Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Hellgate: London
 Hellgate London - General
 Vyhlidky a budoucnost HL
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 13/11/2007 :  22:47:39  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Jak to vidite lidi? Příjemná offline gamesa na par dní, nebo to má budoucnost i online? Jsem zatim celkem pesimista . Vzhledem k prioritám ktere si vytyčili mě utvrzují v tom že se to bude ubírat nekam do řitě a to velmi rychle. Otázkou je jestli se spokojí s prachama za offline gamesu a za jednu platbu od každýho hráče (než to cancelne ).

Jejich priority:
-řešení problémů s předplatným
(Mno osobně si myslím že tohle se jim vyřeší samo příští měsíc ...)

-oprava bugu, kdy se hráčům ztrácejí věci
-oprava problémů s “Memory Exhausted”
-problém s interface, kdy hra vypadá divně
-problém, kdy hráči nemohou opustit nebo změnit instance
-vylepšení interface chatu
-náhodné odpojování a lagy
-lepší textury pro ostatní hráče ve stanici
-řešení zabugovaných questů
-věci zbylé z questů, které nelze vyhodit
-problémy s věcmi v drone technika
-neviditelní členové party
-nanoforge neupgraduje správně zbroj
-zasekávání o prostředí
(tenhle zbytek nemá naprosto vliv na hratelnost, nedej bože nejaký hig end a podobně,takže hlavní problém téhle hry očividně zatím v Flagshipu nevidí a to co tam zminujou jsou naprosto nepodstatne blbiny)

Můj názor je, že pokud u nich někomu velmi rychle nedojde že ta hra má pouze začátek, konec a pak už nic a ze jim za to asi lidi nebudou platit měsíční poplatky (vzhledem k tomu že to za 14 dní dohrajou), neudělají nějaké PvP zony pro random / team (páč vážně pochybuju že někoho bude bavit PvP mezi 5ti kámošema a že někdo bude stat u shopu a klikat na lidi kdo se chytne abych si dal PvP, tak to mi přijde už uplně trapny)+ random zony s bossy na grindovačku solo/team, tak to pujde velmi rychle do řitě (bo velmi silně pochybuju že lidi na 50ce budou půl roku chodit grindit to peklo kde vlastě prakticky nic krom 5ti bossu není )

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 14/11/2007 :  08:36:15  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO



defakto naprosto sdílím tvůj názor. Včera jsem po 2 dnech lognul a nějak jsem po projití British muzea což je zrovna jedna z povedenějších lokací a následně po 3 dalších obyč lokacích prostě hru vypnul. Prostě mě hrozně vadí znovu procházet ty samý lokace a dělat dokola ty samý questy co předtím ... představa že to půjdu znovu a znovu zcela totožné lokace a budu dělat ty samé questy dokola jen abych dingnul level 50 mě začítná těžce iritovat.


Noe

Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 14/11/2007 :  08:38:42  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Já jsem cancelnul právě teď.

Aktuálně nevidím budoucnost, počkám tak půl roku.
Go to Top of Page

Patas
Senior Counsellor

patas_new

304 Posts

Posted - 14/11/2007 :  09:09:16  Show Profile  Send Patas an ICQ Message Send Patas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by PRIBOO



defakto naprosto sdílím tvůj názor. Včera jsem po 2 dnech lognul a nějak jsem po projití British muzea což je zrovna jedna z povedenějších lokací a následně po 3 dalších obyč lokacích prostě hru vypnul. Prostě mě hrozně vadí znovu procházet ty samý lokace a dělat dokola ty samý questy co předtím ... představa že to půjdu znovu a znovu zcela totožné lokace a budu dělat ty samé questy dokola jen abych dingnul level 50 mě začítná těžce iritovat.



Jaktože stejné dyk je to přece super random generated pokaždé jinak ... hehe, je to normální FPS s možností hrát v teamu, nic víc nic míň, pro zkušené online hráče je to velká slabotka, ale mýmu šestiletýmu synátorovi se to líbí a když to má česky může se alespoň učit louskat český slova.

Patas
member of CzH, CzA, BoH & MdK

Edited by - Patas on 14/11/2007 09:19:56
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 14/11/2007 :  10:14:59  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
nevim co se stezujete :) todle neni MMO je to jen proste grind za lepsima itemama ala diablo :)

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 14/11/2007 :  10:28:21  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
Po projiti dema jsem se rozhodl, ze si pockam az Vam ty hlavy vychladnou a pak si to dyztak koupim. Mno nic tak jsem aspon usetril 1200 Kc
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 14/11/2007 :  11:12:44  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milan

Po projiti dema jsem se rozhodl, ze si pockam az Vam ty hlavy vychladnou a pak si to dyztak koupim. Mno nic tak jsem aspon usetril 1200 Kc



halo halo další stanice....... dva týdny EVE TRINITY reactivace accountu a akorát to vyjde že mi dojede 44 denní skill :)

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 14/11/2007 :  11:36:53  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Nemuzu rict, ze me ta hra zklamala, protoze jsem uz tak nejak vedel do cehu jdu kdyz jsem si to zahral i v bete. Tech penez ani zas tak nelituju, chtel bych si to nekdy dohrat, ale ted mam uz tu nechut lognout, takze to pro me byla hra na par dni, bohuzel

Diablo2:LOD ma stale to kouzlo, ktery tahle hra nema a to je castejsi zmena prostredi. Kdyby tady nevymysleli kravinu jako generator levlu, ktera vubec nic nevyresila, vse je stale stejne.

Je mi jasny, ze kdyz se jedna o Londyn, tak se neobjevim v pralese nekde v Costa Rice, ale z myho pohledu je hra velmi malo propracovana.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 14/11/2007 :  11:38:56  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milan

Po projiti dema jsem se rozhodl, ze si pockam az Vam ty hlavy vychladnou a pak si to dyztak koupim. Mno nic tak jsem aspon usetril 1200 Kc

No jako takhle, neni to spatna offline hra a týden ti to vydrží (což třeba ja osobně beru jako úspěch pac malo která hra mi vydrzí tejden ), takže to vyhozený prachy nejsou.

Každopadně od téhle hry se očekávalo hodně a po prvních nástřelech kdy dostávali 9/10 a lidi byli unešení to po 14 dnech začlo rapidně padat a teď stabilně dostávají 7/10 (což je ještě trochu nadsazené myslím ) a 95% reakcí od hračů je naprosto rozcupovalo. Vypadá to tak že nadšení ze hry jsou pouze lidi z Flagshipu a trochu jim tam nedochází že Diablo vyšlo před 10ti lety a herní bussines se posunul trochu někam jinam. Takže s tím že vydají diablo copy v 3D moc parady nenadělají zvlášt když systém skillu je naprosto z prdele a s původnímu D2 se ani nepřibližuje. A to co z diabla dělalo diablo - dropy naprosto podělali craft systemem. Vicemene nezaleží jestli padne něco yellow nebo blue, stejně si ten hrac vybere item s max slotama. A to že padne použitelnej unik s max slotama a s rozumnyma skillama je sance tak 1:1 000 000.

Jinak ty bugy ktere tu inzerovali že na nich makají, to mi připadá uplně scestný. To nechápu. Chce mi tu někdo tvrdit že u nich nikdo nikdy nevlezl s engim do instance? Pac kdyby ano tak prvni co uvidí je napis jako vrata že itemy v dronovi nefachci bo na ne nema skily a kdyby někdo poslezle relognul tak by i zjistil že ty itemy v tom dronovi zmizeli. A tak je to se vším. nechce se mi věřit že nikdy nikomu nezustal v baglu q item kterej nešel vyhodit a měl ho v baglu na pořád bo všem co tu hráli se to stalo prakticky okamžitě ...

Prostě odflaknuty jako dělo, vydali hru která nefunguje, skily z prdele, staty z prdele, itemy na nic. Grafika 5 let pozadu, hratelnos na 3 dny, jednotvarne prostředí, hra přestává bavit cca na 15tým levelu, pač je to furd to samy dokola a že když po 50te vlezes do stejné lokace kde tě 3 prdele mobu reskilujou hned u vchodu než to trochu vymlátíš na tom moc hratelnosti nevidím ( v elite modu je to o to lepší že kill vraci do stanice takže když clověk vleze na 3tí mapě od stanice a dostane kill po vlezu od 10ti mobu co jdou kolem letí supem na zacatek a probíhá předchozí 2 mapy znova - vetsinou respawnuty).

A reakce na kritiku z Flagship studios:
Výkonný producent Flagship Studios a spolutvůrce Diabla, Bill Roper, část kritiky nechápe a snaží se trochu kontrovat: „Předplatitelé (za 10 dolarů měsíčně) dostali více multiplayerových módů, více slotů na avatary, více věcí do inventáře a také pár halloweenských žertíků. Toto nám zároveň dalo více práce, než jsme si sami mysleli. Ti, co zůstali u koupení krabicové verze, zase křičí, že byli ošizeni, ale tak tomu není – dostali toho dost a tohle je třešnička navíc. Což jim bohužel nedochází. (takže nám to lidi prostě jen nedochází pač je to skvělý a jen my jsme idioti )

Brblání nad ne zrovna zaběhnutým systémem plné hry plus volitelných měsíčních poplatků za bonusové funkce prý studio absolutně nečekalo a je celou věcí dost zklamáno: „Světe div se, tohle se děje čistě v herním průmyslu. Na fórech známých filmů nebo TV pořadů takové reakce nemáte šanci spatřit.“

Na stížnosti ohledně monotónního londýnského prostředí (ruiny, kobky, sklepy a zase ruiny) Bill Roper uvedl, že jsou asi založeny na starších verzích hry, v nichž ještě levely nebyly vzájemně tolik tématicky odlišeny, na čemž dělali poslední měsíc. Variabilita map je podle něj stejná, ne-li větší než v Diablu 2.

Edited by - PRIBOO on 14/11/2007 12:01:34
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 14/11/2007 :  11:44:26  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
Já sem to říkal, že naprosto nechápu co na tom Hellgatu vidíte. Tohle přesně sem čekal.

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 14/11/2007 :  11:53:33  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tragedy

Já sem to říkal, že naprosto nechápu co na tom Hellgatu vidíte. Tohle přesně sem čekal.



čekal jsem Diablo 2 v kvalitním 3D provedení s implementovanými MMORPG prvky jako email, auction hall, chat, elefektivní crafting a modifikaci itemů, guildy a především velmi dobrou team hru kde se zony doopravdy přizpůsobují skupině to vše s velmi dobrým high-end obsahem pro měsíční subscribery.

Nedá se upřít že hra člověka chytne, ale narozdíl od Diabla pustí po pár dnech ... prostě když dva dělají totéž, není to totéž ...


Noe

Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 14/11/2007 :  11:56:26  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Me to pustilo sakra rychle narozdil od Diabla
Kdyby pridavali do d2 novej kontent a byl za to nejakej subcribtion, tak bych do toho sel i kdyz je to kravina nejvetsi samo.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 14/11/2007 :  12:25:17  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tragedy

Já sem to říkal, že naprosto nechápu co na tom Hellgatu vidíte. Tohle přesně sem čekal.

JAk je to pořekadlo ... tonoucí se stébla chytá ... prostě není teď nějak co hrát . Už aby vyšel WHO ...
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 14/11/2007 :  12:30:43  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

quote:
Originally posted by Milan

Po projiti dema jsem se rozhodl, ze si pockam az Vam ty hlavy vychladnou a pak si to dyztak koupim. Mno nic tak jsem aspon usetril 1200 Kc



halo halo další stanice....... dva týdny EVE TRINITY reactivace accountu a akorát to vyjde že mi dojede 44 denní skill :)



to neni dalsi stanice :) to hraju furt HL mam jen jako relax kdyz mam konecne po 10 hodinach v gangu pauzu :)

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 14/11/2007 :  13:31:40  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tragedy

Já sem to říkal, že naprosto nechápu co na tom Hellgatu vidíte. Tohle přesně sem čekal.



You are winner ! :-)
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 14/11/2007 :  14:23:42  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
kdyz jsem videl screeny a neco malo o te hre cetl tak jsem opravdu nerozumnel proc by to nekdo mel chtit hrat online a vubec jsem nerozmnel tomu nadseni, nadruhou stranu jsem nikdy nechapal ze lide hraji diablo jinak nez jednou za 2 roky par hodin na lance tak jsem si rikal ze to bude asi ok. ale zda se ze tohle nebavi dokonce ani diablisty.

quote:

halo halo další stanice....... dva týdny EVE TRINITY reactivace accountu a akorát to vyjde že mi dojede 44 denní skill :)



odkud mas datum vydani trinity ? a on je skill na 44 dni ? mel jsem za to ze rank 5 je nejvic, 44 dni je rank 6 ? sorry za offtopic ale ja jinak neumim

lastfm

Edited by - Rashaverak on 14/11/2007 14:28:34
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 14/11/2007 :  15:12:07  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

kdyz jsem videl screeny a neco malo o te hre cetl tak jsem opravdu nerozumnel proc by to nekdo mel chtit hrat online a vubec jsem nerozmnel tomu nadseni, nadruhou stranu jsem nikdy nechapal ze lide hraji diablo jinak nez jednou za 2 roky par hodin na lance tak jsem si rikal ze to bude asi ok. ale zda se ze tohle nebavi dokonce ani diablisty.

quote:

halo halo další stanice....... dva týdny EVE TRINITY reactivace accountu a akorát to vyjde že mi dojede 44 denní skill :)



odkud mas datum vydani trinity ? a on je skill na 44 dni ? mel jsem za to ze rank 5 je nejvic, 44 dni je rank 6 ? sorry za offtopic ale ja jinak neumim



Težební barga poslední dílek level 5 a náročnost skillu teď už přesně nevím asi rank 5 hodilo mi to 44 dní a pár hodin tak nevim, nepátrám po tom prosatě sem to zapnul a zmrazil account.

Jinak co se týče data vydání stačí zagooglit třeba gamesindustry....

Trinity, the latest expansion for space-based MMO Eve Online - from Iceland's CCP Games - will be released during the first week of December.

http://www.gamesindustry.biz/content_page.php?aid=30258

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 14/11/2007 :  16:25:43  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
Mno jak tak koukam sem rad, ze sem to taky nekoupil :) a to sem mel nekolikrat na male, kdyz sem tu cetl ty nadseny ohlasy.

quote:
Originally posted by PRIBOO
prostě není teď nějak co hrát .


Ma vubec vyjit do konce listopadu +- nejaka mmo? Nebo neco na dlouhe zimni vecery? Sem dokonce zacal uvazovat, ze bych kvuli Mass Effectu (mimochodem ta hra ma bombastickej trailer :) )koupil Xbox.

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 14/11/2007 :  16:40:02  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by -Mike-

Mno jak tak koukam sem rad, ze sem to taky nekoupil :) a to sem mel nekolikrat na male, kdyz sem tu cetl ty nadseny ohlasy.

quote:
Originally posted by PRIBOO
prostě není teď nějak co hrát .


Ma vubec vyjit do konce listopadu +- nejaka mmo? Nebo neco na dlouhe zimni vecery? Sem dokonce zacal uvazovat, ze bych kvuli Mass Effectu (mimochodem ta hra ma bombastickej trailer :) )koupil Xbox.



Z AAA MMO titulů to mělo bejt ještě Pirates of Burning Sea ale mam takovej dojem že to odložili na začátek 08.Takže do konce roku nevychází nic.

Jinak Xbox mam a Mass Effect mam předobjednanej taky a asi to bude po dlouhý době první hra co nabídne příběh 100+ hodin tak aspoň něco.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

axtheb
Average Member

1543 Posts

Posted - 14/11/2007 :  17:09:51  Show Profile  Send axtheb an ICQ Message Send axtheb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by -Mike-
Nebo neco na dlouhe zimni vecery?


Zaklinac?

Tolik her a tak malo casu... :)
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 14/11/2007 :  17:15:04  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by axtheb

quote:
Originally posted by -Mike-
Nebo neco na dlouhe zimni vecery?


Zaklinac?



Assassins Creed + Mass Effect. A v únoru Little Big Planet :-)
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 14/11/2007 :  17:17:15  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Podle mě hra stojí za koupení, ale měsíčně zatím nevidím důvod to platit.
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 14/11/2007 :  20:01:57  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Patas
je to normální FPS s možností hrát v teamu



Eh? Az na moznost stejneho pohledu neni zadna podobnost...

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 14/11/2007 :  20:15:54  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
Ja od hry cekal kopii D2 s par vylepsenima. Ovsem kdyz si srovnavam pro a proti, tak vypustili dobre veci z D2 a pridali veci, ktere jsou v podstate k nicemu.

Co hellgate z D2 nema:
- Uzasnou atmosferickou hudbu od Mat Uelmana (pamatujete si tristram theme? Nebo kytarove skladby z actu 1?)

- Dechberouci pribehove trailery

- Zapamatovatelne postavy (Deckard Cain, Griswold, Tyrael)

- Propracovane skill stromy a moznost gimpnout postavu tak, ze to neslo dohrat.

- Extremne silne itemy, ktere jste mohli vyfarmit na jakemkoliv lvlu (Tady je vse podle vaseho lvlu)

- Zabavne boss runy

- Hra zabavnejsi v parte

- Moznost PK (To je pak HC opravdu HC)

- Miloval jsem D2 kvuli moznosti zabit o 30 - 40 lvlu vyssi postavu. Zadna jina online hra my to uz pak neumoznila. V kazde jine online hre kdyz poserete build a budete mit spatne itemy, tak bude max lvl trvat dele, no ale nafarmite ho. Nutnost sladit item build se stat a skill buildem. Mnohem slozitejsi skill a stat build nez jsem videl kdekoliv jinde. Bylo nutno nastudovat hodne grafu. Pro kazdou postavu se vse lisilo atd atd...

A co pridal?
- Nedulezity FPS pohled kvuli kteremu lide hru porovnavaji s AAA FPS hrami

- System craftu ktery hrozne srazi unik itemy. (Neni duvot farmit)

- A... A to je vlasne vse. Neco jako posta, aukce, pouzitelny chat, valku guild. Neco za co by jste byli ochotni paltit mesicni poplatky? Ne.

Co me dal na hre stve?
- Proc boze neudelali min stanic a system waypointu jako z D2? Stanice jsou hrozne neosobni. Nikoho si nezapamatujete a navic je to vsude daleko a zbytecne loadujete.

- Moznost respawnu. Uprimne ja jsem Sydonaie urespawnoval. Jit takhle podlevlovany na diabla, tak ho proste neudelam... Navic odpada vyzva. ( Kdo dal tri barbary na HC na hell?) A taky odpada mozna pomoc od pratel...

- A samozrejme bugy. Se rekne lehce zabijte 14 potvor, kdyz je jich v lokaci 9. A kdyz z tech deviti se zapocitaji jen ty co zabijete vy. Takze doporucuji nic nenechavat templarum a nestrilet do sudu...

Planetside 2, Diablo 3

Edited by - Kar-Chee on 14/11/2007 20:25:33
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 14/11/2007 :  20:21:26  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
No, je to proste tak. Mozna je + ze hra neni zas tak casove narocna, ale proc hrat hru, ktera me prestala hodne rychle bavit, jen kvuli tomu ze nic lepsiho neni?

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 14/11/2007 :  21:35:10  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by axtheb

quote:
Originally posted by -Mike-
Nebo neco na dlouhe zimni vecery?


Zaklinac?



no ja od tehle hry nic necekal tak me ty reakce nezklamaly ale cekal jsem hodne od settleru 6 a ti stoji za prd tak ted parim settlers II 10 vyroci a jsem velmi spokojen :)

z mmorpg vyjde datadisk k ffxi a k eve do vanoc. 08 nic a pak 09-10 warhammer

lastfm

Edited by - Rashaverak on 14/11/2007 21:35:48
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 14/11/2007 :  22:29:21  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

kdyz jsem videl screeny a neco malo o te hre cetl tak jsem opravdu nerozumnel proc by to nekdo mel chtit hrat online a vubec jsem nerozmnel tomu nadseni, nadruhou stranu jsem nikdy nechapal ze lide hraji diablo jinak nez jednou za 2 roky par hodin na lance tak jsem si rikal ze to bude asi ok. ale zda se ze tohle nebavi dokonce ani diablisty.

quote:

halo halo další stanice....... dva týdny EVE TRINITY reactivace accountu a akorát to vyjde že mi dojede 44 denní skill :)



odkud mas datum vydani trinity ? a on je skill na 44 dni ? mel jsem za to ze rank 5 je nejvic, 44 dni je rank 6 ? sorry za offtopic ale ja jinak neumim



narocnost skillu je i 16...

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 15/11/2007 :  08:23:05  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
pánové jděte si řešit EVE do příšlušné sekce pls


Noe

Go to Top of Page

Khandar
New Member

352 Posts

Posted - 15/11/2007 :  08:57:37  Show Profile  Send Khandar an ICQ Message Send Khandar a Private Message  Reply with Quote
ja teda vyhlidky vidim dobre:p

asi ste od hellgate ocekavaly neco vic...ja od HL cekal kvalitni diablovku ktera mi opravdu chybela na relax parbu... bavi me furt dokola kosit to stejny, bavi me theorycraft ohledne dmg mechanizmu, bavi me veskkera itemizace protoze je vazne spickova, bavi me grindit pro lepsi equip/max lvl a hlavne me tohle bavi v grupe. Solo si hraju svuj NM char a Elite char parim pouze s kamosem/a a nemuzu si stezovat... prokladam to i jinejma parbama nekdy HL parim celej den a nekdy hodinu nekdy vubec... proste podle chuti.

bugy/chyby tak nejak prehlizim driv nebo pozdeji to opravej a jestli zacnou pridavat nejakej content tak mi tahle relax parba vydrzi urcite dyl... naslybovany maji pekny veci uvidime jak a kdy to bude realita.

ja od HL necekal druhy wow a sem rad ze tomu tak neni...

so...
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 15/11/2007 :  09:21:45  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
no este to tak to by byla skutecne vyhra :)
ale jinak souhlasim taky to mam jen jako relax

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7

Edited by - †… Havran …† on 15/11/2007 09:22:21
Go to Top of Page

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 15/11/2007 :  09:44:58  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote
quote:


z mmorpg vyjde datadisk k ffxi a k eve do vanoc. 08 nic a pak 09-10 warhammer



To je šílený .... WOW další rok půl? OMG
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 15/11/2007 :  11:12:34  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
co me osobne vadi na HGL ?
1. bugy , kdy nevidim cloveka v parte v zone atd
2. nedomyslenosti jako kdy mam zabijet moby co umrou sami kdyz ke me dojdou s guardianem opravdu peklo, nebo to ze mam zabit 9 mobu nakyho druhu a v zone je jich 5 a este schovani a musim cekat na respawn
3. pak uz jen drobnosti jako ze se mi samy prepinaji aury pri zonovani apod.
jinak na odreagovavani je to docela vpohode a nemam problem s tim jit potreti stejnou zonu a vybit ty samy moby na ten samej quest :) spis me obcas udivi kdyz jednou ta sama zona je indoor a podruhe park :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

kundihrabka
New Member

126 Posts

Posted - 15/11/2007 :  11:21:06  Show Profile Send kundihrabka a Private Message  Reply with Quote
Asi tak nejak.
Co me osobne tam nejvic stve je to, ze clovek musi delat ty stupidni questy, aby se mu zpristupnily dalsi stanice a nemuze to proste probehnout. V Diablu bylo fajn, ze clovek proste jen probehl lokace, kde pobral waypointy, smahl act bosse a hura dal. Maximalne udelal nejake ty povinne q jako slozeni staffky v Act2, slozeni flailu v Act3 a nebo s radosti questy, ktere pridavaly staty a skilly a vic se tam s tim nemusel mrcasit.
V HGL, kdyz uz me to za normal postavu sralo a chtel jsem to mit co nejdriv z krku, abych mohl zalozit HC char, tak jsem zkousel jit jen po tom hlavnim questu, ale po case to bohuzel dopadlo tak, ze nektere lokace jsem nevidel a neslo pokracovat, tak sem musel delat vedlejsi questy, aby se mi na mape objevily ty lokace skrz ktere se dalo dostat do tech pro hlavni q linii..
Zkracene receno to je proste na hovno, ze ty tunely ze stanic nejsou rovnou odemcene.
Koho to ma bavit delat ty otravne questy.

To, ze Buh nikdy nebyl neznamena, ze neni treba se Ho zbavit.

Edited by - kundihrabka on 15/11/2007 11:26:10
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 15/11/2007 :  11:28:25  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
no musis delat ty fialovy questy ty zluty nejsou podstatny.. proto sem taky na normal zakoncil hru tezce podlevelovanej a hlavniho bose sem zabijel tim stylem ze sem ho dovedl k respawnmist tam sem do nej vzdicky pustil davku a umrel resl se zase pustil davkua zase umrel a tak furt dokola :) a ty fialovy questy nejsou zas tak hrozny na plneni

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 15/11/2007 :  12:52:42  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
me sere napriklad to, ze marksman co hraju prakticky pouziva jeden jedinej utok a nic jinyho vlastne nepotrebuje, pac je desnej likvidator :P zkusil sem jiny povolani a je to naprosto jina hra, obzvlaste melee chary, kdy se musi clovek dostat na telo. Pokud si dobre pamatuju, tak v D2 se klavesama prepinal skill na pravi tlacitko ne ? ale tady to kurva nejak nefunguje a musim porad litat po klavesnici jak magor :P a jelikoz ma clovek nahazeny dalsi veci jako heal, power + ruzny druhy shieldu, tak je problem mit vubec vsecko v hotbaru :( u marksmana je to v podstate jedno, ale u guarda sem nejak nebyl poradne schopnej vyuzivat jeho potencial...
takze
1. predelat ovladani
2. predelat interface
3. udelat poradnou stanici ktera by slouzila jako central point
4. vice statickejch lokaci
5. predelat armor a zbrane a to z gruntu :P armor pro marksmana co neustale pridava do HP, regenu a damage peta je me fakt dost na pytla, kdyz nikdy zadnyho peta mit nemuzu :D obzvlaste pak zbrane s atributem +4% melee speed a o skillech nemluve...

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 15/11/2007 :  12:57:30  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marwyn
5. predelat armor a zbrane a to z gruntu :P armor pro marksmana co neustale pridava do HP, regenu a damage peta je me fakt dost na pytla, kdyz nikdy zadnyho peta mit nemuzu :D obzvlaste pak zbrane s atributem +4% melee speed a o skillech nemluve...



Souhlas mě to takhle pořád házelo armory pro evokera se skillem + dmg na vyvolaného pomocníka... k ničemu mi to nebylo protože pomocníka sem nikdy neměl, prostě ten jejich system nahodnejch armoru je na pikaču totálně.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 15/11/2007 :  12:59:08  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
jeste sem zapomel na jednu vec co me fakt totalne dostava a to kdyz splnim quest a ta postava kery to du oznamit skace radosti jak malej parchant... to je fakt jak kdyby to delal infantilni pedofilni dement. Koho to napadlo by se mel nechat vysetrit, to prece do tak temny atmosfery vubec nepatri... naopak musim pochvalit jednu super hlasku obchodnika: I hope ill be here, when you get back... if... you get back... ale bohuzel ji opakuje skoro pokazdy kdyz s nim du obchodovat, takze me uz taky pekne sere ! :D

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>
Go to Top of Page

Khandar
New Member

352 Posts

Posted - 15/11/2007 :  13:27:49  Show Profile  Send Khandar an ICQ Message Send Khandar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marwyn

jeste sem zapomel na jednu vec co me fakt totalne dostava a to kdyz splnim quest a ta postava kery to du oznamit skace radosti jak malej parchant... to je fakt jak kdyby to delal infantilni pedofilni dement. Koho to napadlo by se mel nechat vysetrit, to prece do tak temny atmosfery vubec nepatri... naopak musim pochvalit jednu super hlasku obchodnika: I hope ill be here, when you get back... if... you get back... ale bohuzel ji opakuje skoro pokazdy kdyz s nim du obchodovat, takze me uz taky pekne sere ! :D



oxfort trader a "i need money for drugs and prostitues"(nebo nejak podobne) rulez...

so...
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 15/11/2007 :  13:51:43  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Buzz and prostitues . Jo ten je fakt dobrej, jestě každý jeho druhy slovo je vypípnuty ...

Toho měli supnout do Covent misto toho stupidního "Dont touch ...". To když slysím ten jeho pisklavej hlasek pri kazdym otevreni shopu tak bych mu nejdaději tu palici ustřelil ...

Edited by - PRIBOO on 15/11/2007 13:54:35
Go to Top of Page

kundihrabka
New Member

126 Posts

Posted - 15/11/2007 :  14:49:42  Show Profile Send kundihrabka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marwyn

me sere napriklad to, ze marksman co hraju prakticky pouziva jeden jedinej utok a nic jinyho vlastne nepotrebuje, pac je desnej likvidator :P zkusil sem jiny povolani a je to naprosto jina hra, obzvlaste melee chary, kdy se musi clovek dostat na telo. Pokud si dobre pamatuju, tak v D2 se klavesama prepinal skill na pravi tlacitko ne ? ale tady to kurva nejak nefunguje a musim porad litat po klavesnici jak magor :P a jelikoz ma clovek nahazeny dalsi veci jako heal, power + ruzny druhy shieldu, tak je problem mit vubec vsecko v hotbaru :( u marksmana je to v podstate jedno, ale u guarda sem nejak nebyl poradne schopnej vyuzivat jeho potencial...
takze
1. predelat ovladani
2. predelat interface
3. udelat poradnou stanici ktera by slouzila jako central point
4. vice statickejch lokaci
5. predelat armor a zbrane a to z gruntu :P armor pro marksmana co neustale pridava do HP, regenu a damage peta je me fakt dost na pytla, kdyz nikdy zadnyho peta mit nemuzu :D obzvlaste pak zbrane s atributem +4% melee speed a o skillech nemluve...


No interfejs je hroznej a tech pozic na action baru, nebo jak tomu rikaji je fakt malo.
Co se tyce tech veci a bonusu na nich, tak pokud by to udelali podle tebe, tak zas budou picovat inzove, ze nepada nic pro ne a dava to bonusy jen pro marksmany, tak si nevyberes.

To, ze Buh nikdy nebyl neznamena, ze neni treba se Ho zbavit.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 15/11/2007 :  15:07:24  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
No mne treba vadej vazne slaby pohyby, v dnesni dobe bych ocekaval mnohem vic. A od obyc rpg tuplem vic. Mne bohuzel slouzi na relax W3:Dota, tohle slouzi na flex v policce pro lidi kteri tu hru znaj jen pod nazvem.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

mittra
New Member

324 Posts

Posted - 15/11/2007 :  15:49:59  Show Profile Send mittra a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khandar

ja teda vyhlidky vidim dobre:p

asi ste od hellgate ocekavaly neco vic...ja od HL cekal kvalitni diablovku ktera mi opravdu chybela na relax parbu... bavi me furt dokola kosit to stejny, bavi me theorycraft ohledne dmg mechanizmu, bavi me veskkera itemizace protoze je vazne spickova, bavi me grindit pro lepsi equip/max lvl a hlavne me tohle bavi v grupe. Solo si hraju svuj NM char a Elite char parim pouze s kamosem/a a nemuzu si stezovat... prokladam to i jinejma parbama nekdy HL parim celej den a nekdy hodinu nekdy vubec... proste podle chuti.

bugy/chyby tak nejak prehlizim driv nebo pozdeji to opravej a jestli zacnou pridavat nejakej content tak mi tahle relax parba vydrzi urcite dyl... naslybovany maji pekny veci uvidime jak a kdy to bude realita.

ja od HL necekal druhy wow a sem rad ze tomu tak neni...



Naprosto souhlasím.

Vadí mi jen jediná věc a to je to neustálý pobrekávání všech okolo. Líbí sde vám HG? Hrajte ho! Nelíbí se vám HG? Nehrajte ho, prodejte ho, počkjte si na patche, update... Otevřu chat okno ve hře a někdo se tam vzteká, přijdu na imperko, polovina lidí bulí. Jestli vám něco konkrétního vadí, nejde nabo nefunguje, tak pošlete bug report nebo se obraťte na podporu, ale nespamujte to pořád všude kde můžete. Díky.

AO: NT Mittra - reactivated
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 15/11/2007 :  16:25:27  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mittra

Vadí mi jen jediná věc a to je to neustálý pobrekávání všech okolo. Líbí sde vám HG? Hrajte ho! Nelíbí se vám HG? Nehrajte ho, prodejte ho, počkjte si na patche, update... Otevřu chat okno ve hře a někdo se tam vzteká, přijdu na imperko, polovina lidí bulí. Jestli vám něco konkrétního vadí, nejde nabo nefunguje, tak pošlete bug report nebo se obraťte na podporu, ale nespamujte to pořád všude kde můžete. Díky.

Sis ještě nevšiml tak tady se chválí zasadně pouze hry které ještě nevyšli ... a jakmile to vydají jde to do řiti
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 15/11/2007 :  16:40:19  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mittra
....
K čemu tedy pak podle tebe diskuzní fóra jsou? Co je špatného na tom, že tu lidi vyjádří svůj názor?

Já například tuhle hru nehraju a jsem proto rád, že si můžu z místních postů udělat alespoň přibližný obrázek toho, jak to v ní vypadá.

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

mittra
New Member

324 Posts

Posted - 15/11/2007 :  17:48:39  Show Profile Send mittra a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO
Sis ještě nevšiml tak tady se chválí zasadně pouze hry které ještě nevyšli ... a jakmile to vydají jde to do řiti



Až po tvém příspěvku mě tato očividná pravda praštila do očí

quote:
Originally posted by NOX
...



Nevadí mi kontruktivní kritika nebo objektivní popis stavu hry, ale ani jedno jsem zatím moc neviděl. I když jsou samozřejmě i výjimky.

AO: NT Mittra - reactivated
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 15/11/2007 :  19:21:26  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Ja jsem stravil u hledani optimalniho templatu 10x vic casu nez jsem pak Hellgate hral .... (10hodin verus necela hodina).

O vikendu jsem si koupil zlatou edici Serious Sama (first a second encounter) a v kuse jsem hral asi pet hodin. Kralovsky jsem se bavil )

Hellgate mne neoslovil ani jako rpg, ani jako mmo a ani jako fps.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 15/11/2007 :  22:43:40  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Proste je to hra, ktera trosku zaspala dobu. Na dnesni dobu velmi odflaknute. A tim, ze to neni MMO bych od toho cekal prave vic, lepsi animacky pohybu potvor, animacky umrti, zpetny razy zbrani, sakra lepsi KREV, zazivnejsi a promakanejsi FPS pohled, vic krve, ucuknuti monster pri zasahu kulkou, vic krve a je toho jeste vic, vic krve. Tecka.

Pro ty co nemaj co hrat a chtej si obcas zamlatit nekde, tak verim, ze je to dobry. Ale jinak je to hra na par dni..

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video



Edited by - Shatteren on 15/11/2007 22:45:36
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 16/11/2007 :  09:38:13  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZiELL

Proste je to hra, ktera trosku zaspala dobu. Na dnesni dobu velmi odflaknute. A tim, ze to neni MMO bych od toho cekal prave vic, lepsi animacky pohybu potvor, animacky umrti, zpetny razy zbrani, sakra lepsi KREV, zazivnejsi a promakanejsi FPS pohled, vic krve, ucuknuti monster pri zasahu kulkou, vic krve a je toho jeste vic, vic krve. Tecka.




Tohle vsechno bych klidne ozelel - neni to pro mne podstatne - pokud by HG mel promakanej system skillu statu a customizaci + funkcni chat a AH tak to parim jak o zivot - takhle to pro mne je naprosto nezajimave - bohuzel.
Smutne na tom je, ze HG ma IMHO stromy skillu o 2 tridy hur udelany nez D2 - minimalni provazanost a moznost kombeni.... o stateech radsi nemluve (o nesmyslnejch req na mece a pusky se tu uy psalo).

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 16/11/2007 :  09:52:57  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
Najviac mi asi vadia "nahodne" generovane (tzn. rovnako vypadajuce) zony.

Sucks.

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 16/11/2007 :  13:46:16  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
V D2 byly skill tree vyborny, vlastne bylo skoro nemozny aby novacek sam
od sebe udelal takovou postavu, ktera by se chytnula na hell. Tady je tak malo variaci, ze to nestoji ani za rec.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 16/11/2007 :  21:32:07  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VT

O vikendu jsem si koupil zlatou edici Serious Sama (first a second encounter) a v kuse jsem hral asi pet hodin. Kralovsky jsem se bavil )



Na lan party se zabava nasobi. Tohle je hra kterou vzdy na rozehrati dohrajem a kdo ma nakonci nejmin bodu jde pro pizzu

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,27 seconds. on eygor Snitz Forums 2000