Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 GuildWars
 Guild Wars 1 & 2 - General forum
 Guild Wars 2
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 17

Little
Moderator

2901 Posts

Posted - 26/09/2012 :  06:49:01  Show Profile  Send Little an ICQ Message Send Little a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deesel

Jak je to "HP-ckama" mobu? S mecem davam pecky za 1000, kladivem za 350 a mob jde dolu s mecem na 5 ran a s kladivem ten samy na 3 rany... To me hlava nebere.


Taky mi to prijde trochu "zvlastni". Jestli dam ranu za 10k nebo za 1k, prijde mi, ze se ta linka na HP baru posune o skoro stejnou cast (rozhodne ne o 10x vetsi). Chtelo by to viditelna HP :)

"End of hope, end of love, end of time. The rest is silence."
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 26/09/2012 :  10:19:50  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
Jsem teda teprve LVL 24, ale co mi přijde dost nudný jsou ty "srdíčkový" questy a ty dynamický eventy. Zlepší se to nějak časem? Jediný co mě u toho drží jsou ty story-line questy, který jsou relativně zábavný.

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 26/09/2012 :  10:23:57  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tragedy

Jsem teda teprve LVL 24, ale co mi přijde dost nudný jsou ty "srdíčkový" questy a ty dynamický eventy. Zlepší se to nějak časem? Jediný co mě u toho drží jsou ty story-line questy, který jsou relativně zábavný.


ne, je to to nejhorsi zpracovani levelovani co jsem zazil, je to jen spatne schovanej grind, proste klasicka korea

jeste ze kvuli spvp clovek expit nemusi :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 26/09/2012 :  10:25:02  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tragedy

Jsem teda teprve LVL 24, ale co mi přijde dost nudný jsou ty "srdíčkový" questy a ty dynamický eventy. Zlepší se to nějak časem? Jediný co mě u toho drží jsou ty story-line questy, který jsou relativně zábavný.


Zlepsi... v lvl 80 zone uz srdicka nejsou
Ostatne nic te nenuti je plnit. Expovat se da dycky jinak a ani ty rewardy za splneni "komplet lokace" nejsou kdovijake. To opet neplati pro zony 70+. Tam uz je odmena solidni v podobe dvou oranz itemu, nejakych drobnosti + asi 50silveru (+/-)

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 26/09/2012 :  10:54:12  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
jen bez 100 procent world map neudelas legendarku
a karma sety i v low lvl lokacich maji hodne unikatni a pekny vzhledy takze se daji pouzivat na remodel :D

jak ty ruzny sety vypadaj se da dohledat napr zde
http://www.guildwars2guru.com/topic/46636-the-big-what-armor-is-this-thread/

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 26/09/2012 :  11:14:30  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

jen bez 100 procent world map neudelas legendarku
a karma sety i v low lvl lokacich maji hodne unikatni a pekny vzhledy takze se daji pouzivat na remodel :D

jak ty ruzny sety vypadaj se da dohledat napr zde
http://www.guildwars2guru.com/topic/46636-the-big-what-armor-is-this-thread/


No tak to se bavis pouze o "vzhledu". To pro me neni opravdu vec, co by nejak branila ve hrani ci jinak omezovala. Proste je to customize volba, kde klidne muzes chodit ve spodnim pradle a na vykonnosti postavy to nic nezmeni.

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 26/09/2012 :  11:27:40  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
strasne se mylis :)
Look >>>>> everything else

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 26/09/2012 :  11:57:26  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
Jedno stare prislovi rika

Nezalezi na tom jake ma zbran staty, ale jak sviti!

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive

Edited by - Dorlas on 26/09/2012 11:58:25
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 26/09/2012 :  12:25:37  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
Zeptám se na takovou hloupost, nikde jsem nenašel možnost nastavení, abych viděl nad postavou své jméno, dá se to někde nastavit ? Také, aby se mi při každém posunutí kurzoru na spell, nezobrazoval popis. Sice jedu přes 1234...,ale rád bych to vypnul.


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 26/09/2012 :  12:44:08  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK

Zeptám se na takovou hloupost, nikde jsem nenašel možnost nastavení, abych viděl nad postavou své jméno, dá se to někde nastavit ? Také, aby se mi při každém posunutí kurzoru na spell, nezobrazoval popis. Sice jedu přes 1234...,ale rád bych to vypnul.



ani jedno nejde , snad to pujde az zprovozni slibovany customizace ui

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 26/09/2012 :  12:52:50  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
ted me zase pobavilo cist ofiko forum. Spouste lidem se ztratili prachy na aukci. Nemyslim, jejich tichou 10% dan za prodej itemu. Ale regulerne lidem zmizela prodavana vec a prachy nikde. Kuci na to reagujou jen komentem, ze to neni mozne, ze se penize ztratit nemuzou. Genialni vec ty hry bez mesicnich poplatku. defakto si arenanet muze dovolit co chce

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 26/09/2012 :  13:49:53  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Za těch pár korun můžeme být vděčný, že je to barevné a hejbá se to.
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 26/09/2012 :  13:53:59  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
no par korun bych to nenazval. Lidi do toho sypou neskutecny prachy. Co tak ctu na forech. klidne 200dolacu mesicne, nevim jak evropani...

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 26/09/2012 :  14:28:30  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dorlas

no par korun bych to nenazval. Lidi do toho sypou neskutecny prachy. Co tak ctu na forech. klidne 200dolacu mesicne, nevim jak evropani...


Popravde opravdu nerozumim tomu proc?
Ja si pretransformoval nejakych 2500 gemu asi za 7goldu a poridil sem si misto v bance, jeden bagl navic, par stounu do mystic forge a jeste koupil 10 klicu na bedny, kterych sem otevrel snad 20+, protoze dalsich 10 klicu mi napadalo z beden. Proste mi prijde ze je uplne zbytecne jim cokoli platit.

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 26/09/2012 :  14:33:48  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik

quote:
Originally posted by Dorlas

no par korun bych to nenazval. Lidi do toho sypou neskutecny prachy. Co tak ctu na forech. klidne 200dolacu mesicne, nevim jak evropani...


Popravde opravdu nerozumim tomu proc?
Ja si pretransformoval nejakych 2500 gemu asi za 7goldu a poridil sem si misto v bance, jeden bagl navic, par stounu do mystic forge a jeste koupil 10 klicu na bedny, kterych sem otevrel snad 20+, protoze dalsich 10 klicu mi napadalo z beden. Proste mi prijde ze je uplne zbytecne jim cokoli platit.



chces hrat primarne world pvp - plat , protoze to je drahy jak prase
chces legendarku - plat protoze potrebujes boosty na karma gain atd jinak to nedas
chces jet slusne craft - plat protoze potrebujes mnohem vic mista v bance na ingredience a suroviny nez blbych 250 v collectibles
atd atd.
tech duvodu se najde fura a to pomijim ten nejdulezitejsi ty unikatni vzhledy dalsi slot na char atd. osobne se snazim do toho davat minimum ale s mym /age a stylem hrani co me bavi no zatim me to par euro navic stalo utraceny diamanty odhaduju kolem 10k + dalsich cca 5 k transformovany na goldy

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 26/09/2012 :  14:51:14  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha
chces hrat primarne world pvp - plat , protoze to je drahy jak prase
chces legendarku - plat protoze potrebujes boosty na karma gain atd jinak to nedas
chces jet slusne craft - plat protoze potrebujes mnohem vic mista v bance na ingredience a suroviny nez blbych 250 v collectibles
atd atd.
tech duvodu se najde fura a to pomijim ten nejdulezitejsi ty unikatni vzhledy dalsi slot na char atd. osobne se snazim do toho davat minimum ale s mym /age a stylem hrani co me bavi no zatim me to par euro navic stalo utraceny diamanty odhaduju kolem 10k + dalsich cca 5 k transformovany na goldy


1. nie nepotrebujes
2. boost na karma gain ti nepomoze, kedze su tam diminishing returns
3. ??? ako som potom vymaxoval 3 crafty bez toho?

Unikatne vzhlady kupis za par goldov. Extra slot, tak to ti beriem.

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 26/09/2012 :  14:56:13  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
pokud patris k tem idiotum co autoshotarej do gaty tak ano nepotrebujes prachy ve world pvp :)

jeden slot v bance me zabiraji ingredience do cookingu co se ani nedavaji do collectibles

jeden slot mi zabiraji suroviny do craftu co se mi uz nevesel do collectibles

dalsi slot na ruzny materialy do craftu z dropu

jeden slot na runy a sigily (pouze u nekterych major jinak superior kvality)

jeden slot na ruzny materialy co jsou potreba na craft legendarky

jeden slot na alternativni sady gearu

a to se teprve chystam zalozit alta abych mel crafty co jsou potreba pro legendarku pro myho maina

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 26/09/2012 :  15:31:59  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Den po té, co zprovoznili aukci jsem vydělal 30-40 goldů, nakoupil 10 000 crystalů a bylo po prdeli . Slotů v bance mám asi deset + unlock všech báglů asi na 3 postavách, které mimochodem tahám jen přez craft, kterých mám na 400 asi tak 20.

Dnes už se na aukci vydělává hůře, ale 10 goldů za 2-3 hodinky není problém ovšem musí se u toho nonstop stát. Nevím kolik je současný kurz gold/crystal ale 10g jich jistě pár tisíc hodí. Kdo nezvládá aukci, vyrazí na moby + kope co kde vidí, itemy prodává na AH + vendor food a 5g za večer není problém. Když je luck na dropy tak i více. Nechápu, co se tu řeší.

Edited by - PRIBOO on 26/09/2012 15:36:56
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 26/09/2012 :  15:35:28  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

Den po té, co zprovoznili aukci jsem vydělal 30-40 goldů, nakoupil 10 000 crystalů a bylo po prdeli .

Dnes už se na aukci vydělává hůře, ale 10 goldů za 2-3 hodinky není problém ovšem musí se u toho nonstop stát. Nevím kolik je současný kurz gold/crystal ale 10g jich jistě pár tisíc hodí. Kdo nezvládá aukci, vyrazí na moby + kope co kde vidí, itemy prodává na AH + vendor food a 5g za večer není problém. Když je luck na dropy tak i více. Nechápu, co se tu řeší.


to, ze clovek co ma /age 120 hodin chce hrat po vecerech neco jinyho nez kopat a zabijet moby s lidma co maji treba 260 hodin
a v tu chvili mu nezbyva nic jinyho nez platit, je to stejny jako vsude, napr v dobe raidovani se zdechlinama , jo nekdo sel a ty goldy si nafarmil , ja jsem sel po praci vpodstate rovnou na raid takze jsem jednou za mesic sel a goldy na to raidovani si koupil :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 26/09/2012 :  16:00:50  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Každej pracující ve WoW kupoval goldy a kdo říká, že ne tak kupuje do dnes. To ani snad jinak nejde.
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 26/09/2012 :  16:10:58  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
nevim....
zacal jsem hrat cca 14 dni pote co to spustili
dneska mam jednu 80 komplet v exotic a 60 alta
3 crafty 400 dalsi 2 jsou 380+

s mistem ani penezma jsem nikdy problemy nemel - material na craft prubezne spotrebuju, takze misto nezabira... goldy kdyz potrebuju tak vydelam - at na AH nebo farmou+craftem

nemusel jsem do toho dat ani korunu a nevidim duvod proc bych daval - plne equipnout 80 do exoticu trva par dni normalniho hrani a co se tyce vizualu tak mne plne uspokojil heavy armor skin za par crystalu

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 26/09/2012 :  16:22:58  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
to je ten rozdil travit cas aktivitou, ktera vydelava , nebo aktivitou, ktera vydelky spotrebovava
ty ocividne vetsinu casu zabijis moby
ja mam jeden char lvl 80 zadnyho alta a ani jeden gear nemam komplet exotic, protoze ruznych gearu potrebuju 6 pro ruzny situace specy / slozeni party :) kdybych to mel zaplatit v exotic kvalite tak se nedoplatim
a spotrebovat vsechen material ? to ani nejde, protoze zatim nemam craft co by spotrebovaval drevo nebo rudu :)

za to jsem schopnej vlizt do instance s tim, ze me to i s respecama cestovanim a opravama za smrti uvnitr vyjde za vecer na pul zlatky

kdyby me bavilo hrat to solo chodit po mape plnit eventy tak verim, ze mam podobnej pristup a neutratil bych ani diamant

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 26/09/2012 :  16:30:52  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
Nevim no... asi ma holt kazdej jinej pristup k tomu hrani. Z meho pohledu je mi blizsi styl Bruta, kterej podobne praktikuju. Styl Pertha mi pride dost krkolomnej, ale asi taky nekomu muze vyhovovvat.
Rozhodne nepotrebuju 6 sad gearu, bo si diky ingame mechanikam nepomuzes , rozhodne nepotrebuju mit 10 slotu v bance na nejakej crap/trash craft material. Az ho budu potrebovat, tak bud natezim/naharvim/nakoupim.... je to proste spotrebak.

Nechodim nikde solo po mape (krom obcasneho zbirani "orichalka"), neplnim eventy a kdyz hraju, tak se snazim bud zabavit v dungu nebo v PvP (WvW). Zatim jsem si obcasnym kraftem vydelal kolem 20g, kde pulku jsem utratil za vybavu/gemy... zbytek mam v rezerve kdyby bylo WvW moc prodelecny.
Fakt nemam potrbu vlastnit legendarni zbran, ktera je legendarni pouze "zjevem", nemam potrebu mit super "look" armoru, takze si vystacim s tim co mam

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 26/09/2012 :  16:54:22  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik

Nevim no... asi ma holt kazdej jinej pristup k tomu hrani. Z meho pohledu je mi blizsi styl Bruta, kterej podobne praktikuju. Styl Pertha mi pride dost krkolomnej, ale asi taky nekomu muze vyhovovvat.
Rozhodne nepotrebuju 6 sad gearu, bo si diky ingame mechanikam nepomuzes



u myho charu je teda zasadni rozdil mezi tim kdyz si udelam dotkovaci build a pujdu v heal gearu a nebo jestli si udelam dotkovaci gear a k nemu dotkovaci gear, healovaci si necham k heal specu atd
tech variant je hodne a to i do world pvp kde se nekdy hodi heal , nekdy zase dpsko , nejsem z tech co by hrali jen jeden styl, snazim se z svyho charu vytahnout jeho moznosti :)
ty zas hrajes autoshotare co ? :)

a legendarka skutecne neni jen o looku :D to je zvast , ma i silnejsi staty stejnej krok jako zluta > exotic

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.

Edited by - Pertha on 26/09/2012 16:54:59
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 26/09/2012 :  18:12:21  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
A ako to vies? Zatial ziadna legendarka nie je.

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 26/09/2012 :  23:24:00  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Pertho a ty instance v GW2, kde tě instakilluje každej třetí mob a kde ti na konci padne 12tá helma či 5s tě baví? Já totiž neznám člověka, kterej tam dobrovolně vleze .
Go to Top of Page

Deesel
ex zedek

145 Posts

Posted - 27/09/2012 :  00:20:35  Show Profile  Send Deesel an ICQ Message Send Deesel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

Pertho a ty instance v GW2, kde tě instakilluje každej třetí mob a kde ti na konci padne 12tá helma či 5s tě baví? Já totiž neznám člověka, kterej tam dobrovolně vleze .



Tak na tohle jsem taky koukal teda. Jdu 3x dung a 3x padla helma :) Jinak to agro, je vazne zvlastne vyreseny, jestli tam vubec nejake funguje :)


WoW --- Zedek --- Mage lvl 60 --- off
VG ----- Deesel --- Druid lvl 42 --- off
WAR --- Deesel --- BW lvl 40 ----- off
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 27/09/2012 :  07:20:04  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Agro uz se tady probiralo.

V zasade je to tak, ze je lepsi mit jednoho meleera. Treba guardian boons speced (neni podminka) a vsichni ostatni ranged. Zadni peti, nic. Mob je pouze na meleerovi a netrha se. Sam jsem to zkousel a funguje to. Horsi je ustat tu damage. V nejhorsim se to da delat i tak, ze behas dokola jak pitomec a ostatni do nej pali z dalky.

Akorat spike damage byva velky problem. Nekdy to do tebe nasype dost slusne. Pak to chce emergency healing breeze, pripadne tome of courage, ktery te 20 vterin udrzi nahore, vsechny dohealujes a jeste se ti pripravi na odpaleni vsechny shouty. Jesteze healing exotic equip je pomerne levny (tedy zbrane).

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 27/09/2012 :  07:25:23  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
story mody ani nejsou dung :) a v explore modech je hlavni odmenou ty medaile
ted co to pomenili uz to ani v pripade, ze se teprve danou cestu ucime neni ztratovy , prece jen z posledniho bosse je v souctu cca 50s a po ceste hromada dropu

agro neni problem
a ne ani instakill nedostavam - proto ta variabilita gearu , oblecu a specnu tak aby to sedelo pro explore mody , takze mam dostatek hp , self healu a defenzivnich abilit, ale predevsim je to o tom znat ty boje kdyz je clovek uz parkrat zazije da se drtive vetsine dmg vyhnout dodgem , losem atd

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 27/09/2012 :  13:57:32  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

story mody ani nejsou dung :) a v explore modech je hlavni odmenou ty medaile
ted co to pomenili uz to ani v pripade, ze se teprve danou cestu ucime neni ztratovy , prece jen z posledniho bosse je v souctu cca 50s a po ceste hromada dropu

agro neni problem
a ne ani instakill nedostavam - proto ta variabilita gearu , oblecu a specnu tak aby to sedelo pro explore mody , takze mam dostatek hp , self healu a defenzivnich abilit, ale predevsim je to o tom znat ty boje kdyz je clovek uz parkrat zazije da se drtive vetsine dmg vyhnout dodgem , losem atd

Sety mám třeba zrovna na hunterovi 3x full exotic včetně run, ringů, batohů, náušnic, takže s tou variabilitou bych to u sebe nijak černě neviděl.

A těm teoriím o agrogainu úplně nerozumím, protože když to ze 100 metrů voslím v DPS equipu do jakýhokoli moba, tak mě jde zabít a melle to tam do něj může z metru pižlat jak chce. Skáču pak okolo kotrmelce jako blbec v leatheru a zbytek grupy honí bosse. Nejak mi ty vaše propočty o agru na nejbližšího melle fakt nesedí .

Edited by - PRIBOO on 27/09/2012 13:58:03
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 27/09/2012 :  14:31:22  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
no vidis a u nas guardian jde pullne moby ty stoji u nej a my to z range solime zabijime a healujeme :)
zrejme neco delame lip
a ani ja jako elementalista od zadnyho moba neumru na ranu, pokud ta rana tak neni nadesignovana a nema se pred ni uhnout z range atd

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 27/09/2012 :  16:08:27  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

a ani ja jako elementalista od zadnyho moba neumru na ranu, pokud ta rana tak neni nadesignovana a nema se pred ni uhnout z range atd
Aha, jsem si neuvědomil že některé rány jsou nadesingované na instakill a jiné jen na 2 hity, které dostaneš v 1 sec. To je úplně jiná kávička .

Jinak s tím agrem, když pošlu peta na moba (tedy "warior" u moba), tak s autoatakem drží agro. Jakmile šupnu specku, mob se začne trhat a jde po mě.

A k tomu elementalistovi, máš mnohem více surv abilit než hunter. Ten je v základu koncipován na slow/speed specky, což je u bosů k ničemu. Rozdíl mezi hitem do clothu a leatheru je navic minimální.

Edited by - PRIBOO on 27/09/2012 17:12:28
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 27/09/2012 :  16:31:12  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

no vidis a u nas guardian jde pullne moby ty stoji u nej a my to z range solime zabijime a healujeme :)


Tak to vubec nezni jako holy trinity

MMOs failed.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 27/09/2012 :  17:18:16  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
autoshotar je v inste k hovnu, skoro jako mesmer
:)
a zadnej mob v inste nedava dve rany za vterinu co te zabiji , defacto cokoliv se da ustat vcelku dlouho pokud clovek nestoji jak idiot v abilitach
zaklad grupy do insty na idealni hladkej prubeh je
1. War
2. guard
3. elem
4. necro
5. thief / engi
mesmera / autoshotare nebrat :D
ne proto, ze preagrujou, ale protoze stojej za hovno co se pve abilit tyce

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.

Edited by - Pertha on 27/09/2012 17:24:31
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 27/09/2012 :  17:23:18  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

quote:
Originally posted by Pertha

no vidis a u nas guardian jde pullne moby ty stoji u nej a my to z range solime zabijime a healujeme :)


Tak to vubec nezni jako holy trinity



taky neni :D staci druhej meleek a je po tankovani ma to skoro okamzite na sobe :D

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

skuko
New Member

140 Posts

Posted - 28/09/2012 :  07:20:26  Show Profile Send skuko a Private Message  Reply with Quote
v com je trap specnuty condition damage ranger horsi ako necro?
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 28/09/2012 :  07:22:46  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

autoshotar je v inste k hovnu, skoro jako mesmer
:)
a zadnej mob v inste nedava dve rany za vterinu co te zabiji , defacto cokoliv se da ustat vcelku dlouho pokud clovek nestoji jak idiot v abilitach
zaklad grupy do insty na idealni hladkej prubeh je
1. War
2. guard
3. elem
4. necro
5. thief / engi
mesmera / autoshotare nebrat :D
ne proto, ze preagrujou, ale protoze stojej za hovno co se pve abilit tyce


Autoshotar s Frailty sigilom vie drzat 25 stackov vulnerability a 25 stackov bleedu sam. Autoshotar dava tym autoshotom 2400-3200 crity (shortbow). Ma interupt na fakt nizkom cd. Ma dost dobry group buff s warhornom. Beres do grupy warra, ale tankujes s guardom a vyzadujes jedneho melee, to znamena, ze warr tam beha s puskou. Nie som si isty, ci tak dava viac benefitov ako ranger. Apropo, fakt neviem, co by si od autoshotara chcel viac, ked vsetko ostatne ma zvysok grupy. Ja osobne vidim dost casto shouty typu LF ranger for exp farm, please full DPS.

MMO traveller
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 28/09/2012 :  07:24:05  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by skuko

v com je trap specnuty condition damage ranger horsi ako necro?


Aha, dalsi oponent Mam taky pocit, ze tvoje tvrdenia maju medzery.

EDIT: Myslel som Perthu, samozrejme.

MMO traveller

Edited by - Greydawn on 28/09/2012 07:25:19
Go to Top of Page

skuko
New Member

140 Posts

Posted - 28/09/2012 :  09:48:55  Show Profile Send skuko a Private Message  Reply with Quote
perthak hral asi hunter/ranger classu naposledy vo wowku :)

nazvat rangera v GW2 autoshotar moze len wow huntard :)
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 28/09/2012 :  10:32:57  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Pertha je totiž posledního půl roku nejchytřejší hráč mmo v ČR. Začalo to SWTORem a pokračuje to dále. Nediskutuje, nepolemizuje. Přijde a řekne, jak to má být a co je nejlepší .

Je potřeba se smířit s tím, že máme chary úplně z prdele, kteří prostě do instance v GW2 nemůžou, protože to řekl Pertha. A když to do vás nacharguje boss a instakilne vás, nebo dostanete 3tí dotku v rozmezí 10 vteřin, která tiká za 10000HP a už si ji nemáte čim sundat ... tak je to vaše chyba a jste úpný lampy když umřete .
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 28/09/2012 :  11:02:42  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by skuko

perthak hral asi hunter/ranger classu naposledy vo wowku :)

nazvat rangera v GW2 autoshotar moze len wow huntard :)



:) ja nazyvam ve vsech hrach rangery autoshotarema
a my rozhodne nechodime v tom prej idealnim setupu ten jsem opsal , my chodime guard dva thiefove elementalista a posledni spot je vetsinou autoshotar, obcas mesmer :D

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 28/09/2012 :  11:04:01  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOOA když to do vás nacharguje boss a instakilne vás, nebo dostanete 3tí dotku v rozmezí 10 vteřin, která tiká za 10000HP a už si ji nemáte čim sundat ... tak je to vaše chyba a jste úpný lampy když umřete .


ano tyhle situace se stavaji prave kdyz neznate mechaniku fightu a nepostupujete spravne
je jasny, ze jsme podobne wipovali taky a dlouho, obzvlaste v flame citadele na story mod

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.

Edited by - Pertha on 28/09/2012 11:04:43
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 28/09/2012 :  13:29:58  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
nepostupujete spravne
je jasny, ze jsme podobne wipovali taky a dlouho, obzvlaste v flame citadele na story mod


Hele cece... ja nevim, ja vcera byl pit... desne sem se vozral a nerozumel jsem ti za strizliva, nerozumim ti an ited po opici

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"

Edited by - Kuzmik on 28/09/2012 13:39:46
Go to Top of Page

Clavius
Starting Member

46 Posts

Posted - 29/09/2012 :  02:09:25  Show Profile  Send Clavius an ICQ Message Send Clavius a Private Message  Reply with Quote
Pertha: tak to mne prisel story v CoF vcelku snadny, spise nas prekvapila ta "dredge" instance, kde se u profesora postupne objevili golemove a tam to byl zahul.

Kdyztak dej echo, jak se svoji partou projdete Arah na prvni variantu (Jotun). Mne sice ted vetsina guildy utekla do Asie za pandama, ale dneska, respektive vcera, jsem to zkousel s pugem a skoncili jsme u bosse, ktery se zacne na 75% portovat a vsechny nas behem momentu zabil. Dali jsme 5 pokusu, pri ctyrech nemel zadny stack za snezeneho gruba a vysledek porad stejny.

Ale obecne projit story mod neni problem s jakymkoliv setupem. Ale ty explorable jsou peklo, v nekterych je ten "silver" trash silnejsi nez nektery boss.

A s tim farmem explorable se to zda vcelku obtizny globalne. Az na vyjimky vidim kazdeho hrace pouze v CoF setu, ktery z 90-ti % shrabl tento gear diky (jiz opravenemu) exploitu (chudacci).

edit:
zkoukl jsem nejake videa a vypadato, ze hlavni tahakem v instancich je vazne supp guardian.

Edited by - Clavius on 30/09/2012 02:13:54
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 30/09/2012 :  08:14:45  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
vidis me se ty insty nejak pletou, jo kudu s tema jeho golemama byl peklo :D
ale jinak nektery story mody jsou vpohode a zrovna tak nektery explore
typicky snadny na farmeni jsou
Ascalon prostredni cesta, prvni a posledni jen kdyz mate lidi s dobrym aoe a schopnosti delat dmg do structure cilu
Caudescus komplet
Twillight je celkem vpohode ale nelibi se nam odtam vzhledy setu tak tam nechodime
Honor of the waves komplet je easy
Crucible pri prvnim pruchodu peklo ale po nauceni se bosse co se s nim bojuje trikrat cestou je to uz taky celkem pohoda
Arah nevim zatim jsem tam nebyl ani na story mode, protoze jsem mel dlouho buglej story quest, kterej mi nesel dokoncit a tak se mi tam nechtelo :D

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 30/09/2012 :  19:13:41  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

Pertha je totiž posledního půl roku nejchytřejší hráč mmo v ČR.


To sotva teda ....
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 30/09/2012 :  19:20:22  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Chci se zeptat, jak moc je herní zážitek z tohodle podobnej hraní wowka?
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 30/09/2012 :  20:01:05  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
vsechny mmorpg od a do z jsou svym zpusobem stejny :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 30/09/2012 :  22:49:02  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

Chci se zeptat, jak moc je herní zážitek z tohodle podobnej hraní wowka?



Herní zážitek ti umocní v případě GW2 žádné měsíční poplatky a také asi o 100% graficky uvěřitelnější svět, než omalovánky made in china

Já vím, jde nám všem přeci o to hratelnost,ale já k tomu dobrou grafiku prostě potřebuji. Je to jako se ženskejma. V podstatě jde o zážitek, ale i vzhled hraje svojí úlohu a kdo říká že ne, ten si ho honí dodneška

Někteří odborníci na lvl 5 GW2 prodávají s tím, že je to jako nechytlo, ale v 99% je zatím jen špatnej komp, nic víc.Prostě omalovánky jim to utáhne a GW2 ne. Když jsem před lety reklamoval grafiku, tak jsem si z práce přinesl nějakou ATI s pasivem a napájel jsem a to malej větráček a rozdíl ve hře (woW) prakticky neznatelnej, asi tak

Takže suma sumárum, pokud jsi nevýdělečnej človíček s nějakou vyladěnou herní peckou z TESCA cca 3 roky starou, tak to ani nepokoušej a zůstaň u pandiček To dáš s přehledem, je to barevné, hratelné a Blizz přesně ví, co na děti platí.


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 30/09/2012 :  23:41:12  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Dá se někde vidět, jak vypadá ten pěknej grafickej zážitek, co o něm píšeš? koukal jsem na nějaký gameplay videa a trochu dost mi tam vadilo, to i co v ostatních mmo snažících se o uvěřitelnou grafiku, tedy zejména, že postavy, obludy atd. jakoby nepatřily k prostředí a to jak graficky tak i fyzikou pohybu. Ale to může být těmi videi, ne tou hrou proto se ptám na nějakej tip, kde najít nějaký pěkný real gameplay videa. Protože tohle jsou právě důvody, proč mi ty omalovánky vyhovovaly, je to prostě uvěřitelný jako reálná omalovánka, na nic si to nehraje:) Počítač mám asi spíše dost slabší, po stránce grafiky určitě, to by ale taky nemusel být až tak problém, klidně budu hrát na malý detaily zase omalovánku, pokud mě to zaujme jinak.
Je někde nějaká dobrá videorecenze, kde by byl představenej talent systém, herní mechaniky atd?
Pandičky jsou jinak určitě žůžo, jak jsem již psal vedle, ale Blizzu už fakt prachy strkat nechci. Navíc to žůžo je viditelně fakt moc podobný tomu předchozímu žůžu atd ....

Edited by - vool on 30/09/2012 23:44:32
Go to Top of Page
Page: of 17 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,31 seconds. on eygor Snitz Forums 2000