Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 GuildWars
 Guild Wars 1 & 2 - General forum
 Guild Wars 2
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 17

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 31/05/2012 :  15:47:51  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
mno rekl bych, ze to zdarne smeruje na vanocni trh

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

LordHoven
Starting Member

12

70 Posts

Posted - 31/05/2012 :  18:26:15  Show Profile Send LordHoven a Private Message  Reply with Quote
vypadá to tak :-)

nebreč ty buzerante
Go to Top of Page

Trasher
Moderator

water

376 Posts

Posted - 02/06/2012 :  13:36:51  Show Profile Send Trasher a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Muj nejvetsi moment bylo, ze jsem zkazil monthly v uF za rangera a byl jsem po zasluze vyflamovan, za coz se nestydim, protoze jsem fakt failnul. Pak jsem hral za nejaky skopcaky v top 30, ruzny spanelsky a francouzsky HA gildy a za ceskou xxxx.
Ale prohlasit, ze jste nejlepsi cz hraci v komunite, ktera byla z 90% slozena z pve farmaru, to chce fakt hodne velkej nedostatek soudnosti. Kdyz uz se chcete s nekym srovnavat, tak se srovnavejte v globalnim meritku.
Kde jsi hral ty a jaky mas tituly, na to se te ptat nebudu. Staci, ze jsi rytir zastavajici se bezbrannych cz/sk kamaradu, kteri patrne nejsou gramotni, kdyz jak rikas, se nemuzou branit eg. precist si to a neco napsat. Ja ani nevim, o koho se jedna, tady slo o princip tvyho povysovani se na nejakou cz elitu, coz je fakt smesny.

co se clovek nedovy tady :[

po mnohe pro nektere-jak uz byla psano jinde,mezi servery jde prechazet na pve i pvp,

jen na World vs World pvp jde 1 server a pouze za poplatek to jde zmenit -cca 1600 crystalu

beta1 cz/sk server -riveside
1 register key
https://register.guildwars2.com/
2 download client +patch
http://cloudfront.guildwars2.com/client/Gw2.exe
proc riverside ? barens chat forever :[
http://guildwars2.cz/beta-vikend-se-blizi/

o nic nejde , do podzimu casu dost

co je vic,nez pristani bez padaku ?
https://www.youtube.com/watch?v=o2xmAWS4akE&feature=youtu.be&t=1m40s

Edited by - Trasher on 02/06/2012 13:37:43
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 11/06/2012 :  08:29:20  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
Zhodnoceni posledniho vikendu
Za me drobnej ale opravdu drobnej pokrok v optimalizaci, nektery mista opravili napr Black Citadel uz mi jede plynule na tech 75 fps (pouzivam fixed)
ve World pvp je to jak na houpacce u jednoho objektu v 50+ lidech vpohode plynule a u jinyho se nemuzu s normalnim nastavenim ani otocit tady to bude jeste hromada prace, protoze prece jen ve meste ten drobnej lag snesu ale v PvP je to jasna smrt
pc mam Core i7 3.2GHz, 8GB ram na1333, nvidia gtx480, a hru i system mam na SSD disku

btw co me v tehle bete pobavilo nejvic je funkce join friend in pvp, kde nas to v 90 procentech pripadu hodi na opacny strany :D

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 11/06/2012 :  08:33:13  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
Po poslednom beta vikende som uplne nadseny. Ta PvE cast je tak genialna a zabavna ... a to som PvP neskusil ani na jednu sekundu, nevedel som sa odtrhnut. (PvP pritom povazujem za rozhodujuci faktor v hre). Ta grafika a dizajn sveta je ohromujuca, som sa dokonca vyvalil do travy a pozeral naokolo ... jedine co ma sere, ze musim na to kupit grafiku, nejde mi to tak, ako by som chcel. A animacie su ... slabsie, ale to sa este moze zmenit. Tato hra asi nebude fail.

MMO traveller
Go to Top of Page

Trasher
Moderator

water

376 Posts

Posted - 23/06/2012 :  21:04:24  Show Profile Send Trasher a Private Message  Reply with Quote


Všichni hráči, kteří si hru předkoupili, jsou pozváni aby se zúčastnili následujícího stress testu.
Tento čtyřhodinový test bude probíhat ve středu 27. června od 19:00 do 23:00 (CEST).



co je vic,nez pristani bez padaku ?
https://www.youtube.com/watch?v=o2xmAWS4akE&feature=youtu.be&t=1m40s
Go to Top of Page

Deesel
ex zedek

145 Posts

Posted - 24/06/2012 :  21:05:35  Show Profile  Send Deesel an ICQ Message Send Deesel a Private Message  Reply with Quote
Mam dotaz, jak je to s PvP mimo tu zonu World vs World vs World?


WoW --- Zedek --- Mage lvl 60 --- off
VG ----- Deesel --- Druid lvl 42 --- off
WAR --- Deesel --- BW lvl 40 ----- off

Edited by - Deesel on 24/06/2012 21:42:07
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 28/06/2012 :  15:18:48  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Je to TADY!!

28.8.12 .... den kdy to vypukne .... a země se zastaví:)

http://www.youtube.com/watch?v=t-CB0hheQRg

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"

Edited by - Jaffa on 28/06/2012 15:20:22
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 28/06/2012 :  15:39:00  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
nejlepsi mmorpg hra vsech dob vyjde, hallelujah

lastfm
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 28/06/2012 :  16:04:31  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

nejlepsi mmorpg hra vsech dob vyjde, hallelujah

ktera? kdy?

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Sorrow
Junior Member

877 Posts

Posted - 28/06/2012 :  18:12:23  Show Profile  Send Sorrow an ICQ Message Send Sorrow a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

nejlepsi mmorpg hra vsech dob vyjde, hallelujah



Heh :)

Darraque [MdK]
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 28/06/2012 :  19:36:28  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sorrow

quote:
Originally posted by Rashaverak

nejlepsi mmorpg hra vsech dob vyjde, hallelujah



Heh :)


Rash si zase dela rit.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 28/06/2012 19:36:47
Go to Top of Page

Trasher
Moderator

water

376 Posts

Posted - 29/06/2012 :  05:29:55  Show Profile Send Trasher a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

Je to TADY!!

28.8.12 .... den kdy to vypukne .... a země se zastaví:)

http://www.youtube.com/watch?v=t-CB0hheQRg



ale neee musi to vyjit az v zari

sazka byla vysoka

co je vic,nez pristani bez padaku ?
https://www.youtube.com/watch?v=o2xmAWS4akE&feature=youtu.be&t=1m40s

Edited by - Trasher on 29/06/2012 05:30:31
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 29/06/2012 :  09:39:31  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
Trasher: neboj oni to jeste odsunou :-)

Ja doufal, ze to vyjde az tak o vanocich :-) S timhle mi trosku kazej plany:-) Snad se jim neco posere a jeste to odsunou :-)


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

Trasher
Moderator

water

376 Posts

Posted - 09/07/2012 :  05:57:20  Show Profile Send Trasher a Private Message  Reply with Quote
nekdo se mne na to ptal

PC Guild Wars 2 - předobjednávka
113864718l
Základní informace

Kód: 3576
Výrobce:
V nabídce od: 04.06.2012
Cena bez DPH: 724.17 Kč
Cena vč. DPH (20%): 869 Kč
Dostupnost: na objednávku

co je vic,nez pristani bez padaku ?
https://www.youtube.com/watch?v=o2xmAWS4akE&feature=youtu.be&t=1m40s
Go to Top of Page

Trasher
Moderator

water

376 Posts

Posted - 09/07/2012 :  18:03:20  Show Profile Send Trasher a Private Message  Reply with Quote

BWE 3 20-22.7
Arenanet is here with a new blog post and some exciting news for people who will be in the next Beta Weekend Event. Players will be able to new content along with what was already available in the last beta events. What's new, you ask?

Asura levels 1-20
Sylvari levels 1-20
New Guild-Conquest PvP map
Two new cities: Rata Sum and Grove

co je vic,nez pristani bez padaku ?
https://www.youtube.com/watch?v=o2xmAWS4akE&feature=youtu.be&t=1m40s
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 09/07/2012 :  20:39:00  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Dnes 5000 klicu pro Premium cleny.
Zitra 20000 klicu pro General cleny.

http://www.curse.com/betas/guild-wars-2-eu

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 10/07/2012 :  06:56:21  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
V poslední betě mi jde jen vyzkoušení dvou posledních ras a vybrat si za co jet. Zatím vedou humani ale ranger mi prostě přijde že nejvíc patří k Sylvari nebo Nornum. Problém je že Nornové mají příšernou animaci běhu.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 10/07/2012 :  07:52:54  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

V poslední betě mi jde jen vyzkoušení dvou posledních ras a vybrat si za co jet. Zatím vedou humani ale ranger mi prostě přijde že nejvíc patří k Sylvari nebo Nornum. Problém je že Nornové mají příšernou animaci běhu.

Coze maji Nornove? Arrrrggh...

Edit: Mas na mysli asi to drobne poskakovani. Mno to neni uplne tak hrozny, ale je to divne.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 10/07/2012 07:58:45
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 10/07/2012 :  09:30:26  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Měl jsem Norn female char a ten běh mi přišel divnej ta žena byla prostě ....obrovská. Pohybově neohrabaná a pomalá mi přišlo. Není to taková hrůza, ta rasa je fajn a všechno kolem, lore, lokace atd.

Jsem zvědavej na Sylvari.

Ono to bude dost stát pokud budeš chtít pořádný inventář. Jsou 4 sloty "jen" na bagy a další 3 za prachy. Takže jestli někdo chce třeba 3-4 postavičky s full počtem bagu může to být pěkně drahá záležitost. Jeden extra slot stojí myslím 300 gemu. Jestli bude stát 1000 gemu 15 euro docela se to prodraží. Vybrat si dobře první char za co hrát bude duležitý než do toho začnu rvát prachy, což chci, protože max. inventář zanmená plynulejší hraní a víc goldu z trashe který se vejde do baglů.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Sorrow
Junior Member

877 Posts

Posted - 10/07/2012 :  14:50:57  Show Profile  Send Sorrow an ICQ Message Send Sorrow a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

Měl jsem Norn female char a ten běh mi přišel divnej ta žena byla prostě ....obrovská. Pohybově neohrabaná a pomalá mi přišlo. Není to taková hrůza, ta rasa je fajn a všechno kolem, lore, lokace atd.

Jsem zvědavej na Sylvari.

Ono to bude dost stát pokud budeš chtít pořádný inventář. Jsou 4 sloty "jen" na bagy a další 3 za prachy. Takže jestli někdo chce třeba 3-4 postavičky s full počtem bagu může to být pěkně drahá záležitost. Jeden extra slot stojí myslím 300 gemu. Jestli bude stát 1000 gemu 15 euro docela se to prodraží. Vybrat si dobře první char za co hrát bude duležitý než do toho začnu rvát prachy, což chci, protože max. inventář zanmená plynulejší hraní a víc goldu z trashe který se vejde do baglů.



Já to tolik nesledoval, ale neplatí Goldy -> Gemy -> Bágly? Takže nemusíš Eurovat, stačí goldy. Mě se vždycky příčilo dávat do hry další peníze (i když uznávám, že jelikož bude GW2 bez měsičních poplatků, tak asi sem tam něco pustím) a raději jsem si vydělal in-game (kupovat goldy mi vždy přišlo jako cheatování)

Darraque [MdK]
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 10/07/2012 :  15:15:57  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
jasne ze to nebude zadarmo a kdokoliv kdo si bude chtit plnohodnotne zahrat pravdepodobne zaplati mnohem vic nez klasickych 15 dolaru mesicne :)
transakce gemy x goldy akorat za chvili znici diky farmarum naprosto hodnotu goldu :) a ten pomer bude pro normalniho cloveka nepouzitelnej

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 10/07/2012 :  19:40:33  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
Můžete mi prosím říct jak moc bude můj char omezen když do hry nebudu chtít vrážet eura ?

Pochytil jsem zatím jen rozšíření báglu za €.. co mám čekat dál?
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 11/07/2012 :  07:18:53  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Luka

Můžete mi prosím říct jak moc bude můj char omezen když do hry nebudu chtít vrážet eura ?

Pochytil jsem zatím jen rozšíření báglu za €.. co mám čekat dál?




nic zvlášť hrozného, pro mě je nejhorší ten inventář bo jsem sběratel :)

tady máš ukázku item shopu
http://www.guildwars2guru.com/topic/28104-cash-shop-items-leak/

rošířní banky, další slot pro postavu a pak jen kosmetické voloviny a buffy na xp, karmu atd.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 11/07/2012 :  07:42:00  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
to je na zacatek, :) samozrejme za mesic prijde content patch - nedostanes se tam kdyz nezaplatis dalsich 30 eur atd. proste normalka f2play, nedelaj to proto aby nevydelali, ale protoze doufaji, ze tak vydelaji vic

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 11/07/2012 :  07:56:15  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

to je na zacatek, :) samozrejme za mesic prijde content patch - nedostanes se tam kdyz nezaplatis dalsich 30 eur atd. proste normalka f2play, nedelaj to proto aby nevydelali, ale protoze doufaji, ze tak vydelaji vic



Tak jasně stejně jako datadisky u jedničky, mám je všechny :) uvidíme jestli takhle "velké" datáče přinesou i u dvojky.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Trasher
Moderator

water

376 Posts

Posted - 11/07/2012 :  15:08:11  Show Profile Send Trasher a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

quote:
Originally posted by Pertha

to je na zacatek, :) samozrejme za mesic prijde content patch - nedostanes se tam kdyz nezaplatis dalsich 30 eur atd. proste normalka f2play, nedelaj to proto aby nevydelali, ale protoze doufaji, ze tak vydelaji vic



Tak jasně stejně jako datadisky u jedničky, mám je všechny :) uvidíme jestli takhle "velké" datáče přinesou i u dvojky.



porad je to nejlepsi moznost nez nutnost kazdeho nutit mesicne platit i kdyz nechce

co je vic,nez pristani bez padaku ?
https://www.youtube.com/watch?v=o2xmAWS4akE&feature=youtu.be&t=1m40s
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 11/07/2012 :  15:21:12  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
no podle me idealni moznost je kombinace, jako u Lotro
bud si clovek plati obsah jako questy atd nebo si zaplati mesicni poplatek a po dobu aktivniho uctu ma obsah vsecek

ale zaklad je, ze ve vysledku to je cca stejne penez za hrani, v prumeru vic v pripade mikrotransakci ale to je uhnuty silencema co musi mit kazdej outfit atd.

rozhodne si nikdo ani v GW2 nezahraje odhadem uz cca 2-3 mesice po vydani vsechen content ve hre bez dalsi platby

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.

Edited by - Pertha on 11/07/2012 15:22:07
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 11/07/2012 :  16:08:55  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
F2P a mikrotranskace jsou proste picarna na "N"tou.
Je to vymysl obchodnich a marketingovych tzmu, kteri maji proste spocitano, ze je to daleko vydelecnejsi, nez mesicni transakce. A to predevsim z toho duvodu, ze za kratsi obdobi, zaplati clovek vic. Na mesicnich poplatcich se musi vydelavat dlouhodobe, coz dneska podle me ani zadnej MMO titul nema ambice... aby to jedinec hral 5+ let jako kdysi starickou UO, nebo pak v mem pripade EQ2.

Takze tipuju laickym odhadem ze prumerna dnesni doba hracu u MMO je 3-6 mesicu jednoho titulu a tudiz spolecnosti chteji mit zisk prave za tohle obdobi minimalne srovnatelnej s 3letym placenim mesicnich poplatku... coz nejspis mikrotransakce vydelaji.

Jak psal Perthak... kombinace obojiho je asi idealni volba, ale nejsem si jistej jestli uz tak vydelecna, proto o ni dost pochybuju.
I pres celosvetovou "krizi" je game a online zabavni prumysl jeden z nejvydelecnejsich a dosahuje nejvetsiho rustu... doba pokrocila, technologie taky... dneska uz se AAA MMO titulu s mesicnima poplatkama nejspis jen tak nedockame... ale treba se pletu.

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 11/07/2012 :  16:13:35  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
cim vic krize tim lepe pro game prumysl, co dela nezamestatnej delnik ? sedne k pc, bere davky a pari hry :)

lastfm
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 11/07/2012 :  17:03:42  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

cim vic krize tim lepe pro game prumysl, co dela nezamestatnej delnik ? sedne k pc, bere davky a pari hry :)



Do života nezaměstnaných dělníků sice nevidím, ale z vlastní zkušenosti vím, že krize umí dokonale zkazit chuť na nikotin, alespoň ta hospodářská

Co se týká MMORPG krize je to jako když si člověk zvykne bafat Carolinský tabák a najednou jsou všude k mání jenom Startky. Jak to asi dopadne ?

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 11/07/2012 :  17:55:45  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
Tak to jste mě moc nepotěšili pánové. Tohle má být moje první F2Play onlajnovka. Zahrát si to chci, když to bude dobrý je jasné že pořídím i rozšíření.

Ale když jsem dal 1200 za Diablo 3 proč nedat 1000 za skutečnou online hru. Osobně můžu být jen mile překvapen.

Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 11/07/2012 :  20:09:10  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
Koupeno, doufám že si po všech těch AIONECH, RIFTECH, TERÁCH a pod. spravím herní chuť............podařilo se ji mě MMORPG naprosto znechutit a to tak, že zase hraji radši Panzer Corps. Tak doufám, že to k něčemu bude. Tentokrát mě nějakej head start netrhá trenky, tak doufám že to bude to, co má v sobě každá švestka...








Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 11/07/2012 20:09:57
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 11/07/2012 :  20:43:12  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Platebni model bude imo stejne jako u jednicky. Jednou za rok datadisk s contentem a novymi skilly, takze defacto nucena koupe. V GW1 meli perfektne vybalancovanou hru, vydali datadisk, novy skilly byly strasne OP, nejak to fixli, ale kazdy dalsi datadisk narusil balance natolik, ze uz to pak neslo dat dohromady.
Tady to ale vubec nevadi, kdyz pvp je na druhy koleji. Nejaky behani v zergu pro par radoby leetzoru a ne ty areny s ladderem.

MMOs failed.
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 11/07/2012 :  22:31:53  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Platebni model bude imo stejne jako u jednicky. Jednou za rok datadisk s contentem a novymi skilly, takze defacto nucena koupe. V GW1 meli perfektne vybalancovanou hru, vydali datadisk, novy skilly byly strasne OP, nejak to fixli, ale kazdy dalsi datadisk narusil balance natolik, ze uz to pak neslo dat dohromady.
Tady to ale vubec nevadi, kdyz pvp je na druhy koleji. Nejaky behani v zergu pro par radoby leetzoru a ne ty areny s ladderem.



Ty jsi tedy optimista jeden datáč, ty to budou ždímat tempem jeden za 4 měsíce počítám.... Bude to ve skutečnosti jeden, ale rozdělenej na 4 díly a penízky budou cinkat,ale bude to pořád freee :-)))a bude v každém nějaká nenahraditelná fičura, která tě donutí to koupit. Klasika dnešních dní....a pak přijdou Pandy !


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 11/07/2012 22:32:45
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 11/07/2012 :  23:00:30  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
videl bych to maximalne jednou za tri mesice neco co proste bude bud pve nebo pvp hrac nutne potrebovat
at uz novej dung, novej siege engine atd

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 12/07/2012 :  09:12:45  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik

F2P a mikrotranskace jsou proste picarna na "N"tou.
Je to vymysl obchodnich a marketingovych tzmu, kteri maji proste spocitano, ze je to daleko vydelecnejsi, nez mesicni transakce. A to predevsim z toho duvodu, ze za kratsi obdobi, zaplati clovek vic. Na mesicnich poplatcich se musi vydelavat dlouhodobe, coz dneska podle me ani zadnej MMO titul nema ambice... aby to jedinec hral 5+ let jako kdysi starickou UO, nebo pak v mem pripade EQ2.


Ono je to ještě mnohem složitější, ale máš pravdu, že účelem je vydělat co nejvíce peněz (Jak překvapující :). Nesouhlasím ovšem, že z jednoho hráče dostanou průměrně více než u klasického předplatného. Fígl je v tom, že těch hráčů budou mít několikrát tolik.
Nejlépe je to vidět na World of Tanks, kde ždímání dovedli k dokonalosti. Máš tam několik faktorů, které tě nutí utrácet.

1.) Z počátku to vypadá jako skutečné free to play - jsi stejně silný jako kdokoli jiný. Výsledkem je velká player base a spousty fanoušků, kteří budou všude tvrdit, že je to zadarmo.

2.) Poté co investuješ do hry moře času zjistíš, že už to najednou tak dobře nejde - chceš pokračovat, protože už jsi do toho investoval tolik

3.) Nakupuje se za goldy, které jde koupit jen po určitých sumách, takže ti vždy něco zbyde - utratíš to spíš.

4.) Ceny v goldech se díky slevám stále mění, stejně jako cena goldů díky nakupování po určitých zvýhodněných objemech - výsledkem je syndrom "kafe v cizině", nejseš si úplně jistý kolik vlastně stojí korun, ale máš na to, tak proč si to nekoupit.

Pak je ještě důležité nastavit cenu nejdražších "pay to win" itemů tak, aby je mělo jen max cca 10% hráčů. Když to bude víc, ostatní si budou připadat nekonkurenceschopní a ti kupující si naopka nebudou připadat vyjímeční.

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 12/07/2012 :  09:24:51  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
Pěkně si to napsal. Hlavně výraz "kafe v cizině" se mi líbí :o)

U GW1 těch datadisků bylo hodně a nějak jsem nechápal (nehrál jsem to) proč... teď už rozumím.
V případě, že GW2 mě bude prostě bavit jsem už dopředu ochoten jim těch 13Euro měsíčně dát když to uznám za vhodné. Každá sranda něco stojí.
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 12/07/2012 :  09:56:11  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee
Ono je to ještě mnohem složitější, ale máš pravdu, že účelem je vydělat co nejvíce peněz (Jak překvapující :). Nesouhlasím ovšem, že z jednoho hráče dostanou průměrně více než u klasického předplatného. Fígl je v tom, že těch hráčů budou mít několikrát tolik.
Nejlépe je to vidět na World of Tanks, kde ždímání dovedli k dokonalosti. Máš tam několik faktorů, které tě nutí utrácet.


Jiste ze je to slozitejsi... popisujes podrobnejs obchodni a marketingove strategie, jak hrace prinutit vic utracet... tzn. spravnym nastaveni ceny, dobry pomer cena/uzitek goldu (ci jineho ingame platidla) atd.

A ze nesouhlasis ze z jednoho hrace dostanou vic nez u klasickeho predplatneho?
Tak si to spocitej a presne zohledni to co jsem psal ja a co pises ty. Muzes treba u WoT. Ja tvrdil ze prumerna herni doba je dneska 3-6 mesicu... nejsou to roky, ktere se vyplati pri stalych poplatkach.
Napr:
2 roky 10E mesicne - 240E = 6000,- (+/- podle kurzu)
V tomhle mas vsechno, nemas vic nez ostatni, ale musis hrat dva roky aby si jim tolik penez zaplatil.

6 mesicu World of Tanks - zdarma (F2P)
Po mesici se dostanes na uroven kdy potrebujes nasobit XP (kvuli lepsim tankum), kdy potrebujes nasobit vydelky z bitvy (kvuli drazsi munici v tancich). Tzn. ze aby si mohl na urovni hrat, platis nejakych 5 mesicu.... hra je chytlava, dobre udelana, instantni zabava... a je to zdarma F2P

Mas moznosti si nakoupit goldy na presnej mesic premia (2500 GOLD za 9,9 euro) a nebo si za 19,9 euro nakoupis 5500 GOLD. Tak si kazdej prumernej clovek rekne... no tak dam 20 euro, mam to na dva mesice a jeste mi zbyde par goldiku na utratu... (dobre marketingove nastaveny jak si psal "syndrom kafe v cizine").

Poprve ti to na ty dva mesice da, podruhe to koupis, mas na mesic apak si to uz proste kupujes za ty prachy kazdej mesic co hrajes, aby si mel premium, protoze bez nej se to neda. Dokazu si predstavit ze to nekdo hraje jeste aktivnejs, pouziva GOLD ammo a jiny "lepsi" boosty, preium tanky na vydelavani atd. a ty utracej jeste vic jak ja.

Takze kdyz to shrnu:
1 mesic zadara, dalsi 2 mesice za 20E a dalsi 3x20E = 80E (2000,-) za pul roku hrani. A to hraju rekl bych spis podprumerne. Dokazu si predstavit ze lepsi hraci, kterych je vetsina tam utopi dvojnasobek. A to uz se skoro dostavame na tu castku jako za dva roky placeni mesicnich poplatku.
Mozna to prirovnani bylo nadnesene, ale jen selskejma poctama musi bejt kazdymu jasny, ze F2P hry jsou vysokoobratkove zbozi.... na hrani ZDARMA nalakaj tunu ovci, ktere pak ochotne plati, nez se jim to zaji.... za tu dobu proste zaplati z meho pohledu vic, nez kdyz si neco plati par let mesicni poplatek

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 12/07/2012 :  10:18:43  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
To ale nepočítáš lidi, který skutečně nic neplatí. I takový jsou. Dál nepočítáš lidi, který už téměř nehrajou. Takový většinou u klasických MMORPG ještě měsíc dva platí.

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 12/07/2012 :  10:30:02  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

To ale nepočítáš lidi, který skutečně nic neplatí. I takový jsou. Dál nepočítáš lidi, který už téměř nehrajou. Takový většinou u klasických MMORPG ještě měsíc dva platí.


Jasne... je to brano prumerne. Ale taky si vem kolik lidi hraje klasicke MMO (nepocitam mnohamilionove WoW) a kolik lidi tyhle F2P veci zdarma... tam je taky nepomer a troufam si tvrdit ze ve prospech prave toho hrani "zdarma".
Me to proste vychazi ze vydelky jednoznacne vedou na strane F2P. Treba se pletu.... ale jsem si koro jistej, ze ne... protoze kdyby to nevydelavalo, vsichni by uprednostnovali pravidelne poplatky pred mikrotransakcema.... coz v dnesni dobe pravda neni a na F2P sazi vetsina vydavatelu

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 12/07/2012 :  11:04:48  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
urcite se to vyplaci staci si vzpomenout na zpravu turbine o kolik se jim zvedla ziskovost na jeden ucet po prechodu na f2play a jeste se jim i zvedl pocet aktivnich uctu :D a to je to blby lotro

umi si to dobre spocitat a dobre davat do hry veci, ktery proste potrebujes aby jsi platil a tak platis sice ne pravidelne mesicne ale "kdyz chces" ale z dlouhodobyho hlediska jim das vic

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Sorrow
Junior Member

877 Posts

Posted - 12/07/2012 :  14:23:23  Show Profile  Send Sorrow an ICQ Message Send Sorrow a Private Message  Reply with Quote
Když vás tak poslouchám, tak jsem rád, že mi většina MMO vydrží maximálně půl roku aktivního hraní :)

Darraque [MdK]
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 12/07/2012 :  16:07:45  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sorrow

Když vás tak poslouchám, tak jsem rád, že mi většina MMO vydrží maximálně půl roku aktivního hraní :)



diky tobe pak programatori nemaj co zrat !


lastfm

Edited by - Rashaverak on 12/07/2012 16:09:05
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 12/07/2012 :  19:06:00  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
Bohužel v posledních letech jde jen a jen o peníze na komunitu každej prdí. Společnosti chtěj jen urvat co se dá z prvotního náporu a pak zbohem. Nějaké dlouhodobé plány ? Na co, do roka to odpískají. High content žádný, pouze sliby a levelování se stalo jedinou zábavou. Původně mělo sloužit k tomu, aby se hráč naučil ovládat postavu a pak to mělo začít a dnes ?

Jen se už poučili a tváří se jak naslouchají komunitě, jak na tom makaj a pod. No slibem neublížíš že. Lidi čekají na herní zázrak a ...nic. Jen další levelování, tahání peněz za datáče které jsou balíkem oprav, free je předraženější než normal, všude spam "hrdino vrať se nám zpátky" potřebujem tvé peníze. Podívejte se VG a co s tím udělali a když se to začalo zase zvedat, tak jim sebrali podporu, aby to nezačlo být náhodou hratelné, protože potřebovali prodat další datáče EQ2.

Já jsem rád, že jsem hrál MMORPG ještě před WoW a bylo to ještě neoharbané, klient lagoval, padal, bugů jak naseto,ale mělo to koule, skvělou komunitu, nic zadarmo pro líné fracky a za každým vydřeným úspěchem velká radost.

Dneska je to pořád to stejné levelovací lejno, zabalené jen do jiného obalu. Malinko nadějí dávám do GW2,ale jsem realista, zase půjde jen o prachy. Doufám, že se nasere dost lidí a s tím železem co dneska je se možná udělá nějaká nezávislá scéna, která bude dělat hratelné a ne komerční hry. No snad se toho ještě dožiju, tahle mezifáze je nablití.


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 13/07/2012 10:23:31
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 13/07/2012 :  09:10:22  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
takovy hry uz davno jsou, treba wurm

lastfm
Go to Top of Page

LordHoven
Starting Member

12

70 Posts

Posted - 13/07/2012 :  10:08:48  Show Profile Send LordHoven a Private Message  Reply with Quote
doba pred wow byla jedinecna i kdyz nutno rict ze zacatko wow priblizne rok a pul byly taky skvely pak uz to slo do sracek celkove

az na jeden zachev nevim proc ale Tabula rasa me docela bavila nez ji zrusili :DDD

na GW2 sem docela zvedavej urcite si to minimalne koupim na vyzkouseni

nebreč ty buzerante

Edited by - LordHoven on 13/07/2012 10:10:04
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 13/07/2012 :  10:28:17  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
no jo na zacatku wowko taky bylo obslehlej everquest ve warhammer kabatku :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 13/07/2012 :  13:30:54  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Jaj, Tabulu Rasu bych si zahral. GW2 zkusim, ale az pozdeji. Chtel bych si zkusit uz jenom pro inspiraci TSW.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 15/07/2012 :  16:51:43  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
Na Aukru klíče na Beta víkend 20-22.7. ... 1ks = 59Kč
Já to zkusil a už tahám klienta. Tak jestli má někdo zájem.

http://aukro.cz/show_item.php?item=2482444215
Go to Top of Page
Page: of 17 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,34 seconds. on eygor Snitz Forums 2000