Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Age of Conan
 Age of Conan - General
 FAQ
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

plussminuss
Junior Member

541 Posts

Posted - 23/05/2008 :  08:32:50  Show Profile Send plussminuss a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lexon

quote:
Originally posted by Rahman

Q: Da se nejak nastavit automaticke skipnuti prehravani log a intra?


V betě se to před intrem zeptalo jestli skip ano/ne. Pak se to změnilo a předpokládám, že to nijak přeskočit nelze. Možná po nátlaku by tam opět tuto volbu mohli dát, taky mě štve při každém pokusu o nový char čumět na intro znovu a znovu.


no nemusis na to cumet znova, to pustim, zmacku 5x ESC nebo kolik toho je a loguju :)
Go to Top of Page

Nogglli Guemaah
New Member

202 Posts

Posted - 23/05/2008 :  09:37:45  Show Profile  Send Nogglli Guemaah an ICQ Message Send Nogglli Guemaah a Private Message  Reply with Quote
On mysli po vytvoreni postavy, nez te to vyplivne na breh.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 23/05/2008 :  09:41:01  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nogglli Guemaah

On mysli po vytvoreni postavy, nez te to vyplivne na breh.


v nastaveni , interface , advanced, cutscene mode , nastavit na ask for ...

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 23/05/2008 :  12:25:44  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by plussminuss

quote:
Originally posted by Lexon

quote:
Originally posted by Rahman

Q: Da se nejak nastavit automaticke skipnuti prehravani log a intra?


V betě se to před intrem zeptalo jestli skip ano/ne. Pak se to změnilo a předpokládám, že to nijak přeskočit nelze. Možná po nátlaku by tam opět tuto volbu mohli dát, taky mě štve při každém pokusu o nový char čumět na intro znovu a znovu.


no nemusis na to cumet znova, to pustim, zmacku 5x ESC nebo kolik toho je a loguju :)



Mel jsem namysli prave to, abych pokazde kdyz loguju nemusel mackat 5x esc :)

Obvykle se tehle volbe rika nosplash, ale tady fakt netusim jak to nastavit.

PS: Skipovani prehravani cutscen pri zakladani noveho charu se taky muze hodit, ale to preci jen zas tak casto nedelam, takze to zkousnu :)
Go to Top of Page

taintedman
Starting Member

8 Posts

Posted - 23/05/2008 :  15:55:07  Show Profile Send taintedman a Private Message  Reply with Quote
pls nevíte kam se ukládaj stáhlý patche z AoC??? Já mám teď posranej net, takže si to musim sehnat vod kámoše, ale nemůže to najít ... stahoval bych to tejden s touhle rychlostí netu.dík!!
Go to Top of Page

xMANx
New Member

262 Posts

Posted - 23/05/2008 :  16:00:13  Show Profile Send xMANx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by taintedman

pls nevíte kam se ukládaj stáhlý patche z AoC??? Já mám teď posranej net, takže si to musim sehnat vod kámoše, ale nemůže to najít ... stahoval bych to tejden s touhle rychlostí netu.dík!!


neukladaj kdyz uz to od kamose chces prekopci to cely
Go to Top of Page

taintedman
Starting Member

8 Posts

Posted - 23/05/2008 :  16:01:17  Show Profile Send taintedman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by xMANx

quote:
Originally posted by taintedman

pls nevíte kam se ukládaj stáhlý patche z AoC??? Já mám teď posranej net, takže si to musim sehnat vod kámoše, ale nemůže to najít ... stahoval bych to tejden s touhle rychlostí netu.dík!!


neukladaj kdyz uz to od kamose chces prekopci to cely




to sou retardi jak to udělali ... jakou celou tu 32 BG složku? :-D neni ňáká složka kam se to instaluje???
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 23/05/2008 :  16:07:56  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
No te´d nevím, na co se ptáš. Buď si od kámoše stáhneš instalačku a pak ty patche musíš dotahat a enbo si stáhneš nainstalovanej adresář a pak to máš opatchované.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

taintedman
Starting Member

8 Posts

Posted - 23/05/2008 :  16:20:35  Show Profile Send taintedman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri

No te´d nevím, na co se ptáš. Buď si od kámoše stáhneš instalačku a pak ty patche musíš dotahat a enbo si stáhneš nainstalovanej adresář a pak to máš opatchované.


já to mám nainstalovaný, potřebuju patche, ptž sem přesáh FUP limit - takže jedu rychlostí 10kb/s ... ale asi na to kašlu, takhle se mi to bude stahovat den a zejtra bych to už měl mít. Jediný čeho se bojim je, že už bude plnej server Fury :-(
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 23/05/2008 :  18:29:09  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
Hledal jsem Khandarův post o low lvl questech, kde docela přesně (v číslech) popsal celou situaci. Ten post jsem bohužel v tomhle topikovým bordelu už nenašel, takže jenom stručně: V nově objevených instancích se vyplatí promluvit s quest givery, (protože jsou low lvl nebudou mít vykřičníky nad hlavou), každopádně akceptováním a splněním low level questů, těsně pod rámcem Vašeho levelu je možné získat kolem 70% experience jako z questů pro Váš lvl. Btw jsou mnohem jednodušší, neboť low lvl mobové Vás velkoryse ignorují.

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Lexon
New Member

Joker64

199 Posts

Posted - 23/05/2008 :  18:38:57  Show Profile Send Lexon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khandar

...
Hnejlepsi na questech je ze je uplne jedno na jakym lvlu je splnite vzdy dostanete fixni XP a ta je zajima i kdyby ten Q byl pro vas sedej... takze pokud nekoho zajima zda je mozny prosolovat celou hrou (pozdeji to bude potreba pro powerlvling twinku atd) tak to mozny je a celkem dobre.

jen tak pro porovnani...
lvl 20-25 normal Questy maji fixni cca 4500-5000 XP reward
lvl 30 Epic questy cca 7000-8000 XP reward
lvl 35 Q normal - cca 9000 XP reward

takze kdyz si trebas jako lvl 35 skocite do sedy zony udelat dva easy questy na par minut budete odmeneni stejne jako kdyz si pujdete udelat 1 challenging quest (tzn vaseho lvlu)
samozrejmne akorad u sedejch Q odpada dodatecna xp z mobu protoze za sedy moby je proste 1XP. Takze se vyplati delat i sedy Q a hlavne si tim muzete odemcit zajimavy follow upy.
___________________________________________
Age of Conan - General - Solo class?
http://www.imperium.cz/forum/topic.asp?TOPIC_ID=30165&whichpage=2


Lexon

Edited by - Lexon on 23/05/2008 18:40:09
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 25/05/2008 :  08:52:23  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Malý rychlí svižný dotaz. Jak že se přepíná mezi instancema? Když jsem v jedné a chtěl bych za kámošem do druhé? :)
Go to Top of Page

Nogglli Guemaah
New Member

202 Posts

Posted - 25/05/2008 :  10:23:56  Show Profile  Send Nogglli Guemaah an ICQ Message Send Nogglli Guemaah a Private Message  Reply with Quote
Jak je v pravo nahore minimapa(kompas), tak v leve horni casti je malej trojuhelnicek a ten rozklikni a nech si vypsat vsechny districty.
Go to Top of Page

walfischberg
Starting Member

walfischberg

72 Posts

Posted - 25/05/2008 :  14:31:14  Show Profile Send walfischberg a Private Message  Reply with Quote
Mám dotaz ohledně instancí. Hlavní město je taky rozděleno na instance, nebo je vše řešeno jako třeba ve SWG, WoW?

Minulost - UO, AC, SW: Galaxies, WoW, Vanguard, Warhammer.
Aktuálně SW: TOR


Jediný rozdíl mezi mnou a bláznem je v tom, že já nejsem blázen.
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 25/05/2008 :  17:04:50  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
Funguje nejak ve hre /who?

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 25/05/2008 :  18:48:37  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by walfischberg

Mám dotaz ohledně instancí. Hlavní město je taky rozděleno na instance, nebo je vše řešeno jako třeba ve SWG, WoW?



Není rozděleno, když počet hráčů ve městě dosáhne určiý počet, vytvoří se další alternativní verze a do ní vstupují nově příchozí hráči ..... je to podle mě elegantní řešení přeplněnosti měst (viz dřívě IF, kde to byl šílenej lagfest) .... když se chceš s někým sejít ve městě, je pravděpodobný že se neuvidíte a budete každej v jiný alternativě Tortugy, tak klikneš na trojuhelníček u kompasu, vybereš tu realitu kde je kámoš a voalá - jste u sebe ve městě ....
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 25/05/2008 :  18:59:38  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Sem uplně tupej nebo nevím ale jak se chlastá? ať klinu na jekýkoliv drink tak zmizí z inventáře a nenastané žádná reakce, animace nic.

to samé s tou ambrosií když mam Drinking cape

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

walfischberg
Starting Member

walfischberg

72 Posts

Posted - 25/05/2008 :  19:07:07  Show Profile Send walfischberg a Private Message  Reply with Quote
quote:

Není rozděleno, když počet hráčů ve městě dosáhne určiý počet, vytvoří se další alternativní verze a do ní vstupují nově příchozí hráči ..... je to podle mě elegantní řešení přeplněnosti měst (viz dřívě IF, kde to byl šílenej lagfest) .... když se chceš s někým sejít ve městě, je pravděpodobný že se neuvidíte a budete každej v jiný alternativě Tortugy, tak klikneš na trojuhelníček u kompasu, vybereš tu realitu kde je kámoš a voalá - jste u sebe ve městě ....



Děkuji. A jak je to s chatem? Platí stejný pro všechny instance, nebo tady je vždy jeden pro jednu alternativu reality? Stejně tak dobývání měst? Sloučí se reality, nebo to probíhá v každé zvlášť?

Minulost - UO, AC, SW: Galaxies, WoW, Vanguard, Warhammer.
Aktuálně SW: TOR


Jediný rozdíl mezi mnou a bláznem je v tom, že já nejsem blázen.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 26/05/2008 :  07:22:46  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Nemuzu to nikde najit na foru. Nehledal jsem uplne dukladne, ale snad bude nekdo vedet. Proc neni PvP expa za zabijeni hracu? Ma to nejaky skryty duvod?

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 26/05/2008 07:24:33
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 26/05/2008 :  07:55:54  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Nemuzu to nikde najit na foru. Nehledal jsem uplne dukladne, ale snad bude nekdo vedet. Proc neni PvP expa za zabijeni hracu? Ma to nejaky skryty duvod?
Nemaji byt pvp expy pouze za boje o keepy?

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

plussminuss
Junior Member

541 Posts

Posted - 26/05/2008 :  08:18:49  Show Profile Send plussminuss a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by walfischberg

quote:

Není rozděleno, když počet hráčů ve městě dosáhne určiý počet, vytvoří se další alternativní verze a do ní vstupují nově příchozí hráči ..... je to podle mě elegantní řešení přeplněnosti měst (viz dřívě IF, kde to byl šílenej lagfest) .... když se chceš s někým sejít ve městě, je pravděpodobný že se neuvidíte a budete každej v jiný alternativě Tortugy, tak klikneš na trojuhelníček u kompasu, vybereš tu realitu kde je kámoš a voalá - jste u sebe ve městě ....



Děkuji. A jak je to s chatem? Platí stejný pro všechny instance, nebo tady je vždy jeden pro jednu alternativu reality? Stejně tak dobývání měst? Sloučí se reality, nebo to probíhá v každé zvlášť?


Border Kingdoms a snad jeste nejaká(é) lokace budou spolecne, neinstancované, tzn vsichni na jednom miste :)
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 26/05/2008 :  08:28:30  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Nemuzu to nikde najit na foru. Nehledal jsem uplne dukladne, ale snad bude nekdo vedet. Proc neni PvP expa za zabijeni hracu? Ma to nejaky skryty duvod?



Je PvP rank i když no clue jak funguje, za PKing by zatím klidně stačila normal expa ne? Já bych chtěl spíš vědět, proč vynechali autoattack?? Něco na tohle téma jsem viděl či četl, bylo to myslím od někoho z producentů, žvanil něco o interaktivitě, moc jsem tomu nevěnoval pozornost a je to vlastně jedno. Kde je xakru autoattack?? jak maj lidi bez autoattacku řezat moby a přitom vařit oběd, přežít lagy či hádky se starou?, zkrátka hrát melee char 10 hodin vkuse bez autoattacku dost dobře nejde a závorkové šťíty to určitě nezachrání, dosud jsem vlastně nepochopil, k čemu jsou!!

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 26/05/2008 :  08:29:26  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

quote:
Originally posted by Shemiramoth

Nemuzu to nikde najit na foru. Nehledal jsem uplne dukladne, ale snad bude nekdo vedet. Proc neni PvP expa za zabijeni hracu? Ma to nejaky skryty duvod?
Nemaji byt pvp expy pouze za boje o keepy?


Jo to prave nevim, ale takto to prezentovane nebylo, pokud me pamet neklame.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 26/05/2008 :  09:17:50  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
S PvP expou a PvP contentem je to podobné jako s drinkingem který má být mini games sám o sobě, prostě zatím není implentován do hry podobně jako 75% dalšího contentu který kdysi slibovali. Takže motivace v PvP zatím žádná.

Možná tak gankeři for fun jedou pvp ale jak dlouho to bude bavit i kované gankery těžko říct.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"

Edited by - Jaffa on 26/05/2008 09:18:29
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 26/05/2008 :  09:19:40  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Zrovna jsem to precetl na ofiku :-), ale dekuji. Je to tak PvP je zatim vypnute pro vsechny PvP formy. Zatim bych to spise videl, ze FC ladi kde se co da, opravuje exploity a mozna ceka, az bude vice lidi na 80tce, aby poradne otestovali schopnosti class na techto levelech.

Alespon to vim, tim padem muzu v klidu trenovat.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Waiden
Starting Member

91 Posts

Posted - 27/05/2008 :  08:40:32  Show Profile Send Waiden a Private Message  Reply with Quote
Chci se zeptat, kazdymu se v account man... pise nahoře když se přihlasí tohle, myslim, ze je to pouze upozorneni pro vsechny ale pro jistotu se tu ptam: Attention Early Access player, Use a key to upgrade your Early Access account to a full account. If you registered before the launch day and did not get into Early Access also choose this option to reactivate your account. aoc jsem si koupil včera a acc jsem taky zalozil vcera a nechci aby mi to smazali... a nejde mi forum proste, kolikrat jsem uz upgradoval forum login a i cekal tu pul hodiny a nic...

Edited by - Waiden on 27/05/2008 08:55:27
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 27/05/2008 :  08:58:43  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Waiden

Chci se zeptat, kazdymu se v account man... pise nahoře když se přihlasí tohle: Use a key to upgrade your Early Access account to a full account. If you registered before the launch day and did not get into Early Access also choose this option to reactivate your account. aoc jsem si koupil včera a acc jsem taky zalozil vcera a nechci aby mi to smazali... a nejde mi forum proste, kolikrat jsem uz upgradoval forum login a i cekal tu pul hodiny a nic...



To se tě netýká pokud jsi vytvořil včera nový account, měl by ti normálně chodit.Tohle okenko bylo jen pro ty co měli Early access.Jestli ti nejde udělat forum přístup tak maj nějaký problém oni a musíš počkat. Jestli ti funguje account tak buď rád že ti vůbec jde a s fórem musíš počkat.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 27/05/2008 :  11:43:05  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Možná jsem blbej, ale kde najdu v krabici buddy code? Mám tam jenom takovej cár papíru, kde je z druhé strany napsanej postup, jak buddy key zaregistrovat,ale na přední straně kromě obrázku není nic.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

plussminuss
Junior Member

541 Posts

Posted - 27/05/2008 :  11:51:53  Show Profile Send plussminuss a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri

Možná jsem blbej, ale kde najdu v krabici buddy code? Mám tam jenom takovej cár papíru, kde je z druhé strany napsanej postup, jak buddy key zaregistrovat,ale na přední straně kromě obrázku není nic.


v krabici nikde, v acc managementu je zalozka Buddy program a v tom je napsany
The buddy key program will open as soon as server capacity allows. Please check back later
takze cekat
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 27/05/2008 :  11:59:20  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Dík, do accountu jsem se nekoukal. Vím, že to ještě neběží, jen jsem si říkal, jestli ten cár papíru nezapoměli potisknout :)

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 27/05/2008 :  20:38:47  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Waiden

Chci se zeptat, kazdymu se v account man... pise nahoře když se přihlasí tohle, myslim, ze je to pouze upozorneni pro vsechny ale pro jistotu se tu ptam: Attention Early Access player, Use a key to upgrade your Early Access account to a full account. If you registered before the launch day and did not get into Early Access also choose this option to reactivate your account. aoc jsem si koupil včera a acc jsem taky zalozil vcera a nechci aby mi to smazali... a nejde mi forum proste, kolikrat jsem uz upgradoval forum login a i cekal tu pul hodiny a nic...


Pise mi to tam taky a s forem mam stejnej problem :(

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

Waiden
Starting Member

91 Posts

Posted - 28/05/2008 :  12:02:03  Show Profile Send Waiden a Private Message  Reply with Quote
Psal jsem jim email, snad dostanu odpoved ohledne toho fora... nechapu proc mam mit jinaci login na forum nez na acc... pak to takhle blbne
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 28/05/2008 :  12:54:49  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
treba proto ze vetsina lidi ma nazev acc uplne jinej nez nick uz jen kvuli bezpecnosti ze jo

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Kojot
New Member

165 Posts

Posted - 28/05/2008 :  13:51:57  Show Profile  Send Kojot an ICQ Message Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
Existuje aj podrobnejsia forma statistik ako som doposial nasiel v hre po kliknuti na okienko "statistiky" ? Nerad by som to prirovnaval k inej hre, najme nie k WoW .. no prislo mi sympaticke mat prehlad kolko dps pridava AP, kolko dmgu redukuje moj armor, ako som natom s sancou na kriticky uder (jednoducho detailne vysperkovane statistiky). v AoC sice vidim kolko mam Ap, defensu, ale prakticky to nemozem porovnavat s ziadnou zmenou cisla a preto nemam tusenie aky velky (maly) vpliv ma napr + 5 defense k snizeniu celkoveho dmgu.
Existuje niaka stranka ktora tento vzorec pocita, pripadne addon, alebo som uplne blby a je to v hre ? :o)

EX Ultima online, EX Horizons, EX DAoC,
EX City of Heroes, EX EQ 2, EX WoW, EX Vanguard
------------------------
Active Age of Conan (Hatatitla)

Edited by - Kojot on 28/05/2008 13:52:53
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 28/05/2008 :  14:48:18  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

treba proto ze vetsina lidi ma nazev acc uplne jinej nez nick uz jen kvuli bezpecnosti ze jo


A kdo rika ze login na forum musi byt stejnej jako nick pod kterym pises?

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

Waiden
Starting Member

91 Posts

Posted - 28/05/2008 :  14:52:53  Show Profile Send Waiden a Private Message  Reply with Quote
Ale ja to myslel jinak... že proč si musim vytvářet login na forum, pak mi to nejede... u jsem ho měnil tolikrát a stále nic
Go to Top of Page

Mrcek
New Member

cat

127 Posts

Posted - 28/05/2008 :  15:56:47  Show Profile  Send Mrcek an ICQ Message Send Mrcek a Private Message  Reply with Quote
Chci se zeptat jdou nejak navolit spells atd...pod talcitka na mys ?
Dost mi to chybi....
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 29/05/2008 :  09:12:32  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
mam trosku nesrovnalosti:
1) dejme tomu ze sem architek abych mohl stavet tak pokud sem to dobre pochopil naucim se architekta a on me zada nejaky veci co mu mam donest a on to po me skontroluje...
pak teprve dostanu moznost stavet?

2) Dejme tomu ze postavim Keep a obezenu ho hradbou zed se stavi kazda zvlast nebo se postavi zaras kolem celeho keepu?
a dalsi vec co se stane kdyz me nekdo znici keepu? prijdu o parcelu a musim si najit novou nebo jen postavit novej hrad?

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7

Edited by - †… Havran …† on 29/05/2008 09:15:53
Go to Top of Page

stoupa101
New Member

253 Posts

Posted - 29/05/2008 :  09:24:21  Show Profile Send stoupa101 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

mam trosku nesrovnalosti:
1) dejme tomu ze sem architek abych mohl stavet tak pokud sem to dobre pochopil naucim se architekta a on me zada nejaky veci co mu mam donest a on to po me skontroluje...
pak teprve dostanu moznost stavet?



Ne, ty dostanes ukoly vytvorit plany na kazdou budovu co existuje. Jestli s toho planu neco postavis nebo ne je fuk. Problem je ze na kazdy plan potrebujes material za 2g. Az udelas vsechny plany z tearu1 muzes si nabrat plany na T2, stejne na T3.

RIFT: Stoupa * Ceska Legie * Steampike PvE EU * Weaponsmith * Male Dwarf Guardian
Go to Top of Page

Lexon
New Member

Joker64

199 Posts

Posted - 29/05/2008 :  21:11:29  Show Profile Send Lexon a Private Message  Reply with Quote
Lze ve hře vytvořit vlastní chat kanál? Něco jako /join CZ?

Jakým příkazem se dá vyvolat informace o tom kolik hodin mám na postavě nahráno?

Můžu někde najít seznam příkazů co se vyvolávají v chatu ve hře? (/tell /emote /invite atd.)


Lexon
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 29/05/2008 :  21:32:40  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
napiš do chatu / a 2x zmáčkni tabulator
pro emote napiš do chatu /emote a 2x tab
Go to Top of Page

Lexon
New Member

Joker64

199 Posts

Posted - 30/05/2008 :  08:49:36  Show Profile Send Lexon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

napiš do chatu / a 2x zmáčkni tabulator
pro emote napiš do chatu /emote a 2x tab


Jo tohle vím z bety, spíše by mě zajímalo to ostatní .

Ještě by mě zajímala jedna věc, když se rozhodnu hrát od začátku s kámošem na PvP serveru a oba kvůli povolání vybereme každý jinou rasu (např. Cimmeřan a Stiga), bude možné spolu hrát po 20. levelu? Budu třeba dostávat questy v lokacích jiných ras? Předpokládám, že to možné je. Koukal jsem, že je tam jeden server Culture PvP a tam to možná bude jinak, pokud tedy nejde jen o filtr mezi hráči, která zabít můžu a které ne.

Lexon

Edited by - Lexon on 30/05/2008 08:51:36
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 30/05/2008 :  09:48:03  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lexon

quote:
Originally posted by Azkaban

napiš do chatu / a 2x zmáčkni tabulator
pro emote napiš do chatu /emote a 2x tab


Jo tohle vím z bety, spíše by mě zajímalo to ostatní .

Ještě by mě zajímala jedna věc, když se rozhodnu hrát od začátku s kámošem na PvP serveru a oba kvůli povolání vybereme každý jinou rasu (např. Cimmeřan a Stiga), bude možné spolu hrát po 20. levelu?



Ano.

Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 30/05/2008 :  11:03:21  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lexon
Ještě by mě zajímala jedna věc, když se rozhodnu hrát od začátku s kámošem na PvP serveru a oba kvůli povolání vybereme každý jinou rasu (např. Cimmeřan a Stiga), bude možné spolu hrát po 20. levelu? Budu třeba dostávat questy v lokacích jiných ras? Předpokládám, že to možné je. Koukal jsem, že je tam jeden server Culture PvP a tam to možná bude jinak, pokud tedy nejde jen o filtr mezi hráči, která zabít můžu a které ne.



jde proste si spolecne reknete v ktere zone po tarantii budete questit a tam se oba sejdete naberte questy a hura do toho

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 30/05/2008 :  11:53:15  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Sada dotazu ohledne gild city:

- Da se pri bookovani spotu vybrat konkretne jeden ze tri marknutych spotu v dane zone?

- Ovlivnuje vyber zony grafiku budov?

- Existuje limit na pocet gild, ktete mohou mit postavene mesto? (Predpokladam ze ne, protoze se proste dalsi mesta staveji v novem playfieldu...)

- Hrad a mesto jsou dve ruzne veci, nebo jedna a tataz? Pokud ruzne, kde budou hrady a jaky je limit na pocet hradu ve hre? Bude se bojovat i o mesto, nebo jen o hrady?

- Moznost portnout se do Guild City, kterou dava City guide na hranici gathering on, umoznuje portnout se treba z Poitain do Lacheish plains, pokud ma gilda mesto na planich? Nebo je potreba dorazit pred Lacheish Plains...

Edited by - Rahman on 30/05/2008 11:54:56
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 30/05/2008 :  12:02:24  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

Sada dotazu ohledne gild city:

- Da se pri bookovani spotu vybrat konkretne jeden ze tri marknutych spotu v dane zone?

- Ovlivnuje vyber zony grafiku budov?

- Existuje limit na pocet gild, ktete mohou mit postavene mesto? (Predpokladam ze ne, protoze se proste dalsi mesta staveji v novem playfieldu...)

- Hrad a mesto jsou dve ruzne veci, nebo jedna a tataz? Pokud ruzne, kde budou hrady a jaky je limit na pocet hradu ve hre? Bude se bojovat i o mesto, nebo jen o hrady?

- Moznost portnout se do Guild City, kterou dava City guide na hranici gathering on, umoznuje portnout se treba z Poitain do Lacheish plains, pokud ma gilda mesto na planich? Nebo je potreba dorazit pred Lacheish Plains...




Ne
Ne
Ne
Bojuje se o keepy (resp. ted se nebojuje o nic, je to stejně jako 1000 dalsich veci vypnute)
Odkudkoliv
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 30/05/2008 :  13:07:52  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
me by zajimalo jestli se bojuje o keepy vsude? nekde sem cetl ze jsou snad 2 moznosti bud je to guild v guild nebo guild v nejaky NPC mesto. popr co se stane kdyz ti nekdo znici mesto o flek asi neprijdes takze musis stavet znovu...?

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Scout
New Member

256 Posts

Posted - 01/06/2008 :  00:26:41  Show Profile  Send Scout an ICQ Message Send Scout a Private Message  Reply with Quote
netusite nekdo jakej je prepocet constituce pro ruzna povolani ? tzn zda je lepsi treba pro bearshamana +5 const nebo radsi +50 hp ?


Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 01/06/2008 :  07:20:05  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrcek

Chci se zeptat jdou nejak navolit spells atd...pod talcitka na mys ?
Dost mi to chybi....

O logitech mysi je k tomu urceny Setpoint. Najedes si na dane tlacitko v menu, zvolis vlastni keystroke, tam das treba ALT+1 a ve hre nastavis na ten dany spell take ALT+1. Od teto chvile to bude fungovat.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 01/06/2008 07:21:06
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 01/06/2008 :  07:22:07  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Nekdo se tady ptal na staty a lepsi vysvelteni. To hra nepodporuje a nikde to neni. Bud to FC releasne pozdeji aenbo to spise necha na hracis, kteri si vsechny tyhle udaje sami zjisti, a pak nekde napisou. ;-)

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,25 seconds. on eygor Snitz Forums 2000