Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Warhammer Online
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 106

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 27/08/2008 :  08:56:52  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Waiden

Ahojte, mám noobovskou otazečku... Když budu hráv v Open betě, zustanou moje chary i v normalu po skončení bety? nikdy jsem totiž Bety nehrál...



toto je duvod proc hry stoji za hovno bo tam pousti lamery co vi o MMO asi tolik co meje 80 leta babicka

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 27/08/2008 :  10:13:22  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

quote:
Originally posted by Waiden

Ahojte, mám noobovskou otazečku... Když budu hráv v Open betě, zustanou moje chary i v normalu po skončení bety? nikdy jsem totiž Bety nehrál...



toto je duvod proc hry stoji za hovno bo tam pousti lamery co vi o MMO asi tolik co meje 80 leta babicka



Zato ty když ses narodil tak už si věděl o MMO určitě všechno, viď?

Jsou i bety, po kterejch wipe neni.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 27/08/2008 :  10:21:02  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
To už pak ale s betou nic moc společného nemá. Spíš než betou, bych to nazval stress testem.

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

Oralin
New Member

243 Posts

Posted - 27/08/2008 :  10:36:18  Show Profile Send Oralin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

quote:
Originally posted by Waiden

Ahojte, mám noobovskou otazečku... Když budu hráv v Open betě, zustanou moje chary i v normalu po skončení bety? nikdy jsem totiž Bety nehrál...



toto je duvod proc hry stoji za hovno bo tam pousti lamery co vi o MMO asi tolik co meje 80 leta babicka


Á další mistr světa co všude byl, všechno viděl a od všeho má klíče...

Nechápu jak můžeš hodnotit kvality hráče podle toho v kolika byl betách. To se ti teda fakt povedlo.
Go to Top of Page

Kittinka
Starting Member

5 Posts

Posted - 27/08/2008 :  10:40:19  Show Profile  Send Kittinka an ICQ Message Send Kittinka a Private Message  Reply with Quote
Nie Waidene. Nezostanu. Beta sluzi na testovanie.
Zostanu ti len postavy vytvorene v skorsom starte.

BTW mudrci mudri, tato otazka sa vyskytuje hojne aj na ENG forach. :-)
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 27/08/2008 :  10:45:33  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
No někdy se nesmažou úplně, jenom se resetne level na 1, prostě rezervace nicku. Případně když si nepřeješ nějaký nick vidět ve hře jak kolem Tebe běhá , tak si regneš např. nick rodier
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 27/08/2008 :  10:50:07  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oralin

quote:
Originally posted by †… Havran …†

quote:
Originally posted by Waiden

Ahojte, mám noobovskou otazečku... Když budu hráv v Open betě, zustanou moje chary i v normalu po skončení bety? nikdy jsem totiž Bety nehrál...



toto je duvod proc hry stoji za hovno bo tam pousti lamery co vi o MMO asi tolik co meje 80 leta babicka


Á další mistr světa co všude byl, všechno viděl a od všeho má klíče...

Nechápu jak můžeš hodnotit kvality hráče podle toho v kolika byl betách. To se ti teda fakt povedlo.



to si pis.. zajimalo by me co tam udelal krom toho ze si vyzkousel vsechny clasy.. kolik reportnul bugu.

kdyz nevim zakladni veci nelezu do bety bo tam budu za blba

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7

Edited by - †… Havran …† on 27/08/2008 10:50:49
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 27/08/2008 :  10:50:18  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Tady imho ale wipe bude.
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 27/08/2008 :  10:53:55  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Filda LNL

quote:
Originally posted by †… Havran …†

quote:
Originally posted by Waiden

Ahojte, mám noobovskou otazečku... Když budu hráv v Open betě, zustanou moje chary i v normalu po skončení bety? nikdy jsem totiž Bety nehrál...



toto je duvod proc hry stoji za hovno bo tam pousti lamery co vi o MMO asi tolik co meje 80 leta babicka



Zato ty když ses narodil tak už si věděl o MMO určitě všechno, viď?

Jsou i bety, po kterejch wipe neni.



ne nevedel.
jako beta tester ma urcite pristup na jejich fora kde o takovych vecech pisou.
Jako beta tester by mel mit o tom jak MMO fungujou nejakej prehled a ne jen ze tam vlezu proto abych si vyzkousel futury hry

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 27/08/2008 :  10:54:17  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
http://war.curse.com/downloads/details/13544/ za vyrobu addonu pro cviceny opiceby se melo strilet.

Ostatni, nektere i docela povedene, addony jsou zde:

http://war.curse.com/downloads/addons/browse/?v=mv

Edited by - Lobos on 27/08/2008 11:00:35
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 27/08/2008 :  11:03:31  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Pár zajímavých. Zbytek pro bezruký retardy :)
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 27/08/2008 :  11:05:04  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
sakra a ja se tesil ze nebudu muset rvat zadny addony do hry a ono jo.
SCT rozhodne potrebuji. Ten jejich je zmatenej

Edited by - Araya on 27/08/2008 11:05:42
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 27/08/2008 :  11:10:47  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
Jo ja cekal, ze Mythic povoli pouze reskin UI ne pridavani novejch funkci, no uvidime kam az to zajde
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 27/08/2008 :  11:30:08  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Jen ne další WoW, kde se bez addonů neobejdeš
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 27/08/2008 :  11:37:08  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir

Jen ne další WoW, kde se bez addonů neobejdeš


mno prave toho se taky nechci dozit
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 27/08/2008 :  11:49:25  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
to pak bude práce na tři prsty
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 27/08/2008 :  11:53:29  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
zvlastni je, ze tak dlouho uz je SCT na svete a zatim u zadneho z techto projektu (wow, lotro a videa war) jsem ho nevidel dobre udelanej...
pokusy jsou, ale proste to neni ono ;-)

no mmo
Go to Top of Page

Oralin
New Member

243 Posts

Posted - 27/08/2008 :  12:02:36  Show Profile Send Oralin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

to si pis.. zajimalo by me co tam udelal krom toho ze si vyzkousel vsechny clasy.. kolik reportnul bugu.

kdyz nevim zakladni veci nelezu do bety bo tam budu za blba


Nechci se pouštět do zbytečné flame war, ale asi jsi si špatně přečetl jeho příspěvky.

On se ptá, jak to bude v Open betě a že ještě v žádné betě nikdy nebyl. Neměl tedy přístup na beta fóra, netestoval postavy ani nereportoval bugy. Přesto je kvůli tomu v tvých očích lama...

Navíc co se týká open bety, tak tam 95% lidí leze právě kvůli otestování postav a vyzkoušení hry a ne kvůli reportování bugů.
Go to Top of Page

Bajaja
New Member

168 Posts

Posted - 27/08/2008 :  12:13:51  Show Profile Send Bajaja a Private Message  Reply with Quote
Dyť je to jenom hloupej fógl...
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 27/08/2008 :  12:22:19  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
neni havran bracha rodiera?

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 27/08/2008 :  12:44:48  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

neni havran bracha rodiera?



né, to je pták od rodiera
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 27/08/2008 :  13:11:14  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

neni havran bracha rodiera?



a ty si kdo?

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 27/08/2008 :  13:11:55  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oralin

quote:
Originally posted by †… Havran …†

to si pis.. zajimalo by me co tam udelal krom toho ze si vyzkousel vsechny clasy.. kolik reportnul bugu.

kdyz nevim zakladni veci nelezu do bety bo tam budu za blba


Nechci se pouštět do zbytečné flame war, ale asi jsi si špatně přečetl jeho příspěvky.

On se ptá, jak to bude v Open betě a že ještě v žádné betě nikdy nebyl. Neměl tedy přístup na beta fóra, netestoval postavy ani nereportoval bugy. Přesto je kvůli tomu v tvých očích lama...

Navíc co se týká open bety, tak tam 95% lidí leze právě kvůli otestování postav a vyzkoušení hry a ne kvůli reportování bugů.



no a tj prave to pousti tam kazdyho lamera co si o to napise a pak to tak vypada

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 27/08/2008 :  13:18:41  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

quote:
Originally posted by Oralin

quote:
Originally posted by †… Havran …†

to si pis.. zajimalo by me co tam udelal krom toho ze si vyzkousel vsechny clasy.. kolik reportnul bugu.

kdyz nevim zakladni veci nelezu do bety bo tam budu za blba


Nechci se pouštět do zbytečné flame war, ale asi jsi si špatně přečetl jeho příspěvky.

On se ptá, jak to bude v Open betě a že ještě v žádné betě nikdy nebyl. Neměl tedy přístup na beta fóra, netestoval postavy ani nereportoval bugy. Přesto je kvůli tomu v tvých očích lama...

Navíc co se týká open bety, tak tam 95% lidí leze právě kvůli otestování postav a vyzkoušení hry a ne kvůli reportování bugů.



no a tj prave to pousti tam kazdyho lamera co si o to napise a pak to tak vypada



Hm, pokud vim, tak nepouští.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Oralin
New Member

243 Posts

Posted - 27/08/2008 :  13:21:57  Show Profile Send Oralin a Private Message  Reply with Quote
Proboha Addony! Uáááááááááá. Už zase peklo sledování 30-40 addonů a jejich verzi? Strašný.

Navíc právě takový addony jako je ten zmiňovaný "Gork sez stop - WARNING" podle mě strašně pokazí hru. Tahle abilita je sviňárna, typická goblinovina, která ovšem má smysl jen tehdy, když si jí oběť nevšimne instantně. Když dostane warning, tak pak je abilita více méně na nic.

Tohle mě mrzí.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 27/08/2008 :  13:28:55  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Ve WoW se vetsinou bez addonu obejdes, ale to jejich UI je tak " k zbliti ", ze si radsi dam praci a predelam to. Co se mi nelibi, tak addony, ktery ulehcujou PvE. Ty bych hned zakazal, to dela z hracu cviceny opice. Nadruhou stranu, threat meter a dmg/heal meter mi prijde jako dobra vec

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Waiden
Starting Member

91 Posts

Posted - 27/08/2008 :  13:33:59  Show Profile Send Waiden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

quote:
Originally posted by Oralin

quote:
Originally posted by †… Havran …†

to si pis.. zajimalo by me co tam udelal krom toho ze si vyzkousel vsechny clasy.. kolik reportnul bugu.

kdyz nevim zakladni veci nelezu do bety bo tam budu za blba


Nechci se pouštět do zbytečné flame war, ale asi jsi si špatně přečetl jeho příspěvky.

On se ptá, jak to bude v Open betě a že ještě v žádné betě nikdy nebyl. Neměl tedy přístup na beta fóra, netestoval postavy ani nereportoval bugy. Přesto je kvůli tomu v tvých očích lama...

Navíc co se týká open bety, tak tam 95% lidí leze právě kvůli otestování postav a vyzkoušení hry a ne kvůli reportování bugů.



no a tj prave to pousti tam kazdyho lamera co si o to napise a pak to tak vypada



Ty ''lamere'' ja jsem napsal, že nemám zkušenosti s betou! NE ze nemam zkusenosti s mmo, tak se klidni jo...
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 27/08/2008 :  22:03:20  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oralin

Proboha Addony! Uáááááááááá. Už zase peklo sledování 30-40 addonů a jejich verzi? Strašný.

Navíc právě takový addony jako je ten zmiňovaný "Gork sez stop - WARNING" podle mě strašně pokazí hru. Tahle abilita je sviňárna, typická goblinovina, která ovšem má smysl jen tehdy, když si jí oběť nevšimne instantně. Když dostane warning, tak pak je abilita více méně na nic.

Tohle mě mrzí.



Oraline coze? Oni chteji povolit scriptovani a addony??? To je pro me mnohem horsi zprava nez absence classu a hlavnich mest :(

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 27/08/2008 :  22:06:09  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Tak snad to nějak omezí, zase pořád lepší než jak to vypadá u Age of Conan
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 27/08/2008 :  22:44:01  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Waiden

quote:
Originally posted by †… Havran …†

quote:
Originally posted by Oralin

quote:
Originally posted by †… Havran …†

to si pis.. zajimalo by me co tam udelal krom toho ze si vyzkousel vsechny clasy.. kolik reportnul bugu.

kdyz nevim zakladni veci nelezu do bety bo tam budu za blba


Nechci se pouštět do zbytečné flame war, ale asi jsi si špatně přečetl jeho příspěvky.

On se ptá, jak to bude v Open betě a že ještě v žádné betě nikdy nebyl. Neměl tedy přístup na beta fóra, netestoval postavy ani nereportoval bugy. Přesto je kvůli tomu v tvých očích lama...

Navíc co se týká open bety, tak tam 95% lidí leze právě kvůli otestování postav a vyzkoušení hry a ne kvůli reportování bugů.



no a tj prave to pousti tam kazdyho lamera co si o to napise a pak to tak vypada



Ty ''lamere'' ja jsem napsal, že nemám zkušenosti s betou! NE ze nemam zkusenosti s mmo, tak se klidni jo...



podle toho co si napsal nevim kdo je lamer :D

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 27/08/2008 :  22:48:28  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
No AoC bylo uplne podelany - horsi spravu addonu jsem jeste nikde jinde nevidel. Snad to bude ve WAR aspon tak jako ve WoW.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 27/08/2008 :  23:26:24  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
Kez by to bylo jako v Lotro = no addons - a uprimne mi nechybi ani trochu.

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 28/08/2008 :  01:10:31  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Meddy - co to meles? vzdyt do AoC byli addony uz od zacatku a byli super. Damage Meter, UIcka.. vzdyt to pouziva XML strukturu podobne jako WoW. A co vic.. narozdil od WoW na to udelali 1 spolecnej patcher, kterej vzdycky vsecky addony pri nove verzi upravil, aby fungovali i po patch day..

a ohledne lotra - tam addony taky byli..ale jen ohledne UI. Me nevadi addony ktere resi debilitu defaultniho UI.. ze vyvojare nenapadne se tim vic zabejvat, tim co chce normalni hrac.. (videt nejen % ale i cisla u baru..videt deficit je pro healery fajn.. moznost si presouvat vsecky prvky po obrazovce..atp). Faktem je, ze lotro bylo celkem v pohode po tehle strance a nikdo nepotreboval zadne addony.

edit: jinak AoC ma v sobe scriptovaci moznosti z AO, jen jsou zatim vypnute.. kdo nekdy hral AO tak urcite vi, o cem mluvim.. o tom si muzou vsecky mmorpg jenom zdat. (provazani chatu s IRC, bot kterej monitoruje trade kanal, bot kterej dokaze v db itemu vyhledat cokoliv co potrebujes..)


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 28/08/2008 02:57:48
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 28/08/2008 :  01:53:03  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
Děkuji synovi potní žlázy a močového měchýře aka Rodierovi za hodnotný příspěvek a vysoce aktuální informace o dění kolem WARu.

STS Chvojkovice-Brod

Edited by - Meddy on 28/08/2008 02:06:21
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 28/08/2008 :  02:17:37  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
sem jedinej, koho sere, ze tu nejsou stejny povolani na obou stranach? Samozrejme to obohacuje lore a hru..ale ty dohady a kompromisy kdo kam pujde a za co.. kdyz nejdete do hry samotni..

vi se aspon, zda pujde druhe strane psat, nadavat? ;-D


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 28/08/2008 :  02:51:36  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
lol tak sem se zacetl na warhammeronline.phorum.cz a... nestacim se divit

Ninjo, ještě jednou. Na allianci lžou, nebo plácají. Říkali to tak i vývojáři. Na počátku budou servery 2 a hotovo. EURO a USA. Někomu se stýská po WoW, tak by si přál rozdělení na RP servery, PvP servery, RvR servery, Good vs Good servery, Evil vs Evil servery a podobný hovadiny. U hry Warhammer online to tak udělat nejde a ještě jednou N. E. J. D. E !!! Tím bys tu hru zničil, zahubil a bylo by lepší ji vzít na kovadlinu a rozflákat na sračky. Takže, WhO je čistě jen o RvR a jinak hrát nejde. A PvP + RP = RvR! Takže dělení serverů neexistuje a nikdy nebude. A kdo by chtěl server čistě na farmaření a mobování, má smůlu, protože to ve WARu taky nejde. Tam se bez PvP neobejdeš.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Kittinka
Starting Member

5 Posts

Posted - 28/08/2008 :  07:48:57  Show Profile  Send Kittinka an ICQ Message Send Kittinka a Private Message  Reply with Quote
Ne, pisat a ani nadavat im nemozes. Presne ako vo WOW.
No a oni tie povolania su rovnake na oboch stranach, len sa inak volaju. Problem?
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 28/08/2008 :  07:52:08  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kittinka

Ne, pisat a ani nadavat im nemozes. Presne ako vo WOW.

Coz je pekne naprd.
quote:

No a oni tie povolania su rovnake na oboch stranach, len sa inak volaju. Problem?


To neni pravda.

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 28/08/2008 :  07:55:21  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
koukal jsem na nejake videjka z war rvr a mel bych jednu ci dve otazecky...

1) jak funguje interuptovani kouzel? spis jako v daoc nebo jako ve wowku?
2) pochopil jsem to spravne ze "jump" nahazuje GCD?
3) ve scenarich kdyz umres tak te "neco" respawnne (podobne jako bg ve wow) a nebo dodrzeli puvodni plan, ze ve scenari muzes umrit jen jednou?

no mmo
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 28/08/2008 :  08:05:47  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
1) WoW
2) nenahazuje
3) nedodrželi, respawn - zééééérg

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 28/08/2008 :  08:13:46  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NoX

1) WoW
2) nenahazuje
3) nedodrželi, respawn - zééééérg



hmm diks :-)
s tou 2kou jsem vazne zmaten ;-) z toho videjka to vypadalo jak kdykoliv kdyz skocil se mu na barech nahodilo takovy to sedy prekryti pri GCD ;-) ale verim ti...jses v bete tak to budes vedet lip :-)

no mmo
Go to Top of Page

Oralin
New Member

243 Posts

Posted - 28/08/2008 :  08:47:27  Show Profile Send Oralin a Private Message  Reply with Quote
Neověřená zpráva Mithicu:

"We will add in better "slop timer" to allow players 0.3s extra to pre-queue a second ability followup."

Znamená to, že sice člověk nebude moci řadit ability do fronty, ale rozšíří se okno ve kterém bude moci abilitu spusti. To by bylo parádní.


Go to Top of Page

Kittinka
Starting Member

5 Posts

Posted - 28/08/2008 :  09:07:21  Show Profile  Send Kittinka an ICQ Message Send Kittinka a Private Message  Reply with Quote
Necrotyrael: no pouc ma. Moje info bolo, ze tie klassy su rovnake (az na male rozdiely) v Destro aj Order. Ake mas info ty?
Go to Top of Page

Oralin
New Member

243 Posts

Posted - 28/08/2008 :  09:53:24  Show Profile Send Oralin a Private Message  Reply with Quote
Mrkněte sem:

http://war.mmoguildsites.com/career_planner/runepriest
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 28/08/2008 :  10:10:41  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oralin

Mrkněte sem:

http://war.mmoguildsites.com/career_planner/runepriest

Good find. Thanks.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 28/08/2008 :  10:14:43  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

lol tak sem se zacetl na warhammeronline.phorum.cz a... nestacim se divit

Ninjo, ještě jednou. Na allianci lžou, nebo plácají. Říkali to tak i vývojáři. Na počátku budou servery 2 a hotovo. EURO a USA. Někomu se stýská po WoW, tak by si přál rozdělení na RP servery, PvP servery, RvR servery, Good vs Good servery, Evil vs Evil servery a podobný hovadiny. U hry Warhammer online to tak udělat nejde a ještě jednou N. E. J. D. E !!! Tím bys tu hru zničil, zahubil a bylo by lepší ji vzít na kovadlinu a rozflákat na sračky. Takže, WhO je čistě jen o RvR a jinak hrát nejde. A PvP + RP = RvR! Takže dělení serverů neexistuje a nikdy nebude. A kdo by chtěl server čistě na farmaření a mobování, má smůlu, protože to ve WARu taky nejde. Tam se bez PvP neobejdeš.



Pane bože, kdo tohle napsal?

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Sneckie
Moderator

Minstrel icon

3557 Posts

Posted - 28/08/2008 :  10:44:11  Show Profile  Send Sneckie an ICQ Message Send Sneckie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Filda LNL

quote:
Originally posted by Rodier

lol tak sem se zacetl na warhammeronline.phorum.cz a... nestacim se divit

Ninjo, ještě jednou. Na allianci lžou, nebo plácají. Říkali to tak i vývojáři. Na počátku budou servery 2 a hotovo. EURO a USA. Někomu se stýská po WoW, tak by si přál rozdělení na RP servery, PvP servery, RvR servery, Good vs Good servery, Evil vs Evil servery a podobný hovadiny. U hry Warhammer online to tak udělat nejde a ještě jednou N. E. J. D. E !!! Tím bys tu hru zničil, zahubil a bylo by lepší ji vzít na kovadlinu a rozflákat na sračky. Takže, WhO je čistě jen o RvR a jinak hrát nejde. A PvP + RP = RvR! Takže dělení serverů neexistuje a nikdy nebude. A kdo by chtěl server čistě na farmaření a mobování, má smůlu, protože to ve WARu taky nejde. Tam se bez PvP neobejdeš.



Pane bože, kdo tohle napsal?


Tak to je ovsem vydareny kousek

The Lord of the Rings Online
Third Marshal Sneckie

Dwarf minstrel
Officer of Sid eb Yside kinship
[EN-RP] Laurelin
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 28/08/2008 :  10:46:49  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
teda to specovani postavy mi prijde trosku moc jednoduchy... ale na druhou stranu pomerne v souladu s tim jak to vypadalo v daoc :-)

neprijdou vam (testerum) ty povca tim jednoduchym specem trosku moc "generalizovane"?

no mmo
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 28/08/2008 :  11:12:45  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Prijde mi to taky takovy trochu jednodussi, ale divam se na toho z toho uhlu pohledu, ze udelat 20 unikatnich class (puvodne 24) neni zadna sranda a treba to vylepsej az casem

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 28/08/2008 :  11:30:03  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
A uz to zacina....

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page
Page: of 106 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,78 seconds. on eygor Snitz Forums 2000