Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 CATACLYSM
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 18

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 14/11/2011 :  16:36:47  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ehivar

Ragnaros HC je stále údajně nejtěžší encounter po dlouhé době. Je běžné, že guilda dá 6/7 za dvě hodiny a potom celý zbytek týdne progresuje Raga.

Nějak mě to přestává bavit. Lidi nějak nejsou schopný udržet pozornost při farmení 7/7 normal a nic jiného se ve WoW už dělat pořádně nedá. K HC se u nás nikdo moc nemá. Ani starší věci HC je nejsem schopnej donutit udělat, aby měli achieve. Nikomu se podle mě nechce už nic progresovat, protože sou z WoWka opruzený. Questy včetně dailies jsou vymejvárna mozku. PVP nehraju - nebere mě. Nikam se ani požádně nedá jen tak vyběhnout a někde si lovit nějaké rare věci/matroš daleko od všeho. WoW ja taková malá zoo. Craft je přesně vymezenej, tak jak chce Blizz .. nedá se s tím nějak extra pohrát - polaborovat .. nic.

Udělal jsem si heala, abych se odreagoval. Z posledních sil odělal 84-85 za jeden den, ale málem mě z toho jeblo. Tím jak se teď změnil systém JP/VP, tak v podstatě nemá cenu chodit starší kontent. Respektive já bych chodil, ale už to nikdo chodit nechce. Tzn. grind JP, abych koupil nějakej základ, abych mohl začít grind VP, abych mohl možná začít chodit FL ...

Opruz ...



Njn je to takovy nijaký, obtížnost většiny obsahu vlastně nulová a podle toho vypadá i hráčské spektrum. Takže se nediv, že lidi nechtěj do nějakejch hc....co by tam taky dělali? :))
Kdybych neměl na více realmech věci na AH, nejspíš bych poslední týdny ani nelogoval.
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 15/11/2011 :  14:48:45  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by huhla

jak tak ctu ty vase narky tak nechapu proc to vlastne jeste hrajete :-)

ja s wowkem uz seknul, ale na dalsi datadisk se tesim, kdyz budou dobre ohlasy a nebude co hrat, tak do toho urcite pujdu a verim, ze na 3-6 mesicu to zas bude zabava, ale hned jak me to zas zacne srat tak s tim koncim :-)



Tak nějak kvůli lidem, aby se ta guilda nerozpadla. Stále taky tak nějak testuju co by mě ještě bavilo. Jeden account už je zrušenej. Nad druhým visí Damoklův meč.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 15/11/2011 :  15:02:57  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Ja myslim,ze problem je jednoznacnej.
Ty hry se proste delaj pro prumerneho hrace, pro typ hrace, jakych je vetsina. Takze lidi, ktery by chteli neco narocnejsiho jsou proste nespokojeni nebo neukojeni.
Na spici je podle me wow at chceme nebo ne, vsechno ostatni jsou jen vice ci mene kopie.
Uvazuji ted o swtor. Ale staci na to jen kouknout a zas vidis, ze je to proste jen dalsi klon wowka, treba zde ukazka jak pry budou vypadat talenty:
http://torguild.net/calculator/trooper/vanguard/
No neni to originalni? :D
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 15/11/2011 :  15:12:54  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
a nejvetsi legrace na tom je ze ve wowku se nic z toho co tam je neobjevilo jako jejich napad, ale vsechno jako kopie odjinud :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 15/11/2011 :  15:16:47  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

quote:
Originally posted by ehivar

Ragnaros HC je stále údajně nejtěžší encounter po dlouhé době. Je běžné, že guilda dá 6/7 za dvě hodiny a potom celý zbytek týdne progresuje Raga.

Nějak mě to přestává bavit. Lidi nějak nejsou schopný udržet pozornost při farmení 7/7 normal a nic jiného se ve WoW už dělat pořádně nedá. K HC se u nás nikdo moc nemá. Ani starší věci HC je nejsem schopnej donutit udělat, aby měli achieve. Nikomu se podle mě nechce už nic progresovat, protože sou z WoWka opruzený. Questy včetně dailies jsou vymejvárna mozku. PVP nehraju - nebere mě. Nikam se ani požádně nedá jen tak vyběhnout a někde si lovit nějaké rare věci/matroš daleko od všeho. WoW ja taková malá zoo. Craft je přesně vymezenej, tak jak chce Blizz .. nedá se s tím nějak extra pohrát - polaborovat .. nic.

Udělal jsem si heala, abych se odreagoval. Z posledních sil odělal 84-85 za jeden den, ale málem mě z toho jeblo. Tím jak se teď změnil systém JP/VP, tak v podstatě nemá cenu chodit starší kontent. Respektive já bych chodil, ale už to nikdo chodit nechce. Tzn. grind JP, abych koupil nějakej základ, abych mohl začít grind VP, abych mohl možná začít chodit FL ...

Opruz ...



Njn je to takovy nijaký, obtížnost většiny obsahu vlastně nulová a podle toho vypadá i hráčské spektrum. Takže se nediv, že lidi nechtěj do nějakejch hc....co by tam taky dělali? :))
Kdybych neměl na více realmech věci na AH, nejspíš bych poslední týdny ani nelogoval.



Oni lidi stále chtěji zjednodušovat a zjednodušovat. Uvažoval jsem proč a on si to Blizz zavinil sám. Starej content se dá přeskočit a plno lidí nebaví raidovat a nebo na to nemají skill, tak že aby měli gear, tak grindujou stále ty samé dungy dokola a dokola. Oni je ty dungy ze začátku bavily, ale když to jedeš jak magor furt dokola, tak už je to pruda. Navíc v HC dungách se musí alespoň trochu snažit a to je vyčerpává, když to jedou po milión osmý. Tak že časem začnou křičet - dejte nám ty HC kratší. Trávit v každém hodinu je pruda. (to je případ, když na to lidi prděj a tím pádem wipujou na kravinuch). A prděj na to proto, protože už po tolika projitích neudrží koncentraci. Zrovna dnes byl na forech thread s názvem něco jako . PROSÍM udělejte HC kratší ať v nich netrávíme tolik času. Není to tím, že by ve WoW nebylo dost kontentu, ale tím že se to lidem začalo hnusit.

Celkově řečeno. WoW už není zábava. Je to otravnej grind gearu. Lidi už nejdou dung jako zábavu. Jdou si do něj odpracovat svejch 70VP, aby mohli běžet k vendorovi pro gear.
Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 15/11/2011 :  16:48:17  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
Můžu se jen tak orientačně zeptat, kdo z vás, plačících nad jednoduchostí wow má dole Ragnarose HC a případně ho dal třeba i před nerfem, resp. jaký měl v té době progress?
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 15/11/2011 :  18:09:50  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rakhen

Můžu se jen tak orientačně zeptat, kdo z vás, plačících nad jednoduchostí wow má dole Ragnarose HC a případně ho dal třeba i před nerfem, resp. jaký měl v té době progress?


Psal jsem to už vícekrát zde, raději to tedy už příště vypíši vždy komplet.
Mnou zmíněná jednoduchost wowka se týká cca kupříkladu 90% této hry, respektive jejího PVE obsahu. PvP se podle mě blbě hodnotí, co do složitosti.
V tom PvE je tedy zbývajících pár procent většinou to budou nejspíše a hlavně někteří HC raid bossové end contentu, které není jednoduché zabít.
Ovšem to nijak neneguje to, že wowko je celkově příšerně zjenodušené až nudné (ve srovnání s dřívějškem či s tím, jaké by být mohlo)
Že je nějaký encounter designovaný tak, že je možné udělat(pokud chceme encounter zvládnout) menší množství chyb a že je hodně těžký na zvládnutí při koordinaci činnosti 10 nebo 25 lidí přeci neznamená, že je wowko jako celkově náročné.

No a ten Ragnaros...
Před nerfem ho dal na HC tuším málokterý čech ne? :)
Jinak před nerfem jsem měl už delší dobu progress 4/7 normal a mám jej dodnes ... mimo jiné proto, že wow je na můj vkus už moc prolezlý lidma, kteří do hry chodí hledat přátelství, pokecat, předvést se, vypustit se apod, avšak hlavně ne se věnovat té hře aspoň trochu smysluplně.
Takže jsem začal levelit na střídačku občasně pár malejch postaviček.
A zde nastává problém. Questy i dungy jsou tak příšerně jednoduchý, že to levelení je vlastně časem děsně nudný a to prosím i bez heirloomů a s mýma opravdu nešikovnýma prackama :/

Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 15/11/2011 :  18:12:05  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rakhen

Můžu se jen tak orientačně zeptat, kdo z vás, plačících nad jednoduchostí wow má dole Ragnarose HC a případně ho dal třeba i před nerfem, resp. jaký měl v té době progress?



prestal jsem wow hrat uz pred vydanim icc, kratce po vydani mistnosti s prumerem 15 metru vydavane za raid content na x mesicu

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 15/11/2011 :  22:08:10  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rakhen

Můžu se jen tak orientačně zeptat, kdo z vás, plačících nad jednoduchostí wow má dole Ragnarose HC a případně ho dal třeba i před nerfem, resp. jaký měl v té době progress?



Ragnaros HC je kapitola sma pro sebe. U nas se zacina snad progresovat FL HC zitra. Furt nejsou lidi a na nekoho se ceka a furt se to posouva. Chtel sem alespon jit na achieve HC BoT a BWD, ale na to u nas nikdo jit nechce. Je to starej kontent, ale stale tezke. Proc by si nicili nervy na starem kontentu ze ? Sli jsme na to asi 2x na par wipu a lidi s FL gearem dostavali na prdel jak maly decka. Muj osobni nazor je takovej, ze u nas zadny HC nedame. Na to delame moc zakladni chby. Raga sice mame dole na normal, ale i tak tam furt delame chyby a wipujeme. Na progres cehokoliv HC potrebujes ty spravny lidi, ktery maji to spravne zapaleni pro vec.

Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 15/11/2011 :  22:12:58  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

quote:
Originally posted by Rakhen

Můžu se jen tak orientačně zeptat, kdo z vás, plačících nad jednoduchostí wow má dole Ragnarose HC a případně ho dal třeba i před nerfem, resp. jaký měl v té době progress?


Psal jsem to už vícekrát zde, raději to tedy už příště vypíši vždy komplet.
Mnou zmíněná jednoduchost wowka se týká cca kupříkladu 90% této hry, respektive jejího PVE obsahu. PvP se podle mě blbě hodnotí, co do složitosti.
V tom PvE je tedy zbývajících pár procent většinou to budou nejspíše a hlavně někteří HC raid bossové end contentu, které není jednoduché zabít.
Ovšem to nijak neneguje to, že wowko je celkově příšerně zjenodušené až nudné (ve srovnání s dřívějškem či s tím, jaké by být mohlo)
Že je nějaký encounter designovaný tak, že je možné udělat(pokud chceme encounter zvládnout) menší množství chyb a že je hodně těžký na zvládnutí při koordinaci činnosti 10 nebo 25 lidí přeci neznamená, že je wowko jako celkově náročné.

No a ten Ragnaros...
Před nerfem ho dal na HC tuším málokterý čech ne? :)
Jinak před nerfem jsem měl už delší dobu progress 4/7 normal a mám jej dodnes ... mimo jiné proto, že wow je na můj vkus už moc prolezlý lidma, kteří do hry chodí hledat přátelství, pokecat, předvést se, vypustit se apod, avšak hlavně ne se věnovat té hře aspoň trochu smysluplně.
Takže jsem začal levelit na střídačku občasně pár malejch postaviček.
A zde nastává problém. Questy i dungy jsou tak příšerně jednoduchý, že to levelení je vlastně časem děsně nudný a to prosím i bez heirloomů a s mýma opravdu nešikovnýma prackama :/



S tim musim souhlasit. Treba u nas se kolikrat pri raidu resi na TS uplne jine veci. Potom wipneme a lidem to vubec nedojde, ze nejsou soustredeny na vec a bavej se o picovinach a proto wipujou. Chapu sice, ze po nerfu je FL easy, ale takhle se ty lidi nenauci soustredit na HC verzi.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 16/11/2011 :  12:13:20  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
to chces aby lidi resili jen raid? to prece kdyz jsi tam po 150ty nemuzes myslet vazne :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 16/11/2011 :  18:12:43  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

to chces aby lidi resili jen raid? to prece kdyz jsi tam po 150ty nemuzes myslet vazne :)


Po 150ý tam nikdo není, ale tak samozřejmě je to vše o tom, co pro koho ta hra znamená. Ja si teda pořizuji hry, abych si hrál, stejně tak do hospody nebo do kina nechodim expit huntu.
Samozřejmě ten sociální aspekt by k té hře měl patřit, ale jsem přesvědčen, že priorita by měla být ta hra...jinak jaksi nevidím smysl to zapínat.
Co tam teda ty lidi choděj podle tebe dělat, když po nich nelze chtít, aby řešili raid? V tý hře...
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 18/11/2011 :  09:30:09  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Záleží na každém.. znám plno lidí (bohužel blízcí kamarádi) co hru berou jak práci. Stejně tak i postup. Získají zkušenosti a lidi nelidi migrují za lepším. Sociální aspekt nula. Pak ti brečí jak je ta hra vysává, že denně raidují. Ve finále zjistíš, že 3 večery s mainem a ostatní 4 s altama.
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 18/11/2011 :  10:23:35  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
Já to jako práci neberu. Spíš mám celkově dobrej pocit z toho, když se něco udělá dobře. Nikdo jim nebrání se připojit hodinu před tím a užít si teda tu sociální stránku věci před raidem. No ale asi s tím nic neudělám.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 18/11/2011 :  12:24:01  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
je preci kazdeho vec jak tu hru hraje, je stupidni povazovat zpusob ktery vyhovuje me za jediny spravny

lastfm
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 18/11/2011 :  13:18:22  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

je preci kazdeho vec jak tu hru hraje, je stupidni povazovat zpusob ktery vyhovuje me za jediny spravny


Mno to jistě, ale přijde mi minimálně divný, aby třeba někdo chodil hrát hokej s kámošema a v půlce třetiny si zajel s kolegou za svou branku a tam si třeba ukazovali svý nový mobily ... ale tak možná se to tak někomu jeví normální.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 18/11/2011 :  13:25:20  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Záleží na každém.. znám plno lidí (bohužel blízcí kamarádi) co hru berou jak práci. Stejně tak i postup. Získají zkušenosti a lidi nelidi migrují za lepším. Sociální aspekt nula. Pak ti brečí jak je ta hra vysává, že denně raidují. Ve finále zjistíš, že 3 večery s mainem a ostatní 4 s altama.


To podle mě tak bere většina lidí(zdaleka však nejen ti, kteří často raidují či raidují s výsledky), prostě že je to stejný jako zbytek jejich každodenního uspěchanýho života. Proto vlastně když se lognou, tak rychle udělat daily, nafarmit denní dávku valorů plus případně další povinnosti, hlavně ať už je ta pruda za námi. A samozřejmě todle všechno i to raidování dělaj stejně "kvalitně" a se stejným nasazením jako svou práci.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 18/11/2011 :  13:36:10  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
ja teda kdyz hraju nejakou kolektivni hru ... fotbal nebo treba bowling tak se s tema lidma bavim o vsem moznym .. nejsem profesionalni hrac ... delam to pro zabavu a me bavi se i bavit s lidma ... kdyz mi nekdo bude platit za to abych v tom raidu drzel hubu a soustredil se jen a pouze na hru tak to asi jednou nebo dvakrat prijmu kdyz to dobre zaplati ale potreti ho uz poslu doprdele protoze chci delat co me bavi .. a to je hrat s lidma alidi mluvi maji svoje pocity problemy a nalady ... kdyz nebudu chtit hrat s lidma muzu hrat singlovku

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 18/11/2011 :  15:17:48  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Ty jo, no já se při hraní fotbalu ještě s někým o něčem bavit, tak si během chvíle ukousnu stopro jazyk.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 18/11/2011 :  15:40:18  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
to preci zalezi proc tu hru hrajes a co ocekavas, kdyz vlezes do relaxed guildy ktera si jednou za tyden vyrazi na raid a to jeste na nejakej 4 roky starej tear a ty po nich budes chtit progress tak ti reknou je nam lito ale my ti na prosgres z vysoka, chcem neco jinyho, stejne jako kdyz takovej hrac omylem vleze do progress guildy a ta ho omylem prijme, taky poleti. Fakt bych si nedovolil tvrdit ani o jednom pristupu ze je spravny ci spatny, jen jsou proste jine.

pokud bych mel pouzit tvou analogii s fotbalem, tak stejne jako mas vrcholovy fotbalisty s teoreticky prisnou zivotospravou x-fazovym dennim treninkem, tak mas vesnicky frantiky co si 3x tydne zajdou na trenink po nem na pivko a nabastej se knedlikama, ale zapas v nedeli po kostele berou smrtelne vazne a pak mas party typku co si jednou za 14 dni zajdou zakopat , pivko pijou primo u toho a v pohode muzou kecat protoze beh nehrozi. At si to kazdej hraje jak chce.

lastfm

Edited by - Rashaverak on 18/11/2011 15:44:47
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 18/11/2011 :  15:43:19  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
podle me ses Vool a jses v blby guilde no ... najdi si konecne takovou jaka ti vyhovuje a nebrec nam tady

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 18/11/2011 :  18:11:11  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

to preci zalezi proc tu hru hrajes a co ocekavas, kdyz vlezes do relaxed guildy ktera si jednou za tyden vyrazi na raid a to jeste na nejakej 4 roky starej tear a ty po nich budes chtit progress tak ti reknou je nam lito ale my ti na prosgres z vysoka, chcem neco jinyho, stejne jako kdyz takovej hrac omylem vleze do progress guildy a ta ho omylem prijme, taky poleti. Fakt bych si nedovolil tvrdit ani o jednom pristupu ze je spravny ci spatny, jen jsou proste jine.

pokud bych mel pouzit tvou analogii s fotbalem, tak stejne jako mas vrcholovy fotbalisty s teoreticky prisnou zivotospravou x-fazovym dennim treninkem, tak mas vesnicky frantiky co si 3x tydne zajdou na trenink po nem na pivko a nabastej se knedlikama, ale zapas v nedeli po kostele berou smrtelne vazne a pak mas party typku co si jednou za 14 dni zajdou zakopat , pivko pijou primo u toho a v pohode muzou kecat protoze beh nehrozi. At si to kazdej hraje jak chce.


No to jo, akorat ze ti, co u nich ten beh nehrozi uz nehrajou fotbal ale chlastaj pivo na hristi. Nebo to vidis jinak? A o tom to je preci, jasne, ze kazdej nemusi progresovat, ale jestlize se domluvim, ze jdu treba raidovat, mel bych pak raidovat.... a ze si nekdo predstavuje raidovani jako chlastani piva a kecani nesmyslu do mikrofonu uz neni problem tech druhejch, kterejm to vadi třeba. A kdyz jim to nevadi, ale vyhovuje, pak je to samo sebou OK, ale zde byly preci mysleny situace, kde to nekomu vadi.
A jiste, ze nema smysl hodnotit, jestli je spravnejsi progresovat vice, mene nebo treba vubec, at si kazdej zvoli, co chce.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 18/11/2011 :  18:17:34  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

podle me ses Vool a jses v blby guilde no ... najdi si konecne takovou jaka ti vyhovuje a nebrec nam tady


Mas pravdu, kdyz dojdou smysluplne argumenty, je nejlepsi prejit k hodnoceni protistrany.
Ale i tak mi prijde trochu divne, ze clovek s tak hlubokym socialnim citenim, jak zde ty sebe rad prezentujes, ma tak velky problem s akceptovanim faktu, ze nekdo jiny muze videt veci zcela rozdilne nez on. Taky mi přijde trochu zvláštní tvůj přístup k tomu ninjování vzhledem k tvému zde prezentovanému sociálnímu cítění. Asi až vyrostu a zmoudřím, pochopím to.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 18/11/2011 :  19:24:34  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
ja nemyslim ze to pochopis ... psal sem to uz nekolikrat ...

kdyz jdu hrat fotbal a vazne chci hrat fotbal tak budu hledat nekoho kdo vazne chce hrat fotbal ... a ne ze kdyz uvidim ze jen chlastame pivo na hristi tak budu doufat ze priste to bude jiny .. nebude .. budu hledat nekoho jinyho proste ...

kdyz budu chtit chlastat pivo na hristi nebudu se hlasit do teamu kde se musi hrat na plno ...

ty jsi v guilde kde ti na to lidi kaslou a bavi se o kravinach a nesoustredi se .. tobe se to nelibi ... potud to chapu ... nechapu ale proc se neseberes a nejdes hledat nejakou jinou skupinu kde by ti to vyhovovalo vic

neni jejich prolem ze ty se na raidu nebo spis "raidu" nebavis jak bys chtel .. ale tvoje .. hledej snaz se a urcite najdes

vime jak to je popsal si nam to .. pochopili jsme .. ja te ale nebudu litovat .. to bohuzel neumim .. snazim se ti pomoct najit reseni

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 18/11/2011 :  21:46:27  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

ja nemyslim ze to pochopis ... psal sem to uz nekolikrat ...

kdyz jdu hrat fotbal a vazne chci hrat fotbal tak budu hledat nekoho kdo vazne chce hrat fotbal ... a ne ze kdyz uvidim ze jen chlastame pivo na hristi tak budu doufat ze priste to bude jiny .. nebude .. budu hledat nekoho jinyho proste ...

kdyz budu chtit chlastat pivo na hristi nebudu se hlasit do teamu kde se musi hrat na plno ...

ty jsi v guilde kde ti na to lidi kaslou a bavi se o kravinach a nesoustredi se .. tobe se to nelibi ... potud to chapu ... nechapu ale proc se neseberes a nejdes hledat nejakou jinou skupinu kde by ti to vyhovovalo vic

neni jejich prolem ze ty se na raidu nebo spis "raidu" nebavis jak bys chtel .. ale tvoje .. hledej snaz se a urcite najdes

vime jak to je popsal si nam to .. pochopili jsme .. ja te ale nebudu litovat .. to bohuzel neumim .. snazim se ti pomoct najit reseni


Ale ja to chapu, jen ty si porad myslis, ze zde chodim pro politovani, ale to tak neni, proste jen ty lidi hodnotim, ty lidi a to, co delaji.
Asi myslis tu mou guildu, o ktery jsem psal, ze jsem s nima raidoval a ze tam mam jedu postavu. No tak tam jsme vzdy dvakrat denne, kdyz kontroluji AH..takovej blbej zvyk, ale mam tam dost veci, tak to bezi setrvacnosti vicemene.
Postavy mam ve vice guildach a momentalne nikde neraiduji a proc ne, to jsem tu zase ja uz nekolikrat psal. Tedy na guildu s dobrym progresem nemam jaksi skill, rychlost zrucnost obratnost atd atd atd, tam bych uz zavazel nebo minimalne brzdil. No a v tech guildach s horsim progresem jsou prave vetsinou lidi, u kterych mi nesedi jejich pristup. Vicemene myslim, ze clovek guildu dnes ani nejak moc nepotrebuje, ale samo sebou je to zas dany tim, co od ty hry ceka.
Ted prijde LFR, na ktery jsem se moc tesil, tak myslim, ze na vyblbnuti bude zase mista vice. Ale jsem z toho wowka fakt uz takovej nejakej znudenej a otravenej, chtelo by to zmenu, ale na co clovek sahne, v tom je neco, co mi to wowko pripomina. Uvazuji ted o tom swtor, moc se mi na nem libi, ze tam nebudu furt zabijet dokola medvedy, lisky, psy, jeleny a ostatni zvirata, to mi na wowku vadi asi nejvic. No ale zas na druhou stranu si moc neumim predstavit stat na raidu pred boss-robotem a mlatit do nej svetelnym mecem.

Takze vubec to, co pisi nemusis vztahovat v jaky guilde jsem ci ne, kdybych chtel mohu bejt v ruznejch dalsich jinejch, ale jaksi uz jsem jich dost prosel nebo aspon trochu poznal z venci, vypraveni atd. a jsem tak trochu ve slepy ulicce v tomto ohledu, jak jsem jiz ostatne psal.
Nicmene to mi nebrani hodnotit to, co v ty hre delaji druhy, smat se tomu, chvalit ci cokoliv jinyho.
Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 19/11/2011 :  13:48:52  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

ja teda kdyz hraju nejakou kolektivni hru ... fotbal nebo treba bowling tak se s tema lidma bavim o vsem moznym .. nejsem profesionalni hrac ... delam to pro zabavu a me bavi se i bavit s lidma ... kdyz mi nekdo bude platit za to abych v tom raidu drzel hubu a soustredil se jen a pouze na hru tak to asi jednou nebo dvakrat prijmu kdyz to dobre zaplati ale potreti ho uz poslu doprdele protoze chci delat co me bavi .. a to je hrat s lidma alidi mluvi maji svoje pocity problemy a nalady ... kdyz nebudu chtit hrat s lidma muzu hrat singlovku


Jenže "fotbal nebo bowling" máš omezený pořád časem. Víš že jdete hrát na 2 hodiny, a pohoda bagr. Když jdu nicméně FL nebo 5man na valory tak je pro mě jaksi cíl zabít posledního bosse, a okamžik kdy kvůli "kecání na VT a nedostatečnému soustředění" wipneme znamená čistě +čas v instanci. V důsledku to znamená, že místo 6/7 HC + Rag normal ve středu skončíme 5/7 nebo 4/7 a místo abych si ve čtvrtek mohl jít zaplavat, pokecat s RL kamarády nebo jít číst knížku budu muset ve čtvrtek zůstat doma a jít na jednoho či dva bosse. Tak moc guildies zase rád nemám...

Edited by - Rakhen on 19/11/2011 15:40:27
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 20/11/2011 :  02:33:03  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rakhen

quote:
Originally posted by Eagle

ja teda kdyz hraju nejakou kolektivni hru ... fotbal nebo treba bowling tak se s tema lidma bavim o vsem moznym .. nejsem profesionalni hrac ... delam to pro zabavu a me bavi se i bavit s lidma ... kdyz mi nekdo bude platit za to abych v tom raidu drzel hubu a soustredil se jen a pouze na hru tak to asi jednou nebo dvakrat prijmu kdyz to dobre zaplati ale potreti ho uz poslu doprdele protoze chci delat co me bavi .. a to je hrat s lidma alidi mluvi maji svoje pocity problemy a nalady ... kdyz nebudu chtit hrat s lidma muzu hrat singlovku


Jenže "fotbal nebo bowling" máš omezený pořád časem. Víš že jdete hrát na 2 hodiny, a pohoda bagr. Když jdu nicméně FL nebo 5man na valory tak je pro mě jaksi cíl zabít posledního bosse, a okamžik kdy kvůli "kecání na VT a nedostatečnému soustředění" wipneme znamená čistě +čas v instanci. V důsledku to znamená, že místo 6/7 HC + Rag normal ve středu skončíme 5/7 nebo 4/7 a místo abych si ve čtvrtek mohl jít zaplavat, pokecat s RL kamarády nebo jít číst knížku budu muset ve čtvrtek zůstat doma a jít na jednoho či dva bosse. Tak moc guildies zase rád nemám...

to o cem pisu neni o case ale o vyberu spoluhracu ... kdyz budu chtit v raidu kecat a bude me to bavit tak mi bude jedno ze na konci dame jendoho bose ... kdyz budu chtit profi pristup pujdu do profi guildy a kecat se tam nebude co ja na tom k nepochopeni a kde je co omezeny casem?

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 21/11/2011 :  08:53:33  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
No a mam to z krku.

World of Warcraft Account Cancelled: WoW1

Když se do 13 prosince nic vyznamneho ve hre a nebo v guilde neprihodi, tak mam zase furu casu na RL.
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 21/11/2011 :  10:52:49  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
kazdej closnutej wow acc zaslouzi oslavu.

Takze *prask* (sampus) a hura!

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 21/11/2011 :  13:28:24  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem to spočítal a já to hrál cca. 9 měsíců, než mě to začalo prudit. Kolik že LET jste to kdo hrál, než jste to vdali ?
Go to Top of Page

Milamber
New Member

398 Posts

Posted - 21/11/2011 :  13:28:29  Show Profile Send Milamber a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dorlas

kazdej closnutej wow acc zaslouzi oslavu.

Takze *prask* (sampus) a hura!


http://www.youtube.com/watch?v=arKpdxjHamI&feature=player_embedded
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 21/11/2011 :  13:39:37  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
Že by nová hratelná classa ? Jako protiváha monka, bude classa Chuck Noris ?
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 22/11/2011 :  19:10:47  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ehivar

Tak jsem to spočítal a já to hrál cca. 9 měsíců, než mě to začalo prudit. Kolik že LET jste to kdo hrál, než jste to vdali ?


5. Od februara 2004, closed US beta.
Vzdal som to pri IC, ked sme farmili 10&25 normal a HC :(

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 28/11/2011 :  10:30:23  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem nastudoval zmeny v patchi 4,3, ty tuny novejch epicu valejicich se na kazdym rohu a ostatni tuny stale dokola opakujicich se nesmyslu, kouknul jsem, jak si z nas Blizzard dela srandu tim, jak furt meni klasy a rika tomu balancovani atd atd atp a vubec.....

A tak se chci zeptat, jestli mi poradite, jak a hlavne kde nejlip sehnat kupce na acc ..

Btw Azkabane nepotrebujes goldy?
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 28/11/2011 :  12:08:33  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Asík ne hele. Mám asi 70k a to mi bude stačit snad. Navím asi zkusím s klukama SW, i když jsem z toho trošku rozpačitej. Navíc mě chytl Skyrim.

Jinak k WoW, ano je to furt dokola. Jen se mění staty :o) Kupodivu neznám momentálně jinou komplexnejší fantasy MMO. :(
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 28/11/2011 :  12:35:51  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban


Kupodivu neznám momentálně jinou komplexnejší fantasy MMO. :(



ultima online kuprikladu

lastfm

Edited by - Rashaverak on 28/11/2011 12:36:08
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 28/11/2011 :  12:59:18  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Kupodivu neznám momentálně jinou komplexnejší fantasy MMO. :(



covece, snad i piskvorky sou komplexnejsi nez wow

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 28/11/2011 :  13:04:42  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban
Kupodivu neznám momentálně jinou komplexnejší fantasy MMO. :(



A terazky my Kefalin povedzte co take si prestavujete po slovom "komplexsny"? :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 28/11/2011 :  14:44:34  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak


ultima online kuprikladu

kde?
a existuje i nejaky user-friendly client co by nezral 100%cpu?

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 28/11/2011 :  14:50:21  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
Sethe to ti bohuzel nereknu, ultima online byla pouze odpovedi na otazku ktera hra je komplexnejsi nez wowko

samozrejme je to pouze jedna z mnoha a to dokonce i kdyz nemam slovo komplexni jasne definovano, i eq2 je komplexnejsi nez wowko, obzvlaste s tim novym datadiskem co ted nejak ma byt, nemluvim o hrach jako eve tam je porovnani komplexnosti vuci wowku naprosto mimo

lastfm

Edited by - Rashaverak on 28/11/2011 14:52:52
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 29/11/2011 :  15:00:47  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

Tak jsem nastudoval zmeny v patchi 4,3, ty tuny novejch epicu valejicich se na kazdym rohu a ostatni tuny stale dokola opakujicich se nesmyslu, kouknul jsem, jak si z nas Blizzard dela srandu tim, jak furt meni klasy a rika tomu balancovani atd atd atp a vubec.....

A tak se chci zeptat, jestli mi poradite, jak a hlavne kde nejlip sehnat kupce na acc ..

Btw Azkabane nepotrebujes goldy?



No vidíš já mám na HDD jen betu TOR + Anno2070. Když jsem si přečetl patch 4.3 ....3 nové dungy a spousta jiného"nového/stejného" shitu, tak jsem si řikal že se nějak do TORu musím zabavit. Si to snad znova nainstaluju. Jediné co mě odrazuje je žonglování s těma instalačníma CD

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 29/11/2011 :  23:31:55  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

quote:
Originally posted by vool

Tak jsem nastudoval zmeny v patchi 4,3, ty tuny novejch epicu valejicich se na kazdym rohu a ostatni tuny stale dokola opakujicich se nesmyslu, kouknul jsem, jak si z nas Blizzard dela srandu tim, jak furt meni klasy a rika tomu balancovani atd atd atp a vubec.....

A tak se chci zeptat, jestli mi poradite, jak a hlavne kde nejlip sehnat kupce na acc ..

Btw Azkabane nepotrebujes goldy?



No vidíš já mám na HDD jen betu TOR + Anno2070. Když jsem si přečetl patch 4.3 ....3 nové dungy a spousta jiného"nového/stejného" shitu, tak jsem si řikal že se nějak do TORu musím zabavit. Si to snad znova nainstaluju. Jediné co mě odrazuje je žonglování s těma instalačníma CD


zonglovani u wowka? to neni treba. staci ti treba CATA nebo lze jen stahnout klienta pokud se nepletu.
dnes jsem se ani neprinutil kouknout na taktiky na novy dungy a raid .....kdybych nemel "zivy" AH tak nejspis ani neloguji
...asi jsem moc rozezranej, ale prijde mi to vsechno jako shit, jedna hra vedle druhy, tak snad aspon to d3 nezklame, to se mi dle dostupnych informaci zatim moc libi
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 30/11/2011 :  11:28:04  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
tak jsem se podíval jak Thrall sestřelil Deathwinga a je vymalováno... Cataclysm dohranej.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"

Edited by - Jaffa on 30/11/2011 11:34:03
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 30/11/2011 :  12:03:14  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Z toho důvodu nemůžu hrát TOR, vím že DW je Lukův táta :(
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 30/11/2011 :  12:19:54  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Z toho důvodu nemůžu hrát TOR, vím že DW je Lukův táta :(



doprdele lidi kdyz chcete nekam postovat spoilery tak to napiste dopredu, ted to nemuzu hrat ani ja

lastfm
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 30/11/2011 :  17:53:31  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Bal jsem se zklamani, ale jsem nadsen.

Zkusil jsem dungeon finder a hnedle na prvnim bossovi v prvnim dungu jsem se coby shamman healer(nesika cca 365 ilvl) dostal do party s dobrym tankem asi tak 385 ilvl pala sikovnej a trema dpskama. Poprvy, kdyz boss spawnul addy, zemrely dve dps .... podruhy, kdyz je spawnul, zemrelo i treti dps, holt nepochopili vo co go a ze do fialovy a podobne se neleze. takze druhou pulku bosse jsem daval s tankem sam .. opravdu dokazal vlastne sam tusim dvakrat zabit toho goula, abychom se dostali z toho fialovyho hnusu a bosse jsme zabili ... narocnost ostatnich bossu zhruba v tomto duchu ... obcas akorat prekvapi nenadaly naval prijate dmg, ktera jakoby ani do tech dungu nepatrila .... proste nepomer ...

Dungeony jsou spise delany jako takovy pribeh, v kterym si obcas i zahrajes a kdyz nedavas pozor, muzes i zemrit

Chtel jsem zkusit LFR, tam mi shamana nepusti kvuli ilvl,tak jsem lognul na huntu. Asi jsem chytil dobrou partu..ehm... par jedincu tam nejak zazracne delalo i souvislych 12k dmg...ani prvnich deset nemelo pres dvacet. Leadrovani se ujal nejakej mag. Prvni vetu pronesl po zabiti prvniho bosse, tou ostatni instruoval na kteryho draka sednout kvuli dopravy na spravny misto. Druhej boss byl hodne velke, mel jsem z nej vazne strach navic kdyz leader vubec nerekl co delat. Kdyz jsme ho zabili, zase rekl na kteryho draka nasednout. Na tretim bossoi vzdy napsal, bublinu ktery barvy zabit. Po zabiti tohodle darebaka jsem se ani nenadal a prisel mi summ na ctvrtyho bosse. Tam nas pulka chcipla kvuli neocekavanym stenam ledu nebo co to bylo za darebnost, ale bosse jsme zabili stejne. Takze bez wipu 250 valoru, peknej loot, padaj vetsinou dve setovky, z posledniho bosse i ramena set.

Jako moc se mi to líbí jak Blizzard polidstil to wowko, jak vyzdvihl ten socialni aspekt te hry. Navic myslim, ze to bude brzy vhodne i pro handycapovane lidi, treba pro slepe. V podstate si u ty hry muzes v dungu kecat s kamarady bud ingame nebo treba i po telefonu nebo si treba bavit se salamem nebo koukat na telku. A ziskas shiny epics a i setovky naprosto bez problemu, proste pohodicka ..

Edited by - vool on 30/11/2011 17:57:39
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 30/11/2011 :  18:56:13  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Tak to jsem rád že jsi spokojený :-)
Ono co by jsi chtěl jiného. Dělali ty raidy roky jen pro TOP guildy, teď si zahraje každej, a není to tak správně?? Stejně je ta hra o achievmentech a ty na Heroic jen tak někdo nedostane. A equip? ale no tak.... za půl roku ti v Pandárii spadne z bambusu zelenej crap lepší než co tam je teď.

Jen mám strach aby podle toho co jsem v rychlosti přečetl na foru dosáhl vůbec SWTOR obtížnosti normál raidu z WoWka. Prej ty bossove toho moc neuměj.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 30/11/2011 :  19:06:57  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa


Jen mám strach aby podle toho co jsem v rychlosti přečetl na foru dosáhl vůbec SWTOR obtížnosti normál raidu z WoWka. Prej ty bossove toho moc neuměj.



nesmis to soudit podle insty z lvl 10 :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 30/11/2011 :  19:16:46  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

Tak to jsem rád že jsi spokojený :-)
Ono co by jsi chtěl jiného. Dělali ty raidy roky jen pro TOP guildy, teď si zahraje každej, a není to tak správně?? Stejně je ta hra o achievmentech a ty na Heroic jen tak někdo nedostane. A equip? ale no tak.... za půl roku ti v Pandárii spadne z bambusu zelenej crap lepší než co tam je teď.

Jen mám strach aby podle toho co jsem v rychlosti přečetl na foru dosáhl vůbec SWTOR obtížnosti normál raidu z WoWka. Prej ty bossove toho moc neuměj.


jasne ze jsem, navic vylepsili i dalsi veci. Kuprikladu kdyz jsi na zacatku insty zjistil, ze tank je crap geared v pvp dps oblecku samosebou bez enchantu a odlognul jsi. mel jsi debuf na 15 min misto 30, ted uz ho mas furt 30. aby jsi si to priste rozmyslel a radeji se ho snazil boostnout. A kdyz bys byl nahodou takovej hajzl, ze bys toho chudaka kicknul, tak v dalsi grupe ho nikdo nekickne, protoze bude v ochranny lhute. Proste to je ten spravnej socialni aspekt :D
A jasne, aspon si zahraje vice lidi, jen pak nejak nechapu, co lidem vadi na tom, kdyz teda misto abych se snazil o nemozne = takovyho hrace boostovat tak se treba snazim wipovat grupu, protoze v danou chvili je to mnohem vice fun a smysluplnejsi ....taky za to platim, taky se chci s dovolenim bavit :)

Musim se toho rychle zbavit, byla by to skoda nechat je to zmrazit kvuli nedodrzeni annual pasu :)), preci jen je tam dost goldiku a i dost postav na 85, nejakou hodnotu to stale ma....

Necekam, ze by se swtor ubiral odlisnym smerem, spise to bude muset byt jednodussi, pokud budou chtit lidi, co za to budou platit ... to je proste trend, vetsina lidi ve vyspelem svete jsou slackeri a nejsou ochotni nic moc delat...proc taky? vzdyt je nic netlaci....tak proc by meli bejt ve hre jini ....

Edited by - vool on 30/11/2011 19:28:49
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 30/11/2011 :  19:28:05  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
a pritom je videt, ze je to proste cileny, ta podpora lemplu .... takovej bugnutej starfall, na to kaslou uz nevim jak dlouhom vsak taky kdo by si takovyho detailu preci vsimnul...ze by treba zmenili pitomej zvuk u kuše, která ma celou dobu zvuk jak puška? proč? to přeci skoro nikomu nevadí ...
nakonec do patche ani nedali ty itemy, ktery mel prodavat jwc trener za nejakejch pet jwc tokenu a na zaklade kteryho by se jwc naucil random epic gem cut ... proc? no protoze jeste by to dopadlo tak, ze nekdo, kdo ty jwc daily pravidelne delal a tokeny setril by ted z toho mohl mit profit a to by zas hejno lemplu chodilo brecet na fora :) a lemply je treba podporovat...ty "nas" preci zivej ....
Go to Top of Page
Page: of 18 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,39 seconds. on eygor Snitz Forums 2000