo by mne ochranil :( Navic tam prave neni ani zadnej bazar ani v medical center zadnej hrac doktor, v kantyne taky jen npc = neda se tam hrat..
mam 21 wounds, chci to vylecit, chci misto pistolky rifly..no to tam prave neslo :)

Jinak nevim jestli je to jen pocatecni dojem, ale prijde mi, ze rostou skilly nejak rychle ne ? ja sem zabil sotva 5-6 potvor a uz mam skoro celou pistol 1. plnou (u marksmana).. to je divny ne ?

Protoze ze zacatku UO a AO vim ze to byla vzdycky desna prdel, rekl jsem si, ze zivotni nezdary Rodiera Ratafakuse budu blogovat ;-DD na adrese http://swg.ratafak.net
Bohuzel jsem zatim nenasel zadnej solidni blogger :( ted mam jeden docela peknej, ale nejak si neumi poradit s hackama a carkama v postech. Asi to uklada do mysql db ve western iso kodovani nebo co.. :( čřž mu proste nejde (vyjma menu kde je proste definovane charset windows-1250) a to sem ten charset hledal vsude a vsechny zmenil.....ale to uz je OT.




Skilly - jo, ze začátku rostou dost rychle (1000 bodů Exp), ale počkej až budeš potřebovat Bounty Carbines, kde se ti s rostoucím skillem sníží počet bodů za slabé potvory na 1, takže budeš muset na silné. A na Carbines I je to 150000 expů, na II 250000 expů, na III 350000 expů a na IV 450000 expů. A to nemluvím o Investigation IV, se kterým právě válčím.
Go to Top of Page

Dargnon
Moderator

441 Posts

Posted - 24/04/2004 :  13:16:20  Show Profile  Visit Dargnon's Homepage  Send Dargnon an ICQ Message Send Dargnon a Private Message  Reply with Quote
Nevíte někdo jak dosáhnout s GF FX 5600 dobrejch FPS ve městě (20)aniž bych vypínal vertex/pixel shading? Pro krajinu stačí vypnout VSync a mám 29 fps na dost slušně nastavenejch detailech ale ve městě je to nehratelný a jakýkoli nastavení detailů to nezvedne nad 16fps / který sou navíc strašně sekaný.

"Když si Matrix nepřijde pro nás, uděláme si svůj."
Guild Master of URNA (Útvar Rychlého Nasazení) - Star Wars Galaxies cz/sk guild on Chimaera
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 24/04/2004 :  20:38:29  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
no vypnuti tech shadingu by to melo jen zhorsit ne ??
ja je nastavil na optimal ad si to hra zjisti sama ktera verze je nejlepsi.

Zapomel si ale rict, v jakem hrajes rozliseni .. ja nevim ja mam slabou FX5200 ai pri 1024x768 pokud stojim a jen cumim tak mam 20fps bezne s detailama na max.. vsync je tusim zapnutej. Ono jestli to hrajes 1600x1200 tak se nediv ze to pobezi pomalu. FX5600 je porad celkem sunka karta.. nebo estli nemas v ovladacich zapnute AA/aniso


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Dargnon
Moderator

441 Posts

Posted - 25/04/2004 :  00:09:39  Show Profile  Visit Dargnon's Homepage  Send Dargnon an ICQ Message Send Dargnon a Private Message  Reply with Quote
hraju 1024 X 768 myslim (prostě to nejnižší), hlouposti mám samozřejmě vypnutý. Se shadingama je to nehratelný, řada FX je se SWG nekompatibilní, nebo spíš "problémová", jenže bez nich je zas zbytečný mít FX když stejně to nejlepší je vypnutý...

"Když si Matrix nepřijde pro nás, uděláme si svůj."
Guild Master of URNA (Útvar Rychlého Nasazení) - Star Wars Galaxies cz/sk guild on Chimaera

Edited by - Dargnon on 25/04/2004 00:12:16
Go to Top of Page
Page: of 154  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,72 seconds. on eygor Snitz Forums 2000