Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Rift: Planes of Telara
 RIFT - General
 Rift: Planes of Telara
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 21/02/2011 :  11:56:46  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MikoLee

Tvrzení, že to jede někomu plynule na max detaily i s takovou historickou kartou jako je 9800GTX je opravdu úsměvné. Když při 1980x1020 s customs detail (dohled na polovinu, a většina detailu taky na pulce, jen něco na max.) na GTX 260, 8GB RAM a Core 2 Duo 8400 to nekdy spadne i na 19fps (ale většinou se to drzi kolem 28)



no 17-23 FPS jsem měl na ultra detaily 1920x1200 v riftu i při major riftu s 8800GTX ... ale s procákem i5-750 a 4GB ramky




Osobně mám s GTX460 vytaženo na max uplně všechno s vyjímkou stínů které mám jen na 1 a as. filtrování které mám na tu prostřední možnost a FPS i u major riftu kde je snad 200 hráčů nejdou pod defakto pod 35.


Noe

Go to Top of Page

Shelaida
New Member

342 Posts

Posted - 21/02/2011 :  11:58:01  Show Profile  Send Shelaida an ICQ Message Send Shelaida a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MikoLee
"ani neškubne" tomu říkám terminus technicus, co kdyby si napsal kolik fps mas?



Jistě, víc mi záleží na tom, jak tu hru vnímám, než jak vysoké číslíčko mám v FPS. Ale jestli je to důležité tak zapnu a změřím :)
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 21/02/2011 :  12:02:16  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik

No zrovna hru bych si na SSD nedal



no divil by jsi se, ale ten rozdíl je znát jako prase ... na ssd disku je to fakt bleskově naloadovaný ... a istalace patche nebo kontrola souborů je taky mnohem rychlejší (SSD Intel G2)


Noe

Go to Top of Page

MikoLee
Starting Member

54

59 Posts

Posted - 21/02/2011 :  12:03:40  Show Profile  Visit MikoLee's Homepage Send MikoLee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shelaida

quote:
Originally posted by MikoLee
"ani neškubne" tomu říkám terminus technicus, co kdyby si napsal kolik fps mas?



Jistě, víc mi záleží na tom, jak tu hru vnímám, než jak vysoké číslíčko mám v FPS


Tak a je to vyřešeno, víc není potřeba dodávat, prostě se to ani neškubne.
Go to Top of Page

virdzek
Starting Member

22 Posts

Posted - 21/02/2011 :  12:30:44  Show Profile Send virdzek a Private Message  Reply with Quote
Mam dotaz:

Ked dostanem ten 24slot.bagel z collector edicie tak mi ostane aj ten povodny 20slotovy alebo mi zmizne a budem mat len ten novy 24slot (= +4 sloty ) ?
Nikde som sa o tom nic podrobnejsie nedocital... Ma tu niekto tu collector ediciu ?

Odpovedzte prosim len ten co to vie naisto , roznych "asi a skoro urcite" som uz pocul vela :-) Diky

Miro - mage (Elementalist/Warlock/<>) -Rift

Edited by - virdzek on 21/02/2011 12:32:20
Go to Top of Page

MikoLee
Starting Member

54

59 Posts

Posted - 21/02/2011 :  12:32:28  Show Profile  Visit MikoLee's Homepage Send MikoLee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by virdzek

Mam dotaz:

Ked dostanem ten 24slot.bagel z collector edicie tak mi ostane aj ten povodny 20slotovy alebo mi zmizne a budem mat len ten novy 24slot (= +4 sloty ) ?
Nikde som sa o tom nic podrobnejsie nedocital... Ma tu niekto tu collector ediciu ?



misto zakladniho, mas rovnou ten s 24 sloty (nahradi ho).
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 21/02/2011 :  12:34:15  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Už to chápu, proč Shelaida psal že má vyšší nastavení než Ultra, tam totiž je volba Custom, což znamená že stačí si dát nejmenší detaily (volba třeba Low), něco pak přidat či ubrat a je z toho Custom, což může pro někoho snad (omylem) znamenat, že má lepší nastavení než dává Ultra.
Go to Top of Page

virdzek
Starting Member

22 Posts

Posted - 21/02/2011 :  12:34:28  Show Profile Send virdzek a Private Message  Reply with Quote
Aha , tak to nieje bohvieco , dat 10$ za 4 sloty navyse :( no je tam sice aj ten mount ale aj tak :-/

Vdaka za odpoved

Miro - mage (Elementalist/Warlock/<>) -Rift
Go to Top of Page

virdzek
Starting Member

22 Posts

Posted - 21/02/2011 :  12:37:32  Show Profile Send virdzek a Private Message  Reply with Quote
Inac kto nevie tak Beta este stale bezi, napriek tomu ze uz mala pred obedom skoncit, tak kto chce moze este chvilku zahrat, je to chytlave :-)

Miro - mage (Elementalist/Warlock/<>) -Rift
Go to Top of Page

Shelaida
New Member

342 Posts

Posted - 21/02/2011 :  12:39:47  Show Profile  Send Shelaida an ICQ Message Send Shelaida a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by virdzek

Inac kto nevie tak Beta este stale bezi, napriek tomu ze uz mala pred obedom skoncit, tak kto chce moze este chvilku zahrat, je to chytlave :-)


Před obědem ... ale na západním pobřeží.
Takže poběží u nás do 19:00 :)
Go to Top of Page

Shelaida
New Member

342 Posts

Posted - 21/02/2011 :  12:42:06  Show Profile  Send Shelaida an ICQ Message Send Shelaida a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Už to chápu, proč Shelaida psal že má vyšší nastavení než Ultra, tam totiž je volba Custom, což znamená že stačí si dát nejmenší detaily (volba třeba Low), něco pak přidat či ubrat a je z toho Custom, což může pro někoho snad (omylem) znamenat, že má lepší nastavení než dává Ultra.




Psal jsem to několikrát a když si to budeš pomalu číst, možná to i pochopíš.
Takže, nastavil jsem ULTRA a v některých volbách ještě nastavení zvýšil. Ano, pak to označí jako custom.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 21/02/2011 :  12:44:11  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shelaida

quote:
Originally posted by spajdr

Už to chápu, proč Shelaida psal že má vyšší nastavení než Ultra, tam totiž je volba Custom, což znamená že stačí si dát nejmenší detaily (volba třeba Low), něco pak přidat či ubrat a je z toho Custom, což může pro někoho snad (omylem) znamenat, že má lepší nastavení než dává Ultra.




Psal jsem to několikrát a když si to budeš pomalu číst, možná to i pochopíš.
Takže, nastavil jsem ULTRA a v některých volbách ještě nastavení zvýšil. Ano, pak to označí jako custom.



A na závěr si kliknul na low quality renderer a světě div se, ono to lítá jak blesk, že? že tě to lhaní baví.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 21/02/2011 :  12:44:57  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by virdzek

Aha , tak to nieje bohvieco , dat 10$ za 4 sloty navyse :( no je tam sice aj ten mount ale aj tak :-/

Vdaka za odpoved




nejen mount, kterej je ale velkej boost, ale taky companion :) a enchant na zbran

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Shelaida
New Member

342 Posts

Posted - 21/02/2011 :  12:59:12  Show Profile  Send Shelaida an ICQ Message Send Shelaida a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr
A na závěr si kliknul na low quality renderer a světě div se, ono to lítá jak blesk, že? že tě to lhaní baví.



Na všech forech mi říkají ať nekrmím trolly a já se ne a ne ponaučit :)
Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 21/02/2011 :  13:11:23  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
A taky možnost hrát od 24.2. místo 1.3. nebo kdy to pak pouští. Ani nevím :-).

A taky možnost mít levnější subscription, když si ho naklikáš teď.

Boiians leader
http://www.boiians.cz
Go to Top of Page

Shelaida
New Member

342 Posts

Posted - 21/02/2011 :  13:13:17  Show Profile  Send Shelaida an ICQ Message Send Shelaida a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stirius

A taky možnost hrát od 24.2. místo 1.3. nebo kdy to pak pouští. Ani nevím :-).

A taky možnost mít levnější subscription, když si ho naklikáš teď.


Jo .. s preorderem 24.2. bez preorderu 4.3.
Go to Top of Page

virdzek
Starting Member

22 Posts

Posted - 21/02/2011 :  13:17:23  Show Profile Send virdzek a Private Message  Reply with Quote
Este by mohli nechat postavy z Bety :) ale to uz by som chcel trosku moc :)

Miro - mage (Elementalist/Warlock/<>) -Rift
Go to Top of Page

Deimnia
Moderator

1624 Posts

Posted - 21/02/2011 :  13:21:54  Show Profile  Send Deimnia an ICQ Message Send Deimnia a Private Message  Reply with Quote
Ad FPS.

Ja hraju celou dobu s maximalnim moznym nastavenim (vetsi nez Ultra) s dvema vyjimkama.

Antialiasing - None
Shadows - None

Tyto 2 moznosti snizi FPS z mojich standartnich 50 na cca 17.

Je jasny, ze pri zergfestu jde FPS dolu.

Sestava - Core2Duo 3ghz, Ati 4870, normalni sata disk, 2gb ram, 1680*1050 Fullscreen.

Deim Son - Člověk kterého milujete nenávidět. :)
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 21/02/2011 :  13:26:51  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik

quote:
Originally posted by Noe
... uvidíš s tím ssd ale tím to asi nebude, jinak já jsem s ssd max. spokojen


No zrovna hru bych si na SSD nedal



na SSD bych si dal cokoliv, novější SSD jsou lepší snad ve všech parametrech (teda kromě ceny a velikosti )

nějaký řeči o životnosti jsou absolutní blbost, protože až tomu disku bude docházet nějaká živostnost, tak už bude 10x v koši, nahrazenej něčím co bude x krát rychlejší a větší
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 21/02/2011 :  13:48:19  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
ad collectorka: prdim na ni, smradlava zelva a 4sloty mi za to nestojej

ad fps: me to jede dost na hovno cely mam sice novou supr grafarnu ale zase na pikacu procak, ram

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 21/02/2011 :  13:49:23  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
ja jsem na tom podobne jako Deim,o trochu rychlejsi procik a pomalejsi grafarana,stejny FPS...akorat ja to hral teda na ne uplne max nastaveni ale se zapnutejma stinama,okolo 25fps...me to staci a vypada to hezky...az nekde pujde do tuhyho tak si ty stiny vypnu,ale nejak neni potreba mit 50+FPS imho,to neni Quake

quote:

nějaký řeči o životnosti jsou absolutní blbost, protože až tomu disku bude docházet nějaká živostnost, tak už bude 10x v koši, nahrazenej něčím co bude x krát rychlejší a větší


on je teda jeden virus kterej porad neco zapisuje/maze na ten jeden "sektor" SSD disku/flasky a kdyz ho odvaří tak se posune na dalsi...primarne urceny pro zniceni mobilniho telefonu,ale to je asi spis otazka volby spravne ochrany,nez volby SSD/neSSD :)
ja po nem tajne touzim,ale nemam na to prachy

www.boiians.cz
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 21/02/2011 :  13:52:20  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dorlas

ad collectorka: prdim na ni, smradlava zelva a 4sloty mi za to nestojej



terenzelva je naprosto imba co ja na ni nalez u defiantu po skalach :) a sranda je kdyz oni bezi za mnou skoci za mnou a zuch poskladaj se ve me jako slivy a ja jakozto tpaslik jedu vesele dal :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 21/02/2011 :  14:07:15  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
prasopes je lepci a 40kovej turbo duo wocasej lefak taky

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Yennefer
mad kobold

1603 Posts

Posted - 21/02/2011 :  14:16:53  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dynty
quote:

nějaký řeči o životnosti jsou absolutní blbost, protože až tomu disku bude docházet nějaká živostnost, tak už bude 10x v koši, nahrazenej něčím co bude x krát rychlejší a větší


on je teda jeden virus kterej porad neco zapisuje/maze na ten jeden "sektor" SSD disku/flasky a kdyz ho odvaří tak se posune na dalsi...primarne urceny pro zniceni mobilniho telefonu,ale to je asi spis otazka volby spravne ochrany,nez volby SSD/neSSD :)
ja po nem tajne touzim,ale nemam na to prachy



u SSD nemuzes adresovat konkretni fyzickej sektor, mezi OS a fyzickym sektorem je radic ktery te posunuje po sektorech tak aby pocet prepisu byl rovnomerne rozlozen po cele kapacite flash, jinak receno pokud v OS pises porad na jedno misto ve skutecnosti tim pomalu prepisujes cele SSD, zivotnost (pocet prepisu) je spocitana tak ze budes nonstop zapisovat, takze pri konkretni rychlosti se da spocitat za kolik let to zacne odchazet, jak pise isac ty hodnoty jsou radove roky takze je to irelevantni pri dnesnim tempu zastaravani hw to resit...


UO - Yennefer, Jasra (DP)
DAoC - Yenn, Yiyiy, Corwin, https://www.daocutils.com/chimp/corwin
Go to Top of Page

Shelaida
New Member

342 Posts

Posted - 21/02/2011 :  14:18:02  Show Profile  Send Shelaida an ICQ Message Send Shelaida a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha
terenzelva je naprosto imba co ja na ni nalez u defiantu po skalach :) a sranda je kdyz oni bezi za mnou skoci za mnou a zuch poskladaj se ve me jako slivy a ja jakozto tpaslik jedu vesele dal :)



Ošklivej chlupatej trpaslík na dvojhlavé želvě?
Brrr z toho budu mít noční můru :)
Go to Top of Page

stoupa101
New Member

253 Posts

Posted - 21/02/2011 :  14:19:13  Show Profile Send stoupa101 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stirius

A taky možnost hrát od 24.2. místo 1.3. nebo kdy to pak pouští. Ani nevím :-).

A taky možnost mít levnější subscription, když si ho naklikáš teď.



Jen si neplest vyhody za preorder a colektorskou edici :)
Z tech +10$ je opravdu jen +4 sloty, mount a srandapet

RIFT: Stoupa * Ceska Legie * Steampike PvE EU * Weaponsmith * Male Dwarf Guardian
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 21/02/2011 :  14:37:16  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shelaida

quote:
Originally posted by Pertha
terenzelva je naprosto imba co ja na ni nalez u defiantu po skalach :) a sranda je kdyz oni bezi za mnou skoci za mnou a zuch poskladaj se ve me jako slivy a ja jakozto tpaslik jedu vesele dal :)



Ošklivej chlupatej trpaslík na dvojhlavé želvě?
Brrr z toho budu mít noční můru :)




chachaa a to jsi este nevidel jak vypada :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 21/02/2011 :  15:13:31  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
doprdel*** se bude muset tahat novej klient pro ostrou, no už mohli dát link na pár dní dopředu

teda aspoň to je ve F.A.Q. i když doufám že bude stačit nějakej patch

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"

Edited by - Jaffa on 21/02/2011 15:14:40
Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 21/02/2011 :  15:35:39  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stoupa101

quote:
Originally posted by Stirius

A taky možnost hrát od 24.2. místo 1.3. nebo kdy to pak pouští. Ani nevím :-).

A taky možnost mít levnější subscription, když si ho naklikáš teď.



Jen si neplest vyhody za preorder a colektorskou edici :)
Z tech +10$ je opravdu jen +4 sloty, mount a srandapet




No jo, máš recht. I tak jsem si utratil 200 navíc a ušetřím 20 goldů za koňomamrda :-). A třeba půjde pet potom vychovat jak tamagoči a vyroste do velikosti dynosaura :-).

Boiians leader
http://www.boiians.cz
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 21/02/2011 :  15:39:36  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stirius

quote:
Originally posted by stoupa101

quote:
Originally posted by Stirius

A taky možnost hrát od 24.2. místo 1.3. nebo kdy to pak pouští. Ani nevím :-).

A taky možnost mít levnější subscription, když si ho naklikáš teď.



Jen si neplest vyhody za preorder a colektorskou edici :)
Z tech +10$ je opravdu jen +4 sloty, mount a srandapet




No jo, máš recht. I tak jsem si utratil 200 navíc a ušetřím 20 goldů za koňomamrda :-). A třeba půjde pet potom vychovat jak tamagoči a vyroste do velikosti dynosaura :-).


20goldu ? to ho slevnili o hodne, prvni co jsem kupoval byl za dve platiny

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Thundeeer
New Member

421 Posts

Posted - 21/02/2011 :  17:59:39  Show Profile Send Thundeeer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arach

quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by Thundeeer
Jedinu vycitku mam voci sekaniu grafiky. Na mojej zostave Athlon 4800 + 4 GB RAM + 8800GT 512MB bezi na Custom detailoch a vsetkych nastaveniach na maxime v rozliseni 1680*1050 pocas solo hrania questov uplne super, no akonahle sa dostanem k vacsim bojom (rifty) hra seka aj na minimalnych detailoch co je pre mna absolutne nepochopitelne.



Promiň ale vyčítat uplně nové hře, že se seká při hromadným eventu na 4-5 roků staré grafice, která má dnes cenu asi 500Kč není uplně fér ... ale pro tvé info - já hrál na 8800 GTX 700+MB a nesekalo se mi to ani při riftech na nastavení ULTRA detaIlů při rozlišení 1920x1200.



tak 8800gtx je starsi nez 8800gt a rozdil ve vykonu rozhodne neni takovej, aby to jednomu trhalo a druhymu to slo ve full hd v pohode
to vypada ze spis ty 8800gt dochazi pamet , protoze ty v drtivy vetsine meli 512mb , jestli je teda problem v grafice (o cemz silne pochybuju kdzy to na 8800gtx chodi plynule)




Presne tak. Rozdiel vo vykone medzi tymi kartami je mozno 20%. Preto som mal podozrenie na blby engine alebo nestihanie connectivity (mam len 2MBit DSL). Inak to naozaj pri questeni frci aj na tomto historickom zeleze na ULTRA + vsetko prepnute uplne doprava (cize custom), a antialiasing len na prvej urovni priblizne 20-35Fps co mi na questenie staci. Ked zapnem antialiasing na druhu uroven - supersampling - tak mam z toho pohyblive fotky :D

Cital som ale aj ine zahranicne fora kde maju s rychlostou problem na ovela novsich kartach a niektori ludia su nazoru ze to moze byt ramkou a 4GB nestacia.


WoW Twinstar - Horde - Mathrim Horde [tauren - hunter] 1x tyzdenne

Ultima Online - Kelevar - Elessar (retired)
Dark Age of Camelot US - Gareth - Alderienne [eldritch] (retired)
World of Warcraft EU- Drak'thul/Horde - Jaskynka [blood elf hunter] (retired)

bezvyznamne anonymne avatary :)
Rift, DAoC Uthgard, Asheron's Call 2 (frozen), LOTRO (retired), AoC (retired), Warhammer Online (rip),
Go to Top of Page

Deimnia
Moderator

1624 Posts

Posted - 21/02/2011 :  19:47:11  Show Profile  Send Deimnia an ICQ Message Send Deimnia a Private Message  Reply with Quote
^ Dovolil bych si podotknout, ze RAMka nema na 'dlouhodobe' FPS zadny vliv a rychlost pripojeni uz vubec ne.

Obecne bych rekl, ze Rift je pomerne dobre optimalizovany a nema problem bezet ani na starsim zeleze nebo na integrovane notebookove graficke karte - coz je uctyhodne.

Deim Son - Člověk kterého milujete nenávidět. :)
Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 25/02/2011 :  09:28:07  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
Trion Worlds announced today (24.2.) that more than one million accounts have been created to date, signaling a high level of interest for the company’s first massively multiplayer online game, Rift™, which is scheduled to launch March 1st in North America, March 3rd in pan-European countries, and March 4th in the UK. The news hits just as the game’s Head Start period begins, giving pre-order customers advance playtime before servers officially open on launch day.


Boiians leader
http://www.boiians.cz
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 03/03/2011 :  23:35:48  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Za zmínku stojí to, že hra běží i přes port 80, takže si hru zahrajete prakticky všude kde blokují nestandardní porty.
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 07/03/2011 :  10:01:05  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
Akoze halooo, preco je tu doslova MILION topikov o gildach v Rifte, ale ziaden prispevok o tom, ako to vlastne v hre prebieha. Pocul som o ludoch, co dali lvl 50 za dva dni, pocul som o PvP one shotoch na lvli 45+, kde dostanete 1 supu, ktora vas zabije s overkillom radovo par tisic ...kde su prispevky o raidoch, o gankovani, o tom ako su Defianti OP, aka je ta hra fail, kde su prispevky o predavani uctov ? Come on ..

MMO traveller
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 07/03/2011 :  10:09:37  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Zatim asi vsichni relativne hrajou.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Timotej
Starting Member

71 Posts

Posted - 07/03/2011 :  10:19:53  Show Profile Send Timotej a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn

...co dali lvl 50 za dva dni, pocul som o PvP one shotoch na lvli 45+, kde dostanete 1 supu, ktora vas zabije s overkillom radovo par tisic ...kde su prispevky o raidoch, o gankovani, o tom ako su Defianti OP, aka je ta hra fail, kde su prispevky o predavani uctov ? Come on ..



Doufám, že to není off-topic, ale já jsem také slyšel podobné příběhy a moc by mě zajímalo, jaká je vlastně realita. Osobně si nedokážu představit, a bylo to tu mnohokrát zmíněno, že by dokázali vybalancovat ten systém duší, takže kdokoliv rozumný a hrající napiš info ;-)
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 07/03/2011 :  10:56:22  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
Ano saboter je schopen davat hodne velke rany, ale aby onehitoval? Mozna pokud je druhy hrac o tech 9lvl niz, mozna pak onehitne. Ale to me prijde zcela normalni...

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 07/03/2011 :  11:07:46  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dorlas

Ano saboter je schopen davat hodne velke rany, ale aby onehitoval? Mozna pokud je druhy hrac o tech 9lvl niz, mozna pak onehitne. Ale to me prijde zcela normalni...


no brutus mi poslal screen ... http://i29.photobucket.com/albums/c263/benzo2k5/Dumbbalance.jpg .target je lvl 46. 3500 HP sa mi zda malo na 46tku, ale aj tak

MMO traveller

Edited by - Greydawn on 07/03/2011 11:08:29
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 07/03/2011 :  11:26:57  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Mě spíš pobavilo toto http://www.youtube.com/watch?v=o_HUCl0K6CQ

I když musím říct, že větší fragrate mám s Marksmanem.
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 07/03/2011 :  11:30:23  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
kazdopadne v ty hre je normalne obdoba resilience z wowka,kterou zatim nikdo nema,k tomu ma kazdej pvp soul kterej resi vetsinu podobnejch problemu a kterej zatim taky nikdo nema (2lvl se da udelat az na 50tce)

A to na tom screenshotu je typicky vykonstruovanej pripad,kde jeden ma shamana vsechno do +critu a +bonus dmg za crit,aktivoval vsechen shit jako "pristi rana kritne" +trinkety a dalsi buffy a nejakou pomalou zbrani to riznul do papiraka v zelenkach s 0 endurance

jako ve wowku,dolevelte si 85 maga quest only a hned jak dingnete reknete si kamaradovi magovi s top raidovacim gearem at vam prijde loupnout critnutej pyroblast,pak to vyfotte a zacnete brecet o imbalanci

me osobne se naopak zda ze je v ty hre az moc healu a nekdy jsou ty hry spis takovy ze se pretlacujou 2 teamy na 95% HP a kdo vzal prvni vlajku,vyhraje..

www.boiians.cz
Go to Top of Page

Slunicko
Starting Member

82 Posts

Posted - 07/03/2011 :  13:06:40  Show Profile  Send Slunicko an ICQ Message Send Slunicko a Private Message  Reply with Quote
Obcas je hodne healu, ale vetsinou neni zadnej a to jsou pak sileny prohry 10:500 apod. Kdyz hraju sam healera a nepritel na to kasle, tak je to temer jista vyhra, pokud v tymu nemame uplny idioty, kteri behaji mimo deni a skacou si pres veverky.
Co me ale vcera hodne nemile prekvapilo, kdyz jsem dingl 20 a sel zkusit parkrat Codex, ze mi neustale nejaky chary behem par vterin vysaly komplet manu a ja misto healu mohl dat /sit a nechat se zabit, aby se to po probuzeni zase pri prvnim kontaktu zopakovalo. Existuje nejaka obrana proti mana drainu?
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 07/03/2011 :  13:11:12  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Slunicko
Existuje nejaka obrana proti mana drainu?



Být mimo range :)
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 07/03/2011 :  13:38:22  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn

Akoze halooo, preco je tu doslova MILION topikov o gildach v Rifte, ale ziaden prispevok o tom, ako to vlastne v hre prebieha. Pocul som o ludoch, co dali lvl 50 za dva dni, pocul som o PvP one shotoch na lvli 45+, kde dostanete 1 supu, ktora vas zabije s overkillom radovo par tisic ...kde su prispevky o raidoch, o gankovani, o tom ako su Defianti OP, aka je ta hra fail, kde su prispevky o predavani uctov ? Come on ..



můj účet měl v release day už čtvrtýho majitele neříkám, že je ta hra špatná, ale rozhodně není pro mě
Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 07/03/2011 :  14:19:57  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
Mana drain je problém, o kterém psali i na foru. Je to pravděpodobně OP a není proti tomu obrana. Ale je to průser spíš na vyšších levelech. To ale dle mě sto pro opraví.

Co se týká onehitů, na všechno (většinou) je protiakce. Máš pvp soul, kde máš různé pasivky, aktivky proti hráčům, máš možnosti, jak se nenechat osírat ostatníma a hlavně!!!!! musíš mít postavený pvp build. Pokud si někdo vleze do warfronty s pve charem, tak může jít rovnou do řiti. Nevydrží to, protože za a) neví, jak hrát b) má blbý build c) bude flamovat.

A co se týká těch zkušeností a infa, tak zatím ho moc není, lidi pořád hrají, v Boiians je průměr 30-40 lvl. Dokud nejsi na padesátce, kde se poznají další a další věci, tak si to každý užívá a nic extra neřeší. A řekl bych, že pokud se neobjevují žádné velké negativní reakce, tak je to právě naopak moc dobrá informace.

Boiians leader
http://www.boiians.cz
Go to Top of Page

Hokiag
New Member

264 Posts

Posted - 07/03/2011 :  16:57:56  Show Profile Send Hokiag a Private Message  Reply with Quote
V České legii se hraje a hraje, což je asi nejlepší vizitka. Co dodat. Lidí je asi 45, v primetime hraje asi 35 lidí každý den
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 07/03/2011 :  20:56:08  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hokiag

V České legii se hraje a hraje, což je asi nejlepší vizitka. Co dodat. Lidí je asi 45, v primetime hraje asi 35 lidí každý den

spatnej topic hoki,propaganda patri jinam,tady se mluvilo o manadrainu

www.boiians.cz
Go to Top of Page

Hokiag
New Member

264 Posts

Posted - 09/03/2011 :  00:02:58  Show Profile Send Hokiag a Private Message  Reply with Quote
Odpovídal jsem Greydawnovi:)
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 10/03/2011 :  14:52:13  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
Otevřel jsem si možnost tvorby druheho buildu a ve výběru mě chybí nějaké profese. Například tam nevidím Purifier/Inquisitor/Templar. Neví někdo čím to je? Jsem clerik jako main build mám Druid/warden/shaman.
Go to Top of Page

Murdy
New Member

Murdy2

285 Posts

Posted - 10/03/2011 :  15:14:04  Show Profile  Visit Murdy's Homepage Send Murdy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milan

Otevřel jsem si možnost tvorby druheho buildu a ve výběru mě chybí nějaké profese. Například tam nevidím Purifier/Inquisitor/Templar. Neví někdo čím to je? Jsem clerik jako main build mám Druid/warden/shaman.


Souly si musíš nejdřív odemknout, myslim, že questy pro všechny archetypy jsou téměř stejný, s rozdílem lokace "questgiverů". Vždycky je třeba udělat quest na získání itemu z Riftu (Plane Shard), když sem získal ten item, stačilo ho aktivovat v báglu pravym čudlem a porazit vyvolanej "soul".

Tu je kdyžtak přehlednej návod:
http://rift.ign.com/wiki/Guide_to_Obtaining_New_Souls

....tu seznam lokací questgiverů:
http://rift.ign.com/wiki/Locations_of_Soul_Quests

http://soundcloud.com/unvorsum

Edited by - Murdy on 10/03/2011 15:14:38
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,33 seconds. on eygor Snitz Forums 2000