Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Dark Age of Camelot
 DAoC - General
 Too far away
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 26/11/2003 :  23:58:28  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Mam dotaz, bojovali sme proti enemy grupe. Bol som na castrovi, dal som stick, sprint a bezal som za nim, bolo vidno ze tiez sprintuje, lebo som ho netriafal, lenze potom chlapik zastal a hodil jedno kuzlo a zase zacal bezat, lenze ja som ho medzitym buchol, takze teoreticky, ked sa znova rozbehol tak uz mi bal byt v rane, pretoze ja som neprestal sprintovat, takze on musel byt stale v takej vzdialenosti ako ked som ho trafil. Neni to nakej bug alebo nieco take ?? Stalo sa to uz aj vam ???

Yennefer
mad kobold

1603 Posts

Posted - 27/11/2003 :  10:42:58  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
jak jsi sam psal, parkrat jsi ho prastil ale do pbt, nejspise mas horsi ping a vznika (jak to nazval velda) lag-stick-guma ;)


UO - Yennefer, Jasra (DP)
DAoC - Yenn, Yiyiy, Corwin, https://www.daocutils.com/chimp/corwin

Edited by - Yennefer on 27/11/2003 10:43:32
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 27/11/2003 :  19:30:05  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
No jo, ja som ho asi 3x do pbt a raz do ziveho, lenze som ho mal udriet aspon 15x keby som nebol stale Too far away. Tak to je pekne sux. Skoda no, ja len tak, ze ci to neni nejakej bug alebo nieco a ze ci sa da proti tomu branit. Ale ked je to pingom tak asi len lepsou linkou a ta by sa sikla aj bez tohto bugu.
Go to Top of Page

Deimnia
Moderator

1624 Posts

Posted - 27/11/2003 :  20:02:21  Show Profile  Send Deimnia an ICQ Message Send Deimnia a Private Message  Reply with Quote
A co disease Pepo ?

Mne se todle se savagem stava pravidelne, pral bych si jednou zapnout na zacatku boje sprint a vypnout ho az pri lootovani saaaaaackuuu, ale jak do nekoho mlatim, on dostane stun, ja se prestanu pohybovat(mysleno utikat)a sprint se automaticky vypne...

Pak si clovek rika jak je mozne ze mu cil utika...

Drive to bylo jeste horsi, ted po zavedeni ikonky sprintu je to lepsi, ale stejne pri vsemoznych buffech (hlavne tech pulzujicich) je screen tak neprehledny, skoro jako by ty ikony tam vubec nebyly.

Deim Son - Člověk kterého milujete nenávidět. :)

Edited by - Deimnia on 27/11/2003 20:06:06
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 28/11/2003 :  05:37:35  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Myslim ze ziadni disease caster tam nebol, nech povie Corwin, niesom si tym isty. Mno, ja nehovorim ze sa mi sprint nevypol, ale konkretne vtedy som ho mal pusteny nonstop, to som si isty.
Go to Top of Page

Yennefer
mad kobold

1603 Posts

Posted - 28/11/2003 :  11:34:22  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
pokud me pamet neklame mely jsme tam lvl 45 frostalf shamana ;)


UO - Yennefer, Jasra (DP)
DAoC - Yenn, Yiyiy, Corwin, https://www.daocutils.com/chimp/corwin
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 28/11/2003 :  16:20:00  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Tak jo, mozno to bolo disease
Go to Top of Page

Deimnia
Moderator

1624 Posts

Posted - 29/11/2003 :  14:52:45  Show Profile  Send Deimnia an ICQ Message Send Deimnia a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pepo

Tak jo, mozno to bolo disease



A vovo votom to jeee.

Deim Son - Člověk kterého milujete nenávidět. :)
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,08 seconds. on eygor Snitz Forums 2000