Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 CATACLYSM
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 18

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 16/10/2011 :  12:39:14  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

quote:
Originally posted by ehivar

Dava penize studentum, kteri maji dost casto hluboko do kapsy. Dela dobrej skutek. Jednou prijde do nebe.



:P

Nejdřív bych si rád prošel peklem v Diablu III.


Já bych zas rád na dovolenou na Mars :)
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 17/10/2011 :  12:02:56  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
No nezbývá než popřát příjemnou dovolenou a hodně zábavy.

http://www.google.cz/search?q=mars+surface+photographs&hl=cs&biw=1170&bih=739&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=Z_2bTvCBHcPtOYfEsIkK&ved=0CCIQsAQ

Edited by - ehivar on 17/10/2011 12:03:43
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 17/10/2011 :  12:06:45  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
Musím uznat, že Diable II bylo opravdu chtlavé z kdysi jsem to docela hrál, ale teď už pro mě tenhle žánr nějak vyblednul. Respektive zahrál bych si to jednou, pokud to bude mít nějaký příběh.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 19/10/2011 :  00:26:28  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem se těšil na raid finder v 4.3 a po shlédnutí záběrů z PTR jsem nějak ochladl. Podle těch scenérií, bosů a míst kde se ten raid odehrává, mně to přijde jako velmi chudé na to, že by to měl být finální raid datadisku a hrát bychom ho měli zhruba rok.
Jistě, že těch pár záběrů může mást ....
Jak to přijde vám?
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 21/10/2011 :  12:56:33  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
Co mě říkal někdo z G kdo to již chodí na test realmu,tak je mě to prej bude líbit. Tak jsem zvědavý. Co se týká toho jak dlouho to budeme hrát, než přijde další veliký datadisk, tak já třeba dal Raga na normal až teprve včera. Díky času u nás neprogresujeme tak často. Teprve teď budeme progresovat FL HC, tak že nám to teda určitě ještě nějakou dobu vydrží.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 21/10/2011 :  21:31:34  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Hm, tak ted té jejich strategii už rozumím po prvních informacích z Blizconu :)
Aneb sázejí na to, že "půlka lidstva" si to wowko zaplatí na rok, aby získala D3 + mounta + garantovaný beta přístup k novému datáči zadara a tudiž vlastně to, že finální CATA patch bude trochu slabší až tak vadit nebude, protože to budou mít už dopředu zaplacený.
Jj to jsou obchodníci, to se musí nechat, geniální strategie.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 21/10/2011 :  22:29:10  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
No jestli je to tak.. tak do toho jdu. Páč stejně většina lidí i když na WoW nadává, tak i po těch malých nevěrách se stejně k WoW vrací. :o) Navíc D3 + Beta.. kde to mám podepsat? Tak i tak si to WoW budu platit.. i když při tom budu zkoušet SW, GW2 atd :o)
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 22/10/2011 :  09:54:35  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Talent system ....Gone
Hunter minimum range.... Gone
Hunter melee weapon ...Gone
Buff totems ....Gone
Relics... Gone
Range slot for all others... Gone


Tak jsem zvědavej kolik věcí během dalších pár měsíců dostane status Gone
Ale i tak ten datáč vypadá 2x lépe než Cataclysm.... zatím.

Rok 2012 budou žně pro Activision leden/únor Diablo3, léto datáč pro SC2 a podzim WoWko.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 22/10/2011 :  10:52:58  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Jaffa : promiň ale hrát za pandy? Blizzardu už fakt hráblo.
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 22/10/2011 :  11:58:03  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Jaffa : promiň ale hrát za pandy? Blizzardu už fakt hráblo.



nj ale já o Pandarenech nemluvil.
Ono prej do světa WoW patřej tak co. Jestli hraju za Worgena nebo Pandu už je docela jedno oboje je to chlupaty

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"

Edited by - Jaffa on 22/10/2011 12:01:02
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 22/10/2011 :  11:58:30  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

No jestli je to tak.. tak do toho jdu. Páč stejně většina lidí i když na WoW nadává, tak i po těch malých nevěrách se stejně k WoW vrací. :o) Navíc D3 + Beta.. kde to mám podepsat? Tak i tak si to WoW budu platit.. i když při tom budu zkoušet SW, GW2 atd :o)


To máš pravdu, ale já oufám, že nepodlehnu :D
Jednak se evidentěn snažej nalákat lidi hned teď možná i proto, že lidi jsou nadšený z nových info, pandů, krásných barevných scenérií atd. Ale co bude za rok? Jak moc to bude celý zjednodušený? Kdo ví?
Navíc teda vůbec nejsem přesvědčen, že mít D3 a betapandy jistý a a zadara by bylo pro mě přínosný, jinými slovy to už bych pak možná neudělal do smrti vůbec nic užitečnýho.
Když se ovládnu a nezaplatím, tak si D3 nejspíš nepořídím a do bety se nepohrnu čili v podstatě samý přínosy pro můj život :)

Edited by - vool on 22/10/2011 12:06:35
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 22/10/2011 :  12:00:18  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

quote:
Originally posted by spajdr

Jaffa : promiň ale hrát za pandy? Blizzardu už fakt hráblo.



nj ale já o Pandarenech nemluvil.
Ono prej do světa WoW patřej tak co. Jestli hraju za Worgena nebo Pandu už je docela jedno.


To v žádným případě!
Pandové jsou miloučký, worgen smrdí i z monitoru a to už na první pohled. :p
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 22/10/2011 :  12:04:56  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Nicméně pokud jsem to pochopil dobře, tak celej talent system je IMO gone :)
Těch 6 talentů, co si dáš na 15,30,45,60,75,90 lvl je sice zajímavá vychytávka, nicméně pokud to má nahradit celej talent systém, tak mi to přije slabý. I když uznávám teda, že je předčasný to hodnotit bez podrobný znalosti všeho možnýho dalšího.
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 22/10/2011 :  13:17:07  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

Nicméně pokud jsem to pochopil dobře, tak celej talent system je IMO gone :)
Těch 6 talentů, co si dáš na 15,30,45,60,75,90 lvl je sice zajímavá vychytávka, nicméně pokud to má nahradit celej talent systém, tak mi to přije slabý. I když uznávám teda, že je předčasný to hodnotit bez podrobný znalosti všeho možnýho dalšího.



Naopak tohle je docela rozumnej krok - stejne ty stromy byly konstruovany tak, ze slo jen o tech 5-6 klicovejch veci a zbytek bylo bud jedno co si clovek vzal, nebo to bylo naprosto jednoznacny co je lepsi...

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 22/10/2011 :  14:02:36  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Zklamaní že zase jen 5 levelu. Holt chce se rejžovat i v dalších letech...

Hlavně že jsou nějaké nové věci typu PvE scenária i když to nevypadá tak dobře jako PQ ve WHO nebo skimrish v LOTRo

Pet turn based combat se taky počítá.
PVP arena na Murderball je kopírovaní TOR ale proč ne.

I když kdo ví stejně polovinu věcí změní nebo zruší.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 23/10/2011 :  00:37:41  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Myslím, že 5 lvlů samo o sobě nic neznamená, důležitý spíš bude, jestli wotld first 90lvl bude opět v den releasu nebo třeba až za týden. Ale myslím, že TRH chce, aby to bylo hnedle, nikomu se přece nechce čekat, každej to chce hned :)
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 23/10/2011 :  08:30:35  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

Zklamaní že zase jen 5 levelu. Holt chce se rejžovat i v dalších letech...



kdyby pridali 65 levelu a max by byl 150, v cem presne by ta hra byla lepsi ? osobne spis nechapu tu demenci zvysovani max levelu v novem datadisku misto rozsireni hry, zahodi co predtim par let delali a zacnou nanovo, si sami podrezavaj vetev pod sebou a s zeleznou pravidelnosti to dela temer kazda hra.

lastfm
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 23/10/2011 :  10:07:00  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

kdyby pridali 65 levelu a max by byl 150, v cem presne by ta hra byla lepsi ? osobne spis nechapu tu demenci zvysovani max levelu v novem datadisku misto rozsireni hry, zahodi co predtim par let delali a zacnou nanovo, si sami podrezavaj vetev pod sebou a s zeleznou pravidelnosti to dela temer kazda hra.



Presne tak - nejlepsi dungy mel WOW ve vanilla verzi - pak prvni level up a vsechno to slo do kanalu - a postupem casu dosahli vrcholne kvality dungu: chodba trashe - mistost s bossem (nacvik spartakiady) - chodba trashe - etc etc

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 23/10/2011 :  12:32:11  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak
osobne spis nechapu tu demenci zvysovani max levelu v novem datadisku misto rozsireni hry, zahodi co predtim par let delali a zacnou nanovo, si sami podrezavaj vetev pod sebou a s zeleznou pravidelnosti to dela temer kazda hra.



Tohle se děje každým patchem. Item level stoupá patch co patch. Nemyslím si že je to na škodu. Lidi se honí za mountama, archievementama a tím, že jsou v něčem první.

Jinak k novému datadisku. Jasné zacílení na východní trh. Na jednu stranu dosti infantilní na stranu druhou jim ty "ztráty" z Evropy a US nažene Korea a Čína.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 23/10/2011 :  15:35:44  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

quote:
Originally posted by Rashaverak
osobne spis nechapu tu demenci zvysovani max levelu v novem datadisku misto rozsireni hry, zahodi co predtim par let delali a zacnou nanovo, si sami podrezavaj vetev pod sebou a s zeleznou pravidelnosti to dela temer kazda hra.



Tohle se děje každým patchem. Item level stoupá patch co patch. Nemyslím si že je to na škodu. Lidi se honí za mountama, archievementama a tím, že jsou v něčem první.

Jinak k novému datadisku. Jasné zacílení na východní trh. Na jednu stranu dosti infantilní na stranu druhou jim ty "ztráty" z Evropy a US nažene Korea a Čína.



No ... já myslím, že to není špatnej nápad, osobně si určitě monka pandu karatistu pořídím a možná to bude i to první, co v novým datáči udělám, protože mám tak trochu obavu, že s ním nejspíš pak trochu poraiduji a budu tam kde nyní ve wow, tedy v oblasti značné nudy, ale třeba taky ne. Byl bych raději, kdyby ne, protože přes všechny výhrady, co k wowku mám, tak ho mám v určitém směru moc rád. Je to prostě hezkej svět a pro mě sice ne úplnej, ale za to príma a relativně neškodnej relax od světa, po kterým chodím od narození.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 23/10/2011 :  15:38:23  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

quote:
Originally posted by Rashaverak
osobne spis nechapu tu demenci zvysovani max levelu v novem datadisku misto rozsireni hry, zahodi co predtim par let delali a zacnou nanovo, si sami podrezavaj vetev pod sebou a s zeleznou pravidelnosti to dela temer kazda hra.



Tohle se děje každým patchem. Item level stoupá patch co patch. Nemyslím si že je to na škodu. Lidi se honí za mountama, archievementama a tím, že jsou v něčem první.

Jinak k novému datadisku. Jasné zacílení na východní trh. Na jednu stranu dosti infantilní na stranu druhou jim ty "ztráty" z Evropy a US nažene Korea a Čína.


Tady bych i polemizoval.
Minimum lidí chce bejt první. Většina to dělá proto, že to tak dělaj i ti ostatní.
Go to Top of Page

Hayabusa
Starting Member

31 Posts

Posted - 23/10/2011 :  18:22:33  Show Profile Send Hayabusa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban
Jasné zacílení na východní trh. Na jednu stranu dosti infantilní na stranu druhou jim ty "ztráty" z Evropy a US nažene Korea a Čína.


Nechapu ten flame kolem toho. Tak sou nova rasa pandy. V čem je to horší, než třeba chodící mroži nebo krávy. Že to nesedí s příběhem je pěkná kravina, prvně blizzard vždycky dokazal příběh udělat tak kvalitně, že v celku seděl jako puzzle, za druhe je to fantasy takže pokud chce do WoW někdo michat realismus, měl by si dat hned facku. Démoni, nemrtví, draci nebo pandy, všechno je to pohadka.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 23/10/2011 :  20:01:41  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hayabusa

quote:
Originally posted by Azkaban
Jasné zacílení na východní trh. Na jednu stranu dosti infantilní na stranu druhou jim ty "ztráty" z Evropy a US nažene Korea a Čína.


Nechapu ten flame kolem toho. Tak sou nova rasa pandy. V čem je to horší, než třeba chodící mroži nebo krávy. Že to nesedí s příběhem je pěkná kravina, prvně blizzard vždycky dokazal příběh udělat tak kvalitně, že v celku seděl jako puzzle, za druhe je to fantasy takže pokud chce do WoW někdo michat realismus, měl by si dat hned facku. Démoni, nemrtví, draci nebo pandy, všechno je to pohadka.


Jaká pohádka? Nelži! Mí goblini jsou všici opravdoví třeba! A jakej flame? :o
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 23/10/2011 :  20:40:21  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hayabusa

quote:
Originally posted by Azkaban
Jasné zacílení na východní trh. Na jednu stranu dosti infantilní na stranu druhou jim ty "ztráty" z Evropy a US nažene Korea a Čína.


Nechapu ten flame kolem toho. Tak sou nova rasa pandy. V čem je to horší, než třeba chodící mroži nebo krávy. Že to nesedí s příběhem je pěkná kravina, prvně blizzard vždycky dokazal příběh udělat tak kvalitně, že v celku seděl jako puzzle, za druhe je to fantasy takže pokud chce do WoW někdo michat realismus, měl by si dat hned facku. Démoni, nemrtví, draci nebo pandy, všechno je to pohadka.



Já proti tomu nic nemám :o) Vítám každej datáč. Navíc pandy do světa wow patří. Tuším že byli ve W3.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 24/10/2011 :  02:06:46  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
netusim jak jste prisli na to co do sveta warcraftu patri nebo nepatri ... ale blizzard ten svet vytvoril .. on urcuje co tam patri nebo nepatri ... kdyz tam budou ozivly pinpongovy mice tak to tam proste bude patrit ..

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 24/10/2011 :  06:08:34  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

netusim jak jste prisli na to co do sveta warcraftu patri nebo nepatri ... ale blizzard ten svet vytvoril .. on urcuje co tam patri nebo nepatri ... kdyz tam budou ozivly pinpongovy mice tak to tam proste bude patrit ..


Tak za pinpokac bych si zahral to by me bavilo
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 24/10/2011 :  08:49:20  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

netusim jak jste prisli na to co do sveta warcraftu patri nebo nepatri ... ale blizzard ten svet vytvoril ukradl .. on urcuje co tam patri nebo nepatri ... kdyz tam budou ozivly pinpongovy mice tak to tam proste bude patrit ..




fixed

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 24/10/2011 :  09:26:43  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Tak změna, včera jsem doufal, že na tu jejich extra nabídku nepřistoupím a dnes jsem to akceptoval. Poslední tři roky jsem nevynechal ani měsíc, takže když jsem si dnes povšimnul, že po mně vlastně nechtěj peníze, jen abych se na ten rok upsal, neodolal jsem ... debil ... navíc tam mám pár měsíců dopředu stejně již zaplacenejch. Jsou to chytří kluci v tom Blizzardu, vědí jak z blbečků vydolovat prašule :)
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 24/10/2011 :  09:33:28  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Ještě k těm pandám.
Tak nějak mi spíše přijde, že ve hře vypadaj až moc humanoidně, hlavně tedy myslím co do jejich pohybů při phledu na postavu ve hře.
Osobně jsem čekal, že se budou tak nějak více batolit či kývat ze strany na stranu. Takže myslím, že to Blizz opět ošetřil dobře.
Ostatně posuďte na gameplay videjku sami:
http://www.mmo-champion.com/content/2527-Pandaren-Gameplay-Video-Theramore-Destroyed-Free-Diablo-3-12-Months-Offer
Go to Top of Page

huhla
New Member

163 Posts

Posted - 24/10/2011 :  16:01:41  Show Profile  Send huhla an ICQ Message Send huhla a Private Message  Reply with Quote
jen teda nevim jestli si s tema pandama v cine nenaserou do kalhot, pokud vim tak v cine jsou velmi prisne zakony co se tyce pand (neco ve smyslu panda je vic nez clovek) a ted se budou v pvp zabijet ve velkem
nevim nevim jestli jim to po problemu s kostlivci projde
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 25/10/2011 :  09:18:56  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Hajzlici od Blizardu.. když jsem včera zjistil, že abych dostal zadara Diablo 3 stačí se jen zavázat na celý rok a ne to platit najednou ten rok WoWka, tak jsem se jim upsal.. maj to zatraceně dobře vymyšleno :oD
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 25/10/2011 :  09:34:48  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Hajzlici od Blizardu.. když jsem včera zjistil, že abych dostal zadara Diablo 3 stačí se jen zavázat na celý rok a ne to platit najednou ten rok WoWka, tak jsem se jim upsal.. maj to zatraceně dobře vymyšleno :oD


Přesně to samý jsem tu psal včera ráno. Koukám jsi stejná oběť jako já. :D
Mimochodem maj to vymyšleno opravdu geniálně. Místo aby nyní nabídli novej obsah ve hře, nabídli plkání o dalším datáči a spousta těch, co se ve hře už zase hodně nudili má najednou "náplň" svého "wowčasu".
Před pár týdny zase místo nového obsahu nabídli nerf obsahu starého, taky dost dobrý a my exoti jim to baštíme :)
Go to Top of Page

Tenebrae
New Member

167 Posts

Posted - 25/10/2011 :  13:43:35  Show Profile Send Tenebrae a Private Message  Reply with Quote
Taky jsem se upsal na ten rok...jenom by me zajimalo jak to maji osetreny v pripade kdybych jeden mesic nezaplatil, zruseji jen tu nabidku spojenou s Diablem ci bude i jiny "postih"? Ale stejne si to kazdej mesic platim tak,ze to nastane nepredpokladam...
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 25/10/2011 :  13:48:17  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tenebrae

Taky jsem se upsal na ten rok...jenom by me zajimalo jak to maji osetreny v pripade kdybych jeden mesic nezaplatil, zruseji jen tu nabidku spojenou s Diablem ci bude i jiny "postih"? Ale stejne si to kazdej mesic platim tak,ze to nastane nepredpokladam...



predpokladal bych reseni, ze nepujde zrusit platba v subscription planu

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Tenebrae
New Member

167 Posts

Posted - 25/10/2011 :  14:01:54  Show Profile Send Tenebrae a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Tenebrae

Taky jsem se upsal na ten rok...jenom by me zajimalo jak to maji osetreny v pripade kdybych jeden mesic nezaplatil, zruseji jen tu nabidku spojenou s Diablem ci bude i jiny "postih"? Ale stejne si to kazdej mesic platim tak,ze to nastane nepredpokladam...



predpokladal bych reseni, ze nepujde zrusit platba v subscription planu



No a kdyz bych nemel penize na ucte? Tak pockaji, a jak dlouho pockaji a zruseji mi Diabla? Jenom spekuluju co by se stalo...
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 25/10/2011 :  14:10:09  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tenebrae

quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Tenebrae

Taky jsem se upsal na ten rok...jenom by me zajimalo jak to maji osetreny v pripade kdybych jeden mesic nezaplatil, zruseji jen tu nabidku spojenou s Diablem ci bude i jiny "postih"? Ale stejne si to kazdej mesic platim tak,ze to nastane nepredpokladam...



predpokladal bych reseni, ze nepujde zrusit platba v subscription planu



No a kdyz bych nemel penize na ucte? Tak pockaji, a jak dlouho pockaji a zruseji mi Diabla? Jenom spekuluju co by se stalo...



pravdepodobne zablokujouc elej battle net ucet :) vcetne pripadnyho starcraftu :D

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 25/10/2011 :  14:51:26  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
Já si myslím, že skill strom zůstane jako do teď, akorát jednou za X levelů dostaneš na výběr si vybrat jednu ze tří možných unikátních abilit navíc. Dalo by se říct, že tím můžeš udělat jeden spec. trochu více unikátní. Něco ve smyslu, že nebude holy paladin jako holy paladin.

Začal jsem hrát až v Cata a všechny raidy jsou tu takové ... no ... tři a více velkých místností pospojovaných chodbama s trochou trashe a v každé boss. Vlastní boss fighty jsou OK - baví mě. Nedávno šla naše G. jen na G achieve Naxx a z toho jsem byl docela nadšený. To musel být super raid na tom správném levelu.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 25/10/2011 :  15:09:56  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ehivar


Začal jsem hrát až v Cata a všechny raidy jsou tu takové ... no ... tři a více velkých místností pospojovaných chodbama s trochou trashe a v každé boss. Vlastní boss fighty jsou OK - baví mě. Nedávno šla naše G. jen na G achieve Naxx a z toho jsem byl docela nadšený. To musel být super raid na tom správném levelu.



byl, ale jeste v classicu kdy tam byly i neosekany ability bossu, tak jak to zmenili do wotlk byla uz priserna nuda

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 25/10/2011 :  16:58:19  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
ja tyhle vase rocni vyhledy u pocitacovy hry obdivuju :)

jako nereknu RL veci,ale hry...mam cca tejdenni obdobi kdy "uz me to moc nebavi",pak to predplatny zrusim...uz tak se mi casto stava ze sem zaplatil hru,kterou nehraju...ale ROCNI predplatny OMFG,nerikam ze jsem nic nehral rok,dokonce nekolik,ale dopredu bych si to nikdy netroufnul odhadnout a uz vubec se nikomu neupsal..
rok je dlouha doba :)
a +- 3000kč uz taky neni uplne zanetbatelna castka

www.boiians.cz
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 25/10/2011 :  18:55:03  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dynty

ja tyhle vase rocni vyhledy u pocitacovy hry obdivuju :)

jako nereknu RL veci,ale hry...mam cca tejdenni obdobi kdy "uz me to moc nebavi",pak to predplatny zrusim...uz tak se mi casto stava ze sem zaplatil hru,kterou nehraju...ale ROCNI predplatny OMFG,nerikam ze jsem nic nehral rok,dokonce nekolik,ale dopredu bych si to nikdy netroufnul odhadnout a uz vubec se nikomu neupsal..
rok je dlouha doba :)
a +- 3000kč uz taky neni uplne zanetbatelna castka


Tak já vycházel z toho, že pokud to přestanu hrát, tak je to fuk, přestanu platit a oni mi bloknou ACC.
Mam zaplaceno do ledna, když k tomu připočtu cenu za D3 tak už to takovej rozdíl není.
A někdy během přístího roku budu mít k dispozici cata, betu pandy a D3 a když mi ani jedno z toho nebude stát za to, tak nebude no. Nepřijde mi, že bych na tom mohl něco ztratit :)
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 25/10/2011 :  20:01:24  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Dynty: Jasně také jsem takhle o tom přemýšlel, ale postupem času jak jsem zkoušel hry jako EQ2, AoC, Aion, LOTRO, Warhamer.. tak jsem se vždy stejně vrátil k WoW. Za ty léta je tam vše co potřebuju.. plno kámošů co to hraje, vždy najdu partu a prostě mám se kam vracet. Navíc je to easy. Zlechčili to tak, že když se někdy rozhodneš raidovat tak vyexpíš alta a necháš se protáhnout a za 2 týdny jedeš progress. Tak co mi chybí.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 09/11/2011 :  11:23:28  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem nedávno skočil na altovního Ragnarose s naší guildou s tím, že budu zase aktivně raidovat (dnes nás čeka to samé, ale HC) a musím říct, že to byla celkem nuda. Ragnarose jsem čekal těžšího. Je teda fakt, že jsme ho na HC nedali :o) No, ale je to taková nudná instance..
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 10/11/2011 :  15:33:46  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Tak jsem nedávno skočil na altovního Ragnarose s naší guildou s tím, že budu zase aktivně raidovat (dnes nás čeka to samé, ale HC) a musím říct, že to byla celkem nuda. Ragnarose jsem čekal těžšího. Je teda fakt, že jsme ho na HC nedali :o) No, ale je to taková nudná instance..


Tak jestli se nepletu, je to už celý ponerfovaný, Blizzard to asi před měsícem a půl nerfnul, aby získal čas na release 4,3 patche.

-*-*-*-*-*-

Jak tu u někdo psal, jsem ale hodně zvědav, co všchno do pandadisku stačí zjednušit.
Věty typu
The value of primary stats will move closer to secondary stats, and the value of secondary stats will be brough closer together to make gear choices easier and better.
mě docela děsí.(k čemu tedy reforging? :) ) Za chvíli by to fakt totiž mohlo být jen dělení gearu na např. t14 uncommon, rare a epic s tím, že by se žádný staty ani nemusely zobrazovat vlastně.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 10/11/2011 :  22:32:35  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Asi to neponerfovali dost, páč ragnarose jsme ještě na hc nedali a Sinestru taky ne.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 10/11/2011 :  22:41:10  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Asi to neponerfovali dost, páč ragnarose jsme ještě na hc nedali a Sinestru taky ne.



uz si konecne priznej, ze to je tim, ze jses lempl :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 10/11/2011 :  23:01:58  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Asi to neponerfovali dost, páč ragnarose jsme ještě na hc nedali a Sinestru taky ne.


Tak vydrž, až do toho dungeon jurnalu přidaj ke každýmu bossovi tlačítko "just kill him" a pak to půjde určitě ..


ale jinak ti věřím, pro guildu, kde jsem naposledy raidoval byl i nyní v patchi 4,2 problem zabit LK 25 na hc ... myslím, že důvod je prostý, prostě nesejde se 25 lidí, kteří se jsou schopni soustředit a věnovat tý hře
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1331 Posts

Posted - 10/11/2011 :  23:06:10  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
zajimalo by me, kolik procent lidi nezkousne pandadisk stejne jako kolik lidi nezkouslo cata (pokud ta data jsou nekde)

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 11/11/2011 :  02:02:55  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elidor

zajimalo by me, kolik procent lidi nezkousne pandadisk stejne jako kolik lidi nezkouslo cata (pokud ta data jsou nekde)


myslim, ze hodne ....
myslim, ze dost lidi je nastvanych uz ted, jak to cely protahujou a protahujou neboli nic se nedeje...
patch ted vitezoslavne ohlasili az na 29--30.listopadu, jestli jsem to dobre pochopil, coz mi a myslim, ze nejen mi pripomina, ze dalsi tri tydny platim za nic
no jeste, ze ted mam ten annual pas, tusim, ze nez zacne pandadisk, tak jim ho daruji i s tim jejich-mym wow uctem a myslim, ze timhle zpusobem to nedopadne zdaleka jen u mne
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 14/11/2011 :  12:42:05  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
Ragnaros HC je stále údajně nejtěžší encounter po dlouhé době. Je běžné, že guilda dá 6/7 za dvě hodiny a potom celý zbytek týdne progresuje Raga.

Nějak mě to přestává bavit. Lidi nějak nejsou schopný udržet pozornost při farmení 7/7 normal a nic jiného se ve WoW už dělat pořádně nedá. K HC se u nás nikdo moc nemá. Ani starší věci HC je nejsem schopnej donutit udělat, aby měli achieve. Nikomu se podle mě nechce už nic progresovat, protože sou z WoWka opruzený. Questy včetně dailies jsou vymejvárna mozku. PVP nehraju - nebere mě. Nikam se ani požádně nedá jen tak vyběhnout a někde si lovit nějaké rare věci/matroš daleko od všeho. WoW ja taková malá zoo. Craft je přesně vymezenej, tak jak chce Blizz .. nedá se s tím nějak extra pohrát - polaborovat .. nic.

Udělal jsem si heala, abych se odreagoval. Z posledních sil odělal 84-85 za jeden den, ale málem mě z toho jeblo. Tím jak se teď změnil systém JP/VP, tak v podstatě nemá cenu chodit starší kontent. Respektive já bych chodil, ale už to nikdo chodit nechce. Tzn. grind JP, abych koupil nějakej základ, abych mohl začít grind VP, abych mohl možná začít chodit FL ...

Opruz ...
Go to Top of Page

huhla
New Member

163 Posts

Posted - 14/11/2011 :  15:58:55  Show Profile  Send huhla an ICQ Message Send huhla a Private Message  Reply with Quote
jak tak ctu ty vase narky tak nechapu proc to vlastne jeste hrajete :-)

ja s wowkem uz seknul, ale na dalsi datadisk se tesim, kdyz budou dobre ohlasy a nebude co hrat, tak do toho urcite pujdu a verim, ze na 3-6 mesicu to zas bude zabava, ale hned jak me to zas zacne srat tak s tim koncim :-)
Go to Top of Page
Page: of 18 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,37 seconds. on eygor Snitz Forums 2000