Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Dark Age of Camelot
 DAoC - General
 Renderer Creatin Failed!
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Mad Max
Starting Member

49 Posts

Posted - 23/11/2003 :  18:40:04  Show Profile  Send Mad Max an ICQ Message Send Mad Max a Private Message  Reply with Quote
Tuhle hlasu mi ted hazi SI klient. Mam kartu GeForce2 GTS a XP 2000. Od zakoupení SI jsem ho hral v pohode a nevzpominam si ze bych cokoliv v nastaveni XP 2000 zmenil. Najednou mi proste SI nejde spustit. Tato hlaska se objevi po logovani na server. Prosel jsem techsupport na heraldu, vse jsem udelal dle doporuceni ale zbytecne (odinstaloval a nainstaloval jsem ovladace, postupne jsem zkousel 40.72, 43.45 a nakonec 52.16, upgradoval jsem na posledni verzi DirectX, a mazal jsem user.dat file located in the \mythic\Isles folder). DAoC Classic mi jede porad v poho. Pokud jste se nekdo s podobnou problematikou setkali tak postnete.

Predem dik

Barysek Orc Warrior <MDK>
Pixi Undead Mage <MDK>

Rikin
Starting Member

72 Posts

Posted - 23/11/2003 :  23:28:40  Show Profile Send Rikin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mad Max

Tuhle hlasu mi ted hazi SI klient. Mam kartu GeForce2 GTS a XP 2000. Od zakoupení SI jsem ho hral v pohode a nevzpominam si ze bych cokoliv v nastaveni XP 2000 zmenil. Najednou mi proste SI nejde spustit. Tato hlaska se objevi po logovani na server. Prosel jsem techsupport na heraldu, vse jsem udelal dle doporuceni ale zbytecne (odinstaloval a nainstaloval jsem ovladace, postupne jsem zkousel 40.72, 43.45 a nakonec 52.16, upgradoval jsem na posledni verzi DirectX, a mazal jsem user.dat file located in the \mythic\Isles folder). DAoC Classic mi jede porad v poho. Pokud jste se nekdo s podobnou problematikou setkali tak postnete.

Predem dik



Cau, ty ses vratil do daocu? Wb, long time no see! :) K tematu... Tento problem jsem mel hodnekrat a vzdycky to bylo pri nejakych zmenach u ovladacu graficke karty, delalo mi to napr. kdyz jsem upgradoval ovladace na gf4 a delalo mi to i u radeonu napr. pri pouziti te utility, co opravuje obnovovaci frekvenci u programu pod XP/win 2000, mam dojem ze to i u nejakych ovladacu delalo pri zmene nastaveni AA a anizotropniho filtrovani. Podle me DX na to nemaji vliv, zkus si vic pohrat s tema ovladacama, nastavenim atp.

Edited by - Rikin on 23/11/2003 23:30:16
Go to Top of Page

katzz
New Member

160 Posts

Posted - 25/11/2003 :  16:42:54  Show Profile  Visit katzz's Homepage  Send katzz an ICQ Message Send katzz a Private Message  Reply with Quote
Přeinstaluj kompa a i celyho camelota, to bude asi nejrychlejsi, nez porad neco zkouset.

Katzzz - Cleric, PvP server - Camlann, GM of Nexus
Katzzie - Druid, RvR server - Excalibur, GM of I NEXUS I
Go to Top of Page

Mad Max
Starting Member

49 Posts

Posted - 30/11/2003 :  18:18:09  Show Profile  Send Mad Max an ICQ Message Send Mad Max a Private Message  Reply with Quote
... vyreseno (dxdiag, nastavena stejna obnovovaci frekvence pro vsechny aplikace bez rozdilu)

Barysek Orc Warrior <MDK>
Pixi Undead Mage <MDK>

Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,06 seconds. on eygor Snitz Forums 2000