Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 GuildWars
 Guild Wars 1 & 2 - General forum
 Guild Wars 2
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 17

Trasher
Moderator

water

376 Posts

Posted - 15/07/2012 :  21:31:58  Show Profile Send Trasher a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Luka

Na Aukru klíče na Beta víkend 20-22.7. ... 1ks = 59Kč
Já to zkusil a už tahám klienta. Tak jestli má někdo zájem.

http://aukro.cz/show_item.php?item=2482444215




uhh
pred par dny se rozdalo mnoho desitek tisic klicu a ted je nekdo prodava :[

jak ty picki

mnomnenejvic
http://www.youtube.com/watch?feature=fvwp&NR=1&v=xmlAW_1hgT8

co je vic,nez pristani bez padaku ?
https://www.youtube.com/watch?v=o2xmAWS4akE&feature=youtu.be&t=1m40s

Edited by - Trasher on 15/07/2012 21:32:53
Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 15/07/2012 :  22:20:40  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
Bohužel nemám čas to sledovat. 59Kč mě opravdu netrápí, nejsem student.

Dal jsem ten link na fórum pro lidi ne pro "picki" nebo "curaku".

Nazdar
Go to Top of Page

Trasher
Moderator

water

376 Posts

Posted - 16/07/2012 :  22:05:30  Show Profile Send Trasher a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Luka

Bohužel nemám čas to sledovat. 59Kč mě opravdu netrápí, nejsem student.

Dal jsem ten link na fórum pro lidi ne pro "picki" nebo "curaku".

Nazdar



ehm ja taky nejsem student
ehm ani nerikam nic sprosteho ci urazliveho

jen rikam,ze kdyz je nekde neco zadaco tak hned uz nas natom nejde rezjne ,jak ty-pycký

promnenejvic
http://www.youtube.com/watch?feature=fvwp&NR=1&v=xmlAW_1hgT8

co je vic,nez pristani bez padaku ?
https://www.youtube.com/watch?v=o2xmAWS4akE&feature=youtu.be&t=1m40s
Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 16/07/2012 :  23:48:49  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
V pohodě, to byl preventivní útok :)
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 18/07/2012 :  09:26:47  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Hojte, nejaky volny beta klic by nebyl. Prodejny de*vky mi vyfoukly klice a ted to prodavaji za 50kc.

To byl vtip. V pripade, ze by nejaky dobrak mel volny klic na beta GW2, tak bych byl samozrejme vdecny. Diky predem.


- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Mrcek
New Member

cat

127 Posts

Posted - 18/07/2012 :  09:46:58  Show Profile  Send Mrcek an ICQ Message Send Mrcek a Private Message  Reply with Quote
Cusa,kdyz si predobjednam GW2 dig. na ofiku tak je k tomu i pristup do bety na vikend ?
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 18/07/2012 :  10:09:18  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrcek

Cusa,kdyz si predobjednam GW2 dig. na ofiku tak je k tomu i pristup do bety na vikend ?



jo digitální prepurchase verze na ofiku jako jediná nabízí přístup do bety + ještě teď hned a early accsess 25.8. Ten Early access maají možná ještě preordery z normal shopu.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 18/07/2012 :  14:12:28  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
Já mám objednáno u Xzone (Guild Wars 2 - Preorder code + hru) a tam slibují vstup do hry o 1 den dříve.

Pokud si vážně nedočkavec tak je pro tebe lepší pre-purchase kde máš vstup o 3 dny dřív, a ty vycházejí na víkend.
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 18/07/2012 :  14:21:26  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Luka

Já mám objednáno u Xzone (Guild Wars 2 - Preorder code + hru) a tam slibují vstup do hry o 1 den dříve.

Pokud si vážně nedočkavec tak je pro tebe lepší pre-purchase kde máš vstup o 3 dny dřív, a ty vycházejí na víkend.



je to tak, 25.8. je sobota, jestli bude přístup od pulnoci tak to bude páteční/sobotní žhavá letní noc/ráno :-) vlastně i víkend.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Mrcek
New Member

cat

127 Posts

Posted - 18/07/2012 :  16:17:21  Show Profile  Send Mrcek an ICQ Message Send Mrcek a Private Message  Reply with Quote
Chtel jsem hlavne jeste zkusit betu a to je mozny jen z pre-dig. z ofika.Zkousel to nekdo na podobny sestave jak to slape ? (AMD FX-4100,4Gram,Sapphire 6850)
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 18/07/2012 :  20:34:29  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
V patek moje prvni beta. Jsem poradne nahypovanej, snad se to povede. Moje jedina mmo nadeje.

MMOs failed.
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 19/07/2012 :  19:23:53  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

V patek moje prvni beta. Jsem poradne nahypovanej, snad se to povede. Moje jedina mmo nadeje.



Tak to tam budem čekat ve frontě dva,akorát já už nejsem ani nahypovanej, je mi to už celkem u análu, snad se nějaké kladné pocity dostaví


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 19/07/2012 :  21:08:30  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
Nevím jaké pocity budeš mít u análu, ale já se i po zklamáních s SWTOR, D3, AION těším a doufám, že to bude stát za to. Už i proto, že sem si jako správně "zhypovanej" pitomec koupil Beta key za 59Kč.
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 19/07/2012 :  22:04:31  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Luka

Nevím jaké pocity budeš mít u análu, ale já se i po zklamáních s SWTOR, D3, AION těším a doufám, že to bude stát za to. Už i proto, že sem si jako správně "zhypovanej" pitomec koupil Beta key za 59Kč.



Já to koupil rovnou na blind, kašlu na goldy, ale doufám, že když od toho nic nečekám, že se dočkám, po záplavě úžasných, revolučních, inovativních, převratných skoro her z poslední doby, už ani nečtu ty jejich spamy v e-mailu. Všechno jen levelovací shit, bez obsahu, nápadu, vše easy, hlavně udělat pořádnou reklamu pro blbečky a hodně barevnou s drakem, vílou atd. pro herní ovčany a samozřejmě neustále vydávat nové a nové úžasné kecy co tam všechno jednou bude a podobné pohádky. No nic pátek je zejtra, tak sem s tím.....hele a né že budu čekat ve frontě smradi, koukejte jít ven, má bejt hezky !


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 19/07/2012 22:08:24
Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 19/07/2012 :  22:23:22  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
Q: nevíte v kolik tu betu pustí v pátek ? :)

A: Beta začíná v pátek 21:00 a končí v pondělí 9:00

Edited by - Luka on 20/07/2012 07:14:12
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 20/07/2012 :  07:25:53  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
hehe :D tak zrovna guildwars nejsou absolutne nicim odlisny od ostatnich mmorpg, dokonce je tam i to levelovani a pitomy rozdeleni na shardy

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 20/07/2012 :  13:23:09  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Rychle, kde je armada fanboyu, aby potrela necisty prispevek nade mnou.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 20/07/2012 :  13:42:44  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Ale má pravdu, GW 2 je natolik jiné než GW 1, čti stejné jako většina dnešních MMO.

Spíše bych GW1 jedna označil za arenovku kdy každá osada bylo čekací lobby a v krajině jsi si už hrál pro sebe sám. Takže uvidíme jestli se chytnou ti koho první díl nevzal právě kvuli tomuhle. Herní novinářská obec to považovala za MMO tak asi mají pravdu ti co jsou za to placení....každý to vidí jinak.

Jestli by jsem dostal volbu zabijet 10.000 mobu v TSW nebo v GW2 jednoznačně GW2, protože tam u boje neusnu.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"

Edited by - Jaffa on 20/07/2012 13:46:38
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 20/07/2012 :  13:45:36  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Hype nehype, tohle bude revoluce v herním průmyslu. Dá to slovu WTF uplně jiný rozměr:)) Také koupím. Bude to na frakce rozděleno, nebo všici proti všem?
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 20/07/2012 :  13:47:40  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Hype nehype, tohle bude revoluce v herním průmyslu. Dá to slovu WTF uplně jiný rozměr:)) Také koupím. Bude to na frakce rozděleno, nebo všici proti všem?



Všichni proti všem ve WvWvW. Guilda proti Guildě proto se to tak taky jmenuje. Tam open PvP jednotlivcu ani snad není.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"

Edited by - Jaffa on 20/07/2012 13:48:41
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 20/07/2012 :  13:55:42  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

quote:
Originally posted by Azkaban

Hype nehype, tohle bude revoluce v herním průmyslu. Dá to slovu WTF uplně jiný rozměr:)) Také koupím. Bude to na frakce rozděleno, nebo všici proti všem?



Všichni proti všem ve WvWvW. Guilda proti Guildě proto se to tak taky jmenuje. Tam open PvP jednotlivcu ani snad není.



Aha.. tak to si o tom jdu něco přečíst. I když.. ono to vyjde až za měsíc. Tak to mám čas.

Viděl jsem nějaká videa a za ty doby co hry vycházejí a upadají do zapomena se asi nemá cenu řídit recenzama, ale prostě to zkusit a když už nic tak na měsíc to vždy zabaví.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 20/07/2012 :  14:27:43  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
:) ja nevim me prisel minimalne do lvl 35 co jsem hral v pve combat mnohem nudnejsi nez v TSW tam jsem aspon mohl vymyslet build, v GW2 je vicemene danej
a 90 procent pve boje v gw2 probihalo opakovanym mackanim 1 ve vyjimecnych pripadech prolozeno self healem

a svet je hrozne sterilni a statickej ve srovnani napr s riftem

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 20/07/2012 :  14:31:11  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Od dob GW1 marne hledam hru, u kterych bych mohl stravit roky. No hleda ji z nas asi kazdej soude podle poctu lidi, co naskacou do kdejaky pochybny mmo, kdykoli se s 60$ price tagem objevi na pultech.
Pro me je combat 90% hry, takze jestli ten se povedl, coz za par hodin zjistim, tak jsem sold. Endgame si predstavuju nonstop arenovy pvp s obcasnym vyletem do nejakyho treba 5 man dungeonu za lepsim skinem zbrane nebo armoru.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 20/07/2012 :  14:35:21  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

:) ja nevim me prisel minimalne do lvl 35 co jsem hral v pve combat mnohem nudnejsi nez v TSW tam jsem aspon mohl vymyslet build, v GW2 je vicemene danej
a 90 procent pve boje v gw2 probihalo opakovanym mackanim 1 ve vyjimecnych pripadech prolozeno self healem

a svet je hrozne sterilni a statickej ve srovnani napr s riftem



Jenže mě baví ty animace, ten pocit z boje, ta jeho dynamika, to mě v betě neomrzelo. Bavilo mě dávat s rangerem s 1H swordem, myslím že se to jmenuje Serpent strike, kdy se provede rychle obtočení o 180 kolem moba a následně můžeš dát odskok, přepnout na luk a pálit šípy. Všechno v parádně ladných uvěřitelných animacích.
Tohle TSW nemá, teda s shotgunem máš odskočení dozadu ale prostě Funcom ten boj neumí, nemá to tu šťávu.


quote:
Originally posted by Jace
Pro me je combat 90% hry, takze jestli ten se povedl, coz za par hodin zjistim, tak jsem sold. Endgame si predstavuju nonstop arenovy pvp s obcasnym vyletem do nejakyho treba 5 man dungeonu za lepsim skinem zbrane nebo armoru.



Bude ti to trvat tak 10 levelu než si otevřeš s každou zbraní max. kombinace potom se dá začít hodnotit.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"

Edited by - Jaffa on 20/07/2012 14:38:30
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 20/07/2012 :  14:45:52  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
odskoceny backflip atd v tsw jsou i u jinych zbrani, ale ano animace combatu jsou v gw2 pekneji zpracovane, obecne jsem nepochopil proc spoustu veci nevzali z conana do tsw, ale to je jedno

zaklad je ten, ze ten combat v gw2 je dvoutlacitkova nuda ano je tam sice vic specek, ale nenasel jsem duvod je pouzivat u zadne z pouzivanych class vsude se to scvrklo na 2 maximalne tri ability
Elementalista na 35
engineer na 22
roguna na 27

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 20/07/2012 :  15:47:38  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha


zaklad je ten, ze ten combat v gw2 je dvoutlacitkova nuda ano je tam sice vic specek, ale nenasel jsem duvod je pouzivat u zadne z pouzivanych class vsude se to scvrklo na 2 maximalne tri ability



Tak to samé je i v TSW aspoň já to tak mám. GW2 5 weapon tlačítek + 4?heal/support, s tím že ze začátku máš odemknutý jeden, dva sloty na support. Takže se na těch 7 mačkacích tlačítek dostaneš taky, jako v TSW.

No a pokud jde o kombinace mačkaní, tak u Puriter decku shotgun/hammer.
1,1,1,3,4,1,1,1,3,4 občas podle nálady dvojku

1- střelba singl target 100 -- obnova weapon supplies
2- to samé co u bodu jedna jen trochu silnější
3- mega rána kolem 500+
4- švih kladivem za 500+

víc toho nepoužívám bo nedosáhnu pohodlně prstem na víc než tlačítko 1-4 :-)když chci mačkat pětku už se občas pletu.
Stejně hraju i u GW2 1-4 na ostatní klikám myší protože to jsou věci s 30s+ cd.

Obě hry maj skoro stejný počet slotu na skilly. Kolem 7-8 je naprosto ideální a dostačující, aspoň pro mě :-) na víc stejně nedosáhnu :-)))
Nevidím rozdíl mezi TSW a GW2.
Budu se opakovat ten combat v TSW je nezáživnej, po technické stránce nedodělaný. Neměli peníze na pořádnej motion capturing?? asi ano. Já dojel do Transylvánie odemkl si dva decky a prostě ne, Funcom 14 euro měsíčně nedostane. Dal jsem hře dost dlouho dobu a dokážu zdůvodnit proč mě to nebaví. Hra je o pocitech a já mám lepší pocit u GW2. Většinu času trávíš bojem než čtením u quest givera takže ať je tam atmosféra jaká chce není to nic platné.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 20/07/2012 :  15:53:30  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

Obě hry maj skoro stejný počet slotu na skilly. Kolem 7-8 je naprosto ideální a dostačující, aspoň pro mě :-) na víc stejně nedosáhnu :-)))


Dufam, ze vies o tom, ze sa to da prebindovat, aby si na ne dociahol

MMO traveller
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 20/07/2012 :  16:03:58  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn

quote:
Originally posted by Jaffa

Obě hry maj skoro stejný počet slotu na skilly. Kolem 7-8 je naprosto ideální a dostačující, aspoň pro mě :-) na víc stejně nedosáhnu :-)))


Dufam, ze vies o tom, ze sa to da prebindovat, aby si na ne dociahol



Já nejsem žádnej zdatnej spartakiadník :-) nechtěj po mě mačkací orgie. Čím jsem starší tím míň toho chci mačkat. WASD +1-4 + SHIFT, F,E víc po mě nechtěj.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 20/07/2012 :  16:07:16  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

odskoceny backflip atd v tsw jsou i u jinych zbrani, ale ano animace combatu jsou v gw2 pekneji zpracovane, obecne jsem nepochopil proc spoustu veci nevzali z conana do tsw, ale to je jedno

zaklad je ten, ze ten combat v gw2 je dvoutlacitkova nuda ano je tam sice vic specek, ale nenasel jsem duvod je pouzivat u zadne z pouzivanych class vsude se to scvrklo na 2 maximalne tri ability
Elementalista na 35
engineer na 22
roguna na 27

no tak jestli je to tak tak to lidi hrat budou

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 20/07/2012 :  17:43:11  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Jen doufam, ze uderem devate hodiny se mi nedostane D3 launch deja vu.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 20/07/2012 :  17:46:26  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
ano gw2 je zabavny ale je absolutne stejny jako vsechny ostatni mmorpg

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 20/07/2012 :  19:08:15  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

ano gw2 je zabavny ale je absolutne stejny jako vsechny ostatni mmorpg



Stejně si to koupíme, nic jiného není.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 20/07/2012 :  19:14:26  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Luka

quote:
Originally posted by Pertha

ano gw2 je zabavny ale je absolutne stejny jako vsechny ostatni mmorpg



Stejně si to koupíme, nic jiného není.




tak jiste a to ja osobne jsem to jakozto dalsi vyrobek ncsoftu koupit nechtel, ale nakonec to stejne uz mam koupeny no i kdyz je na tom ncsoft videt na kazdym kroku tak me to kupodivu bavilo :D
asi uz jsem zapomel na traumata s crit craftem z aionu

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 20/07/2012 :  19:35:58  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem to zkusil pustit a lognul jsem. Jsem u výběru postavy, jestli se dostanu už do hry nevím.

TAK ENJOY. (server jsem si vybral ten první, myslím že teď na tom prd záleží)
Go to Top of Page

Sorrow
Junior Member

877 Posts

Posted - 20/07/2012 :  19:43:03  Show Profile  Send Sorrow an ICQ Message Send Sorrow a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Luka

Tak jsem to zkusil pustit a lognul jsem. Jsem u výběru postavy, jestli se dostanu už do hry nevím.

TAK ENJOY. (server jsem si vybral ten první, myslím že teď na tom prd záleží)



Taky jsem už in

Darraque [MdK]
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 20/07/2012 :  19:47:11  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
lets do it, lets do it
Vybral jsem Fissure of Woe jako poctu k my nejoblibenejsi farming lokaci v GW1.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 20/07/2012 19:47:57
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 20/07/2012 :  19:48:15  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Luka

Tak jsem to zkusil pustit a lognul jsem. Jsem u výběru postavy, jestli se dostanu už do hry nevím.

TAK ENJOY. (server jsem si vybral ten první, myslím že teď na tom prd záleží)

To je moc fikaný joinout prvni server (zvlaště pokud je změna serveru placená). Asi si nikdy nestal 5ti hodinovou frontu ...
Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 20/07/2012 :  19:49:24  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
Změnil jsem to na Ring of Fire (server) .. viz. Guildwars2.cz, ale jak rikam to je prece ted jedno kdyz se pri full startu vse maze.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 20/07/2012 :  20:18:59  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Tak ted nevim, jestli hraju gw nebo SC2. Takovej zergfest jsem jeste nevidel. Ale optimalizovany to maji hodne dobre.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 20/07/2012 :  21:34:38  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
kurnik, to bol wipe ? kde mam postavu ????

MMO traveller
Go to Top of Page

Sorrow
Junior Member

877 Posts

Posted - 20/07/2012 :  21:46:36  Show Profile  Send Sorrow an ICQ Message Send Sorrow a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn

kurnik, to bol wipe ? kde mam postavu ????



Bol, taky me to štve.

Darraque [MdK]
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 20/07/2012 :  21:49:27  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

quote:
Originally posted by Luka

Tak jsem to zkusil pustit a lognul jsem. Jsem u výběru postavy, jestli se dostanu už do hry nevím.

TAK ENJOY. (server jsem si vybral ten první, myslím že teď na tom prd záleží)

To je moc fikaný joinout prvni server (zvlaště pokud je změna serveru placená). Asi si nikdy nestal 5ti hodinovou frontu ...



ktera kretenska firma taky v dnesni dobe ma rozdeleni na shardy aby to znamenalo neco jinyho nez balanc do world pvp ....


aha vsechny krom funcomu

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 20/07/2012 :  22:22:10  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha
ktera kretenska firma taky v dnesni dobe ma rozdeleni na shardy aby to znamenalo neco jinyho nez balanc do world pvp ....



Nebylo nahodou GW1 prukopnikem 1 serveru s mrakem instanci?

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 20/07/2012 :  23:19:34  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

quote:
Originally posted by Pertha
ktera kretenska firma taky v dnesni dobe ma rozdeleni na shardy aby to znamenalo neco jinyho nez balanc do world pvp ....



Nebylo nahodou GW1 prukopnikem 1 serveru s mrakem instanci?



to to jeste nebyl ncsoft

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 21/07/2012 :  08:36:36  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
Můj první dojem z GW2 je: zmatený. Už jsem si asi zvykl na styl hraní kde vám postupně dávají mačkátka a vy si je tak nějak začleníte do toho co používáte. Tady na vás vybalí "1" a pak už to jede ... vemete dýku a to druhý máte jiné kouzla, vemete staffku máte to jinak.. musíte mezi tím přepínat a kombit.

Chybí mi tu ta přechodová fáze mezi skilly, prostě level na to naučit se to používat. Ale tím nechci říct, že je to špatně. Je to jiné a člověk musí pořád něco mačkat a přepínat a do toho uskakovat a i při tom všem vlastně ještě běhat aby se do něj hůř trefovali. Cast za běhu je pro mě vlastně taky novinka. Celé je to v pohybu. Až na to kdy autocastem mlátite do gatu ve WvWvW.

Zkusil jsem si BG, lvl 80 všechny skilly jako elemetalista. Jako jo to půjde :) Sice zatím nechápu jak správně přepínat mezi F1-F4 (někdy tam mám timer někdy ne) ale to se poddá.

Moby dávají docela čočku, stačí když má 1-2 lvl víc a je to celkem těžké (možná je to tím, že stojím na místě a moc nepřepínám - holt není mi už 15let)

Chtěl bych se zeptat tady pánů, jak Vám vyhovuje/nevyhovuje F1-F4 + kombení + úskoky + neustálý pohyb ?

tak zatím, jdu makat
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 21/07/2012 :  13:43:22  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Ja misto bety hraju D3. Pro me osobne obrovsky zklamani, ani se mi o tom nechce mluvit :)

MMOs failed.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 21/07/2012 :  14:21:56  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Ja misto bety hraju D3. Pro me osobne obrovsky zklamani, ani se mi o tom nechce mluvit :)

Ty? "Nejni" mozna.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 21/07/2012 :  17:02:26  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem si pobrecel. Tenhle rok to zrejme vyhraje TSW

Proc proboha nestaveli na tom unikatnim systemu z jednicky. Chvilema jsem mel pocit, ze hraju Aion extended edition.

Buildy pryc, resource management pryc. Zajimavy skilly nahradily genericky ability. Takze ted tu mame opet hot/dot/knockback (v kazdy genericky MMO fantasy nesmi chybet). Masivni zjednoduseni oproti jednicce ve vsech smerech. Jasne, necro s dykama se hraje jinak nez necro se staffou, ale to premysleni a hrani si s buildy je pryc resp. vyrazne omezeno.

Nudny provareny questy nahradily jeste nudnejsi public eventy. Bejt soucasti masivniho zergu a mlatit do oversized statickyho bosse neni moje predstava zabavy. Navic tohle je typickej priklad hry typu everyone is a winner. Tresnickou na dortu jsou rady invulnerable mobu, ktery sporadane pochoduji do "herni zony", a dokud tam nedojdou, nelze jim dat damage. To je vrchol designersky impotence.

Graficky co se zon tyce TSW vitezi na cele care. GW2 ma zas lepsi animace skillu a postavy.

Combat je uplne stejnej jako v TSW, ale z nejakyho duvodu mi v TSW prisel zazivnejsi. Ne kvuli animacim, ale celkove to kladlo na hrace vetsi naroky, co se tyce uhybu, rychlosti mobu etc.

pvp snad ani nema smysl rozebirat. Je to takovy to casual pvp, kde se neda prohrat. GvG jsem nezkoumal, jestli tam je, ale s timhle skill setem uz to stejne nebude ono.

Dabing je prisernej. Naprosto prisernej.

Craft etc jsem nezkoumal, protoze me tyhle veci nezajimaji.

Celkove si myslim, ze blizz muze bejt na nejakej patek jeste v klidu. Nejakou cast to stahne kvuli F2P, ale jinak netusim, co by tohle mohlo cloveku, co je otravenej z neustale stejnych MMO, nabidnout. Jasne, mel jsem urcitou predstavu z GW1 a uprimne jsem neocekaval, ze by se splnila, ale takhle hrozny zjednoduseni jsem necekal.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Vardant
Starting Member

23 Posts

Posted - 21/07/2012 :  19:26:24  Show Profile Send Vardant a Private Message  Reply with Quote
Taky mě to vůbec nebavilo. Takhle nezáživné a otravné PvE jsem dlouho neviděl. Příběhové instance ok, ale to mezitím, hlavně s tolika lidma, kdy všechno padne na zem během pár vteřin...nevím koho taková blbost napadla.
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 21/07/2012 :  20:31:12  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
No ono to je skvělé, naprosto úžasné, kdyby byl teď rok 2001-2002.

Jediná možnost je lobotomie a začít hrát na nějakém free EQ2 do SS, jinak to nevidím

Jinak co tedy šlape, je optimalizace,ale jinak to se starým GW1 asi nemá mnoho společného. No dám tomu šanci, stejně Archeage je daleko....
Ten malej ET co ho jedou skoro všichni do PVP, je opravdu best, děti budou nadšené

Ale možná se k té hře ještě má něco užívat a nebo hulit a pak to asi bude vpohodě počítám


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 21/07/2012 20:32:45
Go to Top of Page
Page: of 17 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,3 seconds. on eygor Snitz Forums 2000