Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Hellgate: London
 Hellgate London - General
 Hellgate London - Obecný pokec
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 14

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 09/11/2007 :  13:12:09  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by †… Havran …†
TR je fajne asi... ale neni tam pvp tzn...



PvP tam podle mě je viz PvP Ranking http://eu.rgtr.com/en/community/pvp_rankings

2Gabriel: pokud se nepletu loga konečně fungují jak mají tedy by jsi si měl díky nim třeba složit speciální skill, Měl by fungovat crafting - každá postava má několik craft skillů, nějak si můžeš vylepšovat armory a pod ...

Jinak doopravdy mě přijde že to je prostě Hellgate v sci-fi prostředí.



Mně to v betě hodně bavilo ale co mě odradilo byl právě nedostatek contentu. Hlavně - klasický problém, customizace postavy.
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 09/11/2007 :  13:17:16  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel
Mně to v betě hodně bavilo ale co mě odradilo byl právě nedostatek contentu. Hlavně - klasický problém, customizace postavy.



já zcela to samý ale fakt to ted vypadá zcela jinak ... koukám že mají i veteran reward system ... chce to trochu prostudovat evidentně to je někde jinde než v betě otázka kde ... bohužel moje angličtina neumožní abych si tu hru prostudoval z webu


Noe

Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 09/11/2007 :  14:21:43  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
lidi pls jak je to tedy stím testem Leadership a toou knihou - knihu jsem opět získal (svítí mě nad hlavou) - projdu s knihou světlem napíše mi to Leader Ship test Passed a kliknu na Sigil point v té místonosti a to mě okamžitě hodíopět k ženské co zadává quest, která mě ho zadá znovu a tak dokola ...

Nikde jsem nenašel nic jinýho co bych měl na zemi sebrat než ten oltářík co mě po kliku na něj hodí ten symbol knihy nad hlavu.

co dělám špatně ?


Noe

Go to Top of Page

Khandar
New Member

352 Posts

Posted - 09/11/2007 :  14:33:31  Show Profile  Send Khandar an ICQ Message Send Khandar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

lidi pls jak je to tedy stím testem Leadership a toou knihou - knihu jsem opět získal (svítí mě nad hlavou) - projdu s knihou světlem napíše mi to Leader Ship test Passed a kliknu na Sigil point v té místonosti a to mě okamžitě hodíopět k ženské co zadává quest, která mě ho zadá znovu a tak dokola ...

Nikde jsem nenašel nic jinýho co bych měl na zemi sebrat než ten oltářík co mě po kliku na něj hodí ten symbol knihy nad hlavu.

co dělám špatně ?



ten Q muzes donekonecna opakovat...jen tak for fun ale mas to uz davno splneny a mas jit na dalsi test... ten je v jinym portalu u jinyho npc:)

so...
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 09/11/2007 :  14:36:53  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khandar
ten Q muzes donekonecna opakovat...jen tak for fun ale mas to uz davno splneny a mas jit na dalsi test... ten je v jinym portalu u jinyho npc:)



aha já že ho mám pořád v questlogu jako nesplněnej a nikdo mě nic dalšího nezadává (myslím nic dalšího z hlavní větve - fialovej vykřičník)


Noe

Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 09/11/2007 :  14:53:47  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
ne to proste musis jen odejit nekam kde jde teleport a muzes jit dal :) dokonce ti to pisou i v quest logu jako jdi na dlasi cast testu...

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 09/11/2007 :  15:36:08  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

ne to proste musis jen odejit nekam kde jde teleport a muzes jit dal :) dokonce ti to pisou i v quest logu jako jdi na dlasi cast testu...



už jsem to pochopil a mám uspěšně hotový další 3 leadershipy díky :)


Noe

Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 09/11/2007 :  16:13:10  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by †… Havran …†

ne to proste musis jen odejit nekam kde jde teleport a muzes jit dal :) dokonce ti to pisou i v quest logu jako jdi na dlasi cast testu...



už jsem to pochopil a mám uspěšně hotový další 3 leadershipy díky :)

To jsem zvedavej jak das jako guardian ten čtvrtej
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 09/11/2007 :  16:16:21  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

To jsem zvedavej jak das jako guardian ten čtvrtej




tak jdu na Hellgate :) krom tý ulice která byla celkem hustá dokud jsem nedostal toho robota to bylo easy


Noe


Edited by - Noe on 09/11/2007 16:17:48
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 09/11/2007 :  17:15:07  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
hmmm celkem slabý za něco stál jen ten Beldor boss a to jen proto že sem ho musel sundávat z nebe Grasperem a nemohl se léčit jak to do mě cpalo těch 20 orbiterů kolem.

Samotný Sydonai se mi ale celkem líbil ale čekal jsem více nutnosti nějak taktizovat - sice mě 2x zabil ale tak nějak podivně vždy jsem mě skoro full HP ale on jakoby poskočí a já byl ghost takřka na onehit ... upřímně na Hardcore bych do něj asi bez 1000+ HPček nešel protože mě přišlo že sem ty smrti nemohl nijak ovlivnit.


EDIT: tak jsem rozšířil řady Elite, rozhodně tužší Bosové a to hodně, jak píší ostatní kupa prachů znich a z obou killnutých jsem měl rare.
Moby jsou tužší ale nepřilo mi že by o moc ale uvidíme.

Na co ale čumím jako blázen je že součástky na craft mě padnou po rozpuštění pouze z magických itemů, z obyč itemů a to sem jich rozpustil asi 20 ks mě padla zatím pouze 1 součástka - jinak to připíše 1 platinu za 1 item.

Inu totálně nedomyšlený, jak jsem nadával že craft žere hrozně moc součástek tak pokud na elite je součástek Xkrát méně z itemů pak nechápu jak se bude rozumně craftit.


2Grimcz: hele radím ti založit nový Nick zde na foru, na tomto foru jsou lidé velmi alergičtí na cokoliv co má příponu/předponu CZ ... s tímto nickem nikdy nebudeš brán vážně i když jsi zřejmě podle postů inteligentní člověk. Chápu že jsou hry kde je CZ součástí jména takřka standart ale zde v MMORPG foru je to hodně OUT jméno


Noe


Edited by - Noe on 09/11/2007 18:54:49
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 09/11/2007 :  19:43:44  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Nejak sem rozjel to grupovani a trade v elite modu. Tak dlouho jsem to skousel na nejakyho typa ve stanici az cosi ruplo a cinklo a najednou to slo. Takze elite a elite jde.

To Noe: Jakej mas nick na elite? Grupnem a dame neco ve dvou, testuju vic povolani (Priboe, Pribooe ...) tak sem prdni nick a ja si te grupnu.
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 09/11/2007 :  19:58:19  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO
To Noe: Jakej mas nick na elite? Grupnem a dame neco ve dvou, testuju vic povolani (Priboe, Pribooe ...) tak sem prdni nick a ja si te grupnu.



Noemus ale budu až zítra, BTW rád bych někomu předal Guild LEadera ... jak se cejtíš Priboo


Noe

Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 09/11/2007 :  20:17:07  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by PRIBOO
To Noe: Jakej mas nick na elite? Grupnem a dame neco ve dvou, testuju vic povolani (Priboe, Pribooe ...) tak sem prdni nick a ja si te grupnu.



Noemus ale budu až zítra, BTW rád bych někomu předal Guild LEadera ... jak se cejtíš Priboo

No klidne
Go to Top of Page

Sentinel
Starting Member

13 Posts

Posted - 09/11/2007 :  23:18:46  Show Profile Send Sentinel a Private Message  Reply with Quote
Tak se mi dnes dostala do rukou krabice s H:L.. Byl jsem pevně rozhodnutý hrát jako předplatitel, ale po přečtení tohoto topicu.. Mám či nemám rozbalovat?
Edit: Tak už instaluju :-)

Edited by - Sentinel on 09/11/2007 23:46:41
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 10/11/2007 :  02:46:00  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sentinel

Tak se mi dnes dostala do rukou krabice s H:L.. Byl jsem pevně rozhodnutý hrát jako předplatitel, ale po přečtení tohoto topicu.. Mám či nemám rozbalovat?
Edit: Tak už instaluju :-)

Nerozbaluj
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 10/11/2007 :  02:49:39  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by Gabriel
Mně to v betě hodně bavilo ale co mě odradilo byl právě nedostatek contentu. Hlavně - klasický problém, customizace postavy.



já zcela to samý ale fakt to ted vypadá zcela jinak ... koukám že mají i veteran reward system ... chce to trochu prostudovat evidentně to je někde jinde než v betě otázka kde ... bohužel moje angličtina neumožní abych si tu hru prostudoval z webu

Add. TR. Podle mě je to nehratelny, bo jak sem se tak dival tak cz komunite tam sefuje "KrisCZ" a guilda tam frci "CZech Freelancers". Takže aby jste se zaclenili do komunity chlapi tak jedine jako NoeCZ a GabrielCZ ...
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 10/11/2007 :  08:04:33  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by Gabriel
Mně to v betě hodně bavilo ale co mě odradilo byl právě nedostatek contentu. Hlavně - klasický problém, customizace postavy.



já zcela to samý ale fakt to ted vypadá zcela jinak ... koukám že mají i veteran reward system ... chce to trochu prostudovat evidentně to je někde jinde než v betě otázka kde ... bohužel moje angličtina neumožní abych si tu hru prostudoval z webu

Add. TR. Podle mě je to nehratelny, bo jak sem se tak dival tak cz komunite tam sefuje "KrisCZ" a guilda tam frci "CZech Freelancers". Takže aby jste se zaclenili do komunity chlapi tak jedine jako NoeCZ a GabrielCZ ...



Já do toho rozhodně nejdu, ale pokud už bych šel, tak CZArchandělCZGabrielzCzech
Go to Top of Page

Milamber
New Member

398 Posts

Posted - 10/11/2007 :  13:24:43  Show Profile Send Milamber a Private Message  Reply with Quote
Je to desny asi to ani nedohraju [:D
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 10/11/2007 :  14:30:36  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milamber

Je to desny asi to ani nedohraju [:D



taky s tim desne bojuju.
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 10/11/2007 :  15:38:47  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Sem si zalozil maga na normal ze ho dojedu na 50 krz PvP a musim rict že je to sada. Nastesti jsem měl od levelu 3 cocku s +2 do biče a to je teda něco. Own jako sfina . Zase mě to začlo bavit
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 11/11/2007 :  19:37:09  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
už jste viděli jaké dye kity mají naši soudruzi z Asie?
http://hellgate.incgamers.com/gallery/showgallery.php?cat=501
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 12/11/2007 :  08:52:53  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
joooo skoda ze todle brnco nikde nepada :) http://hellgate.incgamers.com/gallery/showphoto.php?photo=2767&cat=501

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 12/11/2007 :  16:33:49  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

joooo skoda ze todle brnco nikde nepada :) http://hellgate.incgamers.com/gallery/showphoto.php?photo=2767&cat=501

No z ní to padá moc hezky ...
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 11/12/2007 :  17:01:09  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
eh jaka je adresa na hellgate eu ? sem se kouk na vypis uctu ze sem zapomel zrusit subskripci :)
a uz to mam davno odinstalovany a smazany

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 11/12/2007 :  18:25:03  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

eh jaka je adresa na hellgate eu ? sem se kouk na vypis uctu ze sem zapomel zrusit subskripci :)
a uz to mam davno odinstalovany a smazany



http://www.eu.hellgatelondon.com/

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

fyfasek
Starting Member

2 Posts

Posted - 12/12/2007 :  18:17:08  Show Profile Send fyfasek a Private Message  Reply with Quote
Nvm esi je to bug cico, ale mam napr. helmu shield 10 armor 20, dalsi vlastnosti: +5 presnost, + 23 zdravi + 23 shield. Vsechny pridavne vlastnosti funguji az na stit, ten se mi proste nezapocita. Mam napr. celkovej shield 200 + 10 ze zak. vlast. z helmy, ale pridavny shield se mi proste nezapocita (ma to tedy byt 200 zak + 10 helma + 23 helma). To plati i s armorem, i s napr. +4% k armoru sluzebnika (summoner), +4% zdravi sluzebnika. Ale napr. +4% k celkovemu armoru zase jede. Je to u verze 0 v single normal? Nebo to mam jenom ja?
Go to Top of Page
Page: of 14 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,25 seconds. on eygor Snitz Forums 2000