Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Age of Conan
 Age of Conan - General
 Druha strana mince AoC
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 29/05/2008 :  18:47:28  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
Nebyl tu topic, kde by se psalo co va na AoC vylozene sere, takze tady je ..

Ja se oprostuju od takovych blbosti jako graficke bugy s mounty, zasekavani v povrchu a par monster, ktera se nedaji zabit, ale jsou tu veci, ktere me fakt serou a ktere mam Funcomu za zle ..

1. naprosto nejvic me toci tupost bossiku - .. pravda, dostal jsem se zatim jen po Sanctum, ale i to je pro me berna mince.. protoze jsem tam na 40 LvL coz je polovina z celkovych 80 a neubranim se a ani nechci srovnani s WoWkem, kde vas elfici Fangojc z Wailing Caverns umeli uspat, vyvolat si hady, lecit se atd, nemluvim o bossovi v Shadow Fang Keepu, kterej si vas umel promenit do licanta, teleportoval se po mistnosti atd a to byli prvni dungy.. v AoC bossici jen mlatej tanka a maj vic HP. nemluve o predposlenim bossikovi v Sanctum ( myslim ze Akivasha se jmenuje ) kterej je zbuglej tak ze se nebrani, jen stoji .. ten posledni se pro zmenu necha ustrilet aniz by se vas dotknul, staci lezt na povalenou stenu a zas seskakovat, on nez ji obejde, chvili mu to trva ..tohle me fakt sere, jak muzou mit takhle tupe bossiky ? ( a co pak asi delaj lidi na PvE serverech ? mydlej NPC s IQ zidle ? )

2. velikost sveta - kdyz pominu gathering arey, kde se stavej mesta, tak Stygie je Khemi+Provincie, Aquilonie je Old Tarantia + Wild Lands a Cimerie je Conarch + Conan Valey .. tyhle lokace, jsou vsechny hrozne krasny, ale az snad s vyjimkou Noble Districtu v Old Tarantii jsou pro me uz nepouzitelny, vsude mobove +- 30 a cely je prebehnu za par minut .. pak jsou tu pry nejake 3 lokace 60+, ktere jsem zatim neobjevil, ale i tak me prijde tenhle svet doslovat mrnavouckej .. opravte me jestli se mylim, budu jen rad, ale jestli je to tak jak rikam, tak je to fakt malickaty ..


Me se AoC libi, ma krasnou grafiku, to je fakt, vylezt v Cimerii na horu a koukat dolu je fakt parada, ale nadruhou stranu se trochu obavam, ze cele to udoli ktere vidim pred sebou je defakto 1/6 velikosti cele hry ( ty gathering lokace vazne nepocitam ) a ma super soubojovej system, diky kteremu me bavi i questy, ktere by me ve WoWku davno nebavili .. jen doufam, ze na ten soubojovy system Funcom nesazi az prilis .. du ted skouknout Craft skilly, tak jsem zvedavej co me prekvapi tam.

Prosimvas skuste me nekdo rozmluvit tu velikost sveta .. Diky .)


Edited by - M.C warior on 29/05/2008 18:49:44

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 29/05/2008 :  18:53:11  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
no u nas taky jedna 40tka pul dne rvala ze nema kde questit a pote ji objevili par lokaci kde jeste nebyl pripadne nevedel ze se tam nekde daj ziskat questy - neboli chce to poctive projit vsechno a vsechny zony. Nektere pry vubec na te world mape nejsou videt a lide si je musi najit sami :)

Mno a jinak na ofic forech se vedou diskuse ze pry maj nejake jeste pridat..

Obecne co se tyce contentu.. je to pravda. Asi to nekomu v bete uteklo :)) ja zatim expim po lehku delam i sedive q [je za ne reward], nikam se nezenu.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 29/05/2008 :  19:04:07  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

no u nas taky jedna 40tka pul dne rvala ze nema kde questit a pote ji objevili par lokaci kde jeste nebyl pripadne nevedel ze se tam nekde daj ziskat questy - neboli chce to poctive projit vsechno a vsechny zony.



Ja mam kde questit, o to nejde, ja myslim rozlohu sveta jako takovou, kde me to prijde dost stisnene, ted nevim jestli temi lokacemi myslis instance, nebo cele zeme. Ja tim myslim to, ze ve WoWku jsi mel svet rozdelenej na odhadem +- 25 graficky rozmanitych uzemnich celku ? Takze jsi se na kteremkoliv levelu mohl rozhodnout mezi nekolika zememi ? Tady ted muzu do Provincie, Wild Lands, nebo do Conan Valey ( a vsude jsou sedivy mobove ) a tim to hasne a to je trosku klaustrofobicky.

Edited by - M.C warior on 29/05/2008 19:04:28
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 29/05/2008 :  19:16:19  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by M.C warior

quote:
Originally posted by Rodier

no u nas taky jedna 40tka pul dne rvala ze nema kde questit a pote ji objevili par lokaci kde jeste nebyl pripadne nevedel ze se tam nekde daj ziskat questy - neboli chce to poctive projit vsechno a vsechny zony.



Ja mam kde questit, o to nejde, ja myslim rozlohu sveta jako takovou, kde me to prijde dost stisnene, ted nevim jestli temi lokacemi myslis instance, nebo cele zeme. Ja tim myslim to, ze ve WoWku jsi mel svet rozdelenej na odhadem +- 25 graficky rozmanitych uzemnich celku ? Takze jsi se na kteremkoliv levelu mohl rozhodnout mezi nekolika zememi ? Tady ted muzu do Provincie, Wild Lands, nebo do Conan Valey ( a vsude jsou sedivy mobove ) a tim to hasne a to je trosku klaustrofobicky.



mohl ses rozhodnout mezi cca trema :) tak jako tady

co stve me ?
uchylne zbytecne tezci bossici v solo questech
teleportuje se healuje vola 4 addy stunuje me rootuje a to je jako solo quest ?

ze me mizi mapa , obcas mam misto mapy sedou plochu pomuze restart klienta

strasne maly zobrazeni party

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

razorek
New Member

head

204 Posts

Posted - 29/05/2008 :  20:20:32  Show Profile  Visit razorek's Homepage  Send razorek an ICQ Message Send razorek a Private Message  Reply with Quote
me serou hlavne dve veci, ze to porad jen pada a vecne seda mapa

Meder [] - Necromancer (AoC)
Shay [Rytiri Lva] - Fury/alchemist (sleeping EQ2)
Bucho [The Dale Vanguard] - Burglar (LOTRO)
Meder - Mage (inactive WoW)
Shay [Dread Return] - Priest (WoW)
Gankenstain [Dread Return] - Rogue (WoW)
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 29/05/2008 :  20:27:41  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by razorek

me serou hlavne dve veci, ze to porad jen pada a vecne seda mapa


Porad jen pada? Me ta hra nespadla snad ani jednou.

K velikosti mapy: je to jak pise pertha - ve wow si mel max tri moznosti kam jit, i kdyz obcas to byla jen jedna (xroads - a pak skoro cely TBC si musel projit postupne, kde akorat Netherstorm a SMV byly 70tkovy zony).

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 29/05/2008 :  21:27:13  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Hra mi padala dost často když jsem měl X1950 od te doby co mam 8800GT tak mi hra pada tak jednou za den.. vzhledem k tomu, že je to nová hra, žádné drama.

Co mě sere na té hře je návykovost jako když jsem se kdysi dostal do Lineage.
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 29/05/2008 :  21:59:41  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
S tou rozlohou neviem, nebola to nahodou jedna z ich silnych stranok ze sa chvalili ze maju mega velky rozlahly svet ?
Go to Top of Page

Ilinia
New Member

240 Posts

Posted - 29/05/2008 :  22:34:18  Show Profile  Send Ilinia an ICQ Message Send Ilinia a Private Message  Reply with Quote
Me sere velikost a tichost

me prijde ze v tortage hra byla ziva kazdej q namluvenej proste parada po lvl 20 se mi to zda mrtvy jenom odklikavam questy a koukam kde se mi zase udelali zluty policka jenom snad SP mise namluveny si hezky poslechnu

"Tattooed enemy are easy. Branding? Far more rough and nasty. Tough savage, yet intelligent"
"Jedinej rozdíl mezi snem a noční můrou je v tom, jaký máš koule, ty krávo." (Kočka z Wanted/Mrtvý nebo živý(v cestine))
Ilinia - Aquilonian - Guardian "Teh PolearmMaister"
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 29/05/2008 :  22:47:04  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
Je videt,že jen malo kdo z vás byl při spuštění Vanguarda.
ta hra byla dobeé 3 měsíce skoro nehratelná.
Tohle jsou věci co se budou odstranovat.

Proč to porovnáváte s WOWkem které je na trhu již cca 3 roky??
má za sebou datadisky a je fakt časem vypilovanej.

Tady taky bude nejspíš nejakej ten datadisk to vám tu mapu zase zvětší..

teda doufám že si to maluju správně :-)
Go to Top of Page

Kojot
New Member

165 Posts

Posted - 29/05/2008 :  23:21:12  Show Profile  Send Kojot an ICQ Message Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
Asi som holt divny grindfest magor, ale mna sralo prvych 20 lvlov a nahovorene dialogy, silny pribeh ...
Som typ hraca ktory odklika Q, viacmenej ho zaujima len jeho zhrnutie a to aj len kvoli dovodu aby mi bolo jasne kde hladat ciel ulohy. Som toho nazoru ze svet si maju vytvarat hraci samotny a ak tu niekto napise ze mu chyba ostrov Tortage, fakt neviem co dela v mmorpg hre... ten ostrov tam jednoducho nemal byt. Je to uplne ina hra pred nim a po nom. Mne vyhovuje o 100 % viac ta hra PO ostrove. "single player" ostrova som mal skutocne plne zuby a nahovorene dialogy ma v tom len utvrzovali.

EX Ultima online, EX Horizons, EX DAoC,
EX City of Heroes, EX EQ 2, EX WoW, EX Vanguard
------------------------
Active Age of Conan (Hatatitla)
Go to Top of Page

Pharoxx
Starting Member

Rei-wow

70 Posts

Posted - 30/05/2008 :  00:06:34  Show Profile  Send Pharoxx an ICQ Message Send Pharoxx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

no u nas taky jedna 40tka pul dne rvala ze nema kde questit a pote ji objevili par lokaci kde jeste nebyl pripadne nevedel ze se tam nekde daj ziskat questy - neboli chce to poctive projit vsechno a vsechny zony. Nektere pry vubec na te world mape nejsou videt a lide si je musi najit sami :)



Hmm tak to by me zajimalo kde ty pristupovy cesty sou schovany k tem lokacim co nejsou na mape.

Osobne sem taky trosku smutnej z ty prtavosti sveta

Zatim mam prolezeno klasika obe lokace ke kazdy narodnosti + noble district, fieldy of dead a ty mountains a dal sem zvedavej jak to bude. Az za par levelu dingnu aspon 55lvl, tak planuju navstevu stok pod noble districtem a ve fieldech crypty. Co bude dal, ukaze jen cas

World of Warcraft:
Pharris <Motion>, 70lvl shaman @ Drak'Thul EU
Pharoxx <Motion>, 70lvl rogue @ Drak'Thul EU

Age of Conan:
Pharra <Dawn>, 80lvl, Stygian Tempest of Set @ Wildsoul EU (PvP)
Pharris <Dawn>, 22+lvl, Cimmerian Bear Shaman @ Wildsoul EU (PvP)
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 30/05/2008 :  00:13:22  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zarel

Je videt,že jen malo kdo z vás byl při spuštění Vanguarda.
ta hra byla dobeé 3 měsíce skoro nehratelná.


Ale ale, kratka pamet. Hratelna byla, problem bylo, ze dohratelna za tri mesice.
Bud odladeny pidisvet, nebo neodladeny megasvet. Kazda z tech dvou firem na to sla uplne jinak.
Evidentne komercne uspesnejsi je kvalita pred kvantitou.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Bajaja
New Member

168 Posts

Posted - 30/05/2008 :  07:56:55  Show Profile Send Bajaja a Private Message  Reply with Quote
Mě vadí, že ženským NPC uskakujou kozy do strany.
Go to Top of Page

Xantus
Moderator

504 Posts

Posted - 30/05/2008 :  08:42:53  Show Profile  Send Xantus an ICQ Message Send Xantus a Private Message  Reply with Quote
Co se týče rozhlehlosti, tak pokud jste se podívali na tu jednoduchou mapu, kterou tu v jiném topiku postoval Kurik a pak novější verzi XMANx zde http://www.imperium.cz/forum/topic.asp?TOPIC_ID=30232 tak vždy za každou housing zonou je jedna zona pro lvl 40-80.
Osobně jsem tam ještě nebyl, mapa se tu objevila včera, a včera jsem online nebyl, ale rozhodně se tam zajdu podívat co tam čeká. Podle mapky obsahuje taky solo content, tak tam doufám budou nějaký questy a lvl rozsah 40-80 podle mě celkem naznačuje, že zona asi nebude moc malá...
Go to Top of Page

Johny
Junior Member

681 Posts

Posted - 30/05/2008 :  08:43:10  Show Profile  Send Johny an ICQ Message Send Johny a Private Message  Reply with Quote
Vsak tech lokaci je tam urcite vic,na 39ce beham a zabijim 40ky moby v naky lokaci,ani nevim meno,ale dostanes se tam z Valley,uplne na vychode to je.

Bosici sou obcas zbugnuty,ale zadny drama,proste ho zabijes s tim ze ti nic neudela a prekousnes to.


Jediny co me teda vazne mrda je ta totalne napikacu mapa kdyz si v grupe. Mala fialova tecka ktera se objevi jen kdyz si u kamose kurva blizko me pride napikacu.

Ex - UO,AO,WoW,AoC,WHO,RoM,Aion,HoN,Lol,GW 2,PoE, D III, DotA 2

now - HotS

Inc - POE : Awakening
Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 30/05/2008 :  08:53:24  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
Nechapu proc vsichni vsechny hry srovnavaj s wowem. Kdyz srovnam wow a aoc treba s uo tak se musim zasmat oboum hram. Nicmene ja bych nesoudil, jenom proto ze nemuzes najit, neznamena ze to neni. Wow beta bezela strasne dlouho a bezela pomerne pristupna, takze na svet prisel wow ve slusnym stavu jako oficialni vydani.
Ja sem oznaceni questu celkem uvital. Nemusim si vsechno cist kdyz nechci a jenom se proste podivam kde to je. Stejne beztak vecina lidi kdyz uz chcete srovnavat s wowem ty questy hledala na totbotu nebo jinde, takze radsi at mi je to ukaze rovnou ve hre.
Vsechny bosove ve vsech hrach jsou v podstate tupci, protoze delaj to sami vzdycky. Tezko rict, zatim jsem zadnou poradnou instanci s bosem nebyl.
Navic pvm me nidky moc nezajimalo a ani moc nebavilo, takze jsem spis zvedav jak bude vypadat pvp. Trochu se toho bojim, jelikoz mi hra pripadne zbytecne rychla, coz je vecinou na ukor taktiky a je to otom co nejrychlejs pomackat ve spravnem poradi komba.

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 30/05/2008 :  09:11:29  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
nesouhlasim..rychlost hry jeste nemusi znamenat ze se horsi taktika.
Vem si treba GuildWars.
Navic nuti te to rychle premyslet a to také patri do taktického myšlení.
Navíc chybné rozhodování dělá nooba noobem a profika profikem:-)

Ale souhlasim .. PVP je dulezite.
PVM vzdy za cas omrzi ...
Go to Top of Page

Everhate
New Member

ksicht

101 Posts

Posted - 30/05/2008 :  09:15:08  Show Profile  Send Everhate an ICQ Message Send Everhate a Private Message  Reply with Quote
Ja bych se nebal, zatim Conan vypada fakt zabavne, PvP je super, takze dalsi content muzeme brzy cekat. Jakmile to trochu zacnou tweakovat, tak vylepsi i ty bossaky imho. Zatim radim uzivat si uzivat si a uzivat si

Stormkiss ToS Fury
Arasham HoX Wildsoul
Warigan BS Wildsoul
Achiever 73.33%, Explorer 26.67%, Killer 86.67%, Socializer 13.33%
Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 30/05/2008 :  09:27:45  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zarel

nesouhlasim..rychlost hry jeste nemusi znamenat ze se horsi taktika.
Vem si treba GuildWars.
Navic nuti te to rychle premyslet a to také patri do taktického myšlení.
Navíc chybné rozhodování dělá nooba noobem a profika profikem:-)

Ale souhlasim .. PVP je dulezite.
PVM vzdy za cas omrzi ...


Mno gw nevim hral jsem to chvili, takze nemam moc velkou zkusenost. Jenze gw jsou hlavne na pvp, s pvm to moc nepocita, takze je to tomu prispusobeny. V aoc se da ocekavat ze se budou snazit hlavne balancovat pve.
A sorry ale jako asi si trochu nerozumime v taktice a taktice. Nadtim co mas mackat vecinou moc premejslet nemusis, protoze zas tolik moznosti nemas. Spis de oto ze nejaky pobihani grp, kontrolovani mele dmg co se deje s healerama apripadne stunovani prerusovani apod.. veci na ochranu healeru. Nevim tezko popsat, snad nejlepe kdo hral daoc tak me snad chape. To ve vecine novejch her postradam a proste ve velke rychlosti to neni mozne.
Nevim uvidime

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.

Edited by - Speh on 30/05/2008 09:30:47
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 30/05/2008 :  09:45:58  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Xantus

Co se týče rozhlehlosti, tak pokud jste se podívali na tu jednoduchou mapu, kterou tu v jiném topiku postoval Kurik a pak novější verzi XMANx zde http://www.imperium.cz/forum/topic.asp?TOPIC_ID=30232 tak vždy za každou housing zonou je jedna zona pro lvl 40-80.
Osobně jsem tam ještě nebyl, mapa se tu objevila včera, a včera jsem online nebyl, ale rozhodně se tam zajdu podívat co tam čeká. Podle mapky obsahuje taky solo content, tak tam doufám budou nějaký questy a lvl rozsah 40-80 podle mě celkem naznačuje, že zona asi nebude moc malá...



Ty zony pro level 40-80 jsou relativně malé ale poměrně tuhé instance pro full grupu, kde jsou vždy tři bossové s modrým lootem, rich nody na těžbu s velmi rychlým obnovením a kde můžeš jednou za 24 hodin udělat něco jako daily quest ve WoW. Alespoň takhle jsme zatím vypozorovali, že to funguje.
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 30/05/2008 :  09:56:00  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Přihodím jednu, šíleně začína časově obtěžovat cestování, proběhnout z jednoho konce na druhý i když máš dobře nastavený port je ojeb hroznej, klidně 25-35 min než se přesuneš a udělaš co potřebuješ odnesení questu, stavení se u tradera a pak zase do zony kde leveluješ no hrůza.Základní kůň je tak max na efekt není moc rychlej a swift mount horse 200 g no potěš *****

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 30/05/2008 :  10:14:47  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Ouhledně mounta - toho bych se nebál.. to jednou vyfarmíš. Ve WoW když už tu tak srovnáváte stál epic líták nějakých 5000g jestli se nepletu. Také ho neměl každý.

Co mě včera trochu štvalo jsou ty questy po 20 lvl v těch městech.. lítáš od čerta k dáblu :) ale zase je pravda, že ted Old Tanarii a Khami znam jak své boty :)
Go to Top of Page

Xantus
Moderator

504 Posts

Posted - 30/05/2008 :  10:49:44  Show Profile  Send Xantus an ICQ Message Send Xantus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by Xantus

Co se týče rozhlehlosti, tak pokud jste se podívali na tu jednoduchou mapu, kterou tu v jiném topiku postoval Kurik a pak novější verzi XMANx zde http://www.imperium.cz/forum/topic.asp?TOPIC_ID=30232 tak vždy za každou housing zonou je jedna zona pro lvl 40-80.
Osobně jsem tam ještě nebyl, mapa se tu objevila včera, a včera jsem online nebyl, ale rozhodně se tam zajdu podívat co tam čeká. Podle mapky obsahuje taky solo content, tak tam doufám budou nějaký questy a lvl rozsah 40-80 podle mě celkem naznačuje, že zona asi nebude moc malá...



Ty zony pro level 40-80 jsou relativně malé ale poměrně tuhé instance pro full grupu, kde jsou vždy tři bossové s modrým lootem, rich nody na těžbu s velmi rychlým obnovením a kde můžeš jednou za 24 hodin udělat něco jako daily quest ve WoW. Alespoň takhle jsme zatím vypozorovali, že to funguje.



Tak to by mohlo být celkem zajímavé zpestření, sice nevím co to je daily quest ve WoW, ale to nevadí :)
To bude asi nějaký ten quest jak nabízejí ve vesnici v hausing zoně.
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 30/05/2008 :  11:19:16  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Xantus

quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by Xantus

Co se týče rozhlehlosti, tak pokud jste se podívali na tu jednoduchou mapu, kterou tu v jiném topiku postoval Kurik a pak novější verzi XMANx zde http://www.imperium.cz/forum/topic.asp?TOPIC_ID=30232 tak vždy za každou housing zonou je jedna zona pro lvl 40-80.
Osobně jsem tam ještě nebyl, mapa se tu objevila včera, a včera jsem online nebyl, ale rozhodně se tam zajdu podívat co tam čeká. Podle mapky obsahuje taky solo content, tak tam doufám budou nějaký questy a lvl rozsah 40-80 podle mě celkem naznačuje, že zona asi nebude moc malá...



Ty zony pro level 40-80 jsou relativně malé ale poměrně tuhé instance pro full grupu, kde jsou vždy tři bossové s modrým lootem, rich nody na těžbu s velmi rychlým obnovením a kde můžeš jednou za 24 hodin udělat něco jako daily quest ve WoW. Alespoň takhle jsme zatím vypozorovali, že to funguje.



Tak to by mohlo být celkem zajímavé zpestření, sice nevím co to je daily quest ve WoW, ale to nevadí :)
To bude asi nějaký ten quest jak nabízejí ve vesnici v hausing zoně.



Myslím že jsou vždy dva "daily" a jeden velký, který lze udělat jen jednou. Ale nemám to ještě úplně ověřené, nicméně tyto tři zóny jsou hodně hezky udělané a docela zábavné s vynikajícím lootem.
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 30/05/2008 :  11:21:58  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
Me se ta hra jako takova libi, ale taky jsou tam veci,ktere spatne vydychavam, hlavni je ta drobnost, co uz tady bylo zmineno a to sice, ze lidi z groupy nevidim na mape az kdyz je blizko u me, to nechapu proc je.
A pak taky to, ze ty instance jsou zatim takove neslane, nemastne. Vcera jsme byli spider cavern a ve trech to byla hrozna nuda i kdyz mobove byli o dva az tri lvl vys.Ale to je treba jen ten zacatek. Zkusime to na epic a snad to bude lepsi.
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 30/05/2008 :  11:56:23  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by night_hawk

Me se ta hra jako takova libi, ale taky jsou tam veci,ktere spatne vydychavam, hlavni je ta drobnost, co uz tady bylo zmineno a to sice, ze lidi z groupy nevidim na mape az kdyz je blizko u me, to nechapu proc je.
A pak taky to, ze ty instance jsou zatim takove neslane, nemastne. Vcera jsme byli spider cavern a ve trech to byla hrozna nuda i kdyz mobove byli o dva az tri lvl vys.Ale to je treba jen ten zacatek. Zkusime to na epic a snad to bude lepsi.



Instance, kde se dá nastavi normal a epik jsou na normal určeny pro solo hru.
Go to Top of Page

baara-kron
Starting Member

7 Posts

Posted - 30/05/2008 :  12:02:38  Show Profile Send baara-kron a Private Message  Reply with Quote
Já někdy mezi 30-40 taky zjistil, že svět neni až tak moc velkej, ale přijal jsem skutečnost, že budu muset projít všechny startovní lokace a tu 40ku tam udřít, než se budu moc přesunout do Fields of the dead - tam + v noble districtu šla dát s přehledem 50ka a teď questim v eighlopheanu, kde jsou taky mraky questů, navíc začínaj přibývat group instance, kde je modrej drop a spousta questů, takže je vždycky důvod se tam vracet a navíc jsou tam pěkný expy za zabíjení mobů.

Potom je dobrej zdroj XP z wanted posterů, kde jsou opakovací questy na vyvražďování mobů za extra XP - neni to žádná slavá, ale přijde mi to lepší než farmit moby jen za XP, přecijen když přibejvaj ty killy a za určitej počet dostanu XP navíc, tak mi to přijde takový stravitelnější.

V zásadě hra má tyhle zóny (nemám tu mapu tak nevim názvy těch, kde jsem ještě nebyl .. )

města

Khemi
Old Tarantia
Conarch Village

open zóny

Khopshef province
Connalls Valley
Wild lands of zelata
Fields of the Dead
Eiglophean mountans
Old Tarantia - Noble district
+2 lokace, kde jsem ješte nebyl pro high lvl

všechny tyhle lokace mají několik solo instancí, občas nějakou group instanci nebo přináležící minilokace (instancované pro groupu nebo jednotlivce).

PvP lokace

3 pvp lokace pro gathering a stavbu guild měst a opevnění - rozsahem stejně velké jako PvE open lokace

Proslýchá se, že questy pro lvl 60+ ještě nejsou ve hře a funkční, tak doufám, že je brzo stihnou dodělat, protože udělat 20 lvlů jen grinděnim mobů a prolejzánim instancí by se mi brzo začalo zajídat.

Co se týče bossů, je pravda, že v Sanctum jsem žádnou nápaditost nepostřehl, doufám že na tom autoři zapracujou a dočkáme se zajímavých fightů.

Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 30/05/2008 :  12:27:56  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
Tak pod tu neviditelnost lidi na mape z party bych se podepsal. Ale zase obcas vznikaj i celkem srandovni situace kdy se nahanite a v podstate se mijite furt. S jednim norem sem se takhle nahanel asi tri minuty.
Trosku mi vadi ze hra nema waypointy. Kdyz uz me obcas nuti chodit nechutny dalky, tak aspon si nastavit cestu a jit se treba osprchovat, nebo se najist, nevim cokoliv.
Pak nevim jestli je to mim pripojenim, ale docela casto se mi stava ze se mi monstra objevujou na posledni chvili, kor kdyz bezim a kolikrat do nich skoro vbehnu a flekuju na posledni chvili. Ping mam v pohode a pakty neztracim. Distance i zobrazovani mam na max. Pocitac sunku nemam.

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 30/05/2008 :  12:42:01  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
To objevování postav a NPC na poslední chvilku je něco s LOD systemem NPC, nějakej bug.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 30/05/2008 :  12:52:17  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Jinak k tématu tohoto topiku - podle mě má AoC opravdu velký potenciál do budoucna, bohužel poměrně málo z něj je v tuto chvíli skutečně k dispozici. Relativně malá mapa, rychlé levelování, totálně zabagovaný craft, vypnutá pvp ambice, nefunkčnost guildovních měst, slabá itemizace, absence nebo vypnutý high level content, úděsně zabagované questy v instancích - to vše bude mít vliv na to, že polovina lidí nepřejde přes první měsíc a bude to škoda.

Osobně jsem s tím vším smířený a ignoruju to právě díky víře v opravdu velký potenciál a entuziasmus funcomu.
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 30/05/2008 :  12:55:35  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
Naprostej souhlas s Gabem... jeste ze AoC vysel ted v lete, pac to vypada, ze tu 80ku do zimy stejne nedam a do te doby snad nejakej ten content bude.

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

Xantus
Moderator

504 Posts

Posted - 30/05/2008 :  12:55:55  Show Profile  Send Xantus an ICQ Message Send Xantus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel
Myslím že jsou vždy dva "daily" a jeden velký, který lze udělat jen jednou. Ale nemám to ještě úplně ověřené, nicméně tyto tři zóny jsou hodně hezky udělané a docela zábavné s vynikajícím lootem.



A jak je to s levelem mobů? Přeci jen napsaný rozsah lvl je 40-80... Je při zonování něco na výběr nebo se to automaticky nějakým způsobem přizpůsobí levelům hráčů v grupě?
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 30/05/2008 :  13:09:59  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Xantus

quote:
Originally posted by Gabriel
Myslím že jsou vždy dva "daily" a jeden velký, který lze udělat jen jednou. Ale nemám to ještě úplně ověřené, nicméně tyto tři zóny jsou hodně hezky udělané a docela zábavné s vynikajícím lootem.



A jak je to s levelem mobů? Přeci jen napsaný rozsah lvl je 40-80... Je při zonování něco na výběr nebo se to automaticky nějakým způsobem přizpůsobí levelům hráčů v grupě?



Dnes večer chci odzkoušet pár teorií co o level mobů rozhoduje.
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 30/05/2008 :  13:13:56  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

Jinak k tématu tohoto topiku - podle mě má AoC opravdu velký potenciál do budoucna, bohužel poměrně málo z něj je v tuto chvíli skutečně k dispozici. Relativně malá mapa, rychlé levelování, totálně zabagovaný craft, vypnutá pvp ambice, nefunkčnost guildovních měst, slabá itemizace, absence nebo vypnutý high level content, úděsně zabagované questy v instancích - to vše bude mít vliv na to, že polovina lidí nepřejde přes první měsíc a bude to škoda.

Osobně jsem s tím vším smířený a ignoruju to právě díky víře v opravdu velký potenciál a entuziasmus funcomu.



Tuhle prognózu/diagnózu klidně podepíšu, ale na happy end má Funcom tak 3-4 měsíce, pokud se tedy Mythicu podaří "a já jim věřím" vyladit u WHO Morale system > HP/Mana tradeoff za Morale = speciální def/ofenz ability, tedy podobůstka AoC komb, jen jednodušší, čímž hratelnější.

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 30/05/2008 :  13:20:14  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
To jste vsichni lvl 80 a mate za sebou high end content? Nemyslim si.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 30/05/2008 :  13:26:00  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

To jste vsichni lvl 80 a mate za sebou high end content? Nemyslim si.


K tomu, aby clovek napsal co citi a co si mysli prece nepotrebuje mit vsechno za sebou. Jsem rad ze ty to nebudes komentovat, dokud nebudes mit high lvl content za sebou

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 30/05/2008 :  13:33:34  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Speh

quote:
Originally posted by Shemiramoth

To jste vsichni lvl 80 a mate za sebou high end content? Nemyslim si.


K tomu, aby clovek napsal co citi a co si mysli prece nepotrebuje mit vsechno za sebou. Jsem rad ze ty to nebudes komentovat, dokud nebudes mit high lvl content za sebou

To je pravda nebudu, protoze je to absolutne neobjektivni. Nemam potrebu "whinovat" na zacatku hry.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 30/05/2008 :  13:45:05  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
Tak zatím jen lvl 70, tedy lvl 42 a 28, pravda je, že na Fury i Wildsoulu už pár lvl 80 magorů je, včera v Tarantii trejduju nějaké ty cetky z báglu a všimnu si, že mě z poza rohu ŠPEHuje lvl 80 Bear Shaman, perverzák tam stál asi 5 minut a nechci vědět na co myslel, všude sice byla spousta lidí, ale kdoví co by si ten prasák dovolil na nezletilou Barbarku někde na samotě u lesa !?!?

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

piChy
Starting Member

Ironstencl 64

30 Posts

Posted - 30/05/2008 :  14:16:14  Show Profile  Visit piChy's Homepage  Send piChy an ICQ Message Send piChy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by M.C warior

2. velikost sveta - kdyz pominu gathering arey, kde se stavej mesta, tak Stygie je Khemi+Provincie, Aquilonie je Old Tarantia + Wild Lands a Cimerie je Conarch + Conan Valey .. tyhle lokace, jsou vsechny hrozne krasny, ale az snad s vyjimkou Noble Districtu v Old Tarantii jsou pro me uz nepouzitelny, vsude mobove +- 30 a cely je prebehnu za par minut .. pak jsou tu pry nejake 3 lokace 60+, ktere jsem zatim neobjevil, ale i tak me prijde tenhle svet doslovat mrnavouckej .. opravte me jestli se mylim, budu jen rad, ale jestli je to tak jak rikam, tak je to fakt malickaty ..


S timhle naprosto souhlasim... Mne AoC na zacatku hrozne bavil, leveloval sem jak o zivot, nez mi jednoho krasnyho dne doslo, ze ve hre jsou zatim opravdu jen ty lokace, kery vidim na mape a ze se mi neotevrou dalsi jiny krasny a rozmanity svety po dosazeni urcityho lvl nebo splneni nakyho Q. Proste pri pohledu na mapu sveta sem se tesil do Asgardu, Nemedie, Ophiru, Kothu, Turanu, Black Kingdoms, Hyrkanie a dalsich zemi... Kdyz sem zjistil, ze to nepude uplne mne vsechno nadseni z ty hry opustilo, dneska ji zapnu vetsinou tak na hodinu vecer a po ty hodine se uz straslive nudim...
Celej svet na mne pusobi trosku single dojmem, predevsim "diky" instantnim lokacim a taky pocitem tunelu.. kdy proste musim jit tou a tou nalajnovanou cestou a plnit ty a ty Q, abych mel sanci levelovat... temer zadna volnost vyberu kde levelovat a jaky Q plnit, pac abyste se dostali dal, musite splnit stejne temer vsechny... ve WoW kdzy mne dana lokace nebavila, letel sem do jiny a pak zas do jiny atd... tady to fakt nejde... a jak tu nekdo pise ze ve WoW byly taky cca tri lokace pro questeni pro danej lvl (datadisk nepocitam, ten tu hru uplne dojebal), tak ano, ale tam to bylo pro kazdejch cca 10 lvl tady to plati jen pro level cca 20-35, ani predtim ani potom uz ne... :(
A to cetsovani je taky des... jen kvuli odevzdani q treba proloadovavat 3 instance a pak z5 je sileny :(

Proste ja sem z AoC zatim teda vic nez rozpacitej :_T
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 30/05/2008 :  14:32:51  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

To jste vsichni lvl 80 a mate za sebou high end content? Nemyslim si.



A koho to zajima ? Me ne .. ja jsem ted na LvL 40 a zajima me co me ta hra kterou jsem si koupil predvadi ted a ted je mi malej svet a ted zabijim naprosto tupy bosse.

Edited by - M.C warior on 30/05/2008 14:34:17
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 30/05/2008 :  14:43:02  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Mě to vážně překvapuje. Jako by jste to neznali z jiných her. Je to celkem Váš problém, že ste vletěli do hry o které není skoro nic známo po hlavě hned jak vyšla. Já do té hry šel s tím, že plno věcí může být jinak. Tyhle ubrečený posty mě přijdou děsně směšné. Uvědomte si, že ta hra je ostře puštěná chvilku.

Ke každé nové hře co vyjde by měli přibalovat a nejen do colector edice papírové kapesníky.
Go to Top of Page

piChy
Starting Member

Ironstencl 64

30 Posts

Posted - 30/05/2008 :  14:48:36  Show Profile  Visit piChy's Homepage  Send piChy an ICQ Message Send piChy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Mě to vážně překvapuje. Jako by jste to neznali z jiných her. Je to celkem Váš problém, že ste vletěli do hry o které není skoro nic známo po hlavě hned jak vyšla. Já do té hry šel s tím, že plno věcí může být jinak. Tyhle ubrečený posty mě přijdou děsně směšné. Uvědomte si, že ta hra je ostře puštěná chvilku.

Ke každé nové hře co vyjde by měli přibalovat a nejen do colector edice papírové kapesníky.



Klidek... neznamena automaticky ze kazdej, kdo se ze ty hry neposere, tak doma breci do kapesniku... myslimze tady nikdo nebreci... jen tu pisem, co se nam na ty hre nelibi... a kdyz je tercem kritiky rozlehlost, rozanitost a "tunelovej syndom" sveta... tak tohle imho neni zrovna problem, krej by v pristich dnech ba ani tydnech nebo mesicich nejakym patchem napravili stejne jako zaseknuty NPC nebo mizejici mapu... a urcite to nema co delat s faktem, ze hra bezi chvilku ;)

Edited by - piChy on 30/05/2008 14:50:02
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 30/05/2008 :  14:59:18  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban
[Ke každé nové hře co vyjde by měli přibalovat a nejen do colector edice papírové kapesníky.



Já náhodou dostal kapesník látkový, ale příště si koupím nějaký levnější, co nesmrdí po louhu.

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 30/05/2008 :  15:49:49  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Je dobré si uvědomit že AoC není hlavně PvE hra, to je jen druhotná omáčka pro leveling, AoC je zaměřen na PvP v Border kingdoms s pevnostmi.

Vlastnit svoje guild město a hlavně pevnost je nevyšší možny cíl co by měl v AoC jít, něco jako porazit Ilidana nebo jiného nejsilnějšího bosse ve WoWku, prostě hlavní cíl.Být ten nejlepší v Border kingdoms a udržet se tam.

Pro leveling je prozatím! ve hře jestli dobře počítám 8 adventure lokací které sou o něco veští než mapy ve WoWku, pro mě dostačujíci počet, sem na levelu 50 a 3 jsem ještě neviděl.Plus spoustu dungeon lokací od solo přes groupe až po 2 raidy.

AoC je zatím slabší obdoba EVE online, nebo má ke konceptu tehle hry nejblíže.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"

Edited by - Jaffa on 30/05/2008 15:50:38
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 30/05/2008 :  16:09:53  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
já marně přemýšlím o tom, kam se poděli z imperia lidi, co hrajou mmorpg i deset let... od lidí se zkušenostma s launchů jinejch mmo byhc čekal trochu víc nadhledu...

Mě v AoC štve hlavně jedna věc - nemám tolik času, kolik byhc chtěl

Mám lvl 39 barbara, všechny levely jsem udělal jen plněním questů, žádný grindování. U některejch Q se člověk hodně naběhá, ale v nejhorším se pohyb dá uryhclit vhodně naplánovanou sebevraždou. To je sice "blbý" ale funguje to, pokud s ečlověku nechce tolik chodit.

Počet a velikost zón je podle mě naprosto v pořřádku, dá se to klidně srovnat s EQ2 na začátku. Mnohem důležitější než aktuální stav je způsob, jakým půjde Funcom dál v přidávání obsahu. jeslti zvolí měsíční/dvojměsíční updaty s novým obsahem "zdarma" nebude co řešit. Další části kontinentu si Funcom schovává na datadisky, to ybhc jim vůbec nevyčítal.

PvP gathering a crafting si nechávám na "end-game", te´d chci dostat Kudlenku na 80 a dodělat destiny questy. Mě se totiž ta příběhová linie líbí hodně.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 30/05/2008 :  16:22:41  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Me trochu mrzi to jak tu nekdo zminil, ze questy prestaly po Tortage byt namluveny. Uz jsem si myslel ze je AoC vyjimecny i v questech, ale to jedine tak na prvni pohled. Nicmene mi to uz nejak nevadi, proste rychle odklikam, treba casem namluvej ostatni veci, je mi jasny ze ted musej investovat cas do daleko dulezitych veci.

Rychlej leveling mi nejak extra nevadi, protoze na hru nemam ted zrovna nejvic casu, ale nedonuti to lidi porad dokola "altovat" ? Aspon ted na zacatku kdyz se nevi ani jakej je presne end-game PvE.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video



Edited by - Shatteren on 30/05/2008 18:45:49
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 30/05/2008 :  16:25:23  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa
AoC je zatím slabší obdoba EVE online, nebo má ke konceptu tehle hry nejblíže.
Tak tos me opravdu tezce rozesmal.
AoC nesaha EVE ani po login screen. Nechapu jak jsi na tenhle nehoraznej blabol dosel.
Jses si jist ze jsi nekdy hral EVE? Nebo se jednao tve zkusenosti z trialu?

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 30/05/2008 :  16:25:44  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
jasne lidi jenom kecaj a nejsou ochotni cekat co bude, vzdyt je tyden po releasu co by jste chteli.

2 terawatt: co ze jsi lvl70? to jako kdyz sectes ty dva low levely jo? hmm tak to jo to jsi velkej kluk
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 30/05/2008 :  16:38:14  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya

jasne lidi jenom kecaj a nejsou ochotni cekat co bude, vzdyt je tyden po releasu co by jste chteli.

2 terawatt: co ze jsi lvl70? to jako kdyz sectes ty dva low levely jo? hmm tak to jo to jsi velkej kluk



jj velkej dospělák, hrát AOC je jak sedět v karoserii nového SLK55 AMG, dělat wrumm wrumm a předstírat, že to jede...

to Shattern: Kdyby namluvili všechny questy, tak to nemá 23GB ale 230

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 30/05/2008 :  16:53:06  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

quote:
Originally posted by Jaffa
AoC je zatím slabší obdoba EVE online, nebo má ke konceptu tehle hry nejblíže.
Tak tos me opravdu tezce rozesmal.
AoC nesaha EVE ani po login screen. Nechapu jak jsi na tenhle nehoraznej blabol dosel.
Jses si jist ze jsi nekdy hral EVE? Nebo se jednao tve zkusenosti z trialu?




Trochu přemýšlej ve které z MMO z posledních let máš full PvP, možnost postavit si vlastní město/pevnost, menší zaměření na PVE a spiše PvP, je to WoW? EQ nebo snad LOTRo? Pravda i Vanguard má několik stejně zameřených aspektu ale co vím tak ffa PVP servery zrušili a cela ta hra je stejně už pohřbená.

Jasně že vím že V EVE vlastníš celé sektory vesmíru stavíš si všechno od píky jak se říka ale taky tam nemáš žádný skoro žádný PvE až na pár trapnej misí od agentu furt dokola a mužeš si tam gankovat jak chceš stejně jako v AoC.

A nauč se číst, napsal sem nejlbíže né že to je kopie EVE.Čekal sem kdy se někdo z EVE ozve, nečekal sem že to budeš zrovna ty.Tipoval sem Havrana

Edit: o tom trialu EVE jo jel sem ho ale taky sem si zaplatil 4 měsíce, jo vím na EVE je to žalostně málo ale ještě že tak, byla by chyba platit si víc nebrala mě ta nuda. Uznávám ale že sou vývojáři EVE machři táhnout to už takovou řádku let, EVE patří k tomu lepšímu co na mmo sceně je, jen to není pro mě

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"

Edited by - Jaffa on 30/05/2008 17:00:46
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,3 seconds. on eygor Snitz Forums 2000