Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Age of Conan
 Age of Conan - General
 FAQ
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Pharoxx
Starting Member

Rei-wow

70 Posts

Posted - 15/05/2008 :  11:21:03  Show Profile  Send Pharoxx an ICQ Message Send Pharoxx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster
A jde vám to nastavení pak uložit?



Jako v bete....stale nejde ...ale porad blahove doufam, ze se bude ukladat az lognu nejakej charakter

World of Warcraft:
Pharris <Motion>, 70lvl shaman @ Drak'Thul EU
Pharoxx <Motion>, 70lvl rogue @ Drak'Thul EU

Age of Conan:
Pharra <Dawn>, 80lvl, Stygian Tempest of Set @ Wildsoul EU (PvP)
Pharris <Dawn>, 22+lvl, Cimmerian Bear Shaman @ Wildsoul EU (PvP)
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 15/05/2008 :  13:00:52  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Koho zajima Spellweaving a jeho negative a positive buffy pro dany classy, tak muze mrknout tady. Nicmene jenom Necro je zmineny podrobneji. http://uk.pc.ign.com/articles/870/870119p1.html

Je to z 28.dubna 2008



Tady je trošku delší spellweaving video :)
http://nl.youtube.com/watch?v=K8yMNmhChOY&fmt=18
Go to Top of Page

Nogglli Guemaah
New Member

202 Posts

Posted - 15/05/2008 :  14:13:49  Show Profile  Send Nogglli Guemaah an ICQ Message Send Nogglli Guemaah a Private Message  Reply with Quote
Je v AoC nejak osetreny PK(nejaky postihy nebo cokoliv) nebo PvP servery jsou stvoreny pro gankovani?
Go to Top of Page

vlkodlak
Junior Member

avatarkdpc

556 Posts

Posted - 16/05/2008 :  10:11:56  Show Profile Send vlkodlak a Private Message  Reply with Quote
Jaké je omezení ve vytváření nicku (dvě slova, hačky čarky atp.)?
Go to Top of Page

Sentinel
Starting Member

13 Posts

Posted - 16/05/2008 :  14:34:41  Show Profile Send Sentinel a Private Message  Reply with Quote
Pokud mi večer patcher běžel, utnul jsem to, neb jsem šel spát a teď to visí na downloading patch information..
Je chyba u mě nebo mám jen počkat, až to zase půjde?
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 16/05/2008 :  14:40:52  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vlkodlak

Jaké je omezení ve vytváření nicku (dvě slova, hačky čarky atp.)?


A - Z bez diakritiky, aspon v open bete

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Arafel
Starting Member

26 Posts

Posted - 16/05/2008 :  15:48:22  Show Profile Send Arafel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sentinel

Pokud mi večer patcher běžel, utnul jsem to, neb jsem šel spát a teď to visí na downloading patch information..
Je chyba u mě nebo mám jen počkat, až to zase půjde?



Mám stejnej problém, takže asi to nebude chyba jen u tebe.
Go to Top of Page

paja2000
Moderator

2040 Posts

Posted - 16/05/2008 :  15:51:37  Show Profile  Visit paja2000's Homepage Send paja2000 a Private Message  Reply with Quote
kolik je mist v inventory? Doufam, ze to bude jak v AO a ne jak ve WoW, kde s tim souperim dnes a denne


AO: Paja - soldier - 220/30 || pajatrader - trader - 220/16 || koprak - keeper - 220/20 || pajja - doctor - 220/24
VG: Paja - Cleric/High Elf/Gelenia/MDK 35
WoW: DrPaja - 52 Undeath Priest @ Drak'thul || Tankistka - 32 Tauren Warrior @ Drak'thul || Krvacek - 70 Druid Tauren Warrior @ Drak'thul


Go to Top of Page

Inuarthuss
Starting Member

4 Posts

Posted - 16/05/2008 :  15:53:22  Show Profile Send Inuarthuss a Private Message  Reply with Quote
dotaz: dají se respecnout skilly a buildy a případně za jakých podmínek?
Go to Top of Page

imhotep
Moderator

Imho

219 Posts

Posted - 17/05/2008 :  03:35:02  Show Profile  Send imhotep an ICQ Message Send imhotep a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sentinel

Pokud mi večer patcher běžel, utnul jsem to, neb jsem šel spát a teď to visí na downloading patch information..
Je chyba u mě nebo mám jen počkat, až to zase půjde?



znamena to, ze je dole patch server, chyba neni na tve strane. Jakmile to nahodi, vse pojede.

_________________________
Mummy returns...
Go to Top of Page

Dengalden
Starting Member

81 Posts

Posted - 17/05/2008 :  11:42:32  Show Profile Send Dengalden a Private Message  Reply with Quote
zdravim, ma cenu jit do tehle hry s timto ?

* Typ procesoru: Intel Core 2 Duo
* Frekvence procesoru [MHz]: 2200
* Grafická karta: nVidia GeForce 8600M GT
* Úhlopříčka displeje [palce]: 17
* Operační paměť: DDR2
* Velikost operační paměti [MB]: 2048
* Visty os
Go to Top of Page

Pharoxx
Starting Member

Rei-wow

70 Posts

Posted - 17/05/2008 :  12:39:06  Show Profile  Send Pharoxx an ICQ Message Send Pharoxx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dengalden

zdravim, ma cenu jit do tehle hry s timto ?

* Typ procesoru: Intel Core 2 Duo
* Frekvence procesoru [MHz]: 2200
* Grafická karta: nVidia GeForce 8600M GT
* Úhlopříčka displeje [palce]: 17
* Operační paměť: DDR2
* Velikost operační paměti [MB]: 2048
* Visty os



To vypada jak nejakej notasek od MSI
Vzhledem k tomu, ze mam prakticky to samy (az na ty visty a jen 1,8ghz c2d, ktery podle everesta jede furt na 2ghz), tak bych rek ze klidne do toho bez.
Co sem to zkousel v bete pred 14dny, tak vse low, vypnout stiny, shader 3,0 a jestli mas stejnej bazmek lcd jako ja, s nativnim 1680*1050, tak to pak pri tom rozliseni beha kolem 20-30fps venku (obcas spadne niz na chvili), 40fps v indooru. Pruser je mesto kde je moc lidi, ale jinak na docasny hrani (nez koupis silnejsi stolni zelezo, nebo dokup dalsi 2gb ram) by nemel byt problem. PvP v massovejsim boji problem bude, ale pve a mensi bitka imo v pohode.

World of Warcraft:
Pharris <Motion>, 70lvl shaman @ Drak'Thul EU
Pharoxx <Motion>, 70lvl rogue @ Drak'Thul EU

Age of Conan:
Pharra <Dawn>, 80lvl, Stygian Tempest of Set @ Wildsoul EU (PvP)
Pharris <Dawn>, 22+lvl, Cimmerian Bear Shaman @ Wildsoul EU (PvP)
Go to Top of Page

Jason_dinAlt
Starting Member

22 Posts

Posted - 18/05/2008 :  20:20:57  Show Profile  Send Jason_dinAlt an ICQ Message Send Jason_dinAlt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paja2000

kolik je mist v inventory? Doufam, ze to bude jak v AO a ne jak ve WoW, kde s tim souperim dnes a denne


Zoufale malo. I 'banka' je celkem mrnava. Vypada to, ze banka ma min slotu nez wow a pokud chces dat 1 item k prodeji, tak to zabere 1 slot v bance:o(... pro ty co radi obchodujou je to katastrofa.
Zlaty AO, kde bylo nekolik set volnych slotu v bance.
Go to Top of Page

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 18/05/2008 :  20:47:04  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dengalden

zdravim, ma cenu jit do tehle hry s timto ?

* Typ procesoru: Intel Core 2 Duo
* Frekvence procesoru [MHz]: 2200
* Grafická karta: nVidia GeForce 8600M GT
* Úhlopříčka displeje [palce]: 17
* Operační paměť: DDR2
* Velikost operační paměti [MB]: 2048
* Visty os



V pohodě, něco málo ořízneš ale určitě ti to pojede a bude to i hezký a hratelný, mají to slušně odladěný a neboj se toho ...
Go to Top of Page

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 18/05/2008 :  20:48:11  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote
Jinak mám taky jen 2 gb ramky a visty a neviděl jsem že by se mi to někde seklo ... ani ve městě, ani když tam bylo víc lidí .... to se nechlubím ani neplácám nesmysly ....
Go to Top of Page

Dengalden
Starting Member

81 Posts

Posted - 18/05/2008 :  20:49:46  Show Profile Send Dengalden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnold

quote:
Originally posted by Dengalden

zdravim, ma cenu jit do tehle hry s timto ?

* Typ procesoru: Intel Core 2 Duo
* Frekvence procesoru [MHz]: 2200
* Grafická karta: nVidia GeForce 8600M GT
* Úhlopříčka displeje [palce]: 17
* Operační paměť: DDR2
* Velikost operační paměti [MB]: 2048
* Visty os



V pohodě, něco málo ořízneš ale určitě ti to pojede a bude to i hezký a hratelný, mají to slušně odladěný a neboj se toho ...



děkuji všem
Go to Top of Page

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 18/05/2008 :  21:02:40  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pharoxx

quote:
Originally posted by Dengalden

zdravim, ma cenu jit do tehle hry s timto ?

* Typ procesoru: Intel Core 2 Duo
* Frekvence procesoru [MHz]: 2200
* Grafická karta: nVidia GeForce 8600M GT
* Úhlopříčka displeje [palce]: 17
* Operační paměť: DDR2
* Velikost operační paměti [MB]: 2048
* Visty os



To vypada jak nejakej notasek od MSI
Vzhledem k tomu, ze mam prakticky to samy (az na ty visty a jen 1,8ghz c2d, ktery podle everesta jede furt na 2ghz), tak bych rek ze klidne do toho bez.
Co sem to zkousel v bete pred 14dny, tak vse low, vypnout stiny, shader 3,0 a jestli mas stejnej bazmek lcd jako ja, s nativnim 1680*1050, tak to pak pri tom rozliseni beha kolem 20-30fps venku (obcas spadne niz na chvili), 40fps v indooru. Pruser je mesto kde je moc lidi, ale jinak na docasny hrani (nez koupis silnejsi stolni zelezo, nebo dokup dalsi 2gb ram) by nemel byt problem. PvP v massovejsim boji problem bude, ale pve a mensi bitka imo v pohode.



S betou se full client nedá vůbec srovnat .... o 100% lepší, já myslím že na jeho sestavě na lepší střed úplně bezproblémů a nic nebude muset kupovat ... odladěnost je jedna z věcí, který se jim povedly.
Go to Top of Page

Lexon
New Member

Joker64

199 Posts

Posted - 20/05/2008 :  23:03:00  Show Profile Send Lexon a Private Message  Reply with Quote
Co znamená ve hře to číslo dole ve čtverečku na XP baru?
------------------------------[10]-

Lexon
Go to Top of Page

xMANx
New Member

262 Posts

Posted - 20/05/2008 :  23:26:20  Show Profile Send xMANx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lexon

Co znamená ve hře to číslo dole ve čtverečku na XP baru?
------------------------------[10]-


10x (pocet killu s xp bonusem) xp bonus kdyz zabijes neco co ma stejny nebo vetsi lvl jak ty
Go to Top of Page

gandalf
New Member

gandalf

161 Posts

Posted - 20/05/2008 :  23:32:31  Show Profile  Send gandalf an ICQ Message Send gandalf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jason_dinAlt

quote:
Originally posted by paja2000

kolik je mist v inventory? Doufam, ze to bude jak v AO a ne jak ve WoW, kde s tim souperim dnes a denne


Zoufale malo. I 'banka' je celkem mrnava. Vypada to, ze banka ma min slotu nez wow a pokud chces dat 1 item k prodeji, tak to zabere 1 slot v bance:o(... pro ty co radi obchodujou je to katastrofa.
Zlaty AO, kde bylo nekolik set volnych slotu v bance.



ja jeste banku vubec neobjevil :] kde je?

Gandalf, Czech Heroes
www.czechheroes.cz
Go to Top of Page

xMANx
New Member

262 Posts

Posted - 21/05/2008 :  01:16:23  Show Profile Send xMANx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by gandalf

quote:
Originally posted by Jason_dinAlt

quote:
Originally posted by paja2000

kolik je mist v inventory? Doufam, ze to bude jak v AO a ne jak ve WoW, kde s tim souperim dnes a denne


Zoufale malo. I 'banka' je celkem mrnava. Vypada to, ze banka ma min slotu nez wow a pokud chces dat 1 item k prodeji, tak to zabere 1 slot v bance:o(... pro ty co radi obchodujou je to katastrofa.
Zlaty AO, kde bylo nekolik set volnych slotu v bance.



ja jeste banku vubec neobjevil :] kde je?


banka,ah,mail = npc Trader ted jsou bohuzel deaktivovany, na minimape jsou videt jako bila tecka
Go to Top of Page

Dengalden
Starting Member

81 Posts

Posted - 21/05/2008 :  10:24:53  Show Profile Send Dengalden a Private Message  Reply with Quote
jak dlouho muze byt assasian ve stealthu ?
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 21/05/2008 :  10:25:30  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dengalden

jak dlouho muze byt assasian ve stealthu ?


dokud mu nedojde stamina nebo ho nekdo neuvidi:)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

xMANx
New Member

262 Posts

Posted - 21/05/2008 :  11:12:52  Show Profile Send xMANx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Dengalden

jak dlouho muze byt assasian ve stealthu ?


dokud mu nedojde stamina nebo ho nekdo neuvidi:)


assassinoj ve stealthu snad nedojde ne ? ten ma stealh jedinej bez toho ze by mu stamina ubyvala
Go to Top of Page

Dengalden
Starting Member

81 Posts

Posted - 21/05/2008 :  11:18:10  Show Profile Send Dengalden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by xMANx

quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Dengalden

jak dlouho muze byt assasian ve stealthu ?


dokud mu nedojde stamina nebo ho nekdo neuvidi:)


assassinoj ve stealthu snad nedojde ne ? ten ma stealh jedinej bez toho ze by mu stamina ubyvala



se dohodněte
Go to Top of Page

poooll
Starting Member

20 Posts

Posted - 21/05/2008 :  11:19:21  Show Profile Send poooll a Private Message  Reply with Quote
Jo Ass. stamina neubyva v hidu, a nebo tak malo ze jsem si toho za 26 lvlu nevsiml ;)
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 21/05/2008 :  11:21:44  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
no v bete ale slo napr v hidu sprintovat , to uz nejde ?

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

poooll
Starting Member

20 Posts

Posted - 21/05/2008 :  11:23:41  Show Profile Send poooll a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

no v bete ale slo napr v hidu sprintovat , to uz nejde ?



Nejde, ale treba je to bug
Go to Top of Page

Lexon
New Member

Joker64

199 Posts

Posted - 21/05/2008 :  13:16:49  Show Profile Send Lexon a Private Message  Reply with Quote
Všichni rougové mají sneak zadarmo. Dokud je někdo neuvidí nebo se sami nepřepnou, tak tam mohou být pořád.

Lexon
Go to Top of Page

Scout
New Member

256 Posts

Posted - 21/05/2008 :  17:43:33  Show Profile  Send Scout an ICQ Message Send Scout a Private Message  Reply with Quote
netusite nekdo jak funguje natural regen hp ? tzn jestli je nekde nejake cislo ktereho urcuje a jaky je pomer ? kdyz mi treba talent prida +20 k regenu zda je to v boji znat nebo se to projevuje az po boji ?


Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 22/05/2008 :  07:03:50  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Scout

netusite nekdo jak funguje natural regen hp ? tzn jestli je nekde nejake cislo ktereho urcuje a jaky je pomer ? kdyz mi treba talent prida +20 k regenu zda je to v boji znat nebo se to projevuje az po boji ?

Natural combat regen by mel byt v boji a non-combat regen je jak uz nazev vypovida, mimo boj.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Scout
New Member

256 Posts

Posted - 22/05/2008 :  07:47:23  Show Profile  Send Scout an ICQ Message Send Scout a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

quote:
Originally posted by Scout

netusite nekdo jak funguje natural regen hp ? tzn jestli je nekde nejake cislo ktereho urcuje a jaky je pomer ? kdyz mi treba talent prida +20 k regenu zda je to v boji znat nebo se to projevuje az po boji ?

Natural combat regen by mel byt v boji a non-combat regen je jak uz nazev vypovida, mimo boj.


jasne ale spis me zajima onen pomer jestli je to za 1/s a idealne kde je vypsanej


Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 22/05/2008 :  08:39:33  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Vypsany neni nikde. Nemaji tam detailni tabulku. Tzn. nevis kolik mas presne offhand sanci na hit, kolik mas sanci do fatality apod..vcetne tohoto. Mozna vznikne nejaky plugin, ktery to bude zobrazovat, ale hra to nepodporuje, alespon jsem si nevsiml, ze ano.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Khandar
New Member

352 Posts

Posted - 22/05/2008 :  09:42:56  Show Profile  Send Khandar an ICQ Message Send Khandar a Private Message  Reply with Quote
nevidel nekdo uz info jak/kde/zakolik se resetujou feats ?

v bete nato byl button ale ten pochopitelne odstranily:P

so...
Go to Top of Page

stoupa101
New Member

253 Posts

Posted - 22/05/2008 :  09:51:00  Show Profile Send stoupa101 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khandar

nevidel nekdo uz info jak/kde/zakolik se resetujou feats ?

v bete nato byl button ale ten pochopitelne odstranily:P



V kazdym meste je NPC (40)
Resety stoji co zatim vim 50c, 2s 50c, 6s

RIFT: Stoupa * Ceska Legie * Steampike PvE EU * Weaponsmith * Male Dwarf Guardian
Go to Top of Page

Lashana
Starting Member

9 Posts

Posted - 22/05/2008 :  09:51:02  Show Profile Send Lashana a Private Message  Reply with Quote
V Tortage a Khemi jsem videl trainery kteri te to odnauci.Myslim ze to stalo 50 medaku poprve,ale jistej si nejsem.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 22/05/2008 :  10:06:35  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Prvni trainer je v Tortage Isle v pristavu. Stoji u aktivniho zebriku, ktery je soucasti questu Avakening II nebo III. Vsak si vsichni jiste vzpomenou :-). Cenu nevim, jeste jsem nezkousel.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 22/05/2008 :  14:48:21  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Kdyz uz jsme u toho, resetuje to i skillpointy, nebo jen featy?

A pokud ne, existuje nejaka metoda jak resetnout skillpointy? Takhle ze zacatku nemam moc predstavu k cemu pozdeji budou konkretni skilly dobre, ale nedavat bodiky nikam je taky naprd.
Go to Top of Page

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 22/05/2008 :  14:53:06  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

Kdyz uz jsme u toho, resetuje to i skillpointy, nebo jen featy?

A pokud ne, existuje nejaka metoda jak resetnout skillpointy? Takhle ze zacatku nemam moc predstavu k cemu pozdeji budou konkretni skilly dobre, ale nedavat bodiky nikam je taky naprd.



Tusim, ze se daji odnaucit primo za penize, ctrl left click na skill a nebo tak neco ..

Kdyz si najedes na skill nebo na to plusko , tak ti to primo vypise jak
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 22/05/2008 :  15:07:55  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Takze se omlouvam moderatorovi :).

Dotaz:
Zkousel uz nekdo summonovat party members do instance? Vcera jsme zkouseli summonout kamarada do spiders caverns a neslo to. Byli jsme ve stejne instanci, byl uz i dokonce ve stejne lokaci, ale porad to psalo bud, ze nejsme ve stejne instanci, nebo druhou hlasku ze nejde summonnout do jine zony. Pritom kamos uz byl davno i v conalls valley bo jak se to jmenuje.

Uz se to nekomu povedlo, pripadne vi co vsechno musime splnit aby ho to sumlo?

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Lexon
New Member

Joker64

199 Posts

Posted - 22/05/2008 :  16:49:49  Show Profile Send Lexon a Private Message  Reply with Quote
Možná blbej dotaz, ale je ke hře 30 dní hraní zdarma, tak jak to bývá? Kámoš se vzteká, že si koupil hru a že to po něm chce Game Card. To chce jen na platby do budoucna a nebo tam není ani den hraní?

Lexon
Go to Top of Page

Dengalden
Starting Member

81 Posts

Posted - 22/05/2008 :  16:56:05  Show Profile Send Dengalden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lexon

Možná blbej dotaz, ale je ke hře 30 dní hraní zdarma, tak jak to bývá? Kámoš se vzteká, že si koupil hru a že to po něm chce Game Card. To chce jen na platby do budoucna a nebo tam není ani den hraní?



30dni zdarma to ma....
Go to Top of Page

xMANx
New Member

262 Posts

Posted - 22/05/2008 :  16:57:35  Show Profile Send xMANx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

Kdyz uz jsme u toho, resetuje to i skillpointy, nebo jen featy?

A pokud ne, existuje nejaka metoda jak resetnout skillpointy? Takhle ze zacatku nemam moc predstavu k cemu pozdeji budou konkretni skilly dobre, ale nedavat bodiky nikam je taky naprd.


alt + left click
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 22/05/2008 :  17:57:42  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lexon

Možná blbej dotaz, ale je ke hře 30 dní hraní zdarma, tak jak to bývá? Kámoš se vzteká, že si koupil hru a že to po něm chce Game Card. To chce jen na platby do budoucna a nebo tam není ani den hraní?



Pri registraci je nutne vyplnit bud game card, nebo cislo karty. U predchozich produktu Funcomu ale stacilo vyplnit klidne kartu, ktera nema moznost platby po internetu. Po tech 30 dnech se z ni samozrejme funcomu nepodari strhnout penize, ale staci to pred tim (nebo klidne po tom) zmenit a vse bude ok.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 22/05/2008 :  17:58:34  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
BTW k tomu hidovani, na to je treba nejaky skill, ktery neni k dispozici na nizkych levlech? Pac s guardianem mi 'h' nedelalo vubec nic...
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 22/05/2008 :  18:29:20  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Q: Da se nejak nastavit automaticke skipnuti prehravani log a intra?
Go to Top of Page

Lexon
New Member

Joker64

199 Posts

Posted - 22/05/2008 :  22:39:00  Show Profile Send Lexon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

BTW k tomu hidovani, na to je treba nejaky skill, ktery neni k dispozici na nizkych levlech? Pac s guardianem mi 'h' nedelalo vubec nic...



Rougové mají "h" aktivované na 5. levelu. U ostatních povolání to bývá až na vyšších levelech. Demonolog to má tuším někde kolem 8-10lvlu a Conqueror to na desátám ještě neměl, takže tam to bude později, ale všechna povolání by ho měla mít.

Lexon
Go to Top of Page

Lexon
New Member

Joker64

199 Posts

Posted - 22/05/2008 :  22:41:54  Show Profile Send Lexon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

Q: Da se nejak nastavit automaticke skipnuti prehravani log a intra?


V betě se to před intrem zeptalo jestli skip ano/ne. Pak se to změnilo a předpokládám, že to nijak přeskočit nelze. Možná po nátlaku by tam opět tuto volbu mohli dát, taky mě štve při každém pokusu o nový char čumět na intro znovu a znovu.

Lexon
Go to Top of Page

xMANx
New Member

262 Posts

Posted - 22/05/2008 :  23:58:09  Show Profile Send xMANx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

Q: Da se nejak nastavit automaticke skipnuti prehravani log a intra?


loga neskipnes na ingame animace snad neco je v interface option

guardian hide dostane na vyssim lvlu
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 23/05/2008 :  00:22:46  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

BTW k tomu hidovani, na to je treba nejaky skill, ktery neni k dispozici na nizkych levlech? Pac s guardianem mi 'h' nedelalo vubec nic...



Je na to potřeba skill na pozdějším levelu a skill pointy do něj. Nevím jestli jsem to měl na 10 nebo později?
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,25 seconds. on eygor Snitz Forums 2000