Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 Firelands - new patch
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 30/06/2011 :  08:57:12  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote

Tak že to máme opět pár změn.

- novej tier (378) za valory Můžu začít chodit zase ty samé dungy furt dokola, abych měl valory na novej tier. Můžu si zajít HC Halls of Origination po tisíc první .. juchů, nebo HC Vortex Pinnacle po milion osmý .. juchů

- změnil se nějak drop v pův raid kontentu .. třeba v BoT a nebo padají stáe jen 359 ?

huhla
New Member

163 Posts

Posted - 30/06/2011 :  10:47:48  Show Profile  Send huhla an ICQ Message Send huhla a Private Message  Reply with Quote
me spis zaujalo tohle:
crit healu healuje za 200%, zvednuto ze 150%, budu si muset u sveho alta healera prostudovat jak moc se zmenila uzitecnost crit ratingu :-)

a samozrejme nesmi chybet nejaky ten nerf obtiznosti: crowd control nepulne moby, takze ted jdou nahazet pasti, ovce, zaby, atd aniz by se pulnull zbytek packu

Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 30/06/2011 :  14:50:43  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by huhla

me spis zaujalo tohle:
crit healu healuje za 200%, zvednuto ze 150%, budu si muset u sveho alta healera prostudovat jak moc se zmenila uzitecnost crit ratingu :-)

a samozrejme nesmi chybet nejaky ten nerf obtiznosti: crowd control nepulne moby, takze ted jdou nahazet pasti, ovce, zaby, atd aniz by se pulnull zbytek packu




Zapomněl jsi také, že už neexistuje aggressive stanc u peta jako dříve, čímž se zamezí těm hrozným nervům hráčů, jež si nebyli schopni peta přepnout...myslím v dalším patchi si všichni peti budou ve chvíli, kdy se stanou členy raidu nebo party automaticky vypínat taunty a podobný aktivity.

No a k těm healům a k tomu balancování... jsem přesvědčen, že se takhle Blizzard snaží hru(potažmo jednotlivé klasy) udržet aspoň trochu zajímavé pro trochu náročnější hráče.... prostě pořád se ta klasa mění a pořád je co vymýšlet. Je to chytré neb je to levné a drží to pozornost hráčů.
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 30/06/2011 :  15:07:48  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by huhla

me spis zaujalo tohle:
crit healu healuje za 200%, zvednuto ze 150%, budu si muset u sveho alta healera prostudovat jak moc se zmenila uzitecnost crit ratingu :-)

a samozrejme nesmi chybet nejaky ten nerf obtiznosti: crowd control nepulne moby, takze ted jdou nahazet pasti, ovce, zaby, atd aniz by se pulnull zbytek packu





To jako fakt ? To si delaj prdel ? Tak ze si tak stojim jako mob se svoji skupinkou mobu kamosu a z niceho nic se kamos mob vedle me zmeni v zabu a ja si reknu. "Hm to se obcas asi stava". Potom se zmeni druhej vedle me v ovci a ja si reknu "To je taky asi normalni". Ta skupina hracu prede mnou s tim nema nic spolecneho. Potom dalsi zmrzne v kostce ledu a ja budu stale v klidu. Ze se deje neco nepraveho zjistim, az kdyz se na me vrhne tank a 3 dps a usmazej me behem 5 sekund. ? Good job Blizzard. Prosim pridejte jeste hint-bubliny ka kazdemu mobovi s textem "Sheep/hex me", "Trap me", "DPS me first, because I am deadly".

Zrovna dobry timing pri vetsim CC byla docela fun zalezitost.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 30/06/2011 :  15:30:46  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
ehivare vzdyt ty si nemuzes dobu kdyz bylo cc potreba pamatovat :) heroicky tbc si vlastne asi ani nezkousel .. repka klice a pak teprve byl potreba cc .. dneska je jedina efektivni forma cc taunt :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 30/06/2011 :  16:05:09  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
Náhodou zrovna včera jsem šel s jednou svojí 70-kou (taky prot. warr) s kámošem co hraje heal random HC (tuším to bylo Magisters Terrace) s tím, že jsme chtěli nějaký challenge. Na random není potřeba klíč a chce to jen item level .. tuším 130 něco. Je pravda, že mobové opravdu kopali a vzít víc jak dva bylo docela o kejhák, ale CC nebylo nijak extra potřeba. Možná v jiném HC je. Zase to mělo jeden dobrej efekt na DPSka - nikam se nevrhali a pěkně si hlídali aggro. :-) Ale i tak mě to bavilo. Škoda je, že fialky co tam padají už jsou pro můj level použitelné. Taky jsem někde četl, že když máš klíč a jdeš tam z nějaké quest line, tak tam můžeš už od levelu 56 ? (možná kecám) No a na levelu 56 chápu, že by to bylo opravdu zajímavé. :-)
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 30/06/2011 :  16:09:22  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

ehivare vzdyt ty si nemuzes dobu kdyz bylo cc potreba pamatovat :) heroicky tbc si vlastne asi ani nezkousel .. repka klice a pak teprve byl potreba cc .. dneska je jedina efektivni forma cc taunt :)



No tak mě napadá, že jsou jedno/dvě místa kde se v HC CC vyplatí. jedno je v HoO a druhé ve Vortex Pinnacle. Jinak asi nikde.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 30/06/2011 :  16:26:25  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ehivar

Náhodou zrovna včera jsem šel s jednou svojí 70-kou (taky prot. warr) s kámošem co hraje heal random HC (tuším to bylo Magisters Terrace) s tím, že jsme chtěli nějaký challenge. Na random není potřeba klíč a chce to jen item level .. tuším 130 něco. Je pravda, že mobové opravdu kopali a vzít víc jak dva bylo docela o kejhák, ale CC nebylo nijak extra potřeba. Možná v jiném HC je. Zase to mělo jeden dobrej efekt na DPSka - nikam se nevrhali a pěkně si hlídali aggro. :-) Ale i tak mě to bavilo. Škoda je, že fialky co tam padají už jsou pro můj level použitelné. Taky jsem někde četl, že když máš klíč a jdeš tam z nějaké quest line, tak tam můžeš už od levelu 56 ? (možná kecám) No a na levelu 56 chápu, že by to bylo opravdu zajímavé. :-)


Hehe. Potřebuješ quest, abys mohl na HC, asi jsi ho měl, je to zabití inálního bosse v MGT, teda pokud to ve 4.2 nezměnili.
Na levelu 56 tam nemůžeš a to bys ani neměl šanci..leda někde na frííííčku možná :)
jak sám píšeš, pro tvou 70tku drop od tama je nepoužitelnej ... tenkrát to byl super drop, navíc postavy měly méně hp a řekl bych, že i slabší ability atd...navíc bych taky tipnul, že i MgT je už nerfnutá.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 30/06/2011 :  16:27:43  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

ehivare vzdyt ty si nemuzes dobu kdyz bylo cc potreba pamatovat :) heroicky tbc si vlastne asi ani nezkousel .. repka klice a pak teprve byl potreba cc .. dneska je jedina efektivni forma cc taunt :)


No na začátku cata ty CC byly třeba ..
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 30/06/2011 :  16:29:20  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ehivar

quote:
Originally posted by Eagle

ehivare vzdyt ty si nemuzes dobu kdyz bylo cc potreba pamatovat :) heroicky tbc si vlastne asi ani nezkousel .. repka klice a pak teprve byl potreba cc .. dneska je jedina efektivni forma cc taunt :)



No tak mě napadá, že jsou jedno/dvě místa kde se v HC CC vyplatí. jedno je v HoO a druhé ve Vortex Pinnacle. Jinak asi nikde.


To záleží na tom, jaká grupa tam je.
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 30/06/2011 :  17:52:02  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

ehivare vzdyt ty si nemuzes dobu kdyz bylo cc potreba pamatovat :) heroicky tbc si vlastne asi ani nezkousel .. repka klice a pak teprve byl potreba cc .. dneska je jedina efektivni forma cc taunt :)



Word. Na Magmadara bolo treba dojst timed Heroic Shattered Halls a tam si tak bez 2 magov pred nerfom sancu velku nemal.

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 01/07/2011 :  07:01:12  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DarkFace

quote:
Originally posted by Eagle

ehivare vzdyt ty si nemuzes dobu kdyz bylo cc potreba pamatovat :) heroicky tbc si vlastne asi ani nezkousel .. repka klice a pak teprve byl potreba cc .. dneska je jedina efektivni forma cc taunt :)



Word. Na Magmadara bolo treba dojst timed Heroic Shattered Halls a tam si tak bez 2 magov pred nerfom sancu velku nemal.

Magmadar to mas odkial, bol to Magtheridon http://www.wowhead.com/npc=17257 [:)

MMO traveller
Go to Top of Page

huhla
New Member

163 Posts

Posted - 01/07/2011 :  08:41:08  Show Profile  Send huhla an ICQ Message Send huhla a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DarkFace

quote:
Originally posted by Eagle

ehivare vzdyt ty si nemuzes dobu kdyz bylo cc potreba pamatovat :) heroicky tbc si vlastne asi ani nezkousel .. repka klice a pak teprve byl potreba cc .. dneska je jedina efektivni forma cc taunt :)



Word. Na Magmadara bolo treba dojst timed Heroic Shattered Halls a tam si tak bez 2 magov pred nerfom sancu velku nemal.


2 magove urcite nebyli potreba, stacil treba hunter, ktery pul packu odkitoval, nebo lock nebo druid, vlastno to slo dat skoro v jakemkoli slozeni (pravda mohlo to pak byt o dost tezsi), jen ti lidi museli umet mackat svoji classu :-)
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 01/07/2011 :  09:06:57  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DarkFace

quote:
Originally posted by Eagle

ehivare vzdyt ty si nemuzes dobu kdyz bylo cc potreba pamatovat :) heroicky tbc si vlastne asi ani nezkousel .. repka klice a pak teprve byl potreba cc .. dneska je jedina efektivni forma cc taunt :)



Word. Na Magmadara bolo treba dojst timed Heroic Shattered Halls a tam si tak bez 2 magov pred nerfom sancu velku nemal.

Shattered je TBC instance a ano ta byla na CC nejlepsi ... ale i tam to slo bez ni ... kdyz se helaer a tank otaceli a dps meli disiplinu

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 01/07/2011 :  11:30:25  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn

quote:
Originally posted by DarkFace

quote:
Originally posted by Eagle

ehivare vzdyt ty si nemuzes dobu kdyz bylo cc potreba pamatovat :) heroicky tbc si vlastne asi ani nezkousel .. repka klice a pak teprve byl potreba cc .. dneska je jedina efektivni forma cc taunt :)



Word. Na Magmadara bolo treba dojst timed Heroic Shattered Halls a tam si tak bez 2 magov pred nerfom sancu velku nemal.

Magmadar to mas odkial, bol to Magtheridon http://www.wowhead.com/npc=17257 [:)


Somstary noob a uz si nepamatam. Ano bol to Magtheridon :).
A Greydawn tankoval :D

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "

Edited by - DarkFace on 01/07/2011 11:34:32
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 01/07/2011 :  11:31:29  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Shattered je TBC instance a ano ta byla na CC nejlepsi ... ale i tam to slo bez ni ... kdyz se helaer a tank otaceli a dps meli disiplinu



Pred nerfom nie. Tam enragnuti orkovia davali tanka na 3 rany.

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "

Edited by - DarkFace on 01/07/2011 11:33:52
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 01/07/2011 :  11:33:25  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Mě se líbí, jak Blizzard rozvíjí svou koncepci (do*rat to co nejvíc) v tomhle patchi.
Dělal jsem tedy ty tři dny , co je patch,questy pro přístup na molten front. Dohromady tipuji ne více jak 20 questů ... no a když jsem dnes získal přístup na molten front hnedle jako odměna tam vendor prodává 4 epicy 365 ilvl za 60-130 goldů.
Lidi ztrácej motivaci raidovat řekl bych ve velkým.
Go to Top of Page

SAS1939
New Member

222 Posts

Posted - 01/07/2011 :  13:56:06  Show Profile Send SAS1939 a Private Message  Reply with Quote
Progressovat je krásné.

https://www.youtube.com/watch?v=AVghLoe-_q8
Go to Top of Page

huhla
New Member

163 Posts

Posted - 01/07/2011 :  14:39:09  Show Profile  Send huhla an ICQ Message Send huhla a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

Mě se líbí, jak Blizzard rozvíjí svou koncepci (do*rat to co nejvíc) v tomhle patchi.
Dělal jsem tedy ty tři dny , co je patch,questy pro přístup na molten front. Dohromady tipuji ne více jak 20 questů ... no a když jsem dnes získal přístup na molten front hnedle jako odměna tam vendor prodává 4 epicy 365 ilvl za 60-130 goldů.
Lidi ztrácej motivaci raidovat řekl bych ve velkým.


tak tohle prece neni zadna novinka, blizzard nedela nic co by nebylo uz ve wotlk, tema epikama zadarmo jen srovnava equip tak, aby casual hraci nemuseli prochazet predchozi raid tier
navic vcera jsem na raidu byl a na prvni pohled to vypada docela dobre
Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 01/07/2011 :  16:21:17  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

Mě se líbí, jak Blizzard rozvíjí svou koncepci (do*rat to co nejvíc) v tomhle patchi.
Dělal jsem tedy ty tři dny , co je patch,questy pro přístup na molten front. Dohromady tipuji ne více jak 20 questů ... no a když jsem dnes získal přístup na molten front hnedle jako odměna tam vendor prodává 4 epicy 365 ilvl za 60-130 goldů.
Lidi ztrácej motivaci raidovat řekl bych ve velkým.



Opravdu netuším čím ji ztrácíte. Tím že si lze koupit ilvl 365 epic? No to je panečku nadělení, vždyť před patchem šlo získat vlastně jen... nojo ilvl 372.

Mně teda to že si někdo může koupit epic opravdu žíly netrhá... pokud raidují tak mají stejně lepší, pokud neraidují tak stejně motivaci nemají jak ztratit.

Edited by - Rakhen on 01/07/2011 16:39:34
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 01/07/2011 :  16:43:38  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by huhla

quote:
Originally posted by vool

Mě se líbí, jak Blizzard rozvíjí svou koncepci (do*rat to co nejvíc) v tomhle patchi.
Dělal jsem tedy ty tři dny , co je patch,questy pro přístup na molten front. Dohromady tipuji ne více jak 20 questů ... no a když jsem dnes získal přístup na molten front hnedle jako odměna tam vendor prodává 4 epicy 365 ilvl za 60-130 goldů.
Lidi ztrácej motivaci raidovat řekl bych ve velkým.


tak tohle prece neni zadna novinka, blizzard nedela nic co by nebylo uz ve wotlk, tema epikama zadarmo jen srovnava equip tak, aby casual hraci nemuseli prochazet predchozi raid tier
navic vcera jsem na raidu byl a na prvni pohled to vypada docela dobre


Nooo nevim ... je to těžko polemizovat na základě dojmů a počítat epiky ve wotlk a v cata a srovnávat nebudu :), ale podle mýho Firelands bossíci i na normál v nynější podobě není absolutně nic pro casual hráče, ty fighty jsou poměrně komplikovný, aspoň teda, co jsem viděl a četl a zatím jen dva zažil, ale dojem z toho mám,že jeto hodně komplikovaný. Píšu to i proto, že z toho myslím plyne, že naprostá většina hráčů bude loot z bossíků ve FL získávat horko těžko, za to epicy za repku, goldy, real many, těch je k dispozici opravdu hodně, řekl byhc tentokrát ¨více než těch z raidu.
A to, že z trashe padají zbraně...ne málo...k tomu jen přispěje.
No nevím, uvidíme.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 01/07/2011 :  16:52:38  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rakhen

quote:
Originally posted by vool

Mě se líbí, jak Blizzard rozvíjí svou koncepci (do*rat to co nejvíc) v tomhle patchi.
Dělal jsem tedy ty tři dny , co je patch,questy pro přístup na molten front. Dohromady tipuji ne více jak 20 questů ... no a když jsem dnes získal přístup na molten front hnedle jako odměna tam vendor prodává 4 epicy 365 ilvl za 60-130 goldů.
Lidi ztrácej motivaci raidovat řekl bych ve velkým.



Opravdu netuším čím ji ztrácíte. Tím že si lze koupit ilvl 365 epic? No to je panečku nadělení, vždyť před patchem šlo získat vlastně jen... nojo ilvl 372.

Mně teda to že si někdo může koupit epic opravdu žíly netrhá... pokud raidují tak mají stejně lepší, pokud neraidují tak stejně motivaci nemají jak ztratit.



Psal jsem, že lidi ztrácejí, ne přímo já. Já ji ale v tom případě budu ztrácet proto, že bude ještě těžší věnovat se raidování na úrovni, která mi vyhovuje a kterou ještě zvládám :).
Nesmíš to brát jen podle sebe, mnoho lidí to hraje z velký části proto, že byly v guildě, díky který se equipli tak, že si mohli pak na AH a podobných místech připadat jak borci :).
Teď jim tohle vezmou.(nemám na mysli hráče, jejichž guildy dosáhnou brzy na HC raidování) Aspoň já to tak z mnohých cítím nyní, když čtu, co píší do chatu.
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 02/07/2011 :  07:05:13  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Ať už je tady diablo3 tam žádnou gildu potřebovat nebudu :)

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 02/07/2011 :  10:59:54  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by huhla

me spis zaujalo tohle:
crit healu healuje za 200%, zvednuto ze 150%, budu si muset u sveho alta healera prostudovat jak moc se zmenila uzitecnost crit ratingu :-)

a samozrejme nesmi chybet nejaky ten nerf obtiznosti: crowd control nepulne moby, takze ted jdou nahazet pasti, ovce, zaby, atd aniz by se pulnull zbytek packu





Njn, jenže teď Blizzard přišel na to, že tímhle strašně diskriminoval moonkinky, tak jim taky trošilinku ulevil:
quote:
Starfall is no longer hitting targets that are within 40 yards
if they are not in combat with the druid or his/her party/raid
members. It is targeting all hostile characters
in combat with the
druid’s party/raid members, is not hitting Stealth characters,
is not breaking crowd control effects, and is not targeting nearby critters.

Edited by - vool on 02/07/2011 13:05:11
Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 02/07/2011 :  15:00:20  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool
Njn, jenže teď Blizzard přišel na to, že tímhle strašně diskriminoval moonkinky, tak jim taky trošilinku ulevil:
[quote]Starfall is no longer hitting targets that are within 40 yards
if they are not in combat with the druid or his/her party/raid
members. It is targeting all hostile characters
in combat with the
druid’s party/raid members, is not hitting Stealth characters,
is not breaking crowd control effects, and is not targeting nearby critters.

Tak jsem to riskl a testl - první dvě hvězdy šly do "žáby" od šamana kterou to breaklo, kde asi udělali soudruzi z NDR chybu... ta super změna že od 4.0 starfall háže jen 5-10 hvězd na single target zůstává (měl jsem i log kde to dalo jen jednu hvězdu), stejně jako ta retardovaná vlastnost že každá hvězda se bere jako samostatný spell (což je vážně super např. v throne of tides protože když to nasype 10 hvězd do štítů tak má člověk 10 debuffů). Tedy jde samozřejmě použít cancelaura ale je to odrb.

Kdyby raději předělali mastery, nebo upravili eclipse, udělali by líp než tyhle divné změny.

Edited by - Rakhen on 02/07/2011 15:12:17
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 02/07/2011 :  20:16:01  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rakhen

quote:
Originally posted by vool
Njn, jenže teď Blizzard přišel na to, že tímhle strašně diskriminoval moonkinky, tak jim taky trošilinku ulevil:
[quote]Starfall is no longer hitting targets that are within 40 yards
if they are not in combat with the druid or his/her party/raid
members. It is targeting all hostile characters
in combat with the
druid’s party/raid members, is not hitting Stealth characters,
is not breaking crowd control effects, and is not targeting nearby critters.

Tak jsem to riskl a testl - první dvě hvězdy šly do "žáby" od šamana kterou to breaklo, kde asi udělali soudruzi z NDR chybu... ta super změna že od 4.0 starfall háže jen 5-10 hvězd na single target zůstává (měl jsem i log kde to dalo jen jednu hvězdu), stejně jako ta retardovaná vlastnost že každá hvězda se bere jako samostatný spell (což je vážně super např. v throne of tides protože když to nasype 10 hvězd do štítů tak má člověk 10 debuffů). Tedy jde samozřejmě použít cancelaura ale je to odrb.

Kdyby raději předělali mastery, nebo upravili eclipse, udělali by líp než tyhle divné změny.



Neboj, dočkáš se! Vždyť to věčné >jakožebalancování< a >stáléměněníčehosi< je velmi důmyslné, je to levné a udržuje to zájem hráčů o klasu.

Edited by - vool on 02/07/2011 20:16:36
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 10/07/2011 :  10:13:37  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Nevíte někdo, jak to vlastně Blizzard myslel s těmi epickými patterny?
Na každej je třeba 4 living embers, ty padají z bosíku ve Firelands a nejsou ani obchodovatelný. Vzhledem k faktu, že je budou nejdříve určitě přednostně lootovat lidé na legendárky, mi není jasné, k čemu ty patterny vlastně budou. Jako pokud to tedy nenímyšleno tak, že jeto jen pro lidi třeba z TOP 50 world guild, ale ty to zase nejspíš zajímat nebude.

Edited by - vool on 10/07/2011 10:16:29
Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 11/07/2011 :  13:22:19  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
Mám za to, že na legendárku sbíráš eternal ember, nikoli living ember... a top 50? Já to skládám pro alta - chodíme 10ky alt runy, sice jsme jen na 4/7 normal ale co se dá čekat, půlka z nás vypadá jak plsáci z orgri ghetta a většina pugů nás vykopne i z BH pug raidu, takže se není moc co divit. :D
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 12/07/2011 :  14:11:28  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rakhen

Mám za to, že na legendárku sbíráš eternal ember, nikoli living ember... a top 50? Já to skládám pro alta - chodíme 10ky alt runy, sice jsme jen na 4/7 normal ale co se dá čekat, půlka z nás vypadá jak plsáci z orgri ghetta a většina pugů nás vykopne i z BH pug raidu, takže se není moc co divit. :D



No joo, to jsem vubec nepostrehl, ze jsou dva druhy, ale i tak myslím, ze ty recepty jsou naprd.
4/7 na altovi? No to moc lidí ale nemá. Top 50 byl samozrejme jen odhad. Já se v ech vyssich sferach progressu bohuzel nepohybuji, tak presny odhad na to nemam. Pro predstavu nase guilda ted ucinila pomerne velky uspech a nabourala se do WORLD TOP 10000 !!

Edited by - vool on 12/07/2011 14:12:54
Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 12/07/2011 :  20:52:12  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool
4/7 na altovi? No to moc lidí ale nemá. Top 50 byl samozrejme jen odhad. Já se v ech vyssich sferach progressu bohuzel nepohybuji, tak presny odhad na to nemam. Pro predstavu nase guilda ted ucinila pomerne velky uspech a nabourala se do WORLD TOP 10000 !!



Si to moc nemaluj, my jsme něco kolem 5000 world (a kolem 1000 když se počítají jen 25ky což je patrně jen tím, že o moc víc než 1000 jich není) ;)

Oni nejsou "dva druhy". Na kraftění je jeden item, to co sbíráš na legendary je prostě jen na staffu, na nic jiného.

Edited by - Rakhen on 12/07/2011 20:54:38
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 14/07/2011 :  11:42:37  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
No tak, jak píšeš, jsem to myslel s těmi "dvěmi druhy".
No ale teď jsem koukal na AH a ty living ember, co jsou do těch receptů, jsou obchodovatelný ... tak už mi to smysl dává... nám asi prve droplo to eternal,to asi obchodovatelný není a já si to zaměnil ... tak teď je mi to už jasný.

Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 19/07/2011 :  17:53:07  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Due to some recent player feedback we’ve made the decision to implement a hotfix that will put Valor Points back on the bosses in Blackwing Descent, Bastion of Twilight, and Throne of the Four Winds (except Argoloth).

We agreed that players should have some additional options for earning Valor Points beyond Firelands, Zandalari dungeons, and tier 11 Heroic difficulty raids. We don’t want raiding guilds to feel like they have to raid Firelands AND the old raids every week, but we do want players to feel like they have some options besides running ZA/ZG over and over.

Bosses in these raids will award 35 VP on 10-player normal difficulty, and 45 VP on 25-player normal difficulty, to match the rewards currently offered for the Heroic versions of those encounters.

This change should be live within the next few hours. You can stay informed about the latest hotfixes by checking the Patch 4.2 Hotfixes article for updates:


Já fakt nechápu, že ten starší gear nezačnou prodávat normálka za Eura .... lidi by nemuseli nesmyslně grindit furt stejný questy a nutit se do zbytečnejch aktivit, mohli by v klídku říct mamce nebo taťuldovi, ať koupí a hotovo. Byl by menší nápor hráčů a tím pádem úspora všeho možnýho. Stejně to wow u života drží jen ten high end content, tak vo co go? :)
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 19/07/2011 :  19:27:53  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool
Já fakt nechápu, že ten starší gear nezačnou prodávat normálka za Eura .... lidi by nemuseli nesmyslně grindit furt stejný questy a nutit se do zbytečnejch aktivit, mohli by v klídku říct mamce nebo taťuldovi, ať koupí a hotovo. Byl by menší nápor hráčů a tím pádem úspora všeho možnýho. Stejně to wow u života drží jen ten high end content, tak vo co go? :)


..zeptej se mámy a taťuldy, jaká je to sranda, denně grindiť goldy a conjurovat žrádlo, zatímco ty postuješ rozumy jak z poslanecké sněmovny

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 19/07/2011 :  19:40:52  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

quote:
Due to some recent player feedback we’ve made the decision to implement a hotfix that will put Valor Points back on the bosses in Blackwing Descent, Bastion of Twilight, and Throne of the Four Winds (except Argoloth).

Já fakt nechápu, že ten starší gear nezačnou prodávat normálka za Eura .... lidi by nemuseli nesmyslně grindit furt stejný questy a nutit se do zbytečnejch aktivit, mohli by v klídku říct mamce nebo taťuldovi, ať koupí a hotovo. Byl by menší nápor hráčů a tím pádem úspora všeho možnýho. Stejně to wow u života drží jen ten high end content, tak vo co go? :)


Co ti na tom konkrétně vadí? Představa že bych do 4.3 musel chodit donekonečna ZA a ZG mi přijde dost strašná, v BoT a BWD aspoň padají ilvl 359 (resp. 372 pokud chodíš HC) proti 353 v ZA/ZG - a přijde mi rozhodně lepší možnost jít altem ZA/ZG, pak BoT/BWD a pak FL, než chodit ZA/ZG a pak rovnou FL protože BWD/BoT by bez tohohle bylo mrtvé jak Naxx ve WotLK. Aspoň že 5man už nemá lepší dropy než předchozí tier...

Edited by - Rakhen on 19/07/2011 19:43:04
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 19/07/2011 :  21:56:24  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by terawatt

quote:
Originally posted by vool
Já fakt nechápu, že ten starší gear nezačnou prodávat normálka za Eura .... lidi by nemuseli nesmyslně grindit furt stejný questy a nutit se do zbytečnejch aktivit, mohli by v klídku říct mamce nebo taťuldovi, ať koupí a hotovo. Byl by menší nápor hráčů a tím pádem úspora všeho možnýho. Stejně to wow u života drží jen ten high end content, tak vo co go? :)


..zeptej se mámy a taťuldy, jaká je to sranda, denně grindiť goldy a conjurovat žrádlo, zatímco ty postuješ rozumy jak z poslanecké sněmovny


Změň dealera, tenhle ti prodává děsnej aušus.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 19/07/2011 :  22:10:35  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rakhen

quote:
Originally posted by vool

quote:
Due to some recent player feedback we’ve made the decision to implement a hotfix that will put Valor Points back on the bosses in Blackwing Descent, Bastion of Twilight, and Throne of the Four Winds (except Argoloth).

Já fakt nechápu, že ten starší gear nezačnou prodávat normálka za Eura .... lidi by nemuseli nesmyslně grindit furt stejný questy a nutit se do zbytečnejch aktivit, mohli by v klídku říct mamce nebo taťuldovi, ať koupí a hotovo. Byl by menší nápor hráčů a tím pádem úspora všeho možnýho. Stejně to wow u života drží jen ten high end content, tak vo co go? :)


Co ti na tom konkrétně vadí? Představa že bych do 4.3 musel chodit donekonečna ZA a ZG mi přijde dost strašná, v BoT a BWD aspoň padají ilvl 359 (resp. 372 pokud chodíš HC) proti 353 v ZA/ZG - a přijde mi rozhodně lepší možnost jít altem ZA/ZG, pak BoT/BWD a pak FL, než chodit ZA/ZG a pak rovnou FL protože BWD/BoT by bez tohohle bylo mrtvé jak Naxx ve WotLK. Aspoň že 5man už nemá lepší dropy než předchozí tier...


Nemyslím, že mi to přímo vadí. Jen si myslím,že kdyby to udělali tak, jak jsem popsal, bylo by to jednodušší. Prodej gearu za realné peníze stejně nepřímo podporují, tak proč s tím dělat okolky.
Podlě mne totiž tyto změny jsou jednoznačnou snahou po ukončení tieru(následným patchem) co možná nejvíc srovnat vybavení všech. Osobně se mi tento systém nelíbí, protože mimo jiné ztěžuje kupříkladu poskládání PUGu do raidu. Tedy samozřejmě ,můžeo ulehčit v případě, že chceš jít třeba s average 363 equipnutým raidem nerfnutý BWD.
Hele nevím jak ty, ale já třeba tenhle tejden chtěl zkusit udělat v zandalari valor cap u co nejvíce svých postav a zkušenost je taková, že tam do PUGů naběhlo zase o něco více těch, co pořídili gear a myslej si, že ten gear to za ně odehraje. Takže co se mých healerů týče, tipuji, že jsem minimálně 2/3 inst, do kterých jsem se dostal nedokončil. Většinou tedy jsem leavnul, protože takovej "styl hry" mě jaksi nebaví.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 20/07/2011 :  08:16:36  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
a ty chces teda co? aby ten gear peodavali za eura a taky chces aby ti lidi co gear kupujou nehrali?

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 20/07/2011 :  17:15:08  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

a ty chces teda co? aby ten gear peodavali za eura a taky chces aby ti lidi co gear kupujou nehrali?


Ja nikde nepíši, že chci to či ono.
Ale můj názor je ten, že když už tu hru vedou tímhle směrem (rovným dílem všem nebo aspoň 95% všech a znerfování 95% obsahu na úroveň nějaké klikačky), tak mohli ten gear rovnou prodávat za ty real peníze.

Edited by - vool on 20/07/2011 17:17:42
Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 23/07/2011 :  15:32:06  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool
Ja nikde nepíši, že chci to či ono.
Ale můj názor je ten, že když už tu hru vedou tímhle směrem (rovným dílem všem nebo aspoň 95% všech a znerfování 95% obsahu na úroveň nějaké klikačky), tak mohli ten gear rovnou prodávat za ty real peníze.


Nevím proč, ale při čtení tvých keců se mi nemůže nevybavit kniha "Xenofobní průvodce: Češi". Konkrétně ty veselé části, kde autor popisuje co to udělá s Američanem který pozdraví Čecha klasickým "how do you do?", a Čech mu zcela vážně odvětí "úplně nahovno" - a že standardní nálada Čecha je nasranost - k čemuž nepotřebuje žádný důvod.

Na jednu stranu skuhráš že je wow "čím dál lehčí", že je to "klikačka", všechno "ponerfovali". Na druhou stranu nejspíš nebudu daleko od pravdy když řeknu že máš dole tak 4/7 ve FL a z 4.0 contentu máš dole tak 3/12 HC... mně to zas jako taková "klikačka" nepřijde, ve wotlk jsme taktak dali LK 25 HC měsíc před patchem (tzn. s 30 % buffem), nedali jsme haliona 25 HC. Minulý týden jsme nedali 25 normal ragnarose, tenhle týden jsme failnuli 25 HC Shannox... mně přijde že na stížnosti o "jednoduchosti hry" bude čas až budu mít 7/7 FL HC dole, zatím nemám ani 1/7.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 23/07/2011 :  23:03:32  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rakhen

quote:
Originally posted by vool
Ja nikde nepíši, že chci to či ono.
Ale můj názor je ten, že když už tu hru vedou tímhle směrem (rovným dílem všem nebo aspoň 95% všech a znerfování 95% obsahu na úroveň nějaké klikačky), tak mohli ten gear rovnou prodávat za ty real peníze.


Nevím proč, ale při čtení tvých keců se mi nemůže nevybavit kniha "Xenofobní průvodce: Češi". Konkrétně ty veselé části, kde autor popisuje co to udělá s Američanem který pozdraví Čecha klasickým "how do you do?", a Čech mu zcela vážně odvětí "úplně nahovno" - a že standardní nálada Čecha je nasranost - k čemuž nepotřebuje žádný důvod.

Na jednu stranu skuhráš že je wow "čím dál lehčí", že je to "klikačka", všechno "ponerfovali". Na druhou stranu nejspíš nebudu daleko od pravdy když řeknu že máš dole tak 4/7 ve FL a z 4.0 contentu máš dole tak 3/12 HC... mně to zas jako taková "klikačka" nepřijde, ve wotlk jsme taktak dali LK 25 HC měsíc před patchem (tzn. s 30 % buffem), nedali jsme haliona 25 HC. Minulý týden jsme nedali 25 normal ragnarose, tenhle týden jsme failnuli 25 HC Shannox... mně přijde že na stížnosti o "jednoduchosti hry" bude čas až budu mít 7/7 FL HC dole, zatím nemám ani 1/7.


Úmyslně jsem tam dvakrát po sobě zmínil "95%", zbytečně.
Ano, samozřejmě, ten opravdu vrchol je minimálně ze začátku, když je nový obsah, těžký. To je ale podle mě těch 5% té hry.
Je to samořejmě otázka pohledu,protože jsou lidi, co v té hře vlastně ni jinýho nedělají, buď raidují na PTR nebo pak bojují o ranky na life realmech. Samozřejmě může být milión způsobů, jak si užít wow. Ale z mého pohledu je těch 95% takovejch, jak jsem psal.

Jinak s tím odhadem mého (ne)progresu jsi se trefil poměrně přesně.
Troufnu si tvrdit,, že ač jsem lama, měl bych v lepší gildě na víc. Ale to by chtělo transfer a to je právě věc, ke které se jaksi asi již neodhodlám díky tomu, kam Blizzard wowko posunul.
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 25/07/2011 :  08:40:56  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

Jinak s tím odhadem mého (ne)progresu jsi se trefil poměrně přesně.
Troufnu si tvrdit,, že ač jsem lama, měl bych v lepší gildě na víc.

Tohle je prave chybna uvaha.
Spousta lidi by byla realm first, kdyby se jim chtelo, kdyby meli cas, kdyby meli lepsi komp, kdyby meli lepsi pratele, lepsi guildu atd...

2topik: content mi pripada relativne tezky, bohuzel uz to tady bylo Xkrat predtim. WotLK jsem si hodne uzil (raidoval jsem dost) a musim rict, ze najit ted nejakou dalsi motivaci je hodne tezke - Cata se mi zase tak moc nelibi.

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 25/07/2011 :  10:32:32  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Divili by jste se co je za lam v top českých guildách :D
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 25/07/2011 :  10:40:05  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Divili by jste se co je za lam v top českých guildách :D



ono se neni co divit, kdyz raid skill ve wow se smrskl na schopnost zvladat dve ulohy zaraz, udrzet mackani tlacitka s makrem a zaroven sledovat napisy na obrazovce rikajici co mas delat
ale protoze nekteri tu druhou cast nezvladaji tak jim to raidleader cte do TS/ventrila/whatever

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 25/07/2011 :  11:04:49  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
A stejně v tom stojí :D No, ale když už tohle zvládnou tak pak se divíš jake davaj gemy nebo enchy a největší sranda je podívat se na talenty... které snad v téhle době nejdou dát ani jinak a přesto.. /wave pár borců z Mementa:D a Chrochtu nemluví, ale tam je to dáno tím, že berou cokoliv od 10 vejš.
Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 26/07/2011 :  23:57:54  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Azkaban

Divili by jste se co je za lam v top českých guildách :D



ono se neni co divit, kdyz raid skill ve wow se smrskl na schopnost zvladat dve ulohy zaraz, udrzet mackani tlacitka s makrem a zaroven sledovat napisy na obrazovce rikajici co mas delat
ale protoze nekteri tu druhou cast nezvladaji tak jim to raidleader cte do TS/ventrila/whatever


Můžu se zeptat kterou class hraješ že ti stačí mačkat tlačítko s makrem?
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 27/07/2011 :  07:42:08  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rakhen

quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Azkaban

Divili by jste se co je za lam v top českých guildách :D



ono se neni co divit, kdyz raid skill ve wow se smrskl na schopnost zvladat dve ulohy zaraz, udrzet mackani tlacitka s makrem a zaroven sledovat napisy na obrazovce rikajici co mas delat
ale protoze nekteri tu druhou cast nezvladaji tak jim to raidleader cte do TS/ventrila/whatever


Můžu se zeptat kterou class hraješ že ti stačí mačkat tlačítko s makrem?



kdyz jsem hral tak jsem hral main tank wara a zaroven raid leadra

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.

Edited by - Pertha on 27/07/2011 07:45:22
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 01/08/2011 :  20:11:31  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Seth

quote:
Originally posted by vool

Jinak s tím odhadem mého (ne)progresu jsi se trefil poměrně přesně.
Troufnu si tvrdit,, že ač jsem lama, měl bych v lepší gildě na víc.

Tohle je prave chybna uvaha.
Spousta lidi by byla realm first, kdyby se jim chtelo, kdyby meli cas, kdyby meli lepsi komp, kdyby meli lepsi pratele, lepsi guildu atd...

2topik: content mi pripada relativne tezky, bohuzel uz to tady bylo Xkrat predtim. WotLK jsem si hodne uzil (raidoval jsem dost) a musim rict, ze najit ted nejakou dalsi motivaci je hodne tezke - Cata se mi zase tak moc nelibi.



S tím, co jsi napsal, souhlasím, ale nechápu, v čem tedapovažuješmou úvahu za chybnou. Můžeš vysvětlit? Možná jsem se zase blbě vyjádřil...
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 01/08/2011 :  20:17:32  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Rakhen

quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Azkaban

Divili by jste se co je za lam v top českých guildách :D



ono se neni co divit, kdyz raid skill ve wow se smrskl na schopnost zvladat dve ulohy zaraz, udrzet mackani tlacitka s makrem a zaroven sledovat napisy na obrazovce rikajici co mas delat
ale protoze nekteri tu druhou cast nezvladaji tak jim to raidleader cte do TS/ventrila/whatever


Můžu se zeptat kterou class hraješ že ti stačí mačkat tlačítko s makrem?



kdyz jsem hral tak jsem hral main tank wara a zaroven raid leadra



Zcela věřím, v tankování se sice nevyznám, ale v random jsem už potkal hodně dobře equipnutejch tanků, kteří lamili jak hrom.

Kupříkladu včera jsem jednu takovou grupku leavnul. Prostěto bylo odporně nudný ... dobře equipnutej tank z HC FL tak z půlky prostě nestihal skupinky v ZA.
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 02/08/2011 :  13:12:52  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
Zandalari jsou OSER na random z nekolika duvodu:

1. sejde se grupa bez CC classu = hodne zkousi healer a kdyz zrovna healerovi nastihlo razitko na povolence pro vstup do Zand. jeste ani uschnout, tak je na pruser zadelano. I kdyz na kazdej trash pouzivam CD vse co mam, tak stejne dostavam rany, protoze toho trashe je proste hodne 3-5 najednou. A equipem to neni

http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-blade/Dhaar/simple


2. Cca. 35% runu v Zandalari me laguje. Jina Cata HC to nedelaji. lag pro tanka znamena desnej problem, protoze me nenabihaji ability, protoze CD timer je handlovanej serverem, tak ze muj klient ceka a ceka a ceka az mu laskave server posle, ze treba Devastate je ready. A ja tam stojim a nemuzu nic delat a mobove zatim semelou grupu na kasi.

Chodim to pokud mozno jen s G a ve spravnem slozeni grupy.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,22 seconds. on eygor Snitz Forums 2000