Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Warhammer Online
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 106

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 28/08/2008 :  11:32:56  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

teda to specovani postavy mi prijde trosku moc jednoduchy... ale na druhou stranu pomerne v souladu s tim jak to vypadalo v daoc :-)

neprijdou vam (testerum) ty povca tim jednoduchym specem trosku moc "generalizovane"?



Jo, přijde, ale budiž, problém s tím nemám. Maličko se od ostatních ještě odlišíš morale a tactics abilitama, takže nějaká variabilita charů bude.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 28/08/2008 :  11:34:46  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

lol tak sem se zacetl na warhammeronline.phorum.cz a... nestacim se divit

Ninjo, ještě jednou. Na allianci lžou, nebo plácají. Říkali to tak i vývojáři. Na počátku budou servery 2 a hotovo. EURO a USA. Někomu se stýská po WoW, tak by si přál rozdělení na RP servery, PvP servery, RvR servery, Good vs Good servery, Evil vs Evil servery a podobný hovadiny. U hry Warhammer online to tak udělat nejde a ještě jednou N. E. J. D. E !!! Tím bys tu hru zničil, zahubil a bylo by lepší ji vzít na kovadlinu a rozflákat na sračky. Takže, WhO je čistě jen o RvR a jinak hrát nejde. A PvP + RP = RvR! Takže dělení serverů neexistuje a nikdy nebude. A kdo by chtěl server čistě na farmaření a mobování, má smůlu, protože to ve WARu taky nejde. Tam se bez PvP neobejdeš.



Taky si ale moh napsat, že je to z zpráva z března

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

B8M
Junior Member

719 Posts

Posted - 28/08/2008 :  11:45:41  Show Profile  Send B8M an ICQ Message Send B8M a Private Message  Reply with Quote
A je to tady:

http://www.businesswire.com/portal/site/home/permalink/?ndmViewId=news_view&newsId=20080826005421&newsLang=en

88% BugMasta, 1% Killa, 11% Lama
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 28/08/2008 :  11:50:10  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by B8M

A je to tady:

http://www.businesswire.com/portal/site/home/permalink/?ndmViewId=news_view&newsId=20080826005421&newsLang=en




a mozna este pristi rok by to sem moh nekdo postnout zase

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 28/08/2008 :  11:51:38  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by B8M

A je to tady:

http://www.businesswire.com/portal/site/home/permalink/?ndmViewId=news_view&newsId=20080826005421&newsLang=en




ano, je to tady už od 72 stránky, FAIL
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 28/08/2008 :  11:52:10  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oralin

Mrkněte sem:

http://war.mmoguildsites.com/career_planner/runepriest



Good find Indeed!

quote:
Originally posted by celdric

teda to specovani postavy mi prijde trosku moc jednoduchy...


Oproti WoW vypadá mnohem jednodušeji, to ano. Efekt ale úplně stejný.

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 28/08/2008 :  12:07:14  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Filda LNL
Jo, přijde, ale budiž, problém s tím nemám. Maličko se od ostatních ještě odlišíš morale a tactics abilitama, takže nějaká variabilita charů bude.

IMO nebude, to, jaké tactics a morale jsou nejlepší (a fungují), se zjistí a rozkřikne poměrně rychle. Takže variabilita charů bude nulová

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 28/08/2008 :  12:11:13  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NoX

quote:
Originally posted by Filda LNL
Jo, přijde, ale budiž, problém s tím nemám. Maličko se od ostatních ještě odlišíš morale a tactics abilitama, takže nějaká variabilita charů bude.

IMO nebude, to, jaké tactics a morale jsou nejlepší (a fungují), se zjistí a rozkřikne poměrně rychle. Takže variabilita charů bude nulová



Njn, tak já radši hraju tak, aby mě to za ten char bavilo, a ne, abych měl jen ty provařený a nejlepší.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 28/08/2008 :  12:13:36  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
A proč myslíš, že tě to nejlepší a nejprovařenější nebude bavit?

edit: lepší formulace

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%


Edited by - NoX on 28/08/2008 12:27:11
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 28/08/2008 :  12:32:32  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
btw necetl nekdo nekde neco o prip. digitalni distribuci? tak z fleku me napada ea store...to bych se i mohl vlastne juknout :-)

no mmo
Go to Top of Page

Waiden
Starting Member

91 Posts

Posted - 28/08/2008 :  12:34:13  Show Profile Send Waiden a Private Message  Reply with Quote
Ano muzes si koupit digital z EA nebo D2D a mas to i s open betou ale me stve ze u toho neni krabice!

Edited by - Waiden on 28/08/2008 12:34:30
Go to Top of Page

Aceman
Starting Member

33 Posts

Posted - 28/08/2008 :  12:35:28  Show Profile  Send Aceman an ICQ Message Send Aceman a Private Message  Reply with Quote
juknete sem, podle me super info:
http://www.wardb.com/
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 28/08/2008 :  13:05:33  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
ted me napadla jedna pomerne dulezita vec...
ma nekdo v planu hrat na US serverech? v daoc to bylo pomerne dost vyhodne... pingy byli dobre, patche byli vcas (na rozdil od EU)...
nevyhoda byla samozrejme v jinem prime-time...

tam byl teda hlavni problem, ze daoc v EU (ktery byl pod patronatem GoA) mel prakticky ve vsem zpozdeni proti US...
nevim jestli mythic budou nejak garantovat aktualnost hrani v EU, kdyz patronat sverili zase jine spolecnosti

no mmo
Go to Top of Page

Waiden
Starting Member

91 Posts

Posted - 28/08/2008 :  13:12:59  Show Profile Send Waiden a Private Message  Reply with Quote
Ja zustanu na svem kontinentu=) Objendat si digital verzy z EA nebo D2D muzu i v prubehu Open bety 7.9.+, nebo jen do doby nez bude spustena?
Go to Top of Page

Khandar
New Member

352 Posts

Posted - 28/08/2008 :  13:17:48  Show Profile  Send Khandar an ICQ Message Send Khandar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

ted me napadla jedna pomerne dulezita vec...
ma nekdo v planu hrat na US serverech? v daoc to bylo pomerne dost vyhodne... pingy byli dobre, patche byli vcas (na rozdil od EU)...
nevyhoda byla samozrejme v jinem prime-time...

tam byl teda hlavni problem, ze daoc v EU (ktery byl pod patronatem GoA) mel prakticky ve vsem zpozdeni proti US...
nevim jestli mythic budou nejak garantovat aktualnost hrani v EU, kdyz patronat sverili zase jine spolecnosti



dneska premejslet nad hranim na US serverech je blbost... driv to melo svy opodstatneni ale ted uz je jina doba. To ze driv na evropu sral pes si uz dnes imho neprubnou... evropa v tomhle tvori dostatecne velkej trh nato aby ji nezanedbavaly... EA by si festovne nasralo pod nohy kdyby to udelaly.

Dnes hrat na US servech by naopak znamenalo vyssi pingy, maintenance v dobach kdy byste chteli hrat a prosranej prime time takze veskery hlavni deni ve hre by slo mimo vas teda pokud nepatrite do skupiny nezamestnanejch flakacu kteri pres den chrapou a celou noc muzou vesele parit...

so...
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 28/08/2008 :  13:20:56  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
US a EU verze by měli mít patche ve stejnou dobu. U DAoC bylo spoždění kvůli pozdějšímu vydání hry v Evropě.
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 28/08/2008 :  13:29:53  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

ted me napadla jedna pomerne dulezita vec...
ma nekdo v planu hrat na US serverech? v daoc to bylo pomerne dost vyhodne... pingy byli dobre, patche byli vcas (na rozdil od EU)...
nevyhoda byla samozrejme v jinem prime-time...

tam byl teda hlavni problem, ze daoc v EU (ktery byl pod patronatem GoA) mel prakticky ve vsem zpozdeni proti US...
nevim jestli mythic budou nejak garantovat aktualnost hrani v EU, kdyz patronat sverili zase jine spolecnosti



http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm?POST=2241740&VIEW=forums&GAME=239&bhcp=1#2241740


I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Waiden
Starting Member

91 Posts

Posted - 28/08/2008 :  13:32:06  Show Profile Send Waiden a Private Message  Reply with Quote
Jestli chce nekdo hrat na US serverech kupte si US digital verzi prez net a je to...

Edited by - Waiden on 28/08/2008 13:32:20
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 28/08/2008 :  14:05:43  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
Ohledne toho character builderu, spousta lidi zapomina, ze ty abilitky v masteries obdrzite pouze pokud za ne utratite bodik navic, nestaci tedy jenom "vyjet" s body nahoru na danou uroven. Nechci Vas podcenovat, ale spousta lidi to nevi

A jeste, ze davanim bodu do dane mastery vetve vylepsujete dmg/heal abilit, ktere jsou na danou vetev primo vazane.

Edited by - Lobos on 28/08/2008 14:07:27
Go to Top of Page

Oralin
New Member

243 Posts

Posted - 28/08/2008 :  14:15:35  Show Profile Send Oralin a Private Message  Reply with Quote
Chtěl bych zmínit k otázce těch specializací. Jako příklad uvedu Rune Priesta, kterýho jsem v poslední době hodně testoval.

RP má 3 větve - Direct ability, Over time ability, AOE ability. A musím říci, že co RP to jiný názor na to, která větev je nejlepší. Klidně se stane, že každý má oblíbenou tu, která mu nejvíc vyhovuje.

A to je samozřejmě ideální stav u každý classy. Mít nastaveny věrve tak, aby se každému hráči líbila jiná. Nemít uber ability, které by byly "povinné" a každý je chtěl. Nemít ability a větve které jsou nezajímavé.

U některých class to takhle je. A u některých ještě ne (tak jim držme palce).



Co se týká počtu abilit, tak mě osobně to příjemě překvapilo. Člověk má na liště 24 abilit. A třeba ten můj RP v PvP využíval pravidelně 17 z nich (nepočítaje buffy a koně, ty jsem měl jinde)!!! A to další 3 jsem měl určitě používat taky, ale jsem lama a nestíhám... K tomu připočítej 1-4 morale.

Takže si každej určitě vybuduje svůj styl a nebál bych se, že bude armáda naprosto shodnejch charů.
Go to Top of Page

Sneckie
Moderator

Minstrel icon

3557 Posts

Posted - 28/08/2008 :  14:39:57  Show Profile  Send Sneckie an ICQ Message Send Sneckie a Private Message  Reply with Quote
Hoj Ori, zkousel si i warrior priesta? Docela by me zajimal nazor nekoho, kdo testoval healing classy. Nejaky popis, charakteristika, srovnani nebo bych uvital i nejaky zajimavy link. Jsem porad v praci a nemam cas, abych si vyhledal nejake poradne info.



The Lord of the Rings Online
Third Marshal Sneckie

Dwarf minstrel
Officer of Sid eb Yside kinship
[EN-RP] Laurelin
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 28/08/2008 :  14:40:41  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oralin
Co se týká počtu abilit, tak mě osobně to příjemě překvapilo. Člověk má na liště 24 abilit. A třeba ten můj RP v PvP využíval pravidelně 17 z nich (nepočítaje buffy a koně, ty jsem měl jinde)!!! A to další 3 jsem měl určitě používat taky, ale jsem lama a nestíhám... K tomu připočítej 1-4 morale.


Ono tohle také není u každé classy Oraline. Například u WE jsem sice také měl plné dva bary specek, ale aktivně se z toho používali jen 3-4. Zbytek jen naprosto vyjímečně.

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%


Edited by - NoX on 28/08/2008 14:41:21
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 28/08/2008 :  15:03:40  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir

US a EU verze by měli mít patche ve stejnou dobu. U DAoC bylo spoždění kvůli pozdějšímu vydání hry v Evropě.


me pripada ze to ted sice vydaji stejne, ale ze GOA je nejaka divne pomala. Na US heraldu je tolik veci uz danych a u nas v EU to shanis po vsech certech aby jsi nejakou info dostal
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 28/08/2008 :  15:10:51  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Waiden

Jestli chce nekdo hrat na US serverech kupte si US digital verzi prez net a je to...


to myslis vazne? to jde jo ? ty brdo to me ani ve snu nenapadlo
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 28/08/2008 :  15:13:35  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Mno witch classy trpia klasickym syndromom burst classov... neviem ci sa im to podari zmenit..ale podla mna to pride casom..uvidime..

Ja napriklad za Black Orca pouzivam tiez nosu skillov.. Minimalne 15 urcite co je pekna zmena oproti warriorovi z WoW-ka v PvP.

Sneckie, warrior priesta som sice nejako moc netestoval ale hral som jeho mirror Disciple. Nie som si isty co presne chces vediet.. tak to zoberem od kraja.... Melee healery nie su zrovna najefektivenjsi healery.. Mne skor pridu ako taky off-healery v boji. Maju dost skillov na healovanie pocas boja ale z mojho pohladu je tento sposob healovania pomerne narocny a nie az tak effektivny. Ale zas neda sa povedat ze by tieto classy boli slabe.. Maju pomerne pekne group buffy.. celkom dost znesu, maju decentny damage, na solo a "small group" pvp su dost imba a priznam sa ze ma to dost bavilo...
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 28/08/2008 :  15:25:18  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sneckie

Hoj Ori, zkousel si i warrior priesta? Docela by me zajimal nazor nekoho, kdo testoval healing classy. Nejaky popis, charakteristika, srovnani nebo bych uvital i nejaky zajimavy link. Jsem porad v praci a nemam cas, abych si vyhledal nejake poradne info.


me prijdou war priesti jako "obdoba" capitana z lotro sneckie pokud ho beres jako healera

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Waiden
Starting Member

91 Posts

Posted - 28/08/2008 :  15:25:29  Show Profile Send Waiden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya

quote:
Originally posted by Waiden

Jestli chce nekdo hrat na US serverech kupte si US digital verzi prez net a je to...


to myslis vazne? to jde jo ? ty brdo to me ani ve snu nenapadlo



Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 28/08/2008 :  15:27:38  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Sneckie

Hoj Ori, zkousel si i warrior priesta? Docela by me zajimal nazor nekoho, kdo testoval healing classy. Nejaky popis, charakteristika, srovnani nebo bych uvital i nejaky zajimavy link. Jsem porad v praci a nemam cas, abych si vyhledal nejake poradne info.


me prijdou war priesti jako "obdoba" capitana z lotro sneckie pokud ho beres jako healera


Kapitán nebyl primární healer, takže WP sám grupu neuhealuje? Myslim spíš v PvE, v RvR je to přeci jen něco jinýho.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 28/08/2008 :  15:31:02  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
To Maniac: Jenze napriklad u BO specnutyho na 2hand axe + spravne tactics te vubec nic neuti pouzivat vice abilit..muzes jich tocit jenom par, protoze tak mas nejvetsi burst a nejlepsi vysledky. Das opening na gud plan, potom obvykle snare, protoze v PvP je nutny, v pripade ze mas cas ci support muzes jet pri best planu AoE dmg abilitu. Navic jedna abilita z mastery jasne rika, ze stejne budes pri gud planu pouzivat snare, abys mel 100pro KD. Rekni mi ktery melee dava na lvl 31 700-800crity.

Funny je, ze ac je BW strasne vulnerable proti melee, tak ani na lvl 40 nezabije dobre specnutyho BO s 2handerem. (vlastni zkusenost) Radeji nechci ani vedet, kolik dela dmg na lvl 40.

Edit: Ano jde o Wot' Armor, Trip 'Em Up, Skull Thumper pri nahozeni Da Biggest buffu, abys mel sanci jeste na zvysenou str. Dale Focused Offense, Stab You Gooder a Gork Smash. Dale si vezmes Down Ya Go a jsi vysmaty.

Akorat cekam, kdy tohle nerfnou. A to jsem jeste zapomnel zminit Taunt, ktery zvedne jeste o dalsich 30% dmg na 15 sec nebo fadne po 3 hitech do tebe.

Edit2: Pri armoru a HP, ktere ma, patri mezi jedny z nejlepsich melee dps class vubec.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 28/08/2008 15:42:13
Go to Top of Page

Oralin
New Member

243 Posts

Posted - 28/08/2008 :  15:37:12  Show Profile Send Oralin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sneckie

Hoj Ori, zkousel si i warrior priesta?
...


Zdravím chlape. Stejně jako ManiaCCC jsem testoval spíš Discipla a to v průběhu mnoha měsíců nárazově, takže současnost může být hodně jiná. Ale přesto:
1) Level 1-11 je hodně silnej. Klidně na něj útočí 2-3 lidi a on to ustojí.
2) Level 12-21? jeho účinnost klesá oproti jiným classám (řekl bych, že je to tím, že na začátku je tak doberej).
3) Kolem levelu 21 získává nejsilnější group heal ve hře a lidé si ho nemohou vynachválit.
4) Na levelu 40 jsem ho testoval jen krátce a špatně se mi s ním healovalo.

Shrnutí:
Viděl jsem ve scénářích WP i DoK s ohromnou dmg a zároveň ohromným healem. Sice ne tak velikým jako třeba rune priest, ale v součtu dmg+heal to byla bomba. A pak jsem viděl jiný, který měli obojí zanedbatelný...
Oba dva to jsou Melee healeři a MUSÍ se tak hrát. Mají na to skilly, výdrž, mechaniku. Kdo si myslí, že bude stát vzadu, bude healovat a přitom bude stejně dobrej jako RP je vedle. Ale kdo se naučí bojovat a přitom healovat, bude výbornej.

Podle mě to není classa pro každýho a určitě to není classa pro lidi co chtějí čistýho healera. Kdo to ale zvládne, bude určitě spokojenej.
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 28/08/2008 :  15:49:20  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC

Ja napriklad za Black Orca pouzivam tiez nosu skillov...



A nevíš náhodou jestli má Black orc nějakou "charge" abilitu ?
Já se díval na wardb.com a nic jsem nenašel

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.



Edited by - terawatt on 28/08/2008 15:50:30
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 28/08/2008 :  15:56:23  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by terawatt

quote:
Originally posted by ManiaCCC

Ja napriklad za Black Orca pouzivam tiez nosu skillov...



A nevíš náhodou jestli má Black orc nějakou "charge" abilitu ?
Já se díval na wardb.com a nic jsem nenašel

Nema. To je trosku jeho problem. Kdyz uz ti nekdo zdrha, tak ho nedozenes.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 28/08/2008 :  15:59:01  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
no co resite silu jednotlivych class? vsem je jasne ze se to bude neustale tocit a ze kdo je silny ted muze byt po par patchoch nejvetsi loser.
-
a jak beldor psal neco o male moznosti ohledne talentu/skillu a tak.. ve wowku sou treba talent stromu hlubsi, je tam spousta 'policek na talenty' a stejne lidi hraji osvedcene komba, a talenty se lisi v par drobnostech... lock vzdy ma soulink, vzdy ma siphon, arms war vzdy ma MS, vzdy ma enrage, priest druid, pala, kazdy pvp roug ma shadow step a cloak.. jaka tam je variabilita?

btw tu se budou utracet i ty renown body za silu, rezisty, int, atdatd, takze i v tom se bude dat trosku odlisit.

Edited by - qsubt on 28/08/2008 16:01:19
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 28/08/2008 :  16:00:40  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth
Nema. To je trosku jeho problem. Kdyz uz ti nekdo zdrha, tak ho nedozenes.
zadny tank nema charge, nebo snad ma?
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 28/08/2008 :  16:07:44  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by qsubt

quote:
Originally posted by Shemiramoth
Nema. To je trosku jeho problem. Kdyz uz ti nekdo zdrha, tak ho nedozenes.
zadny tank nema charge, nebo snad ma?

Nevim, ale co jsem tedka tak zbezne koukal, tak asi opravdu zadna tank class nema charge nebo jakykoliv jiny speed buff.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 28/08/2008 :  16:22:12  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by terawatt

quote:
Originally posted by ManiaCCC

Ja napriklad za Black Orca pouzivam tiez nosu skillov...



A nevíš náhodou jestli má Black orc nějakou "charge" abilitu ?
Já se díval na wardb.com a nic jsem nenašel


Charge ma u Destra jen marauder
Go to Top of Page

Sneckie
Moderator

Minstrel icon

3557 Posts

Posted - 28/08/2008 :  16:25:01  Show Profile  Send Sneckie an ICQ Message Send Sneckie a Private Message  Reply with Quote
Diky za nazory. Vidim to tak, ze rune priest bude takovy healer hadrak, stat vzadu a vesele castit. Warrior priest v heavy armoru vepredu, nejaka ta dmg, group heal, support, nejaky ten buffik, sekundarni healer. Takze takove dve obvykle healing classy. Asi to chce vyzkouset oba dva, treba to bude uplne jinak. Necham se prekvapit

The Lord of the Rings Online
Third Marshal Sneckie

Dwarf minstrel
Officer of Sid eb Yside kinship
[EN-RP] Laurelin
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 28/08/2008 :  16:29:37  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Charge ma u Destra jen marauder
a to pokud spravne chapu se sice jmenuje Charge!, ale ve skutecnosti je to sprint. /?
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 28/08/2008 :  16:30:29  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sneckie

Diky za nazory. Vidim to tak, ze rune priest bude takovy healer hadrak, stat vzadu a vesele castit. Warrior priest v heavy armoru vepredu, nejaka ta dmg, group heal, support, nejaky ten buffik, sekundarni healer. Takze takove dve obvykle healing classy. Asi to chce vyzkouset oba dva, treba to bude uplne jinak. Necham se prekvapit

Ciste subjektivni nazor: Zda se mi ze RP vydrzi vice nez WP. Takze neplati hadrak = piece of cake. Problem je racialka, tedy tactic pro trpasliky, ktery zvedne armor o 660 a samozrejme velice silne heals co RP ma.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 28/08/2008 :  16:31:12  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by qsubt

quote:
Charge ma u Destra jen marauder
a to pokud spravne chapu se sice jmenuje Charge!, ale ve skutecnosti je to sprint. /?

Yes my Lord, zadny charge ala WoW, ci AoC se nekona. Dostanes 50% speed buff.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 28/08/2008 :  16:34:13  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Shemi, nehral som DPS specnuteho BOrca ale asi by som ani nikdy nehral ako arms warrior.. DPS mozu mat dobre..to som si vsimol uz aj u tankovacieho alebo support specu, ale predsta v com je BOrc najlepsi je tankovanie (respektive chranenie vlastnych).. Ale ak chce niekto hrat BOrca ako MS warriora, ja mu to neberiem :)..

Co sa tyka abilit, tak to skusim len tak spocitat.. na rank 31 som prakticky neustale pouzival vsetky tankovacie ability.. Taunt, Challenge, Hold The Line (moja najoblubenejsia ), Guard, Juggernout, AoE root, do toho samozrejme specky (zalezalo od classu proti ktoremu som siel popripade v sitacii akej som sa ocitol) ale tak boli to 3 pre no plan, 2 pre gud plan a 2 pre best plan, do toho moju oblubenu morale Grapple a bol som s vysledkom spokojny.. V boji som stale mal co robit, prakticky prvy krat v takejto hre som bol prinuteny premyslat co sa hodi teraz...A hlavne mal som fakt pocit ze plnim svoju ulohu tanka velmi efektivne ( a to som este masakroval ludi )

Fakt neviem ako to je u DPS BOrca..ale ja som si urcite isty ze minimalne tych 6 tankovacich abilit by som neprestal pouziva (su az prilis silne), a mat do toho len jednu rotaciu..stale by to bolo 9-10 skillov co je stale viac ako som pouzival vo WoWku za warriora :)
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 28/08/2008 :  16:36:09  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by qsubt

quote:
Charge ma u Destra jen marauder
a to pokud spravne chapu se sice jmenuje Charge!, ale ve skutecnosti je to sprint. /?


Ne sprint je jina abilita ta dava 30% speed a bere ti AP , kdez to charge ti dava 50% speed navic a nebere ti zadnou AP
EDIT: jo jestli jsi myslel charge ala wow nebo AoC tak to ne ze by to nekam behalo samo

Edited by - Araya on 28/08/2008 16:37:09
Go to Top of Page

Pramen
New Member

297 Posts

Posted - 28/08/2008 :  17:34:58  Show Profile Send Pramen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

quote:
Originally posted by Sneckie

Diky za nazory. Vidim to tak, ze rune priest bude takovy healer hadrak, stat vzadu a vesele castit. Warrior priest v heavy armoru vepredu, nejaka ta dmg, group heal, support, nejaky ten buffik, sekundarni healer. Takze takove dve obvykle healing classy. Asi to chce vyzkouset oba dva, treba to bude uplne jinak. Necham se prekvapit

Ciste subjektivni nazor: Zda se mi ze RP vydrzi vice nez WP. Takze neplati hadrak = piece of cake. Problem je racialka, tedy tactic pro trpasliky, ktery zvedne armor o 660 a samozrejme velice silne heals co RP ma.


Maly detail, WP má pouze Medium Robe, zadny Heavy Armor nema. Jinak s tim, jak moc vydrzi hodne zavisi, jak ho clovek hraje, zda ma zapnuty AF chant, jake ma mastery apod... Ja osobne zatim mam vyhlidnuteho Grace/rest Salvation WP (+66 Wounds grp buff na 1 hod, Divine Strike misto 50% healu z provedeneho dmg bude healovat za 150%, kazdy heal vyleci 1 curse, i grp heal a plno dalsiho). Chvili jsem se hodne zakoukal do DoK kvuli te talentce, ze kdyz udela crit, tak healy budou 100% less effective (a DoK ma jeste k tomu DW vyhodu) a Warrior Priest je pro me jasna volba za Order.
P.S.: Nevim proc na castych obrazcich WP (ne screeny) ma DW 2 kladivka nebo dokonce stit, kdyz muze mit pouze 2H nebo kombinaci 1H hammer + charm (Playboy v deskach).

Edited by - Pramen on 28/08/2008 17:37:03
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 28/08/2008 :  17:43:22  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Filda LNL

quote:
Originally posted by Rodier

lol tak sem se zacetl na warhammeronline.phorum.cz a... nestacim se divit

Ninjo, ještě jednou. Na allianci lžou, nebo plácají. Říkali to tak i vývojáři. Na počátku budou servery 2 a hotovo. EURO a USA. Někomu se stýská po WoW, tak by si přál rozdělení na RP servery, PvP servery, RvR servery, Good vs Good servery, Evil vs Evil servery a podobný hovadiny. U hry Warhammer online to tak udělat nejde a ještě jednou N. E. J. D. E !!! Tím bys tu hru zničil, zahubil a bylo by lepší ji vzít na kovadlinu a rozflákat na sračky. Takže, WhO je čistě jen o RvR a jinak hrát nejde. A PvP + RP = RvR! Takže dělení serverů neexistuje a nikdy nebude. A kdo by chtěl server čistě na farmaření a mobování, má smůlu, protože to ve WARu taky nejde. Tam se bez PvP neobejdeš.



Pane bože, kdo tohle napsal?



ze zrovna TY to nevis.. dyt ses toho "chatu" ucastnil.. je to tak 2 mesice zpatky :))

edit: http://warhammeronline.phorum.cz/index.php?topic=73.msg660#msg660


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 28/08/2008 19:05:49
Go to Top of Page

Pramen
New Member

297 Posts

Posted - 28/08/2008 :  17:48:58  Show Profile Send Pramen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya

quote:
Originally posted by qsubt

quote:
Charge ma u Destra jen marauder
a to pokud spravne chapu se sice jmenuje Charge!, ale ve skutecnosti je to sprint. /?


Ne sprint je jina abilita ta dava 30% speed a bere ti AP , kdez to charge ti dava 50% speed navic a nebere ti zadnou AP
EDIT: jo jestli jsi myslel charge ala wow nebo AoC tak to ne ze by to nekam behalo samo


Presne jak rikas, Marauder za Dest a White Lion maji mimo Free (sprint, ktery ti shodi AP, Righterous Fury apod... na minimum), ale tyto 2 DPS melee maji jeste zminovany Charge (no cost) a u White Liona to da speedu i jeho petce.
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 28/08/2008 :  18:03:52  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

quote:
Originally posted by Filda LNL

quote:
Originally posted by Rodier

lol tak sem se zacetl na warhammeronline.phorum.cz a... nestacim se divit

Ninjo, ještě jednou. Na allianci lžou, nebo plácají. Říkali to tak i vývojáři. Na počátku budou servery 2 a hotovo. EURO a USA. Někomu se stýská po WoW, tak by si přál rozdělení na RP servery, PvP servery, RvR servery, Good vs Good servery, Evil vs Evil servery a podobný hovadiny. U hry Warhammer online to tak udělat nejde a ještě jednou N. E. J. D. E !!! Tím bys tu hru zničil, zahubil a bylo by lepší ji vzít na kovadlinu a rozflákat na sračky. Takže, WhO je čistě jen o RvR a jinak hrát nejde. A PvP + RP = RvR! Takže dělení serverů neexistuje a nikdy nebude. A kdo by chtěl server čistě na farmaření a mobování, má smůlu, protože to ve WARu taky nejde. Tam se bez PvP neobejdeš.



Pane bože, kdo tohle napsal?



ze zrovna TY to nevis.. dyt ses toho "chatu" ucastnil.. je to tak 2 mesice zpatky :))



5...

Skutečně takovýhle informace v trvalý paměti nenechávám.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 28/08/2008 :  18:59:09  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
takze wp/dok se daji trochu prirovnat enhance shamanovi z wowka? to by me bavilo :-D (resp. to me kdysi bavilo nez jsem byl nucen respecovat na resto)

no mmo
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 28/08/2008 :  19:15:34  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
hmm na wardb uz maj docela dost info.. kde to vzali? NDA uz je pryc?
Maj tam i nazvy serveru .. ty asi zustanou do full ne? Tak uz by se to mohlo organizovat :)

http://www.wardb.com/search.aspx?browse=119#servers:0-2+1


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Waiden
Starting Member

91 Posts

Posted - 28/08/2008 :  19:23:32  Show Profile Send Waiden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

hmm na wardb uz maj docela dost info.. kde to vzali? NDA uz je pryc?
Maj tam i nazvy serveru .. ty asi zustanou do full ne? Tak uz by se to mohlo organizovat :)

http://www.wardb.com/search.aspx?browse=119#servers:0-2+1



NDA jestli je pryc? si delas srandu ne, to se jako fakt ptas? ANO je asi uz tyden a neco...
Go to Top of Page

Waiden
Starting Member

91 Posts

Posted - 28/08/2008 :  19:24:54  Show Profile Send Waiden a Private Message  Reply with Quote
nazvy serveru tam jsou ale nevidim jaky tipy to jsou? jestli core nebo rvr?
Go to Top of Page
Page: of 106 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,07 seconds. on eygor Snitz Forums 2000