Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Webové hry
 Travian - General
 Dlouhodobá strategie
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 11/09/2007 :  00:07:51  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
Začal jsem hrát někdy koncem července, postupně zkoušim různý věci, ale zjišťuju, že to je bez nějaký dlouhodobější strategie, prostě jen buduju to co ještě nemám :)

Takže otázka zní, jak na to :)

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 11/09/2007 :  00:46:40  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Jak na co ? Jak na budovanie toho co este nemas ?
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 11/09/2007 :  09:47:02  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
Otázka zní, o co se dlouhodobě snažit a jak postupovat :)

Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 11/09/2007 :  11:07:03  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
Lapnout se dobré a silné aliance,pak už to nějak vyplyne samojedinec v travianu jen slouží jako večerka pro nákup surovin silných hráčů

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion

Edited by - Yurekk on 11/09/2007 11:14:22
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 11/09/2007 :  15:32:57  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
Docela by mě třeba zajímala strategie budování novejch vesnic.

Kdy napřiklad zabrat megacrop a jakej mít jejich poměr ke standartním vesnicím, jak daleko stavět vesnice od sebe atp..
Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 11/09/2007 :  16:10:02  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
Mno nakej patek to hraju a v podstate zalezi predevsim na tom v jake jsi alianci.Zezacatku se vyplati pohrotit surovinove pole a nejakou mensi armadu, staci deset legionaru, palkaru[zalezi za co hrajes] a zacit hledat tzv. farmy.To jsou hraci kteri jsou blizko a moc nehrajou, pripadne jsou slabsi a nemaji zadnou obranu a knim chodit nakupovat dokola suroviny.Neboli odnaset je.Nedoporucuju na galy, jelikoz pochytani deseti jednotek do pasti hned na zacatku se nevyplati.Nejlepe hledej rimany, maj nejdrazsi jednotky, takze se da predpokladat ze jich nebude mit tolik.
Ja druhou vesnici stavim nekde kolem populace 350 vecinou a hned vedle stavajiciho mestecka.druha vesnice muze velmi dobre poslouzit jako uschovna jednotek a surovin v pripade utoku na mesto ci opacne a pokud je o policko vedle presun trva 3-7minut.Take diky tomuto rychlejsimu presouvani jednotek se da dobre planovat obrana v pozdejsich fazich hry, kdy uz jezdi katapulti.Me oblibene je kdyz na me de pet utoku, identifikovat utok s katapulty[katapult se hejbe tri pole za hodinu tusim, tudis se to da spocitat v kterem utoku jsou katapulty], vsechny ostatni utoky nechat projit prazdnym mestem a presne na utok katapultu presunout jednotky do mesta.Katapulty zniceny, dost casto to vide.Ti chytrejsi radsi poslou hodne jednotek s katapultama na ukor casu:].
Jinak zasada je, nicit nicit nicit a bez slitovani.Nebo te setre nekdo druhej.ale nejpodstatnejsi je asi kvalitni aliance.Moc se nekoukej na umisteni aliance v zebricku, jelikoz se pocita podle populace, do ktere nejsou zahrnuty jednotky.Takze uplne v klidku se muze stat ze aliance o 100 mist niz roznese alianci o 100 pricek vis.Z populace se da tak leda usoudit co asi tak vsechno uz muzou stavet, ale rozhodne ne vojenska sila.Doporucuju jednou za tejden obetovat jednu sms a v travian plus aktivovat plus 25% produkce.Ucet travian plus je celkem zbytecnej, v pohode ho zastoupi ruzne modifikace exploreru, zkusim to nekde vyhrabat a dat sem odkaz.
Dalsi postup uz se vecinou podrizuje potrebam aliance.Takze je potreba se chytit dobre a aktivni aliance.

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.

Edited by - Speh on 11/09/2007 16:17:30
Go to Top of Page

Yennefer
mad kobold

1603 Posts

Posted - 11/09/2007 :  17:08:56  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
mno ja zasadne jako klamne utoky posilam vzdy samotny katapult aby si dotycny myslel jezis jde na me katapultova smrst ;)


UO - Yennefer, Jasra (DP)
DAoC - Yenn, Yiyiy, Corwin, https://www.daocutils.com/chimp/corwin
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 11/09/2007 :  17:45:01  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
Speh: to by tak odpovídalo tomu jak to hraju, akorát teda nejsem v žádnej mega alianci, hraju se známejma
Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 11/09/2007 :  18:30:02  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Yennefer

mno ja zasadne jako klamne utoky posilam vzdy samotny katapult aby si dotycny myslel jezis jde na me katapultova smrst ;)


jj ale tak zase obvykle pokud je to jeden utok, tak bud se muzu domnivat ze je to klamnej utok nebo katapulty s hodne jednotkama.Tady de taky dost o zpravodajskou cinnost.Pokud mate znepratelenou alianci dobre prospehovanou, coz je zaklad, vite co si muzou dovolit.Navic vyplati se u nich mit speha:]

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.
Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 11/09/2007 :  18:31:00  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

Speh: to by tak odpovídalo tomu jak to hraju, akorát teda nejsem v žádnej mega alianci, hraju se známejma


No to bude driv nebo pozdejs Vase zahuba, pokud nevytvorite nejakou alianci silnou s pravidli.Nezda se to, ale ta hra je pomerne drsna.

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 11/09/2007 :  23:04:40  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Jojo, mne sa to zatial nestalo, ale kludne sa ti moze stat ze hras pl roka a skoncis hrat travian za 2 dni, pretoze ta nejaka aliancia uplne rozseka a nema zmysel hrat dalej. Takto sme si vytvorili take aliancne centrum, sme tu asi 6-7 hraci dokopy asi 60-70 dedin a v okoli 21 dedin nie je ziadny hrac ktoreho by sme denne 5x nefarmovali, cize ziadne nebezpecie .... ale na druhej strane neni na koho utocit, cize je to na hovno

Moja osobna strategia do buducna ??? Napumpovat MC co najviac jednotkami kolko tam uzivim, potom tieto jednotky rozmlatit o najblizsie natarsku dedinku a potom uz len stavat obranne jednotky :D A pokial nasa aliancie nebude mat natarov, tak si rozmlatit moje jednotky o niekoho kto sa bude snazit znicit nasich spojencov alebo nas

A teraz mam 1 MC hlavnu a mam k nemu 9 dediniek s 10lvl poliami + 10ta sa stavia + robim lupeze kazdy den, a to mi staci na to aby som staval nonstop imperianov a caesarisov uz asi 2 mesiace :D + nonstop staviam polia, posledne dni staviam 15 a 16 lvl polia pomocou zlatakou, lebo to nestiham zivit ... -6k produkcia obilia a stale rastie.

Edited by - Pepo on 11/09/2007 23:07:36
Go to Top of Page

Arnie
Moderator

544 Posts

Posted - 12/09/2007 :  04:38:10  Show Profile  Send Arnie an ICQ Message Send Arnie a Private Message  Reply with Quote
Pepo koukam na tvuj podpis... Kde ziskal Travian tohle oceneni? Nebo to je jen tvuj nazor?
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 12/09/2007 :  23:40:10  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Netusim kde to ziskal, ale ja som to videl na jednom webe napisane ... tiez ako reklamu na traviana ... nejako som nezistoval kto to ocenenie udeluje ale prisiel mi to ako dobry tahak na ludi .... by si sa divil kolko ludi si uz cez ten odkaz zalozilo ucet
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,09 seconds. on eygor Snitz Forums 2000