Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Age of Conan
 Age of Conan - General
 Obecný pokec
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 48

kyuss
Starting Member

99 Posts

Posted - 22/06/2008 :  18:28:12  Show Profile  Send kyuss an ICQ Message Send kyuss a Private Message  Reply with Quote
pocuj arnold, ake ma meno tvoja postava ?

Torevas <Virus> -- AoC Demonologist -- Aquilonia
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 22/06/2008 :  18:39:55  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Arnold


A ty radši nic nepiš, protože ty jseš přesně typ s potměšilým xichtem, kterej dokáže akorát nabonzovat souseda, že se dívá večer dlouho na televizi, jinak má naděláno v kalhotách a dokáže akorát pomlouvat druhý.



ale vazne, to mluvis ze sve zkusennosti ? Mozna te prekvapi, ze dneska se na televizi muzes divat jak dlouho chces. Ale pokud melo jit o provokaci a chces si to se mnou vyresit rucne a mas pocit ze to zvladnes tak az budes v brne se ozvi zatlouct blbecka do zeme je moje hobby :)



No lol, cakal som kto sa tu zacne vyhrazat fyzickym nasilim (Araya, cakal som teba, ale kedze si sa moc aktivne nepustal do debaty tak som si hladal ineho favorita) ale od teba som to necakal ... ubohe.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 22/06/2008 :  18:51:16  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pepo
No lol, cakal som kto sa tu zacne vyhrazat fyzickym nasilim (Araya, cakal som teba, ale kedze si sa moc aktivne nepustal do debaty tak som si hladal ineho favorita) ale od teba som to necakal ... ubohe.


ee to ja jen odpovedel na vyzvu :) nebo jsem ho nepochopil co myslel tim, ze se zmuzu jen na kecy
ale bohuzel se mi dostalo odpovedi jen, ze je brno smradlavy :) . no je jako kazdy vetsi mesto

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.

Edited by - Pertha on 22/06/2008 18:54:30
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 22/06/2008 :  18:57:05  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
zkousel uz nekdo platit electronem? znamymu to odmita ;-D ma klasiku od CS ... pocitam ze je tam bude muset jit zbuzerovat co? na zalozeni to stacilo


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 22/06/2008 :  19:02:01  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Dokonano jest. Smazany jsou prevazne vylozene urazlive reakce. Ostatni veci byly ponechany.

To Kaz: Hlavne klid, taky bydlim v Brne a myslim, ze je smradlave a spinave, nicmene jak poznamenal Pertha, to je problem kazdeho vetsiho mesta.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 22/06/2008 :  19:19:11  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pepo

quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Arnold


A ty radši nic nepiš, protože ty jseš přesně typ s potměšilým xichtem, kterej dokáže akorát nabonzovat souseda, že se dívá večer dlouho na televizi, jinak má naděláno v kalhotách a dokáže akorát pomlouvat druhý.



ale vazne, to mluvis ze sve zkusennosti ? Mozna te prekvapi, ze dneska se na televizi muzes divat jak dlouho chces. Ale pokud melo jit o provokaci a chces si to se mnou vyresit rucne a mas pocit ze to zvladnes tak az budes v brne se ozvi zatlouct blbecka do zeme je moje hobby :)



No lol, cakal som kto sa tu zacne vyhrazat fyzickym nasilim (Araya, cakal som teba, ale kedze si sa moc aktivne nepustal do debaty tak som si hladal ineho favorita) ale od teba som to necakal ... ubohe.



No Pepo to bude tim ze Araya je presne ten typ ktery fyzickym nasilim nikomu vyhrozovat nemusi. Mentalni uroven podobnych vyhruzek a reakci - at je za nima kolikkoliv smajliku - ponechavam stranou uplne.

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

Rapax
Starting Member

78 Posts

Posted - 23/06/2008 :  07:36:53  Show Profile Send Rapax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

zkousel uz nekdo platit electronem? znamymu to odmita ;-D ma klasiku od CS ... pocitam ze je tam bude muset jit zbuzerovat co? na zalozeni to stacilo



Electron neberou, na založení stačí cokoliv. Je to jasně řečeno při vytváření accountu. Myslím, že něco jako takhle
We accept all Visa cards (not Electron), MasterCard etc.
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 23/06/2008 :  08:59:26  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:


Ono totiž pomluvy proti Targuenu nejsou z důvodu že to jsou Češi nebo i Slováci, je to z důvodu že to je nejsilnější guilda spolu s italským Clanem se kterým má alianci.


a na todle jsi prisel prosimte jak? kvuli tomu ze tam mate nejveci pocet vam podobnejm a ze ste nabrali kazdyho vocasa kerej si o to rekl, hmm to sveci opravdu o kvalite :D

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 23/06/2008 :  09:06:21  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
by me zajimalo kdo tu z fora ma nick daemonic , vcera me pobavil - diky :D

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 23/06/2008 :  09:26:33  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Mě by spíš zajímalo kolik lidí přestalo betatestovat a pozastavilo platbu.
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 23/06/2008 :  09:29:35  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Mě by spíš zajímalo kolik lidí přestalo betatestovat a pozastavilo platbu.


ja jsem jeden z nich... Zastavil jsem to a pockam, bud se to zlepsi nebo uvidime co WAR...
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 23/06/2008 :  09:32:16  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by night_hawk

quote:
Originally posted by Azkaban

Mě by spíš zajímalo kolik lidí přestalo betatestovat a pozastavilo platbu.


ja jsem jeden z nich... Zastavil jsem to a pockam, bud se to zlepsi nebo uvidime co WAR...



zadna nova hra nebude lepsi :) to si uvedomte, aoc startuje az nadstandardne , rychlost uprav a oprav je vic nez dobra

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 23/06/2008 :  09:37:37  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
tak tak... ty patche me hodne prekvapujou, jejich cetnost a obsah je velice dobrej. me vcera strhli z uctu poplatek a vubec toho nelituju

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 23/06/2008 :  09:45:53  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Ja asi zaplatim taky... mam vyhodu v tom, ze jsem se nedostal na highlev (mam 4 chary lev 40-50 a porad skousim) takze nejsem ve fazi "mam lev 80 a neni content".

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 23/06/2008 :  09:47:01  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
2 Pertha: S tím si dovolím nesouhlasit. No, ale nebudu tu spamovat co se mi nelíbí od toho je jiný topic.

Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 23/06/2008 :  09:55:14  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

2 Pertha: S tím si dovolím nesouhlasit. No, ale nebudu tu spamovat co se mi nelíbí od toho je jiný topic.





tendle topic je cistej spam o vsem :)
s cim nesouhlasis ? ze rychlost uprav je nadstandardni a nebo s tim, ze zadna hra neodstartuje dokonala

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Shelaida
New Member

342 Posts

Posted - 23/06/2008 :  09:56:04  Show Profile  Send Shelaida an ICQ Message Send Shelaida a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by night_hawk

quote:
Originally posted by Azkaban

Mě by spíš zajímalo kolik lidí přestalo betatestovat a pozastavilo platbu.


ja jsem jeden z nich... Zastavil jsem to a pockam, bud se to zlepsi nebo uvidime co WAR...



Nevěřil bych tomu, že něco takového napíšu, ale souhlasím s Perthou. Start AoC je více než dobrý. A už teď jsem moc zvědavý na to, jak bude startovat tolik opěvovaný WAR.
Z některých postů tady mám pocit, že to vyjde jako odladěná hra
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 23/06/2008 :  09:58:42  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

Ja asi zaplatim taky... mam vyhodu v tom, ze jsem se nedostal na highlev (mam 4 chary lev 40-50 a porad skousim) takze nejsem ve fazi "mam lev 80 a neni content".


no taky neleveluju nejrychleji :) mam vlastne jeden char lvl 59 a nemel jsem ani chvilku , kdy bych nemel co delat, jedinou frustraci mi zpusobuje sednouci mapa i kdyz si nejak nepamatuju kdy me to udelala naposledy , mozna to opravili

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 23/06/2008 :  10:01:28  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
ja mam lvl 80 char a ted sem se rozhodl ze udelam lvl 80 se stejnym clasem za 3,5 dne cistyho casu :D zatim sem lvl 48 mam played 1d a 8 hodin zacal sem v patek v noci a vcera v 7 vecer sem mel 48 :D

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 23/06/2008 :  10:04:11  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Azkaban

2 Pertha: S tím si dovolím nesouhlasit. No, ale nebudu tu spamovat co se mi nelíbí od toho je jiný topic.





tendle topic je cistej spam o vsem :)
s cim nesouhlasis ? ze rychlost uprav je nadstandardni a nebo s tim, ze zadna hra neodstartuje dokonala



Patchu je dost, ale připadají mi spíše kosmetické. Rád bych už konečně slibované přidání contentu pro 30+ a 55+ Itemizace je dodnes děsivá, když na 30 lvl je odměna 50lvl kuš. Nevím jak jsi na tom ty, ale když se podívám na vzhled své postavy a lvl věcí co mám na sobě tak také nejsem zrovna nadšený. Je toho více, ale to už jsem většinu popsal jinde.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 23/06/2008 :  10:05:39  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Azkaban

2 Pertha: S tím si dovolím nesouhlasit. No, ale nebudu tu spamovat co se mi nelíbí od toho je jiný topic.





tendle topic je cistej spam o vsem :)
s cim nesouhlasis ? ze rychlost uprav je nadstandardni a nebo s tim, ze zadna hra neodstartuje dokonala



Patchu je dost, ale připadají mi spíše kosmetické. Rád bych už konečně slibované přidání contentu pro 30+ a 55+ Itemizace je dodnes děsivá, když na 30 lvl je odměna 50lvl kuš. Nevím jak jsi na tom ty, ale když se podívám na vzhled své postavy a lvl věcí co mám na sobě tak také nejsem zrovna nadšený. Je toho více, ale to už jsem většinu popsal jinde.


to odmena 30 lvl 50 lvl kus je protoze je tim znazorneno, ze muzes kuse pouzit az na 50 lvl :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 23/06/2008 :  10:10:52  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
No to jo, ale k čemu je mi za quest co udělám na 30 lvl reward kuš 50lvl a snad dýka nebo meč pro 20lvl:) Pochopil bych kdybych to dělal na 50 lvl
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 23/06/2008 :  10:14:49  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

No to jo, ale k čemu je mi za quest co udělám na 30 lvl reward kuš 50lvl a snad dýka nebo meč pro 20lvl:) Pochopil bych kdybych to dělal na 50 lvl



protoze ten q muzou delat i jiny classy :)
takze je tam mec - pro tebe
kus - pro rangery
dyka - pro assasiny
ale u ty kuse ty vidis lvl 50 protoze tva classa ma otevreny kuse od lvl 50 i kdyz ti padne prvni drop kuse z prvniho moba na tortage kuse tak se ti zobrazi ze potrebujes lvl 50 on to totiz neni lvl itemu ale requirement pro nasazeni

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 23/06/2008 :  10:19:51  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Joo takhle je to :) Tak to je chytrý a celkem by to i odpovídalo, protože necro tuším kuš může mít :) Tak zasejc o něco chytřejší.
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 23/06/2008 :  10:22:19  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
rofl :D to neni spatnej item managment ale neznalost hry :D

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Shelaida
New Member

342 Posts

Posted - 23/06/2008 :  10:25:47  Show Profile  Send Shelaida an ICQ Message Send Shelaida a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Joo takhle je to :) Tak to je chytrý a celkem by to i odpovídalo, protože necro tuším kuš může mít :) Tak zasejc o něco chytřejší.



Myslím že můřeš
Já jako demonolog jí můžu nosit od 50 lvl.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 23/06/2008 :  10:28:26  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Jen nevím k čemu mi bude, ale to je vedlejší. I když možná jak mají zase nerfovat necra tak možná to bude silnější než kdejaké kouzlo

Edited by - Azkaban on 23/06/2008 10:29:00
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 23/06/2008 :  10:29:58  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Jen nevím k čemu mi bude, ale to je vedlejší. I když možná jak mají zase boostovat necra tak možná to bude silnější než kdejaké kouzlo


njn ja bych zase potreboval treti slot na zbran :)
jednorucka a stit na vetsinu casu
polearma kvuli staggeru + flash arc
kuse na pullovani :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 23/06/2008 :  10:32:03  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

rofl :D to neni spatnej item managment ale neznalost hry :D


no tak ona itemizace taky neni idealni :) prece jen aby nektery light armor kousky jsem mel na sobe misto heavy armor veci protoze maji vic invulu ... nebo ze mi padla lvl 55 heavy veci horsi nez vec z lvl 40 (obe blue)
ale to je tak nak beznej kolorit veci , ze casto ta itemova posloupnost v levelech pokulhava, jeste ted si pamatuju na nektery lvl 30 veci noseny do lvl60 ve wow :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.

Edited by - Pertha on 23/06/2008 10:32:21
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 23/06/2008 :  10:51:31  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
muzu te ujistit ze na 80 na sobe mam cosi pro lvl 20 :D

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 23/06/2008 :  11:09:36  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Njn itemizace je pochybna... mne treba pro Necra padli na lev 45 modry cloth boty co maj vic invul nez jakejkoliv HA co jsem kdy videl... (asi 5x 1.5% mam pocit)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 23/06/2008 :  11:21:23  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pepo
Member since 26/01/2001 ... za tu dobu sa tu takychto ludi uz vystriedalo ale tak ci tak ma niekedy neprestanu prekvapovat, ale zase je to dobry sposob ako nahrabat postiky
Hehe myslis si ze me jde o postiky?
lol.

Ja se bavim tim, jak par jedincu, kdyz maji argumentovat a nemaji cim tak prejdou k placani vody o tom jakej je atronach spatnej. To je uz zdejsi folklor = dojdou argumenty, zacni plivat na ty jehoz posty ti vadi...

Podle toho si clovek krasne odvodi co za 'membery' asi tak nejmenovana gilda na nejmenovanem serveru ma a co za dalsi krivarny dokaze delat.


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 23/06/2008 :  11:55:43  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Meddy

No Pepo to bude tim ze Araya je presne ten typ ktery fyzickym nasilim nikomu vyhrozovat nemusi. Mentalni uroven podobnych vyhruzek a reakci - at je za nima kolikkoliv smajliku - ponechavam stranou uplne.



No, neviem, ja si ta osobne pamatam iba z WAR sekcie, ale sice je to uz dost davno, ale zasveteny ludia si budu pamatat ako sa araya vyhrazal v daoc sekcii ze kazdemu rozbije hubu, aj mne to myslim raz povedal, ale tak tam sa vacsinou vyzuril na typkovi menom Iminent Jaj, to boli casy
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 23/06/2008 :  11:58:27  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

quote:
Originally posted by Pepo
Member since 26/01/2001 ... za tu dobu sa tu takychto ludi uz vystriedalo ale tak ci tak ma niekedy neprestanu prekvapovat, ale zase je to dobry sposob ako nahrabat postiky
Hehe myslis si ze me jde o postiky?
lol.

Ja se bavim tim, jak par jedincu, kdyz maji argumentovat a nemaji cim tak prejdou k placani vody o tom jakej je atronach spatnej. To je uz zdejsi folklor = dojdou argumenty, zacni plivat na ty jehoz posty ti vadi...

Podle toho si clovek krasne odvodi co za 'membery' asi tak nejmenovana gilda na nejmenovanem serveru ma a co za dalsi krivarny dokaze delat.





Mne je fuk o co ide tebe mne ide o postiky, aneb kto nema fialove hviezdicky je nub Tak preto musim stale dohanat, lebo zase sa budu mazat stare topiky a ja pridem o nejake

Ale nie, vsak mne tiez nejde len o posty, ale vravim ze takych ludi co si stale nadavaju, stale sa o niecom hadaju, vsetko vedia, atd. ze takych sa uz tu vystriedalo za tu dobu Mna len mrzi ze VT uz tak aktivne neprispieva, to bola taka sranda si to citat ked sa s niekym hadal
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 23/06/2008 :  12:05:17  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pepo
Ale nie, vsak mne tiez nejde len o posty, ale vravim ze takych ludi co si stale nadavaju, stale sa o niecom hadaju, vsetko vedia, atd. ze takych sa uz tu vystriedalo za tu dobu Mna len mrzi ze VT uz tak aktivne neprispieva, to bola taka sranda si to citat ked sa s niekym hadal



jj jeden z mala lidi co me dokazali preflamovat :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 24/06/2008 :  01:02:29  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
par peknejch picsu z 1. raidu discordie ;)
http://mmoscreens.com/cat42.htm


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 24/06/2008 :  10:00:35  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Gratuluji.

Copak je to za zvířátko? To vypadá jako červ.
Go to Top of Page

Shelaida
New Member

342 Posts

Posted - 24/06/2008 :  10:10:59  Show Profile  Send Shelaida an ICQ Message Send Shelaida a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Gratuluji.

Copak je to za zvířátko? To vypadá jako červ.



jj je to červ v jeskyni v Eiglophian Mountains.
V časovém intervalu popuje malé epické červíky
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 24/06/2008 :  16:19:45  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
btw uz jste to cetli ? :) dalsi dil serialu targuen zasahuje :D
Original zdroj:
http://targuen.ageofconan.cz/uvodni-strana/zruseni-populu
quote:

Já to vidim tak, že jste si postavili par domečků, branu a zeď kolem nich, což by vam samotnym trvalo asi dost dlouho tak jste jen využili spoustu lidi, kteří vám přispívali a teď když už jste nabažení "svého" díla, tak vam je obyč populus strašně nepohodlný a nevíte co si stím počít tak se toho raději zbavíte, protože ten zbytek už si zvládnete dát do kupy za nějaký čas i s menším počtem členů. Jsem už znechucený touhle guildou, slibovali hory doly, na první pohled perfektní promyšlená organizace a jasný cíl, při podrobnějším zkoumání je to ale jen o žvejkání a chvástání se na fóru. Kolikrát jsem přispěl, ano nebylo to mnoho, a co je mi odměnou, stačí napsat třebas díky, ale ne to ne, místo toho čtu vyházíme populus. Jsem zvědavý jak dlouho vás budou bavit kohorty, jen do tý doby než zjistíte, že je nepohodlný organizovat tolik svým způsobem už nějak organizovaných celků a tak jen si vymyslíte nějakou záminku a zredukujete počet kohort a bude teto dělat tak dlouho až zůstane jen určitý počet lidí, kteří se pak budou plácat po ramenou, jaké že to dokázali vytvořit město. Přitom zapomenou na všechny, kteří se na tom podíleli .... a teď mě klidně ukamenujte a nebo mi to vyvraťte

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 24/06/2008 :  18:32:34  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

btw uz jste to cetli ? :) dalsi dil serialu targuen zasahuje :D
Original zdroj:
http://targuen.ageofconan.cz/uvodni-strana/zruseni-populu


Proboha to sou kydy... a u hlasek typu
Senát chápe, že se stále zvyšuje lvl.
nevim jestli se smat nebo brecet. Hlavne ze ma autor nakoukane pulp fiction.

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 24/06/2008 :  18:51:39  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
Cetl to vubec po sobe ten, kdo to napsal?

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 24/06/2008 :  18:53:56  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
no me se na Targuenu libi jejich webova administrativa.. je tam pekne veskere info napsane :)

Jen bylo jasny ze ta byrokracie je nesmyslna a neudrzitelna. Ted uz je to proste jen x guild spojenych do interni aliance.. RP opadlo. (odpadlo).


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 24/06/2008 :  18:55:52  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Gratuluji.

Copak je to za zvířátko? To vypadá jako červ.


jojo je to cerv ve field of death nahore v yamarkh cave (takovej divnej nazev).

Jen je skoda (pro nekoho mozna ne..) ze v podstate raid je jen o tom zabit bosse a jeho addy. Jinak nic. Zadnej spletitej dungeon.

Nejvetsi zklamani prinesl Onyx Chambers..jak se strasne moc kochali vyvojari jak je to super dungeon.. nepadlo tam NIC (myslim nic nez sedivej crap)


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 24/06/2008 :  23:25:11  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

quote:
Originally posted by Azkaban

Gratuluji.

Copak je to za zvířátko? To vypadá jako červ.


jojo je to cerv ve field of death nahore v yamarkh cave (takovej divnej nazev).

Jen je skoda (pro nekoho mozna ne..) ze v podstate raid je jen o tom zabit bosse a jeho addy. Jinak nic. Zadnej spletitej dungeon.

Nejvetsi zklamani prinesl Onyx Chambers..jak se strasne moc kochali vyvojari jak je to super dungeon.. nepadlo tam NIC (myslim nic nez sedivej crap)



Tak říkají, že ty dorpy bostnou. Dnes mi říkal kamarád co tam chodí že by tam měli padat orahge dropy (nebo gold)

Jinak ta přímočarost neva.. napříklat Gruul Lair bylo také o tom jen zabít prvního a pak druhého bosse.. Nechme se překvapit :)
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 25/06/2008 :  02:16:18  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
quote:
někteří sasluhujíc ocenění, jiní taracení


K této hluboké a linguisticky inovativní myšlence již snad nelze nic dodat
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 25/06/2008 :  08:53:12  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

quote:
Originally posted by Azkaban

Gratuluji.

Copak je to za zvířátko? To vypadá jako červ.


jojo je to cerv ve field of death nahore v yamarkh cave (takovej divnej nazev).

Jen je skoda (pro nekoho mozna ne..) ze v podstate raid je jen o tom zabit bosse a jeho addy. Jinak nic. Zadnej spletitej dungeon.

Nejvetsi zklamani prinesl Onyx Chambers..jak se strasne moc kochali vyvojari jak je to super dungeon.. nepadlo tam NIC (myslim nic nez sedivej crap)



jenze onyx neni raid instance tj pro grupu

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 25/06/2008 :  09:04:27  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pepo

quote:
Originally posted by Meddy

No Pepo to bude tim ze Araya je presne ten typ ktery fyzickym nasilim nikomu vyhrozovat nemusi. Mentalni uroven podobnych vyhruzek a reakci - at je za nima kolikkoliv smajliku - ponechavam stranou uplne.



No, neviem, ja si ta osobne pamatam iba z WAR sekcie, ale sice je to uz dost davno, ale zasveteny ludia si budu pamatat ako sa araya vyhrazal v daoc sekcii ze kazdemu rozbije hubu, aj mne to myslim raz povedal, ale tak tam sa vacsinou vyzuril na typkovi menom Iminent Jaj, to boli casy



Iminenta si po tech letech pamatuju i ja a to jsem DAOC hral jen tak lehce okrajove :D

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

GORTHAUR
New Member

drunk

168 Posts

Posted - 25/06/2008 :  09:17:14  Show Profile  Send GORTHAUR an ICQ Message Send GORTHAUR a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marigold

quote:
někteří sasluhujíc ocenění, jiní taracení


K této hluboké a linguisticky inovativní myšlence již snad nelze nic dodat


Podle me je taky zcela zasadni ze vyhnout se vyrazeni za neaktivitu muzete tim ze leavnete guildu.

EvE
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 25/06/2008 :  13:42:53  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Meddy

Iminenta si po tech letech pamatuju i ja a to jsem DAOC hral jen tak lehce okrajove :D



Ako ja som s Iminentom hral v guilde, on nebol zly clovek, len si proste nesadol s MDK a nevedel moc kvalitne diskutovat na forach
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 27/06/2008 :  13:00:41  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
I burza dokaze ocenit kvalitni praci funcomu: http://uk.finance.yahoo.com/q/bc?s=FUNCOM.OL&t=3m

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page
Page: of 48 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,73 seconds. on eygor Snitz Forums 2000