Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 Tank - Newbie
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 24/03/2011 :  23:06:48  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Ten revenge to je pravda, úplně jsem na to zapomněl. Dost dobrá věcička, obrovský burst threatu.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 25/03/2011 :  14:12:11  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
dneska nic?

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 25/03/2011 :  14:39:01  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
co je to vlastne to parry co je casto na armoru a vyplati se to sbirat ?

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 25/03/2011 :  14:58:38  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
hura zachrance :)

parry je ... di do haje :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 27/03/2011 :  18:10:05  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Mám pocit z toho, co tu všichni píšete, že u Ehivara bude trochu problém jinde. Bohužel nevím kde, ale vzhledem k faktu, že stále expím nějaký postavičky, tak si troufnu říct, že mám trochu přehled o , jak to v těch instách aktuálně vypadá s náročností. Třeba MgT od posledního WotLK patche není náročná myslím vůbec, náročnost outland inst mi přijde taky naprosto směšná. V outlandu jsme teď běhal s DK, má to bejt čistě farmář postava a já s dk fakt neumím, takže dělám dps stylem, "co zrovna jde, to použij". Takhle udělám kolem 65lvl dps kolem 1k. Pro představu když se pullne skupina mobů a já jdu do stejnýho jako tank, někdy stihnu jen diseasy a pestilenci už ne, protože mob je mrtvej..ano za dva GCD .. to jen pro představu, že to jde fakt rychle a to já fakt nejsem dobrej nijak a ani nepíšu příklad z nějaký imba grupy.
Tanka jsem teď žádnýho neexpil, ale co koukám na ostatní, tak většinou s agrem nemaj problém. Tedy samozřejmě pokud vše klape aspoň trochu, jak by mělo.
Možná zkusit najít nějaký info na ofi blizzard forech.
Třeba já míval problém s agrem jako tank se stoupajícím levelem, protože jsem takovej trochu zpomalenej no :), což je samozřejmě zlý, protože když tank jede jak pila, tak získává náskok už jen tou svou rychlostí, protože získá třeba 1GCD než se dpska vůbec vzpamatují, co se děje.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 27/03/2011 :  18:14:07  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

tak CC nepotrebujes nikde ze ... sice vsichni pisou jak jsou hero 85 dungy tezsi a ze se tam musi delat CC .. ale ja jako DK tank ten pocit nemam ... naberu to proste vsechno nezabije me to nikdo mi nic neurve a vpohode se to vyaoeckuje ... a tak projdu celou instanci na nic se neceka neznackuje neresi ... je fakt ze mam vlastniho helaera kterymu muzu verit ... dpska nepotrebuju kdyz to urvou a ja na ne nemam naladu tak umrou ... jejich problem ja to umlatim i bez nich :)

ale fakt by te mel zajimat ten helaer .. samozrejme o sundavej i z ostatnich ale jen kdyz na to mas cas protoze kazdej to ustoji aspon chvili kdekdo se tho moba sam zbavi muze mu dat cc nebo ho kitovat propadne poslat pryc .. takze si to hlidej ale nestresuj se ... a kdyz umrou tak muzou bezet :) a kdyz se jim to nebude libit tak at klidne leavnou ... dps stojej na tanky frontu :)

2-3 packy cerstva 60 poprve v tbc instanci neustoji :)


troufnu si pochybovat ze bez CC jen s healerem das kuprikladu takovy ty packy 4 mobiku v HoO nebo treba ty packy podobnejch mobiku ve Vortex pinnacle, některý packy v GB a asi by se toho našlo víc :p
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 28/03/2011 :  06:41:34  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

tak CC nepotrebujes nikde ze ... sice vsichni pisou jak jsou hero 85 dungy tezsi a ze se tam musi delat CC .. ale ja jako DK tank ten pocit nemam ... naberu to proste vsechno nezabije me to nikdo mi nic neurve a vpohode se to vyaoeckuje ... a tak projdu celou instanci na nic se neceka neznackuje neresi ... je fakt ze mam vlastniho helaera kterymu muzu verit ... dpska nepotrebuju kdyz to urvou a ja na ne nemam naladu tak umrou ... jejich problem ja to umlatim i bez nich :)



Vzhledem k tomu ze trosku raiduju tak vim jak je DK papirovy tak musis mit sakra dobryho healera za sebou. Zkus to s pug healem a uvidis.A myslim ze cerstva 85 to neda bez CC
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 28/03/2011 :  08:10:38  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
samozrejme ze mam sakra dobryho healera :) bez nej instance jako tank nechodim :) a cerstva 85 to bez CC neda to je jasny ale ja nejsem cerstva 85 a mam gear z raidu ze :)
a nemyslim si ze DK je papirovej tank :) mozna tak tank s papirama ale nedokazu si predstavit ze by me neco v instanci mohlo ohrozit ..
raidy chodim i jako tank a vydrzim stene jako ostatni (paladin, warrior, druid) a healeri si nestezujou (jen kdyz se napriklad zapomenu ve frost, unholy stanci .. ale i tak me uleci) .. no dobre paladin to neni :)
quote:
Originally posted by vool

troufnu si pochybovat ze bez CC jen s healerem das kuprikladu takovy ty packy 4 mobiku v HoO nebo treba ty packy podobnejch mobiku ve Vortex pinnacle, některý packy v GB a asi by se toho našlo víc :p

no tak o tom vubec nepochybuj :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL

Edited by - Eagle on 28/03/2011 08:41:03
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 28/03/2011 :  08:19:32  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

Mám pocit z toho, co tu všichni píšete, že u Ehivara bude trochu problém jinde. Bohužel nevím kde, ale vzhledem k faktu, že stále expím nějaký postavičky, tak si troufnu říct, že mám trochu přehled o , jak to v těch instách aktuálně vypadá s náročností. Třeba MgT od posledního WotLK patche není náročná myslím vůbec, náročnost outland inst mi přijde taky naprosto směšná. V outlandu jsme teď běhal s DK, má to bejt čistě farmář postava a já s dk fakt neumím, takže dělám dps stylem, "co zrovna jde, to použij". Takhle udělám kolem 65lvl dps kolem 1k. Pro představu když se pullne skupina mobů a já jdu do stejnýho jako tank, někdy stihnu jen diseasy a pestilenci už ne, protože mob je mrtvej..ano za dva GCD .. to jen pro představu, že to jde fakt rychle a to já fakt nejsem dobrej nijak a ani nepíšu příklad z nějaký imba grupy.
Tanka jsem teď žádnýho neexpil, ale co koukám na ostatní, tak většinou s agrem nemaj problém. Tedy samozřejmě pokud vše klape aspoň trochu, jak by mělo.
Možná zkusit najít nějaký info na ofi blizzard forech.
Třeba já míval problém s agrem jako tank se stoupajícím levelem, protože jsem takovej trochu zpomalenej no :), což je samozřejmě zlý, protože když tank jede jak pila, tak získává náskok už jen tou svou rychlostí, protože získá třeba 1GCD než se dpska vůbec vzpamatují, co se děje.




jednoznacne je to typickej hrac wow z ofic for, co doespi a pujde na fora si stezovat jak je slabej, a ze se ty insty maj nerfnout a jeho posilit

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 28/03/2011 :  08:44:53  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ehivar

Jinak linky na threat info si proštuduju. Asi v nich bude plno odpovědí na moje otázky.

tak co uz si to docet? :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 28/03/2011 :  09:33:15  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle
a nemyslim si ze DK je papirovej tank :) mozna tak tank s papirama ale nedokazu si predstavit ze by me neco v instanci mohlo ohrozit ..


Mas dost malou predstavivost.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 28/03/2011 :  09:45:17  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya

quote:
Originally posted by Eagle
a nemyslim si ze DK je papirovej tank :) mozna tak tank s papirama ale nedokazu si predstavit ze by me neco v instanci mohlo ohrozit ..


Mas dost malou predstavivost.

jo tohle uz jsem nekde slysel :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 28/03/2011 :  10:35:30  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:
Originally posted by vool

troufnu si pochybovat ze bez CC jen s healerem das kuprikladu takovy ty packy 4 mobiku v HoO nebo treba ty packy podobnejch mobiku ve Vortex pinnacle, některý packy v GB a asi by se toho našlo víc :p

no tak o tom vubec nepochybuj :)


Hmm hmm, nechci tu hrat nejakyho onoho :), ale mohl by jsi mi teda popsat, jak ty zmíněné packy zlikviduješ?
Můžeme začít třeba těmi před posledním bossem ve VortexPinnacle. Obě ty poslední skupinky mají pokud se nepletu po dvou healerech. I kdyby tebe tvůj healer uhealoval, když do tebe půjdou 3-4 další mobové, nechápu, jak by jsi zabil dejme tomu toho prvního healera.
Chápu, že pro healera je svým způsobem snažší healovat jen tanka, než celou grupu, ale ani tohle nejde do nekonečna.
Ale nevím, nemám žádnýho svýho healera nad 359 average ilvl, těžko říct, třeba z pohledu average 372 ilvl to zas vypadá jinak no.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 28/03/2011 :  10:43:07  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
musis mu ten heal obcas prerusit jinak healovat do nekonecna samozrejme nejde dokud nemas odpovidajici equip :) kdyz mas 3 dobry dpska tak se ty healeri daj zabit na jeden interupt healu (pokud to povazujes za CC pak tady je to cc potreba no) .. il 359 healera samozrejme mam :)

s CC je to samozrejme cely jednodussi ale ja mluvil o tom ze to neni potreba ... a neni jen to neni pro kazdyho :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 28/03/2011 :  12:42:44  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
Tak že další poznatky z víkendového hraní. Zjistil jsem, že problém s aggrem + dostatek rage bude asi v lagu a neni to o konkrétní instanci. Tři pugy jedu normálně a cool downy se můžou přetrhnout, jak šlapou. Potom se většinou nic neutrhne. Potom jdu tu samou instanci a cooldowny jedou hrozně pomalu + odezva na ability je tak 0.5-1 sec. Než stihnu cokoliv udělat po prvním charge, tak už jsou mobové na partě. Dobře je to vidět třeba na tom, když člověk vběhne na mountu do budovy. Většinou mount zmizí hned za dveřma a někdy na něm doběhnu až do prvího patra, než proběhne ta správná komunikce klient/server a dohodnou se, že bych na mountu sedět už dávno neměl, když jsem budově. Já vlastně vjedu do mobů a vygeneruju nějaký threat, ale patřičná odezva ve formě dmg od mobů se ke mě při lagu dostane pozdě a tudíž nemám tolik rage. (mám jen to co dostanu za moje dmg. apod).

O víkendu jsem otestoval nasadit a otestovat hrát s gearem co člověk dostává za Q. Všechno je to většinou +str, +agi, +sta a občas nějakej ten crit rating a attack power apod., ale žádnej dodge. No ..... hned jsem to zase sundal a šlo to k vendorovi. Dodge je dodge. Nikdy jsem ještě nešel PUG jen jako klasická DPSka, tak že to zatím ani nepotřebuju. Kromě toho mám bez dodge gearu mezi mobama dost velikej down time, protože dostanu dost dmg i když toho moba rychleji zabiju. Sice všichni tvrdí, že se zatím mám na gear vykašlat, protože gear se začíná sbírat až na 85, ale když chodím tankovat už teď, tak ten gear (na svůj level) musím mít už teď. Akorát je problém s tím, že to musím častěji měnit. Nicméně dá se to.

Edited by - ehivar on 28/03/2011 13:02:27
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 28/03/2011 :  12:48:27  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote

Četl jsem patch notes ke 4.1 a dle nich má být shield bash odstraněn ze hry ? Sice bude možné používat Pumel i v def. stance a ten dělá také spell. cast. interupt, ale preventuje spell casting jen 4 sekundy. tak že se to dá v podstatě považovat za nerf ?

Edited by - ehivar on 28/03/2011 13:01:59
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 28/03/2011 :  13:03:36  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
na agilitu se vykasli a pokud muzes tak i na dodge :) ber radsi parry a block .. dodge se sklada lip nez parry a stejne ho budes muset mit al eradsi vem vec kde je vic sily a stanimy nez dodge ..

samozrejme ze gear sbirej uz ted ale nekoukej tak moc co to na sobe ma .. idealni jsou veci s hodne slotama pro gemy .. a je jedno jakou maj barvu ... kdyz tam narves spravny gemy tak ti tu to vec o moc vylpesi :) ale jinak to do 85 fakt moc neres ja tankoval v dps gearu protoze co je mrtvy to te nezrani :)

pokud mas vterinovou odezvu tak se jako tank nehlas :) prihlas se jako dps a zkus si jestli nemas problem .. a taky se kouknes jak t dela nekdo jinej a treba se priucis :) .. hlavne nikomu nerad :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL

Edited by - Eagle on 28/03/2011 13:08:52
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 28/03/2011 :  13:18:36  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
dneska teda parry neni vubec problem, pac parry ma kazdej ze STR a ja ted na svem palatovi skoro vsechno reforgoval do dodge pa jsem mel parry az moc.
Vubec na to nehled jen si drz parry a dodge na podobnych cislech a na 85 to reforge jisti
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 28/03/2011 :  13:20:21  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by vool

Mám pocit z toho, co tu všichni píšete, že u Ehivara bude trochu problém jinde. Bohužel nevím kde, ale vzhledem k faktu, že stále expím nějaký postavičky, tak si troufnu říct, že mám trochu přehled o , jak to v těch instách aktuálně vypadá s náročností. Třeba MgT od posledního WotLK patche není náročná myslím vůbec, náročnost outland inst mi přijde taky naprosto směšná. V outlandu jsme teď běhal s DK, má to bejt čistě farmář postava a já s dk fakt neumím, takže dělám dps stylem, "co zrovna jde, to použij". Takhle udělám kolem 65lvl dps kolem 1k. Pro představu když se pullne skupina mobů a já jdu do stejnýho jako tank, někdy stihnu jen diseasy a pestilenci už ne, protože mob je mrtvej..ano za dva GCD .. to jen pro představu, že to jde fakt rychle a to já fakt nejsem dobrej nijak a ani nepíšu příklad z nějaký imba grupy.
Tanka jsem teď žádnýho neexpil, ale co koukám na ostatní, tak většinou s agrem nemaj problém. Tedy samozřejmě pokud vše klape aspoň trochu, jak by mělo.
Možná zkusit najít nějaký info na ofi blizzard forech.
Třeba já míval problém s agrem jako tank se stoupajícím levelem, protože jsem takovej trochu zpomalenej no :), což je samozřejmě zlý, protože když tank jede jak pila, tak získává náskok už jen tou svou rychlostí, protože získá třeba 1GCD než se dpska vůbec vzpamatují, co se děje.




jednoznacne je to typickej hrac wow z ofic for, co doespi a pujde na fora si stezovat jak je slabej, a ze se ty insty maj nerfnout a jeho posilit



To Pertha:

Zjistil jsem to už kdysi a koukám, že se nic nezměnilo. Jakákoliv otázka vyprodukuje v některých lidech jen aroganci. Snažím se tu jen o to, abych se dozvěděl jak dělat věci správně. Nejsem a nikdy jsem nebyl žádnej chronickej whiner. Na vše se snažím vždy dívat analyticky a postuju nějaké vysledované postředhy i když je možné, že v tu dobu nemusejí být úplně adekvátní, protože mě chybí celkový pohled na věc po X odehraných letech. Problém s agrem se vyřešil, respektive našel jsem nejpravděpodobnější důvod proč to nefachalo/á občas. Pokud nemáš/nechceš napsat nějakou konstruktivní odpověď, která by byla přínosem, tak nemá cenu sem psát. Jsou to zbytečně utracené úhozy do klávesnice. Člověk aby se tu bál na něco zeptat, protože je hned za .....

Edited by - ehivar on 28/03/2011 13:20:50
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 28/03/2011 :  13:30:48  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

na agilitu se vykasli a pokud muzes tak i na dodge :) ber radsi parry a block .. dodge se sklada lip nez parry a stejne ho budes muset mit al eradsi vem vec kde je vic sily a stanimy nez dodge ..

samozrejme ze gear sbirej uz ted ale nekoukej tak moc co to na sobe ma .. idealni jsou veci s hodne slotama pro gemy .. a je jedno jakou maj barvu ... kdyz tam narves spravny gemy tak ti tu to vec o moc vylpesi :) ale jinak to do 85 fakt moc neres ja tankoval v dps gearu protoze co je mrtvy to te nezrani :)

pokud mas vterinovou odezvu tak se jako tank nehlas :) prihlas se jako dps a zkus si jestli nemas problem .. a taky se kouknes jak t dela nekdo jinej a treba se priucis :) .. hlavne nikomu nerad :)



Veci se slotama na gemy padaji az posledni level cca. Zatim dve, ale nic extra.(jsem 66). Od cca. 70 se to udajne dost zmeni. Tak jsem zvedavy. Gemy uz jsem koukal na wowheadu a tusim ze prvni mozny vyzaduje level 70 ? Nejsem si jisty - jeste jednou se mrknu.

Vyjedu si nejakou statistiku pingu, abych vedel jak je to so odezvou, ale mam klasickou ADSL 8MB lajnu, tak by to nemelo byt tragicke. Vetsinou neni problém, ale obcas jsou tam asi nejake "spicky".


Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 28/03/2011 :  13:39:34  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya

dneska teda parry neni vubec problem, pac parry ma kazdej ze STR a ja ted na svem palatovi skoro vsechno reforgoval do dodge pa jsem mel parry az moc.
Vubec na to nehled jen si drz parry a dodge na podobnych cislech a na 85 to reforge jisti

ja jsem vsechno reforgoval a mastery :) ale jinak dodge a parry je dobry mit nastejno no .. sily je dost tkaze na konci toho dodge je dobry mit vic nez parry .. ale v ty fazi kde je ted je lepsi ten dodge prehlizet:)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 28/03/2011 :  14:20:33  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

musis mu ten heal obcas prerusit jinak healovat do nekonecna samozrejme nejde dokud nemas odpovidajici equip :) kdyz mas 3 dobry dpska tak se ty healeri daj zabit na jeden interupt healu (pokud to povazujes za CC pak tady je to cc potreba no) .. il 359 healera samozrejme mam :)

s CC je to samozrejme cely jednodussi ale ja mluvil o tom ze to neni potreba ... a neni jen to neni pro kazdyho :)


hehe tak to jooo....já ale tady reaguji na to, žes psal, že to umlátíš bez těch dpsek, když umřou, jakože ty a healer, jinak že to jde bez CC samozřejmě vím, trošku to wowko hraju, ale tohle mě zarazilo jakože noo :p
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 28/03/2011 :  14:25:20  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

quote:
Originally posted by Araya

dneska teda parry neni vubec problem, pac parry ma kazdej ze STR a ja ted na svem palatovi skoro vsechno reforgoval do dodge pa jsem mel parry az moc.
Vubec na to nehled jen si drz parry a dodge na podobnych cislech a na 85 to reforge jisti

ja jsem vsechno reforgoval a mastery :) ale jinak dodge a parry je dobry mit nastejno no .. sily je dost tkaze na konci toho dodge je dobry mit vic nez parry .. ale v ty fazi kde je ted je lepsi ten dodge prehlizet:)


no reforgovat parry na mastery je kravina protoze mastery (u me block ) je az za parry a dodge a u warra to bude stejne, ja jen preleval parry do dodge kvuli diminishingu. Mastery je dulezity stat, ale az po parry a dodge
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 28/03/2011 :  14:33:15  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ehivar

quote:
Originally posted by Eagle

na agilitu se vykasli a pokud muzes tak i na dodge :) ber radsi parry a block .. dodge se sklada lip nez parry a stejne ho budes muset mit al eradsi vem vec kde je vic sily a stanimy nez dodge ..

samozrejme ze gear sbirej uz ted ale nekoukej tak moc co to na sobe ma .. idealni jsou veci s hodne slotama pro gemy .. a je jedno jakou maj barvu ... kdyz tam narves spravny gemy tak ti tu to vec o moc vylpesi :) ale jinak to do 85 fakt moc neres ja tankoval v dps gearu protoze co je mrtvy to te nezrani :)

pokud mas vterinovou odezvu tak se jako tank nehlas :) prihlas se jako dps a zkus si jestli nemas problem .. a taky se kouknes jak t dela nekdo jinej a treba se priucis :) .. hlavne nikomu nerad :)



Veci se slotama na gemy padaji az posledni level cca. Zatim dve, ale nic extra.(jsem 66). Od cca. 70 se to udajne dost zmeni. Tak jsem zvedavy. Gemy uz jsem koukal na wowheadu a tusim ze prvni mozny vyzaduje level 70 ? Nejsem si jisty - jeste jednou se mrknu.

Vyjedu si nejakou statistiku pingu, abych vedel jak je to so odezvou, ale mam klasickou ADSL 8MB lajnu, tak by to nemelo byt tragicke. Vetsinou neni problém, ale obcas jsou tam asi nejake "spicky".



V outland instách padaj věci se slotama stále, uz od Helfire ramparts.
A gemy tam můžeš dát max epický z Wotlk, ty cata gemy už bohužel ne.

Wotlk gear pro levely menší než 80 má těch slotů naopak poskromnu.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 28/03/2011 :  15:03:44  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya

quote:
Originally posted by Eagle

quote:
Originally posted by Araya

dneska teda parry neni vubec problem, pac parry ma kazdej ze STR a ja ted na svem palatovi skoro vsechno reforgoval do dodge pa jsem mel parry az moc.
Vubec na to nehled jen si drz parry a dodge na podobnych cislech a na 85 to reforge jisti

ja jsem vsechno reforgoval a mastery :) ale jinak dodge a parry je dobry mit nastejno no .. sily je dost tkaze na konci toho dodge je dobry mit vic nez parry .. ale v ty fazi kde je ted je lepsi ten dodge prehlizet:)


no reforgovat parry na mastery je kravina protoze mastery (u me block ) je az za parry a dodge a u warra to bude stejne, ja jen preleval parry do dodge kvuli diminishingu. Mastery je dulezity stat, ale az po parry a dodge

no dobre tak jinak :) vsechno co jsem reforgoval bylo do mastery :) parry ani dodge jsem tim neubiral . vicemen jen hit nebo ce se kde vyskytlo omylem .. jsem DK takze blok nemam mastery mi dela stit z dmge death striku .. kazda classa to ma trochu jinak

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 28/03/2011 :  15:05:04  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

quote:
Originally posted by Eagle

musis mu ten heal obcas prerusit jinak healovat do nekonecna samozrejme nejde dokud nemas odpovidajici equip :) kdyz mas 3 dobry dpska tak se ty healeri daj zabit na jeden interupt healu (pokud to povazujes za CC pak tady je to cc potreba no) .. il 359 healera samozrejme mam :)

s CC je to samozrejme cely jednodussi ale ja mluvil o tom ze to neni potreba ... a neni jen to neni pro kazdyho :)


hehe tak to jooo....já ale tady reaguji na to, žes psal, že to umlátíš bez těch dpsek, když umřou, jakože ty a healer, jinak že to jde bez CC samozřejmě vím, trošku to wowko hraju, ale tohle mě zarazilo jakože noo :p

no obcas nejaky dpsko umre .. stane se ale celou instanci bez nich nedam to zas ne no :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 28/03/2011 :  15:29:38  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Tak to jo, to me umiraj casto nejen dpska, ale i tanci, obvlaste ti, co si treba pletou pvp a pve cast hry, pripadne kvuli LFG maj equipnuty healersky nebo dps itemy a nejlip kdyz je to kombinovany jeste s absolutni neschopnosti a zaroven aroganci....takovi umiraj shodou nahod nejcasteji :)
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 28/03/2011 :  15:39:51  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

Tak to jo, to me umiraj casto nejen dpska, ale i tanci, obvlaste ti, co si treba pletou pvp a pve cast hry, pripadne kvuli LFG maj equipnuty healersky nebo dps itemy a nejlip kdyz je to kombinovany jeste s absolutni neschopnosti a zaroven aroganci....takovi umiraj shodou nahod nejcasteji :)

tak veselo musi bejt

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 28/03/2011 :  15:43:22  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle
jsem DK takze blok nemam mastery mi dela stit z dmge death striku .. kazda classa to ma trochu jinak


ty brdo fakt?
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 28/03/2011 :  16:34:44  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya

quote:
Originally posted by Eagle
jsem DK takze blok nemam mastery mi dela stit z dmge death striku .. kazda classa to ma trochu jinak


ty brdo fakt?

njn :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 11/05/2011 :  14:09:21  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
Tak že mám za sebou 85. Plno věcí se už srovnalo. Prošel jsem skoro všechno co se týká instancí kromě věcí mezi 70-80, kdy jsem spíš questil. Teď už jen equip -> HC -> equip -> raidy -> alt a nebo unsubscribe.

Mám ještě jednoho waara, kterého hraju jen s kámošem (hraje healera). Teď je někde na levelu 48 s vše mě připadne jak zpomalenej film v dungách. Hrajeme na Ventrilu a je to úplně jiná dimenze hraní.

Poslední postřeh: Nehraju instance ve všední dny mezi 16:00-20:00 = největší výskyt dětí ve hře. Nic proti nim osobně nemám a neházím je všechny do jednoho pytle, ale jejich přístup ke hře je většinou prostě "jiný".
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 15/05/2011 :  00:31:46  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
No ono si moc nevybereš. Blizzard z 90% tý hry udělal arkádu hratelnou snad i na mobilu a faggotů je ve hře stále více a více, řekl bych, že enormně více je jich přeš víkendy.
Moje zkušenost je taková, že od 4.1 patche získávají mé chary méně VP než před ním i když nyní je možností je získat více, ale opět je to nová dimenze větší otravy, nic víc. Navíc i expení je totálně doprasený, to snad nemůže bavit už nikoho, kdo vylevelí aspoň dvě postavy.
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 18/05/2011 :  14:17:51  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
Expení ? S prvním charem to byl docela opruz, ale teď jak hrajeme s kámošem, tak to tak nějak skáče samo a hrozně rychle. Je teda pravda, že hrajeme pouze instance. Respektive začali jsme s tím, že pojedeme questy, protože každá zóna má nějaký ten příběh, ale je to tak prošpikované "kill-ten" questama, že jsme od toho rychle upustili. Není nad to farmit 10 medvědích mozků v místě kde je 5 medvědů a jsme na to dva.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 18/05/2011 :  15:12:50  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
kdyz mas s kym hrat tak te to expeni nezajima protze muzes hrat 1-85 a porad mas s kym .. kdyz jsi v guilde kde je kazdej uz na konci a chces si udelat novej char a nemas s kym tak je to jen opruz ... tak to pres ty instnace prose oddres za 10 dni a je klid ale neni to takova zabava jako se tim protloukat pomalu a v klidu

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 19/05/2011 :  09:54:02  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
No mě to expení bavilo i s někým i solo, za wotlk jsem vyexpil 15+ postaviček prostě proto, že mě to bavilo. Teď mě to nebaví proto, že ta obtížnost šla strašně dolů, hlavně v těch 5-man to je fakt o ničem 15-80. Prostě když se někde ve Violet Hold normal sejde parta, co všichni dělají kolem 2,5k dps, tak to fak není zábavný. S tímhle dps jsme v naši lamaguildě pokořovali ve wotlk Ulduar. A až ke konci ho měli všichni kolem 2,5. Když jsme poprvé složili Hodira, byly 2,5 špičkovej výkon (průměr za za celý raidovací večer).
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 19/05/2011 :  23:10:57  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
Myslim si, ze sa mylis :)

2k DPS sme mali ako benchmark na Brutallusovi. Hodir a spol bol aspon 7k a viac.

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 20/05/2011 :  07:15:00  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DarkFace

Myslim si, ze sa mylis :)

2k DPS sme mali ako benchmark na Brutallusovi. Hodir a spol bol aspon 7k a viac.


Opravdu nemýlím, Hrál jsem od wotlk, takže vanilu a TBC nepamatuji, ale vzpomínám, jak v jedný guildě se v dobách Naxxu-wotlk(asi spíš začátků) řešilo, že lidi by se měli snažit dostat na 2k a v jiný guildě, kde jsem s nima chodil od začátků Ulduaru jsem byl průměrný, spíš lepší dps s 2k a něco maličko a člověk, co tam udělal v tý době 2,5 byl jednoznačná hvězda. Jak jsem psal, je to průměr za celej raidovací večer, ne dps z boss fightu, jasný, že na Hodirový to hodilo víc třeba, ale tam byl tuším nějakej dps boost když jsi tuším v něčem stál nebo jak to bylo.
Tahle guilda se dostala max. na vezaxe a TOC pak zabila celý na normál :). Ale takových guild jsou spousty.
Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 20/05/2011 :  14:57:29  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

quote:
Originally posted by DarkFace

Myslim si, ze sa mylis :)

2k DPS sme mali ako benchmark na Brutallusovi. Hodir a spol bol aspon 7k a viac.


Opravdu nemýlím, Hrál jsem od wotlk, takže vanilu a TBC nepamatuji, ale vzpomínám, jak v jedný guildě se v dobách Naxxu-wotlk(asi spíš začátků) řešilo, že lidi by se měli snažit dostat na 2k a v jiný guildě, kde jsem s nima chodil od začátků Ulduaru jsem byl průměrný, spíš lepší dps s 2k a něco maličko a člověk, co tam udělal v tý době 2,5 byl jednoznačná hvězda. Jak jsem psal, je to průměr za celej raidovací večer, ne dps z boss fightu, jasný, že na Hodirový to hodilo víc třeba, ale tam byl tuším nějakej dps boost když jsi tuším v něčem stál nebo jak to bylo.
Tahle guilda se dostala max. na vezaxe a TOC pak zabila celý na normál :). Ale takových guild jsou spousty.


Sartha+3d co se zabíjel před ulduarem potřeboval v 10ce min. 4.5k dps od každého (mluvíme pochopitelně o standardní taktice, nikoli o zergu) a to jsi se nesměl nechat trefit ohněm, nechcípnout na void zonu, nenechat se sfouknout drakem, zabít ada v shadow realmu atd. takže ne moc tank&spank). V té době dělala slušná dps na patchwerkovi 6 až 7k dps.

Mluvíš o "ulduaru s trashem". Vzhledem k tomu jaký byl wotlk aoe fest se fakt dá jen ztěží předpokládat že by někdo dělal na trashi míň než na bossovi. 2k dps tak snad pokud byl v televizi hokej, a měl zaplý autoattack - nebo totálně fail člověk...

Edited by - Rakhen on 20/05/2011 15:11:52
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 20/05/2011 :  17:48:22  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rakhen

quote:
Originally posted by vool

quote:
Originally posted by DarkFace

Myslim si, ze sa mylis :)

2k DPS sme mali ako benchmark na Brutallusovi. Hodir a spol bol aspon 7k a viac.


Opravdu nemýlím, Hrál jsem od wotlk, takže vanilu a TBC nepamatuji, ale vzpomínám, jak v jedný guildě se v dobách Naxxu-wotlk(asi spíš začátků) řešilo, že lidi by se měli snažit dostat na 2k a v jiný guildě, kde jsem s nima chodil od začátků Ulduaru jsem byl průměrný, spíš lepší dps s 2k a něco maličko a člověk, co tam udělal v tý době 2,5 byl jednoznačná hvězda. Jak jsem psal, je to průměr za celej raidovací večer, ne dps z boss fightu, jasný, že na Hodirový to hodilo víc třeba, ale tam byl tuším nějakej dps boost když jsi tuším v něčem stál nebo jak to bylo.
Tahle guilda se dostala max. na vezaxe a TOC pak zabila celý na normál :). Ale takových guild jsou spousty.


Sartha+3d co se zabíjel před ulduarem potřeboval v 10ce min. 4.5k dps od každého (mluvíme pochopitelně o standardní taktice, nikoli o zergu) a to jsi se nesměl nechat trefit ohněm, nechcípnout na void zonu, nenechat se sfouknout drakem, zabít ada v shadow realmu atd. takže ne moc tank&spank). V té době dělala slušná dps na patchwerkovi 6 až 7k dps.

Mluvíš o "ulduaru s trashem". Vzhledem k tomu jaký byl wotlk aoe fest se fakt dá jen ztěží předpokládat že by někdo dělal na trashi míň než na bossovi. 2k dps tak snad pokud byl v televizi hokej, a měl zaplý autoattack - nebo totálně fail člověk...


Samozřejmě jsem psal o Ulduaru bez prvního trashe + bosse.
Jesti byl wotlk aoe fest už v dobách Ulduaru si nepamatuji, v tý době jsem s wow skoro ještě začínal.
Sarth +3d před Ulduarem? Hm...no možná ano, ale v týhle guildě získal jako první člověk tenhle achiev jeden healer, když si ho do pugu vybarala jiná "lepší guilda". Po několika pokusech to fakt sundali nicméně to bylo v době uprostřed TOC patche :).
O tom, že kvalita té hry těchto lidí (tedy i mé :))) je nic moc, není pochyb. Autoattack to sice není, ale v tom ostatním nebudeš asi daleko od pravdy.
Ale takovýchto umělců je všude spousta...kyž to tak vezmeš, tak naprostá většina těch, co wow hrají...myslím, že tam klidně můžeš zahrnout plus mínus všechny guildy s world ranekm tsřelím 3000-30000.
Nemůžeš to všechno brát podle situace z DT, kterej táhne BD a ty informace(herní know how či jak to nazvat) tam jsou. Prostě je wow a wow nebo jak to říct...rozdíly jsou veliké.
Nemám ve zvyku si vymyšlet, abych byl zajímavej, tohle je opravdu realita.
Taky nezapoměň, že ta hra je strašně moc o tom herním know how a organizaci. A kupříkladu vím o hráčce (ale to je už opravdu extrém), která dělala v jedný guildě v dobách ICC jednu z několika raid leaderů a v 5-man wotlk hc čkách s výbavou 251-264 ilvl coby warlock tlačila 2,5-3k dps...a to to neflákala, ji to bavilo, baví ji to dodnes a hraje to dodnes.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 20/05/2011 :  18:33:36  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Ještě k tomu Patchwerkovi ... 6-7 k jsem tam poprvé viděl když byly v rámci icc patche ty weekly raid questy
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 20/05/2011 :  20:13:17  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
To si asi robis srandu O.o.

Inac nie je vsetko len o DT a BD, staci si trosku precitat fora.
Hraval som tu:

http://www.wowprogress.com/guild/eu/auchindoun/Whatever

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 20/05/2011 :  20:28:19  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool
Nemůžeš to všechno brát podle situace z DT, kterej táhne BD a ty informace(herní know how či jak to nazvat) tam jsou. Prostě je wow a wow nebo jak to říct...rozdíly jsou veliké.
Nemám ve zvyku si vymyšlet, abych byl zajímavej, tohle je opravdu realita.


Na DT nehraju a náš realm není ani průměrný. A i to jen zásluhou jedné z top EU 10man gild co máme na realmu, nebýt toho tak už jsme snad poslední ;) Navíc jsme jediná 25man gilda na realmu takže... u nás jakože fakt "progress" nehledej ;)

To že někdo dělal 2k dps je fakt mimo, na jednu stranu mluvíte o tom jak WoW je tak jednoduché že to zvládne každé děcko, na druhou stranu střílíte úplně strašidelná čísla který snad mohla dělat tak roguna s level 70 gearem ;)
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 20/05/2011 :  23:24:00  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Jasně, že není vše jen o DT a BD, ale myslím, že je to pěkná ukázka toho, jak některé mechanismy ovlivňující kvalitu hry fungují. To jsem předtím trochu zjednodušil, to je fakt.
Edit: koukám na tu tvou guildu a je m jasný, že ty dvě kila pochopit nemůžeš :)) Jenže ber to tak, že je prostě kolem 200 místa ve světě... to je prostě něco zcela jinýho než 80% :)

Edited by - vool on 20/05/2011 23:27:01
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 20/05/2011 :  23:42:34  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rakhen

quote:
Originally posted by vool
Nemůžeš to všechno brát podle situace z DT, kterej táhne BD a ty informace(herní know how či jak to nazvat) tam jsou. Prostě je wow a wow nebo jak to říct...rozdíly jsou veliké.
Nemám ve zvyku si vymyšlet, abych byl zajímavej, tohle je opravdu realita.


Na DT nehraju a náš realm není ani průměrný. A i to jen zásluhou jedné z top EU 10man gild co máme na realmu, nebýt toho tak už jsme snad poslední ;) Navíc jsme jediná 25man gilda na realmu takže... u nás jakože fakt "progress" nehledej ;)

To že někdo dělal 2k dps je fakt mimo, na jednu stranu mluvíte o tom jak WoW je tak jednoduché že to zvládne každé děcko, na druhou stranu střílíte úplně strašidelná čísla který snad mohla dělat tak roguna s level 70 gearem ;)


Ale ta čísla fakt nejsou strašná..prostě ten "odpad" podle mě asi 2/3 hráčů se výš nedostane.
A že je hra jednoduchá opravdu nadávám, ale to se týká té základní části například i toho, že když jsou dnes ty postavy udělaný tak, že prakticky každej má od 70lvl nejmíň 1,5 dps tak ty insty jsou fakt o ničem... s tímhle dps se chodily na začátku wotlk heroicy a naxx :)

Stále zvažuji někam transfernout a zjistit, "na co" bych tak mohl mít, ale nechce se mi jim valit prachy a ani si nemoci přetáhnout goldy pořádně...
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 14/06/2011 :  10:26:30  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
Lidi potreboval bych poradit se statama. Jde me konkretne o to, jak se dale zamerit co se tyka mastery, doge, parry. Co je vlastne nejvyhodnejsi ?

Jak jsem na tom ted je zde.

http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-blade/dhaar/simple

Jeste me chybi do zakladu legsy (budou do konce týdne za valory) a rukavice (čekám na repku, popřípadě zatím 353 ze Zulgurub)

No a teď je to většinou tak, že buď jsou věci co mají pro tanka kombinaci mastery/parry(dodge) a nebo master/expertise(hit rating).

Když upřednostním mitigation, tak budu mít zase cca. 5.5% šanci na miss u bosse a cca. 3.5% u normal moba. Tzn. může se stát, že nebudu generovat tolik threatu jak bych chtěl díky missům. Na druhou stranu v instancích jako Zulgurub a Zulaman se mitigation hodí, protože tam dostávám dost dmg.

No a co se týká bosse, tak je dobré upřednostňovat mitigation, abych měl jistotu, že se vyhnu crushing blows a nebo je důležitější ho 100% hitovat, abych ho na sobě držel. I když na druhou stranu vím, že dobře vybavená DPS mě agro sebere, když chce.

A jak je to celé co se týká raidů ?

Dlší věc je ta, jestli se mě vyplatí jako tankovi vyměnit trinket leaden despair třeba za tohle ? (Darmoon card - earthquake)

http://eu.battle.net/wow/en/item/62048

Edited by - ehivar on 14/06/2011 10:34:14
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 14/06/2011 :  11:25:32  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Tak hlavně nejspíše již za týden s releasem 4.2 patche se doslova během pár dní můžeš o dost přivybavit. To, co je dnes za valory, bude za justice, za valory budou nový věci, budou věci za repku, craftěný atd. Čili s úvahami, jak dál s gearem bych počkal, až si je(aspoň některé) pořídíš , protože to bude zřejmě značný boost pro tvou postavu. A pak záleží, co budeš chodit ...
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 14/06/2011 :  12:11:03  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Možná jestli raiduješ, bych ti doporučil nějaké craft profese.. jwc/bs. To je první věc co mě napadla a gather bych dal na alta.
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 14/06/2011 :  12:14:27  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
Tak to teda rychle nafarmit nejaké JP z normal random, abych měl čím platit, kdyby se nahodou změnil systém odměn. Třeba že za random normal už nebudou JP, ale něco jiného.
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 14/06/2011 :  12:18:04  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Možná jestli raiduješ, bych ti doporučil nějaké craft profese.. jwc/bs. To je první věc co mě napadla a gather bych dal na alta.



Jojo chci pustit Skinning a vzít si asi BM a nebo Tailoring. Minimálně abych mohl lootovat chaos orby. Zatím nemám žádného alta na 85, tak že tenhle char zatím jen jako gatherer.
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 14/06/2011 :  12:23:25  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
Jinak co se týká raidování, tak zatím jen BH10 a BWD10 2/5. Nejsme tak veliká guilda a raidovací jádro se teprve připravuje a je ve stavu gearing up. Snad o víkendu prubneme Chimaerona. Připravuju plán pro všechny ať vědí co a kdy dělat a kde stát. Zatím jsme se s ním byli jen tak pozdravit na tři zkušební wipy.
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,27 seconds. on eygor Snitz Forums 2000