Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Warhammer Online
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 212

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 20/03/2007 :  17:17:28  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Vsechno je pouze o vkusu. Ja napriklad povazuju pohyblivou hlavu uprostred jako bombu. Poprve bylo pouzito v Shadow of the Hornet Rat, jestli me pamet neklame a bylo/je to fajn.

Edit: Tak potreti. Je to tak jak jsem rikal. "Sipky" opravdu ukazuji cleny tve grupy.

Edit2: Az bude 30 lidi v chumlu, tak budete jeste radi. Targetovat se da i pres group member window, ale ta sipka je dalsi pomocnik, ktery tu postavu zviditelnuje.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Edited by - Shemiramoth on 20/03/2007 17:31:35
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 20/03/2007 :  22:00:36  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
sem zvědavej na UI čko konzolové verze hry

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

kostra
Starting Member

3 Posts

Posted - 20/03/2007 :  22:38:51  Show Profile  Send kostra an ICQ Message Send kostra a Private Message  Reply with Quote
forum: http://www.gamespot.com/pc/strategy/warhammeronline/index.html

info: http://warhammervault.ign.com/

wow kostra 70/unactive
wow zelink 63/unactive
lotro hunter 15/active
Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 20/03/2007 :  23:12:54  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
ajajaaj krása krása... ui absolutně parádní.. kruhy,čtverečky,trojuhelníčky,šipečky se mi v UI líbí (míval sem takto upravené Ui do wowek)(( každopádně tahle hra bude bomba. začnu se o to zajímát už ted a ža to vyjde vrhnu se na to v plné zbroji

btw. kdy že je předběžné datum vydání ??

Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 21/03/2007 :  07:25:11  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sho
btw. kdy že je předběžné datum vydání ??

Předběžné, celkem nastřelené datum je 1.11.2007

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 23/03/2007 :  09:12:39  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
Celkm zajímavý rozhovor s CEO Mythicu Markem Jacobsem.

Lišák

Go to Top of Page

Tuberkul.es
New Member

107 Posts

Posted - 26/03/2007 :  10:11:32  Show Profile Send Tuberkul.es a Private Message  Reply with Quote
cetl sem si jen par stranek ale nejakej zakladni obraz sem si udelal a vypada to zajimave, trosku sem se lekl toho videa (trpaslik war) jak tam mlati furt stejne a zvuky teda taky staly celkem zaprd, ale neni to zadnej release takze uvidime pozdeji

rogue
shaman
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 27/03/2007 :  17:34:38  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
Mohl by mě někdo odkázat na souhrné info s game mechanics / popisem class?

Jsem líný hledat a vím že by mi to zabralo nějaký čas, takže tak nějak doufám, že tu najdu šílence, co to mají všechno přečtené 3x pozpátku a poradí mi hned :)
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 27/03/2007 :  17:49:36  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gurrshael

Mohl by mě někdo odkázat na souhrné info s game mechanics / popisem class?

Jsem líný hledat a vím že by mi to zabralo nějaký čas, takže tak nějak doufám, že tu najdu šílence, co to mají všechno přečtené 3x pozpátku a poradí mi hned :)

no vzhledem k tomu, ze +- nejakej popis class je hotovej asi jen u pulky planovanyho poctu...

ale mrkni na http://www.warhammeronline.com/english/home/index.php to je imo nejlepsi ;-)

no mmo
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 27/03/2007 :  20:22:28  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
Gurrshi, mrkni buď tam jak postoval Celdric, anebo na trochu rozsáhlejší popis sem: strana 1 , strana 2

Lišák

Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 27/03/2007 :  23:41:32  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NoX

Gurrshi, mrkni buď tam jak postoval Celdric, anebo na trochu rozsáhlejší popis sem: strana 1 , strana 2

Aha, díky moc. Tamto jsem si samozřejmě přečetl už dříve, ale tak nějak jsem doufal, že aspoň leakly nějaké další informace o dalších povoláních a tak :) Asi naivně. Ty tvoje linky vypadají fajn, hned na ně mrknu.

Jinak podle času a toho kdy to vyjde bych se asi taky přidal, jak jinak než za armády chaosu. Celkem se těším, svět Warhammeru mám dost rád.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 27/03/2007 :  23:54:13  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
ehm :)

Orcs are supposed to be shot away with catapults

proc mi to jen pripomina jednu z verzi robina hooda, take budou vzdy pristavat do hnoje ?

lastfm
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 28/03/2007 :  08:38:57  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

ehm :)

Orcs are supposed to be shot away with catapults

proc mi to jen pripomina jednu z verzi robina hooda, take budou vzdy pristavat do hnoje ?

Podle traileru bych to viděl spíš na hradby

Lišák

Go to Top of Page

Edmund
New Member

332 Posts

Posted - 31/03/2007 :  02:23:47  Show Profile Send Edmund a Private Message  Reply with Quote
A je to tady...Scenarios (instanced pvp content) will have the most impact on victory points - rvr game. Viz. newsletter 3/2007.

Neziva - Healer of Uhni Kurva, Mordred
Mrs Ironic - Reservoir Dogs, Darkfall
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 31/03/2007 :  09:31:42  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
hmm tohle je taky pomerne zajimavy

Q: Lots of rumors going around about the console potential of WAR. What can you tell us?

A: The WAR team is totally focused on developing systems and making content for the PC version right now.

no mmo
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 31/03/2007 :  14:44:44  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
Rozhodně doporučuju zkouknout tohle video o RvR.

Lišák

Go to Top of Page

ŠAR
Starting Member

chaos

26 Posts

Posted - 01/04/2007 :  16:02:42  Show Profile  Visit ŠAR's Homepage Send ŠAR a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NoX

PLS můžeš sem hodit základní body v češtině páč na mojí angličtinu se fakt nedá spoléhat moc sem nedával část skirmishe
dík moc.

If you see me,you´re already dead. HONOR AND GLORY
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3888 Posts

Posted - 01/04/2007 :  22:02:26  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ŠAR

quote:
Originally posted by NoX

PLS můžeš sem hodit základní body v češtině páč na mojí angličtinu se fakt nedá spoléhat moc sem nedával část skirmishe
dík moc.

kampaň: ze 4 stupnu (tieru) bojisti, dostatek victory pointu vede k ovladnuti tieru, 4 tier vede az oblehani a dobyti mesta opozice
victory pointy lze ziskat nekolika zpusoby:
-> plneni questu - cim tezsi tim vice bodu. jejich plneni zvysuje vliv frakce ve svete, coz prinasi dalsi body
-> body za ovladnuti nizsich tieru - cim vice ma frakce vp v nizsich tierech, tim jednodussi je ovladnout vyssi (pripocitava se urcite procento vp)
-> skirmish - body za zabiti hracu opozice v pvp
-> battlefields - za ovladani ruznych objektu v rvr casti zony; maji ruznou bodovou hodnotu
-> scenarios - instancovane pvp ve stylu battlegroundu; je za ne nejvic vp

snad jsem neco nezapomnel :P

RL: LVL 1 S/S/S

Edited by - nekrotyrael on 01/04/2007 22:19:00
Go to Top of Page

ŠAR
Starting Member

chaos

26 Posts

Posted - 02/04/2007 :  13:53:43  Show Profile  Visit ŠAR's Homepage Send ŠAR a Private Message  Reply with Quote
dík moc,super.

Go to Top of Page

mr_unreal
Starting Member

19 Posts

Posted - 09/04/2007 :  16:40:40  Show Profile  Send mr_unreal an ICQ Message Send mr_unreal a Private Message  Reply with Quote
Nevíte někdo jak to bude s dopravníma prostředkama - např. koně atd.? Nikde sem o tom nic nenašel a v žadným videu není nic vidět.

"Tiberium is the answer."
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 09/04/2007 :  16:55:48  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Jeste se to nevi. Jediny "mount", ktery je znamy, je disk Chaos sorcerera.

Edit: Jestli jsem se nepreslechl, tak bude urcite wolf mount. Zkuste konec videa o animacich. Mozna jsem se preslechl a neslysel vetu "wolf mounts".

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Edited by - Shemiramoth on 10/04/2007 17:11:13
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 10/04/2007 :  18:50:50  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
na WAR-RvR.net se objevila celkem hezká a k mému překvapení celkem podrobná, interaktivní mapa světa WAR. Začít studovat můžete zde.

edit: Případně ještě, už poněkud starší "talent calculator". Je to hodně nekompletní nástřel okoukaný ze všeho co se dalo. Měl by být spíš pro představu, jakým stylem by se měl dát char specializovat.

Lišák

Edited by - NoX on 10/04/2007 18:57:35
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 13/04/2007 :  17:08:56  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
Úplně jsem přehlédl jeden Joshův post na WH:A fooru v topicu, kde se nějaký maník ptá, zda-li někdo nemá screenshoty Chaos Chosena. Jeho příspěvek zní takto:

"Yes. Yes, I do.

Oh... you mean that I can SHARE.

As has been noted, this month's newsletter will be absolutely chock-full of them. You'll all be very happy. ALL OF YOU."

Takže doufám, že se můžeme konečně těšit na podrobnější informace o tomhle zlato-modrém heavily armoured monstru

Lišák

Go to Top of Page

ŠAR
Starting Member

chaos

26 Posts

Posted - 13/04/2007 :  17:23:05  Show Profile  Visit ŠAR's Homepage Send ŠAR a Private Message  Reply with Quote
hoh to jsi neměl psát,páč teď se asi po... zvědavostí

Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 13/04/2007 :  18:02:16  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ŠAR

hoh to jsi neměl psát,páč teď se asi po... zvědavostí

ja kvuli tomu dokonce pustil po 3ech tydnech mail klienta jestli mi nekdo nepise :-D

no mmo
Go to Top of Page
Page: of 212 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,17 seconds. on eygor Snitz Forums 2000