Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Age of Conan
 Age of Conan - General
 Obecný pokec
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 48

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 18/08/2008 :  15:18:02  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban


Pertho to je blbost.. Pohyb nenasimuluješ. Já si prošel bosíky od KZtka, Gruul až po BT (5/9) pak jsem skončil a zapojil se až po půl roce, ale za mě pokud si pamatuji kdyby na tebe vyšla minihra na 4 nebo 5 bosíkovi v BT tak je to wipefest :)) To samé Archimond. Když budeš ve vleku a dostaneš od něho ten ping tak by mě zajímalo jestli ten klučina, kterého jsi tím také odpinknul ti poděkuje a kdo za tebe ve vzduchu zmáčkne pírko nebo co se to bralo u toho elfa na začátku instance :) V TKčku ten Rawen. Na 3tím bosíkovi v BT jak tě nahání a dělá ty sopky.. no je toho hodně a standartně se na většině bossech musí dodržovat rozestupy, jinak odbouchneš lidi okolo.



jj nekteri bossove vyzaduji se skutecne pohybovat podle toho co vidis a potrebuji misto jednoho tlacitka tri :)
ale obecne to zvladne cvicena opice :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 18/08/2008 :  16:39:52  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by sleglik
neznám postavu, kde vystačím s jedním tlačítkem a s jedním makrem :)

když odmyslíš, že u většiny bosssů je sem tam nutný pohyb přijde mi to, že si tu hru nikdy nehrál


ok a kolik maker potrebujes napr u gurtoga jako kterykoliv dps ?
kdyz si odmyslime ten pohyb, kterej muzes nasimulovat pomoci follow na clena v parte :)



1. Gurtog není jediný boss ve WoW (ale pro tebe je běrná mince)

Jinak co dělá dps na raidu?

Sleduje agro, hlídá Cooldowny, používá svoje demiš makro (dle profese), odpaluje trinketky, popřípadě se vyhýbá všem skvrnám, flekům a jiným buffům co kolem poletují (dle potřeby mění i cíle)

Healer?

Sleguje healbot (nebo co má na sledování zdraví u členů raidu), sleduje svoji manu a pak samozřejmě healy, nejlehčí to má paladin, nejhorší druid, opět trinketky a to kde stojí

Tank?

Sleduje to kde stojí, odpaluje šprcky (žádný tank nevystačí s 1 tlačítkem fakt žádný...), v případě nutnosti hejbe s bossem

--------------------------

Můžu tě ujistit, že pokud si na raidech vždycky mačkal jedno tlačítko a nic jiného byl si tam na nic...

BTW ty píšeš o "cvičených opicích" přesto spousta guild třeba progressu v BT nedosáhne. Je to o organizaci, případě a tak...
Jistě WoW byla šíleně špatná hra... chudáčku, že si ji hrál :)

-

Edited by - sleglik on 18/08/2008 16:40:56
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 18/08/2008 :  17:22:53  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sleglik


BTW ty píšeš o "cvičených opicích" přesto spousta guild třeba progressu v BT nedosáhne. Je to o organizaci, případě a tak...
Jistě WoW byla šíleně špatná hra... chudáčku, že si ji hrál :)



ne spatna jen silene jednoducha :) ja se na raidu dycky s kamosema perfektne pobavim a casto i vyprazdnim nakou lahev a presto ze jsem tam byl nanic (pozice MT) a vlastne nas tam takhle nanic bylo vetsina tak ten silenej progress mi prijde jednoduchej :)
chapu ze pokud na nekoho rve maminka at uz jde spat atd na raidu a tak to makro prestane mackat a odpali raid tak je to problem :) ale to ze mackas jedno makto fakt problem neni
btw predstav si ze do dps makra jde dat i to pouziti trinketu :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 18/08/2008 :  17:44:37  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
Jizis vy ho zase berete vazne.Von si z vas jenom dela srandu.Sice nechapu proc ho to stale bavi,ale kazdej sme nejaky

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 18/08/2008 :  18:22:33  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by sleglik


BTW ty píšeš o "cvičených opicích" přesto spousta guild třeba progressu v BT nedosáhne. Je to o organizaci, případě a tak...
Jistě WoW byla šíleně špatná hra... chudáčku, že si ji hrál :)



ne spatna jen silene jednoducha :) ja se na raidu dycky s kamosema perfektne pobavim a casto i vyprazdnim nakou lahev a presto ze jsem tam byl nanic (pozice MT) a vlastne nas tam takhle nanic bylo vetsina tak ten silenej progress mi prijde jednoduchej :)
chapu ze pokud na nekoho rve maminka at uz jde spat atd na raidu a tak to makro prestane mackat a odpali raid tak je to problem :) ale to ze mackas jedno makto fakt problem neni
btw predstav si ze do dps makra jde dat i to pouziti trinketu :)



co si čekal, když je ta hra pro děti od 12ti?

asi nemáš všech 5 pohromadě :)

-
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 18/08/2008 :  19:57:22  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
At je WoW lehkej jak je, dlouho jsem tu necetl ze jde AoC do sracek a ze konci...

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 18/08/2008 :  20:18:09  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by beldor5

Jizis vy ho zase berete vazne.Von si z vas jenom dela srandu.Sice nechapu proc ho to stale bavi,ale kazdej sme nejaky



kdyz me serou lidi v praci je to skvely odreagovavani, a ty mi to nekaz

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 18/08/2008 :  21:28:01  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

At je WoW lehkej jak je, dlouho jsem tu necetl ze jde AoC do sracek a ze konci...



Záleží na definici slova sračka :)
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 18/08/2008 :  21:43:16  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 19/08/2008 :  17:26:45  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
:) ale jo i pobavilo.....

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 19/08/2008 :  20:09:36  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Bylo by to dobrý, kdyby to nebylo tak strašně předvídatelný

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 22/08/2008 :  01:40:01  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
New features announced in Leipzig
In the true FC fashion little details were revealed, of course, but here's the basics:

- The game was shown with DX10, but FC refused to date the patch it will be coming in

- Two new areas will be added soonish: Ymir's Pass and Common District in Tarantia. Both areas sound very interesting, the second one even more so:

Quote:
This mid-level slum area allows players to pick a side in a gang war between street bandits and the rulers of the rooftops. Questing will include thieving, exploration and stealth gameplay as well as combat, and complex storylines with moral choices.
- A full revamp for Black Castle, making it a 'sophisticated' group instance.

Quote:
Attention then moved on to the Black Castle dungeon, which is being extensively revamped. Originally a basic dungeon aimed at solo players, it will soon be a more sophisticated group dungeon featuring traps and puzzles reminiscent of the Legend of Zelda - shooting an eye with an arrow to kill a giant snake, or standing on pressure pads to allow your team-mates to pass flame-throwers. Tongue-in-cheek tributes to Indiana Jones and Frankenstein had players fleeing from a boulder and piecing together a monster from body parts.
- Improvements to boss fights throughtout the game, as well to loot, both epic and other variety.

Quote:
There's also an attempt to give boss fights more personality (Ellingsen mentioned World of Warcraft's strength in this area), an epic feel, and superior loot drops. Ellingsen says Funcom is conscious that it needs to improve the quality of loot throughout the game, and is overhauling its entire loot distribution table.
- Two more level 80 dungeons are in development, another one in Thunder River and House of Crom, a 'huge' social [read - Main System like] Cimmerian instance.

PvP update

Quote:
On the anticipated update to the game's player-versus-player systems - originally expected some weeks ago - Ellingsen would only say that it was expected "relatively" soon. (In fact, he said "very soon", and then corrected himself.)

http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=218893
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 22/08/2008 :  12:03:44  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
To jsem teda zvedavej na DX10 kdyz je DX10 nepovedena DX9

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 25/08/2008 :  07:28:39  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

To jsem teda zvedavej na DX10 kdyz je DX10 nepovedena DX9



před půl rokem jsem to viděl v Lotro celkem pěkné stíny.
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 25/08/2008 :  16:13:39  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
vyžadují Dx10 větší výkon?
Kdybych hrál na Xp_čkách AoC na max detaily ale jen tak tak ..
Prejdu na Visty a dam tam Dx10 .. zvíží se tak nárok na výkon .. a budu miset hrát na střední detaily?
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 26/08/2008 :  20:52:44  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
http://img385.imageshack.us/my.php?image=problmhi8.jpg

Z ničeho nic ..
Kdyš dám Ono tak me to odešle na Nvidia stránkdy .. skoušel jsem dát dovland Driver a stáhnout nové ovladače .. ale nejak asi žádné nové pro moji kartu nemaj ...
Dříve mi to šlapalo v pohodě ...

Jinak kartu mám NVIDIA GeForce 8800 GTS 512

Moc moc dekuji za jakoukolv radu..
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 26/08/2008 :  21:22:08  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zarel

http://img385.imageshack.us/my.php?image=problmhi8.jpg

Z ničeho nic ..
Kdyš dám Ono tak me to odešle na Nvidia stránkdy .. skoušel jsem dát dovland Driver a stáhnout nové ovladače .. ale nejak asi žádné nové pro moji kartu nemaj ...
Dříve mi to šlapalo v pohodě ...

Jinak kartu mám NVIDIA GeForce 8800 GTS 512

Moc moc dekuji za jakoukolv radu..



Čeština jak víno
A co máš teda za ovladače?

Edited by - spajdr on 26/08/2008 21:23:04
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 26/08/2008 :  21:48:35  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
dik ale vecpal jsem tam tyhle (175.19_geforce_winxp_32bit_international_whql)

asi na popáté .. nechtělo je to brát.

v cera jsem formátoval po Vistách od té doby to zlobí.
Na Vistách mi hry padaly ale grafika byla krásná.

Dejuji za zájem mi pomoci máš to u mě :-)
A s Cj se pokusím něco udělat
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 27/08/2008 :  16:00:21  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote

WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"

Edited by - Marketa on 05/09/2008 14:59:40
Go to Top of Page

erdisk
Moderator

342 Posts

Posted - 27/08/2008 :  18:24:24  Show Profile  Send erdisk an ICQ Message Send erdisk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marketa

... ja AOC nehraji a tak nevim jestli je to opravdu ze hry nebo jenom sranda...



Tvoj komentár k obrázku pobavil viac ...
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 27/08/2008 :  18:45:12  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by erdisk

quote:
Originally posted by Marketa

... ja AOC nehraji a tak nevim jestli je to opravdu ze hry nebo jenom sranda...



Tvoj komentár k obrázku pobavil viac ...



Ja jsem myslela ze je to treba team co tu hru dela, jako patche a pod.Text je samozrejme dodany extra.

WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"

Edited by - Marketa on 27/08/2008 18:45:44
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 30/08/2008 :  07:31:55  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
Nevite,jak je to u barbariana se skillem Unstoppable?
Mělo by to být tak,že kdyš jsem s HP pod 30% .. tak se mi zapne...
Zapl se mi jen 1x od té doby nic.

Není k tomu ještě něco potřeba ??
Např.Mít reaver stance ?? používám ten druhej postoj (mám mix mezi 2T a dualkama)

Nebo něco takového .. může to být klidně jen bug? ..
Dekuji.
Go to Top of Page

Murdy
New Member

Murdy2

285 Posts

Posted - 01/09/2008 :  23:30:20  Show Profile  Visit Murdy's Homepage Send Murdy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marketa

quote:
Originally posted by erdisk

quote:
Originally posted by Marketa

... ja AOC nehraji a tak nevim jestli je to opravdu ze hry nebo jenom sranda...



Tvoj komentár k obrázku pobavil viac ...



Ja jsem myslela ze je to treba team co tu hru dela, jako patche a pod.Text je samozrejme dodany extra.



ROFL... ... takhle sem se tady dlouho nezasmál. Možná si leckdo kdo AoC nějakou dobu hrál, představuje lidi co za tim stojej právě takhle

http://soundcloud.com/unvorsum
Go to Top of Page

Dengalden
Starting Member

81 Posts

Posted - 05/09/2008 :  09:01:08  Show Profile Send Dengalden a Private Message  Reply with Quote
ROFL AoC na steamu
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 05/09/2008 :  20:25:40  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
Tak kamarad me poslal dalsi naborovou fotecku na AOC tak se podelim je pravdou ze to rozjeli holt boj o kazdeho platiciho


WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 05/09/2008 :  21:20:28  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Guild leaders beware!

In the most rediculous example yet of Funcom and their GMs incompetence yet I make this post.

I am a guild founder on the Dagoth server. Guild name ARCH. We have a tier two city, tier three keep and a battle keep. This guild had over 200 members.

My self and a number of officers decided to leave the game and go to WAR. We still had a large contingent of people who wanted to stick it out in AoC. So after some discussion I made new officers and a new guild leader from those faithful folks that were staying.

There was one player inparticular who I did not promote. He took offense to this and started cuasing trouble. He LEFT the guild with his main character however he still had an "alt" in the guild.

This player in his spite contacted a GM, feed the GM a line of bull and the GM, GET THIS made his alt the guild leader of the guild. This player then kicked every single player from the guild thus destroying our guild city and our battle keep. Oh, Also he stole all the gold and building mats from the guild bank. He admitted to doing all this to the guild leader that we promoted, luckily he saved chat logs of it and perhaps some action can be taken by Funcom to reverse this and or ban this player for his actions.

The person we actually made the guild leader logged on to find the guild and all its accomplishments GONE. He contected a GM, the GM told him there is no record of the guild ever having excisted! We were one of the first guilds formed on the server, our guild city was in instance number ONE in lach plains. When the guild leader asked what happened to the guild the GM just shrugged his shoulders and actually offered him GOLD to go away.

When asked, the GM said it is funcoms polocy that if a guild leader has not logged on for 30 days then a GM can take this kind of action. Well me being the guild founder, I was logged into the game 7 days ago to take care of promotions and make the new guild leader. So how exactly do they confirm such a thing? Do they just ask the retard who is asking to be made guild leader?

So guild leaders BEWARE, any retard of any level can just contact a GM and be made guild leader of your guild without your knowledge or consent and they he can destroy your guild. And funcom will help them do it then shrug their shoulders at you after saying sorry nothing we can do.

Worst game management error I have ever heard of in a game period. Funcom you have really earned the name FAILCOM.
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 05/09/2008 :  23:53:33  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
:]

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 06/09/2008 :  07:14:26  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
muzes postnout link na to forum ? i kdyz ono uz asi neexistuje

lastfm
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 08/09/2008 :  07:13:10  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Nedávno jsem si říkal, že mě Funcom nemůže už ničím překvapit a hele může. To pojmenování Failcom je trefné.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 08/09/2008 :  19:55:36  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Peklo. Btw, co je pravdy na tom, ze Mythicu kdysi nekdo hacknul databazi DAoC a vymazal vsechny chary a Mythic to nemohl vratit zpet ?

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Wawar
Starting Member

25 Posts

Posted - 10/09/2008 :  08:39:19  Show Profile  Visit Wawar's Homepage  Send Wawar an ICQ Message Send Wawar a Private Message  Reply with Quote
Dnes jsem byl prvně v raid instanci T2 Black Ring Citadel a musim říct že to tam vůbec nevypadá špatně.Osobně dávám Funcomu šanci do vánoc a pak uvidím jestli se vyplatilo platit tu betu tak dlouho .)

=BiA= Steel panthers
Go to Top of Page

Murdy
New Member

Murdy2

285 Posts

Posted - 10/09/2008 :  16:12:41  Show Profile  Visit Murdy's Homepage Send Murdy a Private Message  Reply with Quote
To je neskutečná prasárna
...kdy už se na to ten amatérskej spolek konečně vyprdne a uznaj že na to nemaj ?

http://soundcloud.com/unvorsum
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 10/09/2008 :  16:16:57  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Tomuhle uz neverim, co je moc, to je moc. Todle by ani FC nezvladl. Ze ne?

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 11/09/2008 :  09:50:38  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

Tomuhle uz neverim, co je moc, to je moc. Todle by ani FC nezvladl. Ze ne?



Proc by ne. Nabrali hromadu lidi do supportu, kteri s tim nejspis nemeli zadne zkusenosti. Imho je dost velka sance, ze obcas nekdo neco podela. Verit hraci a nedusledne overit jestli nekeca mi prijde naprosto pochopitelna chyba u noveho gmka, ktere nejspis resi desitky petic kazdy den.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 12/09/2008 :  11:18:52  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

quote:
Originally posted by tojejedno

Tomuhle uz neverim, co je moc, to je moc. Todle by ani FC nezvladl. Ze ne?



Proc by ne. Nabrali hromadu lidi do supportu, kteri s tim nejspis nemeli zadne zkusenosti. Imho je dost velka sance, ze obcas nekdo neco podela. Verit hraci a nedusledne overit jestli nekeca mi prijde naprosto pochopitelna chyba u noveho gmka, ktere nejspis resi desitky petic kazdy den.



Rahmane ty to ještě hraješ? Nebo se přesouvaté do jiné hry? Jak to dopadlo na Dagonu?
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 12/09/2008 :  11:25:43  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Hele funguje ještě ten exploit s těma gemama?

Přejato z jednoho nejmenovaného fora:

neber to jako navod k podvadeni, stejne pocitam ze to budou muset wipnout (ja to jen otestoval, z takovyho equipu bych nemel dobrej pocit) Very Happy takze mas jeden gem, pouzijes ho na equip, dole ti jede progress bar ... nez dojede, pretahnes gem do trade okna, vec se ogemuje, ty das cancel v trade okne, gem ti zustane a ogemovanej equip samozdrejme taky. podle toho co sem cet, uz je to "funkcni" pekne dlouhou dobu ...
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 12/09/2008 :  11:41:48  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Cece to nevim, jestli tam zustalo, nicmene po nerfu gemu, je to momentalne jedno. Nerf je tak drasticky, ze full dmg gear uz stejne nema smysl.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Wawar
Starting Member

25 Posts

Posted - 12/09/2008 :  12:31:03  Show Profile  Visit Wawar's Homepage  Send Wawar an ICQ Message Send Wawar a Private Message  Reply with Quote
Jsou ještě vůbec nějaké CZ/SVK guildy na jiných serverech ? nebo AoC už umřelo a žije jenom na Aquilonii kde je ted 6 aktivních guild.

Jinak pokud by měl někdo zájem tak ho rádi přivítame v Targuenu potřebujem totiž lidi na T2 instance.

=BiA= Steel panthers
Go to Top of Page

Wawar
Starting Member

25 Posts

Posted - 12/09/2008 :  13:04:43  Show Profile  Visit Wawar's Homepage  Send Wawar an ICQ Message Send Wawar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

aoc skoncil ... ted prichazi who ... al ja si radsi pockam az na sco



AoC neskončilo pořád hrajem není to nejlepší hra ale pokud máš dobrou partu lidí hraje se dobře a Black Ring Citadel vůbec nevypadá špatně.

WHO určitě bude dobrá hra ale zase jen pro určitou skupinu lidí a podle infa z bety tam maj ještě víc chyb jak Funcom :)

=BiA= Steel panthers

Edited by - Wawar on 12/09/2008 14:07:06
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 12/09/2008 :  14:01:08  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wawar


WHO určitě bude dobrá hra ale zase jen pro určitou skupinu lidí a podle infa z bety tam maj ještě víc chyb ja Funcom :)


A já ještě na nic zásadního nenarazil. Asi se umí dobře schovávat
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 12/09/2008 :  14:43:09  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wawar

quote:
Originally posted by Eagle

aoc skoncil ... ted prichazi who ... al ja si radsi pockam az na sco




WHO určitě bude dobrá hra ale zase jen pro určitou skupinu lidí a podle infa z bety tam maj ještě víc chyb jak Funcom :)



Hraji betu, hrala jsem AOC. Zakladni rozdil je v tom ze u WHO konci beta v Sobotu a v AOC jeste neskoncila.

PS: jinak ohledne PVP, moznosti, hartelnosti a konecne zabavy je WHO spicka a bohuzel AOC jen nafouknuta reklama a nic.Kdyz si vzpomenu na AGE OF VILLAGE 100x dokola musim se smat.Ve WHO nevim co delat drive.Cim dele hraji WHO, tim vic me bavi, na rozdil od AOC, kde je tento efekt naprosto opacny.

WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 12/09/2008 :  14:43:50  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Bugy tam jsou - u DE nefunguje pvp merchant, a to mě sere docela hodně a zejména u public questu se bugují NPCčka. Jinak jsem nenašel nic zásadního.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 12/09/2008 :  15:11:25  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marketa

quote:
Originally posted by Wawar

quote:
Originally posted by Eagle

aoc skoncil ... ted prichazi who ... al ja si radsi pockam az na sco




WHO určitě bude dobrá hra ale zase jen pro určitou skupinu lidí a podle infa z bety tam maj ještě víc chyb jak Funcom :)



Hraji betu, hrala jsem AOC. Zakladni rozdil je v tom ze u WHO konci beta v Sobotu a v AOC jeste neskoncila.

PS: jinak ohledne PVP, moznosti, hartelnosti a konecne zabavy je WHO spicka a bohuzel AOC jen nafouknuta reklama a nic.Kdyz si vzpomenu na AGE OF VILLAGE 100x dokola musim se smat.Ve WHO nevim co delat drive.Cim dele hraji WHO, tim vic me bavi, na rozdil od AOC, kde je tento efekt naprosto opacny.



Já už se poučil. Počkám si měsíc dva a pak do toho hopnu. Z AoC jsem byl od začátku nadšený jak malý kluk a dopadlo to jak to dopadlo :o)
Go to Top of Page

Wawar
Starting Member

25 Posts

Posted - 12/09/2008 :  16:34:51  Show Profile  Visit Wawar's Homepage  Send Wawar an ICQ Message Send Wawar a Private Message  Reply with Quote
Myslím že máte pravdu že AoC je pořád ještě beta ale jaká hra nebyla když vyšla ? Funcom prostě udělal spousta chyb a místo toho aby šla hra dopředu zasekla se na mrtvém bodě který trvá minimálně měsíc.


Hrál jsem WoW od US verze která byla mnohem dřív než EU a můžu říct že to žádná sláva nebyla.WHO přeji at se poučí z chyb které udělal Funcom a dokáže pobavit hráče kteří tenhle tip her vyhledávají já osobně zatím zůstanu u AoC ( testovat betu :)

=BiA= Steel panthers

Edited by - Wawar on 12/09/2008 16:35:58
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 12/09/2008 :  21:08:08  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marketa
Ve WHO nevim co delat drive.


Scenario nebo world RvR - to je tedy vyber. Ne ze bych potreboval neco vic. ;]

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 12/09/2008 :  21:15:23  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nekrotyrael

quote:
Originally posted by Marketa
Ve WHO nevim co delat drive.


Scenario nebo world RvR - to je tedy vyber. Ne ze bych potreboval neco vic. ;]



A co crafting pane?
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 12/09/2008 :  22:02:10  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

quote:
Originally posted by nekrotyrael

quote:
Originally posted by Marketa
Ve WHO nevim co delat drive.


Scenario nebo world RvR - to je tedy vyber. Ne ze bych potreboval neco vic. ;]



A co crafting pane?


Ten bytostne nesnasim, takze ani nevim jak funguje. A proto jsem si na nej taky nevzpomnel! :]

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia


Edited by - nekrotyrael on 12/09/2008 22:06:49
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 14/09/2008 :  00:51:41  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
Je to tady, dobre si pamatujte datum 14.9.2008, od toho dne zacina konec AOC - vysel WHO


WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 14/09/2008 :  08:32:39  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marketa

Je to tady, dobre si pamatujte datum 14.9.2008, od toho dne zacina konec AOC - vysel WHO


Pokud te AoC nebavi, nehrej ho. Radoby posty toho typu si nech pro jine forum. Nehodlam tady sledovat dalsi a opakovane podnecovani k flamu. Je tady plno exemplaru, kteri si radi postnou na tento post, zase neco prinosneho.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 14/09/2008 :  12:42:35  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
tos napsal trochu pozdě ne ??
sem jde člověk fakt v poslední nouzi..
Příspěvky tady maj fakt úroveň ---
Mnoho normálních lidí ti sem už nevleze ..
Go to Top of Page
Page: of 48 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,7 seconds. on eygor Snitz Forums 2000